Izolace viru SARS-CoV-2

Vše o COVID-19
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Pelán
Příspěvky: 1
Registrován: 22 dub 2022, 19:16
Jméno a příjmení: Pavel Pelán

Izolace viru SARS-CoV-2

Příspěvek od Pavel Pelán »

Dr. Cowan a Dr. Kaufman tvrdí, že virus SARS-CoV-2 nebyl řádně izolován v prohlášení "Statement On Virus Isolation (SOVI)" na https://andrewkaufmanmd.com/sovi/

Bylo tohle prohlášení oficiálně komentováno odborníkem v oblasti mikrobiologie?
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Izolace viru SARS-CoV-2

Příspěvek od CZkotas »

Izolace tohoto "onemocnění" stále neexistuje.. A virus SARS-CoV-2 (jak se mu oficiálně říká), nikdy nebyl izolován, pročištěn, sekvenován, charakterizován a nebyla prokázaná jeho existence. Neudělal to nikdo nikde na světě. Žádný vědec, žádný virolog, žádný držitel Nobelovy ceny to nedokázal. Žádná studie nesplnila zlatý standard Kochových postulátů. Všechny selhaly. Výzkumníci a vědci se (už dříve) zeptali více jak 90 institucí po celém světě, jestli dokážou poskytnout jakýkoliv záznam popisující izolaci viru SARS-CoV-2 odebraného ze zemřelého člověka. Ani jedna instituce ty záznamy poskytnout nedokázala… ani jedna!

Další důvody, proč SARS-CoV-2 je ‚imaginární‘ a ‚teoretický virus‘. Nikdy nebyl izolován. Bylo to někdy prokázáno u soudu? Ano, bylo. Patrick King v Kanadě měl tu odvahu být ve skupině ve více jak 10 lidí. Dostal pokutu 1200 kanadských dolarů za porušení nařízení ministerstva zdravotnictví v Albertě. King s tím šel k soudu, kde se sám obhajoval. Předvolal k soudu Deenu Hinshawou, hlavní lékařku pro zdravotnictví v Albertě, a požádal ji o důkaz řádné izolace tohoto viru SARS-CoV-2. Konec konců pouze tohle by vědecky podložilo nařízení ministerstva zdravotnictví. Hinshawová tento důkaz nebyla schopná doložit. Vědecky řečeno… žádný virus neexistuje. Pouze digitální, teoretické, abstraktní dílo vytvořeno na počítači z genomové databáze. Dokonce americké CDC (už dříve) přiznalo, že vytvořili digitální virus s 30 000 páry bází za použití 37 párů bází z nepročištěných vzorků. Přesně tak… pro zbývajících 29 963 párů bází použili počítač. Tomu se říká vědecký podvod. Ale to vám Fauci, Gates nebo jakákoliv jiná masmédia (TV, Seznam...) neřekla, že?
Nikdy nebylo prokázáno, že covid-19 existuje. Ti, kteří tvrdí opak, vám buď přímo lžou, nebo nepochopili, co to znamená izolovat virus. Někteří ověřovatelé faktů a dokonce výzkumníci jsou přesvědčeni, že izolace znamená přidat k tomu něco, jako buňky opičích ledvin a sérum bovinního plodu. To není vědecká definice izolace. Všechny tyto izoláty (které tak označují), nejsou založeny na vědeckých důkazech ale na lžích. Vše je plné dalších příměsí, jako lidské buňky, další „bordel“ atd. Vlastně celý naravid ko*kovid je založen od prvního dne na podvodu a lži. Všechny testy s vysokým počtem cyklů neznamenají NIC.
Pokud jste byli v blízkosti pacienta s COVIDem, tedy ve vzdálenosti menší než dva metry, můžete být nakaženi tímto zabijáckým virem. A teď, přestože tento zabijácký virus nebyl nikdy izolován, a tudíž se neprokázalo, že existuje, přestože nikdy nebyla nadměrná míra úmrtnosti (dokud nezačali s očkovací kampaní) a oficiální množství obětí se rovnalo množství obětí lehké chřipky, tak PCR nikdy neměla být použita pro diagnostické účely a nemůže vám říct, zda máte COVID, nebo ne, přestože dnes víme, že příliš mnoho cyklů vám dá falešně pozitivní výsledek...

Ještě dodám, že dodnes ani česká vědecká obec nezná biodistribuční data vakcíny Comirnaty 500, což znamená, že není jasno, kam všude se v lidském těle spike proteiny mRNA vakcíny distributují a kde nakonec končí..spike proteiny vstupují do srdečních buněk, do soustavy myokardu, kde způsobují některým lidem srážení krve a koagulace, jiným lidem tyto proteiny prostupují do mozku a provádí tzv. bonding na mozkových buňkách. A téměř denně se už objevují hororové příběhy o kovid ústrcích. Zveřejněné dokumenty společnosti Pfizer jen potvrzují to, co vím(e) už od roku 2020.
Tady se od začátku popírá veškerá věda a všichni co nejdou s hlavním a jediným světovým narativem, jsou potlačováni. Žádné konpsirace neexistují, neexistuje žádná pravda, která se ukáže po čase a ukáže kdo měl pravdu.

Shrňme si to...
Vše co se dělo (a děje), způsobují (už hlavně jen) vakcíny a lidi, kteří "to" roznáší (grafen, Sprotein...atd.), doposud nebyla izolována čistá forma tohoto „onemocnění“ a všechny tyto izoláty, které tak označují, nejsou založeny na vědeckých důkazech ale na lžích (vše je plné dalších příměsí, jako lidské buňky atd.). Celý narativ je velká lež. Na podovdných PCR testech (MUDr. Jan Hnízdil: PCR test vůbec nevypovídá o tom, zda je člověk nakažený, nakažlivý nebo nemocný. Bez dalších testů a pečlivého vyšetření zkušeným lékařem je jeho výpovědní hodnota nulová. Naprostá většina (nad 95%) pozitivně testovaných nemá žádné, nebo jen mírné obtíže.) a vakcínách se staví tedy celý světový podvod s ozančením COVID-19. Tohle nebylo nikdy o zdraví a záchraně životů, vše směřovalo od začátku k exp. vakcínám, kdy lidi jsou třetí fází těchto experimentů. Vše co se děje je pouze součástí velkého plánu na depopulaci lidstva.

Infekcí, dlouhých nemocí, hospitalizací a úmrtí v očkovaných populacích v posledních měsících přibývá!!! A u trojnásobně očkovaných dochází ke zvýšení hladiny protilátek; a společnost Pfizer a FDA věděly, že k tomu dojde. A svět se učí žít se selháním vakcíny, konkrétně s protilátkově závislým zesílením...


Depopulace pokračuje.. Moje rodina zemře raději svobodná, než otrok v „novém světě“ 2.0 … A "the New World Order" jede podle not...
Fu*k the New World Order!!!
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět