!! Dr. Paul Cottrell - bude vypuštěna chimérická biologická zbraň složená ze: SARS + HIV + H5N1 (ptačí chřipka) !!

Vše co nikam nezapadá
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 451
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

!! Dr. Paul Cottrell - bude vypuštěna chimérická biologická zbraň složená ze: SARS + HIV + H5N1 (ptačí chřipka) !!

Příspěvek od CZkotas »

Vakcinační průmysl ve spojení s mocnými právě nyní plánuje další pLandemii, která je podle některých názorů již plně naplánována a jen čeká na to, až nastane určený čas.
Některé z největších očkovacích společností na světě údajně připravují své zbrusu nové experimentální injekce proti ptačí chřipce H5N1 pro lidi v rámci příprav na to, co Dr. Paul Cottrell tvrdí, že bude vypuštěna jakási chimérická biologická zbraň složená ze SARS, HIV a ptačí chřipky:
https://www.theepochtimes.com/health/va ... 36520.html
https://www.brighteon.com/305eb2c4-b216 ... 5fbb6ee291

1) Vakcinační giganti GlaxoSmithKline (GSK), Moderna a CSL Seqirus nedávno agentuře Reuters sdělili, že již zahájili nebo se chystají zahájit testování nových očkovacích látek, které jsou určeny proti hypotetické "zmutované" verzi H5N1, která se přenáší na člověka.

2) Společnost Sanofi, další farmaceutický gigant, tvrdí, že již má očkovací látky proti H5N1 na skladě a "v pohotovosti", což znamená, že jsou připraveny k okamžitému nasazení, jakmile bude vláda připravena vyhlásit další pandemii.

3) Společnost Moderna uvedla, že její injekce H5N1 budou vyráběny stejnou technologií messenger RNA (mRNA), jakou používají její falešné kovid injekce - to znamená, že v těle lidí bude ještě více bílkovin s hroty.

4) Raffael Nachbagauer, výkonný ředitel společnosti pro infekční choroby, rovněž uvedl, že společnost je připravena začít testovat své experimentální injekce proti ptačí chřipce na lidech v první polovině roku 2023 a je schopna tak učinit "velmi rychle" v případě vyhlášení epidemie.

5)
Podle "vědců" se ptačí chřipka již rychle šíří Evropou a nedávno přeskočila do Severní a Jižní Ameriky, přičemž zabila téměř 200 milionů ptáků a dalších zvířat. K prvnímu ohnisku nákazy údajně došlo v říjnu 2022 na farmě norků v severozápadním Španělsku.
6) Ve Spojených státech po kontaktu s virem uhynulo nebo bylo utraceno přibližně 52 milionů ptáků ve 46 státech. Není jasné, zda stejné podvodné PCR testy, které byly použity při ko*kovid, byly použity i při stěrech těchto ptáků na tuto nákazu.
Tímto způsobem se nyní omlouvá nedostatek vajec a tvrdí se, že desítky milionů kuřat musely být utraceny kvůli riziku ptačí chřipky.

V loňském roce byly zaznamenány pouze čtyři případy nákazy člověka ptačí chřipkou, z toho dva ve Španělsku, jeden v Číně a jeden v USA. Jediný způsob, jak se ptačí chřipka skutečně stane hrozbou pro lidi, je ten, že s ní bude manipulováno stejným způsobem, jako se předpokládá, že s kovid bylo manipulováno v laboratoři pomocí technologie gain-of-function.

"Další bude aerosolový HIV se SARS a ptačí chřipkou (H5N1)," napsal jeden z komentátorů a zopakoval tak názory doktora Cottrella. "Kde je náš hrdina?"
"Jejich zisky musí klesat," napsal další o snaze Big Pharma opět shrábnout rekordní zisky z dalšího vykonstruovaného strašení.


COVID byl a je přeznačená chřipka. Právě použili celou světovou populaci jako klinické testy pro "nové" mRNA vakcíny. Data z toho nejsou pro vakcíny dobrá, ale jdou z nich velké peníze z kasy daňových poplatníků, takže se toho budou držet dál.. Připravit si injekce proti "viru", který neexistuje, znamená, že hráli hru o zisk funkce a mají něco v plánu, stejně jako minule. Takže příští "pandemie" bude stejně falešná jako všechny předchozí (Covid, Zika, spalničky, prasečí chřipka, "španělská chřipka" atd.). Jako vždy bude většina lidí věřit v podvod, protože většina lidí bude věřit, že všichni ostatní věří v podvod, a většina lidí nechce riskovat, že si rozhněvá dav. A většina členů stáda nechce být zbytkem stáda popálena. Stejně tak mediální propaganda funguje díky tomu, že si myslíte, že všichni ostatní propagandě věří. Proto se ji neodvážíte veřejně zpochybňovat, i když víte, že jde o lži.. A kuřata, která přežila (a nebyla vyřazena), jsou stejně jako dobytek očkována!
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 451
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: !! Dr. Paul Cottrell - bude vypuštěna chimérická biologická zbraň složená ze: SARS + HIV + H5N1 (ptačí chřipka) !!

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek
Nová ptačí chřipka se přenáší na savce a způsobuje "zombie" chování:
https://www.usgs.gov/centers/nwhc/news/ ... mammals-us
Podle nové geologické studie Spojených států (USGS) se nový kmen ptačí chřipky šíří z volně žijících ptáků na volně žijící savce a způsobuje chování zvířat podobné "zombie". Nakažení savci mají různé neurologické problémy a nemají strach z lidí, varuje vládní studie.
První ohniska nákazy byla v Evropě zaznamenána již v říjnu 2021. Ohniska pocházejí od vysoce patogenní ptačí chřipky (HPAI) H5N1, která údajně patří do euroasijské linie, clade 2.3.4.4b. Kmeny byly zjištěny při sledování volně žijících ptáků v listopadu 2021 a rychle se rozšířily po celém Newfoundlandu a Labradoru v Kanadě a ve Spojených státech prostřednictvím rezervoárů volně žijících ptáků a domácí drůbeže, včetně hejn na dvorcích i ptáků v komerčních drůbežářských zařízeních.
Nový kmen ptačí chřipky přechází z volně žijících ptáků na savce
Nové kmeny přešly i na různé druhy savců - především na lišku obecnou. Nemoc byla zjištěna také u vydry říční, rysa ostrovida, fretky, tchoře evropského a kuny skalní odchycené po celé Evropě. V květnu 2022 izolovali američtí a kanadští epidemiologové vysoce patogenní ptačí chřipku HfN1 u volně žijících savců. Podílely se na náhlé přenosnosti ptačí chřipky na savce virologické experimenty (Fauciho) typu gain-of-function?
V nejnovější studii USGS epidemiologové zjistili HPAIv u 67 volně žijících savců v deseti státech. Od 1. dubna do 21. července 2022 izolovali vědci infikovaná zvířata od New Yorku po Aljašku a na mnoha místech mezi nimi, včetně Severní Dakoty, Iowy, Utahu, Washingtonu, Wisconsinu, Idaha, Michiganu a Minnesoty. Podle studie bylo mezi nakaženými zvířaty 50 lišek červených, šest skunků pruhovaných, čtyři mývalové, dva rysi, dvě virginské vačice, jeden kojot, jeden rybák a jedna liška šedá. Nejpravděpodobněji nakaženým druhem savce je liška obecná.

Podle spoluautora studie, Dr. Hona Ipa, diagnostického virologa z Národního centra pro zdraví volně žijících zvířat USGS: "Nejpravděpodobnější příčinou nákazy bylo predační nebo mrchožroutské napadení volně žijících ptáků infikovaných virem HPAIv, protože volně žijící ptáci jsou součástí přirozené potravy mnoha z těchto druhů savců." Podle genetické sekvenace provedené u 48 volně žijících savců se potvrdilo, že k nákaze došlo zkřížením s volně žijícími ptáky. Epidemiologové nezjistili žádné důkazy o laterálním přenosu HPAIv v rámci volně žijících populací suchozemských druhů savců; existují však experimentální důkazy, že k horizontálnímu přenosu H5N1 HPAIv dochází u domácích koček a fretek. Autoři studie navíc nemohli vyloučit možnost přenosu viru z rodičů na potomky.

Je na obzoru nadcházející plandemie vysoce přenosné ptačí chřipky? Podílí se na šíření této ptačí chřipky podobné zombie technika vytvořená člověkem? Je to zdroj budoucí pandemie ptačí chřipky, před kterou varoval bývalý ředitel CDC Robert Redfield? Dr. Robert Redfield nedávno vystoupil v jedné z epizod pořadu Hill.TV Rising, aby varoval, že se blíží "velká pandemie". Řekl, že nová pandemie bude důsledkem mezinárodního bioterorismu a výzkumu (Fauciho) gain-of-function, který dosud nebyl zastaven, přestože se podílel na vývoji covid-19:
https://vaccines.news/2023-03-23-former ... oming.html
Obrázek
"Myslím si, že přijde [nová pandemie], ne v důsledku přelévání, ale v důsledku výzkumu s využitím funkcí nebo úmyslného bioterorismu. Bude to virus ptačí chřipky, který bude zmanipulován tak, aby byl schopen přenosu z člověka na člověka, což bude velmi podobné tomu, co jsme viděli u COVID," řekl Redfield.
Nové infekce přelévající se ze savců napadají jejich mozky.
Jakmile jsou tato zvířata vystavena kontaktu s infikovanými volně žijícími ptáky, projevuje se u nich chování podobné "zombie" a neurologické poruchy. Podle imunohistochemické analýzy virus HPAIv napadá těla neuronálních buněk a replikuje se v mozku infikovaných zvířat. Kromě toho zvířata trpí záchvaty, ataxií, slepotou, vokalizací, nystagmem, grimasami a třesem. U některých se vyskytla silná letargie, horečka, průjem, ležérnost, zvracení, ochrnutí a bezvědomí. Podle studie měla nemocná zvířata "nepřiměřený a nedostatečný strach z lidí".
Třináct lišek mělo imunoreaktivitu v mozku, doprovázenou pozitivně napjatými těly neuronálních buněk a zánětlivými procesy v mozkové kůře, thalamu, hipokampu a mozkovém kmeni. Podobná imunoreaktivita byla zjištěna v kůře mozkové u nakažených vačic a v kůře mozkové, thalamu a hipokampu u rysa. Další neurologické příznaky zahrnovaly nekrotizující meningoencefalitidu a nekrózu myokardu. Celkem 47 infikovaných zvířat trpělo také nekrotizující intersticiální pneumonií.

Zde je uvedeno aktuální rozšíření vysoce patogenní ptačí chřipky v Severní Americe:
https://www.usgs.gov/centers/nwhc/scien ... a-20212022
Autoři studie napsali: "Vzhledem k širokému rozsahu a pokračujícímu charakteru ohniska tyto případy pravděpodobně představují pouze malé procento celkového počtu a druhů savců infikovaných v současnosti cirkulujícím kmenem HPAIv ve Spojených státech."


//EDIT (20:20):
Farmaceutická společnost BioCryst Pharmaceuticals, která za léčbou stojí, již připravila seznam běžných vedlejších účinků svého experimentálního lékového trháku - Peramivir jako lék na p(l)andemii ptačí chřipky. Mezi nežádoucí účinky patří: "udržování falešných přesvědčení, která nelze změnit na základě skutečnosti" a "vidění, slyšení nebo cítění věcí, které neexistují". V příbalovém letáku léku by se také mohlo psát, že "další vedlejší účinky připomínají zombie apokalypsu".
https://www.drugs.com/sfx/peramivir-side-effects.html
https://www.scientificamerican.com/arti ... ng-recall/
S takto šílenými vedlejšími účinky farmaceutická společnost otevřeně přiznává, že její lék je psychologickým experimentem na obyvatelstvu. Antivirové sloučeniny a léky tradičně nezpůsobují psychologické účinky, natož aby způsobily, že jedinec něčemu uvěří! Tento lék má potenciál nejen vás přimět k tomu, abyste něčemu uvěřili, ale abyste uvěřili něčemu, co je LŽIVÉ. To znamená, že v tomto léku je něco víc než jen základní antivirové sloučeniny. Tyto léky jsou navrhovány tak, aby manipulovaly se vzpomínkami a přesvědčením! Pokud vás tento lék dokáže přimět věřit nepravdě, musí zasahovat do určitých proteinů, enzymů, neuronů a synapsí, aby manipuloval s objektivními zkušenostmi, pamětí a emocemi.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 451
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: !! Dr. Paul Cottrell - bude vypuštěna chimérická biologická zbraň složená ze: SARS + HIV + H5N1 (ptačí chřipka) !!

Příspěvek od CZkotas »

Chci dodat tohleto: ptačí chřipka neexistuje. Na této planetě neexistují nemoci, které by se přenášely z jednoho druhu na druhý. Nikdy se nepodařilo izolovat nebo identifikovat virus. Bylo to mnohokrát prokázáno (nejen) u soudů. Farmaceutická medicína je prostě genocida. Jde o strach, aby zabíjeli kuřata, zabíjeli naše domácí zvířata a tak dále a tak dále. Tohle (ptačí chřipka) je jen zase další divadlo, jako tomu bylo u ko*kovid.
Nikdy žádná pandemie nebyla, opakuji NIKDY a přesto miliardy lidí věří lživým kecům! A ko*kovid? Vzpomínejte.. A co (zatím) není, může být. Já jen upozorňuji na info a souvislosti. To je celé.

NAROVINU, mě tyhle “příznaky ptačího něco” přivádějí na myšlenku např.: elektrického nadměrného vyzařování nebo možná parazita aktivovaného anténami (skrze fuckcíny a testy, vždyť ty falešné pozitivní špejle dávali násilím i rybám atd.).
Podvod s ko*kovid byl vymyšlen s určitým záměrem, to vše ale odstrtovalo mnohem, mnohem dříve.. Kdy parta zlých lidí se rozhodla, že potřebuje něco, čím by mohla k smrti vyděsit světovou populaci; hrozbu, nebezpečí, které by jim umožnilo přesvědčit miliardy lidí, aby přijali totalitní světovou vládu atp..
Stejné je to s podvodem ohledně globálním oteplováním a nesmysl s recyklací zjevně dobře funguje, rozhodli se tedy, že bude lepší změnit název podvodu na "změna klimatu", protože to jim dávalo více příležitostí obviňovat lidi ze špatného počasí..
Podvod s globálním oteplováním byl dlouhodobě fajn, ale nebyl dost děsivý. Potřebovali hrozbu, kterou by mohli všechny vyděsit, aby udělali přesně to, co jim řekli. Rozhodli se, že nějaká pandemie by se jim hodila... A mohl bych pokračovat.
V osmdesátých letech začali s AIDS a podařilo se jim zničit mýtus, že AIDS nás všechny zabije, takže zkusili různé druhy chřipek a s každou novou hrozbou svůj plán zdokonalovali... UŽ CHÁPETE KAM MÍŘÍM?
Koncem roku 2019 ..
Potřebovali se pustit do Velkého resetu a Nového světového řádu, jmenovat se do nové světové vlády a proměnit svou moc v miliardy a miliardy dolarů pro sebe. Proto se rozhodli, že jako hlavní hrozbu pro lidstvo využijí obyčejnou chřipku té zimy.........
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět