CDC obrací a přiznává, že celá šaráda s "ko*kovid divadlem" byla lež! Tento obrat jen potvrzuje, že jsme měli pravdu!!

Vše o COVID-19
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

CDC obrací a přiznává, že celá šaráda s "ko*kovid divadlem" byla lež! Tento obrat jen potvrzuje, že jsme měli pravdu!!

Příspěvek od CZkotas »

Prostě musím přidat další info, které jsem před chvílí zaznamenal a považuji ho za důležité. CDC obrací a přiznává, že celá šaráda s "ko*kovid divadlem" byla vlastně lež, viz:
https://twitter.com/backtolife_2023/sta ... 308960271
= Ve zkratce, CDC najednou tvrdí, že jejich předchozí pokyny už neplatí. Upustili od svých požadavků ohledně masek, očkovaných a neočkovaných lidí, sociálního odstupu, povinných karantén, vynechávání dětí ze škol a dokonce i od provádění ko*kovid testů na asymptomatických lidech atd. Tento obrat CDC jen potvrzuje, že jsme měli a máme celou dobu pravdu!
Odkaz na CDC: https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/71/wr/ ... mm7133e1_w
Obrázek
CDC už nenabádá ani se nesnaží donutit všechny ve "stádu", aby se nechali očkovat. Od nynějška je na jednotlivcích, aby se rozhodli sami, aniž by jim vláda říkala, co mají dělat!
Obrázek
Nové vydání CDC s názvem "Guidance for Minimizing the Impact of Covid-19" (Pokyny pro minimalizaci dopadu Covidu-19), jak vysvětluje NPR, obsahuje následující doporučení:
Osoby vystavené viru již nemusí být v karanténě
Neočkované osoby mají nyní stejné práva jako osoby očkované
Studenti mohou po vystavení viru zůstat ve třídě
Již se nedoporučuje vyšetřovat (testovat) osoby bez příznaků


Mezi další nová doporučení patří nošení masek pouze v případě, že jste byli vystaveni ko*kovid nebo jste byli testováni "pozitivně", a také oficiální uznání CDC, že zdravá neočkovaná osoba má nyní stejnou imunitu jako plně očkovaná osoba, atd.

= Úkol splněn, toxické jedy obdržela většina populace a to i díky "shedding"...

Žádné příznaky? Žádný problém. Očkovaní nebo neočkovaní? Stejné pokyny...
Tragických případů je příliš mnoho. Příliš mnoho mladých životů bylo ztraceno a stále je ztráceno.
"Syndrom náhlého úmrtí dospělých" tzn. poškození z toxických vakcín vidíme dnes a denně po celém světě:

Obrázek

Stále jsme ve skutečném a aktuálním nebezpečí! Až uvidíme první soudní rozsudky nad pachateli, kteří se na tomto podvodu a hazardem úmyslně podíleli, můžeme si oddechnout. Do té doby očekávejte to nejhorší. Nemám ale soucit s těmi, kteří byli zraněni nebo zabiti těmito smrtícími injekcemi. Měli spoustu příležitostí bádat a rozhodnout se sami! Místo toho ustoupili a vzali si je, protože jim nějaký falešný člověk v laboratorním plášti v televizi řekl, že je to "bEzPeČnÉ a úČiNnÉ".
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět