Už to jede, už to sviští.. od 18.7. můžete v ČR zajít pro 4té (a další) "dávky".. +DŮKAZY, ŽE NOŠENÍ MASEK ŠKODÍ!

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Už to jede, už to sviští.. od 18.7. můžete v ČR zajít pro 4té (a další) "dávky".. +DŮKAZY, ŽE NOŠENÍ MASEK ŠKODÍ!

Příspěvek od CZkotas »

Už to jede, už to sviští. Ovčani od pondělí 18.7. začali v ČR poslušně chodit na 4té dávky.
Ani jsem to nevěděl, naposledy jsem nějaké kecy zahlídl ve ve stylu “že je to pro ohrožené skupiny” (stejně dezinformovali u všech dávek!) .. = To vysvětluje stádové chování, kdy v létě potkáváte “lidi” s maskou na obličeji, když se jen tak prochází, nakupují.. = jsou zcela nepříčetní! A měli by být pro svou vlastní (a naší) ochranu zavřeni!! A podávají už jen fajzr, extra nejlepší gatěsovu šmakuládu.
A všichni tam s maskami, musí se přece hrát divadlo, plnit ko*kovid protokol a náhodou "nemyslet", tupě poslouchat! No a k tomu venku 30 ve stínu, PROSÍM, DEJTE SI..:
Obrázek
“Čekalo nás tam asi 30 lidí u vchodu a ředitel řekl, že se bude očkovat až od 15. srpna a bude muset být registrace,” uvedl muž, který se vydal ve středu do xxxxx nemocnice pro čtvrtou dávku. Všichni přítomní si přitom mysleli, že v nemocnici ji dostanou.

Jak se už třepou, protože jim to řekla média a zaprodaní NElékaři. Teď začne být nemocných.. Jaká náhoda a POZOR – nabodaní budou opět šířit “toxicitu ze spásných vakcín” do svého okolí a zaprodanci pracující pro média nyní definují pozitivní PCR testy jako infekci ko*kovidem. A falešná pLandemie se vrací, k tomu KYJEVSKÉ a FIALOVÉ divadlo...

No není to kráása pohledět, jak ty injekce na sraženiny natahuje a poté vstříkne do oběti..:
Obrázek


A jak se dalo čekat, všichni konspirační tardi (vláda, MZČR, msm..) a další mluvčí-idioté se seřadili do fronty a naléhají, aby všichni opět začali nosit obličejové masky.

Stejně jako většina lidí s mozkem jsem během této falešné pLandemie masku nenosil. A desítky prokázaných vědeckých prací ukazuje, že masky jsou neúčinné při prevenci pohybu infekčních organismů a/nebo snižují hladinu kyslíku a vystavují nositele zvýšenému množství oxidu uhličitého. Dostupné lékařské důkazy prokazují, že masky nepřinášejí žádný užitek při prevenci šíření infekce, ale velmi škodí těm, kteří je nosí. Studie v časopise Cancer Discovery zjistila, že vdechování škodlivých mikrobů může přispět ke vzniku rakoviny plic v pokročilém stadiu.

Zde je deset důvodů, proč je každý, kdo nosí masku, hlupák:
1) Studie provedená na 53 chirurzích a zveřejněná v časopise Neurocirugia dospěla k závěru, že "vydechovaný oxid uhličitý může být zachycen uvnitř obličejových masek, což způsobuje snížení okysličení krve". To potvrdila i řada dalších studií. Takže, maska N95 (a všechen záměrně prodávaný odpad) může snížit okysličení krve až o 20 %, což může vést ke ztrátě vědomí.
2) Následující citát je převzat z časopisu New England Journal of Medicine: "V mnoha případech je snaha o plošné maskování reflexivní reakcí na obavy z pandemie".
3) Ve sborníku ze VII. mezinárodní konference o pneumokoniózách byly uvedeny podrobnosti o třech případech plicní fibrózy, o nichž se předpokládá, že byly způsobeny expozicí syntetickým textilním vláknům. V pozdějším vědeckém článku bylo zjištěno, že "na každém typu masek byly pozorovány volné částice". Vdechování vláken může vést k astmatu, bronchitidě, zápalu plic a dalším plicním onemocněním.
4) V roce 2015 došel článek v časopise British Medical Journal k závěru, že "výsledky varují před používáním látkových masek". Studie ukázala, že "zadržování vlhkosti, opakované používání látkových masek a špatná filtrace mohou vést ke zvýšenému riziku infekce. Autoři dodali, že "látkové masky by neměly být zdravotnickým pracovníkům doporučovány, zejména ve vysoce rizikových situacích, a je třeba aktualizovat pokyny".
5) Viry se mohou hromadit v látce masky, čímž se zvyšuje množství vdechovaného viru.
6) V roce 1991 byl v časopise World Journal Surgery publikován článek s názvem "Postoperative wound infections and surgical face masks: a controlled study’ was published in World Journal Surgery in 1991". Po studii 3 088 operací autor uvedl, že bylo zjištěno, že používání masek při operacích mírně zvyšuje výskyt infekcí oproti nepoužívání masek. Bylo zjištěno, že masky chirurgů neposkytují pacientům žádnou ochranu.
7) Nasazení masky na dítě je nebezpečné a může zvýšit riziko udušení. Masky nasazené starším dětem vedou k vážným dlouhodobým psychickým problémům. Děti jsou obzvláště zranitelné vůči poškození mozku, které vznikne v důsledku hypoxie způsobené nošením masky.
8) Je známo, že masky způsobují vyrážky na obličeji, plísňové infekce a bakteriální infekce. Lékaři po celém světě zaznamenali souvislost mezi nošením masek a bakteriálním zápalem plic.
9) Článek publikovaný v časopise Ophthalmology and Therapy varoval před nárůstem syndromu suchého oka u nositelů masek. Nošení masek způsobuje také problémy s ústní dutinou a zuby.
10) Snížená hladina kyslíku způsobená nošením masky vede k nárůstu výskytu rakoviny a k nárůstu metastáz u pacientů s rakovinou, kteří jsou v remisi.

Překvapivých 68 % pacientů, kteří nosí masky, uvedlo zdravotní problémy související s nošením masek. Nejčastějšími problémy jsou podrážděnost, bolesti hlavy, potíže se soustředěním, nešťastnost, nechuť chodit do školy, malátnost, zhoršené učení a ospalost a únava.
V březnu 2020 Dr. Chris Whitty, lékařský poradce vlády v Anglii, upozornil, že vláda nedoporučuje zdravým jedincům nosit masky. V USA označil doktor Anthony Fauci nošení masek za signalizaci ctnosti. Studie, kterou v roce 2020 zveřejnila americká CDC, dospěla k závěru, že obličejové masky v prevenci chřipky nijak nepomáhají.

Jediným důvodem, proč nutit lidi nosit masky, je jejich zastrašování, kontrola a zabíjení. Stojí za to připomenout, že CIA používala nošení masek jako formu mučení. Na celém světě měli politici z propagace masek finanční prospěch.


„Chtěli bychom, aby se provádělo pravidelné očkování,“ řekl Válek. Postup by podle něj měl být jednotný v celé EU, což chce projednávat i jako jedno z témat českého předsednictví.
= JESTLI CHÁPU DOBŘE, NIKDY NEJSOU A NEBUDOU TYTO "POKUSNÉ" SUBJEKTY PLNĚ "OČKOVÁNI"


+ Z hovinek:
První inzerát k očkování ministerstvo zveřejnilo asi dva týdny před zahájením vakcinace. Tehdejší premiér Andrej Babiš (ANO) označil reklamu se zelenou gumovou rukavicí držící injekci za „katastrofální“ a resort tehdy vedený Janem Blatným (za ANO) vyzval, aby si sehnal odborníky na marketing.
Další propagaci očkování pak převzal úřad vlády, spolupracovala na ní iniciativa komunikačních agentur a expertů Cesta ven. Velká kampaň za 50 milionů korun v tisku, na venkovních reklamních plochách, v rádiích a televizích měla původně začít už v lednu. Nakonec kampaň s heslem Udělejme tečku za koronavirem začala až v polovině dubna.
Pozornost vzbudila i poslední kampaň v tisku z loňského listopadu, v níž bývalé vedení ministerstva použilo velmi syrové fotografie pacientů s covidem-19 z nemocnic. Podle průzkumu z prosince loňského roku ji 57 procent dotázaných ani nezaregistrovalo. Podle 62 procent respondentů kampaň neměla potenciál lidi k očkování přesvědčit. (ČTK)
https://denikn.cz/minuta/849747/
Obrázek
= VEŠKERÁ PROPAGACE BYLA PODVOD, NEBYLA ZAKONČENA TEČKOU, ALE VLASTNĚ POKRAČUJÍCÍ A NEKONČÍCÍ DVOJTEČKOU. STEJNĚ JAKO VŠECHNY VLÁDY A ZDRAVOTNICTVÍ Z CELÉHO SVĚTA, KTEŘÍ SE PODÍLELI A STÁLE PODÍLÍ NA NEJVĚTŠÍM PODVODU V DĚJINÁCH LIDSTVA. A ZA TUČNÉ FINANČNÍ ODMĚNY A BONUSY PŘI PLNĚNÍ "NAŘÍZENÉHO A SMRTELNÉHO KOVID PROTOKOLU"...NIC NESKONČILO!

+ PROKÁZANÉ A NEBEZPEČNÉ DEZINFORMACE, STÁLE ŠÍŘENY VLÁDOU A MSM, tedy LŽI o "očkování proti koronaviru:"
Zřídka uvádím odkaz vedoucí poté na sračk*mety a mediální hovinka, ale tohle je hazard..: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/osm- ... rit-150426
Prodělaná nemoc chrání lépe než očkování
Injekce mění DNA
Vakcíny byly podezřele rychle, zatímco lék nemáme
Vakcína do těla vpraví virus a způsobí nemoc
Je to špatná vakcína, jelikož se musí každý rok přeočkovávat
Očkování je na nic, když i pak musím nosit respirátor
Vakcíny způsobují neplodnost
= VŠECHNY TYTO LŽI už byly vyvráceny studiemi. A stále patří mezi "mýty a dezinformace" a jsou proto velmi nebezpečné!!
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět