VOLBY? VÁLKA? REALITA?! Co se to k čertu kolem nás děje :(

Vše co nikam nezapadá
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 591
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

VOLBY? VÁLKA? REALITA?! Co se to k čertu kolem nás děje :(

Příspěvek od CZkotas »

Kdo chce táhnout "na Rusko" tak ať ví, co ho v reálu čeká - Stovky ukrajinských mrtvol v každé čtvrti v SOLEDAR:
https://odysee.com/@RT:fd/gazdiev_soledar_17:e

Je to márnice - pod širým nebem, naštěstí je zima, tak to tam tak "nehnije". Ruský masomlejn jede stále na plné obrátky, každou hodinu jsou další a další těla, říká reportér. A pokud někdo, do této války chce, za cizí zájmy s pokračujícícm ničení budoucnosti, tak pro mě za mě.. Protoře, přesně takhle dopadne každý řadový vojáček, který předtím hrál jen počítačové hry. Ať si to ale napřed natrénuje pěkně doma, stačí deset dní s celtou spát venku, nafasovat jen nůž a zapalovač!A dokážete asi odhadnout sami, proč je na seznamkách tolik okrajinek se statusem "rozvedená" ... :-)

ALE AŤ PŘESTANE NAŠI ZEMI NIČIT, AŤ SI TAM JDE SÁM A NETAHÁ S SEBOU DOLŮ NÁS OSTATNÍ, KTEŘÍ OODMÍTÁME TOTO ŠÍLENÉ DIVADLO! Zkusím to tu dát pro připomenutí, ještě jednou:
Zapomeňte na tu frašku s politikou, ta nic nevyřeší. Nic z toho, na co se zaměřujeme, nic nevyřeší! Politicky vás z tohoto nikdo nedostane!! Veškerá politika je jen divadlo… veškeré země jsou divadlem. Všechny války jsou vykonstruované… není žádný důvod, aby kdokoliv bojoval s kýmkoliv jiným. =!To vše je divadlo, které nás má rozptýlit, aby během toho pokračovali v zavádění totálního systému kontroly!=
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 23 led 2023, 11:15, celkem upraveno 1 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 591
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: VOLBY? VÁLKA? REALITA?!

Příspěvek od CZkotas »

Není nic horšího, než neustálé rozvrácení rodinných vztahů, sousedů okolo, atd.atd.. Cokoli, co jsem kdy komu pronesl/nadnesl/vynesl ze cvých úst či psaného slova, okamžitě většina chápe jako jakýsi "útok" a že to jsou doslova "píč**iny" apod. Nikoho prostě nezajímali a doteď asi nezajímají "problémy" kolem situace se zásobování (kolapsu) potravin, paliva, inflace s hyperinlfací a vše kolem..
Nikam to nevede, přijde mi, že 100% ovakcinovaných lidí jsou jakýmsi zvráceným způsobem ovládáni a že jejich výpady, včetně agresivního jednání, ať už od (bývalých) přátel, rodinných příslušníků, sousedů - kdy paradoxně jsou to právě všichni ti, kteří se nechali "očkovat" proti lživému narativu "kovid", a šokuje mě, jak agresivní se stali… jsou ze všeho naštvaní. A prskají kvůli všemu - podle mě za to může Sprotein, co jde do mozku, a způsobuje prionové onemocnění. Prionové onemocnění znamená, že proteiny se chovají abnormálně atp.

“Ovakcinovaní” jedinci genovou terapií však mají mnohem větší pravděpodobnost, že padnou, než ti, kteří jsou čistí a geneticky neupravení jedinci.
Upozorním zde na jednu dle mě docela zásadní informaci, na kterou jsem v jedné diskusi narazil a to, že:

"Od 24.1.2023 může většina potravin v našich supermarketech obsahovat i prášek z cvrčků.
Tento prášek obsahuje chytin, který naše střeva neumí zpracovat, je to však velmi chutný polysacharid pro rakovinu, parazity, plísně a téměř cokoliv co způsobuje onemocnění. Hmyz také obsahuje metamorfní steroidy, zejména ekdysteron.
Dobrou chuť! Vaše EU."
viz odkaz na pdf. v češtině:

https://eur-lex.europa.eu/legal-content ... 32023R0005

A aby toho nebylo málo, kdy se všichni se pohybujeme na hranici smrti, tak:
Mezitím, např. Skotsko – vládní trolové tam navrhují celonárodní “dvacetiminutové čtvrti” – kde je omezeno, jak daleko mohou lifé cestovat z domu, aby “zachránili planetu” před globálním (podvodem) oteplováním.
A jako perlička k výše uvedenému Skotsku: zelení (GREEN DEAL) chtějí regulovat emise oxidu uhličitého každého člověka – už žádné dýchání… pro planetu!

A ještě, jakýsi Hans Joachim Schellnhuber, je přesvědčen, že k “záchraně planety” před “změnou klimatu” musí být emise oxidu uhličitého (CO2) každého člověka omezeny a regulovány vládou. Prostě pan hans šůlin doslova řekl, že každý člověk by měl mít v denním životě stanoven limit tří tun emisí CO2 ročně. Ti, kteří toto množství překročí, by podle něj měli být nuceni platit pokutu
= Vzhledem k tomu, že při každém nádechu člověk vydechuje CO2 výměnou za kyslík, muselo by být regulováno i dýchání. Ti, kteří chtějí zůstat pod třítunovým limitem, budou možná muset dýchat méně atd.

A ještě - spol. Alibaba vyvíjí “individuální sledování uhlíkové stopy”, aby mohla sledovat emise CO2 lidí…
„Závazek k lepšímu cestování – Vytváříme hnutí miliónů lidí, kteří se zavázali cestovat zodpovědně“
+ ten do očí bijící chemtrails co ten týpek má nad hlavou, je k nezaplacení :-D, viz:
Obrázek
Stále mě pořád zajímá, jak se budou všechny ty solární panely, větrné turbíny atd. recyklovat, až skončí jejich životnost? Klimatické idioty asi nezajímá, že solární panely a větrné turbíny jsou energeticky negativní (na jejich stavbu a provoz se spotřebuje více energie, než vyrobí), ALE CO se stane se všemi těmi solárními panely a větrnými mlýny, až budou vyhozeny? (Stejně jako u elektromobilů, CO se stane se všemi těmi bateriemi, až budou vybité.).
A celý ten zelený vtip spočívá i v tom, že si zatím ti blázni nevšimli, že na světě dochází měď, nikl a další základní nerostné suroviny potřebné k výrobě jejich tolik oblíbených elektromobilů a projektů takzvané „obnovitelné energie“.
=Od března 2020 začíná KONEC homo-sapiens? A vítejte v homo-borg-genisis…?!=
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět