Žádná svoboda slova neexistuje. Žijeme v totalitní společnosti.

Vše co nikam nezapadá
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 591
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Žádná svoboda slova neexistuje. Žijeme v totalitní společnosti.

Příspěvek od CZkotas »

..Už mě unavuje, jak politici mluví občasně o důležitosti ochrany svobody projevu. Žádná svoboda slova neexistuje. Mám zakázaný přístup do všech médií hlavního proudu, do diskusí..

Zasahuje se přímo do srdce našeho práva na svobodu projevu. Politici, MSM a televizní pracovníci hovoří o důležitosti svobody projevu. Skutečnost je však taková, že žádnou svobodu slova už nyní nemáme. Dnes je nebezpečné sdílet pravdu, které oni sdílet nechtějí. Úřady se děsí pravdy a udělají cokoli, aby ji potlačily.. Například zatýkání lidí za „komentáře online”.

Dovedete si představit, jaký povyk by se strhl, kdyby byl umlčen, zablokován a hacknut lékař podporující "očkování" nebo protestující proti klimatickým změnám a bylo mu zabráněno promluvit v rozhlasovém pořadu?!
Ne! Musí jim být dovoleno říkat nekonečné lži.
Žijeme v totalitní společnosti, kde smí mluvit pouze ti, kteří říkají oficiálně přijatelné lži.
Neexistuje žádná debata, protože nikdo, kdo propaguje "vakcíny", masky, výluky a šílenosti o klimatických změnách, se neodváží diskutovat...neodváží se debatovat, protože vědí, že by prohráli.

"Dejte mi svobodu, nebo mi dejte smrt" - Patrick Henry.
"Světu vládnou úplně jiné osobnosti, než si představují ti, kdo nejsou v zákulisí" - Benjamin Disraeli.


Média hlavního proudu čtenářům tvrdí, že nejlepším zdravotním testem je zkusit stát na jedné noze. Pokud to zvládnete po dobu deseti vteřin, budete podle výrobců materiálu na obložení ptačích klecí žít na věky věků. Podotýkám, že žádný z odborníků z mainstreamových médií nevaroval čtenáře, aby tento test nezkoušeli, když stojí nahoře na schodech.. :-D

Žijeme v totalitní společnosti. Nic se nezmění, dokud si více lidí nenajde čas a odvahu postavit se a dát najevo svůj názor.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět