Pandemie plastového odpadu - obličejové masky a jejich dopad na zvířata

Vše o COVID-19
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 620
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Pandemie plastového odpadu - obličejové masky a jejich dopad na zvířata

Příspěvek od CZkotas »

Pandemie plastového odpadu: Zvířata nalezená zamotaná a mrtvá v přímém kontaktu s jednorázovými osobními ochrannými pomůckami. Všechny jednorázové obličejové masky jsou vyrobeny z plastu a nejsou recyklovatelné. Většina setkání zvířat s obličejovými maskami se týká ptáků. Nejčastěji hlášenými druhy byly labuť němá, racek chechtavý, australský bílý ibis, kočkodan červený a lyska obecná. Nejčastěji hlášeným savcem byla veverka šedá východní, následovaná ježkem evropským a liškou obecnou. Ze všech pozorování bylo nespočet nalezeno mrtvých při přímém kontaktu s osobními ochrannými prostředky..
Studie dospěly k závěru, že během pLandemie bylo měsíčně použito šokujících 129 miliard obličejových masek a 65 miliard rukavic. Do pozemských oceánů dostalo více než 30 000 tun osobních ochranných pomůcek a dalších druhů plastového odpadu souvisejícího s podvodem a lži ko*kovid. Od začátku pandemie do srpna 2021 ve 193 zemích vyprodukováno 9,4 milionu tun plastového odpadu souvisejícího s pandemií a 71 % z nich bude pravděpodobně do konce roku 2022 vyplaveno ještě na pláže.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Lži a šílenství kolem ko*kovid, před kterým nelze zavírat oči..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět