Přepisovači dějin, Jugoslávie, Idiokracie a HAVEL: Nálety, bomby. = NATO = Jejich povaha je výlučně humanitární..

Vše co nikam nezapadá
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 551
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Přepisovači dějin, Jugoslávie, Idiokracie a HAVEL: Nálety, bomby. = NATO = Jejich povaha je výlučně humanitární..

Příspěvek od CZkotas »

Doporučená četba:
Obrázek
Většina Američanů je přesvědčena, že k porážce nacistického Německa rozhodující měrou přispěly Spojené státy a mnozí z nich si dokonce myslí, že Sovětský svaz bojoval na straně Hitlera. V Evropě bourají památníky osvoboditelů z dob 2. světové války, z veřejných prostranství mocní odstraňují ideologicky “nevhodné” sochy, mainstream tvrdí, že “humanitární” bomby NATO v Jugoslávii před 23 lety chránily lidská práva. Ambasáda USA přesvědčovala Slováky, že v SNP bojovali Američané po boku partyzánů. Na ukrajinských ulicích pochodují fašisté s hořícími pochodněmi a v kancelářích státních funkcionářů visí portréty Bandery, jednoho z největších zločinců v historii. V pobaltských republikách pobírají bývalí členové nacistických jednotek výsluhové důchody. A Západ se tváří, že nic nevidí.Publicista Ľudovít Števko a jeho kolegové Marek Mahút, Maroš Puchovský a Roman Michelko v knížce Přepisovači dějin upozorňují na znepokojivé snahy režisérů nového světového řádu, usilovně přepisujících historii a vedoucích agresivní informační válku s cílem ovládnout mysli lidí.
Houpací koně perlí v diskuzi o čem vůbec nic nevědí, jen pouhé dunění dutých hlav. Pro houpací koně jsou informace pouze černobílé. Vše co napíšou presstituti, jsou pro houpací koně “fakta”. Idiokracie už není jen pouhý film, ale realita: https://www.seznamzpravy.cz/diskuze/zah ... odu-212086

Jogoslávie..
Obrázek
Obrázek
Před třiadvaceti lety byla Jugoslávie 78 dní v řadě vystavena bombardování ze strany tehdy 19členné Severoatlantické aliance. Mnoho rodin v Bělehradě, Novém Sadu a Niši denně uprchlo do protileteckých krytů během leteckého náporu. Trvalé trauma způsobené milionům civilistů, zejména dětí, se snad ani nedá spočítat. A to bylo popíráno nebo ignorováno Evropou a světem. Stejně zapomenuté jako úlomky kazetových bomb a ochuzený uran, které po sobě zanechala „humanitární intervence NATO“. Leteckou válku ospravedlňoval americký prezident Bill Clinton, britský premiér Tony Blair a generální tajemník NATO Javier Solana jako ušlechtilou křížovou výpravu k zastavení „nejhorší genocidy od dob Hitlera“ v srbské provincii Kosovo. Operace Spojenecká síla začala přívalem řízených střel Tomahawk odpálených z lodí a ponorek v Jaderském moři. Celkem více než 1 000 vojenských letadel NATO provedlo 30 000 bojových vzletů nad zemí s o něco více než 10 miliony obyvatel, z toho dva miliony v Kosovu; vojenský blok, jehož celková populace v té době byla asi 850 milionů a který zahrnoval tři světové jaderné mocnosti. Celkem bylo na území bývalé Jugoslávie svrženo 23 000 bomb, 2 500 střel s plochou dráhou letu.
Obrázek
Zleva: Hashim Thaçi – válečný zločinec a prezident uloupeného Kosova, Bernard Kouchner – židovský administrátor OSN pro Kosovo a také spoluzakladatel pašerácké organizace Lékaři bez hranic, britský generál Michael Jackson – velitel KFOR, Agim Ceku – terorista UÇK, americký generál Wesley Clark – velitel NATO.
Zastrašující taktika fungovala, protože vrchní vojenský velitel NATO, generál Wesley Clark, byl schopen pokračovat v každodenních bombardovacích misích nad malým státem měsíce poté, co byly opakovaně zasaženy a zasaženy všechny cíle vojenské hodnoty. Osobní vlak, náboženský průvod, kolona uprchlíků, ústředí srbské rozhlasové televize. továrna na vysavače, mosty, tržiště, nádvoří bytů, švýcarská ambasáda v Bělehradě a také čínská ambasáda se třemi novináři zabitými a 27 dalšími Číňany zraněnými. Široce se používaly kazetové bomby, grafitové bomby a munice s ochuzeným uranem. Nikdo, ani jeden jedinec nebyl za tyto válečné zločiny odpovědný. Ani za to, co by mělo být válečným zločinem a jedním z nejzávažnějších v tom: záměrné vymýšlení a zveličování příběhů o zvěrstvech s cílem agitovat a eskalovat válku. Jen málo západních politiků a novinářů by v roce 1999 uniklo obvinění z jejich rolí.
S touto brutální akcí, kterou NATO provedlo bez souhlasu OSN souvisí i jeden nehorázný výrok Václava Havla. Ten v rozhovoru s francouzským novinářem pro Le Monde použil výraz: „Nálety, bomby nejsou vyvolány hmotným zájmem. Jejich povaha je výlučně humanitární.” Více ve třetí části pořadu Válka proti Jugoslávii: NATO, Pentagon a žoldáci v Kosovu: https://odysee.com/@radiosvstudiotapinr ... slavie-3:1
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět