Poučení z krizového vývoje

Vše o COVID-19
Odpovědět
abock
Příspěvky: 6
Registrován: 09 dub 2022, 23:18
Jméno a příjmení: Alexander Bock

Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od abock »

Nadhozuji téma:
proticovidistický odboj se za poslední 2 roky jakž-takž zformoval, ale vědí jeho účastníci, proti komu přesně bojuji? Kdo je pravým hýbatelem covidistické diktatury, kterou jsme tu zažili? Babiš to nebyl, ty šílenosti zjevně nebyly z jeho hlavy, jen jako správný psychopat naskočil na příslušnou vlnu. Tak kdo to byl potom, u nás, v Evropě, v Severní Americe? Média sama o sobě asi také ne, někdo tu agendu tam tlačil a tlačí. Pokud neprojdeme zkušenosti posledních dvou let a nezjistíme to, riskujeme opakování a pokračování. Nelze bojovat úspěšně, pokud nejen neznáte nepřítele, ale ani pořádně nevíte, kdo tím nepřítelem vlastně je. Tato znalost mi po celé 2 roky chyběla.
Nápady?
Uživatelský avatar
zdraveforum
Administrátor
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2022, 08:28
Jméno a příjmení: Zdravé fórum
Kontaktovat uživatele:

Re: Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od zdraveforum »

No asi tušíme, jaký je nepřítel, pokud přijmeme, že to, co se děje, opravdu není náhoda a podíváme se na Great reset a NWO vysvětlení... ;)
Problém je, že přímo proti tomuto nelze od nás bojovat a navíc, lidé na to nejsou připraveni - zvláště ti neprobuzení a bohužel ani většina probuzených. Ti sotva pochopili, že roušky jsou zbytečné a vakcíny nejsou tak prima.
Ale přímá konfrontace s NWO a GR je pro ně nepředstavitelná a jste za blázna. Navíc to vyžaduje opravdu dost studia, protože je to problém, který se nedá popsat jednou větou.

Takže bohužel boj je ono zbytečné honění kočky za ocasem - tedy popisování drobných lží, které vede k pomalému probouzení lidí.
lucie-knizetova
Příspěvky: 1
Registrován: 10 dub 2022, 14:29
Jméno a příjmení: Lucie Knížetová

Re: Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od lucie-knizetova »

Pomalé probouzení lidí, tj. právě jedna velká překážka k poučení z krizového vývoje, např., nevím jak vy? ale čím dál častěji se setkávám s lidmi, kteří jsou očkovaní (jedno zda 2x či 3x), a prodělali covid, a nyní prodělávají už třeba 3, 4 covid, v pořadí, někteří sic po 2,5 letech i teprve první ale zároveň těžší průběh, ale ani od jednoho jsem nezaslechla nějaké byť slabé zapochybování o smyslu očkování, či snad dokonce nějakou sebereflexi od několikanásobných covid pacientů z řad novinářů, politiků (mmch, hlavně těch co velmi propagovali očkování, i dehonestaci neočkovaných). Ti by samozřejmě mohli k poučení značně přispět, ale jaksi asi pokračují v plánu, vč. (zřejmě neuvědomnělé) sebedestrukce.
MajkaB
Příspěvky: 7
Registrován: 09 dub 2022, 18:49
Jméno a příjmení: MajkaB.

Re: Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od MajkaB »

Souhlasím s Lucií. Je to tak - někteří lidé jsou prostě nepoučitelní a stále trvají na svém. Obávám se, že pokud přijde opět nějaká "vlna", budou nás neočkované zase uzavírat. :roll: I kdyby to byla obyčejná viróza. ;)
Uživatelský avatar
zdraveforum
Administrátor
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2022, 08:28
Jméno a příjmení: Zdravé fórum
Kontaktovat uživatele:

Re: Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od zdraveforum »

Těm bohužel není pomoci. Stejně jako neexistuje způsob, jak někoho léčit, když nechce.
Zkrátka musí sami a my jim pak můžeme pomoct ukázat cestu a pravdu.

Ale bez toho, aby ten první krok udělali oni, to prostě nejde. A pokud ho neudělají, bojím se, že jim nebude pomoci.
A ano, spadneme tvrdě jako společnost všichni... :(
abock
Příspěvky: 6
Registrován: 09 dub 2022, 23:18
Jméno a příjmení: Alexander Bock

Re: Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od abock »

Great reset, NWO, to je vše fajn, ale příliš nekonkrétné. Tajemné centrály, v nichž zloduchové kují pikle proti civilizaci, existují v bondovkách, ne v životě. Centrálu by bylo možné najít a zničit, ale mechanizmus uplatnění vlivu musí ve skutečnosti být nějaký jiný než popisují běžní pěstitelé konspiračních teorií. Třeba takový Klaus Schwab, kterým se konspiračníci tolik zabývají, nejspíše až do března-dubna 2020 ani netušil, co je SARS nebo další příbuzné viry. Nicméně, když se šance naskytla, chopil se jí. A dalo by se pokračovat, je spousta dílčích otázek, na které paušální odvolání se na NWO nedává uspokojivou odpověď. Například:
1. Ačkoli se nám na Západě to, co se dělo kolem covidu v naších končinách, ani trochu nelíbí, musíme uznat, že nejzarytější a nejdogmatičtější covidismus mají ve Východní Asii, ne u nás. Přitom usual suspects, to jest aktivisté NWO a nadšenci pro Great Reset, se zabývají poškozováním výlučně našeho civilizačního okruhu, na rudou Čínu nemají ani nástroje, ani koule, a nejspíše ani zájem. Tak jak přesně a přes koho "pracují" s pandemií, jako dříve pracovali s Grétou a s africkými migranty?
2. Mezi nejzarytějšími covidisty sice dominují levičáci, ale zároveň tyto bludy sdílejí i lidé, kteří sami sebe označují za konzervativce nebo středové. Kdo potom koordinuje je?
3. Jak se dá vysvětlit existující výjimky z covidistické ortodoxii? Takové Švédsko, které jinak naskočí na každou pokrokářskou habaďuru, jen co se jich po světě urodí, zrovna u covidu předvedlo téměř inteligentní postoj. Proč? Zapomněli na něj NWO-politruci, něco neuhlídali? Nebo běloruská diktatura, ta zůstala proti covidismu de facto imunní, zatímco její sponzor a ochránce, tj. Putinovo Rusko, víceméně opičilo pandemickou politiku po Německu (i když s trochu menší vervou). Čím to je?
Jsem přesvědčen, že je zbytečné jalově filozofovat nad působením iluminátů apod., dokud někdo srozumitelně a věrohodně nezdokumentuje "the banality of !covidistic) evil" v jeho všedních přízemních detailech, jestli mi rozumíte.
Uživatelský avatar
zdraveforum
Administrátor
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2022, 08:28
Jméno a příjmení: Zdravé fórum
Kontaktovat uživatele:

Re: Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od zdraveforum »

Podle vašich, jemně řečeno skeptických a lehce zesměšňujících otázek i tónu, kam se ubírají, bych doporučil další studium, pokud vás to opravdu zajímá.

Doporučuji určitě text Jana Tománka a podívat se na filmy, kterou zmiňuje:
https://blog.tomanek.com/2022/03/pojdme ... at-resetu/

A Klaus Schwab je samozřejmě jen další nastrčená loutka - ten za tím určitě nebude.
A také si nikdo není ničím jistý - ale tu jistotu na druhou stranu nikdy mít nebudeme. ;)
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od CZkotas »

MajkaB píše:Souhlasím s Lucií. Je to tak - někteří lidé jsou prostě nepoučitelní a stále trvají na svém. Obávám se, že pokud přijde opět nějaká "vlna", budou nás neočkované zase uzavírat. :roll: I kdyby to byla obyčejná viróza. ;)
Kovid neexistuje, je to pouze jiný název pro jakékoli virové onemocnění, nachlazení, chřipku atd. Existence viru SARS-CoV-2 nebyla prokázaná, protože neexistuje. Je to hlavně obyčejná chřipka, která byla a je co nejvíce zneužívaná skrze jejich média šířící strach. Stejně jako falešné testy založeny na lži. A vážně si myslíte, že by riskovali svůj život? Celebrity? Politici? .. Pokud by tu byl skutečně smrtelný virus, oni by se jako první sami úplně izolovali! Ukazují nám, že to vše je podvod.
= Tady pozor, jediné, - co je tady reálné (umělě vyrobené, uměle přidaná "funkce") a co skutečně existuje je Sprotein a samotná toxicita (otrava) nejen ze spásných "vakcín". Nic mezi tím a nic víc.
Roušky? Nebyly podniknuty žádné snahy ke sběru a likvidaci nošených a tudíž kontaminovaných roušek. Byly všude! Lidé přesto udržovali krok, jakoby to byla nejpřirozenější věc na světě. Byli úspěšně zmanipulováni, aby uvěřili tomu, že covid-19 je vysoce nakažlivý a nebezpečný, přesto s kontaminovanými rouškami se tak zacházet nemuselo?! ... Plicní specialista promluvil a varoval nás před novým typem plicního onemocnění způsobeného v důsledku vdechování vláken z roušek. Německá neuroložka o rouškách: nedostatek kyslíku způsobuje trvalé neurologické poškození. Pediatři promluvili. Byli přesvědčeni, že děti a miminka nosící roušky budou mít v životě zpomalený vývoj v důsledku chronického nedostatku kyslíku. Všichni nás varovali, že roušky mohou vážně ovlivnit vaši schopnost jasného uvažování. Ukázalo se, že měli pravdu. Někteří policisté také nebyli schopni jasného uvažování. I když vláda umožňovala lékařské výjimky na nošení roušek, dost z nich na to zapomnělo. Nejspíše kvůli nedostatku kyslíku v jejich mozcích.atd.atd..
Obrázek

To, co začalo jako virus, se stalo IQ testem. Jak se začal projevovat společenský rozkol, jedna skupina věřila oficiálnímu narativu a druhá ne, nebo alespoň měla nějaké vážné pochyby. Tento rozkol byl jen počátkem smutného odcizení mezi lidmi, ne jen ve společnostech, ale také v rodinách a mezi přáteli. Věřící se už nedokázali ztotožnit s nevěřícími, a naopak.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
MajkaB
Příspěvky: 7
Registrován: 09 dub 2022, 18:49
Jméno a příjmení: MajkaB.

Re: Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od MajkaB »

Rozkol v rodinách je katastrofa. Také to zažíváme. A neslyší ani na rozumné argumenty - Je to marný, je to marný, je to marný! :(
egosumquisum
Příspěvky: 1
Registrován: 11 dub 2022, 07:23
Jméno a příjmení: Martin Stejskal

Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od egosumquisum »

Ukrajinské téma všechno zcela zakrývá a "pokrývá". Nekonečná válečná protiruská mediální kampaň nepouští do éteru jiné zprávy, nebo je úplně vytlačí na okraj zájmu. Skoro nikdo si tak nepovšimne, že v tomto "závětří" Evropská rada pozměnila rezoluci 2361 - a už není proti povinému očkování proti covidu. Pokud tuto hrůzu schválí většina členských států (zde veto nebude možné), máme to tu na podzim znovu.

Do konce příštího roku má být také zavedena digitální měna a každý občan členského státu EU dostane své ID, identifikační číslo. Něco jako nechvalně známá čísla vytetovaná na ruce "obyvatelům" německých koncentráků - v nějž se tím bruselské impérium dirigované Německem fakticky změní.

Ponechal bych to bez komentáře...
kve
Příspěvky: 4
Registrován: 09 dub 2022, 19:26
Jméno a příjmení: Jan Škach

Re: Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od kve »

Probíral jsem opatření ohledně covidu s kámošem, který věří, že rozhodnutí dělají lidé, kteří tomu rozumí a je nutné jim důvěřovat. Když jsem mu ukázal coronaduel ohledně roušek, tak jen řekl, že v televizi říkají něco jiného, a že nějaká přednáška, která nění vysílána v televizi nemá žádnou váhu.
Pak mi řekl, že roušky fungují, jinak by je nenosili doktoři.
Zeptal jsem se ho, proč tedy ti doktoři nenosí při operacích respirátory, čekal jsem, že tato otázka ho povede k zamyšlení, a že mu tam sepne. Ale ona ho ta otázka naopak úplně vypnula.
Myslím, že i když některé lidi praštíš násadou od krumpáče, tak budou stále tvrdit, že to je pro jejich dobro a ta boule je jen malá, zanedbatelná nedůležitá drobnost, která pomáhá jak jemu tak všem ostatním. :cry:
Uživatelský avatar
Jan Tománek
Příspěvky: 12
Registrován: 07 dub 2022, 15:49
Jméno a příjmení: Jan Tománek

Re: Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od Jan Tománek »

Ukažte kamarádovi a že pozdravuje lékař od kterého to mám... ;)

Obrázek
abock
Příspěvky: 6
Registrován: 09 dub 2022, 23:18
Jméno a příjmení: Alexander Bock

Re: Poučení z krizového vývoje

Příspěvek od abock »

A. S tím výrokem chirurga o rouškách to už snad bylo sdíleno na FB z různých stran, takže odpírači jej dobře znají. Problém je, že věřící svědci covidovi se ničím takovým zviklat nenechají, pro ně je to prostě ďáblová propaganda a není co řešit. Tady už etapa racionálních argmentů dávno skončila, s pedofily také nikdo soudný vážně nediskutuje v akademické rovině o tom, jaké mají "legitimní" potřeby.
B. S tím studií videí o NWO sorry, ale tolik času zase nemám. Zkusil jsem, ale hned na začátku byly patrné diletantské chyby, které zhazovaly celé to procitěné poselství. Už nemluvím o tom, že tyto s důležitým výrazem na tvaři vyprávěné banality o "hrstce rodin ovládajících svět" se objevují při každém globálním problému. Zastánci tohoto narativu tedy připisují této "hrstce vlivných rodin" zvládnutí příliš mnoha náročných úkolů bez jakéhokoliv oddechového času. Přitom kdo nějaké chodby moci někdy zažil, ten ví, že superschopnosti, superinteligence a supervýkonnost nepatří tam k příliš rozšířeným vlastnostem. Když už nás autoři chtějí strašit poměrně dobře znamým fenoménem koncentrace rozhodovacích práv v korporátním sektoru v důsledku křížového vlastnictví akcií, měli by zkusit nastudovat odbornou literaturu k tomu tématu. Z ní by vyčetli, že hlavní problém identifikovaný jakožto důsledek křížového vlastnictví a propojení rozhodovacích těles je drastický pokles kvality řízení a efektivity rozhodování, tj. pravý opak nadpřirozené schopnosti ovládat svět (nebo aspoň jeho relevantní část). Jenomže studovat takovou literaturu je práce, výroba videa s depresivním dopadem na slabé nátury je schůdnější a také se lépe "monetizuje" na sitích.
Takže ne, prosím, nechci začínat od globálních spiklenců, chci postupovat od speciálního k obecnému. Například, moc bych rád, aby mi někdo popsal, jak probíhá výroba covidistické propagandy v redakci jednoho jediného lokálního média s podstatným dosahem: od podnětu k výběru realizačního týmu (dobrovolně, příkazem?) ke schvalování redaktorem, a ještě předtím, v jaké podobě a kdo zvenku "pracuje" se samotným redaktorem na placementu nějakého kusu covidistické agendy. A kolik lidí okolo ví, jak zhruba to chodí, aby byli schopní to vyprávět doma a u piva? Pak lze jít o krok dál a zkoumat zadavatele. A dál a dál, výš a výš. Až budeme moci vyslat Bonda na tajemný ostrov do bunkru zloduchů.
C. Nešlo by nějak vylepšit SW tohot diskusního fora, aby se dalo reagovat na jednotlivé příspěvky, ne na celé vlákno?
Odpovědět