DŮKAZY O SABOTÁŽI plynovodu Nord Stream 1 a 2, který zjevně zorganizoval bezohledný Bidenův režim USA !!

Vše co nikam nezapadá
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

DŮKAZY O SABOTÁŽI plynovodu Nord Stream 1 a 2, který zjevně zorganizoval bezohledný Bidenův režim USA !!

Příspěvek od CZkotas »

SABOTÁŽ plynovodu Nord Stream 1 a 2 zjevně zorganizoval bezohledný Bidenův režim, tedy emérika! Demolice plynovodů Nord Stream 1 a 2 v Baltském moři je jedním z nejnehoráznějších a nejhorších teroristických a sabotážních činů v dějinách našeho světa.
Nyní, když byla sabotáž potvrzena mnoha státy, začala hra na obviňování, protože se všichni ptají: "Kdo to udělal?".
Obrázek
VIDEO: https://www.brighteon.com/4600d3db-b322 ... 1b8ec996c
CZ překlad:
Senátor Ron Johnson: "Nedokážu si představit účinnější způsob, jak potrestat ruskou agresi, než zvrátit dosažený pokrok, a pokud je to možné , zabránit tomu, aby byl Nord Stream 2 vůbec dokončen."
Senátor Johnson: "...Přijmout opatření, která zabrání tomu, aby byl VŮBEC uveden do provozu."
Nulandová: "V případě, že by se jednalo o projekt, který by měl být realizován v rámci projektu Nord Stream 2, je třeba, aby se na něj podílela např: "...Očekáváme, že výstavba plynovodu bude pozastavena."
Johnson: "Rozhodně doufám, že senátní výbor pro zahraniční vztahy přijme zákon, který by šel nad rámec pouhého pozastavení, ale ukončil by ho natrvalo."


Letos 7. února Joe Biden nabídl chabě zastřenou hrozbu, že plynovod Nord Stream zničí, a to ve svém obvyklém zlodějsko-podvodnickém stylu, jehož jsme všichni svědky, když si hraje na drsňáka:
VIDEO: https://www.brighteon.com/1060f43f-5bd8 ... 692eeb37e6
CZ překlad:
Joe Biden: "Pokud Rusko zaútočí... pak už Nord Stream 2 nebude. Ukončíme ho."
Reportér: "Ale jak přesně to uděláte, když... je projekt pod kontrolou Německa?"
Biden: "Slibuji vám, že to dokážeme." (následuje samolibý úsměv)


Začátkem letošního roku, 27. ledna, Victoria Nulandová slíbila, že Nord Stream 2 bude zastaven "tak či onak".
Video: https://www.brighteon.com/d18ef7c4-89f7 ... 5f72a99a7c
CZ překlad:
Victoria Nulandová: "Pokud Rusko tak či onak napadne Ukrajinu, Nord Stream 2 se nepohne kupředu."

Takže bezohledný Bidenův režim veřejně vyhrožuje, že zničí plynovod Nord Stream jakýmikoliv prostředky, pak se v oblasti Bornholmu v Baltském moři objeví zásahová jednotka amerického námořnictva s podmořskými demoličními experty a o pár měsíců později je plynovod Nord Stream rozmetán na kusy přímo v oblasti Bornholmu v Baltském moři, čímž se evropský průmysl dostane na cestu ke kolapsu a zároveň se upevní západní nadvláda amerického průmyslu a dolarové měny.

A taky Málokdo si uvědomuje, že pokud BASF ukončí činnost, dojde ke kolapsu evropského průmyslového odvětví.
BASF dodává naprostou většinu průmyslových chemikálií potřebných pro hnojiva, rafinaci ropy, letecký průmysl, výrobu automobilů, textilu, spotřebních výrobků, zdravotnických potřeb a léků, plastů a pryskyřic a mnoho dalšího. Bez společnosti BASF nemůže evropský průmysl fungovat a bez zemního plynu nemůže fungovat ani společnost BASF.
Zničení plynovodů Nord Stream 1 a 2 nyní zaručuje, že BASF bude nucena ukončit provoz. To znamená, že evropský průmysl skončil. A to znamená, že evropské banky budou čelit rozsáhlé platební neschopnosti. Samotná existence měny euro - a EU jako takové - je nyní ohrožena.

Vyhozením Nord Streamu do povětří se USA podařilo uvést do pohybu události, které způsobí kolaps západní Evropy, jak ji známe, a promění kontinent prvního světa v peklo třetího světa plné hladu, bídy, nezaměstnanosti a průmyslové zkázy. Tento výsledek byl již spuštěn a nelze jej zastavit, protože potrubí Nord Stream nebude možné opravit po dobu několika měsíců nebo let!

+ Autentické záběry dánského letectva z míst explozí plynovodů Nord Stream 1 a 2:
https://rumble.com/v1lqy77-autentick-zb ... 1-a-2.html

Obrázek

+ Doplňující info článek: Tři masivní exploze zničily plynovody Nord Stream 1 a 2 nedaleko dánského a švédského pobřeží a polský europoslanec a bývalý ministr obrany a zahraničních věcí již za likvidaci obou plynovodů stihl USA poděkovat na Twitteru! Podle ruské FSB mohlo jít o exploze protiponorkových torpéd svržených na potrubí z lodi nebo ze stíhačky! Pro domácnosti plyn s omezeními v EU bude, ale průmysl v Evropě zřejmě zkolabuje! Vedení koncernu VW dokonce zvažuje uzavření továren ve Střední Evropě a přesunutí výroby na jihozápad a sever Evropy do pobřežních měst, kde jsou LNG terminály!
https://aeronet.news/video-tri-masivni- ... podekoval/

USA je JEDINÁ země, která má prostředky a MOTIV. Žádná jiná země neměla obojí.
V USA jsou příliš hloupí na to, aby zakryli vlastní stopy.
=CZkotas=


Obrázek
– Kdo nenávidí ruské plynovody?
– USA.

– Kdo se pokoušel zastavit jejich výstavbu?
– USA.

– Kdo řekl, že je zničí?
– USA.

– Kdo bude mít prospěch z jejich zničení?
– USA.

– Kdo je poškodil?
– Nemáme tušení.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět