Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Konspirační a nekonspirační debaty o NWO
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

..Zrovna nedávno v Kanadě režim Trudeaua nařídil bankám, aby zabavily soukromé účty občanů, kteří přispěli na konvoj kamionů svobody. Přes noc byla bankovní smlouva roztrhána na kusy. Bankám již nelze věřit, že ochrání majetek, který jste si u nich uložili a to zcela bez jakéhokoli řádného soudního procesu, i když jste žádný zákon neporušili.

V širším měřítku centrální banky světa právě ukradly 300 miliard dolarů z "rezerv" centrální banky, které vlastní Rusko. Po ruské invazi na Ukrajinu se západní banky rozhodly, že jim to dává povolení ukrást 300 miliard dolarů v ruských aktivech, čímž jedním rázem zničily celý koncept "rezerv". Pokud "rezervy" neznamenají rezervy a pokud "peníze" neznamenají peníze a pokud "právní stát" neznamená právní stát, pak jsme ztratili samotné principy, na kterých západní civilizace existuje.

Západní civilizace spáchala sebevraždu, volby jsou zmanipulované, peníze jsou falešné, zprávy jsou záměrně vykonstruované a propaganda je absurdní. Nedivil bych se, že se dočkáme brzy i toho, kdy rubl bude silnější než dolar. Dolar jde k nule. Protože, Rubl, podpořený komoditami, jako je zemní plyn, prudce vzroste do té míry, že bude soutěžit o status světové rezervní měny. (Místo "petrodolaru" to bude "uhlovodíkový dolar"). Rusku nehrozí kolaps. USA a EU ano.

Počínaje letošním létem se zbytek světa ponoří do zhoršujícího se nedostatku potravin, potravinové inflace, inflace pohonných hmot, výpadků v rozvodné síti a rostoucích sociálních nepokojů. Šílená centrální banka vytiskne biliony nových stimulačních peněz, aby se pokusila vykoupit výtržníky "volnými" penězi (samozřejmě s výhradou schválení vašeho sociálního kreditu). To jen urychlí devalvaci dolaru, a pokud si dolar do voleb v roce 2024 udrží nějakou reálnou hodnotu, považujte to za zázrak..

A zapomeňte na tu frašku s politikou, ta nic nevyřeší. Nic z toho, na co se zaměřujeme, nic nevyřeší. Veškerá politika je jen divadlo, veškeré země jsou divadlem. To vše je divadlo, které nás má rozptýlit, aby během toho zavedli tento systém kontroly. Chytrý systém je nový světový řád. Pokud to lidé nevidí, tak se dívají špatným směrem.
A na zradu, podvody, sobectví a pokrytectví jsme si u našich politických bezpáteřních loutkek už asi zvykli. Ale politicky vás z tohoto nikdo nedostane. Nikdo vás z tohoto nedostane s revolucí nebo jakoukoliv fyzickou akcí, jakýmkoliv svržením systému, nebo dosazením lidí do funkcí nebo vytvořením nějakého hnutí. Musíme sami odmítnout nové technologie, nepotřebujeme žádné politické loutky, jako vůdce. Protože ti nás povedou a vedou už jen do pekel.
A Ti nahoře chtějí zůstat nahoře a ti uprostřed chtějí nahoru. Politika nikdy nebyla a nebude pro lidi. Všechna politika je pouze divadlo, všechny země jsou divadlem. Všechno to jsou jen loutkovodiči..
A víme, že mnozí politici a státní úředníci ignorovali pravidla všech nařízení, která sami nařídili. (Pravidla ignorovali, protože věděli, že jsou k ničemu. Kdyby šlo o reálnou hrozbu, tak politik, ten bude vždy první kdo se schová, zbaběle uteče..).
A uskupení naší vlády za poslední tři roky je nejhorším a nejpodlejší v historii, jakého jsme za mnoho let viděli. Jejich dech beroucí arogance, šílenství, pokrytectví a ještě jednou šílenství spojené s denním lhaním, které je spolčeno s dalšími vládnoucími jelity po celém světě, je až zdá se být neuvěřitelné nikdy nekončící šílenství a psycho.
A z naprosto žádného rozumného důvodu se naše vláda loutek hrající divadlo dle rozkazu z vyšších míst ze Západu (která ignorovala mnohem smrtonosnější války v Jemenu a Sýrii) rozhodla zavést sankce proti Rusku kvůli jeho sporu s Ukrajinou.
A sankce znamenaly, že tisíce Čechů přišly o velké množství peněz. Každý, kdo má jakoukoli investici, téměř jistě utrpěl finanční ztráty – v některých případech obrovské ztráty – kvůli rozhodnutí své vlády zastavit obchod s Ruskem.
A ve výsledku budeme mnohem chudší my všichni, včetně s hyperinflací (již brzy) na obzoru s největší zadlužeností snad na stovky let..
A naši ignorantští a zmanipulovaní dobrodinci situaci nekonečně zhoršili tím, že nutí České společnosti a podnikatele přerušit všechny obchod s Ruskem.
A protože ceny energií a potravin prudce narostou (kvůli vládním šílencům a spiknutím proti lidem), k tomu připočtěte po ko*kovidu další podvod, ano “ten” zelený podvod se světovým označením GREEN DEAL. Už nyní se cpou naděje do vodíku jako zdroje energie. Ale čistý vodík je těžko dostupný a musí se vyrábět elektrolýzou vody (což spotřebovává velké množství energie) nebo z fosilních paliv.
A ti šílení zelení a blázniví kultisté změny klimatu (kteří věří, že se svět otepluje nebo ochlazuje..) vyvíjejí tlak na politiky a bankéře, aby ropným společnostem zabránili těžit více ropy.
A místo toho ropné společnosti staví malé větrné mlýny, které nepochybně spadnou, až bude foukat.
A je tu samozřejmě ještě "ta" válka. Všichni na světě jsou zděšeni tím, co se děje na Ukrajině, protože všichni politici najednou nenávidí válku, že?
A všichni se diví, jak na tom Číňané v těchto dnech jsou. Na čí straně jsou? Jsou na straně Rusů? Jaký je jejich názor na mýtus globálního oteplování? No, mohu vám říci, že Číňané staví spoustu úžasných nových uhelných elektráren. Mají vlastní uhelné doly a shodou šťastných okolností se jim loni na podzim podařilo shromáždit téměř všechno ostatní.
A Čína má nyní 84 % světových zásob mědi, 70 % světových zásob kukuřice a 57 % světových zásob pšenice!

V praxi bude 95 % vodíku pocházet z fosilních paliv. Bez jaderných elektráren a při zákazu těžby ropy a plynu zemřou tisíce lidí, protože se nebudou moci najíst a ohřát. A taky nezapomeňte: “Nebudete nic vlastnit a budete šťastní” je mantra velkého resetu. Vše, co se děje, se děje záměrně. Tyto "věci" se nedějí náhodou. Politici jsou dnes pouhými nastrčenými osobami..

//EDIT
Čína za první dva měsíce roku 2022 vytěžila 687 milionů tun uhlí. To je o 10 % více než v roce 2021. Byly znovu otevřeny uhelné elektrárny, které byly uzavřeny, a staví se pět nových uhelných elektráren. Vzhledem k tomu, že ceny plynu rostou (kvůli sankcím proti Rusku), tak Čína používá více uhlí.
A ti, kdo jásali nad sankcemi proti Rusku, by měli vědět, že Rusko produkuje 43 % světové produkce palladia, 15 % světové produkce platiny a obrovské procento světových dodávek mědi, hliníku, pšenice, niklu, plynu a ropy. Přibližně 90 % světových dodávek neonu pochází z Ruska a Ukrajiny. Největší světové dodávky titanu pocházejí z Ruska. Ti, kdo jásali při zavádění sankcí, by měli jásat i při zdražování naprosto všeho...
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 24 srp 2022, 10:31, celkem upraveno 10 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
tiem
Příspěvky: 2
Registrován: 12 dub 2022, 15:59
Jméno a příjmení: Michal Neumann

Re: Selhání systému... +GREEN DEAL

Příspěvek od tiem »

Napsal jste to zcela jasně a správně, nestačím se divit:)
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... +GREEN DEAL

Příspěvek od CZkotas »

A nyní výrobci biomasy (kusy stromů, které byly pokáceny a převezeny na obrovské vzdálenosti, aby byly spáleny v elektrárnách) lobbují v EU za zmírnění pravidel, která by chránila lesy. Téměř dvě třetiny obnovitelné energie v EU pochází ze spalování dřeva.
Spalovači biomasy chtějí mít možnost kácet další lesy, aby je mohli přeměnit na pelety, které mohou spalovat při výrobě elektřiny. (Všechna ta elektrická auta na silnicích velmi zatěžují dodavatele elektřiny).
Zajímavé je, že zastánci klimatických změn (kteří kdysi tvrdili, že potřebujeme více stromů) se zdají být nadšeni spalováním stromů namísto spalování fosilních paliv. Považují spalování stromů za "ekologické", ačkoli vědecké důkazy ukazují, že spalování stromů je pro životní prostředí horší než spalování uhlí!
Je docela dobře možné, že jim "kovid vakcíny," na které se kultisté klimatických změn tak těšili, poškodily mozek.
Nebo to možná způsobily masky, které vytrvale nosili. Těžko říct..


A Všiml si někdo, kolik miliardářských tvorů má nyní obrovské jachty? Není to náhoda. V době, kdy se svět rozpadá, v rámci příprav na velký reset, tak oni zjevně plánují žít na svých superjachtách. Tyto velké lodě mají odsolovací zařízení, větrné mlýny a solární energii. A co je nejdůležitější, mohou být zásobovány palivem a potravinami ještě na moři. Miliardářští majitelé se tak vůbec nebudou muset přiblížit k pevnině. Jedním z důvodů zvyšování ceny ropy vždy byla snaha zachovat co nejvíce ropy pro soukromá letadla a jachty.. Ti si samozřejmě dobře uvědomují, že světové zásoby ropy docházejí - a chtějí si jí pro sebe ponechat co nejvíce.

A Čipy se pod kůži vkládají už řadu let - aby futurističtí blbci mohli nakupovat, aniž by u sebe museli mít hotovost nebo dokonce igelitku. Ale tato poněkud zastaralá představa se vrací. Zajímalo by mě, jestli si ti, kdo souhlasí s implantací kreditní karty pod kůži, uvědomují, že zloději budou místo peněženek nosit sekery a usekávat ruce těm, kdo mají tyto čipy pod kůží?

A Podle "Good Sciencing" už 830 sportovců, kteří byli vakcinováni proti idiotismu kovid, mělo srdeční zástavu a 540 jich zemřelo. Teda prozatím.A Měsíc je ze zeleného sýra a Biden, Fiala a Putin jsou slušní a čestní lidé :) ..
Hezký zbytek víkendu, "CZkotas"
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému...a GREEN DEAL

Příspěvek od CZkotas »

Nedostatek inteligence u šílenců globálního oteplování dokládá skutečnost, že většina z nich nosí masky už dva roky a stále je nosí. Nošení masek nepomohlo ani tomu málu mozkové tkáně, které měli na začátku.

Aby se vyrovnali s nedostatkem ropy způsobeným sankcemi proti Rusku, plánují Francouzi postavit 13 nových jaderných reaktorů. Háček je v tom, že budou hotové nejdříve v roce 2035 - Tohle bude dlouhá válka..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

..Globální oteplování je příliš mnoha médii považováno za zavedený princip. Ti, kdo věří v mýtus globálního oteplování, jsou ignorantští idioti, kteří jsou pro nás všechny větší hrozbou než jakákoli teroristická skupina...
"Klima se mění, klima se mění vždycky. Ale oni mluví o klimatickém alarmismu a snaží se ho využít jako ospravedlnění, aby v podstatě zničili lidskou rasu. Používají věci jako 97procentní shoda vědců je taková a taková, a zcela zamlčují skutečnost, že existovalo mnoho předpovědí, které se nikdy nenaplnily," řekl 9. června během epizody pořadu "The Lightbulb Initiative".
Podcaster kritizuje klimatické alarmisty a jejich neustále chybné předpovědi:
https://www.brighteon.com/c49a2a66-6f09 ... d58634f31a

Během pořadu moderátor uváděl příklady neúspěšných klimatických předpovědí a ukazoval, jak tzv. odborníci posouvají data předpovědí, jakmile se nenaplní. V roce 1970 se objevilo tvrzení, že do roku 2000 nastane další doba ledová. To se samozřejmě nestalo, takže takzvaní odborníci svou předpověď aktualizovali a uvedli, že do roku 2030 nastane "mini doba ledová".
Další předpověď pochází ze zprávy Pentagonu z roku 2004, která varovala, že do roku 2020 bude klima ve Spojeném království jako na Sibiři. Ve zmíněném roce zahrnovalo klima Spojeného království rekordní srážky; rekordně suchá a slunečná období; a letní vlnu veder. Proto předpověď aktualizovali na "10 oblastí Spojeného království by se mohlo do roku 2050 ocitnout pod vodou kvůli stoupající hladině moře". atd..
"Nezáleží na tom, zda má 100 procent lidí stejný názor. To z něj ještě nedělá fakt. Jde o klimatický alarmismus a jeho využití k tomu, abyste se báli, stejně jako to udělali s pLandemií. Protože vystrašené obyvatelstvo se snáze ovládá, snáze se s ním manipuluje a vzdá se svobody pro pocit bezpečí, nikoliv skutečného bezpečí."
Vyhněte se úzkosti, kterou přináší klimatický alarmismus..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Dospěl jsem k závěru, že smutní a ubozí lidé, kteří věří v globální oteplování, jsou klinicky šílení, hysterií dohnaní ke kultovnímu náboženství, které vyžaduje sebeupálení a opuštění veškeré vědy, logiky a zdravého rozumu. Fanatici z "čisté nuly" jsou pro lidstvo větší hrozbou než jakákoli jiná skupina teroristů.

Velká recyklační lež (co se skutečně děje s plasty) Recyklace plastů je doslova podvod. Nebo snad ne? Všichni víme, že bez plastů by lidstvo nemohlo existovat tak, jak existuje, ale většina způsobů, jakými naše současná společnost s plasty pracuje, jsou lži, které nám prodal plastový průmysl. Více ve videu (10min.): https://nastub.cz/w/tCeoC6orhAoMcB7EURs ... 0&start=0s

Ruský Gazprom snížil dodávky zemního plynu do Německa o 60 % = Evropa se dočká noční můry v podobě "zelené energie".. https://abcnews.go.com/International/wi ... l-85407943
To je skvělá zpráva pro Evropu, ne? Slibují nám, že se postupně zbavíme zemního plynu a ropy ve prospěch velkých větrných turbín a solárních panelů.. Dělám si samozřejmě legraci, protože zemní plyn je důležitou součástí života. A nelze nahradit.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Na sociálních sítích klimatičtí aktivisté stále častěji dospívají k závěru, že pomyslnou klimatickou katastrofu nelze odvrátit žádným zásahem člověka - to už víme jistě.. Pokud něco, pak pokračující pokusy lidstva o její zastavení situaci jen zhoršují.

"Klimatičtí 'odsouzenci' věří, že svět už bitvu s globálním oteplováním prohrál," napsal Marco Silva, "specialista na dezinformace o klimatu" BBC, v článku věnovaném tomuto tématu.
"To je špatně," dodal Silva, sám extrémní klimatický fanatik, a dále poznamenal, že "na internetu se šíří názor", že globální oteplování, pokud je skutečné, nelze zastavit.

Jeden takový klimatický doomer jménem Charles 27 (který je populární na TikTok), natočil v říjnu 2021 video pro svých více než 150 000 sledujících, v němž v podstatě hází ručník do ringu v boji proti klimatickým změnám: "Jsem klimatický doomer," řekl Charles, který žije v Kalifornii. "Zhruba od roku 2019 věřím, že pro skutečné zvrácení změny klimatu v globálním měřítku nemůžeme udělat téměř nic." "Zelená" energie je vtip a svět na to pomalu přichází

Bez ohledu na to se odvolává na práci klimatoložky Dr. Friederike Otto, která spolupracuje s Mezivládním panelem OSN pro změnu klimatu, aby pomohla světu "přestat vypouštět" skleníkové plyny, protože ty podle něj planetě škodí: "Nelze popřít, že na celém světě dochází k velkým změnám a že některé z nich jsou nezvratné," cituje Otto, vedoucí lektor klimatologie na Granthamském institutu pro klimatické změny a životní prostředí "Neznamená to, že nastane konec světa, ale musíme se přizpůsobit a musíme přestat vypouštět emise," trvá na svém Otto. Mnohé vlády však tuto záležitost neberou tak vážně jako kdysi. Například nově zvolená australská vláda neplánuje s emisemi nic moc dělat, protože podle ní takzvaná "zelená" řešení nefungují.

K tomuto poznání nyní dochází velká část Západu, protože státy, které zavírají své ropné, plynové a jaderné elektrárny ve prospěch dalších větrných a solárních "farem", stále častěji trápí výpadky elektřiny.
"Udělají pár hlášek o ukončení těžby uhlí, možná zavřou jednu nebo dvě uhelné elektrárny, zabijí pár velkých společností, a pak zpanikaří, když ceny elektřiny prudce vzrostou, vnitřní investice se zhroutí a peníze z daní vyschnou," uvádí Watts Up With That o situaci vlády v Austrálii.

Mnoho politiků si začíná uvědomovat, že konečná hra zeleného přechodu bude politickou sebevraždou, jakmile lidem kvůli přechodu dojde energie a paliva. Člověk si klade otázku: dojde to klimatickým odsouzencům dříve nebo později? "Každou chvíli může nějaký šílený, ale charismatický klimatický doomer zveřejnit poslední video na TikToku a spustit vlnu napodobitelů," říká Watts. "Pochybuji, že to bude Charles McBryde - zdá se být příliš narcistický na to, aby svou show ukončil předčasně. Ale jsou tu zvrácení lidé a někteří z nich mají své následovníky." "Už teď máme jednoznačné důkazy, že mladí lidé jednají na základě svého klimatického pesimismu a přijímají sebedestruktivní životní rozhodnutí, protože skutečně věří, že není žádná naděje."
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Blázni do globálního oteplování tvrdí, že v zahradách a živých plotech ubývá ptáků kvůli změně klimatu. To je skutečně ubohá dezinformace a podvod.. Je škoda, že ti, kdo tento mýtus propagují, nevědí o světě, v němž žijí, trochu víc. Kdyby se obtěžovali přečíst si knihu "Tiché jaro" od Rachel Carsonon (vyšla v roce 1962), věděli by pravdu: ptáci mizí už desítky let kvůli pesticidům, insekticidům používaným zemědělci, zahrádkáři.. Kniha "Tiché jaro" byla a je považována za základ moderního hnutí za ochranu životního prostředí. Rozprašované jedy (včetně chemtrails) vyhubily hmyz atd. A protože mnoho ptáků se živí převážně hmyzem, uhynuly miliony ptáků. Úbytek ptáků nesouvisí s pseudovědeckými argumenty o globálním oteplování!
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Něco zajímavého jsem objevil: https://www.reuters.com/business/sustai ... 022-07-06/
Jestli chápu dobře, tak: Parlament EU oznámil rozhodnutí, které způsobuje sebedestrukci příběhu o změně klimatu. "Parlament EU podporuje označování investic do plynu a jaderné energie za ekologické," zní titulek agentury Reuters ze včerejšího dne (odkaz výše). "Evropský parlament ve středu podpořil pravidla EU, která označují investice do plynových a jaderných elektráren za šetrné ke klimatu," pokračuje agentura Reuters a vysvětluje, že EU se dostala do energetické krize, která rozděluje státy EU a nutí přehodnotit, které zdroje energie jsou považovány za "obnovitelné".

Až bude toto pravidlo plně přijato, bude to znamenat, že se Putinovo Rusko stane jedním z největších vývozců zelené energie na světě. To také znamená, že NATO a Ukrajina vedou válku proti lídrovi v oblasti zelené energie, zatímco západní sankce zablokovaly ruský vývoz zelené energie? :lol:

Evropské státy se náhle v panice snaží obnovit svou energetickou infrastrukturu. Protože však oficiálně zablokovaly většinu finančních prostředků pro neekologické energetické projekty, jedinou možností, jak získat prostředky na obnovu infrastruktury pro fosilní paliva, je prohlásit fosilní paliva za "zelená". :!:
A to je přesně to, co parlament EU právě udělal se zemním plynem, čímž zasadil zničující ránu narativu o klimatických změnách, který byl vždy založen na tolika šarlatánstvích a nesmyslech...

"Zelený" globalismus je nepřítelem lidstva!!
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

IRONIE:
"Zelená" solární energie vytváří v Kalifornii obrovský problém se skládkami odpadu.
https://archive.ph/qusKK
Golden State byl hrdým průkopníkem v zavádění solárních panelů na střechách domů na přelomu 90. a 20. let, kdy to téměř nikdo jiný nedělal, a tvrdil, že tato technologie zastaví "globální oteplování" a sníží tlak na energetickou síť. Nyní, když se nejstarší vydané panely blíží ke konci svého životního cyklu, však Kalifornie netuší, co si počít se vším tím fotovoltaickým odpadem, který se hromadí.. Deník Los Angeles Times odhalil, že skládky po celé Kalifornii se nyní plní mrtvými panely, které obsahují nejrůznější toxické kovy, jako je olovo a kadmium...a které hrozí kontaminací podzemních vod apod.
Použité solární panely lze recyklují jen asi z 10 %, zbytek se vyhazuje na skládky, kde bude ještě dlouhá léta znečišťovat životní prostředí.

Všechno "zelené" se ukazuje tedy být více znečišťující než "špinavé" technologie, které nahradily. A zatímco se veškerá pozornost soustředila na budování těchto obnovitelných kapacit, příliš se neuvažovalo o konci životnosti těchto technologií, která přichází docela brzy.. A odvětví solárních panelů je "žalostně nepřipravené na záplavu odpadu, která pravděpodobně přijde". Každých 60 sekund v roce 2021 byl někde v zemi instalován nový solární projekt. Co teprve 2022+...

A lidé si začínají všímat některých, ehm, méně než subtilní psychologické podmíněnosti, která se objevuje v moderních předpovědích počasí, viz např.:
Obrázek
Obrázek
Všimněte si, že v roce 1995 - kdy "John Kettley, meteorolog" (na obrázku výže) - teplota 30 stupňů celsia odrážela jemnou oranžovou barvou..

= To, co bylo kdysi usměvavou, šťastnou tváří slunce, která nám dávala najevo, že se můžeme svléknout a proběhnout se po sousedově postřikovači, bylo nahrazeno tou nejtemnější, nejtemnější červenou, jakou dokáží vytvořit grafická oddělení korporátních médií, která má vyvolat představu pekla na Zemi. Ano, ano, samozřejmě, "změna klimatu" a alarmismus kolem ní je to, kde to začalo. Ale právě se nacházíme v bizarním období popírání slunce..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Studie vědců objevila v plicích pacientů čekajících na operaci mikroplastová vlákna. Některá plastová vlákna byla dlouhá 2 mm a jednalo se o stejný plast, jaký se používá v obličejových maskách. Mikroplasty byly zjištěny také v lidské krvi a v orgánech - vedou k odumírání buněk a alergickým reakcím. Není zvláštní, že stejní blázni, kteří jsou proti používání plastových tašek, chtějí lidi nutit nosit plastové (všechny obličejové) masky?

A blázni do globálního oteplování zastavili před nedávnem Tour de France a cyklisté museli stát, zatímco protestující byli odsunuti. Proč by chtěli blázni do globálního oteplování zastavit cyklistický závod, je mi naprostou záhadou. Myslel jsem, že cyklistika má být dobrá pro planetu, pro ovzduší a pro lidi.. :lol:
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Tisíce vědců podepisují oficiální prohlášení: "Neexistuje žádná klimatická nouze"
https://legalinsurrection.com/2022/08/o ... emergency/

Stále větší počet vědců, odborníků a expertů se shoduje, že takzvané "globální oteplování" a další výmysly o změně klimatu jsou jen výmysly.
Už nejméně 1200 z nich podepsalo světovou klimatickou deklaraci, která prohlašuje, že "neexistuje žádná klimatická nouze", navzdory tomu, co tvrdí zkorumpované vlády a instituce.
Jedním ze signatářů prohlášení je norský nositel Nobelovy ceny za fyziku profesor Ivar Giaever. Říká, že dogmata o změně klimatu jsou spíše náboženstvím než vědou.Najděte si na internetu globalweatheroscillations a podívejte se na videa. CO2 je stopový plyn, jehož množství je příliš malé na to, aby ovlivnil počasí, kolem 420 částic na milion. 100 000 let stará data z ledových jader a další data ze dna oceánů ukazují, že CO2 historicky následuje změny teploty o stovky let.
Teplotní cykly způsobené vzdáleností Země od Slunce, změnami sklonu Země, změnami úhlu oběhu Měsíce kolem Země, změnami sluneční aktivity, sopečnými erupcemi atd.
Nedávné teplejší období bylo jen obdobím teplotního vzestupu, které nyní končí pro další chladné období trvající přibližně sto let.
Změny klimatu nejsou nic nového ani způsobeného člověkem, pokud to ovšem nedělají elity pomocí chemických stop apod.
Podvodem elit bylo globální ochlazování až globální oteplování , nyní změna klimatu. Budou lhát a manipulovat do posledního dechu života.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Pokud EKO idioti hlásající celosvětovou lež kolem změny klimatu dosáhnou svého, přestane všechno fungovat a většina z nás zemře, v zimě a hlady.
Vlády všude na světě, podváděné šílenými idioty globálního oteplování, slibují, že skoncují s fosilními palivy. Hodně se mluví o tom, že ropa a plyn zůstanou v zemi, nevyužité a nechtěné.
Fosilní paliva však pokrývají většinu našich energetických dodávek.
Větrná energie a solární polární energie jsou nespolehlivé a neefektivní a zajišťují jen nepatrné procento našich energetických potřeb. Biomasa (zdaleka největší zdroj tzv. obnovitelné energie) je pro životní prostředí horší než uhlí.
Vodík je jen vtip, protože se vyrábí z fosilních paliv.
Jaderná energie je zdravá, čistá a překvapivě bezpečná, ale zeleným se nelíbí a vybudování funkční jaderné elektrárny trvá nejméně deset let, takže pro nejbližší budoucnost můžeme s jadernou energií počítat.
V dohledné budoucnosti tak zůstaneme závislí na ropě, plynu a uhlí.
V roce 2014 společnosti vynaložily na hledání ropy a plynu 900 miliard dolarů ročně. Dnes vynakládají přibližně třetinu této částky. Totéž se stalo s uhlím - přestože mnoho zemí, zejména Čína, pilně staví nové uhelné elektrárny.
Navzdory všem protestům a nátlakovým skupinám se naše spotřeba ropy, plynu a uhlí nesnižuje. Svět stále funguje téměř výhradně na energii pocházející z fosilních paliv. A to se nezmění ani v příštích generacích, přestože ropná pole, která nás v minulosti zásobovala, se vyčerpávají a nejsou nahrazována.
Výsledkem je, že ceny ropy a zemního plynu budou v příštích letech ještě stoupat. Samozřejmě, že budou stoupat a klesat. Ale trend bude stoupající.
A cena elektřiny bude i nadále stoupat.

Proč bude elektřina dražší?
To je jednoduché.
Většina z ní se vyrábí z fosilních paliv nebo (jako je tomu v případě biomasy) ji nelze získat, přepravit a používat bez fosilních paliv.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Každý, kdo stále věří v globální oteplování, by měl mít zakázáno řídit nebo obsluhovat stroje.
Jsou zkrátka příliš hloupí na to, aby dělali něco složitějšího..

Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Hřbitov elektrických skútrů s použitými bateriemi… (a další čekají ve frontě …):
Obrázek
Video: https://politikus.info/video/148514-kla ... eyami.html
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Zastánci konspiračních teorií věří, že Země se otepluje (nebo ochlazuje) kvůli lidské činnosti. Tato desítky let stará konspirační teorie byla oživena a nyní má mnoho nevzdělaných stoupenců. Zdá se, že politici, novináři a několik dalších prostých lidí upřímně věří, že se všichni buď upečeme, nebo utopíme. Věda ukazuje, že tato divoká a nebezpečná konspirační teorie nemá smysl.

Zastánci konspiračních teorií věří, že abychom zastavili globální oteplování, musíme všichni přestat používat fosilní paliva - i když to povede k tomu, že miliardy lidí zemřou zimou a hladem. Kultisté se mylně domnívají, že elektřinu lze získat ze sluneční a větrné energie, ale čísla ukazují, že tyto zdroje budou poskytovat pouze přerušované dodávky a vyprodukují pouze 5% našich současných potřeb. Kromě toho jsou solární a větrné elektrárny negativními producenty energie a mají velmi malou nebo žádnou hodnotu. Německo moudře vytrhalo své větrné farmy na pevnině, aby se dostalo k uhlí, které se pod nimi nachází.

Zastánci konspiračních teorií se domnívají, že bychom měli přestat používat plastové výrobky a používat výrobky z jiných látek - například z papíru. Věda však ukazuje, že papírové tašky, bavlněná trička atd. jsou pro životní prostředí mnohem horší než používání plastů. Zastánci konspiračních teorií důkazy ignorují a trvají na zákazu všeho, co je vyrobeno z plastu, s výjimkou obličejových masek.

Zastánci konspiračních teorií věří, že elektromobily jsou nějakým způsobem dobré pro životní prostředí. Vědecké důkazy dokazují opak. Elektromobily jsou mnohem škodlivější než vozidla na naftu nebo benzin. Těžba materiálů potřebných k výrobě elektromobilů způsobuje planetě velké škody.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

A aby toho nebylo málo, kdy se všichni se pohybujeme na hranici smrti, tak:
Mezitím, např. Skotsko – vládní trolové tam navrhují celonárodní “dvacetiminutové čtvrti” – kde je omezeno, jak daleko mohou lifé cestovat z domu, aby “zachránili planetu” před globálním (podvodem) oteplováním.
A jako perlička k výše uvedenému Skotsku: zelení (GREEN DEAL) chtějí regulovat emise oxidu uhličitého každého člověka – už žádné dýchání… pro planetu!

A ještě, jakýsi Hans Joachim Schellnhuber, je přesvědčen, že k “záchraně planety” před “změnou klimatu” musí být emise oxidu uhličitého (CO2) každého člověka omezeny a regulovány vládou. Prostě pan hans šůlin doslova řekl, že každý člověk by měl mít v denním životě stanoven limit tří tun emisí CO2 ročně. Ti, kteří toto množství překročí, by podle něj měli být nuceni platit pokutu

= Vzhledem k tomu, že při každém nádechu člověk vydechuje CO2 výměnou za kyslík, muselo by být regulováno i dýchání. Ti, kteří chtějí zůstat pod třítunovým limitem, budou možná muset dýchat méně atd.

A ještě – spol. Alibaba vyvíjí “individuální sledování uhlíkové stopy”, aby mohla sledovat emise CO2 lidí…
„Závazek k lepšímu cestování – Vytváříme hnutí miliónů lidí, kteří se zavázali cestovat zodpovědně“
+ ten do očí bijící chemtrails co ten týpek má nad hlavou, je k nezaplacení :-D, viz:
Obrázek
Stále mě pořád zajímá, jak se budou všechny ty solární panely, větrné turbíny atd. recyklovat, až skončí jejich životnost? Klimatické idioty asi nezajímá, že solární panely a větrné turbíny jsou energeticky negativní (na jejich stavbu a provoz se spotřebuje více energie, než vyrobí), ALE CO se stane se všemi těmi solárními panely a větrnými mlýny, až budou vyhozeny? (Stejně jako u elektromobilů, CO se stane se všemi těmi bateriemi, až budou vybité.).
A celý ten zelený vtip spočívá i v tom, že si zatím ti blázni nevšimli, že na světě dochází měď, nikl a další základní nerostné suroviny potřebné k výrobě jejich tolik oblíbených elektromobilů a projektů takzvané „obnovitelné energie“.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Ti samí lidé, kteří jsou blázni do klimatu a kteří se starají o prdící krávy, chtějí spoustu válek s nekonečným bombardováním, spoustou nábojů, řadami tanků a nekonečným počtem stíhaček. Copak si nikdy neuvědomili, že válka, kterou tak milují, by mohla jen trochu poškodit životní prostředí?
:--)

Švédská konspirační teoretička Greta Thunbergová smazala tweet z roku 2018, v němž hlásala konec světa v roce 2023 kvůli klimatu:
Obrázek
A přesto jsme tady. Thunbergová tweet z roku 2018 v tichosti smazala, ale ne dříve, než ji uživatelé Twitteru přistihli:
https://twitter.com/JackPosobiec/status ... 2553168896
https://twitter.com/RebelNewsOnline/sta ... 9036950528
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

V propagované zprávě OSN o klimatu se píše, že je třeba dosáhnout nulové čisté spotřeby, jinak se stanou hrozné věci. Pravděpodobně shoří celý svět.. Guardian tvrdí, že musíme jednat hned, jinak je pozdě. Brigáda křičících vlků varuje před koncem světa už tak dlouho, že se upřímně divím, že jim někdo naslouchá.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Blázni do klimatických změn jsou nyní strašně nadšení z vodíku. Je to prý nové, čisté palivo, které nás všechny zachrání. Zajímalo by mě, co budou ti hlupáci říkat, až zjistí, že vodík se vyrábí spalováním fosilních paliv.
A prej každý, kdo nevěří mýtu o klimatických změnách, bude nevyhnutelně označen za krajního pravičáka. A rasistu. A zřejmě i za putinovce :lol:
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

..George Soros, který věří, že boží klimatický systém je rozbitý a že on je ten pravý, kdo ho opraví, prosazuje plán na odstínění arktického ledovce od slunce. A zařídí, aby 500 plavidel v létě rozstřikovalo mořskou vodu nad ledovcemi. To údajně udrží led v chladu a zabrání jeho tání. Mimochodem, když už mluvíme o změně klimatu, Britská vláda oznámila, že jaderná energie, stejně jako plyn, bude nyní považována za "zelenou" formu energie. :lol: Nebude trvat dlouho a uhlí a ropa budou překlasifikovány na ekologické? Je to chytrý způsob, jak světu sdělit, že se držíme bláznivé politiky "čisté nuly", aniž bychom ve skutečnosti dělali něco příliš škodlivého...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek
1977: jak přežít nadcházející dobu ledovou
2008: Jak vyhrát válku s globálním oteplováním
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Selhání systému... _GREEN DEAL_ = vše o klimatickém podvodu, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Propaganda dnes a denně, všude!! Green deal kolem mýtu s oteplováním, v praxi:
Obrázek
„Ví předpověď počasí na roky dopředu, ale neví jaké bude zítra či o víkendu.“
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět