V Austrálii kolabují nemocnice kvůli očkováním poškozeným pacientům a zdravotníkům..

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

V Austrálii kolabují nemocnice kvůli očkováním poškozeným pacientům a zdravotníkům..

Příspěvek od CZkotas »

V Austrálii kolabují nemocnice kvůli očkováním poškozeným pacientům a zdravotníkům..
https://www.theguardian.com/australia-n ... tal-system

Od samého počátku "očkování" proti (idiotismu) ko*kovid se po celém světě upozorňovalo na zdravotní rizika, kdy (ne)ŽÁDOUCÍ účinky lze rozdělit už prokazatelně do těchto tří základních skupin:
- krátkodobé nebo okamžité
- střednědobé, objevují se během několika dnů, týdnů či měsíců
- dlouhodobé, ty se vyvýjí v průběhu šesti měsíců až několika let

= Je Austrálie předzvěstí toho, co přijde na podzim? Austrálie se nachází na jižní polokouli. To znamená, že zatímco my máme léto, oni mají zimu, což je období zvýšeného šíření respiračních onemocnění.. V Austrálii je proočkovanost téměř 90 %, a přesto (spíše PROTO) tamní nemocnice ve velkém kolabují. Zdá se, že příčinou je právě nástup výše popsaných střednědobých a dlouhodobých nežádoucích účinků "spásných" vakcín!

Co tam vidíme je rostoucí počet pacientů s ko*kovid s těžkým průběhem (projev syndromu ADE a VAIDS), počet "očkovaných" pacientů trpících vedlejšími účinky vakcín (infarkty, mrtvice, rakovina, jiné infekce v důsledku selhání imunity..), pracovní neschopnost zdravotnických pracovníků ovlivněná "očkováním".

Můj názor? Tohle čekejte na podzim u nás, na Slovensku.. Austrálie je nyní už TAM, vzhledem k ročnímu období, kde MY budeme na podzim...
PS: Naše země s deseti miliony obyvatel objednala téměř 49 milionů dávek vakcín proti covid-19. Dodáno už bylo 29 milionů za 12 miliard korun. 17,6 milionů vakcín už bylo podáno lidem a zbytek čeká na podzim a další miliony ještě přijdou… https://blog.tomanek.com/2022/06/proste ... napichame/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: V Austrálii kolabují nemocnice kvůli očkováním poškozeným pacientům a zdravotníkům..

Příspěvek od CZkotas »

V Austrálii nyní hromadně umírají zdraví mladí lidé a korporátní média se stále neodvažují zmínit o vakcínách
https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... dying.html
Dnes v celé Austrálii náhle a nečekaně umírají zdraví mladí lidé. Přestože o tom nyní novináři informují, korporátní média se stále neodvažují zmínit příčiny této pohromy. Syndrom náhlého úmrtí dospělých (SADS) bere Austrálii (svět) útokem. Plně očkovaní jedinci, nečekaně umírají. Podle Královské australské koleje praktických lékařů se tato nová kategorie úmrtí nazývá "syndrom náhlého úmrtí dospělých (SADS)". Lidé mladší 40 let jsou nyní vyzýváni, aby si nechali zkontrolovat srdce, protože vlna mladých lidí kolabuje poté, co byli donuceni zúčastnit se experimentů s vakcínami..
Melbournský Baker Heart and Diabetes Institute vytvořil nový národní registr, který má lépe zaznamenávat prudký nárůst úmrtí mezi mladou zdravou populací. Tento registr je první na světě, který zahrnuje informace z nemocnic, ambulancí a soudních lékařů. Mluvčí institutu uvedl, že "ve Victorii dochází přibližně k 750 případům náhlé zástavy srdce u lidí mladších 50 let ročně". Institut uvádí, že v současné době umírá bez příčiny každý měsíc přibližně devět mladých lidí, a to i po úplné pitvě. Tato pitva samozřejmě nezahrnuje žádné vyšetřování vakcín poškozujících srdce, které tito mladí lidé zbytečně dostávají.
Není to "tak snadné, jako když se všichni v Austrálii nechají geneticky vyšetřit", řekla Kardioložka Dr. Elizabeth Paratzová, protože vědci si nejsou stoprocentně jisti, "jaké geny to způsobují". Možná vědecká komunita hledá na špatném místě, protože chrání své vládce, sponzory a vládní vykonavatele - očkovací průmysl. Ke stanovení rizika SADS se používá genetický screening, přesto je genetický screening pouhou formalitou. Neumožňuje přesně předpovědět případ SADS, vyšetřit jeho příčiny ani mu zabránit. Je velmi těžké bojovat proti SADS, protože je to vlastně "diagnóza ničeho"..
Generace, která vyrůstala s rozběhnutým a nezodpovědným očkovacím programem pro děti a stále se zvyšujícím počtem případů syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS) a autismu, se najednou stává generací, která musí čelit rozběhnutému "očkovacímu" programu ko*kovid a všem náhlým úmrtím dospělých a poškozením srdce, která způsobil...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět