"Opičí neštovice" ... Další kolo pLandemické tyranie a další "vakcíny" na obzoru!

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

"Opičí neštovice" ... Další kolo pLandemické tyranie a další "vakcíny" na obzoru!

Příspěvek od CZkotas »

...opičí neštovice, kde se vzali tu se vzali a jsou v Evropě. Samozřejmě na počátku turistické sezony, kdy lidi nejvíc vandrují po světě a bacily dovezou domů..
Obrázek
Na úvod, abych vyvrátil další pLandemické nesmysly a frašku, která se začala šířit skrze masmédia (opět):
"K přenosu ze zvířete na člověka může dojít přímým kontaktem s krví, tělními tekutinami nebo kožními či slizničními lézemi nakažených zvířat. Možným rizikovým faktorem je konzumace nedostatečně tepelně upraveného masa a dalších živočišných produktů nakažených zvířat. Lidé žijící v lesnatých oblastech nebo v jejich blízkosti mohou být nepřímo nebo na nízké úrovni vystaveni kontaktu s nakaženými zvířaty. A ano, opět - to samé co u ko*kovid, kdy u přenosu z člověka na člověka to jde skrze kapénky, dýcháním, přímým kontaktem apod. Je toto "nová" pLandemie, kterou předpověděl Mr. Gates?

ZDROJ:https://archive.ph/Tu468

Obrázek
= Dle masmédií se údajně šíří další děsivě znějící nemoc zvaná "opičí neštovice", což znamená, že se mocní chystají rozpoutat další kolo plandemické tyranie, která bude jistě zahrnovat další novou kouzelnou "vakcínu" dodávanou rychlostí warpu. Takže další šíření idiotismu a strašení pokračuje..

WHO, o níž víme, že se aktivně podílí na výzkumu biologických zbraní, zahájila ve Velké Británii mimořádné zasedání, na němž se bude diskutovat o údajné hrozbě opičích neštovic. Odnož OSN tvrdí, že se očekává "zdvojnásobení" počtu případů této nemoci z devíti na osmnáct, což vyžaduje zásah.
Úřady již shromažďují další vakcíny proti neštovicím, kterými se podle nich budou léčit lidé, kteří již mohli být opičím neštovicím vystaveni. Britská vláda má ve stávajících národních zásobách asi 5 000 injekcí a objednala dalších 20 000 jako doplněk.

Podle "odborníků" jsou homosexuální a bisexuální muži šiřiteli opičích neštovic číslo jedna, takže možná bude vydán "lék" právě pro ně, který pomůže šíření zastavit.
"Jedním z možných kroků, který bude vznesen, je otázka, zda by se u kontaktů osob, o nichž je známo, že jsou nakaženy, nemělo použít očkování vakcínou proti neštovicím, kterou vyrábí společnost Bavarian Nordic a která je v USA známá pod názvem Jynneos a ve Velké Británii pod názvem Imvanex," uvádí Telegraph.
"Vakcína je ve Spojeném království schválena pouze pro ochranu proti pravým neštovicím - přestože je tento virus od roku 1980 eliminován -, ale může být použita 'mimo licenci' k ochraně proti [opičím neštovicím]."

Přestože ivermektin a hydroxychlorochin (HCQ) byly zcela zakázány pro použití proti idiotismu ko*kovid, protože by to bylo mimo povolení, je zřejmě v pořádku začít podezřelým případům opičích neštovic aplikovat vakcíny proti neštovicím.

"Odborníci" tvrdí, že vakcína proti neštovicím je jediným nereplikujícím se virem na světě proti neštovicím nebo opičím neštovicím, který snižuje riziko onemocnění člověka přibližně o 85 procent.
"Pokud člověk dostane vakcínu do čtyř dnů od nákazy, může vakcína upravit průběh infekce a zlepšit jeho prognózu," tvrdí Telegraph.
"V souvislosti s epidemií, která představuje nejméně devět případů ve Velké Británii a byla zaznamenána v různých dalších zemích, rostou obavy. Po celém světě byly nasazeny zdravotnické týmy, aby izolovaly a kontaktovaly postižené osoby, přičemž gayové a bisexuální muži byli vyzváni, aby věnovali zvláštní pozornost jakékoli nové vyrážce nebo lézím na svém těle, zejména na genitáliích."

Z devíti případů opičích neštovic, které byly dosud identifikovány ve Spojeném království, se šest z nich vyskytlo u mužů, kteří mají pohlavní styk s jinými muži. To naznačuje, že opičí neštovice mohou být onemocněním homosexuálů.
"Vyzýváme muže, kteří jsou homosexuální a bisexuální, aby si všímali jakýchkoli neobvyklých vyrážek nebo lézí a aby v případě obav neprodleně kontaktovali sexuologickou službu," oznámila Dr. Susan Hopkinsová, hlavní lékařská poradkyně britské Agentury pro zdravotní bezpečnost (UKHSA).
Prof. Kevin Fenton, rovněž z UKHSA, dodal, že chce, aby si všichni "uvědomili příznaky a symptomy, mezi které patří vyrážky kolem úst i v oblasti genitálií".
Nové případy opičích neštovic se prý přesně podle plánu objevují také ve Francii, Itálii, Švédsku a Austrálii, stejně jako ve Spojených státech, Španělsku, Portugalsku a Kanadě.

Vzhledem k tomu, jak média o opičích neštovicích mluví, by nebylo žádným překvapením, kdyby se z nich stal nový "kovid", další nařízení o maskách, nařízení o společenském odstupu a nakonec i nařízení o očkování, jakmile bude jako "lék" spuštěna další očkovací kampaň...
A JE TO TADY ZASE


VIDEO, 3min., CZ tit.: Přichází na scénu nový strašák, tentokrát ve formě opičích neštovic. Více v reportáži od Paula Watsona
https://nastub.cz/w/tioHcq8BYHxDvempfci ... 0&start=0s

Belgie jako první zavedla povinnou karanténu proti opičím neštovicím!
https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... weeks.html
Každý, kdo má pozitivní test, musí být 21 dní izolován!

Další virus, další masky! Newyorčané je mají opět nosit!
https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... eypox.html

Místní pacient byl pozitivně testován na stejný druh viru jako opičí neštovice; CDC vydalo varování a WHO svolala mimořádné zasedání poté, co USA prověřily šest případů, zatímco Evropa jich potvrdila 100.
Teror bude pokračovat..Depopulace, NWO a strašení musí jet...
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 25 kvě 2022, 14:57, celkem upraveno 3 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "Opičí neštovice" ... Další kolo pLandemické tyranie a další "vakcíny" na obzoru!

Příspěvek od CZkotas »

Epsteinův kamarád Bill Gates varuje, že by se mohla objevit smrtelnější varianta kovidu nebo další "pandemie"... Náhoda? Na náhody už nevěřím, vy ano?
..původce tzv. “opičích neštovic” byl právě odhalen:
Obrázek Obrázek

Tato přicházející novodobá hypochondrická nemoc současnosti je ještě populárnější, než "dlouhý kovid" https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=45
Monkeypox = vzhledem k množství peněz, které na ní farmaceutické společnosti vydělají, by se tato "nemoc" měla přejmenovat na Moneypox.

Nicméně mainstreamová média se baví a nepochybně na pokyny šíří opět spoustu lží a dezinformací. Podle jednoho listu poznáte, že máte opičí neštovice, pokud máte: teplotu, bolí vás hlava, svaly, záda a cítíte se unavení. A později se objeví vyrážka, která vypadá jako "pravé" neštovice, i když nikdo neví, jak neštovice vypadají, protože od roku 1980, kdy byly oficiálně prohlášeny za vyhubené, se neobjevil žádný případ, s výjimkou podivných lahviček s virem, které se uchovávají v laboratořích, aby si vědci mohli hrát.

Vymizení pravých neštovic nemá nic společného s vakcínou proti neštovicím.
Jiná zpráva o opičích neštovicích vyměnila na seznamu příznaků "pocit únavy" za "bezvládnost". přidala na seznam oteklé žlázy - čímž získala další dva miliony lidí s bolestmi v krku.
V ČR už teď může být pár milionů lidí s těmito příznaky. A protože se vyrážka objeví až za několik dní, nikdo jim nebude schopen říct, jestli mají chřipku nebo opičí neštovice. Nastane panika, strach a nekonečné televizní pořady o očkování. Už zase...
Novináři také šíří informaci, že opičí neštovice můžete dostat konzumací masa. Supermarkety budou muset nepochybně stáhnout z regálů opičí kotlety.

Mimochodem, novináři a strašáci by si měli uvědomit, že opičí neštovice jsou nakažlivé, nikoliv infekční. Aby to nemuseli hledat, znamená to, že se přenáší kontaktem (a proto se nesprávně spojuje s pohlavně přenosnými chorobami).

O co jde? Nadšení mainstreamových médií od dob ko*kovid, která se s tímto tématem vytasila, opět naznačují, vystrašit všechny k smrti, aby dál nosili masky, ignorovali, co se děje ve skutečném světě, a drželi se dál od zoologických zahrad.
Mohlo by to být proto, aby připravili hlupáky, kteří si vzali očkovací látku proti idiotismu kovid, na to, že se budou muset nechat očkovat proti opičím neštovicím, jakmile budou zřízena očkovací centra proti opicím. Šéfové velkých farmaceutických firem už nepochybně řeší své bonusové šeky a přemýšlejí, kolik nul se dá na šek vtěsnat, aniž by jich pár spadlo.

Možná je to součást plánu, jak WHO ovládne svět a bude předchůdcem nové světové vlády, o kterou usilují už dva roky. Nebo je to všechno dohromady.


= !Vláda USA utratila 119 milionů dolarů za vakcíny proti opičím neštovicím po JEDNOM potvrzeném případu v USA! =
https://www.shtfplan.com/headline-news/ ... ox-vaccine
V reakci na jeden potvrzený případ opičích neštovic ve Spojených státech objednala federální vláda u dánské společnosti vakcínu v hodnotě 119 milionů dolarů!
Současná epidemie opičích neštovic začala počátkem května ve Velké Británii, odkud se pomalu rozšířila do dalších západoevropských zemí a nakonec i do Kanady. Epidemie je zatím malá, s přibližně 80 podezřelými případy, včetně jednoho potvrzeného a jednoho podezřelého případu, a dalších šest osob je sledováno kvůli příznakům ve Spojených státech...
https://choice.npr.org/index.html?origi ... d-we-worry

A něco pro zasmání: :lol:
Neštovice se opičí
a přetěžují televizní nemocnice

Všech pět lidských koronavirů se připojilo k výzvě, kterou zveřejnily na svém webu zarděnky. Žádají neštovice, aby se laskavě neopičily po covidu a nepřetěžovaly novináře.
Smějící se b se podařilo spojit s virem neštovic:
Jak byste odpověděly na kritiku zarděnek a koronavirů?

Neštovice zrudly vzteky:
Zarděnky? 40 let se nám posmívaly, že nás vymýtili. Ať jdou někam, starý yersinie!

Smějící se b:
A co říkate na kritiku, že se opičíte po covidu?

A proč bysme se jako my měly vopičit po nějakym laboratornim šmejdu?
utrhly naštvané neštovice RNA sluchátko.

Více zde: https://substack.com/profile/59179811-arbiter


Obrázek
Situation Update, May 23, 2022 - SHOCK THE MONKEY pox: https://www.brighteon.com/6b8e4e30-f2bf ... 42d27f4f35

A doplním, že se tato nová "opičárna" za hranice západních států bojí přesunout.. A chytli jej nejdříve Britové, kteří nikdy nebyli v Africe a šíří se rychleji, než v minulých případech. Moc náhod najednou, nemyslíte? A už z toho u nás začíná těžit i Prejmula, kdo čekal něco jiného? :lol: Našim televizním nemocnicím mezitím hrozí přetížení: :D
Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Mery-Lou
Příspěvky: 3
Registrován: 25 kvě 2022, 23:00
Jméno a příjmení: Mery Louová

Re: "Opičí neštovice" ... Další kolo pLandemické tyranie a další "vakcíny" na obzoru!

Příspěvek od Mery-Lou »

A zaznamenali jste, kolik je kolem očkovaných lidí po kovidu či s kovidem? Zrovna dnes mi to říkala jedna klientka... Jo jo.
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "Opičí neštovice" ... Další kolo pLandemické tyranie a další "vakcíny" na obzoru!

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "Opičí neštovice" ... Další kolo pLandemické tyranie a další "vakcíny" na obzoru!

Příspěvek od CZkotas »

Něco jsem objevil, pro zajímavost.. Jeden článek z IDNES a to z 11. června 2003: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_jpl
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "Opičí neštovice" ... Další kolo pLandemické tyranie a další "vakcíny" na obzoru!

Příspěvek od CZkotas »

..A ti stejní hygienci (idioti), kteří obhajovali plošné lockdowny, zavřené školy a zákazy vycházení, vydaly toto.. Jeden větší idiot vedle druhého, dnes a denně, takže, co radí tzv. odborníci:

Pokud máte opičí neštovice (nebo máte podezření, že byste je mohli mít) a rozhodnete se mít sex, zvažte následující možnosti jak snížit riziko přenosu viru:
● Praktikujte virtuální sex bez osobního kontaktu.
● Masturbujte společně ve vzdálenosti alespoň 6 stop, aniž se vzájemně dotknete, zejména na místech s vyrážkou a vřídky.
● Zvažte možnost sexu v oblečení. Vyrážku či vřídky zakryjte, abyste zredukovali tělesný kontakt, co nejvíc to jde.
● Nelíbejte se.
● Nezapomeňte si po sexu umýt ruce stejně jako fetišistické pomůcky a erotické hračky a vyprat všechno povlečení, ručníky a oblečení.
● Omez počet partnerů, aby opičí neštovice nedostaly další příležitost k šíření.

A k tomu lzde doporučit i toto: Aplikace na povolení sexu – další důkaz totálního hloupnutí:
https://blog.tomanek.com/2022/06/aplika ... hloupnuti/

A toto: Kouzlo chtěného - Americké Centrum pro kontrolu nemocí vydalo manuál k omezení pohlavního šíření nepohlavní nemoci:
https://novinar.substack.com/p/kouzlo-chteneho


+ Menší ukázka mediální manipulace, kdy se v MSM denně lže, kdo umí trochu anglicky, např.:
Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Olga Amálka
Příspěvky: 2
Registrován: 29 dub 2022, 09:07
Jméno a příjmení: ing.Oľga Bruncková

Re: "Opičí neštovice" ... Další kolo pLandemické tyranie a další "vakcíny" na obzoru!

Příspěvek od Olga Amálka »

pozitivní na celé věci je to, že neštovice se nedají tak lehce zfalšovat, jako kovid. Kovid měl každý, kdo kýchnul. Neštovice se projevují pupínky.
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "Opičí neštovice" ... Další kolo pLandemické tyranie a další "vakcíny" na obzoru!

Příspěvek od CZkotas »

Svět je "ohrožen" jinou nemocí, která je zneužívána k prodeji vakcín, které mají kontroverzní vedlejší účinky a ve skutečnosti nejsou potřeba. Tou nemocí jsou opičí neštovice. Vyhledejte si ji na Googlu a najdete toto:
"Lze opičí neštovice vyléčit?
= Neexistuje žádná léčba infekce virem opičích neštovic. Viry opičích neštovic a pravých neštovic jsou však geneticky podobné, což znamená, že antivirotika a vakcíny vyvinuté na ochranu proti pravým neštovicím mohou být použity k prevenci a léčbě infekcí virem opičích neštovic..

Homeopatický lék, který léčí neštovice a opičí neštovice bez vedlejších účinků, je...:
Sarracenia Purpurea (Variol 200C)
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět