UŽ TO ZAČÍNÁ zase? ... COVID VERZE 2.0 je tady :-)

Vše o COVID-19
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

UŽ TO ZAČÍNÁ zase? ... COVID VERZE 2.0 je tady :-)

Příspěvek od CZkotas »

Nově schválené injekce proti COVID byly testovány pouze na myších - jen na osmi z nich - a NIKDY na lidech. To znamená, že nově schválená vakcína NENÍ vakcína - je to doslova nová netestovaná vakcína!
= Pokud se někdo již dříve nechal "očkovat" a "posílit" proti COVID-19, gratuluji vám: nedosáhli jste vůbec ničeho.

"Je to doslova nová vakcína," řekla dnes Hochulová (guvernérka státu New York) a pronesla tuto větu svým nejlepším hlasem. "Není to posilovací injekce. Není to vylepšovací vakcína. Je to nová vakcína určená k útoku na nové varianty."

Jinak řečeno, Hochulová v podstatě říká, že operace COVID 1.0 nic nezmohla a že teď se všichni musí nechat znovu píchnout, pokud chtějí přežít COVID 2.0.,

"Děláme to od března 2020 - není důvod s tím teď přestávat," řekla Hochulová a snažila se být vtipná. "Nemyslete jen na sebe."

No, tyto další vakcíny budou první, které budou uvolněny pro veřejnost, aniž by se klinických zkoušek účastnili lidé, což vyvolává otázky, testovali je pouze na osmi myších!

Vzhledem k tomu, že včera FDA schválila nejnovější očkovací látky COVID, je vhodná doba pro doplnění zásob zinku, např. kvercetinu, vitaminu C, vitaminu D, bylinek, isoprinosine...
Vypadá to, že COVID 2.0 je nevyhnutelný, protože včera americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv udělil schválení (pro osoby starší 12 let) a povolení k mimořádnému použití (pro děti a kojence ve věku od šesti měsíců do 11 let) pro nejnovější injekční "vakcíny" proti ko*kovidu od společností Pfizer a Moderna.

= Kdyby tato nová očkování proti COVIDu skutečně zůstala v těle těch, kteří si je vezmou, my ostatní bychom se nemuseli obávat, že sami onemocníme. Smutnou pravdou však je, že stále více důkazů ukazuje na to, že "vylučování" (shedding) je velmi reálné, což znamená, že můžete "chytit" cokoli, co tyto lahvičky obsahují, jednoduše tím, že jste v blízkosti někoho, kdo byl nedávno očkován..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
arwi
Příspěvky: 27
Registrován: 09 dub 2022, 17:20
Jméno a příjmení: Josef Kodada

Re: UŽ TO ZAČÍNÁ zase? ... COVID VERZE 2.0 je tady :-)

Příspěvek od arwi »

Odpovědět