COVID "XE?" je jen další "varianta", která se snaží vyděsit více lidí..

Vše o COVID-19
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 620
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

COVID "XE?" je jen další "varianta", která se snaží vyděsit více lidí..

Příspěvek od CZkotas »

..aby si vzali více vakcín!
A je to tu zase. Novou BS variantou, je COVID "XE", což je údajně kombinovaná odrůda - nová rýma na hlavu nakažlivější než omikron, ale ve skutečnosti je to jen LEŽ, která má protlačit další smrtící vakcíny a "posilovače".
COVID "XE" je mimořádně ohavná mutantní kombinace Fauciho chřipky, která se šíří rychleji než falešné "domácí testy" COVID, z nichž ty druhé stále více ztěžují úřadům zjistit, kolik lidí je skutečně nakaženo. Kolik dalších falešných variant bude použito k vylákání fanatiků očkování na další smrtící injekce?

Falešné dezinformační zprávy chystají tvrdit, že varianta XE je "nakažlivější" a "smrtelnější" než cokoli, co kdy v historii světa viděli, nebo něco v tom smyslu. Ve skutečnosti jde jen o nejnovější falešnou variantu Covidu, která má paranoidnímu obyvatelstvu vnutit další injekce!

Zatímco Hongkong a Čína jsou zahlceny novými "casedemiemi" (falešně pozitivními testy typu PCR), což je v podstatě "pandemie" falešně pozitivních testů, vlády pokračují v porušování lidských práv a osobních svobod pomocí výluk, příkazů k maskování a samozřejmě příkazů ke smrtícím injekcím.

Nový rekombinantní mutant "XE" je podle WHO "přenosnější" než jakýkoli dosavadní kmen COVID (zíív, už zase? xD). Rekombinantní mutant je směsicí několika variant. A chytráci ze CDC, WHO a FDA se shodují na tom, že pandemii lze vyhlásit, až si miliony lidí udělají test, zda se v posledních dvou letech nakazily COVID, a ten bude pozitivní. To také pomáhá při falšování počtů úmrtí na COVID, kdy každý člověk, který zemře na cokoli, může být označen jako "zemřel na COVID", kvůli bonusům pro nemocnice a lékaře.
XE se bude počítat jako Omicron, dokud zkorumpované laboratoře řízené vládou a farmaceutickými firmami nepřijdou na způsob, jak předstírat, že je mezi nimi rozdíl.

V New Yorku a Kalifornii se objevily nové kazuistiky od běžně se vyskytující varianty Omicron, a protože nikdy nebylo vědecky prokázáno, že by něco takového byla Delta, Omicron nebo XE, musí nemocnice a lékaři něco napsat, aby pandemie pokračovala. Přesto WHO tvrdí, že XE je až o "10 % přenosnější" než BA.2. (subvarianta Omicron), ale pak říká, že tato zjištění vyžadují další potvrzení. Počkat, cože?
Takže XE je přenosnější než synovec Omicronu a synovec Omicronu BA.2. byl přenosnější než Delta a Alfa dohromady, ale ani jeden z nich není horší než běžná rýma. To je ta "pandemie", které bychom se měli všichni TAK DĚSIT, že si všichni poběžíme nechat píchnout miliardy toxických prionů, které nám ucpou krev, způsobí nepravidelný srdeční tep, poruchy CNS a rakovinné nádory...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět