Uganda vyhlásila 3týdenní výluku kvůli NOVÉ EPIDEMII EBOLY! Už to zase začíná?..

Konspirační a nekonspirační debaty o NWO
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Uganda vyhlásila 3týdenní výluku kvůli NOVÉ EPIDEMII EBOLY! Už to zase začíná?..

Příspěvek od CZkotas »

A aby toho všeho nebylo málo k tomu, co se kolem nás děje, tak první střípky:

Ugandský prezident Yoweri Museveni vyhlásil třítýdenní výluku ve dvou vysoce rizikových okresech s potvrzenými případy NOVÝM onemocnění virem ebola (EVD).
Dosud bylo potvrzeno 63 případů, z toho 29 úmrtí. Nové ohnisko nákazy se týká súdánského kmene.

=“Na rozdíl od běžného zairského kmene neexistuje na súdánský kmen žádná léčba ani lék. To znamená, že pokud se tento kmen začne masově šířit po celém světě, počet obětí může být katastrofální.“=

Museveni v sobotu 15. října v televizním projevu uvedl, že veškerý pohyb do okresů Mubende a Kassanda a z nich bude zastaven. Bude také vyhlášen zákaz vycházení. Dodal, že budou uzavřeny modlitebny, bary, tělocvičny, sauny a další zábavní podniky, ale školy zůstanou otevřené. Do oblastí bude rovněž povolen vjezd a výjezd nákladních automobilů. Pokud současná výluka nezabere a ebola se rozšíří do dalších oblastí, budou stanoveny další výluky.
Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, Ministerstvo vnitřní bezpečnosti a Úřad pro cla a ochranu hranic přidávají na těchto letištích nová screeningová opatření.

=!Žádná vláda na světě není připravena na případné vypuknutí epidemie eboly!=

Vzhledem k tomu, že neexistují žádné licencované vakcíny ani terapie pro léčbu nebo prevenci súdánského kmene, mohou pacienti očekávat jen malou nebo žádnou pomoc. Ani vakcína ERVEBO, která byla v nedávné době použita při reakci na výskyt jiných kmenů, neposkytne zkříženou ochranu proti tomuto viru.

ZDROJ: https://endoftheamericandream.com/the- ... ave-begun/

!!A UŽ JE TO TAD ZASE: UMĚLÉ LABORATORNÍ ŠMEJDY A TOXICKÉ NEKONČÍCÍ „VAKCÍNY“?!!
=DEPOPULACE NA VŠECH FRONTÁCH=


Rychle zavolejte Faucimu, ten pošle spásný REMDESIVIR, ten přece je na ebolu určený, ne? Už zabil 60% příjemců, kteří ho dostali, proto byl vynalezen..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Uganda vyhlásila 3týdenní výluku kvůli NOVÉ EPIDEMII EBOLY! Už to zase začíná?..

Příspěvek od CZkotas »

A je to tady.. Uganda obdržela (zatím) 1 200 dávek experimentálních mRNA vakcín proti ebole..
https://www.africanews.com/2022/12/08/u ... -vaccines/

Východoafrická Uganda obdržela zásilku 1 200 kandidátů na vakcínu proti ebole, která bude použita při testech na lidech v této zemi.
Světová zdravotnická organizace (WHO) již dříve přislíbila, že Ugandě poskytne tři kandidáty na vakcíny, které budou použity při pokusech na lidech - jednu vytvořily společně Oxfordská univerzita ve Velké Británii a Serum Institute of India, druhou washingtonská nezisková organizace Sabin Vaccine Institute a třetí společnost Big Pharma Merck & Co. se sídlem v New Jersey.
Ugandská ministryně zdravotnictví Jane Ruth Acengová převzala první várku dávek vakcíny při slavnostním ceremoniálu za účasti zástupců ugandské vlády i WHO ve čtvrtek 8. prosince v malém městě Entebbe, asi 28 mil jižně od hlavního města Kampaly.
"Dnes jsme šťastní, že máme první várku," řekla, když hovořila o 1200 dávkách ze Sabinova institutu pro vakcíny. "Další tisíce dávek obdržíme od společnosti Merck a z Oxfordu."
Pokud nebudou zaznamenány žádné nové případy nákazy, ugandská vláda očekává, že do 10. ledna prohlásí zemi za prostou viru. Bez ohledu na to, zda se objeví nové případy eboly, však bude testování vakcín nadále pokračovat..

+ KRÁTKÉ VIDEO (3min) Z DĚNÍ: https://www.brighteon.com/16c7971d-bd1d ... a48141736e
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět