Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Vše o ukrajinském konfliktu
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Dodám, že všechny zprávy z "konfliktu" mám sesbírány z internetu a nejedná se o můj vlastní text a informace předávám pouze dále. A je na vás, zda budete věřit médiím a vládě, která nás balamutila kolem ko*kovid histerie a masové psychózy skoro dva a půl roku, anebo budete dále číst alternativní informace a poskládáte si výsledný obrázek sami, jako puzzle, co dává větší smysl..
CZkotas
Pravda je neustále pod útokem, čtěte nezávislé (alternativní) zprávy, dokud ještě můžete!
Mainstreamoví novináři (TV, Seznam, idnes, centrum...) informují denně, aby jsme zamysleli nad válkou na Ukrajině.
Při pohledu na zprávy byste si mysleli, že Ukrajina je jediným problémovým místem na světě. Ale to byste se mýlili.
A to, co se děje na Ukrajině, ať se to někomu líbí a nebo nelíbí, nikterak nevybočuje z jiných konfliktů, co na světě probíhají prakticky každý den..
Obrázek

Zde je pár faktů, které zřejmě neví asi žádný novinář v České republice:
Fakt 1 Podle OSN je počet mrtvých civilistů na Ukrajině 760. Podle ukrajinského prezidenta je počet vojáků, kteří na Ukrajině zahynuli, 1 300.

Fakt 2 Podle OSN sedm let trvající válka v Jemenu zabila do konce roku 2021 odhadem 377 000 lidí - a nyní zabíjí více lidí než boje na Ukrajině.
Jemenská válka je označována za největší humanitární krizi na světě. Saúdové zasáhli do toho, co bylo v podstatě občanskou válkou.

Fakt 3 Válka v Sýrii trvá již deset let a předpokládá se, že v ní zahynulo 610 000 lidí. Proč média neinformují na podporu obyvatel Jemenu a Sýrie? Odpověď samozřejmě zní, že invaze na Ukrajinu byla zorganizována a zmanipulována "těmi" na Západě, aby pomohla prosadit nedostatek energie a potravin.. Takže teď je v přímém důsledku vykonstruované války všude nedostatek potravin.


..A Ukrajinci prchající před ruskou invazí se nyní objevují i na hranicích USA, když Biden ukončuje platnost hlavy 42..
"K hranicím USA však míří i další migranti, včetně mnoha Ukrajinců, kteří oprávněně prchají před válkou a útlakem a podle našich azylových zákonů mají větší právo na vstup do naší země než devět desetin migrantů z Ameriky. Jsou to skuteční uprchlíci."
"Bylo nám řečeno, že těmito dalšími lety dorazí asi 500 migrantů, takže by se to během dneška zvýšilo na dva tisíce," dodala podle CNN Inna Levien, dobrovolnice z kalifornského Orange County, která vede skupinu snažící se Ukrajincům pomoci.
Bílý dům oznámil, že Bidenův režim je ochoten přijmout pouze 100 000 ukrajinských uprchlíků, což je méně než počet barevných osob z třetího světa, které se každý měsíc objeví na hranicích USA. Jsou bílí křesťanští Evropané prchající před skutečnou válkou, kteří pravděpodobně neskočí na demokratické kulturní nesmysly, pro tento režim "špatnými uprchlíky"? Zdá se, že ano.
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 03 črc 2022, 22:46, celkem upraveno 17 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
MajkaB
Příspěvky: 7
Registrován: 09 dub 2022, 18:49
Jméno a příjmení: MajkaB.

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář v ČR

Příspěvek od MajkaB »

Mirec - a v důsledku čeho to tedy je? Prosím, napište svůj názor.
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář v ČR

Příspěvek od CZkotas »

MajkaB píše:Mirec - a v důsledku čeho to tedy je? Prosím, napište svůj názor.
Nenapíše, protože podle mě je to cílený flame a možná od cempera či prostě nějakého šaška z vlády, nebo provokace od čučkařů, prostě od nějakého loutkovodiče. Nebo možná je to vážně naivní člověk, věřící dezinformatori.tečka.cz a vlada.tečka.cz ..atd.

A dodám toto:
1)) Otázka: “Kdo z těchto dvou způsobuje britskému lidu větší a trvalou škodu – Putin nebo média? Odpověď je snadná – a tady je nápověda: nezačíná na “P”
2) S NWO kolaborují převážně mladí lidé. Jsou to mladí, kteří nevidí žádný problém v tom, že se vzdávají soukromí. Jsou to mladí lidé, kteří rádi platí za věci svými mobilními telefony. Jsou to mladí lidé, kterým se líbí, že jejich životy řídí aplikace. Jsou to mladí lidé, kteří důvěřují počítačům. Jsou to mladí lidé, kteří důvěřují své vládě. Jsou to mladí lidé, kteří pro nás tuto válku prohrají.
3) Kontroloři faktů alias “fast čekrs” jsou dobře placeni za to, že zjišťují fakta a pak je odsuzují a lžou o nich.
4) Wikipedie, Google a YouTube jsou editovány a kontrolovány konspirátory a lháři a jejich účelem je sloužit zkorumpovaným.


5) Rodiče nechávají své děti doma, když je větrno. Vzpomínám si, jak já jsem se plahočil pár kilometrů do školy a ze školy ve sněhu, který byl tak hluboký, že mi sahal až přes špičku bot. A já jsem celý den seděl v promočených kalhotách. Ponožky se mi podařilo vysušit tak, že jsem je položil na topení, kde se celý den zapařovaly. V roce 1995 ještě nebylo vynalezeno globální oteplování, takže se všeobecně předpokládalo, že to bylo jen chladné počasí…
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 10 dub 2022, 22:39, celkem upraveno 1 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář v ČR

Příspěvek od CZkotas »

Mirec píše:Takže teď je v přímém důsledku vykonstruované války všude nedostatek potravin. - To je zjevná lež. A kdo lže, nemá čestné úmysly.
Rekordní nárůst cen potravin v důsledku válečných konfliktů na Ukrajině:
https://abcnews.go.com/Health/wireStory ... s-83955372

"To je opravdu pozoruhodné," řekl Josef Schmidhuber, zástupce ředitele odboru FAO pro trh a obchod, o současné inflační situaci. "Je zřejmé, že tyto velmi vysoké ceny potravin vyžadují naléhavá opatření."

Nejhůře postiženou komoditou jsou rostlinné oleje, které za poslední měsíc zdražily o 23,2 %. Ukrajina je předním světovým vývozcem slunečnicového oleje, zatímco Rusko drží druhé místo, takže je pro nadřízené snadné obvinit jako viníka konflikt mezi těmito zeměmi.

"Došlo samozřejmě k masivnímu přerušení dodávek a toto masivní přerušení dodávek z oblasti Černého moře podpořilo ceny rostlinného oleje," řekl dále Schmidhuber novinářům v Ženevě.

Schmidhuber podle svých slov nedokáže přesně vyčíslit, do jaké míry způsobuje tyto finanční problémy válka, svou roli hrají také "logistické faktory" a špatné povětrnostní podmínky v některých zemích.

"V podstatě se nevyváží přes Černé moře a prakticky končí i vývoz přes Pobaltí," vysvětlil.

"Ne, nejdepresivnější je hloupost průměrných lidí, kteří si myslí jen to, co jim říkají jejich mobily. A zaručeně pravdivé zprávy skrze masmédia.. Stejně jako sedláci podporovali povinnou vakcinaci, protože 'Covid', sedláci teď podporují tyranii, protože 'Ukrajina'."

//EDIT 13.4.
Když NATO bombardovalo Libyi, označil to americký prezident za "kinetickou vojenskou operaci". Když USA a Spojené království zaútočily na Irák, bylo to popsáno jako preventivní sebeobrana, ačkoli žádná obrana nebyla potřeba.
Stíhačky (používané ve válkách) mohou spotřebovat necelých 18 000 litrů! (17 500 galonů) paliva za hodinu..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář v ČR

Příspěvek od CZkotas »

Zbrojní průmysl miluje válku!! Válka na Ukrajině je pro výrobce zbraní v USA velmi výdělečným podnikem. Ti jsou více než šťastní, že mohou i nadále nechat umírat ukrajinské vojáky na bojišti, dokud budou vlády celého světa financovat další zbrojní zakázky.. Západní vlády posílají na Ukrajinu zbraně, aby válka pokračovala..

Biden posílá na Ukrajinu 800 milionů dolarů, bezpilotní letouny a další vojenskou pomoc na eskalaci konfliktu. Bidenův režim a Kongres vstoupili do zástupné války s Ruskem, kterou voliči neschválili a o které s nimi nikdo nejednal a posílájí stále na Ukrajinu tolik zbraní, že se jejich vlastní zásoby nebezpečně vyčerpávají. Jde o to, že mnohé zbraně posílané do Kyjeva jaksi mizí v jakési černé díře, což mnohé vede k podezření, že je Ukrajinci možná prodávají za tvrdou měnu nebo je rozdávají silám, které je nikdy neměly povoleny mít.

Rusko v současné době zaměřuje raketové údery na ukrajinskou železniční infrastrukturu s cílem zabránit dodávkám zbraní ze západních zemí. Ukrajinské železnice používají široký rozchod kolejnic, který je nekompatibilní s většinou ostatních evropských států a to znamená, že NATO nemůže nahradit ukrajinské lokomotivy, protože šířky kol jsou nekompatibilní! A proto Ukrajinským jednotkám dochází munice a další zásoby a zoufale potřebují letecké krytí. Dodávky Ukrajině dalšího dělostřelectva, tanků a bezpilotních letounů od západních zemí skutečnou situaci na místě nijak nezlepší. Kromě toho Ukrajině také docházejí vojáci. Není pochyb o tom, že feťák Zelenskyj (https://rumble.com/v11ljzv-zfetovan-zel ... izelo.html a: https://drive.google.com/file/d/16wnyz4 ... q_0e_/view) je blízko kapitulaci, ale západní režim se tomu snaží zabránit, aby se pokusil zajistit, že ukrajinské laboratoře na výrobu biologických zbraní (a všechny jejich záznamy) nepadnou do rukou Putina..

A NATO... Bylo to NATO, které dotlačilo Rusko k invazi na Ukrajinu. Místo aby NATO bylo silou míru, ukázalo se jako síla zla.
Členové NATO nadále zaplavují Ukrajinu stále smrtonosnějšími zbraněmi, aby mohli čelit Rusku na východě i na jihu, kde obě země vedou spory již mnoho let. Německo například posílá na Ukrajinu protiletadlové tanky "Gepard", což je pozoruhodný posun v politice, který naznačuje, že situaci nevyhrocuje Rusko, ale NATO.

Wikipedie je démonizací pravdomluvných lidí zásadním a podceňovaným nástrojem při potlačování pravdy. Wiki se bohužel stala rejdištěm placených aktivistů jistých NGOs, upravujících hesla podle výkladů zadavatelů, kdy na ubohé Wiki vyšívají denně, a cokoliv s politickými, historickými, národními, ekonomickými či sociálními konotacemi se průběžně proměňuje v aktuálně požadovanou a jedině povolenou svatou pravdu..

Jem zděšen chováním tenistů. Wimbledon zakazuje ruským hráčům účast na turnaji jen proto, že jsou Rusové. Je to jistě čistý rasismus v akci?! A zdá se, že ostatní hráči nebudou protestovat. Nemají na to koule. Bylo by hezké si myslet, že diváci odmítnou sledovat ten zatracený turnaj s biflovací pálkou. Ale neudělají to...

A pokud Evropa chce sebevraždu a zbavovat se ruského plynu a ropy, tak doufám, že to vlády západních zemí občanům zaplatí a uhradí! A letos na podzim bude čím topit, protože lidé na plyn mít nebudou! A pečivo v pekárnách se peče na plynu..A neexistuje náhrada za ruský plyn a ropu...

A každé veřejné (mas média) prohlášení je informační operace, každý rozhovor, každé vysílání komika Zelenského vystoupení je informační operace... A obě země (UKR vs RUS) vedou spory již mnoho let!
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář v ČR

Příspěvek od CZkotas »

ČT jako obraz války na Ukrajině používá fotografii z Mikulčic po loňském tornádu, stalo se tak 28. 4. 2022, zde odkaz, kde v čase 15:20 se můžete podívat sami:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/101 ... sVlf43jYuw
A foto pro srovnání
Obrázek

A teď si uvědomte, že dezinformace skrze VŠECHNY masmédia běží 24h/7 A nezapomeňte, je to pořád v pozadí stejná skupina, která prosadila a propagovala poslední pLandemii, která zabila více než 6 milionů lidí na celém světě a bude zabíjet další miliony, a kontrolovala porodnost v důsledku očkování genovou terapií po celá desetiletí! Stejná skupina dosáhla toho, o co jim šlo, a nelitují těch, kteří zemřeli, a nemají žádné výčitky svědomí ohledně stovek milionů nevinných lidí, kteří zemřou při holocaustu v jaderné válce!!

Válka se blíží a spolu s ní přijde ekonomický kolaps, nedostatek potravin, blesková inflace, anarchie a chaos a násilí ve městech.
Ruské vedení nám dává KONEČNÉ VAROVÁNÍ. Jsou připraveni padnout v plamenech, a až se tak stane, neušetří svět, který po sobě zanechají.

Opravdu si někdo myslí, že hrdí Rusové půjdou tiše do noci a nechají vojska globalistů napochodovat do své země a sebrat jim bohatství?? To se nestane!!! Zničí Evropu a Ameriku, když půjdou ke dnu - a možná dokonce v posledním aktu zkázy odpálí jadernými bombami svá vlastní ložiska ropy a plynu hluboko v zemi. Po vyvržení radioaktivního prachu do atmosféry jim přeji hodně štěstí s výsadbou zahrad při teplotách pod nulou po dobu příštích 30 let.

Ale vždycky je tu rada Rudyarda Kiplinga, kterou můžeme my, odsouzení k záhubě, zvážit:
"Až budeš zraněný a zůstaneš na afghánských pláních a ženy přijdou rozřezat, co zbylo, jen se přikutálej k pušce, vystřel si mozek a jdi ke svému bohu jako voják."
Považuji od vzniku histerie kovid naši českou radu pro řízení dezinformací za Fialovu "propagandistickou ruku" a "ministerstvo pravdy! A sankce na Rusko jsou dokonalou příležitostí ukončit éru plynu a ropy v Evropě bez řevu veřejnosti, která má vymyté mozky nenávistí proti Rusku... Pácháme ekonomickou sebevraždu a nejde to zastavit, už je to v pohybu..

//EDIT:
3 a půl minuty na něco, co v TV neukážou - Rozhovor s Fialou ze dne 2.5.2022. Na hlavní otázku ani jednou neodpověděl, předvedl naučené fráze, gesta a grimasy výsměchu.. a především předvedl, že je mu úplně jedno, co se 8 let dělo na Ukrajině, ale nyní VÍ PŘESNĚ CO JE TŘEBA A ZCELA SE NEOMYLNĚ ORIENTUJE V DĚNÍ:
https://www.facebook.com/matous.svoboda ... 247718455/

Operace Zápalná oběť: Masakr v Oděse otevřel peklo po Majdanu. Oči Západu však zůstaly zavřeny. Osm let teroru pod vládou hrdlořezů. Kolomojského Zelenský a Pekelné kolony. Tohle podporujeme našimi zbraněmi?
https://protiproud.info/politika/6444-o ... ranemi.htm

"Dezinformace" znamená už prostě cokoli, co nechtějí, abyste řekli nahlas.. Minulost není nikdy zapomenuta! A "ve válce je pravda první obětí." ~ Aischylos

A mezitím všechny testy amerických hypersonických raket nadále selhávají, což zvyšuje zranitelnost Ameriky... USA přiznávají, že v rámci "zpravodajské války" s Ruskem zveřejňují falešné informace a vměšují se do rusko-ukrajinské války pomocí vymyšlených příběhů a naprostých lží:
Obrázek
Tři američtí představitelé však tento týden sdělili televizi NBC News, že neexistují žádné důkazy o tom, že by Rusko přivezlo do blízkosti Ukrajiny nějaké chemické zbraně. Uvedli, že USA zveřejnily tyto informace, aby Rusko odradily od použití zakázané munice. Dokonce už většina Čechů přestává důvěřovat vládě (akorát se o tom nesmí mluvit a každý drží hubu a krok i co se týče tohoto "konfliktu"). Vláda se několikrát po sobě ukázala, že už není důvěryhodná! Jsou to pořád ti stejná a ti samí lidé, kteří předstírají, že jsou "pro volbu", kdy požadovali povinné očkování a povinné masky pro všechny atd. Na to prosím nezapomínejme...

Nezávislý novinář tvrdí, že zprávy o ruských jednotkách kopajících "masové hroby" u ukrajinského města jsou falešné. Nezávislý novinář se vrací z Ukrajiny s důkazem dalšího "fake news hoaxu" MSM:
https://newspunch.com/independent-journ ... news-hoax/
Z rusko-ukrajinské války pochází spousta na první pohled děsivých příběhů, ale mnohé z nich se ukazují jako falešné, včetně toho o "masových hrobech" u obléhaného Mariupolu.
Podle dřívějších zpráv, které údajně vycházely ze satelitních snímků, pohřbila ruská vojska v "vrstveném" masovém hrobě nedaleko města téměř 10 000 ukrajinských občanů. Nezávislá novinářka, která oblast navštívila, však podle svého vyprávění z první ruky zveřejněného v NewsPunch tvrdí, že tyto zprávy nejsou pravdivé.
Kanadská nezávislá novinářka Eva Bartlettová se 23. dubna vydala do ukrajinského města Manguš, ale žádné masové hroby nenašla.
"To, co jsem viděla, byly nové, upravené hrobové parcely včetně několika dosud prázdných - rozšíření hřbitova, který na místě již existuje. Žádnou masovou jámu. Na mnoha hrobech byly cedulky se jmény a daty narození zemřelých, pokud byly k dispozici, a zbývající parcely byly očíslovány podle pohřbení," poznamenala.
"Protože média v podstatě kopírují ze stejného zdroje - bývalého starosty Mariupolu Vadyma Bojčenka (který je nyní, zdá se, daleko od města) - budu citovat z článku Washington Post," poznamenala dále Bartlettová a dodala: Boichenko, jak je uvedeno v článku, "nazval místo 'novým Babyn Jarem', čímž odkazoval na jeden z největších masových hrobů v Evropě nacházející se na předměstí Kyjeva, kde nacisté v roce 1941 během druhé světové války zabili 33 000 Židů". Starosta, který bílí neonacisty, kteří řádili v jeho městě - zejména ty z praporu Azov, kteří používali civilisty jako živé štíty, okupovali a militarizovali civilní infrastrukturu, bodově popravovali civilisty -, přirovnává údajný (neexistující) masový hrob k nacistickému masakru za 2. světové války.
"Kyjevský režim mezitím přepsal historii a z nacistů z 2. světové války a jejich kolaborantů udělal hrdiny národa. Nejznámějším příkladem je postava druhé světové války Stepan Bandera," pokračoval kanadský novinář.
"Dalším znepokojivým tvrzením Bojčenka bylo, že údajný 'masový hrob' je 'největším válečným zločinem 21. století'," pokračovala. "Je to teprve 22 let, ale už jsme viděli invazi a zničení Iráku pod vedením USA, srovnání syrské Rakky se zemí, pokračující válku Saúdské Arábie v Jemenu - to všechno jsou mnohem silnější soupeři než nikde nenalezené 'masové hroby' v Mangúši."
"Ve skutečnosti se na tomto místě nachází asi 400 jednotlivých parcel, včetně téměř 100 prázdných. Devět tisíc těl a 'největší válečný zločin 21. století' byla neověřená tvrzení starosty, který uprchl ze svého města, propagovaná médii, která dole na stránce přiznala, že nemohou tvrzení nezávisle ověřit - ale to už byla škoda napáchána," napsala s tím, že příběh se díky falešným zprávám rozšířil po celém Západě.
Když Bartlettová stránku navštívila, přistoupila k ní podle jejích slov dvojice mužů, kteří jsou zodpovědní za její údržbu, a ona se jich na tvrzení o "masových hrobech" přímo zeptala.
"Tohle není masový hrob a nikdo nehází těla do jámy," řekl jí jeden z mužů.
Poznamenala: "Nevím, jestli je to pravda: "Podle nich pohřbívají každou osobu v rakvi a v samostatném hrobě, podrobnosti jsou zaznamenány v márnici, a když jsou uvedeny nějaké dokumenty týkající se jména a věku, je pozemek označen tabulkou s těmito údaji. V opačném případě se používá číslo."

Jeden z mužů také poznamenal, že část místa se používá k pohřbívání ukrajinských vojáků. "I oni jsou lidé," řekl.
Bartlettová také nabídla důkazy svých tvrzení, včetně fotografií.
"Pro ty, kteří mají pochybnosti o místě, viz Romanova zpráva: jeho záběry z dronu ukazují, že jde o přesně stejné místo, jaké ukazují satelitní snímky používané západními médii," napsala.


//EDIT:
Soňa Peková (které si vážím, její vystoupení je PROKÁZANÝ FAKT a kdo tvrdí opak, ten lže!) - o biolaboratořích na Ukrajině:
https://rumble.com/v13mh23-soa-pekov-o- ... rajin.html

Dodám, že během vojenského stažení z Afghánistánu Bidenův režim zde zanechal vojenskou techniku za více než 10 miliard dolarů, včetně letadel, vrtulníků, obrněných vozidel, raket, munice, střelných zbraní... Jednalo se samozřejmě o záměrnou snahu vyzbrojit americké nepřátele a zároveň vyčerpat vlastní zásoby vojenské techniky.
Ukrajina je jen dalším plánem, v němž USA pod kontrolou komunistické Číny likviduje americkou munici tím, že ji dodává do "ruského mlýnku", kde jsou tyto zbraně zničeny na cestě do frontové linie na Ukrajině. Cílem tohoto postupu není pouze pomoci Ukrajině vyhrát válku, ale spíše vyčerpat americké zásoby zbraní ve snaze oslabit Ameriku dříve, než se rozběhne dlouho plánovaná čínská invaze?
Čína vše pozorně sleduje a čím více těchto zbraní bude posláno na Ukrajinu, tím slabší bude obrana USA :)
Následující video zaznamenává nasazení ruské termobarické bomby na Ukrajině na začátku března? Výbuch nezaznamenal žádnou radiaci, takže že se nejednalo o jadernou zbraň:
https://www.brighteon.com/b73afaf2-a186 ... 18b2d39076
= Západ neustále tlačí na Rusko k eskalaci odvetných opatření! A odvetnou zbraní, kterou by Putin zvolil k útoku na vojska USA a NATO umístěná v Polsku, je použití termobarické bomby?

Munice NATO, včetně té české, končí v rukách Rusů?
https://rumble.com/v12ck7b-munice-nato- ... h-rus.html
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů (a dezinformací), které zřejmě neví žádný novinář v ČR!

Příspěvek od CZkotas »

Rusko jsou nacisti a okupanti, Ukrajina je přece ta hodná...
Vyšetřovatelé lidských práv našli na Ukrajině neonacistickou mučírnu s mrtvolou
Obrázek
https://greatgameindia.com/neo-nazi-tor ... s-ukraine/
Čím déle tento "konflikt" pokračuje, tím více se dozvídáme o tom, jak odporná a zkorumpovaná Ukrajina ve skutečnosti je..
Vyšetřovatelé lidských práv našli v Ukrajině neonacistické mučírny a vypadá to, že byly dobře využity právě proti ruským vojákům. Toto "tělo," pravděpodobně ruského vojáka, bylo nalezeno ve sklepě kavárny 'Starý dub' u silnice M-14 v Zelenovce. Na těle jsou zbytky speciálního vojenského oděvu používaného ruskými ozbrojenými silami. Tělo nemá nohy, jeví známky mučení a má proříznutý hrtan," uvedl jeden z vyšetřovatelů podle Great Game India...Objev neonacistické mučírny přichází po dřívějších zprávách popisujících brutalitu ukrajinských nacistických praporů včetně Azova vůči ruským vojákům, z nichž většina byla odvedena do této války.
Mezinárodní válečné právo, jehož signatáři jsou Rusko i Ukrajina, zakazuje zabíjení zajatých bojovníků a požaduje, aby s nimi bylo zacházeno humánně a v případě potřeby jim byla poskytnuta lékařská péče. Popravy válečných zajatců jsou zakázány...

USA a NATO záměrně tlačí Rusko do globální termonukleární války. Jsme tak blízko globální termonukleární válce - nebo výbuchu EMP zbraně nad Evropou či Severní Amerikou - že první úder Ruska může přijít každým dnem, za pouhých několik minut (asi 200 sekund od odpálení do výbuchu nad evropskými městy, jako je Paříž, Berlín a Londýn). USA, EU a NATO se chovají, jako by byly vůči jaderné odvetě nezranitelné :( Demokracie je v mrtvá a svoboda slova byla téměř postavena mimo zákon. Rusko rozmělňuje Zelenského vojska odsouzená předem k zániku. Zelenskej mezitím nařídil svým ukrajinským jednotkám "držet linii" za každou cenu. Cena bude samozřejmě vysoká, protože tento rozkaz z nich dělá snadné cíle pro vysoce účinné ruské dělostřelectvo. Podle některých údajů ruské dělostřelectvo převyšuje ukrajinské dělostřelectvo v poměru 100:1. Rusko zdokonalilo svou metodu: 1) Použít bezpilotní letouny k identifikaci pevných nepřátelských pozic, 2) zasáhnout je nepřetržitě dělostřelectvem, aby došlo k 75% ztrátám. 3) Pošlete tanky na úklid. Pokud to nezabere, opláchnout a opakovat. Není pochyb o tom, že vojáci NATO budou přežvýkáni přesně stejným způsobem, protože NATO je také příliš hloupé a arogantní na to, aby na bojišti uplatňovalo něco, co by připomínalo udržitelnou taktiku. Vojáci NATO jsou sněhové vločky. Jsou slabí a měkcí, stejně jako americké vojenské vedení, které se více stará o podporu transgenderových operací pro vojáky, než o výcvik mužů, jak bojovat jako muži. NATO se nemůže rovnat vojenské síle Ruska. Není to ani zdaleka. A to ani nemluvím o tom, že Rusko by mohlo vystřelit jedinou EMP zbraň a uvrhnout celou západní Evropu do doby temna. A Evropa se ničí ekonomickou sebevraždou - vše pramení ze směšného a idiotského podvodu o "klimatických změnách"...nic co se děje, není náhoda!

VIDEO: Britská stanice ukončila přenos s ruským zástupcem v OSN, protože ukázal divákům fotku ze Zelenského webu
https://rumble.com/v148fy1-televize-sky ... tku-z.html
"Stálý zástupce Ruska v OSN Dmitrij Poljanský v rozhovoru pro britskou televizi Sky News ukázal fotku ukrajinského vojáka s nášivkou Tottenkopf. Fotku vystavil prezident Zelenský na sociálních sítích a připojil k tomu komentář, že takto si představuje boj proti fašismu. Sky News to nevydýchala a ukončila přenos."
Zmíněné foto Zelenského, které následně smazal:
Obrázek
A teď si vyhledejte obrázky "SS Totenkopf" a vyjde vám toto, čirý nacismus .. :
Obrázek

//EDIT: Pro zajímavost - tuto fotku použila už dříve (30.3.2022) dokonce i naše ČTK v článku “Ukrajinské ozbrojené síly zničily další kolonu nepřátelské techniky”
viz: https://www.ceskenoviny.cz/ukrinform/ce ... ?id=986854
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů (a dezinformací), které zřejmě neví žádný novinář v ČR!

Příspěvek od CZkotas »

Bulhaři vyšli do ulic PROTI vojenské pomoci Ukrajině:
https://www.youtube.com/watch?v=M6DoJh8R0kw
https://rusvesna.su/news/1652333708

//EDIT:
Nelžete našim dětem Rusko není hrozba: https://rumble.com/v14lc1v-nelete-naim- ... rozba.html
Manželky neonacistů z Azovu uvězněných v Azovstalu za ně orodují u papeže Františka: https://rumble.com/v14lbgh-manelky-neon ... ntika.html
+ FOTO:
Obrázek

České houfnice Dana jedou na Ukrajinu: https://rumble.com/v14l4xh-esk-houfnice ... ajinu.html
Lukašenko se staví proti světovým globálním elitám: https://rumble.com/v14laef-lukaenko-se- ... elitm.html
Bývalý slovenský premiér Robert Fico kritizuje zastavení dodávek 30 procent plynu ze strany Ukrajiny: https://rumble.com/v14l97n-bval-slovens ... plynu.html

Tak už i Skotové v Glasgow na demonstracích na protest proti válce na Ukrajině ... Požadujeme urychlené příměří ukončení nepřátelských akcí NATO po celém světě:
https://www.facebook.com/politickimagaz ... ted_videos

Na Ukrajinu dorazily české raketomety. RM-70 (česky raketomet vzor 1970 - 1970 model raketometu) je vícenásobný odpalovací raketový systém vyráběný v Československu. Československá verze sovětského BM-21 nebo Grad MLRS.
https://t.me/boris_rozhin/48388
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář v ČR!!

Příspěvek od CZkotas »

„Vojenský analytik“ stanice MSNBC a čtyřhvězdičkový generál Barry McCaffrey v pondělí sdílel klip z videohry „Arma 3“ z roku 2015 a tvrdil, že jde o skutečné záběry ukrajinských sil, které sestřelily ruské letadlo! Jasně xD viz video: https://twitter.com/____Father_____/sta ... 1967434757

A foto že se jedná o hru ARMA III: Obrázek

Ukrajina v posledních měsících vydala už dva samostatné propagandistické videa k videohře ARMA III a lživě uváděla informace, že jde o skutečné záběry sestřelení ruských jednotek :D :lol:
No a tady dříve sestřelia videohra ARMA III (za ně) ruský vrtulník :lol: viz video: https://twitter.com/stillgray/status/15 ... 0518419458
Směju se dnes a denně jen další jiné propagadně, u kovidu jsem se se smát ještě nepřestal (viz můj oblíbený obrázek, ale už rok starý od vydání):
Obrázek

Lži, lži a lži, stejně jako u kovid, stejná média... A ukažte mi někdo Rusko, jak používá a zveřejňuje záběry z hraní videoher atd. :lol: :lol:
NATO a EU jsou hloupé. Jejich představitelé jsou více než nekompetentní. Jsou po lobotomii. Nazvat je "retardovanými" by bylo přílišným uznáním. Běhají po světě a ničí vše, co jim přijde pod ruku, a pak se diví, proč se věci ničí. Je to jako když kojenec s plamenometem zapálí rodinný dům a pak pláče a křičí, když hořlavé předměty vzplanou a kouř začne pálit oči.

//EDIT 19.5.: Už se "něco" začíná tušit, snímek za tisíc slov:
Obrázek
a zpráva: https://www.sott.net/article/467852-New ... in-Ukraine
"Tento víkend řádil v Buffalu na severu státu New York osamělý střelec, který údajně "pro záchranu bílé rasy" zabil deset černochů. Na jeho selfie na sociálních sítích jsou vyraženy stejné nacistické symboly jako na uniformách ukrajinských nacistů, kteří se v současnosti účastní "hrdinného" boje proti ruským silám. "

A kromě hraní videoher (a jejich záběrů k propagaci jak UA vyhrává na RF), tak hrají ještě paintball :D viz:
Obrázek
Začátkem tohoto týdne se agentura Reuters stala terčem širokého posměchu za zveřejnění fotografie, která údajně zobrazovala "statečné ukrajinské vojáky" v boji, jak zatlačují ruské síly, ale ve skutečnosti byla skupina "vojáků" zobrazená na obrázku "vyzbrojena" paintballovými zbraněmi.
"Ukrajina tvrdí, že odrazila ruský vpád do Sumské oblasti," uvedla agentura Reuters na Twitteru spolu s fotografií a odkazem na zprávu:
Samotný tweet: https://twitter.com/Reuters/status/1526185858411405312
= Amerika právě utratila 40 miliard dolarů za nákup paintballového vybavení pro Ukrajinu??? :lol:


//EDIT2:
Obrovské fronty na benzín v Oděse: https://rumble.com/v14z1t5-obrovsk-fron ... -odse.html
Na benzín se na Ukrajině čeká 9 hodin u benzínky několik kilometrů ve frontě: https://rumble.com/v14yyw5-na-benzn-se- ... front.html

Ukrajinský zrežírovaný cirkus pro západní média: https://rumble.com/v14zprd-ukrajinsk-zr ... -mdia.html
Výtržnosti Ukrajinců v Polsku měly za následek mrtvého Poláka: https://rumble.com/v14zwxc-vtrnosti-ukr ... polka.html
Hlas z Lotyšska - Rusko pomáhá všem: https://rumble.com/v14y4bb-hlas-z-lotys ... h-vem.html
Lotyšká policie hlídá provokatéry s logy praporu Azov: https://rumble.com/v14ywat-lotyk-polici ... -azov.html


Obrázek
Co loutka Zelensky dokázal za 3 měsíce:
1. Rekordně posílil rubl
2. Aktivně obírá Západ o peníze
3. Kromě Krymu ochotně věnoval Rusku i Donbas
4. Vypnul plyn v Evropě
5. Vyluxoval peněženky řidičům, zemědělcům, podnikatelům a výrobcům v EU a USA
6. Od zahájení "operace" opustili Rusko téměř všichni významní konkurenti a uvolnili místo ruským podnikatelům
7. Prosil o tolik zbraní, že i Scholz prohlásil že „Bundeswehru docházejí zbraně “
8. Shromáždil celou spodinu nacistické subkultury – potetované marginály, vrahy z Evropy i odjinud na jedno místo, kde je Rusové okamžitě eliminovali (AZOVSTAL)
9. Sjednotit ruský lid kolem Putina. Tak silnou podporu pro kroky prezidenta a jeho kabinetu Rusko za celou dobu jeho prezidentství nezažilo
10. Svými kroky zajistil stabilní základ pro doposud nesilnější a nejstabilnější spojenectví Ruska s Čínou
11. Ukrajinci prchají z EU v nově nakoupených automobilech za desetitisíce EUR a na hranicích kolaps a několikadenní kolony, ale v opačném směru z Ukrajiny do EU je klid, nikdo z Ukrajiny neprchá :) Zelensky minulý týden po vystřízlivění z kokainového mejdanu podepsal zákon, kterým se ruší dovozní clo a DPH na dovezené automobily z EU...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR!! - pravidelné aktualizace

Příspěvek od CZkotas »

Laserové zbraně jsou nasazeny a připraveny EMP bomby:
https://de.technocracy.news/Blackout-Wa ... mben-baut/

Nastal čas na realitu a spousta lidí se z toho doslova po**re. A Začnou jim padat žluto-modré vlaječky i ze zrcátek v autech.
Už se to obrací - 3 měsíce o ničem ruském a pak toto:
KamAZ-6560M: Vysoce mobilní vozidlo pro přepravu vojáků a nákladu
https://tvujmagazin.cz/military/kamaz-6 ... -internetu
= toto by Seznam nikdy nepustil do vyhledávání, pokud by už nevěděli, že Ukrajina to projela :!:

A až to tam Rusové dorobí, budou se udělovat sankce na všechny země, které dodávali zbraně, které zabíjely jejich muže.

Ukázalo se, že jednotky ozbrojených sil Ukrajiny a nacionalistické prapory umístěné na Donbasu jsou zcela demoralizované a záložníci, které Kyjev posílá na frontu, odmítají zahájit protiofenzívu.
Rostislav Iščenko upozornil na skutečnost, že ozbrojené síly Ukrajiny čelí vážnému problému. Ukrajinští vojáci, kteří se dostali na frontu, odmítají držet zbraně v rukou a raději se vzdávají. Ukrajinská armáda na Donbasu byla zcela demoralizována. Tato situace souvisí s nezodpovědností úřadů. Kyjev nepřijímá žádná opatření, aby zásoboval ozbrojené síly Ukrajiny a poskytoval jim nezbytnou pomoc. Podle politologa se Kyjev pouze snaží napravit situaci tím, že na frontu posílá nepřipravené záložníky, kteří ovšem měli v plánu „sedět v týlu“ až do úplného konce. Kyjev s největší pravděpodobností v blízké budoucnosti zcela ztratí bojeschopnou armádu, což donutí ukrajinský režim souhlasit s diplomatickým řešením krize. Věří, že i ty nejbojovněji připravené nepřátelské jednotky budou brzy zcela demoralizovány pod neustálým bombardováním a raketovými údery.
„Protože když tě bombardují a nemůžeš nic dělat, tak den, dva, tři, týden, měsíc a pak si kdokoli začne myslet: „Co je to sakra za takovou válku. Nikoho jsem nezabil, ale kolem už jsou mrtvoly, nemáte čas je pohřbít,“ říká Isčenko. Expert se domnívá, že stažení ruských vojsk k západní hranici Ukrajiny se bude rovnat totální porážce Západu.
„Lidé v Rusku nevěří, že by speciální operace mohla být dokončena dříve než na západní hranici Ukrajiny. Jakékoli dřívější ukončení bude považováno za nepřesvědčivé vítězství,“ dokončil politolog svou myšlenku.
https://riafan.ru/23454426-isc
https://voennoedelo.com/ampposts/id2268 ... 8vnqwzvbsv

Členové Zelenského strany navrhli povolit zabíjení vojáků, aby se zabránilo hromadné kapitulaci a útěku z vojenských pozic. To umožní legální odstranění všech “nežádoucích osob”. Návrh zákona č. 7351 byl zveřejněn na oficiálních internetových stránkách Nejvyšší rady.
https://pbs.twimg.com/media/FThYXlFXEAEiu2x.jpg

A do doby, do kdy Rusové neuklidili do bezpečí rusky mluvící občany, kteří žili na Ukrajině, se Ruská armáda snažila minimalizovat ztráty u těchto lidí, jak materiální, tak lidské. I za cenu vlastních ztrát. Teď již takové ohledy brát nemusí a začali se logicky podle toho chovat. A čím budou postupovat dál na západ toho co zbylo z Ukrajiny, tak vědí, že tam jsou čím dál víc na západ koncentrovaní nacionální fanatici..

A oni na UA tam fakt mají kulomet z první světový, žádné jídlo, žádnou vodu, žádné zbraně, žádná podpora, nesmí ale opustit pozice. Pokud ano, jsou to dezertéři. Toto však není žádná vyjímka:
https://t.me/RVvoenkor/13635

Náčelník ukrajinské vojenské správy přiznal, že situace ukrajinské armády je kritická, více s odkazem uvnitř, zde:
https://rumble.com/v162wwp-nelnk-ukraji ... ick-a.html

Banderovci už začínají být hysteričtí :D
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... .seznam.cz


Trailer k filmu na “Edge of the Abyss” od Maxe Fadeeva. Film o útoku na Mariupol:
https://www.youtube.com/watch?v=tPLxoVhSOsw
Březen 2022. Byl vydán rozkaz dobýt Mariupol. Mezi hlavní síly byl vyslán prapor „Somálsko“, aby zaútočil na opevněné město. Na předměstí Mariupolu nikdo nevěděl, jaký rozsah katastrofy se ve městě v následujících týdnech odehraje, kdo z vojáků přežije a jakými zkouškami budou muset vojáci i civilisté projít. Během dvou měsíců těžkých bojů vyklízeli pracovníci útočné skupiny Sparrow dům po domě, ulici po ulici, čímž vytlačili početně nadřazeného nepřítele k Azovstalu. Spolu se Somálci, v čele útoků, se touto cestou vydal i Maxim Fadějev. Poté, co strávil více než čtyři týdny uprostřed útoku- stal se svědkem a kronikářem jedinečných událostí, dramatických scén, tragédií a vítězství, které se podrobně odráží v novém filmu “Na okraji propasti”

Ale podle “expertů” např. CNN Prima Fake News, ukrajinská armáda porazila předpotopní ruskou armádu už minulý měsíc..
Všechna média a TV hlásí, že prohrávají a Putin že umírá. Jenže je to přesně naopak. A Putin ne a ne umřít...

A zde se můžete podívat, co např. Slovensko a Česká republika poslali Ukrajině. Je to stránka Atlantické rady. Stačí kliknout na zemi a objeví se okno:
https://www.atlanticcouncil.org/blogs/n ... n-ukraine/

Obrázek
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 30 kvě 2022, 22:03, celkem upraveno 1 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Mery-Lou
Příspěvky: 3
Registrován: 25 kvě 2022, 23:00
Jméno a příjmení: Mery Louová

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR!! - pravidelné aktualizace

Příspěvek od Mery-Lou »

Zdravím všechny, co ale víme my všichni je fakt, že té masivní tupotě napomáhají média - zejména sledování televize! Kdyby TV nebyla, pravda by se valila! Neboli lidé by začali používat selský rozum... ;)
arwi
Příspěvky: 18
Registrován: 09 dub 2022, 17:20
Jméno a příjmení: Josef Kodada

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR!! - pravidelné aktualizace

Příspěvek od arwi »

Jenže odpojení je pro většinu lidí velký problém. Znamenalo by to přijmout zodpovědnost.
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Ruské úřady již zahajují proces mapování hromadných hrobů, do kterých ukrajinská armáda pohřbívala lidi z etnicky začištěné oblasti Donbasu. A pamatujte, že Rusko nadále pečlivě shromažďuje všechny důkazy a informace. Na Kyjev vyplují v následujících měsících neuvěřitelná svinstva, nikdo si netroufá odhadovat, kolik etnických Rusů na ukrajinské straně DMZ na Donbasu pozabíjeli od roku 2014... oh, cože? Neveříte? Počkejte. Do té doby, milý seznam, prima, čt, nova, idnes (všimněte si, že píšu ty naše fake news média úmyslně malými písmeny) všechny strašte lidi nadále Ruskem a lžete stejně jako jste lhali s kovidem.

Něco jsem našel (internet) a zkopíruji i sem = nejedná se o můj text. Odkaz k tomu jsem našel, takže mohu tyto informace potvrdit: https://www.youtube.com/watch?v=HeVNPQKOkYI

Text:
"Ukrajinizace ČR běží na plné obrátky a ten český houf domácího, hospodářského zvířectva tomu jen tleská, mlaská u pomalu a jistě vysychajících koryt..
Jedna horká aktualita: údajně na srdeční slabost umřel por. David Kosadkin alias “chemik” z pluku AZOV, co zastřelil pplk. VSU za to, že uvažoval o vzdání se ruským silám při už ztracené obraně pobřeží Mariupolu a taky ranou do hlavy vojína 36. br.nám.pěchoty za liknavou obranu a uvažování o vzdaní se…
Jde o toho potetovaného haknkrajci, citáty z Mein Kampfu a Bafometem přes celá záda monstra, který na internetu sliboval Kadyrovi a jeho rodině smrt odřezáním hlavy a hozením sežrat prasatům… údajně po tom, co byl vypraven eskortou k vyjasnění co tím vším myslel přímo ke Kadyrovovi ho to štrejchlo, prý infarkt, nebo něco na ten způsob, ale už se nepíše, jakou ráži ten infarkt měl…nevím, třeba se opravdu toho, co by ho čekalo tak vylekal, že to raději zabalil…

Státní Duma RF navíc jedná, aby se zrušilo moratorium na trest smrti pro zahraniční žoldáky i v Rusku, neb v LNR a DNR je v platnosti a na všechny, co se nevztahují Ženevské konvence o zacházení s vál. zajatci, by se tím pádem pohlíželo jako na vrahy a teroristy. To se týká i těch našich 103 zblblíků, kterým dal před pár dny Moše Zeman požehnání, v případě, že padnou v plen Rusům, budou potřebovat štěstí a to v množství nikoliv malém a v té nejvyšší kvalitě, neb jim rozhodně půjde o život a to bez veškeré srandy…


//EDIT:
Ukrajina vyhazuje šéfa "lidských práv" kvůli smyšleným tvrzením o ruských vojácích, kteří nepřetržitě znásilňují - všechno je to fantazie (jako 99% zpráv)..
https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... pe-stories
Západní média již několik měsíců produkují divokou propagandu o tom, že se ruské jednotky dopouštějí extrémních zvěrstev vůči civilistům na Ukrajině. Jedno z nyní vyvrácených nepravdivých tvrzení tvrdilo, že existuje "systémová, koordinovaná kampaň sexuálního násilí" ruských vojáků vůči ukrajinským ženám.

Ukázalo se, že celá věc je falešná. A člověk, který tuto lež šířil, vrcholný ukrajinský představitel pro "lidská práva", byl za to nyní vyhozen. Lyudmyla Denisova si vymyslela příběh o 25 dospívajících dívkách, které údajně hromadně znásilnili ruští vojáci, v důsledku čehož devět z nich otěhotnělo. K falešnému incidentu mělo dojít ve sklepě v Buči. Starší ženy také tvrdily, že i ony byly znásilněny spolu s mladými chlapci.
Obrázek
Ukázalo se, že Denisová byla ústřední postavou, která západní média zásobovala obskurními historkami o znásilnění, které si zřejmě vymýšlela za pochodu. A nyní se Denisové vrátily slepice domů, protože byla odhalena za šíření lží o údajných válečných zločinech, které se nikdy nestaly.

Jaké další lži nám západní média o Rusku vykládají? "Zákonodárce Pavlo Frolov uvedl, že paní Denisovová byla rovněž obviněna z necitlivých a neověřitelných výroků o údajných ruských sexuálních zločinech a z toho, že během invaze trávila příliš mnoho času v západní Evropě."
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

!! Mrtvé děti na Donbasu rukama ukrajinských nacistů !!
https://rumble.com/v17auxt-mrtv-dti-na- ... acist.html

Projekt Nemesis. Každý neonacista je identifikován a čelí trestu:
https://rumble.com/v17b3tg-projekt-neme ... restu.html

Civilní objekty v Doněcku zasažené i českými raketami:
https://rumble.com/v17ap9x-civiln-objek ... etami.html


Rusko varuje Polsko: Polsko: Hleďte si svého, jinak budou vaše "současné hranice bezcenné".
V průběhu rozhovoru poslanec ruského parlamentu Oleg Matvejčev zvážněl... A současné hranice Polska mohou být bezcenné", k čemuž Skabejevová dodala, že nejen Polsko se musí stáhnout a hledět si svého.
"Nemluvila jsem jen o Polsku, ale hlavně o Velké Británii a Spojených státech," řekla Skabejevová a dodala, že "všichni jsou seřazeni do fronty".
"Není třeba spěchat," ozval se Avatkov. "Je tam fronta. Všechno má svůj čas!"
Polsko je podle Ruska prostě první na řadě, protože se prý chystá zabrat území na západní Ukrajině. Ruská vláda také tvrdí, že Polsko "aktivně pracuje na rozdělení Ukrajiny".
V ruské státní televizi moderátoři a vědátoři pravidelně označují Ukrajinu jako "území dříve známé jako Ukrajina". Diskutují také o záležitostech týkajících se "denacifikace" země, což je jeden z cílů ruské operace.
"Pro nás je speciální vojenská operace pouze prvním aktem, úvodem," řekl předseda výboru Státní dumy pro obranu Andrej Kartapolov v rozhovoru s Vladimírem Solovjovem v nedělním Večeru.
"Válka, která právě probíhá... není to jen ekonomická válka a informační válka, tato válka je o naší víře. Je to o našem právu jako lidí věřit v to, v co chceme věřit, milovat ty, které chceme milovat, a žít tak, jak by chtěli naši předkové, na naší půdě a podle našeho rodového práva."

//EDIT:
Nekonečný seriál - ukrajinští romové devastují okolí brněnského hlavního nádraží: https://rumble.com/v17k7o1-nekonen-seri ... -ndra.html
Tajné transporty zbraní na Ukrajinu projíždějí slovenskými Michalovcemi: https://rumble.com/v17kckf-tajn-transpo ... vcemi.html
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Fialova vláda podporuje nacismus na Ukrajině:
https://rumble.com/v17n8ix-fialova-vlda ... rajin.html

V oblasti Severodoněmecka používají nacisté české raketomety RM - 70 MLRS na podvozku Tatry: https://rumble.com/v17m235-v-oblasti-se ... dvozk.html

Češi a Slováci dají Ukrajině vše zadarmo a na oplátku dostanou extrémně drahý plyn a extrémně drahou ropu. A navrch drahou elektřinu! A to se prý vyplatí! Proč? Protože solidarita! Brzy nebude benzín a nafta, protože po odstřižení od ruské ropy nikdo jinou ropu do EU nedoveze... Green Deal! A všechno je součástí plánu..

1) Nikdo z mainstreamových médií si nikdy nepoložil správné otázky. Možná proto, že se bojí, že uslyší špatné odpovědi.
2) Politici zapomněli (pokud to vůbec někdy věděli), že vlády existují proto, aby sloužily lidem - a ne naopak. Politika byla vždy o tom, že politici slibovali něco, co nehodlali dodržet. Zvláštní je, že voliči vědí, že sliby nehodlají dodržet, ale tváří se, že tentokrát by mohli. Neustálá lavina falešných slibů znamená, že poctiví politici nemají šanci..
3) Podle novináře z Financial Times (v článku nazvaném "Putin’s War Against Liberal Democracy"): "Ruský prezident je možná nejnebezpečnějším mužem, který kdy žil. Pro historiky, kteří vědí, že Stalin údajně zabil až 29 milionů lidí, Attila Hun má na svědomí 30 milionů mrtvých a Čingischánovi a Mao Ce-tungovi se připisuje 40 milionů mrtvých, to může být šok. (Čingischán také nechal postavit hlavy 70 000 svých obětí do minaretů.) A co Hitler, Idi Amin, Klaus Schwab, Rothschildové, Gates, farmaceutické společnosti...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Jeden z hlavních spojenců ruského prezidenta Vladimira Putina tento týden prohlásil, že Polsko se chystá vstoupit na část sousední Ukrajiny a anektovat ji, protože mu historicky patřila.
https://www.msn.com/en-us/news/world/pu ... ar-AAXVDg2
Dodal, že se domnívá, že "již existuje řada států, které aktivně pracují na rozdělení (Ukrajiny)", ale neupřesnil, o které země se jedná. Navzdory skutečnosti, že Ukrajina je jednou z nejzkorumpovanějších zemí na kontinentu, většina evropských zemí podporuje Kyjev v jeho boji proti ruským útočníkům, přičemž některé z nich, včetně Polska, poskytují humanitární a vojenskou pomoc..

Polský europoslanec na ukrajinské televizi vyzval USA a Velkou Británii, aby předaly Ukrajině jaderné hlavice na obranu před Ruskem:
https://rumble.com/v1882n1-polsk-europo ... rusku.html
Mohli se o tom v sobotu přesvědčit diváci ukrajinské internetové televize Espresso, která měla rozhovor s polským europoslancem a delegátem evropského výboru pro vztahy se Spojenými státy, křesťanským demokratem a členem nejsilnější evropské parlamentní frakce – Evropské lidové strany, a bývalým ministrem zahraničí Polska ve vládě Donalda Tuska v letech 2007 až 2014, Radoslawem Sikorským. Ten totiž v rozhovoru s moderátorem Antonem Borkovským prohlásil, že vzhledem k tomu, že Rusko porušilo Budapešťský protokol o garancích hranic Ukrajiny z roku 1994, by měly garanti této smlouvy, tedy USA a Velká Británie, předat Ukrajině jaderné hlavice, aby se země mohla bránit ruské agresi..

Poté, co Pentagon opakovaně popíral existenci ukrajinských biolaboratoří, nakonec přiznal, že jich provozuje 46.
Vzpomínáte si, jak nám na začátku roku tvrdily, že na Ukrajině nejsou žádné laboratoře na výrobu biologických zbraní, které by provozovaly Spojené státy? Nuže, historie se změnila a Pentagon nyní tvrdí, že ve skutečnosti na Ukrajině provozuje několik desítek biolaboratoří - přesněji 46 laboratoří:
https://greatgameindia.com/pentagon-adm ... s-ukraine/
Nově se uvádí, že tyto biolaboratoře jsou "mírovým úsilím o zlepšení jaderné a radiační bezpečnosti a zabezpečení, dohledu nad nemocemi, chemické bezpečnosti a zabezpečení a připravenosti reagovat na epidemie a pandemie, jako je COVID-19". Pentagon nyní přiznává, že posledních 20 let fungovaly americké biolaboratoře na Ukrajině za účelem ochrany veřejného zdraví, nikoliv za účelem vývoje biologických zbraní, jako je ko*kovid. A každý, kdo tvrdí opak, včetně Ruska a Číny, "šíří dezinformace a zasévá nedůvěru" o statečném a ctnostném úsilí Ameriky zbavit svět zbraní hromadného ničení (ZHN). :D
Pentagon trvá na tom, že USA "spolupracovaly na zlepšení ukrajinské biologické bezpečnosti, zabezpečení a dohledu nad nemocemi pro zdraví lidí i zvířat" tím, že v posledních dvou desetiletích poskytly podporu "46 mírovým ukrajinským laboratořím, zdravotnickým zařízením a místům pro diagnostiku nemocí". Rusko poskytuje důkazy, zatímco USA jen prázdná slova. Ne vše, co se dělo uvnitř biolaboratoří Pentagonu, se však dělo s mezinárodní podporou. Pentagon tvrdí, že aktivity byly "často" prováděny ve spolupráci se Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a dalšími globalistickými subjekty. Důvod, proč je ruská verze událostí důvěryhodnější než verze USA-NATO, spočívá v tom, že ruská armáda nadále poskytuje skutečné důkazy o tom, že se Pentagon podílel na pochybných, nezákonných a vlastizrádných aktivitách, včetně "nelidských experimentů" na ukrajinských pacientech...

Jiří Černohorský v Brně na České na koni vyvěsil vlajku Československa a sundal ukrajinskou. Následovalo handrkování s asi 10 policajtami:
https://www.facebook.com/11124579489599 ... 0506895769
A zkuste v USA shodit jejich vlajku a pověsit tam ruskou, nedožijete rána... Tady jsou všude ukrajinské a české nikde. Ostuda Čechů, že si tohle nechají líbit. Nejsme Ukrajinci ani jsme válku s nimi nezačali, že tady visí vlajky vítěze a my jsme poražení?


//EDIT:
V ruské televizi se neustále hovoří o tom, že konflikt na Ukrajině je ve skutečnosti zástupnou válkou mezi Spojenými státy a Ruskem.
https://halturnerradioshow.com/index.ph ... ping-ahead
Ve státním televizním pořadu 60 minut moderátorka Olga Skabejevová prohlásila: „I když metodicky ničíme zbraně, které jsou dodávány [na Ukrajinu], ale množství, v jakém je Spojené státy posílají, nás nutí k určitým globálním závěrům. Možná je na čase uznat, že možná ruská speciální operace na Ukrajině skončila v tom smyslu, že začala skutečná válka: TŘETÍ SVĚTOVÁ VÁLKA. Jsme nuceni provést demilitarizaci nejen Ukrajiny, ale i celé aliance NATO.”
Bohužel má zcela pravdu v tom, že třetí světová válka nyní začala. Doufejme, že se podaří najít způsob, jak ji zastavit dříve, než přeroste v jadernou. Jaderná válka není téma, které by se příliš objevovalo na amerických zpravodajských kanálech, ale v Rusku je pravidelně navrhována jako potenciální možnost…
Vladimír Avatkov z Diplomatické akademie ministerstva zahraničních věcí: „Zmínila jste třetí světovou válku a způsob, jakým Američané a Poláci jednají na území Ukrajiny – vskutku, je třeba mít na paměti slova Vladimira Vladimiroviče Putina, který řekl, že každý, kdo se pokusí zasáhnout do speciální vojenské operace, zaplatí vysokou cenu.” Skabejevová ho přerušila: „Na tato slova Vladimira Vladimiroviče Putina nikdy nezapomínáme, ale ve frontě už stojí velké množství lidí, kteří se snaží zasahovat do ruské speciální operace na území Ukrajiny. Ukazuje se, že musíme jednat – ale ještě musíme vymyslet, jak můžeme jednat, aniž bychom provedli jaderný úder.”
Při čtení něčeho takového by vás mělo mrazit v zádech. Když ruští novináři a politici říkají takové věci, proč je nechceme brát vážně? Zrovna nedávno jeden významný ruský politik otevřeně hovořil o zničení obou pobřeží Spojených států mezikontinentálními balistickými raketami Sarmat…
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Biden v tichosti prosí americké společnosti o nákup ruských hnojiv, aby vyřešily problém, který sám vytvořil..
https://consent.yahoo.com/v2/collectCon ... ef137ff103
Po uvalení sankcí, které vedly k prudkému snížení dodávek zemědělských vstupů spolu se stále rostoucí inflací, Bidenův režim nyní žádá zemědělské a přepravní společnosti, aby nakupovaly a držely více ruských hnojiv. Lidé obeznámení s touto záležitostí podle agentury Bloomberg v podstatě prosí americké společnosti, aby, i když v tichosti, nakupovaly a držely v zásobě ruská hnojiva s cílem podpořit domácí obchod s obilím.
Oficiální verze podle západních korporacemi kontrolovaných médií zní, že za krizi je zodpovědné Rusko, které ve své "speciální operaci" proti Ukrajině používá "potraviny jako zbraň". Rusko, jak nám bylo řečeno, zaútočilo na klíčové přístavy kolem Černého moře právě za tímto účelem. Rusko však toto vše popírá a viní z potravinové krize, která nyní probíhá po celém světě, sankce uvalené Spojenými státy a dalšími zeměmi spojenými s NATO.
Ruské komodity, na které je velká část světa závislá, jsou velmi nedostatkové, včetně zemního plynu a ropy potřebných k výrobě hnojiv a obilí. Ceny všech těchto položek od začátku invaze v únoru stále rostou..
Položme si otázku, komu budete věřit víc, Rusku, anebo těm stejným médiím a vládám, WHO, korporacím, big pharmas... která nás manipulovala a stále manipuluje a to už nejen kolem ko*kovid narativu??!
Během jednání ruský prezident Vladimir Putin obvinil Ukrajinu ze současné krize, protože tato země neodstraní miny z přístavů, které tam byly umístěny na obranu před možnými útoky ruských sil. Jinými slovy, Rusko nechce posílat lodě jen proto, aby na ně zaútočily ukrajinské zbraně. Na druhou stranu Ukrajina tvrdí, že není přesvědčena o tom, že Rusko neudeří, jakmile obrana padne, a dodává, že Rusko předtím před invazí slíbilo, že ani nenapadne.. A obrátit se na Rusko pro produkt, který si USA mohou snadno vyrobit a měly by si ho vyrábět samy. To, co máme s nedostatkem pohonných hmot a hnojiv, je problém, který jsme si sami (záměrně) způsobili. Vše se děje záměrně.

Ruský Gazprom snížil dodávky zemního plynu do Německa o 60 % = Evropa se dočká noční můry v podobě "zelené energie"..aneb GREEN DEAL!
https://abcnews.go.com/International/wi ... l-85407943
Ruská společnost Gazprom, která je většinově vlastněna státem, již druhý den po sobě snížila vývoz zemního plynu do Německa. V kombinaci s prvním snížením nyní Německo dostává prostřednictvím plynovodu Nord Stream 1 pouze 40 % běžného množství ruského zemního plynu, a to vše díky sankcím proti Rusku kvůli jeho invazi na Ukrajinu. "Snížení toků do dvou největších evropských dovozců ruského zemního plynu následuje po předchozím zastavení dodávek plynu z Ruska do Bulharska, Polska, Finska, Nizozemska a Dánska," uvedl server ABC News. To je skvělá zpráva pro Evropu, včetně česka, že? Slibují nám, že se postupně zbavíme zemního plynu a ropy ve prospěch velkých větrných turbín a solárních panelů.. Dělám si legraci, protože zemní plyn je důležitou součástí moderního života. Bez něj - a stejně tak bez benzinu - by se život, jak ho v současnosti známe, rozpadl na prach.

"Odmítnutí ruských energetických zdrojů znamená, že se Evropa stane regionem s nejvyššími náklady na energii na světě. To vážně naruší konkurenceschopnost evropského průmyslu, který již nyní ztrácí pozice ve srovnání s jinými částmi světa... Zdá se, že naši západní kolegové zapomněli na základní ekonomické zákony, nebo je prostě raději ignorují." - Vladimir Putin, prezident Ruské federace
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Český těžký MLRS Uragán na bázi Tatry ve výzbroji ozbrojených sil Ukrajiny: https://rumble.com/v18xepq-esk-tk-mlrs- ... ajiny.html
Americký novinář - Dodávat ukrajincům zbraně je jako dodávat zbraně teroristům ISIS: https://rumble.com/v18wi30-americk-novi ... -isis.html
Německá televize lže o tom že za útokem na Doněck stojí Rusko, za což se později omluvili: https://rumble.com/v18wnia-nmeck-televi ... -omlu.html
Před velvyslanectvím USA v Moskvě vzniká náměstí DLR: https://rumble.com/v18wxbc-ped-velvysla ... t-dlr.html

Obrovské ztráty ukrajinských nacistů v Černihivské oblasti: https://rumble.com/v18wo6g-obrovsk-ztrt ... lasti.html
Ukrajinský pohraničník svědčí o zvěrstvech ukrajinských nacistů na ženách: https://rumble.com/v18x1s6-ukrajinsk-po ... -ench.html

Lovení ukrajinských "rekrutů" do války za kyjevské loutky:
https://rumble.com/v18x8ck-v-zakarpat-l ... -vlky.html
https://rumble.com/v18wvly-pokus-o-doru ... armdy.html
https://rumble.com/v18wmpe-loven-ukraji ... arkov.html

Zadržení ukrajinského aktivisty v Lotyšsku: https://rumble.com/v18xqh2-zadren-ukraj ... tysku.html
Utajený vojeský konvoj na Bratislavském dálničním okruhu směřující na Ukrajinu: https://rumble.com/v18xwia-utajen-vojes ... ajinu.html

VIDEO: Překlad rozhovoru ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova s redaktorem BBC na petrohradském fóru SPIEF 2022, kde se mluvilo nejen o českém ministrovi Lipavském. Rusy je dovoleno zabíjet, Rusům je možné zakazovat mluvit jejich rodným jazykem, Rusové se nesmí bránit nacistům na Ukrajině, Rusové nesmí kritizovat puč v roce 2014 v Kyjevě! Lavrov zakončil rozhovor výrokem a podezřením, že redaktor měl za úkol vymámit z ministra lítost nad spec-operací na Ukrajině, ale nepovedlo se! https://aeronet.news/video-nejaky-lipav ... pief-2022/


Miliardář a fetka Zelensky bude v pořádku. Je chráněn britskými a americkými jednotkami. Rodina údajně žije v izraelské haciendě za 8 milionů dolarů. Vlastní také vilu v Miami Beach za 34 milionů dolarů a další v Toskánsku..
Jak všichni víme, tak obyčejní Ukrajinci byli obelháni, okradeni a v mnoha případech zavražděni kyjevskou bandou, které předsedá - oligarchy, fanatiky z bezpečnostních služeb (SBU) a hlavně neonacisty.
A ti Ukrajinci, kteří zůstanou ve své vlasti (10 milionů jich již uprchlo), budou i nadále považováni za postradatelné.
A Putin mezitím vůbec nespěchá s ukončením tohoto obrovského dramatu, které ničí a rozkládá již tak rozpadající se Západ až do morku kostí. Proč by měl? Od roku 2007 se snažil udělat vše pro to, aby se dohodl se Západem.
Putin byl však naprosto odmítnut. Sledujte úpadek Západu..bohužel včetně nás...

Obrázek


EDIT: 23.6. = Tak z loga SEZNAM už zmizela ukrajinská trikolóra = to jde rychle :D
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

České tanky T - 72 ukořistěné U Charkova ruskou armádou: https://rumble.com/v19zyoh-esk-tanky-t- ... rmdou.html
Přesun českých vojáků a techniky na Slovensko: https://rumble.com/v1a0eap-pesun-eskch- ... ensko.html
Nespokojenost v ukrajinské armádě roste: https://rumble.com/v1a07st-nespokojenos ... roste.html
Ukrajinští demonstranti ve Švýcarsku nikoho nezajímali: https://rumble.com/v1a0kjf-ukrajint-dem ... jmali.html
Vyšetřovatelé Vyšetřovacího výboru RFzanamenávají každý ukrajinský zločin na civilistech v Donbasu: https://rumble.com/v1a0snd-vyetovatel-v ... stech.html
V osvobozeném Melitopolu stojí lidé ve frontě na ruské pasy: https://rumble.com/v1a06lh-v-osvobozenm ... -pasy.html
......A mezitím, ratlíci z mainstreamu neustále štěkají a je to velmi úsměvné...
Jak to bylo s raketovým útokem na Kyjev vs. verze kyjevské propagandy:
https://t.me/RVvoenkor/17421
Z překladače a neopravováno:
Kyjevský režim je stále více podobný teroristům ze syrské Jabhat al-Nusra nejen válečnými metodami, ale také vytvářením padělků v nejlepších tradicích Bílých přileb.
Kyjev začal aktivně rozptýlit “raketový útok na obytnou budovu” a zhroucenou ženu s pasem Ruské federace. Ale tady je to, o čem propagandisté nemluví:
1. Rána byla způsobena obrannému závodu Artem, který se nachází hned za tímto domem.
2. Postižený dům v obytném komplexu “Lvovská čtvrť” byl nebytový – nájemníci byli přesídleni poté, co 29. dubna utrpěl podobnou ránu jako rostlina.
3. Poškození samotného domu je pro dopad Kalibru příliš nevýznamné, tj. jedná se buď o fragmenty, nebo o výsledek pádu rakety protivzdušné obrany.
4. Na Kyjev bylo dnes vypáleno celkem 14 raket. Proč neukazují výsledky zásahů dalších 13 raket?
5. Jak měl propagandista Gerashchenko téměř okamžitě pas ženy pohřbené pod troskami? Zachránili záchranáři nejprve její pas?

Kolona s Vladimirem Putinem dorazila do Kremlu včera ve 23:00:
https://t.me/kedmi/19048

Ukrajina doplňuje bojové ztráty odsouzenými a ženami – zdroj RT:
https://www.rt.com/russia/557750-ukrain ... cts-women/
Říká se, že návrhy oznámení jsou předávány lidem na ulicích, v restauracích a na plážích uprostřed konfliktu s Ruskem. Uprostřed vojenského konfliktu s Ruskem probíhá na Ukrajině rozsáhlý hon na brance, řekl zdroj z kyjevské armády RT Russian. Ukrajina je údajně bezohledná, pokud jde o osoby, které jsou přijímány, a způsoby, jak jim doručit návrhy oznámení..

A proboha, kdo by chtěl položit život na frontě za “tohle”?
Obrázek

..A co teprve naše české “xxxxx”?
Obrázek
...česká imitace ministra je považována za provokačního psa Američanů proti Rusku..umanutý pohled Západu, že Rusko je agresor z principu a cokoliv spáchá nebo provede Ukrajina Rusům, je naprosto demokratické...A Fiala je loutka, ostatně jako všechny státy – jsou pouze divadlem.. Veškerá politika je divadlo.. Takže Rusko může za to, že jsou !civilisté! likvidováni západními zbraněmi. A kdo manipuluje takovými bezvýznamnými poskoky jako je Lipavský a kam nás zatahují..
A tohle platíme z našich koncesionářských poplatků (https://www.zbraneproukrajinu.cz/):
Obrázek
Stejně jako u nás, tak i na Slovensku mají ústavní krizi, kdy se slovenská vláda dopouští kriminální činnosti proti vlastním občanům. Mazurek jako vždy nazval věci pravými jmény a ukázal na nesmyslnost hry, že za všechno může Putin: https://youtu.be/5ZrQnBNsJRI

Rusko nemůže ani za to, že evropské země si nezajistily dlouhodobé fixované kontrakty plynu z Ruska za nízké ceny a raději nakupovaly za spot, který je vysoce rizikový, protože spot se obchoduje za živé ceny, které se mohou pohybovat nahoru i dolu o desítky nebo dokonce stovky procent za pár dní. Rusko nemůže za to, že diletanti z české vlády nechtějí zrušit prodeje české elektřiny českým domácnostem přes burzu v Lipsku, protože česká vláda je prolezlá mamutí korupcí, to zdaleka není jenom STAN, kdeže. Voda se vaří už i na další strany v pětikoalici.

Rusko nemůže ani za to, že si Ukrajinci jako debilové sami zaminovali své přístavy a jejich lodě tak nemůžou vyvážet obilí a vrchní zpracovatel koksu v Kyjevě má ještě tu drzost křičet ze svého feťáckého stanu, že za to může Rusko, když přitom pravda je taková, že Ukrajina může vyvážet obili přes Rumunsko, Slovensko, Polsko a Bělorusko úplně normálně, přičemž přeprava po silnici v kamionu je levnější než lodní přeprava, a zejména dnes, kdy ceny nafty, na kterou lodě fungují, je extrémně drahá a kamion v porovnání s lodí má mnohem nižší spotřebu.

Lodě z Oděsy mířící na komoditní burzu v Amsterdamu spálí mnohonásobně více nafty než kamiony se stejným obsahem nákladu, které to obilí v Evropě dovezou přímo zákazníkovi bez překládek v přístavech, protože v těch přístavech se stejně musí obilí naložit a vyložit v přístavech na kamiony, resp. z kamionů. Ukrajina ve skutečnosti ale potřebuje ty lodě k jinému účelu. Nechce obilí vyskladnit na burze v Amsterdamu, ne ne. Chce těmi loděmi obilí odvézt do USA jako platbu za americké zbraně. A pro dodávky koksu Zelenskému, který zpátky rovněž míří po moři.

Pokud by to šlo přes Evropu v krabicích v banánech jako posledně, byl by z toho průser. Zásilka banánů původně určená pro Ukrajinu skončila nakonec v ČR. Ruská televize o kauze informovala o víkendu, že bedny mířily na Ukrajinu. Někdo to prostě v Amsterdamu zvrtal, kde je kromě plynové burzy i komoditní burza a s ní spojené překladiště potravin, a rovněž i ovoce z Latinské Ameriky pro Evropu. Zelenský zůstal na suchu. Pojede teď asi český Pervitin..

Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek
Obrázek

Ruské organizace spolu s ruskou armádou se věnují dětem z Donbasu https://rumble.com/v1auwpt-rusk-organiz ... nbasu.html
První zahraniční nákladní loď opustila přístav Mariupol: https://rumble.com/v1auyiu-prvn-zahrani ... iupol.html
Před salvou Solntepec se nelze skrýt ani v zákopech a zemljankách: https://rumble.com/v1a2615-ped-salvou-s ... ankch.html

Britské TV ITV se povedlo, ale jinak, než očekávala, protože z vystoupení 91-letého miliardáře a zakladatele závodů Formule 1 Bernieho Ecclestona se vyklubal neuvěřitelný skandál, který teď televize řeší s britskými úřady pro podezření z propagace války a podpory Vladimira Putina.. :lol: Bernie Ecclestone totiž prohlásil, že by za Vladimira Putina klidně schytal kulku, obětoval by pro něj život, protože Putin je podle něho prvotřídní člověk.
Ecclestone zaútočil na Američany, že to je prostě pokaždé stejné, že Amerika vtrhne do nějaké země, se kterou nemá nic společného a začne v této zemi chystat válku a prodává do té války své zbraně, protože pro Američany je to kšeft. Ecclestone dále předvedl rýpanec do Volodymyra Zelenského, že má pocit, že ukrajinský prezident se rozhodl pokračovat v profesi komedianta, protože kdyby Zelenský měl skutečně roli státníka a prezidenta, určitě by dokázal válce zabránit a vedl by s Vladimirem Putinem intenzivní dialog. V tom okamžiku byla dvojice moderátorů už na ručník a moderátorka položila přímý dotaz, jestli si Bernie Ecclestone myslí, že tahle válka není Putinovou chybou, že ji mohl zastavit právě Zelenský? A Bernie na to odpověděl, že rozhodně! Kdyby Ukrajina chtěla ukončit válku, už dávno by to udělala..

VIDEO: (kde jde vidět, jak TV rozmazala všechny záběry s ruským prezidentem, aby neměla problémy s britským regulátorem kvůli propagaci ruské agrese :D ) https://rumble.com/v1alvq9-zakladatel-z ... utina.html
Bernie Ecclestone a Vladimir Putin během prezentace F1:
Obrázek
..+jedna z fotografií, kterou britská televize rozmazala:
Obrázek
Když neuvidíte Putina, jak zrovna vypadá, budete moci o něm šířit lži a dezinformace, že je na smrt nemocný, že už ani nedýchá, že brzy umře, že se rozpadá před očima, že už ani nemůže chodit atd.. :) A (včera) Vladimir Putin ve veselé náladě! A vysvětlil, proč vstup Finska a Švédska do NATO není totéž co vstup Ukrajiny: https://rumble.com/v1apwwd-vladimir-put ... tup-u.html
Ten rozdíl je v tom, že se skandinávskými zeměmi nemá Rusko až dosud žádné územní spory a ani v jedné z těchto dvou zemí neprobíhají státem řízené útoky a útisk proti ruskému obyvatelstvu..Finové a Švédové totiž nemají Stěpana Banderu, jeho krvavý odkaz a hordu nacistů v uniformách.

Zajatý ukrajinský voják podstupuje lékařskou prohlídku. Jeho tetování potvrzuje, jak důležitý je proces denacifikace Ukrajiny. Takovým lidem český protektorátní premiér Fiala dodává munici a zbraně:
Obrázek
Na Seznamu (a dalších sračkometech) už psali, že "ti" (jak je např. na fotce výše), nejsou žádní nacisti, že to jsou jen výplody ruské dezinformační propagandy, ale co se podepsal jako “Administrátor Seznamu”, nevysvětlil, proč mají haknkrajce i na zadku… :lol:

+ V Mykolajevské oblasti na Ukrajině už začal Zelenský kvůli nedostatku mužů povolávat k odvodu i ženy. Dokonce i těhotné, protože vojenské správy s tímto “detailem” jaksi nepočítají…
Obrázek

A Nový úder Putina západu - plynovod Sachalin-2 přechází do vlastnictvi RF: https://www.youtube.com/watch?v=lhiBFTzNv40
A Video, převzaté z ruské TV britským The Sun - odpověď na možný Johnsonův "odvetný jaderný útok"...: https://odysee.com/@Bokasanjo:6/video,- ... k%C3%BDm:6
A Rusko požaduje rubly za vývoz obilí. Moskva rozšířila seznam komodit, za které je nutné platit ruskou měnou: https://www.rt.com/business/558232-russ ... ts-rubles/

„Azovci“ zabili a poté spálili těla cizích žoldáků. Azovští bojovníci zabili zahraniční žoldáky a jejich těla pak spálili. Andrej Rudenko, vojenský zpravodaj Všeruské státní televizní a rozhlasové společnosti, o tom informuje na svém telegramovém kanálu: https://www.youtube.com/watch?v=kgxHQdGoL1g
„V jednom z bunkrů v továrně Azovstal jsme našli krematorium, kde bylo zničeno více než deset těl žoldáků. S největší pravděpodobností, když si uvědomili, že zajetí se nelze vyhnout, byl „Azovcům“ vydán příkaz, aby cizince zabili,“ hlásil korespondent. Podle jeho slov byly spáleny dokumenty a osobní věci zahraničních žoldáků, ale vzhledem k tomu, že se vše dělalo ve spěchu, zbytky papírů včetně pasu občana USA a další důkazy zůstaly zachovány. Rudenko také poznamenává, že nejde o jediný bunkr s nepříjemnými „překvapeními pro světovou komunitu“.


//EDIT:
A neustále objevují dezinformace o tom, že Kreml prý chystá v Rusku mobilizaci :lol: Tento nesmysl se pravidelně vrací v západních médiích, přičemž jde o neuvěřitelnou dezinformaci. V Rusku by došlo k mobilizaci až ve chvíli, kdy by Ruské armádě došli profesionální vojáci, kterých má Ruská armáda 1 057 000 podle informací ruského tisku, přičemž na Donbasu operuje v této chvíli 58 000 ruských vojáků. Ukrajina by musela pozabíjet celou Ruskou armádu i se zálohami, aby byla vyhlášena v Rusku mobilizace..
+ Americký senátor zanalyzoval situaci na bojišti a prohlásil, že Ukrajina válku prohrála, i když boje ještě pokračují de facto do posledního Ukrajince! Ukrajina má 12x vyšší ztráty než americká armáda ve Vietnamu a Rusové za den doručí na ukrajinské pozice 50 000 dělostřeleckých granátů, Ukrajinci opačným směrem jenom 5 000! Šance Ukrajiny vyhrát tuto válku se blíží nule:
https://rumble.com/v19q6t7-americk-sent ... ohrla.html
Rusové mají více tanků, než kolik Američané stíhají vyrobit Javelinů na jejich zničení. A nejde jen o tanky. Sovětská armáda byla založená na klasické válečné doktríně mohutné podpory dělostřelecké přípravy, která předcházela tankovému šturmu, za nímž na vozech pěchoty postupovala vojska, tedy sovětská pěchota. Vzdušný prostor zpracovaný dělostřelectvem potom dočišťovaly bitevníky SU-25 a útočné helikoptéry Mil Mi-24.. K těmto bojovým úkolům proto Sovětská armáda potřebovala obrovské množství dělostřelecké munice, která se pouze odhadovala, že může jít až o několik stovek milionů dělostřeleckých granátů, protože skutečná čísla a po ní ani Ruská armáda nikdy neodtajnila. Přestřílet Rusy v dělostřeleckém duelu je tudíž prakticky nemožné a vyloučené..
Dodám, že všechny zprávy z "konfliktu" mám sesbírány z internetu a nejedná se o můj vlastní text a informace předávám pouze dále. A je na vás, zda budete věřit médiím a vládě, která nás balamutila kolem ko*kovid histerie a masové psychózy skoro dva a půl roku, anebo budete dále číst alternativní informace a poskládáte si výsledný obrázek sami, jako puzzle, co dává větší smysl..
CZkotas
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Francouzská televize přinesla reportáž z Lysyčansku z osvobození:
https://rumble.com/v1b7v4l-francouzsk-t ... z-osv.html
Takové záběry se dosud západní televize nedovažovaly natočit, natož odvysílat. Stanice France24 je podle všeho první západní televizí, která přinesla pravdivý popis situace v Lysyčansku. Lidé pláčou štěstím z osvobození.

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu informoval v pondělí Vladimira Putina o osvobození Luhanské lidové republiky. V oficiálním vystoupení v Kremlu přednesl informace o dokončení operace v LLR:
https://rumble.com/v1b7v19-vladimir-put ... kraov.html
Putin poděkoval armádě za vynikající práci a rozhodl o tom, že skupiny intervenčních vojsk Střed s invazním označením “O” si mají odpočinout po zasloužené práci, zatímco intervenční skupiny Vostok s označením “V” a skupiny Západ s označením “Z” mají pokračovat v bojových operacích.

Vůdce Doněcké lidové republiky Denis Pušilin potvrdil, že jednotky DLR spolu s oddíly 2. armádního sboru LLR dostaly rozkaz k přesunu na bojové pozice do Doněcké oblasti, kde se během několika hodin odehraje zahájení úplně nové ruské ofenzívy, která bude vedena na dvě poslední zbývající ukrajinské obranně linie, a to Seversk – Bachmut a Slavjansk – Kramatorsk:
https://ria.ru/20220705/donbass-1800380619.html

Z obou linií se ozývá střelba, která pochází z ukrajinských obranných linií, kde probíhají popravy stovek vojáků denně, kteří se pokusili utéct na druhou stranu k Ruské armádě a vzdát se. Zelenský od 1. července nařídil na celé Ukrajině zákaz opouštění bydliště pro všechny muže ve věku od 18 do 60 let a oddíly SBU střílí Ukrajince na okrajích měst po celé zemi, všeho se dopouští válečných zločinů na vlastním obyvatelstvu, protože zabíjet civilisty za “dezerci”, když ještě nebyli ani úředně a formálně odvedeni, je prostě válečný zločin v době válečného stavu..
Zelenský tuší svůj konec i proto, že na něj byl v Doněcké lidové republice vypsán zatykač a po Zelenském jdou lovci lebek. Informace se o víkendu objevila v ruských médiích. Kontrakt údajně převzalo několik společností z Ruska, ale mimochodem i jedna z Izraele, která se specializovala v minulosti na lov nacistů v Jižní Americe. Zákaz opouštění bydliště se vztahuje na obvod aglomerace, lidé tedy mohou vycházet z domu, nebo chodit do práce, ale pouze v místě bydliště.

Dorůstající mládež v Lysyčansku vyvěšuje sovětský Prapor vítězství (rudý prapor vítězství nad fašismem):
Obrázek
a mezitím dole pod nimi……se shromáždění lidé na to dívají a tleskají jim:
Obrázek

Po vytlačení ukrajinské armády z Donbasu bude Speciální vojenská operace pokračovat, protože Vladimir Putin zopakoval, že proces demilitarizace a denacifikace se týká celé Ukrajiny. Očekává se proto, že po dokončení operací na Donbasu se pozornost přesune k Oděse a k Charkovu.

Jakou motivaci má násilně odvedený a odvlečený Ukrajinec na frontu, aby bojoval proti Ruské armádě v oblasti, kde místní obyvatelstvo jsou buďto etničtí Rusové, smíšení Rusové, anebo mluví rusky? Motivace je nulová. Ti ukrajinští vojáci vědí, že tam nemají co pohledávat. A v takové situaci se motivace k boji hledá opravdu těžko.

Proto i francouzská televize najednou dostala od Macrona povel, aby začala pouštět pravdivé zpravodajství o Donbasu. Blíží se podzim, mrazy, zima a Evropa bude potřebovat ruskou ropu a plyn. Postupně to začne kapat, po kapkách, více a více pravdivých informací o situaci na Donbasu. Nechtěl bych být ale v kůži Fialového klauna, až se některá česká firma fakt do tendru o obnovu Donbasu přihlásí, ale ono z toho nic nebude. Budou z toho nakonec arbitráže proti EU nebo ČR za klamavou investiční nabídku.
https://aeronet.news/video-sergej-sojgu ... odpocinek/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Zdravím čučkaře, politické loutky a veškerou MSM mediální hovinka.. Třeba se tady dovíte i nějaká fakta a skutečné zprávy...
Ruské jednotky zabavily v Lisičansku po útěku nacistů obrovské zásoby munice: https://rumble.com/v1bwh1x-rusk-jednotk ... unice.html
V osvobozeném Lisičansku uspořádala ruská armáda výstavu ukořistěných zbraní: https://rumble.com/v1bx5q9-v-osvobozenm ... zbran.html
Další oběť ostřelování Doněcka západními tedy i Fialovou vládou dodanými zbraněmi: https://rumble.com/v1bwrm7-dal-ob-ostel ... ranmi.html
Ukrajinská armáda pro zábavu střílí do budov kde pobývají civilistů!!: https://rumble.com/v1bwjmp-ukrajinsk-ar ... ilist.html
Německá novinářka o vraždění dětí ukrajinskými nacisty v Doněcku: https://rumble.com/v1bwmv3-nmeck-novink ... ncku.html
Profesionální americký bojovník MMA vysvětluje že kyjev a západ jsou agresory na Donbasu: https://rumble.com/v1bwo25-profesionln- ... -na-d.html

Bacha, AZOVáci nejsou nacisté, to se přece vylučuje s ofic. propagandou ne? A co je toto...Ukrajinští nacisté z praporu Azov:
https://rumble.com/v1bw7vd-ukrajint-nac ... -azov.html
https://rumble.com/v1bx6c7-velitel-kozc ... acist.html
https://rumble.com/v1bwto3-dokumenty-a- ... -naci.html

Ukrajina podpaluje úrodu obilí a lidé ji rychle sklízí za pomoci kombajnů: https://rumble.com/v1bx4mt-ukrajint-nac ... mbajn.html
Ukrajinský vrtulník Mi-24 záměrně podpaluje pole aby zničil úrodu lidem v Chersonské oblasti: https://rumble.com/v1bwqzf-ukrajinsk-vr ... rsons.html

První byty v nových domech v osvobozeném Mariupolu jsou připraveny k předání: https://rumble.com/v1bw36h-prvn-byty-v- ... -pedn.html
Obnova osvobozeného přístavu v Mariupolu běží na plné obrátky: https://rumble.com/v1bwxdz-obnova-osvob ... brtky.html

Slovensko odevzdalo Kyjevu 4 bojové vrtulníky MI 17: https://rumble.com/v1bw4hf-slovensko-od ... mi-17.html


Pokud jste neviděli zásadní video Vladimira Putina, ve kterém minulý týden oznámil konec světového řádu Pax Americana, tak to určitě napravte (viz viewtopic.php?f=6&t=12 příspěvek ze dne: 10 črc 2022, 20:40). V tomto videu totiž zaznělo, že proces přechodu světového řádu od americké unipolarity ke spravedlivé multipolaritě je nevyhnutelný proces a nelze mu zabránit, jakkoliv se o to budou západní partneři snažit. Zhlédnutí tohoto videa je klíčové k tomu, abyste pochopili, co se bude na globální scéně odehrávat v následujících dnech a týdnech.. Globální prediktor totiž začal provádět neuvěřitelné pořádky a doslova masakr motorovou pilou, který Evropa za celé dekády nepamatuje. Již dopředu jsem na to upozorňoval, že Henry Kissinger na povel Komise odstartoval proces, který postupně začne v celé Evropě odstraňovat od moci všechny politiky, kteří jsou nebo donedávna byli vazaly a poslušnými loutkami amerických elit a tzv. elitářů Pax Americana.
Obrázek
A Vladimir Putin podepsal dekret, kterým snadno získají ruské občanství všichni obyvatelé Ukrajiny. A nejen oni
Obrázek
Dekret od pondělí 11.7. umožňuje získat ruské občanství všem obyvatelům Ukrajiny, a to dokonce i lidem, kteří žijí na území Ukrajiny, ale nemají žádné občanství. A to je opravdu zásadní. Vladimir Putin tím umožní získat ruské občanství nejen Ukrajincům na západě Ukrajiny, ale dokonce i lidem, kteří žádné občanství neměli, což se týká především migrantů. Teoreticky by se mohlo jednat o dobrovolníky ze zakavkazských republik, kteří přišli ze Sýrie, z Libye a nyní bojují na ruské straně na Donbasu. Oficiálně nemají žádné občanství, takže tento dekret je namířen k tomu, aby mohli dostat ruské občanství. Dekret povede k široké institucionalizaci ruského občanství na Ukrajině mezi všemi Ukrajinci, kteří nebudou chtít bojovat proti Rusku.
Pokud Ukrajinec přijme ruské občanství, vyhne se tím automaticky odvodové povinnosti do ukrajinské armády. Reakce Kyjeva ale asi bude hodně vzteklá. Ze strany Kremlu se tak jedná o taktický krok, který má Ukrajině zkomplikovat případnou mobilizaci. Kyjev totiž ruské občany mobilizovat nebude. A pokud by je mobilizoval, byla by to de facto sebevražda pro Kyjev. Ovšem může přijít i jiná reakce a Kyjev začne lidi, kteří přijmou ruské občanství, zabíjet a likvidovat jako zrádce. To by však vyvolalo povstání v ukrajinských městech i tam, kde se ještě nebojovalo. A i to může být součást plánu. Globální prediktor tak dělá pořádky v Evropě a v USA, zatímco Rusko se ujímá role jedné z vůdčích zemí nové multipolární globalizace.
Celý článek zde: https://aeronet.news/vladimir-putin-pod ... zi-zmarit/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Rusko se na Ukrajině stále více prosazuje, zatímco USA a NATO dodávají zbraně, aby prodloužily nevyhnutelné..
https://www.naturalnews.com/2022-07-17- ... table.html
Většině lidí by již mělo být jasné, že válka na Ukrajině, která se rozbíjí po ruské invazi, má jen jeden nevyhnutelný závěr, a to vítězství Moskvy. Jediné, co zatím není známo, je, kolik lidí ještě zemře a kolik dalšího území Ukrajiny bude před ruským vítězstvím zcela zničeno. Ukrajinci bojovali obdivuhodně a mnohem urputněji, než jim většina vojenských expertů přisuzovala. Faktem však je, že Rusko má mnohem větší počet obyvatel a rozsáhlejší průmyslovou základnu, z níž může vyrábět válečný materiál, zatímco Kyjev musí být závislý na štědrosti jiných zemí. Navíc ukrajinské síly nemají schopnost přenést válku na ruské území; pokud by k tomu došlo, Moskva by pravděpodobně odpověděla přinejmenším taktickými atomovými zbraněmi...

A aby bylo jasno - o amerických zbraních: https://rumble.com/v1clwvn-aby-bylo-jas ... ranch.html
A v Severodoněcku přemalovali stélu u vjezdu do města v barvách ruské trikolóry: https://rumble.com/v1clybv-v-severodonc ... kolry.html
Humanitární pomoc z Moskevské oblasti do osvobozené obce Kirovskaje v Donbasu: https://rumble.com/v1cm0l9-humanitrn-po ... nbasu.html

//EDIT:
..A Ukrajinci budou svoji porážku ve válce s Ruskem klást za vinu Západu, EU..
Tohle chceme?? NÁS SE NIKDO NEPTAL CO MY CHCEME! O NÁS BEZ NÁS!!
Zůstanou v Evropě a budou si to vybírat zpět - viz nedávné události u nás v ČR, které v TV neuvidiíte! Video+článek:

https://aeronet.news/video-ukrajinsti-s ... neuvidite/

Západní média vydávají Bejrút po exlozi v přístavu za Moskvou rozbombardovaný Charkov:
https://rumble.com/v1cn1iz-zpadn-mdia-v ... harko.html

..aneb lže se 24h/7dní v týdnu, stejně jako s kovid, žádný rozdíl...

Ostřelování nádraží v Doněcku západními zbraněmi. Několik mrtvých: https://rumble.com/v1cps3b-ostelovn-ndr ... rtvch.html
Proces přeprodávání západních zbraní na Ukrajině. Zbraně nejdou na frontu, ale na černý trh: https://rumble.com/v1cn2jn-proces-pepro ... a-ern.html

Oslava nacismu v Ukrajinské televizi: https://rumble.com/v1cnh7f-oslava-nacis ... evizi.html
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Neschopní z USA a NATO plní příkazy a záměrně se snaží vyprovokovat Rusko k jaderným úderům proti západním městům? Protože, způsob, jak toho dosáhnout, je jednoduchý: USA předají Ukrajině raketové systémy HIMARS. Již se tak stalo. Dále jim USA dají rakety dlouhého doletu, které s těmito systémy spolupracují. Ukrajina pak, jak slibují její vojenští představitelé, použije tyto rakety k útoku na ruské vojenské cíle na Krymu, který Rusko považuje za své území. V reakci na to Rusko zahájí jadernou odvetu proti západním městům, protože ví, že západní země mají nulovou obranu proti ruským vyspělým nosičům jaderných zbraní, jako jsou rakety RS-24 YARS, ukázané na videu:
https://www.brighteon.com/41fa1c41-196b ... b5a870953c

Západní země - vedené sebevražednými idioty - vyvolávají ruskou jadernou odvetu záměrně.
V rámci příprav na tuto jadernou válku s Ruskem nařídilo velvyslanectví USA na Ukrajině všem Američanům, aby co nejrychleji opustili ukrajinské území. V tomto oficiálním prohlášení velvyslanectví "vyzývá občany USA na Ukrajině, aby odjeli nyní s využitím soukromých dostupných možností pozemní dopravy, pokud je to bezpečné":
https://ua.usembassy.gov/security-alert ... n-ukraine/

+Bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv mezitím vydal Ukrajině a USA důrazné varování, v němž jim vzkazuje, aby přestaly být hloupými idioty, když vyhrožují úderem západními zbraněmi na ruské území. Medveděv varoval, že pokud vedení Ukrajiny zaútočí na Krym, Rusko odpoví masivním úderem.

V konečném důsledku však narativ nic neznamená, zejména když se třetina Ukrajiny stává ruským územím a celé jižní pobřeží Ukrajiny se vzdává ruským silám. Přesto se nám říká, že Ukrajina stále "vítězí" tím, že ustupuje z území a ztrácí další muže. Pokud je toto definice vítězství, pak ano, muži mohou také otěhotnět (Představte si západní propagandu jako "vojenský transgenderismus"). Západ je zcela neschopný jakkoli trvale bojovat proti Rusku. Například celá britská armáda je sotva schopna nasadit jediný prapor, a jak vysvětluje analytik Scott Ritter, tento prapor by v trvalé válce s Ruskem vydržel sotva týden..Falešné zprávy: MSM hovinka překrucují nedávnou zprávu Ruska o amerických biolaboratořích na Ukrajině
https://www.infowars.com/posts/us-media ... -soldiers/
Zahraniční média překrucují nedávnou zprávu Ruska o amerických biologických laboratořích na Ukrajině a tvrdí, že Kreml věří, že tyto nelegální laboratoře vytvářejí zmutované supervojáky pro válečné úsilí..
"Rusko říká, že prohrává, protože Ukrajina má experimentální zmutované jednotky vytvořené v tajných biolaboratořích". Zesměšňující nepravdivý článek týdeníku Newsweek nese název "Rusko tvrdí, že ukrajinští vojáci byli tajnými experimenty přeměněni na 'monstra'", anebo např.: "Rusko tvrdí, že prohrává s armádou laboratorně vytvořených supervojáků"
Všechny tyto lživé články tvrdí, že podle nejnovější zprávy Ruska se v biologických laboratořích na Ukrajině, které financuje vláda Spojených států, provádějí tajné pokusy na ukrajinských vojácích, aby se z nich před odesláním na frontu staly "nejkrutější zrůdy", které jsou "zdrogovány".
"Tím, že média předkládají tento idiotský argument, že si Rusko myslí, že USA vytvářejí supervojáky typu Kapitána Ameriky, nejenže zesměšňují tento příběh, ale také odvádějí pozornost od skutečnosti, že USA provozují pochybnou síť biologických laboratoří po celé planetě," napsal novinář Kelen McBreen pro InfoWars.
"Chabá snaha médií shodit příběh o biologické laboratoři je nesmírně průhledná a ukazuje, že se obávají ruského vyšetřování, které by mohlo vést k vyšetřování OSN podle Úmluvy o zákazu biologických zbraní," napsal McBreen.
Úplná zpráva ruské vlády o Američany financovaných biolaboratořích na Ukrajině bude pravděpodobně zveřejněna na podzim, kde bude síť biolaboratoří "vyvedena ze stínu maskování a předložena celému mezinárodnímu společenství [jako] důkaz nebezpečného vojenského biologického projektu USA".


//EDIT:
Seznam.cz opět usvědčen z šíření dezinformací. Rusové prý na Ukrajinu přivezli balistické rakety Točka-U:
https://www.novinky.cz/valka-na-ukrajin ... -40402850
Dokládají to snímky z Twitteru, na kterých se “podařilo” zachytit původní opalovací vozidla (9P129). Bohužel, už jen letmým pohledem zjistíte, že jde o transportní verzi, v druhém případě o radiolokátor.
= Pissálkům zjevně stačí, že tvořily součást systému OTR-21 Točka. Raketu si každý domyslí…

+ jeden výborný odkaz - zpráva německého novináře z oblasti konfliktu: Rekonstrukce Mariupolu (+videa):
https://necenzurovanapravda.cz/2022/07/ ... olu-videa/
Obrázek
= Pilní jako včelky, sami se podívejte, doporučuji!
"Osvobození od nacistů stálo za to. Vše se nyní normalizuje. Řekl, že z Ruska jde dostatek humanitární pomoci, nikdo nemusel hladovět, všechno tam bylo. Voda, elektřina a plyn zatím nejsou dostupné ve všech částech města, ale věci jsou stále lepší a lepší." Tito lidé, se kterými jsem mluvil, nějak zpracovali, nebo alespoň úspěšně potlačili hrůzu, kterou zažili. A z těch, kteří zůstali a neodjeli do Ruska nebo na Ukrajinu, srší chuť do akce a optimismus, jaký jsem ještě nezažil.


//EDIT2:
Zelenský podepsal dekrety zbavující Igora Kolomojského a Petro Porošenka ukrajinských občanství v odvetě, že oba vydali souhlas Moskvě s jeho odstraněním z funkce, aby mohla začít mírová jednání s Rusy?
Obrázek
Na veřejnost unikl dokument, kde opravdu Porošenkovo jméno o zbavení občanství figuruje, jméno Kolomjského na dokumentu ale chybí, a to z důvodu, že podle ruských médií byl zbaven občanství již před několika dny, zatímco Porošenko a další teprve až dnes.
Více v článku, zde: https://aeronet.news/volodymyr-zelensky ... it-mirova/
Globální reset přesune systémy řízení z USA do Číny s jeho sociálním kreditem a Rusko se bude podílet na globalizaci podle plánu, ale ne podle toho Pax Americana. Vše ostatní poběží po ose globalizace. A pouze válka mezi Ruskem a USA na evropské půdě by to mohla změnit. To je výslednice a závěr dvou možností. Otázkou je, jestli je vůbec na co se ještě těšit, anebo dobře už bylo? Sami si odpovězte.
Na osvobozených územích Donbasu začala sklizeň obilí: https://rumble.com/v1dgi93-na-osvobozen ... -obil.html
Rozsáhlá akce ruské armády v Chersonu na likvidaci diverzních nacistikých skupin: https://rumble.com/v1dg8pr-rozshl-akce- ... kupin.html
A tohle si zapamatujte, uložte mimo internet, protože, nikdo trestu neunikne.. Fiala podporuje nacismus na Ukrajině: https://rumble.com/v1dg3q1-premir-r-pet ... rajin.html
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek
Ruské vlaky plné zbraní smerujú k Ukrajine. Čaká nás eskalácia a atentát na Zelenského?
https://www.badatel.net/ruske-vlaky-pln ... elenskeho/
Táto masa novej techniky je doslova viac ako dvojnásobok toho, čo Rusko pôvodne poslalo na Ukrajinu pred začatím špeciálnej vojenskej operácie. Ak to všetko skutočne pôjde na Ukrajinu, potom sa sila ruskej armády na Ukrajine zvýši trojnásobne! Ukrajinci momentálne nezvládajú to, čo tam Rusko už má. Čo sa stane, keď toho bude trikrát viac? Nech je to tak či onak už to pocítime a bude nás to Bolieť ale nech už to trápeni Rusi ukončia a BOH nás Ochraňuj a dúfam že tie naše Vládne Podrž tašky si to vypijú do Dna...

Odporúčania:
1. Ak žijete v USA alebo vo Veľkej Británii, pripravte sa na možný útok.
2. Ak žijete v ktorejkoľvek krajine na ruskom zozname „nepriateľských krajín“, pripravte sa na masívny nedostatok všetkého a chaos.
3. Nech žijete kdekoľvek, začnite sa pripravovať TERAZ.

+ Bývalý vojenský analytik NATO Scott Ritter k neschopnosti západních armád vést válku s Ruskem, video, 2min/CZ tit.:
https://rumble.com/v1dksa5-bval-vojensk ... t-vlk.html

+ VIDEO: Sergej Lavrov prohlásil, že geografické cíle Ruské armády se vzhledem k dodávkám amerických raketových komplexů dlouhého doletu Ukrajině podstatně rozšířily a Rusko proto bude muset obsadit větší území Ukrajiny, než bylo původně plánováno, 1,5min/CZ tit.:
https://rumble.com/v1d4h0z-sergej-lavro ... mnily.html
= to by vysvětlovalo i ty ohromné kolony vojenské techniky v přeloženém článku výše od slovenských bratrů..

+ Soudce, který je bratrem poslance za KDU-ČSL bojujícího proti ruským dezinformacím, v rozsudku o blokaci webů prohlásil, že jednotlivec v ČR nemá subjektivní právo na přijímání informací z konkrétní internetové stránky, a proto zablokování “některých” stránek nepředstavuje porušení práv jedince + jak je možné, že o žalobě na blokování tzv. dezinformačních webů rozhodoval právě soudce, který je bratrem poslance, který se angažuje právě v boji proti dezinformacím? Článek+informace, zde:
https://aeronet.news/soudce-ktery-je-br ... informaci/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Jelikož sračkomety nesleduju, tak jsem narazil na toto, co tam zaznělo, dve zkrácené videjka s M. Kollerem a nahrál jsem je na webshare (např. uloz.to automaticky zablokval, protože pravda se nesmí říkat), každé má cca 2min a řekl to tak, jak to je, ale “lehčí” formou, jinak by ho asi hned zavřeli, vážím si podobných lidí, kteří mají odvahu a které vůvec pustí do sračkometu pro ovce promluvit veřejně..
https://webshare.cz/#/file/cqCfmQY9vT/m ... ler-1-mp4
https://webshare.cz/#/file/x3EcjD3z5b/m ... ler-2-mp4
Američané se právě teď snaží o rozpoutání dvou nových válek, na Taiwanu a na Balkánu, protože jedna krize na Ukrajině zjevně nestačí k indukci opravdu masivní světové Superkrize.
A ČR spolu s USA, Británií a Slovenskem jsou na ruské listině nepřátelských zemí, které ohrožují suverenitu a bezpečnost Ruské federace. Na to nezapomeňte. Jak jsem nejednou psal, rozhodují "O NÁS BEZ NÁS" ..
A dalším krokem bude zřejmě vyhlášení nezávislosti Taiwanu...

Obrázek
„Končíme se Západem. Bez ohledu na výsledek na Ukrajině.“ Rusko se právě rozhodlo. 3.8.2022 2:14 odp., PARLAMENTNÍ LISTY:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... dlo-710353
Obrázek
Američané chtějí vyprovokovat Čínu k invazi za každou cenu a čínský prezident zase riskuje, že ztratí tvář a projeví slabost, pokud Čína nezaútočí? Čínská armáda se shromažďuje v provincii Fujian v ulicích i na plážích, videozáběry ze dne 02.08.2022 v provincii Fujian ve městě Xiamen:
https://rumble.com/v1ejfvp-nsk-armda-se ... otech.html
V čínských městech zněly večer po setmění letecké sirény a čínští vojáci jako na povel někam volali, zřejmě domů svým blízkým
Čínské vojenské cvičení okolo Taiwanu od 4. do 7. srpna 2022:
Obrázek
Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet. V noci zasedá čínský generální štáb, účastní se ho i Xi Jin Ping...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

V Česku nyní žije kolik, 400 000 – 600 000 Ukrajinců? Nikdo je nekontroluje, nikdo z nich není nejprve umístěn v uprchlickém táboře. Nikdo o těchto lidech nic neví. To je hezké. Ale jaká je TO cena pro národ? Ptám se jen proto, že desítky tisíc starších občanů, kteří platí daně, si v Česku nemohou dovolit jíst a nebudou si moci dovolit se v zimě ohřát. V důsledku toho zemřou. Západní vlády utrácejí miliardy za válku na Ukrajině. Naše vlády tuto válku pomohly vyvolat. A nyní vytváříme dlouhodobé náklady na uprchlíky, které si nemůžeme dovolit…

Pět tureckých bank přijalo ruský platební systém Mir, uvedl turecký prezident Recep Tayyip Erdogan po návratu z jednání s prezidentem Vladimirem Putinem v černomořském letovisku Soči. Turecko se zdrželo k připojení americkým a evropským sankcím vůči Rusku. Turecké banky se připojují k ruskému platebnímu systému:
https://english.alarabiya.net/business/ ... em-Erdogan

Maďarský premiér Viktor Orbán, který tvrdě hájí hranice, jazyk a kulturu své země, ve čtvrtek vystoupil s třicetiminutovým projevem před tisícovkami amerických obdivovatelů v Dallasu na konferenci Conservative Political Action Conference. Vykreslil obraz Ameriky a Maďarska, které stojí na dvou frontách v boji proti liberalismu, globalistům, komunistům a „falešným zprávám“. „Západ je ve válce sám se sebou, ať jdou globalisté k čertu“, hřměl Orbán v Texasu:
https://www.independent.co.uk/independe ... 38871.html


//EDIT:
Doněčtí novináři ukázali miny rozházené po celém městě ukranskými nacisty: https://rumble.com/v1esq7t-dont-novini- ... cisty.html
Osmileté ukrajinské děti trénují s kalašnikovy v nacistických táborech: https://rumble.com/v1eschx-osmilet-ukra ... orech.html
Obrovská fronta ukrajinských občanů, kteří chtějí vstoupit na ruskem osvobozené území Záporoží: https://rumble.com/v1esioz-obrovsk-fron ... zem-z.html
Na osvobozených územích Donbasu objevila ruská armáda celou síť bilogických laboratoří USA: https://rumble.com/v1ert45-na-osvobozen ... borat.html
Ozbrojené síly Ukrajiny si na svá auta dávají poznávací značky EU: https://rumble.com/v1es7lt-ozbrojen-sly ... ky-eu.html
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky uveřejnil statistiku: https://data.unhcr.org/en/situations/ukraine
kdy největší počet uprchlíků z Ukrajiny uprchl nikoliv do zemí EU, ale do Ruské federace.
Téměř 2 miliony Ukrajinců prchly do Ruska, ale Česko je naprosto nepochopitelně po Rusku, Polsku a Německu na 4. místě s více jak 400.000 uprchlíky z Ukrajiny.
Proč tolik Ukrajinců prchá do země údajného agresora?
Obrázek
V Rusku aktuálně necelých 2.000.000 ukrajinců (v ČR přes 400.000).
Ano, do země údajného agresora utekly téměř 2 miliony Ukrajinců..
S velkým odstupem následuje Polsko, kam uteklo něco před 1,2 milionu Ukrajinců, potom Německo s více jak 900 000 migranty z Ukrajiny a na 4. místě se usadilo Česko, které podle vysokého komisaře OSN přijalo už více jak 400 000 uprchlíků z Ukrajiny. Na Ukrajině mluví rusky celkem 53% obyvatel a k ukrajinskému původu se hlásí jen 43% obyvatelstva, většina se hlásí k ruskému, zbytek potom k maďarskému, polskému, tatarskému, rumunskému a přibližně 2% k židovskému původu.
A proč Fiala přijímá tak moc Ukrajinců? Proč se nesmí v ČR konat demonstrace proti Ukrajincům? Když už nejsou k dispozici noví voliči ODS, přivezeme je z Ukrajiny a překreslíme volební elektorát! Rakušanovo ministerstvo vnitra dalo nedávno pokyn pro zatčení dvou českých občanských aktivistů, kteří chtěli uspořádat demonstraci proti přílivu ukrajinských migrantů, se kterými si v takovém objemu už vláda neví rady. Fialova vláda se snaží organizátory demonstrací proti ukrajinské migraci umlčet, protože s migranty má Fialova vláda obrovské plány do budoucna.
A česká vláda udělila všem migrantům z Ukrajiny uprchlické statusy ve zrychleném řízení bez standardního a několikaměsíčního prověřování bezpečnostními službami.
A mezi Ukrajinci jsou velmi pravděpodobně i vysoce postavení členové ukrajinských mafií, kteří se odsunuli z Ukrajiny z bezpečnostních důvodů. Ukrajinci tak neskončili v uprchlických zadržovacích táborech v ČR, ale byli rovnou s papíry o azylu vypuštěni do českých měst mezi českou veřejnost. Většina těch migrantů se v ČR usadí natrvalo a získá v dohledné době česká občanství. Následně budou volit ODS a strany “pětidemolice” Tito Ukrajinci si budou pamatovat, kdo za ně nejvíce bojoval, budou si pamatovat Petra Fialu a jeho ODS. Není v tom nic jiného než politický kalkul vytvoření nového volebního elektorátu pro upadající ODS...
Článek k tomuto tématu, ze kterého jsem čerpal, zde: https://aeronet.news/urad-vysokeho-komi ... hly-do-ru/

Игорь Шиянов - Я РУССКАЯ ДУША / Видео версия /
Igor Šianov - Jsem ruská duše / Video verze /
https://www.youtube.com/watch?v=ELbXz36oYsI


//EDIT:
Americký herec a Putinův přítel Steven Seagal navštívil trosky zajatecké ubytovny Jelenovka. Na vlastní oči spatřil místo činu, kam dopadla raketa HIMARS a pozabíjela 50 zajatců z oddílu Azov, kteří svědčili proti Zelenskému, video:
https://rumble.com/v1fikif-americk-here ... ovny-.html
Azováci začali mluvit o Zelenském a jeho zločinech
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Ukrajinci na Václavském náměstí reagují na jízdu českých vlastenců, video:
https://rumble.com/v1fj9jr-ukrajinci-na ... stenc.html


Obrázek
Ukrajina má pravdu, ať dělá cokoli. Stačí si dát na auto ukrajinskou vlajku – a budete vyvolení. Schvaluje to Brusel = Evropské hodnoty. Tak vypadá dvojí metr v praktickém provedení. Jedním je povoleno své názory propagovat skoro bez omezení. Mohou klidně zabydlet na Staromáku nebo Václaváku. Mohou vyřvávat hesla jako “Save Azov!” a hajlovat do bezvědomí – vše dovoleno.
Obrázek
Obrázek
A napadat Čechy do nekonečna. A policie nemá problém. Ale ojedinělí oponenti Tušl s Čermákem jsou momentálně zajištěni ve vazbě, protože se nepodvolili uctívání všeho ukrajinského – zejména stínového premiéra Ukrajiny Fialy. Dnes kdo má nad sebou nesprávnou vlajku – tedy českou. A také se opovažuje pouštět nesprávnou hymnu – českou je podporovatelem Putina. Tak dnes vypadá naše demokracie a rovnoprávnost.
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 28 srp 2022, 20:56, celkem upraveno 4 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Rusko procesu "Total Control" která se nyní odehrává po celém světě odolává, ale pozor - některé procesy kopíruje = např. vakcinace, kovidové pasy a QR kódy svého času. Na to opravdu pozor, Rusko není jednolitý segment vlastenectví, je to obrovský útvar s mnoha tenzory mocenských procesů. Ovšem i s nimi je Rusko pořád normální zemí, kde lidé milují vlast, prezidenta, netrpí zimou, mají co nalít do nádrží aut, mají kde bydlet, mají za co bydlet, mají co jíst a pít, mají normální život. A chtít dnes normální život je prostě na Západě pomalu zločin...

Raketový úder ukrajinských nacistů na Záporožskou jadernou elektrárnu: https://rumble.com/v1fmrqt-raketov-der- ... trrnu.html
Vina Kyjeva na vraždě zajatých Azovitů v Jelenovce byla prokázána. Kyjevě znal souřadnice pro HIMARS: https://rumble.com/v1fmoqh-vina-kyjeva- ... l-sou.html

Ukrajinci záměrně zasáhli dálnici, kterou využívají civilisté. Zemřela matka s dcerou: https://rumble.com/v1fmgor-ukrajinci-zm ... cerou.html
Ruská armáda získala Fialovou vládou na Ukrajinu dodaný samopal Bren: https://rumble.com/v1fmex5-rusk-armda-z ... -bren.html
Zelenskyj vyváží vše, co umí na západě nabídnout zemím, které mu dodávají zbraně: https://rumble.com/v1fjg5t-zelenskyj-vy ... zbran.html
Týlové jednotky skupiny V poskytují vojákům vše, co při speciální vojenské operaci potřebují: https://rumble.com/v1fj5s7-tlov-jednotk ... i-pot.html
Ukrajinští uprchlíci přijeli do Polska v Lamborghini: https://rumble.com/v1fj9yr-ukrajint-upr ... ghini.html
Mariupol osvobozený od ukrajinských nacistů se vrací k normálnímu životu: https://rumble.com/v1flv75-mariupol-osv ... ivotu.html
Sklizeň na Ukrajině, opravdový boj o úrodu. Ruská armáda pomáhá zamědělcům na osvobozených územích: https://rumble.com/v1fewnp-sklize-na-uk ... bozen.html

Ruský velvyslanec v Radě bezpečnosti OSN varoval před jadernou katastrofou v Evropě. Pokud bude ukrajinská armáda pokračovat v ostřelování Záporožské jaderné elektrárny, může se to stát větší katastrofou, než byl Černobyl. Uvedl to Vasilij Nebenzja v Radě bezpečnosti OSN:
https://rumble.com/v1frkof-rusk-velvysl ... -v-ev.html

Těmito americkými houfnicemi M777 střílí ukrajinská armáda na Záporožskou jadernou elektrárnu:
Obrázek
Ukrajina se stala v podstatě evropským Afghánistánem, kde si západní partneři a Izrael udělali hřiště a zkušební polygon, kde je dovoleno hrát bez pravidel. A Kreml invazí někomu překazil sakra výnosné businessy. Businessy s vakcínami, s výrobou plutonia, s výrobou biologických zbraní.

Oleksej Arestovič odhalil zákulisní revanšismus Francie, Švédska i Německa! Dobijte Rusy! Vrchní propagandista Kyjeva a poradce Zelenského si pustil ústa na špacír a prozradil, co říkají ministři obrany Francie, Švédska a Německa zástupcům Ukrajiny. Obrovský protiruský revanšismus za dávné porážky ve válkách s Ruskem:
https://rumble.com/v1fznfx-oleksej-ares ... ijte-.html
V nejhorším případě se prý jen nepovede podzimní ofenzíva a ukrajinská armáda bude muset v zákopech přezimovat (nezmínil se o tom, jak přezimuje ukrajinské obyvatelstvo bez ruského plynu, protože tentokrát EU nebude moci už Ukrajině plyn poslat ze západu) a na jaře prý už bude mít Ukrajina dostatek komplexních a pokročilých amerických a západních zbraní a vynese Rusy v zubech z Ukrajiny.

Jakmile zbraně přijdou do zákopů a na pozice, vojáci se okamžitě obrátí na předem dohodnuté překupníky, že mají k dispozici rakety, které “jako” nefungují, je to “jako” na odpis a jedna raketa Javelin je za pouhých 100 EUR. Celý komplex s navigátorem za 1 000 EUR. To je cena, za kterou vojáci prodávají munici přímo ze zákopů zpátky do týlu. Bedny se odepíšou jako nefunkční a zamíří “jako” zpátky k opravě Američanům, ale ve skutečnosti míří ze zákopů zpátky do Polska k překupníkům, kde se startéry znovu namontují a jsou z nich funkční kousky pro černý trh. Ty se potom prodávají na Darknetu za násobně vyšší peníze. Vojáci si vydělají na pozicích okolo 1 000 EUR za jeden “nefunkční” komplex, překupníci v Polsku po rekompletaci a zfunkčnění zbraně ji prodávají přes Darknet za cca. 30 000 EUR/USD. Zájem je značný, na Darknetu se již podle amerických médií prodalo přes dvě stovky Javelinů, které skončí bůhví kde. Pro mnoho Ukrajinců jsou americké zbraně cestou k opravdovému zbohatnutí.
Dvě skupiny zbraní na Ukrajině: Šrot a zboží na kšeft
Proč by stříleli takové cenné zboží na ruská bévépéčka a zastaralé tanky, když mohou raketové komplexy prodat na černém trhu přes polské překupníky? Zbraně z Ukrajiny putují na Kavkaz, na Balkán a na Blízký Východ. Odtamtud potom turečtí překupníci zbraně posunují dále do zemí Sahelu a rovníkové Afriky, kde jednotlivým bojůvkám poskytují vojenskou výhodu nad soupeři. Válka na Ukrajině je důsledkem rozpadu Sovětského svazu, který držel na uzdě neonacistické ukrajinské nálady a hnutí, které v roce 2014 převzaly po Majdanu kontrolu nad většinou Ukrajiny.

Nabídka protitankového komplexu Javelin z Ukrajiny za 30 000 USD na Darknetu:
Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Informace od člověka, který se právě vrátil z Ruska..:

Vrátil jsem se zrovna z Ruska. Moskva-Dagestán-Čečna-Ingušsko-Osetie atd. Tak jen pár postřehů:
1. Většině Rusů je nějaká “válka” u pr*ele.
2. Většině Rusů jsou nějaké sankce u pr*ele. Poradili si ve všech oblastech. Co se plateb týče jsou na tom s e-platbami o sakra kus dál než my. Obchody se spotřebním zbožím jsou narvané – západním, východním, převážně však ruským zbožím.
3. Benzin stojí jako láhev vody. Plyn mám pocit kolem 5 Kč/litr (LNG).
4. Ani jednou jsem neviděl žádné zfanatizované výlepky, vývěsky, plakáty atd. proti Ukrajině, nezažil žádné nenávistné projevy proti jinému národu (na rozdíl od nás).
5. Všudypřítomné odkazy k historii. Žádné mrtvé pomníky (jako u nás), ale živoucí památníky na hrdinské činy. Na Elbrusu je pomník k VVV, fotily se u něj celé rodiny s dětmi i s vlajkami, které si donesly, u kremelského Hrobu neznámého vojína se střídají stovky lidí, mnozí se klaní před pomníky Město-hrdina:
Obrázek
6. Obecně jsou těžce nad věcí a v koutku duše se jen chechtají (viz plyn) a kroutí hlavou.
7. Hodnotový žebříček začíná trochu jinak: rodina, silný stát…
8. Jsme to my, kdo je těžce v pr*eli a teprve bude.
Když jsem si otevřel Seznam se svou ruskou sim kartou, vybaflo na mě povedené upozornění:
Obrázek

Vrchní propagandista a poradce prezidenta Zelenského Oleksej Arestovič odhalil zákulisní revanšismus Francie, Švédska i Německa! Dobijte Rusy! Zvukový podmaz kvílející sirény zpovzdálí hlásící letecký poplach dodával Arestovičovu fantazírování při procházce ulicí bizarní nádech šílenství, které celému rozhovoru dodávalo opravdu děsivý rozměr, video záznam:
https://rumble.com/v1fznfx-oleksej-ares ... ijte-.html

Ruská federace minulý týden varovala evropské a světové orgány jaderné bezpečnosti s informací, že kyjevský režim chystá přímý ozbrojený útok na jaderné bloky Záporožské jaderné elektrárny. Moskva publikovala i počítačovou animaci, jakým směrem by se šířila radiace z elektrárny při současném počasí a při známém proudění vzduchu:
https://aeronet.news/wp-content/uploads ... ap.mp4?_=1

Putin nařídil zvýšit armádu na více než 2 miliony: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/put ... 2-miliony/
Obrázek

Ruská FSB odhalila pachatele atentátu na dceru ruského analytika Alexandera Dugina! Bombový útok provedla důstojnice ukrajinské tajné služby Natalia Vovk s operativním krytím své vlastní dcery! Cílem útoku byla Darja i její otec dohromady, příkaz k provedení atentátu přišel i poté, co agentka zjistila, že v autě Dugina sedí jen jeho dcera! Agentka přijela do Ruska na vozidle Mini Cooper a použila na něm celkem 3 různé registrační značky pro zakrytí identity! Po příjezdu si obarvila vlasy a stala se z ní bruneta, ubytovala se ve stejném domě, kde bydlela Darja!
Článek zde: https://aeronet.news/video-ruska-fsb-od ... tni-dcery/

Ruské protiteroristické sankce proti Česku by položily průmysl i domácnosti v ČR. Papež atentát na Darju odsoudil, Černochová její vraždu schvaluje. A na Donbas míří teroristé vycvičení v Česku spolu s bombami. Jak dlouho myslíte, že bude Rusům trvat, než dají ČR na dosud prázdný seznam teroristických zemí? Minulý rok se ČR spolu s USA jako první dvě země dostaly na obdobný a čerstvý seznam nepřátelských zemí.

VIDEO: Česká republika byla obviněna, že na svém území cvičí důstojníky ukrajinských tajných služeb k provádění teroristických útoků v DLR! Jeden z agentů dezertoval a předal úřadům DLR bombu sestavenou v Česku a podrobný plán na provedení teroristického útoku během konání referenda o připojení DLR k Rusku! Podle ruského ministerstva zahraničí je to další důkaz, že se Praha stává “státním sponzorem” světového terorismu! Ministryně obrany ČR se za slova o Darje Duginové neomluví a nadále schvaluje teroristický útok, který Darju zabil! Moskva zvažuje, že zařadí ČR na seznam teroristických zemí!
Článek zde: https://aeronet.news/video-ceska-republ ... dlr-bombu/

+ Info od "pozorovatele":
Dlouhodobě se snažím sledovat situaci na frontě, a ztráty UA odhaduju na zhruba 250 000. Počítám do toho mrtvé a zraněné, kteří jsou trvale nebo dočasně vyřazeni z boje. Na straně RF to odhaduju na maximálně 50 000, ale spíš to bude něco kolem 40 000.

Dalším důležitým prvkem je trend ztrát, kdy zatímco ztráty Ukrajiny jsou dlohodobě vysoké a +- konstantní, tak ztráty RF se od začátku invaze prudce snižily. To bylo dáno charakterem boje v první fázi invaze – rychlé průniky do týla nepřítele s nedostatečným zajištením vlastních jednotek, kdy i Rusové měli ztráty vysoké. V současné (druhé) fázi se Rusové přizpůsobili charakteru pozičních bojů, a válcujou Ukrajince v jejich obraných liniích dělostřelectvem. Na Telegramu jsou stovky videí naštvaných a zoufalých UA vojáků, kteří si stěžují že je velení pošle na frontu, cca do týdne mají ztráty 50 až 60% (mrtví a ranění), aniž by za celou dobu viděli jediného Rusa, na kterého by mohli vystřelit.

Rusové navíc tímhle “delostřeleckým válcem” pomalu ale jistě Ukrajince na Donbasu vytlačují z opevněných pozic, které si Ukrajinci po válce s Opolčenci budovali roky, a až je z těch pozic Rusové vytlačí úplně nebo se podaří rozsáhlý průlom (odhad je cca do konce září), tak Ukrajinci už nebudou mít žádné sofistikované obranné linie do kterých by mohli ustoupit. Poslední silná obranná linie je Slavjansk-Družkovka-Dzeržinsk-Avdějevka. Až tahle linie padne, začne nejsíš třetí fáze invaze, která bude opět daleko víc mobilní a v té Ukrajina zkrátka nemá šanci se dlouhodobě držet.


"Ukraine War Veterans on How Kiev Plundered U.S. Aid, Wasted Soldiers, Endangered Civilians, and Lost the War!
Veteráni z války na Ukrajině o tom, jak Kyjev plundroval americkou pomoc, plýtval vojáky, ohrožoval civilisty a prohrál válku
https://www.strategic-culture.org/news/ ... -lost-war/
“Zbraně jsou ukradeny, humanitární pomoc je ukradena a nemáme ponětí, kam zmizely miliardy poslané do této země,” stěžoval si Ukrajinec pro The Grayzone.
Na videu odeslaném přes Facebook messenger v červenci je Ivan* vidět, jak stojí vedle svého auta, modelu SUV Mitsubishi z počátku 2010. Ze zadního okna se valí kouř. Ivan se směje a natáčí kamerou svého telefonu po celé délce vozidla a ukazuje díry po kulkách. “V mém autě zemřelo turbodmychadlo,” řekl a namířil telefon směrem k přední části vozidla. ” Můj velitel říká, že bych měl zaplatit za opravu sám.” Abych mohl ve válce používat vlastní auto, musím si za své peníze koupit nové turbodmychadlo.“
Ivan otočil kameru směrem k obličeji. “No, vy zasraný sráči členové parlamentu, doufám, že se navzájem poserete.” Čerti. Přál bych si, abys byl na našem místě,“ řekl.
Minulý měsíc si ukrajinskí poslanci odhlasovali zvýšení platů o 70 % . Záznamy naznačují, že navýšení bylo umožněno a podpořeno miliardami dolarů a eur pomoci, která se nahrnula z USA a Evropy.
” My, ukrajinští vojáci, nemáme nic,” řekl Ivan. „Věci, které vojáci dostali k použití ve válce, pocházely přímo od dobrovolníků. Pomoc, která jde naší vládě, se k nám nikdy nedostane.” ...


+připomenutí: NIKDY NEZAPOMÍNEJME NA JUGOSLÁVII
Obrázek
Obrázek
Před třiadvaceti lety byla Jugoslávie 78 dní v řadě vystavena bombardování ze strany tehdy 19členné Severoatlantické aliance. Mnoho rodin v Bělehradě, Novém Sadu a Niši denně uprchlo do protileteckých krytů během leteckého náporu. Trvalé trauma způsobené milionům civilistů, zejména dětí, se snad ani nedá spočítat. A to bylo popíráno nebo ignorováno Evropou a světem. Stejně zapomenuté jako úlomky kazetových bomb a ochuzený uran, které po sobě zanechala „humanitární intervence NATO“. Leteckou válku ospravedlňoval americký prezident Bill Clinton, britský premiér Tony Blair a generální tajemník NATO Javier Solana jako ušlechtilou křížovou výpravu k zastavení „nejhorší genocidy od dob Hitlera“ v srbské provincii Kosovo. Operace Spojenecká síla začala přívalem řízených střel Tomahawk odpálených z lodí a ponorek v Jaderském moři. Celkem více než 1 000 vojenských letadel NATO provedlo 30 000 bojových vzletů nad zemí s o něco více než 10 miliony obyvatel, z toho dva miliony v Kosovu; vojenský blok, jehož celková populace v té době byla asi 850 milionů a který zahrnoval tři světové jaderné mocnosti. Celkem bylo na území bývalé Jugoslávie svrženo 23 000 bomb, 2 500 střel s plochou dráhou letu.
Obrázek
Zleva: Hashim Thaçi – válečný zločinec a prezident uloupeného Kosova, Bernard Kouchner – židovský administrátor OSN pro Kosovo a také spoluzakladatel pašerácké organizace Lékaři bez hranic, britský generál Michael Jackson – velitel KFOR, Agim Ceku – terorista UÇK, americký generál Wesley Clark – velitel NATO.
S touto brutální akcí, kterou NATO provedlo bez souhlasu OSN souvisí i jeden nehorázný výrok Václava Havla. Ten v rozhovoru s francouzským novinářem pro Le Monde použil výraz: „Nálety, bomby nejsou vyvolány hmotným zájmem. Jejich povaha je výlučně humanitární.” Více ve třetí části pořadu Válka proti Jugoslávii: NATO, Pentagon a žoldáci v Kosovu: https://odysee.com/@radiosvstudiotapinr ... slavie-3:1
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Byl spáchán atentát na šéfa ministerstva vnitra Luhanské lidové republiky Askyara Laisheva:
https://twitter.com/officejjsmart/statu ... 1211588608
“Stejný rukopis jako v případě vraždy ruské novinářky, se kterou Ukrajina prý neměla nic společného.”

Ukrajinští veteráni podrobně popisují, jak Kyjev plundroval americkou pomoc a zároveň plýtval vojáky a ohrožoval civilisty. Ukrajina ještě formálně "neprohrála" válku s Ruskem po invazi Moskvy na konci února, ale podle několika vojenských veteránů je jen otázkou času, kdy se tak stane. "Zbraně jsou rozkradeny, humanitární pomoc je rozkradena a my nemáme tušení, kam se poděly miliardy, které byly do této země poslány," řekl jeden z válečných veteránů v rozhovoru pro The Gray Zone, když podrobně popisoval, co se děje s masivní pomocí, která je Ukrajině poskytována díky americkým daňovým poplatníkům:
https://thegrayzone.com/2022/08/18/ukra ... diers-war/
"Podle dokumentů nám tu vláda postavila bunkr," poznamenal na videu. "Ale jak vidíte, nad hlavami máme jen několikacentimetrový dřevěný kryt, který nás má chránit před tankovou a dělostřeleckou palbou.
"Rusové nás ostřelují celé hodiny. My jsme si ty zákopy vykopali sami. Máme tady dva AK-47 mezi pěti vojáky a ty se neustále zasekávají kvůli všemu tomu prachu," vypověděl.
Za deset dní tu zemřelo patnáct vojáků, všichni na následky ostřelování a střepin. Zeptal jsem se velitele, jestli bychom mohli přivézt nějakou těžkou techniku, abychom mohli postavit lepší bunkr, a on odmítl, protože prý by ruské ostřelování mohlo techniku poškodit. Copak mu nevadí, že tu zemřelo 15 našich vojáků?" zeptal se voják.
"Kdybyste se pokusil vysvětlit situaci, v níž se nacházejí ukrajinští vojáci, americkému vojákovi, myslel by si, že jste se zbláznil," řekl Ivan. "Představte si, že byste americkému vojákovi řekli, že ve válce používáme naše osobní auta, a navíc jsme zodpovědní za placení oprav a pohonných hmot.


Ukrajinská junta zneužila fotografii zavražděných dětí z Beslanu a pytle s jejich tělíčky označila za zabité ruské vojáky odvezené k identifikaci do Rostova na Donu. Ukrajinská junta v pátek začala na sociálních sítích šířit haox a dezinformaci v podobě fotografie, která zachycuje stovky pytlů s lidskými těly na parkovišti a podle ukrajinských médií jsou to prý mrtvoly ruských vojáků převezených do ruského Rostova na Donu k identifikaci. Jenže, jedná se o podvrh. Fotografie totiž pochází z roku 2002 a nezachycuje dospělé lidi, ale dětské oběti z masakru ve škole v Beslanu, kterou spáchala teroristická jednotka na pokyn čečenského islamistického vůdce Šamila Basajeva, kterého podporovala americká administrativa, Madeleine Albright a CIA s cílem odtrhnout Čečnu od Ruska destabilizovat celý Kavkaz.
Obrázek
Dezinformace ukrajinských médií

Kyjev se nezdráhá zneužít fotky zavražděných dětí z Beslanu k šíření dezinformací a hoaxů. To je pořád jako na běžícím páse. Nejprve Duch Kyjeva z počítačové hry ARMA, potom nafingovaná Buča a teď prý mrtví ruští vojáci v Rostově. Ukrajina opravdu nemá nic, co by mohla ukázat, nějaký úspěch, nějaké skutečné záběry vítězství a vytlačení Ruské armády z nějakého strategického místa, prostě nic takového Kyjev nemá, a tak používá podvržené fotografie.
Obrázek
Skutečná fotografie agentury AP. Těla zabitých školáků v Beslanu

+
Obrázek
V posledních několika hodinách se na české Wikipedii začala odehrávat neuvěřitelná mela. Skupinka českých aktivistů podporujících Ukrajinu se snaží přepsat historickou linku v profilu bývalého generálního tajemníka Ústředního výboru Komunistické strany Sovětského svazu, předsedy prezídia Nejvyššího Sovětu a člena Nejvyššího politbyra ÚV KSSS Leonida Iljiče Brežněva a chtějí z něho udělat Rusa.
Česká verze Wikipedie se totiž snaží neustále přepisovat a redefinovat Brežněvovu národnost. Podle internetového archivu tato snaha sahá zpátky až do roku 2017, kdy se na Wikipedii uvádělo, že Brežněv měl ukrajinskou a ruskou národnost současně. V roce 2018 na české Wikipedii už bylo uvedeno, že Brežněv byl “ruský Ukrajinec” a v pátek došlo k dalšímu posunu a Brežněv se stal Rusem..
Pokračování zde: https://aeronet.news/jen-par-dni-po-21- ... -i-ruskou/


//EDIT:
A Banderovští aktivisté se pokusili zmařit akci “Jízda Svobody” věnovanou hrdinům druhé světové války. V Banské Bystrici se okrajinští vetřelci za souhlasu gestapo pokusili zmařit slavnostní kladení věnců u Památníků hrdinů Rudé armády. Vykřikovali „Heil Bandera“ a další protiruská hesla. Účastníkům to však nezabránilo uspořádat ceremoniál:
https://www.facebook.com/SlovanskeNebe/ ... 107710061/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Na Ukrajině neexistuje přece žádný nacimus, Putin lže a manipuluje (taak určitěěě)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Ruský systém jaderné obrany "Mrtvá ruka" dokáže autonomně vyslat stovky atomových bomb i po prvním jaderném úderu: https://www.rbth.com/science-and-tech/3 ... ear-system

Pokud by Evropa nebo Spojené státy někdy vyrazily proti Rusku s jadernými zbraněmi a vypálily první výstřely, ruský systém jaderné obrany je navržen tak, aby samostatně zničil nepřátele i poté, co se země promění v pustinu. Ruský systém jaderné obrany se skládá ze 700 "nosičů" jaderných zbraní - strategických bombardérů, jaderných ponorek a sil pro mezikontinentální balistické rakety - které jsou připraveny vypustit stovky autonomních jaderných střel, a to i v případě, že země je již vyhlazena jaderným útokem a není k dispozici žádná lidská obsluha. Tento autonomní systém "Perimetr" se nazývá "Mrtvá ruka" a byl vytvořen po skončení studené války jako bezpečný systém odvetné obrany k odvrácení jaderných hrozeb ze strany Západu. Ruský systém "Mrtvá ruka" zajišťuje totální zničení světa, pokud budou proti Rusku použity jaderné zbraně.
Poté, co Spojené státy v roce 1945 vyzkoušely dvě jaderné střely nad japonskými městy Hirošima a Nagasaki, sovětské vojenské velení lépe pochopilo možnosti Západu a jeho neomalený způsob vedení války.
K odvrácení potenciálního jaderného úderu na ruské území potřebovalo sovětské vojenské velení systém protiraketové obrany, který by mohl fungovat i v případě, že by jeho vlastní lidská obsluha byla vyřazena. Ke zničení velitelského stanoviště by stačila jediná nepřátelská jaderná střela, která by vyřadila celý provoz jejich jaderných zařízení. Stejně tak pokrok v radioelektronickém boji ohrožoval standardní řídicí kanály, což mohlo ohrozit celý jaderný arzenál země. Proto sovětská armáda vyvinula odvetný systém jaderné obrany, který by mohl zasáhnout všechna sila mezikontinentálních raket bez lidské obsluhy.
To vedlo k vývoji mezikontinentální balistické rakety (ICBM). V případě totální jaderné války by mohl být odpálen náboj, který by aktivoval stovky sil s atomovými projektily po celém ruském území. Toto hlavní silo bylo zkonstruováno v polovině 70. let a bylo výslovně navrženo tak, aby odolalo přímému jadernému zásahu. Bylo vybaveno souřadnicemi letu a rádiovým vysílacím zařízením, které mohlo během letu aktivovat všechny ostatní rakety po celé zemi.
V osmdesátých letech předvedli sovětští inženýři prototyp mezikontinentální balistické rakety UR-100N. Tehdy dokázala urazit vzdálenost 4 500 kilometrů ve výšce 4 000 metrů, přičemž během letu vysílala rádiové signály ostatním raketám. Pět let po jejím prvním vypuštění sovětská armáda celý obranný systém podrobila zkoušce. Úspěšně předvedli, že nová zbraň dokáže během svého letu otevřít skutečné silo a vyslat další jadernou střelu na určené místo. Rusové se zapsali do historie, když v listopadu 1984 vypustili svou velitelskou raketu z Běloruské SSR a úspěšně vyslali povel k odpalovacímu silu poblíž Bajkonuru v Kazachstánu. Povel aktivoval ICBM R-36M ze sila a přivolal ji do přesně určené oblasti na zkušebním polygonu Kura na Kamčatce. Tato mise byla dokončena poté, co povelová raketa procestovala celé sovětské území, a prokázala, že může vyslat více povelů různým raketám po celé zemi. Ruská armáda přijala systém Mrtvá ruka v roce 1985 a používá se dodnes.
Od jeho přijetí byl nový systém vybaven radary, které monitorují obvod ruského území. Do sofistikovaného monitorovacího systému jsou integrovány také družice z vesmíru. V současné době komplexní počítačový systém monitoruje úroveň radiace, seismické aktivace a údaje z raketových výstražných systémů po celé zemi. Tento systém využívá radary třídy Voroněž, které jsou schopny detekovat odpálení raket až do vzdálenosti 7 000 kilometrů, takže v případě potřeby může připravit autonomní nouzové protiúdery. Dnešní hlavice jsou také vybaveny systémy obrany proti elektronickému boji, které chrání před rušením radiového signálu nebo úplným vypnutím.
Ivan Konovalov, ředitel vývoje Nadace pro podporu technologií 21. století, uvedl, že rakety Mrtvá ruka jsou v současné době vybavovány hyperzvukovými raketovými bloky, které jim umožňují vystřelit rychlostí 5-7 kilometrů za sekundu. "Nové rakety budou začleněny do armády spolu s novými ICBM třídy Sarmat. Posledně jmenované rakety budou do armády zařazeny v polovině roku 2020. Vedle nich se tedy objeví modifikovaná hyperzvuková verze raket 'Mrtvá ruka'," říká Konovalov.

S raketami Mrtvá ruka jsou Rusové připraveni na jadernou válku, jejich obranný systém Mrtvá ruka je navržen tak, aby zmařil scénář konce světa, ale systém je připraven i na pravý opak - ukončit svět, jak ho známe, pokud bude Rusko napadeno.


Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Zelenina v tichosti smazal fotku svého bodyguarda s prohitlerovskou nášivkou:
Obrázek
https://thegrayzone.com/2022/09/15/zele ... ler-patch/
Ukrajinský prezident na svých sociálních sítích zveřejnil fotografii, na níž je jeden z členů jeho ochranky s nášivkou odkazující na jednotku osobní stráže Adolfa Hitlera.
Fotka nášivkou smazána: https://web.archive.org/web/20220914123 ... y_official
Obrázek Obrázek
Zelenina se 13. září vydal do města Izjum v Charkovské oblasti, aby se zde vyfotografoval. Během návštěvy byl vyfotografován voják, který Zelenského hlídal a měl na uniformě nášivku inspirovanou nacisty. Když snímek vyvolal kritiku na sociálních sítích, oficiální účty ukrajinského prezidenta na Telegramu a Facebooku jej v tichosti smazaly. V Izyumu se Zelenskij 14. září zúčastnil slavnostního vztyčení vlajky za zvuků ukrajinské hymny a pořídil si selfie s místními civilisty a vojáky. Ačkoli většina mužů na scéně měla na sobě oficiální vojenské uniformy, nebylo těžké poznat, kteří z nich jsou z nedostatku lepšího výrazu pracovní, a kteří se akce prostě zúčastnili.

A nyní Rusko mobilizuje 300 000 lidí a slibuje obranné použití jaderných zbraní, zatímco psychopatičtí západní vůdci prosí o zničení.
V současné době je již dobře známo - ačkoli západní země nadále popírají zjevné skutečnosti - že ukrajinské vojenské ofenzívy jsou řízeny jednotkami NATO, využívají satelity NATO, výcvik a vybavení. Rusko v podstatě již bojuje s NATO v kontinentální válce a Rusko si uvědomuje, že západní národy se nespokojí s ničím menším než s úplným vyhlazením Ruska jako suverénního národa.
Čtyři republiky v oblasti Donbasu hlasují v referendu o oficiálním připojení k Rusku. Ukrajinská vláda vyhrožuje až pětiletými tresty vězení pro každého, kdo se těchto voleb vůbec zúčastní, což dokazuje, že Ukrajina nemá žádný zájem o demokracii nebo sebeurčení lidu. Přesto se tato hlasování konají a je velmi pravděpodobné, že se tyto republiky připojí k Rusku, čímž se stanou součástí ruského území.
Jakmile se tak stane, bude Rusko považovat jakýkoli útok proti těmto nově připojeným regionům (které byly samozřejmě kdysi součástí Sovětského svazu a kde většinu obyvatel tvoří etničtí Rusové, kteří mluví rusky a kteří se skutečně chtějí připojit k Rusku) za útok na Rusko samotné. Takové útoky by mohly vyvolat obranné reakce Ruska, které mohou zahrnovat všechny typy zbraní, jež má ruská národní obrana k dispozici, včetně jaderných zbraní, připomněl nedávno Putin světu.
Exkluzivní překlad televizního vystoupení Vladimira Putina s vyhlášením částečné mobilizace Ruské armády a plné mobilizace ruského vojensko-průmyslového komplexu:
https://rumble.com/v1kygqt-vladimir-put ... rnmi-.html
Západní média a státy se snaží vyprovokovat jaderný holocaust prvním úderem. Západní média, která nyní lžou ještě vehementněji než kdy Pravda, tvrdí, že jde o Putinovu hrozbu prvního použití jaderných zbraní. To je samozřejmě lež, ale je to pohodlná lež, kterou západní média používají k tomu, aby vyzvala Západ k preventivnímu jadernému úderu proti Rusku s cílem zastavit "ruskou agresi".
A zatímco Putin zřejmě jedná racionálně z vlastního národního zájmu, západní lídři se chovají jako psychopati, kteří jsou zcela odtrženi od rozumu a reality. Dokonce si ani nepřipouštějí skutečnost, že jejich vlastní hospodářské sankce proti Rusku rozpoutaly katastrofální hospodářskou mizérii a energetickou krizi, které západní Evropa bezprostředně čelí (s masovým hladomorem a průmyslovým kolapsem, který bude brzy následovat). Zdá se, že vedoucí představitelé Německa, Spojeného království nebo USA vůbec neuznávají, že vyprovokování Ruska k jaderné výměně dopadne pro Západ strašlivě špatně (a pravděpodobně by znamenalo konec západní civilizace).
A dodám, že Ukrajina, která je mimochodem sama policejním státem, je jen záminkou a nešťastným pěšákem, kterého zločinecká neoliberální elita využívá, aby se dostala k Rusku a pokusila se zbavit Putina. Je to tak jednoduché..
Mobilizace Ruské armády proti vojskům NATO na Ukrajině
Zde je titulkované video s klíčovým středečním rozhovorem ruské televize s ministrem obrany Sergejem Šojgu, který doplňuje zásadní vystoupení Vladimira Putina ze stejného dne (které je uvedeno výše), ve kterém oznámil částečnou mobilizaci a plnou mobilizaci vojensko-průmyslového sektoru. Vystoupení Sergeje Šojgu se dostalo do stínu vystoupení prezidenta:
https://rumble.com/v1l4b4v-sergej-ojgu- ... e-na-.html
Po připojení Donbasu, Záporoží a Chersonu k Rusku budeme opravdu jednou nohou v jaderné válce. Rusko totiž už nemá kam couvnout.


+Na odlehčení, kdy ukrajinci jsou posedlí nenávistí alá idioti:
Obrázek
To nevymyslíš: Ukrajinec zmlátil vo Francúzsku dve Ukrajinky, myslel si, že sú to Rusky, tie ho nahlásili miestnej polícii, mysleli si, že útočník bol Rus: :)
https://twitter.com/XavierBonhomme1/sta ... wsrc%5Etfw
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 298
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Pár faktů, které zřejmě neví žádný novinář (nejen) v ČR! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Ruská generální prokuratura a její Ústřední výbor pro vyšetřování se začal zabývat masakrem, ke kterému došlo v pondělí 26. 9. 2022 na škole č. 88 v Iževsku, kde ozbrojený útočník podle posledních informací postřílel 15 lidí, z toho 7 dětí a 6 dospělých. Útočník po spáchání činu spáchal sebevraždu, většina žáků a učitelů se schovala nebo případně ze školy utekla.
Podle uniklých záběrů z internetu měl střelec na sobě černé oblečení, kuklu a na sobě měl mikinu s červeným hákovým křížem, nakresleným ovšem obráceně s konci ramen kříže zalomenými proti směru hodinových ručiček, což je indický symbol štěstí. Vyzbrojen byl malorážkovou pistolí. Přestože motiv střelce ještě ruská média nepotvrdila, na ruských sociálních sítích se už od lidí z Iževska objevují první možné reálné obrysy motivů pachatele. Již bylo potvrzeno, že šlo o bývalého žáka této školy, ale průběh střelby byl opravdu děsivý.
Ozbrojenec totiž na místě zastřelil oba bezpečnostní strážce ve škole, kteří mají školu hlídat právě před takovými útoky. Přestože unikla již informace, že jde o bývalého žáka školy, ruská oficiální média stále totožnost nepotvrdila, i když jméno už uniklo. Podle zatím neoficiálních zpráv byl útočníkem muž ve věku lehce přes 30 let, kterého úřady označily jako Arťoma Kazanceva.

Zásobníky střelce s nápisy “Nenávist”
Obrázek Obrázek
+ video útočníka: https://aeronet.news/wp-content/uploads ... dy.mp4?_=1

Ruský Vyšetřovací výbor, který se zabývá závažnými trestnými činy, uvedl, že se zabývá podezřením na pachatelovy vazby na neonacisty. “V současné době vyšetřovatelé provádějí prohlídku jeho bydliště a zkoumají osobnost útočníka, jeho názory a okolní prostředí,” uvedl výbor v prohlášení. “Prověřuje se jeho příslušnost k neofašistickým názorům a nacistické ideologii.” Ruští vyšetřovatelé zatím odmítli potvrdit nebo vyvrátit, jestli Kazancev dostal nebo nedostal povolávací rozkaz k mobilizaci, což by mohlo určit vodítko jeho motivu.


VIDEO: Děti se skrývaly během střelby, kde se dalo - Autentické děsivé záběry natočené žáky ve škole v Iževsku během řádění střelce:
VIZ: https://rumble.com/v1lmlzf-autentick-ds ... telce.html

Každopádně navlečení do mikiny s hákovým křížem a pomalování zásobníků s nápisem “Nenávist” ukazuje spíše na možnost teroristického činu řízeného z neonacistické scény, která je v Rusku v podsvětí poměrně silná, ale je možné uvažovat i o napojení na mnohem aktivnější ukrajinskou neonacistickou scénu.
A neonacistické symboly lze chápat dvěma způsoby. Jednak odporem vůči Rusku a vývoji po II. sv. válce a rovněž jako odpor vůči válce na Ukrajině. Mohl být rovněž naverbován ukrajinskou tajnou službou k provedení tohoto útoku. A existuje ještě jedna možnost. A o té se nyní mluví na ruských sociálních sítích nejvíce. Ruské a ukrajinské rodiny jsou neuvěřitelným způsobem propleteny a propojeny. A dokonce i ruská FSB několikrát varovala, že ruská speciální vojenská operace na Ukrajině by mohla vést k domácímu terorismu ze strany těch Rusů, kteří přijdou na Ukrajině o blízkého příbuzného, který padl na ukrajinské straně v řadách ukrajinské armády.

+ Ruská generální prokuratura zahájila vyšetřování masakru ve škole v Iževsku, video 1min:
zde: https://rumble.com/v1lm4yd-rusk-generln ... evsku.html
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět