Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Konspirační a nekonspirační debaty o NWO
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

Upozorním na článek: Žádný saharský písek! Šokující chemický rozbor prachu setřeného z automobilu odhaluje, že z nebe padají těžké kovy a prvky používané pro modifikaci počasí! Bosenská laboratoř zjistila ve vzorku nikl, barium a hliník překračující známý limit více než 700x spolu s dalšími těžkými kovy! Letadla pokrývají oblohu modifikátory počasí pro kontrolu slunečního svitu a na blokaci UV záření dopadajícího na planetu. Léto potřebuje UV paprsky na likvidaci virů, ale co se stane, když se UV záření zablokuje práškováním? https://aeronet.news/zadny-saharsky-pis ... ve-vzorku/

Chci otevřít tuto "debatu" a dejě se to neustále...denně.. Stačí se přitom podívat "nahoru," níže ode mě sběr fotek za jeden týden, náhodné lokace.. Je to už tak do očí bijící, že se to nesnaží už ani maskovat. A přesně "toto" vysvětluje "pokračující" počasí od neděle. A když se ty jelita proženou nahoře, jde rozpoznat i citelný chlad poté a snadno rozpoznáte, co je pravý a co "umělý" mrak. Ten hnusnej chemickej sajrajt je, když po nich zůstane posprejovaná "mlha" na obloze, něco jako z aut od výfuků..
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Tohle téma jsem zatím "načnul," později dodám další informace a videa včetně fotografií. Začal bych alespoň tímto, Kabala II (16. část) ze září 2021 = pravda o chemtrails a a elektrosmogu:
https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-16- ... ktrosmogu/


Španělská vláda přiznala rozprašování chemtrails na občany na příkaz OSN:
https://newspunch.com/spain-admits-spra ... -covid-19/
Během strategicky plánovaného "výjimečného stavu" v souvislosti s pLandemií ko*kovid povolila OSN španělské vládě rozprašovat z oblohy smrtící chemtrails.
Španělská vláda v tichosti přiznala, že 16. dubna 2020 povolila armádě postřik všech obyvatel biocidy. Zmíněný celopopulační lékařský experiment byl prováděn pod záminkou "stavu nouze pro zvládnutí mimořádné zdravotní situace způsobené nemocí Covid-19". Španělský ministr zdravotnictví byl oprávněn použít vojenské jednotky k hromadnému postřiku občanů.
Hromadnou biocidní operaci s využitím chemtrails umožnil královský dekret 463/2020 ze dne 14. března 2020, který ministru zdravotnictví umožnil přijmout "řadu opatření zaměřených na ochranu blaha, zdraví a bezpečnosti občanů, omezení progrese onemocnění a posílení systému veřejného zdraví".
Královský dekret 463/2020 umožňuje ministru zdravotnictví:
"...diktovat rozkazy, usnesení, ustanovení a výkladové pokyny, které jsou nezbytné v rámci jeho pravomocí jako přenesené pravomoci k zajištění všech služeb, běžných i mimořádných, pro ochranu osob, zboží a míst, přijetím některého z opatření uvedených v článku jedenáct organického zákona 4/1981 ze dne 1. června o stavech pohotovosti, výjimkách a místech."
Kromě toho nařízení SND/351/2020 udělilo španělskému ministerstvu zdravotnictví nejvyšší a neomezenou pravomoc aktivovat španělské ozbrojené síly a vojenské pohotovostní jednotky k šíření biocidních chemických látek mezi občany. Ministr zdravotnictví Salvador Illa Roca využil těchto nových pravomocí k tomu, aby nařídil lékařské experimenty na celém obyvatelstvu, přičemž jako nástroj použil armádu v souladu s čl. 15 odst. 3 organického zákona č. 5/2005 o národní obraně. Španělsko v minulosti používalo k úpravě počasí "letecké prostředky". Španělsko již dříve přijalo postupy, při nichž se celá populace postříká chemickými látkami. Norma UNE-EN 14476 zmocňuje ministerstvo zdravotnictví k vypracování seznamu "virucidních" (viry ničících) chemických látek, antiseptik a dezinfekčních prostředků. Královský dekret ukládá ministerstvu zdravotnictví, aby aktivovalo "letecké prostředky" a "letecké dezinfekční techniky", které se mají použít během mimořádné situace. Mezi tyto techniky patří nebulizace (rozprašování), tepelná nebulizace a mikronebulizace, aby bylo dosaženo "všech povrchů" v zemi. Jednotky CBRN obrany v rámci ozbrojených sil a vojenské jednotky pro reakci na mimořádné události jsou již vybaveny pro nasazení těchto materiálů a provádění celostátních postupů dezinfekce vzduchu. Tyto akce se obvykle označují za "konspirační teorie", ačkoli Španělsko bylo již dříve použito jako testovací místo pro chemtrails, při nichž se používal oxid olovnatý, jodid stříbrný a diatomitická zemina. Tyto chemtrailové operace byly použity také v roce 2015 k úpravě klimatu. Koktejl chemických látek zvýšil místní teploty a vytlačil vlhkost z oblohy, čímž vytvořil příznivé podmínky pro cestovní ruch. 19. května 2015 europoslanec Ramon Tremosa Balcells v Evropském parlamentu vypověděl, že pracovníci státní meteorologické agentury nahlásili letadla, která po Španělsku roznášela toxické chemikálie.

Samozřejmě, že všude, kde se děje nějaká lumpárna, nemůže chybět nechvalně známý Bill Gates.. Snaží se využívat země jako testovací místa pro projekty chemtrails, které zatemňují slunce. Tyto geoinženýrské projekty byly navrženy jako řešení "změny klimatu". Mezinárodní vědci považují geoinženýrský program Billa Gatese za neetický. Tyto programy negativně ovlivňují počasí, zemědělství, ekosystémy, kvalitu ovzduší, lidské zdraví a bezpečnost potravin a vody a zároveň zpochybňují hlasy poukazující na porušování lidských práv.

Komu patří obloha a kdo ponese odpovědnost za pokusy na lidské populaci bez jejího souhlasu? Aneb Posypejte lidi práškem z Chemtrails a dejte je před zářič 60G.
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 19 čer 2022, 20:47, celkem upraveno 14 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
arwi
Příspěvky: 19
Registrován: 09 dub 2022, 17:20
Jméno a příjmení: Josef Kodada

Re: Žádný "saharský písek" ale modifikace počasí .. Vše o geoinženýring

Příspěvek od arwi »

Za mě je tohle větší hnus, než nějaké injekce. Protože tomuhle se nevyhnu....
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek" ale modifikace počasí .. Vše o geoinženýring

Příspěvek od CZkotas »

arwi píše: 14 čer 2022, 13:37 Za mě je tohle větší hnus, než nějaké injekce. Protože tomuhle se nevyhnu....
Krásná ukázka je např. dneska od rána.. Ráno kosa. A naprosto souhlasím s tím, že se snaží většinu z nás zabít, zbytek zotročit a postihnout. O tom nepochybuji. A hodně se to rozrostlo díky pLandemii a poslední dny jedou úplně bomby... Lidské tělo je navrženo tak, aby bylo při správné výživě extrémně obranyschopné. Ale tohle je šílenství, prostě nastříkejte do vzduchu hromadu svinstva a uvidíte, co se stane. Např. fluorid v zubní pastě a vodě, je pro veřejnost nesmírně devastující. Způsobuje, že váš imunitní systém nefunguje správně, a oni vědí, že tomu tak je, ale vydělávají na vás tím, že vám prodávají léky proti všem příznakům, které tyto jedy způsobují. Primárně blokují sluneční světlo zeleným rostlinám, aby byla ztížena fotosyntéza. Ale CO2 je hustší než O2 a dusík, takže se automaticky usazuje na nižší úrovni, kam se k němu dostanou listy rostlin. Umělé zastínění země stejně nic nezmůže. Jelity si myslí, jak jsou chytré, ale nemají ani ponětí, jak věci fungují. Chemtrails byly testovány nejednou v laboratořích, obsahují těžké kovy a spoustu dalších toxinů. Terraformují planetu tak, aby vyhovovala jejich vlastním potřebám, a již nyní vytvářejí syntetický život, říká se tomu syntetická biologie. Co se děje denně, je toho hodně, co je nám stále utajováno.

V chemtrails jsou těžké kovy, není možné je obejít, dostávají se do půdy a do potravin. Testovalo to několik vědců v nezávislých laboratořích a našli tam mimo jiné hliník, baryum, olovo, arsen a další vysoce toxické látky. Odtud také pochází Morgellonova choroba a ta je skutečná, přihlásila se k ní řada lidí. Existuje o tom řada knih, které byly dobře prozkoumány, tady je jedna z nich: Chemtrails, HAARP, and the Full Spectrum Dominance of Planet Earth Paperback - 10. června 2014. autor: Elana Freelandová (vynikající badatelka)
Další knihou je "Andělé si na tento haarp nehrají" od Nicka Begiche, kongresmana z Aljašky, jehož rodina působila v politice mnoho desetiletí - v této knize píská na chemtrails a skvěle zdůvodňuje jejich existenci. Contrails jsou btw krátké a trvají méně než minutu, zatímco chemtrails jsou velmi dlouhé, někdy pokrývají polovinu oblohy a trvají velmi dlouho a rozprostírají se. Existuje vědec (biolog) Dane Wigington, který má obrovskou usedlost a viděl, jak umírá, stejně jako my, má spoustu informací na svých webových stránkách geoengineering watch dot org. Testoval vzorky chemtrails a našel v nich toxiny/jedovaté látky.

Nezvratné filmové záběry rozprašování aerosolů klimatickým inženýrstvím:
https://www.youtube.com/watch?v=iK9nVR9H34g
https://www.youtube.com/channel/UChWXUM ... AlnjGH3CUQ

+Moje foto, s popisem ve fotografii..:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Další..:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

"Rozlité mléko na obloze díky chemtrails..:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Tenká vrstva mračen, kterou tvoří částice těžkých kovů, odráží slunce zpět tam, kam patří. Pryč od nás. Organizovaný nedostatek slunečního svitu způsobuje deficit vitamínu D, což může vést k oslabeným svalům a kostem, depresi, zánětům, vysokému krevnímu tlaku, vyčerpání, neurologickým a autoimunitním problémům. Ale hej… je to pro vaše vlastní dobro! A pokud nepěstujete ve skleníku, nemáte šanci.
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 16 čer 2022, 11:13, celkem upraveno 2 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek" !! Ale modifikace počasí - GEOINŽENÝRING - foto, důkazy..

Příspěvek od CZkotas »

Pamatujete na jasně modrou oblohu a bílé nadýchané mraky? Před několika lety zmizely, když letadla najednou za sebou zanechávala divné pruhy na obloze, které tam setrvávaly, než aby po pár minutách zmizely, což by pro kondenzační stopy bylo normální. Tyto nové stopy na obloze nejen zůstávají, ale rozšiřují se a tvoří tenké a vše-oblokující mračno..Našly se chemikálie a do alarmující míry. Baryum, kadmium, hliník, titan, stroncium, lithium, těžké kovy...Co tam nahoře proboha dělají? Lidé hlásí onemocnění, bolesti hlavyl, pálení/štípání očí a pocity vyčerpanosti..

..Dnes ráno v 7h, kdy řádili prakticky v posledních dnech nejvíce od víkendu - a stále jedou...
Obrázek
Obrázek

A jak to vypadalo odpoledne v ten samý den..
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

..Omezování dopadu UV záření na povrch planety, kdy UV záření je nezbytné k přežití, UV záření totiž slouží jako jediná účinná dezinfekce, zabíjí i ty nejodolnější viry, na které jinak chemické dezinfekce vůbec neúčinkují. A proč přes léto a letní měsíce v minulosti obvykle nebývaly pandemie chřipek a respiračních chorob? Chemtrails odráží UV záření zpátky do vesmíru a viry se tak mohou mezi lidmi spokojeně šířit i v letních měsících..
Slunce tak silný výkon, že objem dopadajícího UV záření na povrch planety je tak obrovský, že viry jsou zabíjeny takovou rychlostí, že se nejen nemohou šířit, ale ani potenciální vironosiči je nemohou předávat dál. Pokud vironosič zakašle a vyprskne kapénky s virem, mohutné letní UV záření ve zlomku vteřiny viry zabije. To je přesně ten důvod, proč v létě nebývají velké epidemie chřipek a podobných respiračních nemocí. Tedy až donedávna.
Všechno ty jedy nakonec končí ve vodě, v půdě, v rostlinách a potravinách, dýcháme to...
Ráno vstanete a vidíte krásné modré nebe, nikde ani mráček. Najednou začnou létat letadla a zanechávají za sebou chemtrails, které se ale nerozplývají do dvou nebo tří minut jako v minulosti za našich mladých let. Dnes vám stopa po letadla na obloze vydrží i 24 hodin, nezmizí, pouze se rozteče a rozmaže a rozšmatlá po obloze jako mléko. A zůstane to tam. Někdy i celé 3 dny. A slunce s UV zářením by kazilo jejich práci s nasunováním Total Control/the New World Order/Orwell World...říkejte tomu jak chcete, ale děje se to..

Bývalý šéf CIA přiznal na konferenci CFR existenci chemtrails a modifikace počasí: https://rumble.com/vehjkh-bval-f-cia-pi ... -poas.html


//EDIT:
Např. aktuálně na horách byla včera ráno obloha krásně blankytně modrá, a na ní pár mráčků… No a pak začali lítat… zajímavé bylo, že se ty “kondenzační stopy” netvořily souvisle, ale jen od určitého místa do jiného… mainstream by vám to možná vysvětlil, že třeba mimo ten úsek zařadil pilot neutrál. Epicentrum bylo mimo naši oblast, ale vítr k nám zafoukal tu zatmívací plachtu s naprosto bizarními strukturami, něco neuvěřitelného, ta fotka níže to vytihuje jenom slabě. Vypadalo to šíleně – půlka oblohy nádherná, a na druhé půlce jakési rozplizlé svinstvo. Fotka je právě z téhle doby, čistá a nezasviněná obloha je ještě vlevo dole. (pro lepší rozlišení lze rozkliknout). Co dodat – dneska už tím byla potažená celá bledě modrošedá obloha a sluneční intenzita byla oproti včerejšku mým odhadem třetinová:
Obrázek
To nejsou beránky, ale kondenzovaná pára po přeletu letadla..

Ukázka kompilace - chemtrails.. - video 5min: https://newtube.app/user/yandex/e0xiJxa
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

Nikdo neunike.. Celý týden se jede, ve dne, v noci, nestále, až na vyjímky úplně všude... Tohle je snad nejhorší rok a nejhorší léto. A moje děti nikdy nepoznají, jak vypadá modrá obloha s nadýchanými mraky..
Foto - obloha - DinoPark Ostrava (18.6.2022, čas 11h), beránky na obloze? Kéž by... Chemtrails - kdy se z těchto "beránků" stala po čase obloha zalitá/překrytá umělým svinstvem, vylitým mlékem, prašným oparem.. A na na nás dole nedopadá tvrdé UV zážření, pouze měkké, nemůžete se ani moc spálit, nedostanete skoro žádný vit. D.
Obrázek Obrázek Obrázek

Beskydy, po cestě na Ondřejník, (19.6. čas cca 13h), obloha, která je k vidění všude. Žádná nebeská modř, kolem mraky. Jen tenhle umělý sajrajt, slunce překryté vzniklým "oparem" a k vidění naprosto všude.. Někde s větší intenzitou, někde méně, střídavě ale naprosto všude:
Obrázek Obrázek

Dělají z nás blázny, idioty a od ko*kovid se práškuje velmi intenzivně a až na pár dní klidu neustále.. Depopulace musí pokračovat, lži ze strany autorit a vlád musí pokračovat, opozice je potlačena a umlčována, z lékařů, kteří zůstali věrní hypokratově přísaze se zesměšňuje jejich práce.. Žijeme už třetím rokem v největších (nejen ukrajinských) lžích a manipulací, co si pamatuji.
Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

Nedali mi to, musel jsem.. A pár dní s tím dám tady pokoj ;)
Jen bych chtěl, aby jste si uvědomili, že se TOTO děje v posledních týdnech po celé ČR a tak do očí bijícím způsobem, že to musí všichni vidět, kdo se "tam" podívá (nahoru na nebe). A to jsem si zrovna dnes brzy ráno říkal, že je konečně "modřejší" obloha, dokonce bylo po pár hodinách tak letněji, že jsem byl z toho nadšen, že s "tím" dali zase konečně pokoj a "pustí" nám normální léto... No, a od cca 13h to probíhalo takhle (s popisem ve fotografii):
Obrázek Obrázek Obrázek
Modrá obloha byla opět uměle zastíněna, začal se rozprostírat všude po obloze ten umělý sajrajt, po chvíli se nám krásná letní modř zabarvila do šedšího odstínu s nádechem lehce namodralé oblohy, více netřeba dodávat...

Slunce svítí jenom někdy na fotovoltaické panely.
Vítr fouká jenom někdy na větrníky.
Voda je jenom někdy, aby naplnila vodní elektrárny...


Sračkomety mají potřebu vysvětlovat a neustále vyvracet články za "dezinformace", viz:
https://ustecky.denik.cz/zpravy-z-ceska ... rails.html
= Zbytečné plýtvat čas na individua, kterým stačí “argument”, že písek může být magnetický. Co to celé spektrum těžkých kovů a dnes již stovky soukromých analýz. Bum, šmitec, celý jeho ubohý článek je už k ničemu. Je možnost si to ověřit v laboratoři a můžeš myslet anebo se smát “dezinformacím”, protože znějí nereálněji. Nechápu, co ty mainstreamové pisálky vede k tomu, aby se vyjadřovali k tématům, o kterých nemají potuchy, asi ego či co… Krupka nám v článku deníku krásně vysvětlil, že se jedná o kondenzační stopu, no prostě vodní páru, protože to řekla jakási Bibiána v textu “Chemická konspirace”. Takže má jasno. Pan redaktor by možná mohl občas zvednout hlavu od klávesnice a podívat se nahoru, třeba by spatřil na vlastní oči něco, co by mu začalo vrtat hlavou. Ty “kondenzační stopy” se netvoří souvisle, ale jen od určitého místa do jiného… mainstream by vám to možná vysvětlil, že třeba mimo ten úsek zařadil pilot neutrál :D
Podle těchto dobře zaplacených lhářů je chemtrails konspirace a nic takového neexistuje. Jeho zpochybňování a vyvracení, mají tito fejkaři v popisu práce. Krupka zapadá přesně sem = Kdo jsou vlastně "ověřovatelé faktů" (Fact-checking): viewtopic.php?f=10&t=24
On z deníku ani neví, že hliník není magnetický kov, jinak by to odargumentoval. U nás to ví každý bezdomovec co sbírá po popelnicích kovy, ale odborník z hvězdárny to neví.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
arwi
Příspěvky: 19
Registrován: 09 dub 2022, 17:20
Jméno a příjmení: Josef Kodada

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od arwi »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahr ... osn-207116

Je to trošku z jiného soudku, ale vypadá to jako by OSN, nebo někdo z jeho okolí byl připraven na vyvolání podmořské zemětřesení, nebo odpálení nějaké velké nálože, aby vznikla Tsunami. Jinak si takové novinářské hovno neumím vysvětlit.
Pokud máte pocit, že je to jinak, nebo to chápu špatně, klidně reagujte. Budu jedině rád :).

K těch chemtrails: V oblasti, kde se často vyskytuji - Týnec nad Sázavou, poslední dobou přelétávají dopravní letadla velice nízko nad městem a to ve směru od Ruzyně na jih. Připadám si, jako bych byl v oblasti do 5 km od ranveje.
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

arwi píše: 24 čer 2022, 09:19..Je to trošku z jiného soudku, ale vypadá to jako by OSN, nebo někdo z jeho okolí byl připraven na vyvolání podmořské zemětřesení, nebo odpálení nějaké velké nálože, aby vznikla Tsunami. Jinak si takové novinářské hovno neumím vysvětlit...
Tyhle věci se nědějí náhodou, svět se od lži 11.září změnil. Nic z toho, co se aktuálně děje, není náhoda. A poslední roky od největšího podvodu na lidech (ko*kovid) se pravda už vůbec v MSM nesděluje.
Včerejší výšlap:
Obrázek
= Aktuálně s nástupem léta ze to konečně zlepšilo. Ty chemické sra*ky nejsou v tomto období tak účinné, jako po celý zbytek roku. Slunce je hodně silné, moc jim to v létě nefunguje.. Na seznam.cz mají zpět toho svéha čokla, zmizela ukro-fašistická trikolora a programují ovčany na další ko*kovid plandemii------
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

.."Podzim letos přichází brzy. Viním z toho chemtrails a konspirátory, kteří si zahrávají s počasím. Obloha nad námi není nikdy bez chemtrails. Co to sakra rozprašují?"..


//EDIT: Dodatek k informaci, ohledně "přiznání" španělské vlády k použití chemtrails..Královský dekret, který zveřejnila španělská vláda, vyhlásil výjimečný stav kvůli pLandemii ko*kovid a povoluje použití biocidních chemických látek.. Vládní nařízení rovněž podrobně popisuje zamýšlené použití těchto chemických látek, které je prostřednictvím "letecké" techniky, nikoliv ruční aplikace. Odhadem 17 % lidí na celém světě věří, že chemické látky jsou rozprašovány záměrně do ovzduší v rámci tajného rozsáhlého atmosférického programu (SLAP), někdy také nazývaného "sprejování do ovzduší" a někdy označován jako tajný geoinženýring nebo chemtrails.
V průzkumu mezi odborníky na chemii atmosféry jeden vědec odpověděl "ano", když na otázku, zda se někdy setkali s důkazy, které by naznačovaly existenci programu SLAP, kvůli vzdálené lokalitě s neobvykle vysokým obsahem barya v atmosféře.

Chemické stopy, běžně známé jako chemtrails, označují bílé stopy, které za sebou zanechávají letadla při průletu oblohou. Lékařské a vojenské pohotovostní jednotky používali biocidní chemické látky schválené
Ministerstvem zdravotnictví k dezinfekci kůli ko*kovid.. VÍCE V .pdf DOKUMENTU:
https://media.mercola.com/ImageServer/P ... ls-pdf.pdf
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Ela
Příspěvky: 1
Registrován: 09 dub 2022, 11:06
Jméno a příjmení: Elena Kalabisová

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od Ela »

Přesně tak! Je to do očí bijící a je mi jedno, když mě někdo nazve konspirátorem. Děsí mě, že můžeme pouze bezmocně přihlížet k ničení našeho zdraví, které nemůžeme ovlivnit.
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

Ela píše: 10 črc 2022, 14:03 Přesně tak! Je to do očí bijící a je mi jedno, když mě někdo nazve konspirátorem. Děsí mě, že můžeme pouze bezmocně přihlížet k ničení našeho zdraví, které nemůžeme ovlivnit.
Nezbývá, než souhlasit. A mezitím, na obloze po celé ČR se děje něco, co už nejde nadále popírat…léto nesmí být létem a slunce nesmí být sluncem.. Jak už jsem psal = PODZIM PŘICHÁZÍ BRZY:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


//EDIT: týdenní sběr, různá místa, foto (18.-25.7.2022):
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


+ Chemtrailsem posun UV spektra slunce do oblasti infra = proto a jen proto je takové pálivé horko!
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

Malá odbočka "zpět" ke Španělsku..
Obrázek
Podívejte se na video o Španělsku, které se přiznalo k rozprašování chemtrailů v rámci tajného programu OSN:
https://www.brighteon.com/c69019a3-c83f ... ea0d35a221
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek
Čína investovala dalších přibližně 168 milionů dolarů do kontroly počasí. "Technologie funguje tak, že se mraky kropí suchým ledem a jodidem stříbrným," aerosoly a další částice, které jsou do oblohy vstřikovány prostřednictvím letadel.
"To pomáhá zvýšit množství deště nebo sněhu."

VIZ: https://twitter.com/backtolife_2023/sta ... 2050192384
Jejich hlavním důvodem pro chemtrails je, že pro eugenické účely shazují nejrůznější druhy patogenních kovů a nanofemto messengerů, které ničí vaše zdraví, a tato letadla by měla být okamžitě sestřelena ze vzduchu, aby ochránila planetu a veškerý život na ní! Dělá se to po celém světě, kde se vyrábí vítr, záplavy atd. Neexistuje už nic jako přirozené počasí a kdo si myslí opak, je naivní..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
arwi
Příspěvky: 19
Registrován: 09 dub 2022, 17:20
Jméno a příjmení: Josef Kodada

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od arwi »

Na tohle téma bylo dobré setkání v rámci Duše K - https://www.youtube.com/watch?v=OFHMZkPb7lE
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

Kristen Meghanová: Osobní svědectví členky letectva o geoinženýrství a chemtrails
Obrázek
Kristen Meghanová, bývalá členka letectva, sdílí svůj příběh se zjištěním, že geoinženýrství a chemtrails neboli rozprašování chemikálií do ovzduší je reálná věc.
https://nastub.cz/w/jyieiUXJi4mnvWhWdpZ ... 0&start=0s
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
arwi
Příspěvky: 19
Registrován: 09 dub 2022, 17:20
Jméno a příjmení: Josef Kodada

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od arwi »

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek ... chle-sopky

Dám to sem. Je vidět, že nic se neděje náhodou. A vypouštěné pšouky ukazují na to co jsem si myslel. A nebude to rozhodně souhra náhod, že se sejde jednu zimu opravdová zima a nedostatek energií.
Bude to dlouhé a náročné. A otázka je jaké plánují jaro a léto, když nás chtějí i vyhladovět.
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

arwi píše: 30 srp 2022, 20:59 https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek ... chle-sopky
Dám to sem. Je vidět, že nic se neděje náhodou. A vypouštěné pšouky ukazují na to co jsem si myslel. A nebude to rozhodně souhra náhod, že se sejde jednu zimu opravdová zima a nedostatek energií.
Bude to dlouhé a náročné. A otázka je jaké plánují jaro a léto, když nás chtějí i vyhladovět.
= Taky si to myslím.. A dle jeřabin a cibule bude tuhá zima! Jeřabiny – bobule jsem fakt roky neviděl a letos jsou stromy obsypané jak blázen!!
A jak už jsem v červenci napsal a to dle uměle vyvolaných změn počasí = PODZIM LETOS PŘICHÁZÍ BRZY!!

Obrázek
+ Čína se v obrací k modifikaci počasí, nasazuje bezpilotní letouny pro výsev mraků:
https://www.naturalnews.com/2022-08-31- ... eding.html
"Velké bezpilotní letouny, které provádějí výsev mraků." = taky mi to přijde, že to snad ani nikdo neřídí a že to lítá samo po obloze...identické trasy jako z kopíráku skoro denně

+ Slovenská TV Markíza včera potvrdila chemtrails v reportáži:
https://tvnoviny.sk/zahranicne/clanok/2 ... abaju-dazd
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

Čína schválila “vakcínu” proti ko*kovid na bázi AEROSOLU
A moje úvaha a otázka: začnou ji rozprašovat jako chemtrails?!

https://www.theepochtimes.com/inhaled-c ... 19780.html
Obrázek
Komunistický čínský výrobce léčiv CanSino Biologics oznámil uvedení nové "vakcíny", která se místo injekčního podání jako typická vakcína vdechuje nosem.
Společnost 4. září oznámila, že "Convidecia", jak lék nazývá, je plně vyvinutá a připravená ke schválení.
Čínská národní zdravotní komise je subjektem, který vyzval k vývoji inhalačního očkování na bázi aerosolu.
Lék, stejně jako v podstatě všechny ostatní farmaceutické "trháky", byl již prohlášen za "bezpečný a účinný" a je připraven k užívání..
Existuje už také nyní reálná úvaha, že Čína "vakcínu" Convidecia přimíchá do "chemtrails" a možná jím postříká celá města, vesnice a dokonce i města...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
arwi
Příspěvky: 19
Registrován: 09 dub 2022, 17:20
Jméno a příjmení: Josef Kodada

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od arwi »

Pokud něco mohou, tak to udělají. A bůh ví, co všechno už teď do všeho dávají. A přesto stále nevyhráli :).

Naše tělo je komplexem nejen fyzickým, ale i psychickým a duševním. Je potřeba rozvíjet u sebe každou stránku a naučit se se sebou žít. To je nejvíc, co mohu ovlivnit.
Jako příklad nám mohou posloužit jak třeba lidé, kteří přežili obléhání Leningradu bez jídla. Nebo lidé, kteří dokázali pozřít jedy, nebo ozářenou vodu (třeba po Černobylu) a přesto bez následků přežili.
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

Ano, to je pravda. A mnoho lidí, kterým lékaři ublíží, nikdy vlastně ani nepotřebovalo lékařské ošetření.. Protože lidské tělo obsahuje rozsáhlou škálu samoléčebných mechanismů, které znamenají, že při devíti z deseti nemocí se tělo samo uzdraví. Je důležité naučit se porozumět svému tělu; ocenit své vlastní samoléčebné schopnosti; uznat zázračnou škálu technik svého těla, jak se vypořádat s hrozbami a nemocemi; poznat, kdy se tělo dokáže postarat samo o sebe - a kdy potřebujete odbornou pomoc apod.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 416
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Žádný "saharský písek", ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..

Příspěvek od CZkotas »

FRANKENSKIES: Dokument o geoinženýrství a manipulace s počasím (CZ TITULKY, 70min.)
Informativní dokument o klimatickém inženýrství, kontrole frekvencí a manipulaci, jehož příběh se odvíjí od historické časové osy experimentů na lidstvu a přivádí nás do moderní laboratoře, která zahrnuje vzduch, který dýcháme, a diktuje, kdy a kam má nebo nemá svítit slunce...

odkaz: https://nastub.cz/w/tKZnUHj4KujkKeZtPCM ... 0&start=0s

..min. stojí za to, alespoň nahlédnout do něj...
Obrázek
Obrázek
+ :vs: MOJE včerejší FOTO:
Obrázek
Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět