Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Vše co nikam nezapadá
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

Nový výzkum zveřejněný v časopise JAMA Pediatrics ukazuje, že za posledních pět let se počet dětí s diagnózou autismu zvýšil o 50 procent:
https://sharylattkisson.com/2022/07/stu ... as-autism/
Na úvod dodám, že dva-tři roky zpět jsme si sami doma spočítali, že každé dítě dostane zrhuba 25 "povinných" dávek vakcín v průměru a to jen před dovršením pěti let (je už ale docela možné, že se počty dávek zvýšily). Udělejte si vlastní průzkum, otevřete si očkovací průkazy, porovnejte si, kolik "dávek" obdrží dnešní děti před dovršením pěti let..dvou-tří dávky naráz apod. Spočítejte si jednotlivé "dávky" a zamyslete se. My, jako rodiče jsme při dovršení tří let u našich dětí řekli DOST, naše děti jsou rok od roku zdravější.. A to je tady, ehm, PLANDEMIE. A v současné době se běžně používají desítky vakcín. Víme o nich však jen velmi málo. Jiné odborná studie očkovaných a neočkovaných dětí tzv - dětskými vakcínami ukázala, že očkované děti měly mnohem vyšší výskyt autismu a ADHD a častěji se u nich vyskytovaly alergie a ekzémy. Studie ukázaly, že neočkované děti častěji onemocněly lehkými dětskými nemocemi, ale očkované děti častěji trpěly zápalem plic a ušními infekcemi..

Zpět k tématu:
V současné době trpí ve Spojených státech poruchou autistického (PAS) spektra každé 30. dítě, v roce 2009 to bylo každé 91. dítě. Studie, kterou provedli výzkumníci z oblasti veřejného zdraví na Guangdongské farmaceutické univerzitě v Číně, vyhodnotila údaje z každoročního Národního průzkumu zdraví (NHIS), který provádí americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). Mezi lety 2017 a 2020 došlo k 52% nárůstu počtu diagnóz poruchy autistického spektra u dětí a dospívajících. V té době bylo v USA diagnostikováno přibližně 2,46 procenta dětí a dospívajících s poruchou autistického spektra. V roce 2016 činil tento podíl 2,76%, poté v roce 2017 klesl na 2,29%. V roce 2020 se počet případů PAS u dětí a dospívajících vyšplhal na 3,49 procenta. CDC uvádí, že PAS má nyní každé 44. americké dítě. Tento odhad však vychází ze starších údajů. Podle nejnovějších údajů je mezi dětmi a dospívajícími jeden ze 30 případů autismu.

Je vystavení glyfosátu hlavní příčinou autismu u dětí?
Studie JAMA Pediatrics neuvádí žádné spekulace o příčinách tohoto nárůstu, i když jedním z faktorů by mohla být zvýšená informovanost veřejnosti. Mezi další faktory patří masivní nárůst chemického znečištění, včetně například postřiku potravinářských plodin herbicidem glyfosát (Roundup). "Glyfosát se zdá být hlavním původcem autismu," říká Dr. Joseph Mercola. (https://www.mercola.com/)
K dalším faktorům patří dětské vakcíny, jejichž počet se od zavedení oficiálního očkovacího kalendáře dramaticky zvýšil. Od svých počátků se oficiální očkovací schéma pro děti rozšířilo z pouhých několika injekcí na více než několik desítek - a stále přibývají další.

Pokud se široká veřejnost neprobudí a neuvědomí si, že mocní svými produkty otravují nás všechny, bude se míra autismu u dětí - mimochodem dětí, které se nakonec stanou dospělými - jen zvyšovat.
Dalším faktorem v rovnici autismu jsou zpracované potraviny nabité chemikáliemi poškozujícími mozek, jako je kvasnicový extrakt, což je jiný název pro glutaman sodný neboli MSG.
Děti, které konzumují velké množství uměle barvených cukrovinek s vysokým obsahem cukru nebo sodovkových nápojů s vysokým obsahem fruktózového kukuřičného sirupu (HFCS), mají větší pravděpodobnost, že budou trpět neurologickými problémy spojenými s autistickým spektrem.
"Existuje také aspartam a dietní limonády," "Aspartam je silný neurotoxin, který by mohl způsobovat, že nervový systém je obzvláště zranitelný vůči poškození z vakcín."
"Kromě chemických složek potravin mohou lidský nervový systém ohrozit také léky proti bolesti podávané při porodu, antidepresiva nebo léky na cukrovku podávané nastávajícím matkám, nebo dokonce vysoce toxické chemické látky, které se běžně vyskytují v přípravcích 'péče o dítě' používaných v nemocnicích po celém světě." "Mezi další faktory, které k tomu přispívají, patří mateřské protilátky spojené s autoimunitními chorobami, nadměrná aktivace imunitního systému matky a mitochondriální dysfunkce (typicky zahrnující nadměrnou aktivitu elektronového transportního řetězce). Předpokládá se, že mitochondriální abnormality se podílejí až na 80 % případů."

Hodně dobrý web je ROZALIO - vše kolem očkování, otázky a odpovědi apod., dost jsme jako rodiče čerpali o z něj, viz.:
https://rozalio.cz/


+ Autistů přibývá, příčina poruch stále není známa- Za padesát let vzrostla ve vyspělých zemích frekvence diagnózy poruch autistického spektra téměř padesátinásobně:
https://www.euro.cz/udalosti/sami-v-sob ... neni-znama

„Autismus je obrovské téma a lidé si neuvědomují, že v Česku je kolem 200 tisíc lidí s diagnózou autismus, a jejich počet stále velmi roste,“ uzavírá:
https://plus.rozhlas.cz/autiste-nemaji- ... -a-8716996


..článků se dá nalézt jen u nás několik desítek a nové alarmující výzkumy narůstají rok co rok...

Lékaři, farmaceutické společnosti, média a politici mnohem raději mluví o autismu než o poškození mozku, protože první termín naznačuje přirozenou nemoc, zatímco druhý naznačuje, že může existovat vnější příčina. Obávám se, že nevinní a zoufalí rodiče se s tímto nesmyslem spolčují, protože raději své děti označují za autisty než za děti s poškozeným mozkem. Farmaceutické společnosti (a lékaři, nemocnice a politici, kteří je podporují) stále na tuto utázku tvrdí, že mezi autismem a očkováním není žádná souvislost. (Ale to by přece udělaly, ne?). Tvrdí, že neexistují žádné přesvědčivé vědecké důkazy, které by souvislost mezi nimi prokazovaly. Na druhou stranu neexistují žádné přesvědčivé vědecké důkazy, které by souvislost mezi očkováním a autismem vyvracely. Čísla z jiných zemí skutečně ukazují, že výskyt autismu stoupá ve všech vyspělých zemích, a jak někdo může popírat možnost souvislosti mezi očkováním a autismem, je zcela mimo mé chápání. Epidemiologické důkazy jsou zdrcující. Pokud je známo, že vakcíny způsobují poškození mozku, není logické předpokládat, že mohou způsobovat i onemocnění, které je známé jako autismus, ale které by se podle mého názoru v mnoha případech správněji a poctivěji nazývalo poškození mozku?

Z internetu..:
Atypický? autismus
Náš Mareček se narodil řádně v termínu, vše v pořádku. Hned v porodnici dostal" jen" očkování proti TBC, pak nás propustili domů. Mareček se jevil zdravý, ale ve 2 měsících nás poslali cvičit "Vojtu" kvůli hypotonii. Pak ve sledu několika měsíců jsme zjistili, že Mareček je vývojově pozadu, nejen s motorikou, ale i s řečí. Reagoval špatně na změny, na hluk. Prošli jsme několika vyšetřeními a výsledek? Mareček má vývojovou dysfázii s receptivní složkou a atypický autismus.
Nyní je mu 5 let a jeho stav se docela lepší, chodí normálně do školky, naučil se jakž takž mluvit, ale bohužel - jeho začlenění do společnosti nebude lehké.
Moje intuice mi říká, že to celé zavinilo očkování. Ale kdo ví, třeba se pletu. Každopádně to už neřeším, kdo, proč...čí je to vina. Je to vůbec něčí vina?
Chci jen, aby byl můj chlapeček šťastný. Můj malý autíček.
Autíček
Bohužel, jsem si jako každá maminka myslela, že některé věci se mě zkrátka netýkají. ( spíš jsem v to doufala) Daliborek se narodil vyvolávaným porodem. Vše bylo v pořádku.
Vyvíjel se jako normální kojenec. Jeho první slova v 6.měsíci byla kouzelná - táta, teta, auto, papa... Do roka uměl tahle 4 slova. Ovšem po očkování v 15M nastalo TICHO. Vše, co se naučil, se rázem ztratilo v jeho malé hlavičce. Najednou přestal mluvit, přestal chodit na wc, přestal používat lžíci. Podle dr. byl syn jen rozmazlený, ale jako matka jsem věděla, že něco není v pořádku!
Nenechala jsem se odbýt a vynutila si žádanku na psychologické vyšetření. Po pár sezeních byl diagnostikován autismus! Hlavou mi proběhlo milion myšlenek a otázek, na které mi ale nikdo nedokázal odpovědět. Proč my? Proč se to stalo? Co bude dál??
Postupem času si člověk tuhle diagnózu prozkoumá a najednou zjistí, že se s tím dá žít. Ano, syn je jiný, ale žije! Ano, má své mouchy. Ale kdo nemá? Nezbývá nic než se s tím smířit a bojovat za lepší život.... Jeho život!
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

Lékařský establishment (ovládaný farmaceutickým průmyslem) tvrdí, že neexistuje žádná souvislost mezi očkováním a autismem. Všichni myslící lékaři vědí, že je to lež. Vakcíny způsobují poškození mozku, které je pak falešně diagnostikováno jako autismus = aby se předešlo žalobám, ušetřily se peníze a ochránila se pověst vakcín. Stačí si porovnat graf znázorňující očkovací programy s výskytem autismu..
A pokud se dítě, které se normálně vyvíjí, nechá očkovat jakýmkoli typem vakcíny a poté regreduje (a ztrácí mentální nebo fyzické funkce), pak je za TO zodpovědná vakcína - pokud a dokud se neprokáže opak!
Mimochodem, neustále mě udivuje, kolik lidí se halasně veřejně staví proti "očkování" ko*kovid, ale přitom zůstávají nadšeni z desítek vakcín podávaných malým dětem.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

Nedávno se mě někdo zeptal: Je souvislost mezi vakcínami a autismem záměrná a proč?
= Chtějí, abychom byli mrtví, nebo přinejmenším nemocní/hendikepovaní. Všichni ti bezduší plazi, kteří nám vládnou, nás NENÁVIDÍ. Proto. Věnujte pozornost jejich ČINŮM, ne slovům.

Hromadné očkování dětí může za to, že každé třicáté dítě má autismus:
https://expose-news.com/2022/08/19/are- ... in-autism/
Procento dětí po celém světě s touto diagnostikou je raketově rostoucí. A mnozí to chtějí vědět: Jsou za to zodpovědné vakcíny?
V současné době má určitý stupeň autismu jedno ze 30 dětí, tedy 3,49 % dětí ve věku od 3 do 17 let. Vyplývá to z nejnovějších údajů z roku 2020, které byly shromážděny v roce 2019.
Mějte na paměti, že tyto údaje nezahrnují "vakcíny" proti kio*kovid, které byly zavedeny až po jejich shromáždění.
"Celková prevalence autismu v roce 2019 činila 2,79 % a v roce 2020 se zvýší na 3,49 %, což představuje 53% nárůst od roku 2017.
Stále dokola nám bylo opakováno, že vakcíny autismus nezpůsobují, ale všechny dostupné důkazy svědčí o opaku.

S tím, jak se do oficiálního očkovacího kalendáře u dětí přidává stále více injekcí, se počet případů autismu u dětí jen stále zvyšuje, a to právě spolu s tímto rozšiřujícím se kalendářem.

Existují i další známé spouštěče autismu, včetně glyfosátu, ale největším slonem v porcelánu jsou však vakcíny.
Vakcíny obsahují toxické kovy, jako je hliník a rtuť (thimerosal), o nichž je známo, že způsobují poškození mozku. Tyto toxiny jsou vstřikovány přímo do svalové tkáně, čímž se obcházejí přirozené bariéry těla, které by je jinak například při konzumaci zachytily, rozložily a vyloučily.
"Bylo prokázáno, že poruchy autistického spektra jsou doprovázeny narušenou homeostázou kovů," vysvětluje jedna studie.
"Zdá se, že míra, do jaké jsou lidé kovy ovlivněni, je do značné míry ovlivněna individuální genetickou výbavou."
Problematická je zejména rtuť (Hg), která je spojována jako "příčinný faktor" u řady patologických stavů, včetně autismu. Mějte na paměti, že některé šarže očkování proti chřipce stále obsahují rtuť ve formě thimerosalu.
"Dnes je nejčastěji používanou konzervační látkou vakcín hliník, nikoli thimerosal," upozorňuje Mercola a dodává, že "podle studie z roku 2018 bylo u lidí s autismem zjištěno vysoké množství hliníku v mozku".
"Obsah hliníku v mozkové tkáni u autistů byl trvale vysoký," přiznává jedna studie souvislost mezi touto běžnou složkou vakcín a poruchami autistického spektra.

= Jakkoli jsou tyto údaje děsivé, jsou z roku 2020, nikoli z 2. čtvrtletí roku 2022, a proto v nich ještě NENÍ zahrnuta vakcína ko*kovid.

A nevládní neziskové organizace milují autismus. Stát dorovnává financování těchto domovů a stará se o "klienty".
A kumulovaná zátěž hliníku a rtuti ze stovek injekcí způsobí obrovské přetížení malých tělíček.
A nedávno se také objevil článek v Newspunch, který hovořil o významném výskytu dětí s tím, co se prezentuje jako kombinace Alzheimerovy choroby a Parkinsonovy choroby. Jak úžasné, kromě autismu, který způsobily všechny tradiční vakcíny. Pokud ji budete hledat, zadejte do vyhledávače "Stovky dětí s diagnózou "dětská demence" - lékaři jsou zmateni"/"Hundreds of Children Diagnosed With ‘Childhood Dementia’ – Doctors Baffled"
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

CDC potvrdila souvislost hliníku ve vakcínách s dětským astmatem a AUTISMEM
https://newspunch.com/cdc-confirms-link ... od-asthma/
https://els-jbs-prod-cdn.jbs.elsevierhe ... 052690.pdf
můj úvod: AUTISMUS JE POŠKOZENÍ ZPŮSOBENÉ OČKOVÁNÍM. KDO TVRDÍ OPAK, LŽE! Nejdřív nebyl žádný autismus, ani žádné požadavky na očkování ve školách, pak se objevily požadavky ve školách a viola, autismus roste každým rokem rychleji, protože se přidává stále více vakcín. Co budeme dělat, až se brzy narodí každý pátý člověk s autismem? Jen se sami podívejte na seznam CDC, je ohromující, kolik rtuti, thimerisolu, hliníku, DNA potracených plodů nám dávají injekce!

Nová studie financovaná CDC potvrzuje, že sloučeniny hliníku obsažené v dětských vakcínách jsou spojeny s řadou onemocnění, včetně neurologických poruch, astmatu a velkého A: autismu.
Ačkoli se autoři studie snažili ze všech sil tuto souvislost minimalizovat, nepodařilo se jim obejít "pozitivní souvislost" mezi "expozicí hliníku v očkovacích látkách" a "přetrvávajícím astmatem" u dětí ve věku 24-59 měsíců. Celkově bylo u dětí ve studii, které dostaly 3 miligramy (mg) nebo více hliníku souvisejícího s očkováním, o 36 % vyšší riziko vzniku perzistentního astmatu než u dětí, které dostaly jiné vakcíny.
Všimněte si, že ve studii nebylo použito skutečné placebo bez vakcín, aby se hliník zdál méně škodlivý, než ve skutečnosti je. Kdyby autoři studie porovnávali očkované děti s neočkovanými, byla by zdravotní rizika spojená s expozicí hliníku ještě markantnější.
Přibližně 326 991 dětí narozených v období od roku 2008 do konce roku 2014 bylo očkováno na jednom ze sedmi různých míst ve Spojených státech, která se účastní projektu Vaccine Safety Datalink, což je síť poskytovatelů zdravotní péče spolupracujících s CDC. Výzkumníci shromáždili tyto údaje a poté se zaměřili na expozici hliníku v porovnání s výskytem ekzémů.
"Pokud existuje nějaký vztah mezi hliníkem a astmatem, mohl by u dětí s ekzémem vypadat jinak než u dětí bez ekzému," řekl Dr. Matthew F. Daley, jeden z hlavních autorů studie.
Daley a jeho kolegové poté zjišťovali, kolik očkování dostalo každé dítě před dosažením dvou let věku, a také expozici hliníku. Na základě těchto údajů byli schopni posoudit riziko onemocnění v závislosti na množství hliníku vpraveného do dětského těla.
Autor studie říká, že "bude stále obhajovat očkování stejně silně, jako jsem to dělal předtím, než jsme měli tyto výsledky"
Dr. Brian Hooker z organizace Children's Health Defense (CHD) upozorňuje, že dokument sice poukazuje na problematičnost hliníku, ale selhává v tom, že CDC nepoužila pro srovnání skutečné placebo a také v abstraktu studie použila poměr nejméně útočných rizik, aby se hliník jevil jako mnohem méně nebezpečný.
"Skutečné srovnání by mělo být [provedeno] mezi maximální expozicí hliníku ve 2 letech věku (což jsou asi 4 mg celkového injekčně podaného hliníkového aditiva) a skupinou s nulovou expozicí," cituje se Hooker.
"V článku, který jsem vypracoval s Neilem Millerem (SAGE Open Medicine, 2020), jsme zaznamenali poměr šancí 4,49 (statisticky významný) pro astma u očkovaných dětí oproti neočkovaným dětem. To se týkalo pouze očkování v prvním roce života. Zdá se, že CDC zde potvrzuje mé výsledky."
Daley také vydal prohlášení, že navzdory zjištěním jeho a jeho týmu stále věří, že hliník "je nedílnou součástí mnoha vakcín a zvyšuje jejich imunogenicitu a účinnost".
"Hliníkové adjuvans mají dobře zavedený bezpečnostní profil a používají se v mnoha vakcínách podávaných v raném dětství," dodal dále.
Daley dále uvedl, že po zvážení všech okolností bude také "stále stejně silně obhajovat očkovací látky, jako jsem to dělal předtím, než jsme měli k dispozici tato zjištění".
Jinými slovy, Daleymu je jedno, že hliník ve vakcínách způsobuje u dětí poškození mozku a neurologické poruchy = AUTIMUS. Stále věří, že vakcíny jsou dobré bez ohledu na to, co říká věda, a to je vše.
Konečný závěr studie tak, jak je prezentován, je matoucí v tom, že poukazuje na nebezpečnost hliníku ve vakcínách a zároveň ho odepisuje jako něco, co není tak velký problém.
"Je to klasická studie hliníkového průmyslu, která se tváří, že se vzdává určité možné toxicity hliníku (ve vakcínách), zatímco ve skutečnosti přináší několik sdělení signalizujících bezpečnost hliníku obecně," říká Dr. Christopher Exley, PhD.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

Big Pharma :VS: trh s "léčbou" autismu = by měl do roku 2028 dosáhnout 11,42 miliardy dolarů.. Farmaceutické společnosti očekávají exponenciální růst mnohamilionového trhu s léky proti autismu:
https://childrenshealthdefense.org/defe ... ent-drugs/
https://www.theexpresswire.com/pressrel ... 8_18888292
Velké farmaceutické společnosti se údajně zaměřují na komplexní programy léčby poruch autistického spektra. Studie provedená společností pro průzkum trhu 360 Research Reports možná "otevřela oči" velkým farmaceutickým společnostem, neboť toto odvětví dříve existenci ASD popíralo a vyhýbalo se i sebemenší diskusi o léčbě autismu. Nyní, když byl odhalen rozsah klinické populace lidí s tímto spektrem, však tyto společnosti začaly plánovat způsoby, jak zvýšit své zisky prostřednictvím léčebných programů.
"Po celá desetiletí byl nárůst výskytu autismu popírán a jakákoli diskuse o léčbě autismu se setkávala se stejnými posměšnými silami, které očerňovaly a zkreslovaly rodiče a lékaře snažící se těmto dětem zajistit lepší den," řekl Dr. James Lyons-Weiler, bývalý člen fakulty Pittsburské univerzity a autor knihy "Environmentální a genetické příčiny autismu".

Podle výzkumné zprávy společnosti 360 Research Reports, která byla zveřejněna v pondělí v tiskové zprávě, se předpokládá, že celosvětový trh s léčbou poruch autistického spektra (ASD) dosáhne do roku 2028 hodnoty 11,42 miliardy dolarů, což představuje nárůst z 9,01 miliardy dolarů v roce 2021.

Podle zprávy jsou giganty v oboru, kteří budou profitovat, společnost Otsuka, která v současné době ovládá šest procent trhu, následovaná společnostmi AstraZeneca, Pfizer, Eli Lilly, Johnson & Johnson a Roche.
Autismus se v současné době léčí nebezpečnými léky. Čím více lidí s diagnózou autismu, tím větší trh pro prodej léků. 87%+ dětí s autismem jsou předepisovány dva nebo více léků současně. "Faktem zůstává, že na léčbu autismu neexistuje žádná pilulka, ale trh je obrovský, protože rodiny zoufale hledají pomoc."

Jen dál (někteří) vnucujte (nejen) dětské "vakcíny" miminkům a dětem. Co by se mohlo pokazit.. Dodám, že jediné, co "léky" (drogy) způsobí, je, že se u dětí projeví autismus a zvýší se jejich neschopnost fungovat, cítit nebo pracovat ve společnosti. Mění je v zombie. většině těchto dětí je to prostě umožněno a je jim řečeno, že něco "neumějí". Je to trvale naprogramováno v jejich mozku. Měl jsem co do činění s různými dospělými autisty a skutečnost je taková, že je prostě nikdy nikdo nenaučil socializaci, chování, slušnému chování, sebeovládání, práci, neříkal jim "Ne" ani nic jiného, co dělají ostatní děti, aby mohly spolupracovat ve společnosti. Vymlouvají se na to a v dospělosti pak říkají: "Já nemůžu, protože...". Nebo
"Jsem člověk se speciálními potřebami, když se dostanu do stresu, uzavřu se do sebe". To všechno jsou věci, které je naučili. Léky jednoduše vypnou jejich schopnost fungovat.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

Míra výskytu autismu (nejen) v USA roste; v Kalifornii je zaznamenán rekordní počet případů:
https://studyfinds.org/autism-rates-america/
Míra autismu ve Spojených státech "rychle roste a mění se".
Nejméně u jednoho z 36 amerických osmiletých dětí (2,8 %) byl diagnostikován autismus. To je výrazně více než údaj o jednom ze 44 (2,3 procenta) dětí z prosince 2021.
https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/72/ss/ ... ss7201a1_w

..AUTISMUS JE POŠKOZENÍ OČKOVÁNÍM - AUTISMUS JE POŠKOZENÍ OČKOVÁNÍM - AUTISMUS JE POŠKOZENÍ OČKOVÁNÍM - AUTISMUS JE POŠKOZENÍ OČKOVÁNÍM - AUTISMUS JE POŠKOZENÍ OČKOVÁNÍM..
Jen náhoda. Nemá to nic společného s vakcínami nebo něčím podobným. Vlády to tak říkají. VŠUDE. A vy víte, že naše vláda je naprosto čestná a důvěryhodná. Jak jsme požehnaní, že na nás, a zejména na děti, dohlíží.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek
...mitochondriální poruchy jsou někdy genetické, ale mohou být způsobeny i toxiny v prostředí. Takže zdravé dítě může dostat jednu dávku vakcíny a vyvinout mitochondriální poruchu, pak dostat druhou dávku vakcíny a rozvinout autismus..
Americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb ustupuje v případu Pauling, aby zachránilo očkovací průmysl a zabránilo zveřejnění názoru Dr. Zimmermana. Představte si národní odpověď, která by následovala, kdyby Američané slyšeli pravdu v televizi a v médiích:
"Vakcíny způsobily autismus a americká vláda zaplatila za umlčení rodiny, jejíž případ to nesporně dokazuje."
Zde v souborech máte knihu ke stažení v původním anglickém znění i v češtině (strojově přeloženo z translatoru):
ENG: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3914.docx
CZ: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3915.docx
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

Souhrn dat + nové informace = Steve Kirsch: Vakcíny způsobují autismus:
https://otevrisvoumysl.cz/steve-kirsch- ... -autismus/

Podle jedné z nejuznávanějších světových autorit v oblasti autismu všichni nebo téměř všichni ze 100 nejlepších vědců v oboru autismu vědí, že za krizí autismu v Americe stojí především vakcíny. Jen o tom nesmějí veřejně mluvit..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

Důkazy, že vakcíny způsobují (nejen) autismus a mělo by se ihned přestat očkovat
https://otevrisvoumysl.cz/dukazy-ze-vak ... t-ockovat/
Souhrn řady důkazů, že vakcíny skutečně způsobují (nejen) autismus a mělo by se OKAMŽITĚ přestat očkovat jakýmikoliv vakcínami. Jsou zde důkazy (studie) o tom, že neočkované děti jsou mnohem zdravější než očkované, a důkazy o manipulaci s daty ze strany zdravotnických organizací a orgánů, aby se tato skutečnost zatajila. Více v článku.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

Hovor lékařů přináší další důkazy o tom, že vakcíny jsou hlavní příčinou autismu a SIDS
SIDS (syndrom náhlého úmrtí kojence) a autismus jsou převážně způsobeny vakcínami. Shodnou se na tom lékaři, kteří o tomto problému ví a nebojí se o něm mluvit. Více info v článku, zde:
https://otevrisvoumysl.cz/hovor-lekaru- ... mu-a-sids/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

Opětovná analýza údajů potvrzuje výsledky studie z roku 2011: Míra kojenecké úmrtnosti koreluje s mírou očkování dětí! Kojenecká úmrtnost koreluje s mírou proočkovanosti dětí, přičemž v zemích s vysokou mírou proočkovanosti je dětská úmrtnost vyšší..
https://expose-news.com/2023/10/15/when ... r-routine/
Jejich zjištění potvrdila únorová reanalýza dat, která byla publikována v odborném časopise Cureus. Nejnovější článek potvrdil závěr z roku 2011, že existuje pozitivní korelace mezi dávkami vakcín a mírou dětské úmrtnosti.

+ Podle Dr. Josepha Mercoly se zdá, že údaje z prvních měsíců pandemie koronaviru tuto souvislost potvrzují, zejména proto, že úmrtnost amerických dětí klesla v době výluk, kdy mnoho rodičů nemohlo vzít své děti na "plánované očkování." Během tohoto období se dětská úmrtnost snížila o 30%, z průměrných 700 úmrtí týdně na méně než 500 během dubna a května 2020.
Od konce 80. let minulého století přidává (nejen) Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) do doporučeného očkovacího kalendáře stále nové vakcíny, aniž by z něj nějakou vyřadilo. Rodiče se také ptají, zda nadměrné očkování nepřispívá k některým zdravotním problémům, které u svých dětí pozorují.
Podle zprávy, kterou v roce 2022 zveřejnila organizace Children's Health Defense, je 54 % amerických dětí chronicky nemocných, z toho 13 % ve speciálních školách. Téměř 11 procent dětí trpí poruchou pozornosti s hyperaktivitou (ADHD). Očkování souvisí s autismem a dalšími zdravotními problémy u dětí!
Alarmující čísla nezahrnují ani šokující nárůst výskytu autismu. V roce 1980, před zavedením očkování dětí, byl výskyt autismu přibližně u jednoho z deseti tisíc dětí.
V roce 2002 to bylo jedno z 250, v roce 2013 jedno z 50 a nyní se odhaduje, že je to jedno z 25 dětí. To by mělo být považováno za "kritickou pandemii veřejného zdraví", ale CDC, Světová zdravotnická organizace (WHO) ani korporátní média se o tom nezmiňují.
Zdá se také více než náhodné, že Amerika dává dětem do jednoho roku věku nejvyšší počet dávek vakcíny na světě, a to 26 dávek. Při vší této "ochraně" však mají USA také nejvyšší míru kojenecké úmrtnosti ze všech vyspělých zemí prvního světa. Údaje potvrdily, že v očkované populaci bylo procento lidí s nějakou formou srdečního onemocnění nebo poruchy 48 procent. V neočkované populaci to byla nula. A v očkované populaci se u 16,67 procenta lidí objevila artritida. V neočkované populaci to bylo nula. V očkované populaci onemocní diabetem 10 procent lidí. V neočkované populaci to byla opět nula.
Nemělo by nás překvapovat, že většina veřejnosti se jako ovce podřizuje očkovacímu kalendáři pro děti a ani je nenapadne tyto škodlivé vakcíny zpochybňovat jako něco jiného než život zachraňující zázrak moderní medicíny. Skutečná věda však ukazuje, že to není pravda. Podle třetího zákona Isaaca Newtona platí, že na každou akci v přírodě existuje stejná a opačná reakce. A i když se nad tím nikdo nezamýšlí, tento zákon platí i pro "akci" očkování: Vždy na ni bude následovat nějaký důsledek nebo "reakce". Rodiče to musí vždy zvážit, než své děti slepě zařadí do fronty na očkování vakcínou COVID-19 a na posilovací očkování.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

Nový turecký výzkum zjistil, že injekční aplikace "vakcín" proti koronaviru (COVID-19) savcům způsobuje autismus a zároveň snižuje počet neuronů v mozku.
Recenzovaný výzkum, publikovaný v časopise Neurochemical Research, se zabýval souvislostmi mezi očkováním mRNA (modRNA) COVID a neurovývojovými poruchami. Zaměřili se konkrétně na autismus, který je častým vedlejším účinkem očkování dětí.
https://www.theepochtimes.com/health/co ... dy-5564823
https://www.springer.com/gp/editorial-p ... cy-process
Muži jsou mnohem více poškozeni injekcemi vakcíny COVID než ženy.

= Zdá se, že Velký reset je podmíněn resetováním (vymazáním) mozků všech lidí. Vždycky mě zajímalo, jak pedofilové z DEM/CIA očekávají, že lidé budou tolerovat, že přijdou o všechno a stanou se komunistickými otroky. Čekám na další potvrzující studie.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

A stále propagují stále stejné lži, staré rčení, které vypouštějí lékaři, že ve vakcínách není tolik rtuti, aby lidskému tělu uškodila, je dávno dokázaná fraška! Úplně stejně jako dnešní lékaři, kteří chrlí lži, že bílkoviny s hroty zůstávají v místě vpichu, přestože je cévní systém roznáší po všech orgánech včetně mozku, podobně jako se rakovina katapultuje, když se dostane do lymfatických uzlin (lymfom).
= Rtuť je nejtoxičtější neradioaktivní prvek na Zemi. V jedné průměrné vakcíně (např. proti chřipce) je 25 mikrogramů rtuti, přičemž bezpečnostní limit je 5 mikrogramů?!
+ Hliník (a to nezmiňuji o nových formách hliníku a jiných kovů!) ve vakcínách (uvedený jako fosforečnan hlinitý) pomáhá rtuti (uvedené jako thimerosal) ve vakcínách všeobecně (četně vícedávkových vakcín proti chřipce atp.), překonávat hematoencefalickou bariéru..
Připomínám, že v 90. letech se ztrojnásobil počet dětských vakcín, což bylo varovným signálem, že vakcíny jsou ve skutečnosti přímou příčinou milionů případů autismu, protože počet případů stoupl z 1 z 10 000 dětí na 1 z každých 68, a to převážně u mužů.. !!!
Rtuť prochází hematoencefalickou bariérou, stejně jako toxické, viry napodobující bílkoviny z mRNA „vakcín“! Porucha autistického spektra je vývojová porucha, nikoli vrozená vada, takže její příčina NENÍ genetická.
=Vakcínový průmysl rád vyvolává hyperimunitní reakci na své toxiny, aby si rodiče mysleli, že si jejich děti vytvářejí imunitu vůči všem těm virům=

Masivní zvýšení zánětlivých cytokinů v krvi. Zánět v mozku, který je rozpoznán u většiny autistických dětí a souvisí s hliníkem smíchaným se spalničkovým virem, který je součástí očkování MMR. Živé viry spalniček nalezené v imunitních buňkách autistických dětí se zánětlivými střevními poruchami. Patologické změny střevního mikrobiomu, které následně podporují dysfunkční imunitní reakci, včetně problémů s gastrointestinálním traktem. Zvýšená expozice rtuti a problémy s detoxikací rtuti, olova, hliníku a dalších toxinů těžkých kovů (což přispívá k zánětu mozku)...
A reakce buněk na nebezpečí (CDR) je stav, kdy jsou buňky ohroženy něčím ve svém okolí, například toxickými proteiny hrotu, které se dostaly z místa vpichu a napadly životně důležité orgány. Jakmile je CDR spuštěna, tělo prochází zánětlivou fází (CDR1), po níž následuje regenerační fáze (CDR2), a poté by mělo obnovit normální funkci ve fázi CDR3. Mnoho lidí trpících syndromem Sproteinu a autismem se však nikdy nevyhne fázím CDR 1 a 2, což vede k chronickým onemocněním, která většina lékařů odepisuje nebo na ně prostě nemůže přijít (zejména proto, že nikdy nesmějí ukázat prstem na vakcíny).

A více než POLOVINA všech dětí trpí těžkými alergiemi, autoimunitními dysfunkcemi a chronickými nemocemi způsobenými zdrcujícím bleskovým útokem vakcín a nyní i nejexperimentálnějším, smrtícím náporem milionů prionů hrotů vytvořených uvnitř těla pomocí „technologie“ mRNA..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

Britský aktivista a filmař Andy Wakefield v nedávné epizodě pořadu Health Ranger Report (HRR) odhalil, že výskyt poruch autistického spektra, neurologických a vývojových poruch, které ovlivňují způsob, jakým lidé komunikují s ostatními, jak se učí a chovají, dramaticky vzrostl v době, kdy zdravotnické úřady zavedly více dětských vakcín..
https://www.brighteon.com/8a8a572e-eefe ... e1c740beda

Během pořadu HRR otevřel moderátor a zakladatel společnosti Brighteon Mike Adams, Health Ranger, diskusi o neurologických poškozeních způsobených vystavením chemickým látkám, pesticidům v životním prostředí, organofosfátům a dalším.

"O kolik se to nyní z hlediska trendů zhoršuje? Protože před několika lety to bylo tak jedno z 50 dětí. Dnes už to tak není. Je to tak?" Adams se ptal.
Podle bývalého lékaře byl výskyt této vývojové poruchy v době, kdy ještě studoval na lékařské fakultě, odhadován na jednu z 10 000, a protože je tak vzácná, je dokonce obtížné poskytnout přesný odhad, protože neexistuje žádný systém zjišťování. Dokonce se neobjevovala ani v učebnicích o normálním vývoji dětí a jeho poruchách.
"Pak se objevila na scéně jako nové onemocnění a v posledních 50 až 60 letech dramaticky akcelerovala, což se dělo souběžně s nárůstem očkovacího kalendáře pro děti. Je to náhoda, nebo je to příčinná souvislost? A já mám všechny důvody se domnívat, že jde o příčinnou souvislost," vysvětlil. Uvedl také nejnovější údaje, podle nichž byla v USA diagnostikována porucha autistického spektra u jednoho z 20 až jednoho z 25 dětí. Dále však upozornil, že žádná ekonomika a žádná země již nemůže vydržet takovou míru poškození svých dětí..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50 % (1 z 30 dětí je považováno za autistu)

Příspěvek od CZkotas »

..připomenutí starých dat do roku 2018...:
Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět