Co když jsou.. Odpůrci vakcín od začátku celou dobu těmi ... VYVOLENÝMI?

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Co když jsou.. Odpůrci vakcín od začátku celou dobu těmi ... VYVOLENÝMI?

Příspěvek od CZkotas »

Del Bigtree vyslovil myšlenku, že možná jsou odpůrci vakcín od začátku "vyvolení". S touto myšlenkou přišel 27. července v epizodě pořadu "The Highwire":
https://www.brighteon.com/2d25ea01-78ca ... f3fb70e093

Překlad do CZ:
"Budu jen chvíli spekulovat o této myšlence, že existují lidé, jako je [technologický magnát] Bill Gates, kteří jsou tak znepokojeni zdroji, že věří, že jediným způsobem, jak zachránit planetu a náš druh, je snížit populaci," řekl.
Moderátor, který je také generálním ředitelem skupiny proti očkování Informed Consent Action Network, poznamenal, že lékaři, analytici a další lidé vystupují s tím, že to vypadá jako masové vyhlazování. Globalisté si však nemysleli, že by mohli svět tak snadno depopulovat, a tak zavedli "plandemii", aby dali lidem alespoň možnost volby: vzít si vakcíny proti koronaviru, nebo je odmítnout.
"Chytré lidi přece nemůžete vyhladit, ne? Takže byste chtěli nějaký druh vybíjení stáda, které máte pod kontrolou, ale chtěli byste, aby to vypadalo, že je to volba," řekl Bigtree.
A tak začíná proces výběru.
Mezitím se "partnerské zdravotnické orgány" nezastaví, dokud nebude dosaženo cíle založeného na tom, co bylo vepsáno na Georgijských poradních kamenech: "Udržet lidstvo pod 500 000 000 ve věčné rovnováze s přírodou."
"Pak vám řeknou, že potřebujete další úder po druhém. A tak 'podle plánu' Úřad pro kontrolu potravin a léčiv povoluje čtvrtou, pátou posilovací dávku pro různé skupiny, přestože sama věda říká, že to snižuje imunitu a činí to lidi stále zranitelnějšími," řekl moderátor.
Bigtree se svěřil, že ho napadlo, že ke konci tohoto humbukování za ním přijde Gates a řekne: "Opravdu jste odvedl svou práci přesně tak, jak jsme potřebovali. Vypustili jsme veškerou propagandu, a to proto, že jsme museli zlikvidovat obrovskou část světa. A budu k vám upřímný, Dele, mysleli jsme si, že jsme to možná přehnali. Všichni si mohli vzít vakcínu a všichni zemřou." "To je pravda," řekl jsem.
"Co když uznáme, že oni neútočí na nás, antivaxery? Zřejmě si nás vybrali. My musíme být ti vyvolení," vyslovil dále hypotézu.
Mezitím se na svých platformách ozývají odvážlivci, kteří odmítají přijmout experimentální a genově pozměňující vakcíny, aby vytvořili povědomí o eugenických a depopulačních krocích globalistů, kteří chtějí zachránit co nejvíce lidí. Celkový nárok na finanční závazky vůči americkému lidu činí 169 bilionů dolarů. Aby se tedy vyčistily bilance a lidé tuto částku nikdy nemuseli platit, je řešení velmi jednoduché: genocida.
Při tomto "holocaustu" mohou být zabity miliardy lidských bytostí. Současné hnutí využívá kombinaci zákonů, vakcín, biologických zbraní, ekonomického kolapsu a nedostatku potravin, což je uměle vyvolaný kolaps potravinového systému.
Mezitím zakladatel InfoWars Alex Jones udeřil na agendu globalistů Nový světový řád (NWO). Jones vyzval ke globálnímu vyhlášení červeného poplachu v souvislosti s různými znepokojivými událostmi, které již probíhají po celém světě.
"Toto je převzetí moci NWO, depopulace světa. Toto je světová válka 1000, vymírání, vzpoura a depopulace," řekl Jones, když odsoudil elity za vypalování a vyhazování do povětří farem a zpracovatelských závodů a za úmyslné otravování krav a plodin.
"Únosnost civilizace Země je nám vyrvána z rukou. Právě teď se pod námi vytahuje koberec," řekl Jones. "Cílem NWO je vyhladit lidstvo záměrným vyhladověním lidí."
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět