Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Konspirační a nekonspirační debaty o NWO
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan Tománek
Příspěvky: 12
Registrován: 07 dub 2022, 15:49
Jméno a příjmení: Jan Tománek

Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od Jan Tománek »

"Uzavřenou Šanghaj ovládl hlad. Z oken zní zoufalý nářek obyvatel"

Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí - kdyby to nepsali na Novinkách, jsem okamžitě obviněn z dezinformace a konspirace.
Takhle je to v "pohodě" - jen selhalo zásobování... :shock:

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/ ... l-40393453
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

A tady bacha - je to uveřejněno "hovinkama" tomu bych až tak nevěřil, většinou je vždy vše přesně naopak, než se uvádí... a jsou to pávě tato média (a všechny masmédia), která po více jak dva roky jen lžou a manipulují. Mediální hovinka :arrow:

A ještě, - proč křičí? To video spíše ukazuje, že v noci je tam mezi domy zajímavá akustika.
Jich jsou miliony, zbytku proti nim jen stovky.. Vyjdu ven ne......
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
Jan Tománek
Příspěvky: 12
Registrován: 07 dub 2022, 15:49
Jméno a příjmení: Jan Tománek

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od Jan Tománek »

Těžko říct, ale je to samozřejmě na více serverech.
Novináři v tom často lítají jako hadr v kýblu a občas zveřejní překvapivě něco, co jde proti tomu, co běžně hlásají - ale uvidíme. ;)
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

Zdravím,
rád sem dodám další aktuální informace okolo dění ze Šanghaje. Jakmile se objeví další zprávy okolo Šanghaje, dodám je sem.

1) Úmrtí v Šanghajském zařízení pro seniory dokazují, že čínská strategie "zero-COVID" selhala..
https://www.reuters.com/world/china/sha ... 022-04-10/
Toto finanční centrum se rychle stalo epicentrem nejnovější epidemie koronaviru v zemi. Peking minulý měsíc nařídil uzavřít toto 26milionové město (https://apnews.com/article/covid-health ... 3d63558ed2 ) a nařídil masové testování, nucenou karanténu a další opatření v rámci strategie Komunistické strany Číny "nulový výskyt viru". (Související: Šanghaj prodloužila uzávěru COVID "na neurčito" viz: https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... definitely , což vyvolalo vzpouru). Celoměstská výluka proměnila Šanghaj ve město na pokraji kolapsu. Zcela narušila každodenní život a prakticky veškerou hospodářskou činnost. Mnozí obyvatelé, uvěznění ve svých obytných domech, nejsou schopni nakoupit prostřednictvím dodávek potravin a aplikací pro nákup potravin tolik potravin, aby jim vystačily do konce výluky.
Čínské sociální sítě jsou plné videí od obyvatel, která ukazují chaotické scény, jak lidé spěchají nakoupit potraviny a další nezbytné zásoby. Jiní dokonce zveřejňují prosby za příbuzné, kteří potřebují naléhavou pomoc, ale není o ně postaráno. Tato "nulová strategie" však šíření COVID-19 ve městě nezabránila. Jediné, čeho dosáhla, je zničení ekonomiky města a vyhladovění lidí, kteří jsou uzamčeni před možnostmi, jak si obstarat základní zásoby. V nemocnici pro seniory Donghai došlo k desítkám úmrtí - oficiální zprávy však tvrdí, že úmrtí na COVID-19 je nulové..
Jedním z míst, které by mohlo sloužit jako definitivní důkaz, že pekingská strategie "nulového výskytu COVID" selhala, je Donghai Elderly Care Hospital, zařízení s 1800 lůžky, které bylo zpustošeno nedávnou epidemií. Ve městě Donghai se COVID-19 nakazilo více pacientů, lékařů a ošetřovatelů. Zaměstnanci zařízení dokonce na čínských sociálních sítích zveřejnili volání o pomoc, protože byli zahlceni počtem případů. Příbuzní pacientů z Donghai dokonce agentuře Reuters pod podmínkou anonymity sdělili, že došlo k několika úmrtím. Od 1. března do 9. dubna bylo v Šanghaji zaznamenáno více než 180 000 případů lokálně přenesené infekce COVID-19. Jen 9. dubna město zaznamenalo více než 23 000 nových místních případů. Navzdory tomu zdravotnické úřady tvrdí, že nikdo nezemřel a pouze jedna osoba prodělala těžký záchvat viru.
https://www.wsj.com/articles/shanghai-h ... 1649588402
=Děsivé záběry z Číny ukazují masové sebevraždy a křik hladovějících občanů - 15min:=
https://www.brighteon.com/35d678b7-4cf3 ... 25e5c5e9ab

2) A dostáváme se k dalšímu tématu - ohledně zásob potravin, tedy = Výluky v Šanghaji způsobily rozsáhlý nedostatek potravin (cíl?).. V Šanghaji se objevují zprávy o nedostatku potravin poté, co město nedávno zavedlo další kolo výluk kvůli kovid:
https://www.nytimes.com/live/2022/04/08 ... ghai-covid
https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... definitely
Počítačový programátor jménem Guan Zejun například zveřejnil na čínské sociální síti Weibo obrázek téměř prázdné krabice se zásobami. Guan prostřednictvím této platformy bezvýsledně prosil vládu o pomoc. Týden předtím Guan obdržel od místních úřadů dodávku potravin, která obsahovala tucet vajec, několik kusů zelí a mrkve, tradiční čínskou medicínu (TCM) a samozřejmě několik rychlotestů na Fauciho chřipku. Od té doby Guanovy zásoby vyschly. "Už jsem si zvykl na pocit hladu," prohlásil Guan během rozhovoru.
"Nikdy jsem nečekal, že v 21. století, ve velkoměstě, jako je Šanghaj, zažiju to, co zažila generace mých prarodičů, že nebudu mít čím naplnit žaludek."//EDIT:
16.4.2022: Tchajwanští výrobci působící v Šanghaji byli nuceni ukončit provoz kvůli uzavření Číny. Tchajwanský výrobce elektroniky Quanta, který vyrábí Macbooky pro Apple, byl nucen spolu s desítkami dalších tchajwanských společností uzavřít svou továrnu v Šanghaji kvůli omezením.. Společnosti v Šanghaji i v Kunshanu vyrábějí součástky pro výrobky spotřební elektroniky, jako jsou osobní počítače, notebooky a chytré telefony. Pegatron, další tchajwanská společnost vyrábějící elektroniku, uzavřela své montážní závody na iPhone v Šanghaji a Kunšanu. Další klíčoví výrobci jako Luxshare a Compan Electronics rovněž dočasně pozastavili hlavní provozy v obou městech. Někteří další výrobci se potýkají s nedostatkem vícevrstvých keramických kondenzátorů (MLCC), které se používají pro servery a výrobky pro automobilový průmysl.
+ Šanghaj zbavena jídla, svobody: Tucker Carlson vyzývá Čínu, že nechává lidi hladovět v přísném režimu COVID:
https://www.lifesitenews.com/news/tucke ... -lockdown/
Tucker Carlson, moderátor Fox News, v pondělí 11. dubna kritizoval čínskou vládu za to, že při nejnovějším uzavření více než 25 milionů obyvatel Šanghaje kvůli C-19 nechala vyhladovět vlastní lidi. Uvedl, že výluka vytvořila "největší vězeňský tábor v dějinách lidstva". V ulicích propukly protesty, lidé křičeli na policii: "Umíráme hlady." V ulicích se objevily i výkřiky, které se týkaly především hladu.
Omezení způsobila, že se Šanghaj potácí na hranici občanských nepokojů. V rámci přísných opatření nesmějí obyvatelé opouštět své domovy ani se pohybovat a majitelé domácích zvířat nakažených COVID-19 riskují, že jim hygienici zvířata odeberou a usmrtí.

17.4.2022: Přicházejí zprávy, které popisují vojáky a tanky v ulicích:
https://twitter.com/OsintTv/status/1513059801227575296
A lidi křičící hrůzou, lidi skákající z oken, aby spáchali sebevraždu, a zatýkání farmářů. A velké technologické platformy, jako je Weibo, cenzurují videa a obrazové důkazy o všech těchto hrůzách.
https://strangesounds.org/2022/04/china ... tures.html
Na níže uvedeném videu je vidět a slyšet zmučené místní obyvatele, jak křičí o tom, že nejnovější Si Ťin-pchingova uzavírací opatření způsobují, že lidé hladoví, protože nemohou opustit své domovy a nakoupit potraviny:
https://twitter.com/GundamNorthrop/stat ... 6868238340
Ještě zhruba před týdnem měla Čína, stejně jako zbytek světa, plandemii za sebou. Subvarianta BA.2 varianty omicron (debilní) se ukázala být nefunkční a život většiny lidí šel dál. Pak ale z ničeho nic orwellovská Komunistická strana Číny (KS Číny) spustila nákazu a kvůli moronické nemoci uzavřela 26 milionů lidí v Šanghaji, takže nespočetné miliony lidí zůstaly bez jídla a obživy. Nyní je Šanghaj kvůli těmto totalitním opatřením na pokraji zhroucení.

Kvůli údajným rizikům spojeným s šířením idiotismu na ostatní se čínská vláda rozhodla, že obyvatelé oblasti musí být zavřeni ve svých domovech bez možnosti úniku a bez přístupu k potravinám. Takže: Všechno má všude stejný podtext = zbavit se lidí??
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

V hromadných karanténních táborech v Šanghaji nejsou sprchy a světla svítí 24 hodin.
Obrázek
Jako by hrůzy, které se odehrály v Šanghaji během poslední nucené výluky kvůli pLandemii nebyly už tak dost zlé, nyní se dozvídáme, že tamní vláda zřídila velká "karanténní" centra, která připomínají koncentrační tábory, viz: https://archive.ph/Jj2OQ

Podle zpráv je v šanghajském hromadném karanténním centru v městském výstavním centru nepřetržitě rozsvíceno. Nemá také žádné sprchy, přestože se očekává, že v něm zajatci zůstanou asi měsíc! Tisíce lidí byli uzavřeni ve velké místnosti, která je zařízena ve formátu kancelářské kóje se shluky matrací pro spánek.. Plánuje Čína opět exportovat toto nové kolo tyranie na Západ?
Tady si uvědomte, že nás ty politické loutky nesutále tlačí k západu, dohledejte si zprávy na "programovacím" seznam:
"Černochová odlétá do USA: Chci dát jasný signál, že chceme patřit na Západ"

A zpět k tématu..Komunistická strana Číny (KS Číny) nazývá toto karanténní zařízení a další podobná "fangcang" neboli čtvercová chata. Jedná se o jakousi provizorní nemocnici, která údajně zpracovává "případy", aby se zabránilo dalšímu "přenosu". Mějte na paměti, že stejně jako drtivá většina ostatních lidí, kteří mají pozitivní test, ve skutečnosti nemusí nikdy neonemocnět. Přesto jsou lidé nuceni zůstat uvnitř zařízení proti své vůli!

A to vše kvůli údajným rizikům spojeným s šířením idiotismu (ko*kovidu)...!!
Ačkoli ČKS tento typ údajů veřejně nezveřejňuje, odhaduje se, že přibližně 270 000 dalších lidí je v současné době v celé Číně pod "lékařským dohledem". "Podle státních médií vybudovala Šanghaj více než 100 provizorních nemocnic s celkovou kapacitou více než 160 000 lůžek pro osoby pozitivní na COVID s mírnými nebo žádnými příznaky," uvedl deník. "Ve městě bylo hospitalizováno 7 776 osob a více než 220 000 osob bylo pod lékařským dohledem, uvedl ve čtvrtek deník China Daily."

vzpomeňte si na začátek roku 2020, většina chaosu během prvního kola začala v Číně, aby nakonec prosákla na západ. Pokud je historie nějakým ukazatelem, mohlo by se tak stát znovu A vydrželi by jsme to? Přesto je důležité věci bedlivě sledovat, ujmu se toho. Taky nezapomeňte na sliby, že to bude trvat pouze 14 dní, aby se "srovnala křivka"...


//EDIT 22.4.
Nikdo zde není nemocný a ani neumírá na žádný takzvaný "virus," a přesto je 26 milionů lidí nuceno zůstat uvnitř, mnozí bez jídla, zatímco se uzavírá mezinárodní obchod v šanghajských přístavech i mimo ně.
Jde skutečně o záchranu životů? Nebo se chystá něco jiného, pokud jde o zosnovaný globální kolaps a "velký reset", který se již podle všeho rozběhl a každým dnem se rychle stupňuje?
Jediné životy, které se uprostřed tohoto chaosu zachraňují, má na svědomí třída miliardářů a ti, kteří tuto koordinovanou likvidaci globální ekonomiky navrhují. A desítky milionů lidí všude po světě padají za oběť vlastnímu vybíjení z rukou šílených psychopatů, kteří věří, že váš život musí být obětován, aby byl zachován ten jejich.
A odstávky výroby vážně poškodí již tak zpomalující se čínskou ekonomiku. Postižena však nebude jen Čína. Továrny, které musely být uzavřeny, vyrábějí různé elektronické výrobky - včetně tištěných spojů, plochých obrazovek, čoček atd. Výsledkem jejich uzavření bude celosvětový nedostatek součástek. Továrny se budou muset zavřít všude. Problém nezaměstnanosti se tak ještě prohloubí.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

Nejprve Šanghaj, nyní Peking?!
https://archive.ph/0NPfX
+
https://apnews.com/article/covid-busine ... d2e3c99fdf

Patnáct "případů" (idiotismu s názvem kovid) v Pekingu přimělo čínské úředníky, aby se vyděsili a naznačili, že v hlavním městě zavedou uzavírky. Potenciálně po vzoru Šanghaje jsou úředníci připraveni přinutit všechny, aby zůstali doma v celém městě poté, co bylo 15 lidí "pozitivně" testováno na čínské bakterie prostřednictvím podvodných PCR testů.
Vládní médium South China Morning Post, řízené Čínskou komunistickou stranou (ČKS), uvedlo, že situace je kvůli těmto 15 novým "infekcím" jaksi "naléhavá a chmurná". A jediným způsobem, jak je "vyléčit", je podle ČKS nechat všechny zavřené doma bez jídla.
Dvanáct z patnácti "případů" se vyskytlo v pekingské čtvrti Chaoyang, která se nachází ve východní části města. Dva další byly ve Fangšanu na jihozápadě a poslední zbývající případ je v Šu-nyi na severovýchodě.
Přestože Peking ještě není zcela uzavřen, někteří očekávají, že město bude následovat příkladu Šanghaje, která své občany nechává vyhladovět k smrti a tyranizuje je na ulicích. Šanghaj již měsíc trpí úplným vládním uzamčením! Nejnovější zprávy již naznačují, že Peking rozšiřuje svůj protokol o hromadném testování, aby se týkal všech obyvatel Pekingu, nejen starších osob a stavebních dělníků..
Vzhledem k počtu obyvatel 21 milionů se podvodné společnosti vyrábějící PCR testovací soupravy dočkají dalšího nečekaného zisku. Vzhledem k tomu, že Čína stále uplatňuje politiku "nulového výskytu chřipky", nemůže se v dané době vyskytnout ani jeden (podvodný) případ "chřipky."
Vyhladovění vzpurných regionů je běžnou taktikou komunistických režimů, kam by mohl směřovat i Peking?!.. Já pochybuji, že uzavření má něco společného s kovid (idiotismem). Čísla to vůbec neodůvodňují. Tohle je věc, která ukončuje vlády, ani "ČKS" není nezranitelný...


//EDIT: 30.4.
Videa a obrázky ze Šanghaje během hrozivého lockdownu jsou vystaveny (nikoli uloženy) pod titulem Vzpomínky na covid v Šanghaji na tržišti OpenSea ( = volné moře). Na “Volném moři” se obchoduje s nezaměnitelným digitálním zbožím, známým pod anglickou zkratkou NFT (non-fungible token). Obrázky a videa jsou na tržišti vystaveny jakoby na prodej. Nikdo je ale nutně nekupuje. Ochrana kupce (proti zmnožení digitálního unikátu) technologií blockchainu se využívá jako ochrana proti cenzurním zásahům represivního režimu..
ZDE: https://opensea.io/collection/untitled- ... -202882036
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

Obyvatelé Šanghaje vycházejí na balkony, aby zpívali a protestovali proti nedostatku zásob. Objeví se dron: "Please comply w covid restrictions. Ovládněte touhu své duše po svobodě. Neotvírejte okna a nezpívejte."
viz video: https://twitter.com/aliceysu/status/1511558828802068481
A k tomu dronu dodám toto... náhoda? Viz: https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=10&t=103

V Šanghaji se v ulicích objevuje také speciální policie se zbraněmi, video zde: https://www.brighteon.com/1c874e20-95db ... 85ef1e1309

Čína cenzuruje videa, na nichž jsou lidé vytahováni ze svých domovů do karanténních táborů a to vše kůli vylhanému pozitivnímu testu
https://finance.yahoo.com/news/videos-p ... mDhZUmdwmu
Na videích jsou údajně zachyceny osoby s pozitivním nálezem viru COVID-19 v Šanghaji a jejich blízké kontakty, které se brání zdravotnickým pracovníkům v celobílých osobních ochranných oblecích, hovorově nazývaných "velké bílé"..
Na jiném videu zveřejněném na WeChatu je vidět, jak Velký bílý pomocí reproduktoru varuje, že pokud bude mít byť jen jedna osoba v bytovém domě pozitivní test na COVID-19, budou všichni, kdo bydlí ve stejné budově, považováni za blízké kontakty a nuceně izolováni.

Představte si to...Žít v zemi, kde jsou vaše svobody omezené. Nucená karanténa. Povinné testování. Úplná cenzura projevu. A vzpomeňte si na začátek roku 2020, většina chaosu během prvního kola začala v Číně, aby nakonec prosákla všude do světa..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

Pokračující výluka v Šanghaji ovlivňuje celosvětovou zdravotní péči, protože ničí dodávky lékařského barviva/kontrastního barviva, které je nezbytné pro zviditelnění orgánů a tkání na lékařských snímcích, je to látka nezbytná pro lékařská zobrazovací vyšetření. Umožňuje lékařům zřetelně vidět orgány a tkáně.
https://thenewamerican.com/shanghai-cov ... ng-supply/
https://blog.radiology.virginia.edu/medical-contrast/
https://www.breitbart.com/asia/2022/05/ ... -shortage/

Podle mluvčího společnosti General Electric (GE) Healthcare má výpadek dodávek vážný dopad na nemocnice nejen ve Spojených státech, ale také v Německu a postupně v dalších regionech světa. Společnost GE Healthcare odebírá lékařské barvivo ze svého výrobního závodu v Šanghaji, stejně jako většina.. Bohužel kvůli probíhající výluce ve městě nemůže závod již několik týdnů fungovat. V reakci na to společnost GE Healthcare naléhá na svůj další výrobní závod v Irsku, aby masivně zvýšil výrobu barvicích látek a aby výrobky okamžitě odesílal do nemocnic prostřednictvím zrychlených nákladních zásilek.
Důležitá lékařská vyšetření se kvůli nedostatku odkládají - UŽ ZASE A OPĚT KVŮLI IDIOTISMU KO*KOVID! Zatímco zdravotnické společnosti pracují přesčas, aby doplnily nebo obnovily ztracené zásoby, mnoho nemocnic je již nuceno odložit zobrazovací procedury pro své pacienty. OPĚT TO ODNÁŠÍ NEVINNÍ LIDÉ... V Pensylvánii nedávno několik zdravotnických sítí rozeslalo oznámení nebo zveřejnilo na svých webových stránkách upozornění, že všechny neakutní a ambulantní zobrazovací procedury byly odloženy z důvodu nedostatku nitrožilního zobrazovacího kontrastu. Jiné zdravotnické sítě nabízejí svým pacientům náhradní vyšetření. Ve zdravotnickém systému MemorialCare Health System uvedl hlavní lékař Dr. James Leo, že ačkoli nedostatek zatím neovlivnil jeho zdravotnickou síť, již se připravují na nevyhnutelné dopady zúženého zásobování. "Požádali jsme všechny naše kolegy lékaře, aby pokud možno omezili používání kontrastní látky, například aby v případě potřeby volili schválené alternativní zobrazovací metody a nitrožilní kontrastní látku používali pouze tehdy, pokud není k dispozici jiná náhrada," uvedl Leo. "Naši lékaři také spolupracují s radiologickými týmy na vypracování protokolů o šetření, aby se zabránilo plýtvání."
"Je to něco, o čem by mě ani ve snu nenapadlo, že se někdy v mé kariéře stane," řekla Dr. Joy Henningsen, diagnostická radioložka v Alabamě. "Musíme třídit a v podstatě rozdělovat péči kvůli nedostatku základních diagnostických potřeb." "Při třídění se vždy upřednostňují především situace, kdy jde o život, a přesně to děláme během tohoto nedostatku," pokračovala. "Jódovaný kontrastní přípravek je nyní velmi vzácný, takže ho šetříme pro případy, jako je závažné krvácení, těžké úrazy, zákroky v angiografické laboratoři." "je tu nespočet lidí, kteří se každý den v týdnu objevují v nemocnicích s novými příznaky a čekají na nové diagnózy, nemluvě o pacientech se známými diagnózami, kteří jsou sériově zobrazováni kvůli sledování," řekla Henningsenová. "Již nyní se potýkáme se zpožděním diagnózy v důsledku toho, že mnoho pacientů na začátku pandemie vynechalo rutinní screeningová vyšetření, takže další velký výpadek na úrovni populace, který by zpozdil dobu diagnózy, by mohl být významný," řekla Henningsen.

Nancy Fosterová, viceprezidentka pro politiku kvality a bezpečnosti pacientů v Americké asociaci nemocnic, uvedla, že normální výroba lékařských barviv by se měla obnovit nejdříve koncem června. Do té doby se nemocnicím doporučuje, aby zavedly úsporné strategie, jako je příděl barviv a odložení neakutních vyšetření.

...DEPOPULACE MUSÍ JET, LŽI, HOAXY A DEZINFORMACE ZE STRANY VLÁD PO CELÉM SVĚTĚ MUSÍ JET, DALŠÍ DÁVKY "VAKCÍN" MUSÍ JET, UKRAJINSKÉ LŽI JAKO PERFEKTNÍ ZÁSTĚRKA PŘED BLÍŽÍCÍ SE HYPERINFLACÍ A NEDOSTATEK POTRAVIN MUSÍ JET...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

Čínská komunistická strana (ČKS) oficiálně zrušila většinu omezení týkajících v Šanghaji. Toto náhlé uvolnění omezení však vyvolalo pouze chaos, protože obyvatelé si hromadně balili kufry a utíkali z města v obavách, že by je Peking mohl přinutit vrátit se zpět do svých domovů.
25 milionů obyvatel Šanghaje strávilo 76 dní téměř výhradně ve svých domovech kvůli neúspěšné strategii ČKS "zero-COVID", která se týkala řešení pLandemie idiotismu ko*kovid:
https://www.theguardian.com/world/2022/ ... e-shanghai

V úterý 31. května zveřejnil šanghajský výbor komunistické strany, nejmocnější politický orgán města, na internetu dopis, v němž tvrdí, že uzavírka byla úspěšná, a děkuje občanům za jejich "podporu a příspěvky:"
https://apnews.com/article/covid-health ... 6a684f8f3d
Uzavírka oficiálně skončila o půlnoci 1. června. Ukončení výluky se setkalo s oslavami, obyvatelé na čínských sociálních sítích zveřejňovali videa, na nichž lidé poprvé po několika měsících vyjíždějí svými auty, chodí na jídlo a pití a tráví čas na oblíbených místech ve městě. Ráno se oslavy změnily ve scény exodu, kdy si obyvatelé balili kufry a odjížděli z města, protože mnozí se obávali, že ČKS nebo místní komunistická strana může zrušení omezení kdykoli zvrátit. Obavy lidí, kteří spěchají z Šanghaje, nejsou neopodstatněné. Městské úřady varovaly, že opětovné otevření je podmíněno tím, že se nezvýší počet případů nákazy idiotismu ko*kovid.

Přesto během jednoho dalšího dne po zrušení zákazu městští zdravotníci oznámili objevení sedmi nových případů idiotismu ko*kovid ve čtyřech čtvrtích ve čtvrtích Pudong a Jing'an. Tyto čtvrti byly okamžitě uzavřeny a označeny jako "středně rizikové oblasti:"
https://edition.cnn.com/2022/06/03/chin ... index.html
Úředníci jednali rychle a umístili do karantény nejméně 26 blízkých kontaktů a více než 100 sekundárních kontaktů. Téměř půl milionu lidí bylo také nuceně testováno.. Ve stejný den se dobrovolně uzavřely i některé čtvrti. Jedna čtvrť se dokonce údajně oplotila poté, co se v jedné z jejích ulic procházel pozitivní případ.

Podívejte se na sestřih z InfoWars, který ukazuje záběry na znovuotevření Šanghaje a útěk jejích obyvatel ze strachu před návratem omezení:
https://www.brighteon.com/47ac753a-483b ... fbc8e4aded
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

..Převážná část lidí jsou vážně hloupí jedinci, bez vlastního myšlení, prostě ovce...vykazující stádové chování, protože, nás jsou miliony a těch loutek desítky..aneb je to tady kůli lidské tuposti opět:
Části Pekingu jsou po 74 zjištěných případech idiotismu ko*kovid opět v režimu uzamčení:
https://www.shtfplan.com/headline-news/ ... n-24-hours
Části čínského hlavního města Peking byly uzavřeny poté, co bylo během 24 hodin zaznamenáno 74 případů, jehož původcem je infekčnější varianta B11529 omicron ( :lol: :D )
Úřady uzavřely několik oblastí ve městě, včetně různých obytných čtvrtí. Bylo také zintenzivněno testování na COVID-19 a osoby, u nichž se objevil pozitivní výsledek testu, byly převezeny do karanténních center.
Nejnovější výluka v Pekingu následovala po pěti dnech, kdy bylo hlavní město bez omezení. Město se dostalo z pětitýdenní výluky, která začala koncem dubna. Tehdy byly uzavřeny parky, školy, nákupní centra a restaurace a v celém Pekingu byla pozastavena veřejná doprava. Více než 300 nedávno zaznamenaných případů - včetně 74 případů - souvisí s jednou událostí, která způsobila superinfekci ( :lol: ). Zdrojem nákazy byl muž, který vedle několika dalších nočních podniků navštěvoval 24hodinový bar s názvem Heaven Supermarket..
VIDEO: https://www.brighteon.com/de77108c-d027 ... 124917a048
Komunistická strana Číny se stále drží zásady nulového ko*kovid. To je jak držet se zásady nulového zasmrkání.
Nemůžu si pomoci, ale toto je ukázka debilismu, protože, kdyby všichni ti lidi vyšli ven, svrhli by ten útlak okamžitě.. Celý svět to nechává chladným, brzy všude, včetně česka?

Státem podporovaný bulvární deník Beijing Evening News v komentáři odsoudil epidemii v supermarketu Heaven Supermarket a připsal nákazu způsobenou omikron "mezerám a samolibosti v prevenci epidemie". Varoval, že pokud bude epidemie pokračovat, "následky by mohly být vážné a takové, které by nikdo nechtěl vidět".
Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

Čína používá falešně pozitivní testy - jako záminku k zablokování bankovních účtů obyvatel!
https://www.theepochtimes.com/chinese-c ... 35955.html
ČKS zmrazuje lidem bankovní účty pod záminkou, že jejich testy byly/jsou "pozitivní". Podle zpráv se nyní některým obyvatelům, kteří se pokusí vybrat si peníze, zbarví jejich aplikace "chytrých telefonů" vyžadované červeně, takže jim to není umožněno. Po naskenování čárových kódů je lidem, kteří si chtějí vyzvednout hotovost, aplikací automaticky zakázán přístup na jakákoli veřejná místa, včetně bank, toalet a vlakových nádraží. Ti, kterým se na chytrém telefonu objeví červený "zdravotní kód", pak musí nastoupit do povinné karantény v centralizovaných izolačních centrech, což jsou v podstatě věznice převlečené za zdravotnická střediska. "Krize začala v dubnu, kdy nejméně čtyři věřitelé v Che-nanu zmrazili výběry hotovosti s odvoláním na modernizaci vnitřního systému. Zákazníci však uvedli, že ani tyto banky, ani úředníci od té doby nenabídli žádné informace o tom, proč a jak dlouho bude tento proces trvat, což v květnu vyvolalo rozzlobené protesty před úřadem bankovního regulátora v Čeng-čou."
Přibližně milion bankovních klientů v Číně již nemá přístup ke svým penězům díky červenému kódu, který je zjevně používán jako politická zbraň k potrestání těch, kteří se odváží vystoupit proti režimu..
Již brzy všude?...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

Čína nasadila tanky na ochranu bank před rozzuřenými občany:
https://www.infowars.com/posts/video-ch ... w-savings/
Obrázek
VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=SlpC5OC ... =emb_title
Čína nasadila tanky, aby zabránila obyvatelům vybírat své úspory z bank, které se potýkají s krizí. Video pořízené ve městě Rizhao v provincii Shandong ukazuje řadu tanků, které obklopují pobočku místní banky, aby zabránily nespokojeným občanům vybrat si své peníze, které vláda podle uživatele Redditu nyní klasifikuje jako „investiční produkty“. Důvodem je prohlášení chenanské pobočky Bank of China, že úspory lidí v jejich pobočce jsou nyní „investičními produkty“ a nelze je vybrat.
Videa zachycují, jak čínští úředníci násilně zasahují proti lidem, kteří se snaží dostat ke svým penězům:
https://twitter.com/DaleFourTrump/statu ... 3476303874
https://twitter.com/ChinaUncensored/sta ... 4593368066
Občané vtrhli do budovy Bank of China v Zhengzhou kvůli zmrazení bankovních účtů. Banky loni v dubnu zmrazily vklady v hodnotě milionů dolarů a střadatelům pouze vysvětlily, že potřebují modernizovat své interní systémy. Od té doby zákazníci nedostali žádné sdělení.

+Redaktor časopisu Human Events Jack Posobiec poznamenal, že podobné runy na banky zahrnující vojenský zásah by mohly přijít i do Spojených států.
„Pokud si myslíte, že jde jen o čínské banky, čeká vás něco jiného, protože přesně to samé by se stalo tady ve Spojených státech,“ varoval minulou středu, viz:
https://twitter.com/TPostMillennial/sta ... 8024226818
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

Šanghajská pobočka Ikea: Číňané nakupovali, náhle přišel pokyn k izolaci podniku
V obrovském obchodě s nábytkem se nacházel muž, který byl v kontaktu s osobou, jež měla pozitivní test na ko*kovid, a proto se úřady rozhodly pobočku okamžitě uzavřít a izolovat, přestože v obchodě byly v té době desítky nakupujících. Jak ukazují videa z místa incidentu, zaměstnanci se snažili udržet nakupující uvnitř, ale dav je nakonec přemohl a dveře byly vykopnuty:
https://www.youtube.com/watch?v=Ehwk2SZndhA

Čínští občané si stěžují, že jejich životy kontroluje stát prostřednictvím zdravotních aplikací v chytrých telefonech. Testování ko*kovid je používáno jako forma sociální kontroly. Pokud si v čínské lékárně koupíte lék proti nachlazení, váš telefon začne okamžitě pípat, aby vás upozornil, že si máte nechat udělat test ko*kovid! Tisíce osob mohou být během několika hodin umístěny do domácí karantény. Uniknout systému je v podstatě nemožné. Tyto kontroly už přicházejí do USA, Velké Británie, EU...ale většině lidí je to jedno.

Ernest Hemingway řekl, že jsou dva způsoby, jak zničit zemi: válka a inflace. Jakou měl pravdu. Zastánci Velkého resetu neriskují.

+ Německo už plánuje očkovací pasy v čínském stylu: barevné kódy s různými úrovněmi oprávnění:
https://reclaimthenet.org/germany-vacci ... lor-codes/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

Protesty ve Wuhanu:
https://www.theepochtimes.com/protests- ... 11417.html

Obyvatelé Wuhanu vyšli v neděli 4. září do ulic, aby protestovali proti probíhajícímu uzavření centra Wuhanu. Wuhan na sebe a okolní regiony uvalil novou sadu omezení týkajících se viru ko*kovid poté, co se koncem srpna zvýšil počet asymptomatických případů.
K protestům došlo v Panlongchengu, ekonomické rozvojové zóně s více než 250 000 obyvateli na severozápadním okraji Wuhanu, kde jsou lidé od 26. srpna pod výlukou. Obyvatelé nesměli opouštět své domovy, byla zastavena veřejná doprava a uzavřena všechna veřejná místa s výjimkou supermarketů a vládou určených zdravotnických zařízení.
Videozáznamy, které kolují na čínských sociálních sítích a které získaly západní zpravodajské agentury, ukazují obyvatele tří obytných čtvrtí, kteří se shromáždili na jednom místě v Pan-lung-čchengu, aby uspořádali pokojný protest. Skandovali: "Žádáme zrušení uzamčení!" a "Chceme mít jídlo!". Potřebujeme platit půjčky! Musíme živit rodinu!"
Zdroj čínskojazyčnému vydání deníku Epoch Times sdělil, že protestu se zúčastnilo více než 2 000 lidí.
"Chceme se vrátit do práce, protože musíme splácet hypotéky a půjčky na auta; musíme zajistit naše děti a postarat se o naše rodiče," poznamenal jeden z místních obyvatel, který vystupoval pod pseudonymem Zhang Qing. "Pandemie lidi nezabije, ale životní potíže ano."
Zhang dodal, že ona a mnoho dalších lidí jako on se obávají, že je uzavírky v okolí a na obcích připraví o práci, protože některé podniky v regionech, které nebyly uzavřeny, pokračují v běžném provozu.

VIDEOZÁBĚRY:
https://www.brighteon.com/42b57b38-6058 ... f79209efc8
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

VIDEA: Tisíce lidí v Číně si běží prodloužit QR status

1) video: továrna ve městě Huizhou v provincii Guangdong. Aby jejich QR kód zůstal zelený a každý den po práci podstupují povinné (ničení zdraví) PCR testy,
video viz: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3154.mp4

2) video: dne 17. října 2022, aby si zachovali status zeleného QR kódu a mohli zítra chodit do školy, běží po škole desetitisíce středoškoláků na každodenní PCR test, aby prokázali, že jsou negativní,
video viz: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3155.mp4

A tohle už jsou vážně zombie, když si představíte že by měli otrhaný oblečení a u pusy krev, byl by to přesný obraz. Ale nezapomeňte – všechny vlády mají jen takovou moc, jakou jim dáme my sami lidé.

3) A na závěr video: placení v obchodě pouze biometrickými údaji, viz: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3150.mp4
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

A teď si uvědomte, že tam takhle jedou už od dubna... Zábavní park Disney v Šanghaji byl uzavřen, návštěvníci nesmějí odejít, dokud nebude jejich test na COVID negativní:
https://www.abc.net.au/news/2022-10-31/ ... /101599842
https://www.cnbc.com/2022/10/31/shangha ... leave.html
..den před uzavřením SDR - bylo v Šanghaji hlášeno 10 případů lokálně přenesené infekce COVID-19. Podle městských úřadů bylo všech 10 případů asymptomatických..
VIDEO: https://www.brighteon.com/aa1cba13-b186 ... c131704ed0
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 622
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Takhle vypadá likvidace 26 milionů lidí v přímém přenosu

Příspěvek od CZkotas »

Týdnem se s týdnem sešel a Lldé v čínském městě Kanton bourají barikády.. Protože Čína nařídila dalším - 13 milionům lidí žijících v Kantonu - přísný zákaz pobytu a pohybu.
Obrázek
Číňané se bouří proti kovid restrikcím, bourají barikády, videa:
https://twitter.com/GundamNorthrop/stat ... 1047483393
https://twitter.com/TheRealKeean/status ... 5492884481
https://twitter.com/MarkJAnderson8/stat ... 9749039105
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět