Gruzie je další ... "Ukrajina"?

Vše o ukrajinském konfliktu
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Gruzie je další ... "Ukrajina"?

Příspěvek od CZkotas »

Mimochodem, myslím si, že Gruzie je další okrajina.. Je zajímavé, že protestující v Gruzii vedou kampaň za to, aby Amerika měla větší svobodu kontrolovat jejich zemi. Ještě bizarnější je, že chtějí vstoupit do chronicky zkorumpované EU! Asi nepřekvapí, že EU a USA demonstranty otevřeně podporují - některé z nich lze vidět mávat vlajkami EU a USA. Západní spojenci (USA, Velká Británie a EU) prosazují, aby Gruzie (samozřejmě blízký soused Ruska) vstoupila do NATO. To vše je spiknutí s cílem rozšířit sílu a význam NATO. Je jasné, že plánem je dotlačit Gruzii na stejnou cestu, jakou se vydala Ukrajina. Nyní, když je třetí světová válka v plném proudu, se konflikt brzy přesune do Gruzie??

USA, EU (a Británie) vybraly Gruzii jako další válečnou zónu pro konflikt s Ruskem. Vše, co se děje teď v Gruzii, se nejprve odehrálo na okrajině. Tato designová válka, do které nás donutilo bojovat Američany vedené NATO, dramaticky změnila svět. Vše kvůli záchraně země (Ukrajiny), o které před rokem málokdo něco (pokud vůbec) věděl a o kterou se nyní málokdo zajímá více než o jiné země, které jsou zapojeny do válek (Jemen, Kongo, Sýrie atd.).
Ceny energií prudce vzrostly, protože absurdní sankce proti Rusku vedly k dramatickému nárůstu cen ropy a plynu v Evropě. Když Američané "vypnuli" plynovod Nord Stream, cena plynu vzrostla ještě více.
Světová (západní) ekonomika je ničena. Dlouhodobý dopad na důchody, úspory atd. bude strašlivý. Mezitím, Indie a Čína dostávají levnou ropu a plyn z Ruska. Budou hospodářsky prosperovat. Úrokové sazby se zvyšují a zůstanou už vysoké. Dojde k mnoha bankrotům a nezaměstnanosti.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět