IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně = genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech, muslimech a dětech !!!

Vše o ukrajinském konfliktu
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně = genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech, muslimech a dětech !!!

Příspěvek od CZkotas »

!! Izrael má zjevně v úmyslu provést v Gaze etnickou čistku! Ze slov izraelských představitelů je zcela zřejmé, že IDF hodlají zahájit pozemní válečný útok na Gazu a že během této války bude mnoho vojáků IDF bez rozdílu popravovat Palestince na potkání, a to z pocitu pomsty, poháněného hněvem a zcela mimo jakákoli jinak uznávaná pravidla práva nebo války.
Mnozí polirtičtí srá*či v západním světě (+ těch našich ko*kotů v první řadě nevymívaje) se nechali strhnout touhou po krvi a otevřeně schvalují etnické čistky v Gaze!!

Nenechte se mýlit: Ti, kdo si říkají "politici" (a nejen oni) a např. vyzývají ke genocidě palestinského lidu, nejsou žádní normální lidé.. Jsou to tyrani, vrazi, kteří pouze nosí nálepku dobra, aby předstírali, že mají prolidské zásady...

Po "vyčištění" Gazy Izrael plánuje trvale okupovat a hlídat celý region, čímž ukončí "samosprávu" Gazy a palestinským civilistům trvale odepře jakýkoli hlas nebo zastoupení ve vlastní vládě. Na rovinu, Izrael plánuje přeměnit Gazu v zajatecký tábor, kde budou Palestinci v podstatě válečnými zajatci bez lidských práv, bez hlasu .. Představte si, že jste uvězněni ve vězení, kde vás dozorci chtějí otevřeně zavraždit. To je realita, které bude brzy čelit více než 2 miliony palestinských civilistů!!!

Situace v Gaze je dnes tak zoufalá, že tamní lékaři vyslali do světa SOS. Prostřednictvím ZeroHedge:
https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... idor-egypt

Dvojí metr.. Když např. Rusko provedlo raketové údery na okrajinskou elektrickou infrastrukturu, které způsobily JEN dočasný výpadek proudu v několika městech, prohlásila předsedkyně EU Ursula von der lejno následující:
"Útoky Ruska na civilní infrastrukturu, zejména na elektrickou energii, jsou válečnými zločiny. Odříznutí mužů, žen a dětí od vody, elektřiny a topení s blížící se zimou - to jsou čiré akty teroru."
Obrázek

A v souvislosti s touto problematikou jsem již slyšel (četl) řadu tvrzení, že kdokoli se vysloví proti izraelským akcím - bez ohledu na to, jak jsou nezákonné nebo barbarské - z vás dělá "antisemitu". To je argument, který je předhazován jako snaha ochránit Izrael před rozumnou kritikou jeho taktiky a konečných cílů týkajících se více než 2 milionů palestinských civilistů, z nichž naprostá většina nepatří k Hamásu a nepodílela se na teroristických útocích Hamásu na Izrael..
+ "protože se Hamás skrývá mezi civilisty v Gaze, je v pořádku, aby Izrael tyto civilisty zabíjel, pokud je to nutné ke zničení Hamásu".

== Pokud Izrael splní své hrozby a promění Gazu v trosky, přestože jsou tam uvězněny miliony Palestinců, stane se strůjcem bezprecedentního lidského utrpení a ztrát na životech... Ještě horší je, že takovými kroky Izrael prokáže, že není o nic "lepší" než teroristé z Hamásu, kteří vraždili nevinné izraelské civilisty.

A pokud bude Izrael pokračovat ve svém současném postupu proti milionům palestinských civilistů, pak za to všichni jistě zaplatíme vysokou cenu v podobě ztrát na životech - protože nastane prudce rostoucích cen ropy, rozvrácených ekonomik, zničených dodavatelských řetězců a nakonec miliard zničených nebo dokonce vyhaslých životů. ==

..To ze mě nedělá antisemitu. Teroristu. Chcimíra... Dělá to ze mě lidskou bytost!
+ DODATEK:
Postupná ztráta území a zánik Palestiny v důsledku zvětšování Izraele:
Obrázek

+ DODATEK2:
Obrázek
Před 31lety byla Jugoslávie 78 dní v řadě vystavena bombardování ze strany tehdy 19členné Severoatlantické aliance. Mnoho rodin v Bělehradě, Novém Sadu a Niši denně uprchlo do protileteckých krytů během leteckého náporu. Trvalé trauma způsobené milionům civilistů, zejména dětí, se snad ani nedá spočítat. A to bylo popíráno nebo ignorováno Evropou a světem. Stejně zapomenuté jako úlomky kazetových bomb a ochuzený uran, které po sobě zanechala „humanitární intervence NATO“. Leteckou válku ospravedlňoval americký prezident Bill Clinton, britský premiér Tony Blair a generální tajemník NATO Javier Solana jako ušlechtilou křížovou výpravu k zastavení „nejhorší genocidy od dob Hitlera“ v srbské provincii Kosovo. Operace Spojenecká síla začala přívalem řízených střel Tomahawk odpálených z lodí a ponorek v Jaderském moři. Celkem více než 1 000 vojenských letadel NATO provedlo 30 000 bojových vzletů nad zemí s o něco více než 10 miliony obyvatel, z toho dva miliony v Kosovu; vojenský blok, jehož celková populace v té době byla asi 850 milionů a který zahrnoval tři světové jaderné mocnosti. Celkem bylo na území bývalé Jugoslávie svrženo 23 000 bomb, 2 500 střel s plochou dráhou letu.
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 20 pro 2023, 14:52, celkem upraveno 4 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně ..

Příspěvek od CZkotas »

Izrael zahajuje etnické čištění
Tak už to začalo. Izraelské stíhačky zaútočily na evakuační konvoj v Gaze. Zde info včetně videií:
https://rusvesna.su/news/1697265933

+

Vyvěšení izraelské vlajky na chorvatském ministerstvu zahraničí bylo “idiotské” a nevhodné, prohlásil v pátek prezident Zoran Milanović a dodal, že zvěrstva Hamásu nedávají Izraeli právo bombardovat civilisty z důvodu pomsty.
“Myslím, že to byl idiotský krok, při všech mých sympatiích k Izraeli – které bohužel po 15 minutách promarnili – po hrůzách a masakrech ze strany Hamásu,” řekl Milanović novinářům, kteří se ho na incident s vlajkou ptali.
“Odsoudil jsem zabíjení (ze strany Hamásu) a vyjádřil jsem své zděšení a odpor, ale právo na sebeobranu nezahrnuje pomstu a zabíjení civilistů,” a dodal, že Izrael ztratil jeho sympatie.


Obrázek
V rámci úderů na pásmo Gazy – kategorizace bomb v demokracii:
💥 Bomba
🇷🇺 Špatná bomba
🇬🇧 Příjemná bomba
🇺🇲 Dobrá bomba
🇺🇦 Velmi dobrá bomba
🇮🇱 Jaká bomba?

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně ..

Příspěvek od CZkotas »

Tady se podívejte, že existují i normální židé, tito ortodoxní jsou z NY, USA:
Obrázek
Nápisy:
Konec Sionismu
Palestina patří Palestincům


Více než stovku aktivistů, většinou Židů, zatkla v sobotu policie v New Yorku poté, co demonstrovali proti izraelskému bombardování a blokádě v obleženém pásmu Gazy.
Jedním z nich byl Rafael Shimunov, významný protiizraelský židovský aktivista, který je absolventem správní rady Židů barev a členem výboru Židů za rasovou a ekonomickou spravedlnost (Akce JEREJ).
Rafael velmi dobře vyjádřil problém: morálka a spravedlnost je základem všeho.
“Na tom, stát spolu na základní lidské úrovni, není nic fantastického ani složitého. Je to úplně základní jádro každé civilizace,“ poznamenal a vyzval k celosvětové solidaritě pro palestinskou věc. ”
Demonstranti konkrétně vyzvali senátora Chucka Schumera, vysokého senátora z New Yorku a vůdce většiny Senátu USA, aby „jednal hned“ a řekl „ne genocidě v Gaze“.

+

https://www.presstv.ir/Detail/2023/10/1 ... es-in-Gaza
= Jak počet obětí v Gaze stoupá, těla jsou ukládána i do zmrzlinářských vozů. Mrazírenské vozy, na jejichž stranách jsou stále reklamní obrázky usmívajících se dětí pochutnávajících si na kornoutech zmrzliny, se běžně používají k dodávkám do supermarketů.

+

https://www.presstv.ir/Detail/2023/10/1 ... ring-Death
= Více než 150 členů rodin al-Saleha na severu Gazy se ubytovává v přeplněné budově bez přístupu k pitné vodě, zatímco pět členů rodiny, kteří byli nuceni odejít do jižní Gazy poté, co izraelský rozkaz, bylo na cestě zabito. Saleha a její manžel, kteří vlastní malou třípatrovou budovu na severu Gazy, uvedli, že hostí téměř 150 lidí z širší rodiny, kteří uprchli ze svých domovů a hledají „bezpečnější“ místo.
„Prakticky řečeno, v Pásmu Gazy teď není nic jako bezpečné místo, ale někteří lidé utíkají z jednoho místa na druhé a hledají úkryt. Ať jdete kamkoli, jste vystaveni náhodným izraelským úderům, které udeřily do obležené enklávy,“ řekla pro web Press TV.
Stovky z těch, kteří podnikli nebezpečnou cestu, bylo na cestě zabito nebo těžce zraněno.
“Takhle se cítíme v pásmu Gazy, takže nám Izraelci dávají dvě možnosti,” řekl Saleha webu Press TV a vyprávěl scény nevyslovitelné hrůzy:
“Buď se evakuujte, utečte tam, kam vám řekneme, abychom vás mohli bombardovat a okamžitě zabít, nebo se rozhodnete zažít pomalou smrt ve svých vlastních domovech.” …
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně ..

Příspěvek od CZkotas »

Takže. Shrňme fakta. Západní “vůdci”, kteří jsou ve skutečnosti fašisté, financovali teroristické útoky v Izraeli, aby zatáhli svět prostě do třetí světové války?

A další možnosti vývoje, dle mě?

1) Buď nebude Izrael (viz proroctví z Talmud) – který po své krátké existenci (cca 75let - viz mapa výše, nebo zde: https://i.postimg.cc/6Q7W5xQz/mapa.jpg) zanikne, nebo se přestěhuje na Okrajinu? Kdy nejednou přece padla možnost účelu celé té spec.voj.operace. Tedy vznik nové sionské chazarie (Z možná nebude zasčita naroda, ale ZION) .. Nezapomeňte, že židé z okrajiny ždímající dávky a podporu už po Evropě dávno zalezlí jsou. Hlavně v ČR!!

2) Anebo dokončí genocidu jednoho národa, tedy Palestiny, kterou Izrael započal koncem 2 svět. války a nikdy nepřestal? K tomu mě hned napadá úvaha: Izrael ale nedokáže vymítit či zastavit muslimský svět, to je si můžou jen myslet.. A slimáků po Evropě je už spousta. A další přijdou. A další už jsou na cestě. Počkejte na ten exodus např. z Egypta. A to tady budou jen tak pohodlně mlčet a nechat si kálet na hlavu západem? Nemyslím si…

= A všichni ti idio*ti (nejen) politici, kteří jedou na pokračující propagandě, kdy jen přehodili modro žlutý hadr na modro bílej, můžou docela lehce brzy přijít k úhoně…

Budova České advokátní komory v Praze. Holt, hodnotová Praha s hodnotovým premiérem potřebuje i hodnotové advokáty:
Obrázek

Pražská nemoc – Choroba vyznačující se nutkavým, až obsedantním stavem, který pacienta nutí vyvěšovat na budovy vlajky zemí, které mají zrovna podporu ve vysílání veřejnoprávních médií v Praze. Léčba nemoci je dosud neznámá:
Obrázek
Rád připomenu k tématu, že:
=VEŠKERÁ POLITIKA JE POUZE DIVADLO! VŠECHNY STÁTY JSOU JEN DIVADLEM!!=
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně ..

Příspěvek od CZkotas »

!! Existují přesvědčivé videozáznamy, že Izrael bombardoval areál nemocnice al-Ahli pomocí bomby "air burst" a že o den později Izrael bombardoval také ulice v blízkosti nemocnice al-Quds !!
Od 17. října, kdy došlo k hrůznému bombardování nemocnice al-Ahlí - při kterém podle zdravotníků v Gaze zemřelo více než 500 Palestinců - se v médiích a napříč internetovými diskusními skupinami vedou ostré debaty o tom, zda bombu odpálily džihádistické síly, nebo izraelská armáda..

VIDEO: Americká bomba MK-84 svržená Izraelem na baptistickou nemocnici v Gaze. Ukazuje se, že všechna média, která tvrdí, že bombardování al-Ahlí nezavinil Izrael, přehlédla zásadní důkazy. Pokud jste neviděli na videu ověřený výbuch, který otřásl areálem nemocnice, zde je video, které ukazuje škody a které také uvádí "leteckou bombu MK-84" jako pravděpodobnou munici, která byla použita:
https://www.brighteon.com/31081b99-b205 ... b1a1e4c735

A když uvažujeme o tom, jak mohlo být na zemi zabito více než 500 lidí, když nebyly přímo zasaženy konstrukce nemocniční budovy, musíme si uvědomit, že pozemky al-Ahlí sousedící s parkovištěm byly obsazeny vysídlenými uprchlíky, kteří spali na zemi, viz:
https://www.aljazeera.com/gallery/2023/ ... imated-500

= Nebyli tedy v budovách nemocnice a nebyli jimi chráněni. Pohltili plnou sílu úderu, když obrovská ohnivá koule zachvátila parkoviště a okolní nádvoří. Proto je na videozáznamech po bombardování vidět tolik krveprolití v areálu přilehlém k parkovišti. Právě tam leželi lidé.. A skutečnost, že na parkovišti není žádný kráter, odpovídá výbuchu bomby ve vzduchu, která vybuchuje v předem stanovené výšce nad zemí, aby maximalizovala škody.

Důkazy o tomto vzdušném výbuchu jsou jasně patrné i na níže uvedených tweetech:
Důležitý je tento:https://twitter.com/MyLordBebo/status/1 ... 0402082092

https://twitter.com/MyLordBebo/status/1 ... 9670139126
https://twitter.com/MyLordBebo/status/1 ... 7555337529
https://twitter.com/RamAbdu/status/1714718601888841913

= Je pozoruhodné, že džihádistické síly nedisponují schopnostmi pro střelbu ze vzduchu. Tu má pouze Izrael. Izrael se dopustí zvěrstva v oblasti lidských práv, okamžitě popře, že by s tím měl cokoli společného, řekne, že má pádné důkazy, že zločin spáchali Palestinci. =

Shrnutí:
- Bomba MK-84 shozená izraelským letounem zachycená na videozáznamu z bombardování.
- Vzdušný výbuch vysvětluje "ty" kapoty a střechy vozidel, stejně jako absenci kráteru na parkovišti.
- Civilisté spící na nádvoří vysvětluje vysoký počet obětí, a to i bez strukturálního poškození budov.
- Popírání ze strany Izraele není důvěryhodné, protože Izrael byl již dříve přistižen při lhaní o svých zvěrstvech.
- Od 7. října Izrael bombardoval gazanské nemocnice již nejméně 51krát.
- Izrael má motiv provést tento útok a obvinit z něj Hamás, aby dále ospravedlnil genocidu Palestinců, aby je Izrael mohl všechny zlikvidovat a ukrást jim půdu.
- Je třeba zabránit Izraeli, aby stupňoval své válečné zločiny a aby se snažil zosnovat další zvěrstva, kterými by mohl ospravedlnit "aktuální kampaň", jež se jasně kvalifikuje jako "etnické čistky", tedy GENOCIDA.//EDIT: Porovnání zvukových explozí (americkou) JDAM při úderu na nemocnici v Gaze a v Afghánistánu:
https://rumble.com/v3q3flv-porovnn-zvuk ... istnu.html
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA - aktuálně + genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech a muslimech !!!

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek
VIDEO: Sionistický Izrael se utrhl ze řetězu a vybombardoval v Gaze pravoslavný kostel s křesťanskými uprchlíky! Stíhačka F-16 podle svědků svrhla na kostel vakuovou bombu, která srovnala kostel se zemí! Lékaři se marně snaží oživovat mrtvá batolata vytažená z trosek! Tel Aviv se podle všeho rozhodl pro vyhlazení veškerého obyvatelstva Gazy a IDF útočí na muslimy i křesťany bez rozdílu!
https://aeronet.news/video-sionisticky- ... la-kostel/

+ PRÁVĚ SE VYSÍLÁ ON-LINE ŽIVĚ (Bude válka? Konflikt na blízkém východě a globální politika očima Martina Kollera):
https://www.youtube.com/watch?v=k3kQBQJDfmI

A v těchto souvislostech není od věci si znovu připomenout tento hnus:
Obrázek
Ovadja Josef byl izraelský vrchní rabín a uznávaná halachická autorita. Byl nositelem státní Izraelské ceny z roku 1970. Působil též jako předseda Nejvyššího rabínského soudu.

Když byl v Izraeli mimořádně mocný sefardský rabín Ovadja Josef počátkem října 2013 s velkými poctami pochován, politovaly zednářské noviny „Neue Zürcher Zeitung“ (8. října 2013) smrt „spirituálního vůdce“ a jen rozpačitě na okraji zmínily jeho „pohrdavé výroky o politických protivnících nebo také Palestincích“. Rabín ještě v posledním roce života mj. řekl, „že v nadcházejícím světě mohou být Nežidé přirovnáni pouze k ‚oslům a mezkům‘. Hlavním důvodem, že tu Nežidé vůbec jsou, prohlásil rabín, je skutečnost, že mají Židům sloužit jako otroci. To je, prohlásil, jejich ‚jediným účelem‘. Citován v ‚Jerusalem Post‘, rabín Joseph dále řekl: ‚… bez tohoto účelu nebude mít gój místo ve světě. K tomu byli stvořeni.‘“

Obrázek

“Z trosek kostela začali vytahovat malé děti a batolata, některá jsou po smrti a lékaři je marně oživují. V pátek ráno se rozběhly záchranářské práce a lidé vytáhli z trosek přeživší, ale jak postupovali při odklízení trosek hlouběji, nacházeli už jen mrtvoly, mezi nimi i tělíčka malých dětí, batolat.”
-VK-

“Ideologie Talmudu předurčila mnoho tragických událostí v dějinách lidstva a postavila Židy proti celému světu. … Tajné židovské satanské sekty a organizace, a následně sionistický režim Izraele, udělaly hodně pro to, aby se část židovského národa změnila na zločineckou komunitu usilující o nadvládu nad celým světem.”
(Oleg Platonov; Ruský odboj. Válka proti Antikristu)

Zločiny talmudsko-kabbalistického Židovstva neznají hranice!
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Babylónský Talmud (Sabath, fol. 89, str. 699) říká:
„Rabín Chisda a Rabba, syn rabína Hony, řekli: Co značí hora Sinaj? (tj. jaký je pravý význam slova Sinaj, kde byl dán Židům Zákon?) „Hora, ze které sestoupila nenávist na všechny národy“ (nenávist je hebrejsky sinah). Rabín Abahu pravil, že jménem té hory je Sinaj, ale též Choreb, poněvadž skrze tuto horu přišlo zpustošení (hebr. choreb) na všechny národy světa.“


Šetření organizace Human Rights Watch (HRW) zjistilo, že Izrael používá bílý fosfor při pokračujících vojenských operacích proti Gaze a Libanonu.
Obrázek
https://www.aljazeera.com/news/2023/10/ ... ilians-hrw

= Bílý fosfor je smrtící chemická látka schopná spálit lidskou kůži a rozložit tkáně hluboko v těle, při kontaktu s kyslíkem se vznítí a hoří, dokud není kyslíku zbaven nebo dokud se nevyčerpá.
A Izrael jej už použil při bombardování Gazy v roce 2009..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA - aktuálně + genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech a muslimech !!!

Příspěvek od CZkotas »

Odkazy na dvě zajímavé videa. Datované +- k 24.10.2023:
První video: Irská europoslankyně prohlásila, že EU potlačuje svobodu slova a přitom šíří izraelskou propagandu!
https://rumble.com/v3qxuc1-irsk-europos ... lskou.html
Druhé video: Irská europoslankyně vyzvala k trestnímu stíhání Ursuly von der Leyen za podporu genocidy!
https://rumble.com/v3qxoky-irsk-europos ... poru-.html

Odpis USA a Izraele probíhá společně a globalisté používají na tento proces Arabský svět a nově už i země BRICS:
Obrázek

A azrael + júesej mají v úmyslu vést proti Gaze totální válku, při níž nakonec zahynou potenciálně desítky tisíc civilistů. Současný počet obětí se pohybuje kolem 5 800 Palestinců, včetně 2 400 dětí. Jen včera se počet mrtvých zvýšil o 700 během 24 hodin.. Přibližně 40 % civilních obětí v Gaze tvoří děti!
"Situace se každým dnem zhoršuje. Děti zažívají těžká traumata z neustálého bombardování, jejich pitná voda je znečištěná nebo na příděl a brzy se může stát, že rodiny nebudou schopny je také uživit. Kolik toho ještě mají obyvatelé Gazy vydržet?"
ZA MĚ POKUD BUDE AZRAEL KONFIKT STÁLE ESKALOVAT, TAK TAKTO:

1) IDF zažijí zničující ztráty, které daleko přesahují jejich simulované výsledky, a to kvůli nedostatečnému výcviku. A emerické vojenské základny budou napadeny a zničeny po celém Blízkém východě. Hizballáh a další skupiny z Jordánska, Sýrie a Íránu se připojí k boji proti Izraeli. USA a Izrael značně podceňují sílu a vojenské schopnosti arabských národů.

2) Ceny energií na celém světě prudce vzrostou, protože vývoz energií bude přerušen nebo na něj bude uvaleno embargo, což se dotkne také ropy a zkapalněného zemního plynu. Rusko získá obrovský příliv příjmů z energií díky rostoucím světovým cenám energií. Muslimské skupiny se zaměří na křesťanská a židovská centra ve světě. Júesej zdvojnásobí tisk peněz, aby se pokusily financovat válku na třech frontách (okrajina, Izrael, Tchaj-wan). v Evropě dojde k prudkému zrychlení inflace v důsledku zdvojnásobení a následného ztrojnásobení cen energií.

3) Pokud do války vstoupí Hizballáh, Sýrie, Turecko nebo Írán, Izrael jako první zahájí jaderné útoky. Nedávno i Rusko nacvičovalo provedení masivního odvetného jaderného úderu! Írán, Rusko nebo dokonce Turecko pravděpodobně odpoví vlastními jadernými zbraněmi.

4) Většina lidí bude mít své úspory, penze a investice zcela zničené, lépe řečeno ZRUŠENÉ. Globální dodavatelské řetězce se budou dále hroutit. Všude bude nedostatek energie, kdy i čerpací stanice začnou přidělovat pohonné hmoty. Volby (nejen) v júsa se zruší a Bidenův režim vyhlásí národní stav nouze a pokusí se o úplnou cenzuru internetu v kombinaci s celostátní konfiskací zbraní a postavením munice v rukou civilistů mimo zákon..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA - aktuálně + genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech a muslimech !!!

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek

Obrázek

“Největší úspěchy vědy a techniky se v rukou židovských vůdců mění v nástroje k nastolení nejbrutálnějšího otroctví a útlaku v dějinách světa.”
(Oleg Platonov)

“Totální ovládnutí světa Židovstvem bude mít za následek zotročení všech nežidovských národů a nejhrůznější diktaturu. Cílem je skutečně jediný světový stát pod vládou židovského krále a židovské kněžské aristokracie.”
(Miroslav Dolejší, soukromá korepondence, 1999)

V tomto díle (666 – číslo šelmy) jeho autor už v 90. letech 20. století nastiňuje, jakým způsobem bude lidstvo zotročeno. Řeči a strašení o globálním digitálním průkazu to jenom potvrzuje!
Johannes Rothkranz; 666 ČÍSLO ŠELMY:
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lids ... _selmy.pdf
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA - aktuálně + genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech a muslimech !!!

Příspěvek od CZkotas »

Naprosto otevřeně o světové židovské mocenské mašinérii: Pavel Kamas: O co jde (v) Izraeli? (31.10.2023)
https://www.youtube.com/watch?v=SvWF-w8rx0M

“Jak důvtipní byli naši staří Mudrci, když nám řekli, že k dosažení cíle se nesmíme bát použít žádného prostředku, ani nemáme počítat oběti. Nikdy jsme nepočítali oběti těchto nežidovských zvířat, i když mezi obětovanými bylo také mnoho našich lidí. Tím jsme ovšem našemu národu zajistili ve světě tak mocné postavení, že se o tom nikomu ani nesnilo.” …
(Protokoly sionských mudrců 15, 12)

Z Talmudu:
Baba Necia 114,6: „Židé jsou lidské bytosti, ale národy celého světa nejsou lidští tvorové, ale zvířata.“
Midrasch Talpioth 225: „Nežidé byli stvořeni, aby sloužili Židům jako otroci.“
Talmud IV/3/54b: „Majetek gójů je jako majetek bez pána, a každý (Žid), který se jej zmocní, se stává jeho vlastníkem.“
Zohar II, 4b: „Porodnost Nežidů musí být masivně potlačována.“
Zohar I, 168a: „Židé se vždy musí snažit oklamat Nežidy.“
Erubin 43b: „V čase Mesiáše se všichni (Nežidé) stanou otroky Židů.“
Yebamoth 98a : “Všechny nežidovské děti jsou zvířata.”
Sanhedrin 59a: „Zavraždit gojíma je jako zabít divoké zvíře.“
Abodah Zara 26b: „Nejlepší z Nežidů musí být zabiti.“
Sanhedrin 59a: „Gój, který strká nos do Zákona (Talmud) je vinen smrtí.“
Hilkkoth Akum X1: „S gojímem neměj slitování.“
Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348: „Všechen majetek ostatních národů patří židovskému národu, který je proto oprávněn se ho zmocnit bez jakýchkoli ohledů.“
Simeon Haddarsen, fol. 56-D: „Až přijde Mesiáš, každý Žid bude mít 2800 otroků.“
Nidrasch Talpioth, p. 225-L: „Jehova vytvořil Nežidy v lidské podobě, protože Židům by neměla sloužit zvířata. Nežid je proto zvíře v lidské podobě a je odsouzený sloužit Židovi neustále.“,

“Malý židovský národ si troufá stavět na odiv nesmiřitelnou nenávist vůči všem národům, vždy pověrčivý, vždy chtivý zmocnit se lstí majetku jiného, pokorný v neštěstí, zpupný v úspěchu. Židé jsou nejhorší ničemové, jací kdy špinili povrch této Země.”
(Voltaire)


Přímý přenos z Gazy AUDIONIX
https://www.youtube.com/watch?v=_LXFltbpmOw

Katarská televize anglicky Al Jazeera Live
https://www.youtube.com/watch?v=gCNeDWCI0vo

Saúdská televize Al-Arabiya Livestream
https://www.youtube.com/watch?v=-hCJP9aI-HI
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA - aktuálně + genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech a muslimech !!!

Příspěvek od CZkotas »

VIDEO: Izraelská televize odvysílala šokující záběry ze 7. října zachycující palbu do účastníků festivalu Supernova z izraelských vrtulníků Apache! Piloti v reportáži přiznali, že nevěděli, na koho střílí a pouze přijímali instrukce přes rádio, že na zemi jsou teroristé a mají na ně tudíž zahájit palbu! A Netanyahu právě přiznal, že izraelská armáda zůstane v Gaze i po skončení války!
https://aeronet.news/video-izraelska-te ... -nevedeli/

+
Palestinci jsou semitský národ, jeden ze 12 semitských kmenů, které jsou odvozeny od původního osídlení Kanaánu/Judeje a nejde tudíž o Araby z Arabského poloostrova. To je také jeden z důvodů, že žádná okolní arabská země nechce přijímat palestinské uprchlíky, protože jde o Semity, kteří mají blíže k biblickým Židům (Sefardům) a k Peršanům než k Arabům. Palestinci (bibličtí Filištínci) jsou Semité, kteří mají část genů odvozených od Peršanů (Íránců), a proto se jim asi ve 30% případů rodí dětí s pronikavými árijskými, perskými rysy. Slovo Aar’yan znamená v perštině “urozený, vyvolený” a má souvislost právě s bílými rysy u Palestinců, Libanonců a Peršanů (Palestinci se velmi dlouho mísili s Araby, kteří přišli z Arabského poloostrova do prostoru Kaanánu, později Judeje a ještě později Palestiny, a proto dnes většina Palestinců se spíše podobá Arabům než Peršanům, ale ne právě všichni). A zhruba 30% si zachovává typické perské/árijské rysy. Tzn. pro méně chápavé odborníky na Palestinu, tzn. 30% vypadá „evropsky“ a ne „čmoudsky“ ..

Izrael je v rozporu s Tórou a pravověrní Židé proto Izrael neuznávají. Neznalost v otázce definice, kdo to je Žid, a kdo to je sionista. Židé mají zakázáno mít vlastní stát, zatímco sionisté usilují o vlastní stát (Izrael) na území Palestiny, ze kterého byli Židé vyhnání před 2 000 lety. Tóra jako nejvyšší smlouva s Bohem zakazuje Židům vlastní stát, zatímco Talmud ve spojení s Knihou Proroctví a s Kabalou usiluje o přetvoření Palestiny do státu Izrael.. Pouze ortodoxní Židé, kteří se řídí písmem Tóry, tak jsou skutečnými následovníky Abrahámovy linie a Vyvolenými, protože pouze oni se řídí Covenantem, tedy smlouvou s Bohem. Proto proti Izraeli demonstruje „tolik“ židů po světě, ale není „žid jako žid“ … A když jde Izraeli o ochranu životů Palestinců, proč je z Gazy neodsune do Izraele? Proč do cizí země, proč od Egypta?!
Právě nyní v Jeruzalémě se s ortodoxními Židy “mazlí” už izraelská policie, neboť protestují proti genocidě Palestinců s antisionistickými transparenty v rukou…..

+

Podpora Izraeli se hroutí a OSN drtivě podpořila rezoluci proti nelegální výstavbě izraelských osad na palestinských územích
Obrázek
Mezinárodní tlak na Izrael se začíná stupňovat nevídaným způsobem, který se projevil už i v OSN. V pátek došlo v OSN k dalšímu hlasování o rezoluci, která odsuzuje obsazování palestinských území Izraelem a budování židovských osad na palestinských územích. A představte si, došlo k něčemu neuvěřitelnému. Země kolektivního západu se tentokrát, až na výjimky, nejen zdržely, ale dokonce hlasovaly pro návrh rezoluce! Ano, opravdu. Je to zásadní zlom, který vychází samozřejmě z Londýna, tedy z centrály globalistů. Konkrétně OSN odhlasovala rezoluci, že budování izraelských osad na okupovaných palestinských územích, včetně východního Al-Quds (Jeruzaléma) a okupovaných syrských Golanských výšin, je nezákonné. Pro hlasovalo 145 zemí, 18 zemí se zdrželo hlasování a 7 zemí hlasovalo proti. Německo, Francie a především Velká Británie hlasovaly pro návrh rezoluce. Pro hlasovalo i Slovensko a dokonce i Ukrajina! Panečku, to jsou věci. Američané neposílají prašule a Kyjev už hlasuje v OSN proti USA a proti Izraeli. Protože právě USA a Izrael hlasovaly proti rezoluci a spolu s nimi ještě americké državy v Pacifiku, konkrétně Marshallovy ostrovy, Mikronésie a Nauru. Co je ale pikantní, to je hlasování Maďarska, které hlasovalo spolu s USA a Izraelem proti této rezoluci! Ano, je to dané tím, že Orbánova vláda je těsně napojená na sionistický Izrael. Orbán je totiž úzce napojený na Benjamina Netanyahua. Souručenství Maďarska s Izraelem je pevnější než to české, což zní neuvěřitelně. ČR se totiž při rezoluci pouze zdržela. A to je velká zrada Izraele. Je vidět, že podpora Izraeli má své limity a odpis Izraele jede na plné obrátky. Toto je teprve začátek.

//EDIT:
A stále se objevují další důkazy, které ukazují na azrael jako na stranu odpovědnou za zabití nevinných izraelských civilistů 7. října, nikoli na Hamás! Podle mnoha svědectví se Hamás při svém náletu zaměřili výhradně na IDF a ty nevinné civilisty nechali na pokoji! Byly to samotné IDF, které při boji o zneškodnění palestinských ozbrojenců zabíjely své vlastní občany!! Další info např. i zde:

https://thegrayzone.com/2023/10/27/isra ... licopters/
https://middleeastmonitor.com/20231030- ... narrative/

+ Gaza se stává „dětským hřbitovem“, počet mrtvých civilistů dosáhl necelých 12 000 (z toho 40% dětí)…

+ Jordánsko už dopravilo letecky urgentní zdravotnický materiál do polní nemocnice v Pásmu Gazy:
https://aljazeera.com/news/2023/11/6/jo ... a-hospital
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA - aktuálně + genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech a muslimech !!!

Příspěvek od CZkotas »

časový sled událostí do konce 2. prosince 2023
Obrázek
https://rybar.ru/chto-proishodit-v-pale ... -dekabrya/
Izraelské síly pokračují v masivních úderech na obydlené oblasti v pásmu Gazy. Nejsilněji byl bombardován Chán Júnis, kde došlo k rozsáhlým škodám na civilní infrastruktuře a obydlích. IDF nicméně uvedly, že v uplynulých 24 hodinách bylo zasaženo více než 400 cílů v celém regionu, a bylo nalezeno vysvětlení pro bombardování mešity, která byla údajně baštou militantů.

Pozemní střety se zatím omezily na poziční boje a přepady bojovníků na trase obrněných vozidel IDF. Zároveň Izraelci připravují půdu pro další ofenzivu: dnes představitel izraelského velení Avichai Adrai předložil mapu-instrukci v arabštině, která ukazovala oblasti, které Palestinci musí urychleně opustit. Mezi nimi jsou např: Džabalíja, stejně jako čtvrti al-Šudža'íja, al-Zajtún a Bani Suhaila.

Současně ztroskotaly pokusy obou stran uzavřít za zprostředkování Kataru a Egypta nové příměří: na pokyn premiéra Netanjahua odvolal šéf Mossadu David Barney vyjednávací tým z Dauhá zpět do Izraele. Podle britského listu Financial Times navíc IDF předpovídají, že vojenská kampaň proti Hamásu by mohla trvat rok i déle. Podle listu bude konec konfliktu následovat až po ztrátě kontroly Hamásu nad pásmem Gazy a odstranění vůdců skupiny.

Mezitím se výrazně zvýšila intenzita úderů na severní hranici Izraele. Bojovníci Hizballáhu ostřelovali pohraniční osady a opěrné body IDF a několik střel zasáhlo izraelská vojenská kasárna v Baranitu a Doveve. IDF odpověděly masivními údery na cíle podél celé jižní hranice Libanonu.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA - aktuálně + genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech a muslimech !!!

Příspěvek od CZkotas »

Co v českých televizích neuvidíte: Nejstrašnější jsou ty děti s amputovanými končetinami
Ani ne dvouletý Amir neví, že mu Izraelci bombardováním zabili jeho rodiče a celou jeho rodinu.

Po příjezdu do polní nemocnice na jihu Gazy, která tu byla zřízena Spojenými arabskými emiráty, se setkáváme s doktorem Abdullahem Al Naqvim. Sotva naše prohlídka začne, už je tu to, co teď slyšíte pořád. Bombardování. Lékař: “Nejméně dvacetkrát denně, někdy možná i víc.”

Počet mrtvých v Gaze v důsledku zběsilého izraelského bombardování se nyní pohybuje kolem 18 000..


Malá ukázka, 15sec. záznam, sionistického zla, tedy izraele, nejpodlejšího útočníka a vraha v dějinách...:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4677.mp4
..bez komentáře, Gaza se stává „dětským hřbitovem“, počet mrtvých civilistů dosáhl přesáhl 12 000 (z toho 40% dětí)...
Dodám, že za 20 let v Afghánistánu bylo podle nezávislých výzkumných skupin zabito přibližně 12 000 civilistů. Tady v Gaza za pouhé dva měsíce 12 000 civilistů = to je stejné množství, jaké bylo zabito za 20 let během války USA v Afghánistánu.

+
Hlasování v OSN o příměří v Gaze:
Obrázek
Český zástupce v OSN znovu škodil mírovému procesu! Kromě azraele proti rezoluci hlasovala i Česká republika spolu s USA, Rakouskem a s několika dalšími banánovými státy a ostrovy pod kuratelou USA. Většina zemí tzv. Kolektivního západu se totiž při této rezoluci pouze zdržela hlasování, protože hlasovat proti rezoluci by bylo již opravdu podezřelé a přes čáru. Přesto to ale 10 států v OSN udělalo na čele s Izraelem, USA a Českou republikou..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně = genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech, muslimech a dětech !!!

Příspěvek od CZkotas »

Slzy Gazy
Norský film Tears of Gaza představil strohým způsobem, prostřednictvím unikátních záběrů obyvatele pásma Gazy, kteří jsou vystaveni brutálním důsledkům vojenské okupace palestinského území. Záběry dopadajících bomb střídá se zobrazeními jejich následků v ulicích, v nemocnicích i v ruinách zasažených domů. Film také zachycuje schopnost žen a dětí řešit jejich každodenní život po dramatických zkušenostech z války. Mnozí z nich žijí ve stanech nebo v troskách bez stěn a střech. Všichni jsou v nouzi bez peněz, jídla, vody a elektřiny. Vše, co se podaří propašovat tunely je velmi drahé. Mnozí přišli o rodinné příslušníky, nebo jsou ponecháni s těžce zraněnými dětmi. Může taková válka řešit konflikty, či dokonce vytvořit mír? Film sleduje tři děti v době války a v období po příměří..
https://odysee.com/@v24tv:3/Slzy-Gazy-DOKUMENT:2
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně = genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech, muslimech a dětech !!!

Příspěvek od CZkotas »

Izraelská armáda vybombardovala uprchlický tábor v Rafáhu, z místa uniklo šokující video po dopadu několika 500-liberních bomb mezi stany s uprchlíky! Stíhačky zničily ve městě i dvě mešity a 14 bytovek! Izrael rozjel závěrečnou etapu genocidy Palestinců! Izraelští developeři již zahájili nabídky výstaveb lukrativních domů v Gaze přímo u moře pro izraelské osadníky na pozemcích po vyhnaných Palestincích!
https://aeronet.news/izraelska-armada-v ... ve-mesity/
...Zatímco v americkém Kongresu se senátoři a kongresmani dohadují, jestli schválit nebo neschválit další balík peněz pro Ukrajinu, Taiwan a Izrael, tak mezitím izraelská armáda a letectvo zahájilo v noci z neděle na pondělí závěrečnou etapu vyhlazování Palestinců v Gaze s cílem jejich vyhnání do Egypta. V malé oblasti hraničního města Rafáh na jihu Gazy na hranicích s Egyptem je v této chvíli nashromážděno přes 1 milion palestinských uprchlíků ve vybudovaných stanových táborech.
A právě na tato stanová města byl v noci proveden letecký útok. Izraelská armáda k útoku použila stíhačky a na stanový tábor shodila několik 500-liberních bomb. Díky tomu, že na místě úderu je písčitá půda, bomby zajely hluboko do písku a po explozi pozabíjely “jen” 67 uprchlíků, ale číslo neustále roste. Z místa úderu uniklo neuvěřitelné video, které zachycuje obrovský stanový tábor a uprostřed vybombardovanou plochu s několika krátery na místech, kde předtím stály stany.
Podle informací dopadly bomby nejen na tábor, ale jedna srovnala se zemí i vedlejší komplex, který sloužil jako nemocnice, ošetřovna a sklad humanitární pomoci. Video zachycuje válečný zločin, kterého se dopustil sionistický režim Benjamina Netanyahua a arabské země volají po uvalení zničujících sankcí na Izrael a zahájení vyšetřování u Mezinárodního trestního soudu. Evropská média mlčí a jsou prakticky zticha, přestože Izrael provedl válečný zločin a vybombardoval uprchlický tábor, což se dosud nestalo ani ve válce na Ukrajině. Nereaguje ani vláda Petra Fialy, mlčí tiskový odbor Úřadu vlády. Nemají noty, neví jak reagovat. Sionistický režim se cítí nedotknutelný, protože kontroluje Chazariát v Bruselu. Není dovoleno kritizovat Izrael, co provádí v Gaze za zvěrstva!....
+ An Israeli real estate company is already drawing up plans for settlements in the Gaza Strip.
"A house on the beach is not a dream!" the ad reads. Below, it says their employees are "expelling invaders."
Israel's attacks are not about "defense."
This is ethnic cleansing.

https://twitter.com/codepink/status/1736883716138393851
Obrázek
...Palestinci v prosinci odsoudili návrh izraelského developera, který se specializuje na výstavbu nelegálních osad, na výstavbu domů pro židovské kolonisty na pláži nad rozbombardovanými ruinami Gazy. “Dům na pláži není sen,” stojí v inzerátu zveřejněném izraelskou společností Harey Zahav – nechvalně známou výstavbou osad na nezákonně okupovaném Západním břehu Jordánu – který vzbudil mezinárodní pozornost po konferenci o praktické přípravě osídlení Gazy, jež se konala už v prosinci v Tel Avivu. Reklama zobrazuje umělecké ztvárnění luxusních domů překryté skutečnou fotografií čtvrti Gazy zničené izraelskými útoky, které od začátku října zabily téměř 20 000 lidí a vyhnaly z domovů více než 85% z 2,3 milionu obyvatel bojujícího pásma. Za jednotkami IDF postupují demoliční čety stavebních firem a je naprosto jasné, co je cílem Izraele....
+
Obrázek

+ ČASOPIS ECONOMIST 22. prosinec 2012 Hamás na rogálu:
Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně = genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech, muslimech a dětech !!!

Příspěvek od CZkotas »

Židi opět dokazují že nejsou Lidi:
Obrázek
video viz: https://t.me/infantmilitario/120512
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně = genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech, muslimech a dětech !!!

Příspěvek od CZkotas »

Pásmo Gazy je židovsko-sionistickou bestií systematický likvidováno. Genocidní izraelská ofenzíva v Pásmu Gazy, si dosud vyžádala nejméně 34.097 mrtvých a 76.980 zraněných z řad Palestinců. Jsou to zločiny těch, kteří se považují za “nadřazenou panskou rasu”.
Obrázek
Obrázek
= Židovský talmud – Hilkkoth Akum X1: „S gojímem neměj slitování.“

“Jeden milion Arabů nestojí ani za židovský nehet.”
(Rabín Yaacov Perrin)

“Otevřeně prohlašujeme, že Arabové nemají právo usadit se ani na jediném centimetru Erec Izrael … Síla je vše, co umí a co kdy pochopí. Použijeme nejvyšší sílu, dokud se k nám Palestinci nepřiplazí po čtyřech.”
(Rafael Eitan, náčelník generálního štábu Izraelských obranných sil, citováno v deníku Yediot Ahronot, 13. dubna 1983, a The New York Times, 14. dubna 1983)

Obrázek
= Voják IDF (Izraelských obranných sil) se modlí s tefilinem.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně = genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech, muslimech a dětech !!!

Příspěvek od CZkotas »

Generální prokurátor Mezinárodního trestního soudu podal žádosti k vydání zatykačů na izraelského premiéra Benjamina Netanyahua a na ministra obrany Yoava Gallanta! Dokonce padla výhrůžka americkým senátorům, že jestli budou nadále vyhrožovat ICC, tak na ně rovněž budou vydány mezinárodní zatykače! A zazněla výzva, aby země světa braly zatykače na oba Izraelce stejně vážně a důsledně jako zatykače na jiné osoby, třeba na Putina!

https://aeronet.news/generalni-prokurat ... americkym/

..zatykače na vysoké Izraelce vyvolají v zemích KoZa neuvěřitelné mrzeníčko, protože se bude jen velmi těžce vysvětlovat občanům, proč vlády nerespektují zatykače na Bibiho vydané ICC, ale respektují zatykače na Putina vydané tím samým ICC..


+ SOUVISLOSTI
Mezinárodní trestní soud v Haagu (stejně jako OSN a všechny další mezinárodní a světové organizace) jsou plně ovládány organizovaným Židovstvem a jím řízeným zednářstvem. Žádost o zatykač na Benjamina Netanyahua (vysoce postaveného člena židovského zednářského řádu B’nai B’rith) je divadlem pro desorientovanou a zmanipulovanou veřejnost.

Obrázek
Obrázek

“Zločiny ‘panské rasy’ jsou gigantické! V Rusku po roce 1917 spáchali Židé největší genocidu všech dob! Jejich brutalita a bezohlednost je bez hranic. A izraelská okupace palestinských území, která trvá již 76 let, je nejodpornější formou okupace na světě. Izrael je nejpodlejší útočník v dějinách. Současná genocida v Pásmu Gazy je toho dalším dokladem.”

“Ideologie Talmudu předurčila mnoho tragických událostí v dějinách lidstva a postavila Židy proti celému světu. … Tajné židovské satanské sekty a organizace, a následně sionistický režim Izraele, udělaly hodně pro to, aby se část židovského národa změnila na zločineckou komunitu usilující o nadvládu nad celým světem.”
(Oleg Platonov; Ruský odboj. Válka proti Antikristu)

Talmudský (rabínský) judaismus a sionismus jsou morem světa!

Z Talmudu:
Baba Necia 114,6: „Židé jsou lidské bytosti, ale národy celého světa nejsou lidští tvorové, ale zvířata.“
Hilkkoth Akum X1: „S gojímem neměj slitování.“
Sanhedrin 59a: „Zavraždit gojíma je jako zabít divoké zvíře.“
Abodah Zara 26b: „Nejlepší z nežidů musí být zabiti.“
Midrasch Talpioth 225: „Nežidé byli stvořeni, aby sloužili Židům jako otroci.“


Obrázek

Manfred Jacobs; TALMUDISMUS ARCINEPŘÍTEL LIDSTVA – ŽIDOVSTVO, ZEDNÁŘSTVO, SVĚTOVÁ VLÁDA Díl 2
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lids ... _Dil_2.pdf

Vyd. Alexej Fjodorovič Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lids ... idstvu.pdf

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lids ... mudrcu.pdf
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně = genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech, muslimech a dětech !!!

Příspěvek od CZkotas »

Pro popírače genocidy v Gaze...:
Obrázek
...Irsko, Španělsko, Norsko mají dnes formálně uznat stát Palestinu, píše o tom presstv.ir.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: IZRAEL vs PALESTINA, aktuálně = genocida PÁCHÁNA IZRAELEM na křesťanech, muslimech a dětech !!!

Příspěvek od CZkotas »

Izraelské stíhačky vybombardovaly v Rafáhu uprchlický tábor ustanovený OSN pro ochranu vysídlených civilistů! Ve stanech zahynulo přes 40 uprchlíků! Exploze bomby dokonce utrhla malému dítěti hlavu! Roztavená těla Palestinců potvrzují, že piloti F-16 svrhli na Palestince protibunkrové řízené bomby! Rozsudek ICJ na zastavení operací IDF v Rafáhu je teď cár papíru!
https://aeronet.news/izraelske-stihacky ... eti-hlavu/

+

The Children of Gaza / děti gazy - telegramový kanál s reálnými video záběry zvěrstev páchaných zločineckou izraelskou okupační armádou!!

https://t.me/s/IsraeliWarCrimesExposed

= Tento telegram kanál je sbírkou příběhů nevinných lidí v Gaze.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět