Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU, jak na DETOX (+dalších látek vylučovaných nejen z "kovid vakcín") z vašeho těla !!!!

Vše o COVID-19
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU, jak na DETOX (+dalších látek vylučovaných nejen z "kovid vakcín") z vašeho těla !!!!

Příspěvek od CZkotas »

ÚVOD: Pokud se někdo již dříve nechal "očkovat" a případně i "posílit" proti (hoaxu) COVID-19, gratuluji vám - nedosáhli jste vůbec ničeho!
A vhledem k tomu, že nedávno (nejen) FDA už schválila nejnovější "očkovací látky COVID", tak začíná být vhodná doba pro doplnění zásob doplňků a vitamínů..
Aktuálně to vypadá, že COVID 2.0 je asi už nevyhnutelný, protože byli předschváleny nejnovější "vakcíny" proti idiotismu kovid (opět a klasicky) od společností Pfizer a Moderna. A kdyby tato (a přechozí) "očkování" skutečně zůstala v těle těch, kteří si je vezmou, my ostatní bychom se nemuseli obávat, že sami onemocníme. Smutnou pravdou však je, že stále více důkazů ukazuje na to, že "vylučování" (shedding) je velmi, velmi reálné, což znamená, že můžete "chytit" cokoli, co tyto lahvičky obsahují, jednoduše tím, že jste v blízkosti někoho, kdo byl nedávno očkován..
Dodám, že další "nově schválené injekce proti COVID" byly testovány pouze na myších - jen na osmi z nich - a NIKDY na lidech, to jen pro informaci.

V poslední době se hodně mluví o skryté složce oxidu grafenu (už nejen pouze na alternativě) ve "vakcínách" proti koronaviru COVID-19 a o tom, jak např. interaguje s elektromagnetickými frekvencemi (EMF), jako je 5G, a dokonce je jimi aktivován - ale existují způsoby, jak se ho přirozeně zbavit, ale obávám se, že vždy jen na určitou dobu, dle mého názoru ne úplně a na pořád, ale nepropadejme zatím panice..
I kdybyste nikdy neabsolvovali ani jednu injekci proti kovid "chřipce", faktem zůstává, že oxid grafenu (a jeho deriváty) zamořují zásoby vody, vzduch, který dýcháme - prostřednictvím geoinženýrství a "chemtrails"
(viewtopic.php?f=7&t=116), i potraviny. Existuje také spekulované riziko "vylučování" vakcíny, kdy se neočkovaná osoba může "nakazit" jedem jen tím, že se nachází v těsné blízkosti někoho, kdo byl nedávno očkován.

Zajímavé je, že příznaky spojené s otravou oxidem grafenu a vystavením elektromagnetickému záření jsou do značné míry stejné jako příznaky popisované jako "COVID". Proto si mnozí od samého počátku "pandemie" kladli otázku, zda vůbec nějaký cirkulující "virus" existuje, protože by se mohlo stát, že "COVID" je jen otrava oxidem grafenu a znečištění EMP - "COVID" by dokonce mohl být jen extrémní expozicí 5G pod jiným názvem.
A "vakcíny" proti COVID jsou nabité oxidem grafenu, což by vysvětlovalo, proč se většina vážných onemocnění a úmrtí připisovaných "COVID" vyskytla téměř výhradně u plně očkovaných.

To vše je děsivé, ale existují způsoby, jak můžete pomoci očistit své tělo od případné otravy oxidem grafenu, přičemž jedním z nich je glutathion, známý také jako "hlavní" antioxidant. Glutathion, který se skládá z aminokyselin glycinu, cysteinu a kyseliny glutamové, je přirozeně produkován játry a tělo jej využívá k obnově tkání a zároveň posiluje imunitní systém.
V případě přetížení organismu oxidem grafenu může dojít ke snížení hladiny glutathionu - a to zejména pokud jste starší 65 let. Lidé s již existujícími zdravotními potížemi mají také tendenci mít nízký obsah glutathionu, proto je důležité jej doplňovat, stejně jako n-acetyl cystein neboli NAC.

Klinické studie zahrnující stovky pacientů na jednotkách intenzivní péče, kteří jsou na pokraji smrti, zjistily, že právě šíření oxidu grafenového v kombinaci s expozicí 5G vytváří plicní plaky, které jsou běžně spojovány s COVID. Podle Ricarda Delgada ze společnosti La Quinta Columna jim léčba glutathionem prostřednictvím přímých intravenózních injekcí nebo perorálně, stejně jako 600 miligramů nebo vyšším množstvím NAC, může pomoci těmto typům pacientů, aby se začali zotavovat během několika hodin.
"Oxid grafenu při oxidaci nebo aktivaci specifickými frekvencemi EMP překračuje schopnost těla vytvářet dostatek glutathionu, což ničí imunitní systém a způsobuje onemocnění."
"V případě onemocnění (jako jsou příznaky Covidu a všechny jeho 'varianty') je nutné zvýšit hladinu glutathionu v těle, aby se vypořádalo s toxinem (oxidem grafenu), který byl do těla vnesen nebo elektricky aktivován."
Vzhledem k tomu, že NAC je prekurzorem glutathionu, je vhodnějším způsobem obnovy zásob glutathionu než přímé užívání glutathionu. A NAC je obzvláště prospěšný, pokud se užívá se zinkem, o němž se předpokládá, že rozkládá oxid grafenu. +Mezi další užitečné doplňky stravy, které mohou pomoci zbavit tělo oxidu grafenu, patří např:
Astaxanthin
Melatonin
Ostropestřec mariánský
Kvercetin
Vitamín C
Vitamin D3
Nattokináza

(EXPERT: Nattokináza (levná a dostupná) detoxikuje Sproteiny z těla, viz: viewtopic.php?f=5&t=164)

POKUD OBJEVÍM DALŠÍ UŽITEČNÉ INFORMACE, RÁD TOHLE TÉMA DOPLNÍM O DALŠÍ

+ Dr. ANa Mihalcea měla úspěch s použitím intravenózní chelatační terapie EDTA s vyššími dávkami vitaminu C, methelynové modři a dalších kritických náhradních živin (díky čisticímu charakteru EDTA, která je chelátorem toxických kovů a je uvedena v patentech souvisejících s nanotechnologií/hydrogely/grafenoxidem jako protichůdná a účinná pro diabetické a rozpouštěcí struktury samovolně se shromažďující v krvi těch, kteří ji nesou).
Takže, jak odstranit toxiny C19 a skrze chemtrails - zejména kovy, je chelatace. I některé volně prodejné prostředky jsou chlorella a kyselina slfa-lipoová. ALE udělejte si o nich vlastní průzkum, protože se po nich můžete cítit hůře, než se budete cítit lépe.

+ Vypněte všechny 5G na svých zařízeních, jako je mobil, WiFi, TV atd.. Přinejmenším omezujte jejich expozici.


Pokud máme budoucnost (15min města), kde:
Nikdo nás nenavštěvuje, aby šířil virus, a
Nikam nechodíme, abychom si virus přinesli..

= Tak proč jsme neustále vybízeni k tomu, abychom se stále nechávali "očkovat?"


//EDIT: 25.9.
Obrázek
= Nové toxiny převlečené za vakcínu proti neexistujícímu viru "opět" v provozu.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU, jak na DETOX (+dalších látek vylučovaných nejen z "kovid vakcín") z vašeho těla

Příspěvek od CZkotas »

VIDEO, cca 1min. - Dr. Peter McCullough: Jak přírodně detoxikovat tělo po očkování:
https://otevrisvoumysl.cz/dr-peter-mccu ... -protokol/

SHRNUTÍ TĚCHTO POZNATKŮ:
Jak už jsem zmínil výše, tedy použití enzymu - NATTOKINÁZA (tento enzym léčí kardiovaskulární nemoci, je prevencí infarktů, proti zánětům žil a rozpouští krevní sraženiny. Snižuje hladiny lipidů a chrání mozkové buňky, ředí krev), což je enzym, který pochází z fermentace sóji.
Společně s - BROMELAIN (tzv. chytrý enzym, který dokáže najít a opravit poškozenou tkáň, což je mimochodem soubor enzymů pocházející z ananasu. BROMELIN je lék schválený americkým FDA jako hluboká lokální léčba ran.
A k tomu KURKUMIN (také nazýván “zázrak s protizánětlivým účinkem”. Pročišťuje játra a žlučník, zlepšuje činnost mozku, a je využíván též jako lék na Alzheimerovu chorobu) – získaný z kurkumy.

Dávkování + kde levně koupit:
NATTOKINÁZA 100mg 2x denně, kupuijte zde: https://www.muuw.cz/nattokinaza-enzym-gymbeam/
BROMELAIN 500mg 1x denně, kupujte zde: https://www.muuw.cz/bromelain-gymbeam/
KURKUMIN 500mg 3x denně, kupujte zde: https://naturawit.cz/product-cze-405-Sw ... query_id=4
anebo verze bromelain + kurkuma: https://naturawit.cz/product-cze-340-Sw ... query_id=4

MŮJ TIP K TÉMATU:
Kurkuma se aktivuje např.s černým pepřem (doporučuji i samotné koření a téměř denně přidávat do potravin, polévek..), natookinázu užívat nejlépe ráno na lačno. A Bromelain před večeří.
Doba trvánání užívání těchto doplňků je minimálně tři měsíce. Lidé, kteří mají tři očkování a více, by to měli užívat minimálně 12 měsíců a více.
= Oba dva eshopy znám a nakupuji doplňky již přes dva roky. Mohu doporučit. Cena + rychlsot dodání do druhého dne je samozřejmost.

+ PŘIPOMENUTÍ - Pár důvodů, proč užívat SKOŘICI (nejen) jako lék:
viewtopic.php?f=11&t=170

+ Dle dostupných dalších informací i takový půst na vodě (alespoň pět dní, nejlépe týden) opravuje poškození DNA, zastavuje tvorbu cizí mRNA..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU, jak na DETOX (+dalších látek vylučovaných nejen z "kovid vakcín") z vašeho těla

Příspěvek od CZkotas »

Podle nedávné studie vědců, kdy výzkumný tým z Kjótské prefekturní lékařské univerzity v Japonsku zjistili, že polyfenoly obsažené v zeleném a černém čaji se mohou vázat na bílkovinu hrotu (Sprotein) a zabránit mu v infikování buněk. Černý čaj, matcha a zelený čaj (japonský sencha) se v testech pochlubily touto užitečnou schopností..
https://www.theepochtimes.com/health/re ... ts-5510803
= Když pomineme kecy kolem nákazy ko*kovid a infekce jak takové, tak je dobré vědět, že zelený + černý čaj při užívání denně je taky dobrej na detox. Pití čaje pro zdraví a imunitu :-) Každý, kdo má zdravý rozum, už léta ví, že žádný "kovid" virus neexistuje, tedy ani žádné "subvarianty"..
Například čajové lístky obsahují i vitamin C, který pomáhá tělu produkovat imunitní buňky a protilátky, spolu s vitaminem D, což je protizánětlivý vitamin, který může bojovat proti patogenům. Obsahují také dalšího silného podporovatele imunity v podobě zinku spolu se železem a vitaminem A. Zelený čaj je obecně lepší volbou, protože nepodléhá oxidaci, které je vystaven černý čaj. Studie také naznačují, že zelený čaj může zlepšit rychlost metabolismu a zvýšit spalování tuků, zatímco jiné výzkumy ukazují, že by mohl mít příznivý vliv na kontrolu hladiny cukru v krvi. Díky pozitivním účinkům na hladinu cholesterolu je také spojován se sníženým rizikem srdečních onemocnění a souvisejících stavů, jako je například mrtvice..

..A psát do článků nebo diskusí další stovky prokázaných úmrtí ze spácných (falešných) “vakcín” už nemá cenu. Informací a faktů je všude dostatečně. Stejně jako o prokázaných ničivých účincích. Výsledky vaxu a kovid hoaxu jsou odstrašující. Takže sem přidám alespoň tohle - Více jak 50% mladých, kteří dostali po „očkování“ zánět srdečního svalu, má už nyní trvale poškozené srdce. Stejně jako u většiny podobných usvědčujících studií ji mainstreamová média pohřbila a tváří se, jako by ani neexistovala..:
https://revolver.news/2023/10/why-isnt- ... rt-damage/
https://ahajournals.org/doi/10.1161/CIR ... 123.064772
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Ollie 777
Příspěvky: 1
Registrován: 20 kvě 2023, 05:52
Jméno a příjmení: Olga Bělíková

Re: Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU, jak na DETOX (+dalších látek vylučovaných nejen z "kovid vakcín") z vašeho těla

Příspěvek od Ollie 777 »

Vy jste prostě NEJLEPŠÍ!!! 🥰
Děkuju za Vás🙏🏻, že pomáháte a otvíráte oči lidem! 👍🏻
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU, jak na DETOX (+dalších látek vylučovaných nejen z "kovid vakcín") z vašeho těla

Příspěvek od CZkotas »

Zmíním sem na úvod k pročtení tyto tři odkazy:
1) "Vylučování" složek a produktů mRNA vakcíny proti Covidu z očkovaných na neočkované (1)
https://anaksvengorkkarpit.substack.com ... duktu-mrna
2) Shedding (2) – Biodistribuce a vylučování složek a produktů mRNA vakcíny proti Covidu
https://anaksvengorkkarpit.substack.com ... vylucovani
3) Shedding (3) – Můžete vstřebat lipidové nanočástice z kontaktu s očkovanou osobou?
https://anaksvengorkkarpit.substack.com ... t-lipidove
Zbývající pokračování - tedy část 4-8, je dostupná pouze v Angličtině (naleznete je v odkazech výše a pod každým článkem), obsahuje:
“Shedding” Part 4 – Důkaz přenosu složek mRNA vakcíny proti Covidu placentou a mateřským mlékem
"Shedding" Part 5 – Důkazy o tom, že vylučování způsobuje onemocnění u jiných osob
“Shedding" Part 6 – Klinické kazuistiky popisující fenomén vylučování u pacientů kliniky Leading Edge Clinic
“Shedding” Part 7 – Vylučování pohlavním stykem: Klinická hlášení
“Shedding” Part 8 - Záplava klinických zpráv

+
Shedding je skutečný:
https://karpit.substack.com/p/shedding-je-skutecny
Dr. Kory vysvětluje shedding:
Vylučování (shedding) exozomů, které způsobuje sekundární očkování neočkovaných blízkých kontaktů, je nyní žhavým tématem. Osmidílný seriál Dr. Pierra Koryho o vylučování mRNA vakcín proti COVIDu-19 dodal světu potřebný přehled o tomto jevu. 1. část, 2. část, 3. část (CZ překlad viz odkazy výše).
Mluvil jsem s Dr. Paulem Marikem, který se zúčastnil webináře FLCCC z 1. listopadu 2023 na toto téma. Jeho komentáře byly poučné v tom, že nemůžeme všechny léčit jen preventivně. Dr. Marik vysvětlil, že potřebujeme více studií, které by definovaly parametry vylučování, například kdo jsou ti, kteří vylučují nejvíce? Jak dlouho po očkování vylučují? Jak velká blízkost je nutná k tomu, aby došlo k vylučování? Jakými cestami dochází k vylučování? Kdo je vůči vylučování nejzranitelnější? Dr. Kory a jeho kolega Scott Marsland, však ve své praxi léčí mnoho stovek pacientů, mezi nimiž jsou i pacienti s dlouhým Covidem, poškození očkováním a sheddingem. Dr. Marik má sice pravdu, že potřebujeme více studií, ale Dr. Kory byl mimořádně efektivní při hledání Ivermektinu jako repurponovaného léku pro COVID-19 a nyní se mu úžasně podařilo získat předběžné odpovědi na otázky Dr. Marika při absenci potřebných studií. Jak Dr. Kory prohlásil: "Množné číslo anekdot jsou data." V tomto případě se jedná pouze o data.
Amen.
Když nemáme luxus času, máme klinické zkušenosti a stovky anekdot – v případě Dr. Koryho a S. Marslanda stovky testovaných a léčených pacientů s vylučováním – představují data.

Za prvé, Dr. Kory má dojem, že vylučování je běžně spojeno s aerosolovým přenosem exozomů. S. Marsland zjišťuje, že exozomy se koncentrují ve spodních vrstvách vzduchu, a uvádí zkušenost klienta navštěvujícího posilovnu, kterému bylo špatně vždy po cvičení na žíněnce.
Za druhé se zdá, že existuje rozdíl v náchylnosti k vylučování mezi pohlavími. U žen se po kontaktu s očkovanou osobou častěji objevují příznaky vylučování.
Za třetí, vylučování se může vyskytnout u neočkované osoby, která byla nedávno vystavena očkované osobě. Jedna pacientka zaznamenala bolesti hlavy každý den po vyzvednutí svých neočkovaných dětí ze školy.
Za čtvrté, jízda v dopravním prostředku s vylučující osobou je obzvláště účinným způsobem, jak rozvinout příznaky vylučování – pravděpodobně v důsledku aerosolového přenosu exozomů.
Za páté, vylučování lze potvrdit pomocí testu ředění protilátek proti spike proteinu společnosti Lab Corp, který měří hladiny od 0 do 25,000. Typické hodnoty u neočkovaných se pohybují v řádu stovek, zatímco u očkovaných se často blíží hodnotám 20,000 až 25,000. U osoby vystavené vylučování může dojít k rychlému nárůstu až na hodnotu kolem 2,000.

Léčba je místo, kde to začíná být zajímavé. Pokud byl jeden z manželů nebo partnerů očkován a je zdrojem vylučování, léčbou by byl protokol FLCCC I Prevent. A to nejen pro oběť vylučování, ale i pro vylučovatele.
Protokol I-Prevent zahrnuje půst, nattokinázu, resveratrol, dětský aspirin, omega 3 a melatonin.

Navrhovaný teoretický přístup k omezení dlouhodobých komplikací vylučování bílkovin: Přerušovaný půst/časově omezené stravování v kombinaci s nízkosacharidovou dietou s vysokým obsahem tuků (ketogenní dieta) s nízkým obsahem rostlinných olejů Omega-6.

Nattokináza: 100–200 mg dvakrát denně
Resveratrol: 500 mg denně
Aspirin (ASA): 81 mg denně (u osob s nízkým rizikem krvácení)
Hořčík: 100–400 mg denně
Omega-3 mastné kyseliny: 2–4 g denně
Koenzym Q (CoQ): 200–400 mg denně
Melatonin: 3–10 mg na noc (s pomalým /prodlouženým uvolňováním)
Bromelain: 500 mg dvakrát denně +/- N-acetyl cystein (NAC); 600 mg dvakrát denně
Berberin: 500–600 mg dvakrát denně
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU, jak na DETOX (+dalších látek vylučovaných nejen z "kovid vakcín") z vašeho těla

Příspěvek od CZkotas »

Dr. Mary Talley Bowdenová tvrdí, že IVERMECTIN pomáhá pacientům překonat poškození způsobené injekcemi (očkováním) ko*kovid.
https://twitter.com/VigilantFox/status/ ... 8616809802

"Krize veřejného zdraví, která se podle doktorky Mary Talley Bowdenové z BREATHEmd s pomocí ivermektinu zmírňuje."
"V posledních dvou letech tvořili 7% mých nových pacientů lidé s chronickými zdravotními potížemi způsobenými tímto očkováním,"
"Nikdy jsem nic podobného u žádného jiného lékařského produktu neviděla. A tito lidé - nevidím mnoho lidí, kteří by přišli s mrtvicí nebo zánětem myokardu. Vidím lidi s přetrvávajícími problémy, a ty jsou docela obtížné, jsou docela náročné."

Dr. Bowdenová říká, že její pacienti z této kategorie se většinou zlepšují, ale obvykle mají stále přetrvávající problémy, které prostě neustupují, což naznačuje vážné problémy s obsahem injekcí.
"Nejčastěji se setkávám s POTS, což je stav, kdy vám divoce kolísá krevní tlak a puls, někdy prostě zcela nevyprovokovaně," vysvětlila. "Vidím ošklivé vyrážky. Vidím silné, náhodné bolesti, které si nedokážete vysvětlit. Vidím únavu a hrozný pocit. Vidím třesavku. Vidím neuropatii."
"Tito pacienti jsou velmi frustrovaní. Obvykle navštíví několik lékařů - nechají si udělat vyšetření za miliony dolarů a většinou se nic pořádného nezjistí. Takže ostatní lékaři jim nasadí psychiatrické léky, prášky na spaní, prášky na úzkost a pošlou je dál. Je to smutné."
"Začínáte pozorovat shluk stejného druhu příznaků, které se opakují," vysvětlila. "A dějí se u jinak normálně zdravých lidí, což prostě nedává smysl."

Na základě toho, co ona a její kolegové pozorují, Dr. Bowdenová a nejméně 50 dalších lidí vyzývá federální vládu, aby v zájmu veřejného zdraví okamžitě stáhla injekce COVID z trhu.

+ Něco z archivu, od Dr. Vladimir Zelenko – O zakázané léčbě covidu a urgentní výzva ohledně covid očkování
...Např. ivermektin (a hydroxychlorochin) jsou doručovací systémy pro zinek. Představte si je jako zbraň, která doručí zinek do buňky. Tohle je skutečná regulace používání zbraní. V jistém smyslu jde o odebrání schopnosti zvýšit nitrobuněčnou hladinu zinku uvnitř buněk pacienta, což je velmi důležité, protože je to zinek, který potlačuje enzym, který umožňuje covidu-19, aby dělal kopie svého genetického materiálu. Jinými slovy… můžeme zabránit tomuto viru, aby rostl a dělal svoje kopie, pokud použijeme společně zbraň a kulku. Doručovací systém pro zinek společně se zinkem. A to, co tito lidé udělali, z pohledu medicíny a vědy, je to, že se vám pokusili zabránit, abyste měli v buňkách dostatek zinku, aby se tento virus nemohl rozmnožovat...
...Mimochodem existují i volně dostupné možnosti. Na některých místech je těžké získat ivermektin a hydroxychlorochin. Jako náhradu doporučuji tzv. kvercetin, což je derivát jablek… je to bioflavinoid. Společně s vitamínem C dostává zinek do buněk. Nebo něco s názvem EGCG, což je extrakt zeleného čaje. To je to stejné. Dobře, nejsou to zbraně ráže 50, ale ty nepotřebujete… pistole ráže 22 také funguje. A zejména, pokud patříte do skupiny s nižším rizikem...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU, jak na DETOX (+dalších látek vylučovaných nejen z "kovid vakcín") z vašeho těla

Příspěvek od CZkotas »

"Které fytonutrienty nebo fytochemikálie mohou blokovat protein spike?"
Existuje několik fytonutrientů a fytochemikálií, u kterých bylo prokázáno, že potenciálně blokují protein spike. Patří mezi ně:

1. Kvercetin: Kvercetin je flavonoid, který se nachází v mnoha rostlinách, včetně cibule, jablek, bobulovin, hroznů a čaje. Má antioxidační, protizánětlivé a antivirové vlastnosti. Studie prokázaly, že kvercetin může inhibovat replikaci in vitro.

2. Resveratrol: Resveratrol je polyfenol, který se nachází v hroznech, arašídech, bobulovinách a červeném víně. Má antioxidační, protizánětlivé a antivirové vlastnosti. Studie prokázaly, že resveratrol může inhibovat replikaci in vitro.

3. Kurkumin: Kurkumin je polyfenol obsažený v kurkumě. Má antioxidační, protizánětlivé a antivirové vlastnosti. Studie prokázaly, že kurkumin může inhibovat replikaci in vitro.

4. Apigenin: Apigenin je flavon, který se nachází v mnoha rostlinách, včetně petržele, celeru, heřmánku a citrusových plodů. Má antioxidační, protizánětlivé a antivirové vlastnosti. Studie prokázaly, že apigenin může inhibovat replikaci in vitro.

5. Kaempferol: Kaempferol je flavonoid, který se nachází v mnoha rostlinách, včetně brokolice, kapusty, jahod a čaje. Má antioxidační, protizánětlivé a antivirové vlastnosti. Studie prokázaly, že kaempferol může inhibovat replikaci in vitro.

6. Luteolin: Luteolin je flavon, který se nachází v mnoha rostlinách, včetně celeru, petržele, brokolice a máty peprné. Má antioxidační, protizánětlivé a antivirové vlastnosti. Studie prokázaly, že luteolin může inhibovat replikaci in vitro.

7. Myricetin: Myricetin je flavonol, který se nachází v mnoha rostlinách, včetně hroznů, bobulovin a čaje. Má antioxidační, protizánětlivé a antivirové vlastnosti. Studie prokázaly, že myricetin může inhibovat replikaci in vitro .

8. Rutin: Rutin je flavonoid, který se nachází v mnoha rostlinách, včetně pohanky, citrusových plodů a paprik. Má antioxidační, protizánětlivé a antivirové vlastnosti. Studie prokázaly, že rutin může inhibovat replikaci in vitro.

9. Genistein: Genistein je izoflavon, který se nachází v sóji, cizrně a psoralei. Má antioxidační, protizánětlivé a antivirové vlastnosti. Studie prokázaly, že genistein může inhibovat replikaci in vitro.

10. Epigalokatechin galát (EGCG): EGCG je katechin obsažený v zeleném čaji. Má antioxidační, protizánětlivé a antivirové vlastnosti. Studie prokázaly, že EGCG může inhibovat replikaci in vitro.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět