Jak využit oddechový čas

Vše o COVID-19
Odpovědět
abock
Příspěvky: 6
Registrován: 09 dub 2022, 23:18
Jméno a příjmení: Alexander Bock

Jak využit oddechový čas

Příspěvek od abock »

Hodně lidí se domnívá, že si protipandemické běsnění jen vzalo pauzu kvůli Ukrajině, ale jeho hybatelé jsou kdykoli připravení pokračovat. V režimních médiích se nenápadně, ale soustavně vytváří (je jedno, že ničím extra nepodložené) obecné povědomí, že s podzimem půjdeme do dalšího dějství, které už ani Putinovi generálové nezastaví. Podle mne sice v aktuální situaci není moc chytré vykřikovat nějaké zaručené předpovědi, ale připravit by se stejně mělo na všechno. Takže, při neexistenci křišťálové koule a na základě toho, co pozoruji osobně, vycházím z toho, že během jara a léta bude na kovidistické frontě relativní klid. Ten by se mohl využít k přípravě na případné pokusy zainteresovaných osob vrátit nás do zlatých (pro ně) časů "boje s pandemií".
Mnozí si myslí, že už žádný návrat není možný, že to "lidé odmítnou". Byla by to snad pravda za podmínky, že by aktuálně ze všech tlampačů vedle válečného zpravodajství vysílaly také relace odhalující kovidistické debility, lži a zločiny a nabízející dle možností realistický pohled na medicínskou podstatu této pandemie. Ale nic takového slyšet není. O covidosvazácích v pokrokových médiích darmo mluvit, horší je, že ani z oficiálních míst nezní nic, co by nám prozradilo, co odpovědní činitelé aktuálně myslí nebo co jim v šanonech jako taháky podstrkuje jejich aparát, aby náhodou věděli, co si myslet mají. Takový ministr zdravotnictví například: množství si navzájem odporujících nesmyslů, které dokáže vtěsnat do každého jednoho svého jen trochu obsáhlejšího mediálního pokecu o covidových záležitostech - k tomu se nikdy nepřiblížil ani samotný Babiš, a to už je co říci. Na druhé straně, kdybychom se řídili osvědčeným moudrem hospodských hráčů "Watch what I do, not what I say", pak z toho Válek nevychází až tak špatně: nouzový stav po Babišovi neprodloužil, povinné očkování odvolal, k náhubkové povinnosti se nijak zvlášť horlivě nemodlí a dokonce ji postupně ruší. Trvá to bezesporu neúnosně dlouho, ale směr je zatím jednoznačný. Vypadá jako pomatenec, který bliká doleva, ale odbočuje doprava, ale přece jen odbočuje. Mezitím jeho nadřízený k tomu všemu podle svého nejlepšího zvyku mlčí jako zařezaný: jeho zkušenost mu jasně napovídá, že se to vyplatí.
Chybí jediné: předvídatelnost. Pokud platí moje aktuální hypotéza, pak se ani čekat nedá. Nevím, zda je Válek upřímně blbý anebo si na blba jen hraje, v každém případě jeho nesouvislé bláboly musí přivádět k šílenství nejen řadové občany, ale také covidovou mafii a její ideologický předvoj. Těm, když si nejsou jistí, proti čemu se mají vymezit, pak trochu drhne prosazování jejich agendy. A tu agendu si s nimi vládnoucí vrstva až tak dokonale nesdílí, také v ní v oblasti "války s covidem" převládají pacifisté, jen nejsou slyšet.
A co s tím mají dělat přesvědčení antikovidisté? Usnout na vavřínech a doufat, že je vše pasé? Je to riziko. Teď je trochu času, aby se identifikovaly potenciální nadcházející hrozby: ideologické, akademické, ekonomické, propagandistické atd. a provedly se nějaké pokusy zmobilizovat proti nim elementární veřejný odpor. Ale odpor předem, ne zadem na rozdíl od posledních dvou let.
Má někdo jiné představy a nápady?
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 591
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Jak využit oddechový čas

Příspěvek od CZkotas »

Po létě se objeví nové "generace" vakcín, začne to znovu a do toho možná budeme doma mrznout a hladovět. Toť můj výhled. Moje doporučení: žádna "pauza" se nekoná, kdo chce přežít, musí mít informace a připravovat se na vše, co může přijít a svoboda je pouze pomyslná. Jakmile ty loutky z celého světa zavelí "znovu kovid", tak vězte, že si všichni vyhrnou rukávy a nasadí zase masky. Masová psychóza a masmédia dělají své. Budou opět trpět nejvíce děti a staří lidé. Svět už nebude nikdy jako dříve. Moje rada na závěr: neustále buďte ostražití a pozorujte zprávy z celého světa a alternativní informace. Jen tam můžete objevit důležité věci zachraňující vám a vaší rodině život. Od lži 11 září 2001 se svět změnil..
Já např. dění kolem zásob potravin bedlivě sleduji od února - ještě před "konfliktem" a věnuji tomu čas denně a sleduji informace z celého světa (viz mé příspěvky zde na fóru). Při pohledu do obchodů se situace nezdá být drastická - alespoň zatím ne. Dejte ně mě a rozdíl mezi zatím a za pár měsíců bude ohromný.. Od kovidu, umělého konfliktu (co se děje ať se to někomu líbí a nebo nelíbí, nikterak nevybočuje z jiných konfliktů, co na světě probíhají prakticky každý den), to dle mě vypadá, že začne uměle zinscenovaný "nedostatek potravin" a je mi líto, že to musím prohlásit, ale většina našeho národa je ztracená. A budou se za své moci pány bít až do smrti. To co jsem viděl u kovidu, vidím opět, jen s jiným názvem. Masmédia a ti politčtí lháři dělají své. Teď máte ještě čas uvědomit si, co se děje. Začněte se připravovat na podzim a hlavně psychicky se naučte předvídat a počítat s určitou situací, co by mohla a nemusí nastat atd. Kolaps dodavatelského řetězce se u nás v ČR se objeví nejpozději kolem léta/podzim.. = jak už jsem zmínil, já dění kolem zásob potravin sleduji denně a připravuji se na to. Jak materiálně, skladově se zásoby potravin, paliv, vody aj., tak hlavně psychicky a nic důležitějšího, než chránit sebe, rodinu a děti není. A proto zaměřte všechnu enrgii hlavně tam. Nepolevujte, buďte stále v střehu. Není to paranoia, tohle je realita. Nesnažte se být naivní. Tahle doba je šílená..
A zapomeňte na tu frašku s politikou, ta nic nevyřeší. Nic z toho, na co se zaměřujeme, nic nevyřeší. Veškerá politika je jen divadlo, veškeré země jsou divadlem. Na zradu, podvody, sobectví a pokrytectví jsme si u našich politických bezpáteřních loutkek už asi zvykli. Ale politicky nás z tohoto nikdo nedostane. Nikdo nás z tohoto nedostane s revolucí nebo jakoukoliv fyzickou akcí, jakýmkoliv svržením systému, nebo dosazením lidí do funkcí nebo vytvořením nějakého hnutí. Nepotřebujeme žádné politické loutky, jako vůdce. Protože ti nás vedou už jen a pouze do pekel.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět