“Lidé o tom už nechtějí slyšet ..” = pro ně už ta kapitola kovid skončila. =NIC NESKONČILO=

Vše o COVID-19
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

“Lidé o tom už nechtějí slyšet ..” = pro ně už ta kapitola kovid skončila. =NIC NESKONČILO=

Příspěvek od CZkotas »

“Lidé o tom už nechtějí slyšet ..” = pro ně už ta kapitola kovid skončila, ale POŘÁD SLYŠÍM TY STEJNÉ LŽI: KDYBY JSTE NEBYL OČKOVÁN, MÁTE TĚŽKÝ PRŮBĚH (A SKONČIL V NEMOCNICI)...
Jen připomenu, co je tady od začátku úplně padlé na hlavu je, to rozvrácení rodinných vztahů, sousedů, atp.
Cokoli, co jsem kdy komu pronesl/nadnesl/vynesl, okamžitě většina pochopila jako jakýsi “útok” a že to jsou doslova “blbosti a lži”.
Proto primárně řeším svou rodinu a ty, které jsem dokázal ochránit, protože:
Ovakcinovaní” jedinci mají mnohem větší pravděpodobnost, že padnou, než ti, kteří jsou čistí a geneticky neupravení…
Na začátku (falešné) pandemie prý byly ve vzduchu miliardy částic z lidí, kteří kašlali, kýchali, mluvili, křičeli a zpívali, což by jistě způsobilo, že by každý nemaskovaný člověk chytil ko*kovid a nejspíš by na něj zemřel. Takový byl příběh ve všech mainstreamových médiích. VLASTNĚ SE TO DĚLO PO CELÉM SVĚTĚ!
Pak bylo vše odvoláno. Nejprve se říkalo, že masky nezabrání tomu, abyste "to" šířili, ale zabrání tomu, abyste ho dostali. Pak řekli, že podomácku vyrobené masky nejsou dost dobré, pokud je nenavrstvíte dvakrát a nebudou vám těsně obepínat bradu a obličej. Pak (docela) nedávno začali tvrdit, že fungují pouze masky N-95, což (byla) je vlastně také lež.. Masky nejsou všechny, jak se tváří, a většina z nich je zcela nepoužitelná, nemluvě o tom, že v ústech, krku a plicích uvolňují bakterie, což vede k závažným infekcím, včetně komplikací ko*kovid. Ups--falešná věda, falešná epidemie, falešné "vakcíny". Kdo stále tvrdí opak, TEN LŽE!

Pár postřehů (níže) ko*kovid idiotismu, kdy kovidiáni (kult) neúnavně usilovali o to, aby byl každý člověk na zemi "plně" zasažen miliardami toxických prionů, které způsobují cévní sraženiny, myokarditidu, perikarditidu a rakovinu přepnutou na turbo. Pokud bychom všichni nedostali tato genově mutující očkování, která navždy změní lidskou DNA (k horšímu!), určitě bychom všichni zemřeli na tuto chřipku, tohle tvrdili A NÉ ŽE NÉ.. Pak každých pár týdnů tahle sekta couvla a odvolala další tvrzení, snažila se zamést stopy a přitom stále tlačila na posilující injekce, které měly zbývající potulné očkované zombíky dostat pod zem.
Řiďte se vědeckými poznatky, řekli. Řiďte se vědeckými poznatky, říkali to v TV celý den. Věda však dokazuje, že každá teorie, kterou si tahle sekta vymyslela, byla nesmyslná a která se ukázala být o nic smrtelnější než sezónní chřipka nebo silná rýma!!

Takže bez dalšího zdržování, zde je pár věcí, které nám kult kovidánů říkal, že musíme udělat, abychom nezemřeli, a které se postupně ukázaly jako naprostý nesmysl:
1) Vyhněte se používání hotovosti, protože se rozšíří ko*kovid (celosvětový plán přechodu na digitální měnu)
2) Všechny masky jsou užitečné, takže je noste vždy, uvnitř i venku (prakticky žádné masky nefungují a v ústech, krku a plicích se v nich množí bakterie, které pomáhají už tak falešným PCR testům vést k falešně pozitivním výsledkům postavené na falešné vědě)
3) "Vakcíny" zploští křivku, zabrání vám chytit ko*kovid, zabrání vám ho šířit a zabrání vám chytit "těžký případ" (všechny lži byly systematicky odvolávány, jakmile vyšla najevo pravda)
4) Za infarkt a syndrom náhlého úmrtí nemohou "Fauciho chřipkové injekce", ale přece studené sprchy, pískání rozhodčích, videohry, toxické částice ve vzduchu a ... nachlazení!
5) Uzamčení nás všechny zachrání před ko*kovid, přestože omezení pobytu v přírodě oslabuje náš imunitní systém
6) Remdesivir je lék volby, pokud budete hospitalizováni s těžkým případem, přestože Remdesivir decimuje funkci ledvin a sám o sobě je v podstatě rozsudkem smrti..
7) Hospitalizovaným pacientům s ko*kovid byly do průdušnice nacpány ventilátory, aby jim "pomohly dýchat", ale 75 % pacientů, kterým byly nasazeny, do 4 dnů zemřelo a většina přeživších utrpěla trvalé poškození nervů!
8) Posilovače pomohou v boji proti variantám, říká se ovčanům, ale jsou naprosto k ničemu a nyní přispívají k chaosu neschopnosti imunitního systému podobnému AIDS
9) Všechna očkování proti ko*kovid jsou "bezpečná a účinná", říkají fanatici kovidismu, ale to oni se chytají za hrudník a kolabují ze syndromu hrotového proteinu a SADS!!

Téměř denně přicházejí recenzované metaanalýzy a kovid ústrky, které vědecky dokazují, že všechny vládní a kovidánské "konspirační teorie" jsou právě takové, noo vymyšlené a každý, kdo naletěl těmto podvodníkům, za to platí svým zdravím nebo už zaplatil cenu nejvyšší - svým životem. Také se nejednou prokázalo, že nic takového jako "dlouhý kovid" neexistuje, je to primárně poškození zdraví z těchto experimentálních injekcí..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
TrevorButler
Příspěvky: 1
Registrován: 03 dub 2023, 12:09
Jméno a příjmení: Trevor Butler

Re: “Lidé o tom už nechtějí slyšet ..” = pro ně už ta kapitola kovid skončila. =NIC NESKONČILO=

Příspěvek od TrevorButler »

Naprosto s vámi souhlasím. Když jsem onemocněla, nebyla jsem očkovaná, ano, bylo mi týden velmi špatně, ale pak jsem se rychle uzdravila a žádné další následky jsem neměla. Nevidím v očkování smysl, myslím, že imunitní systém si poradí sám.
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: “Lidé o tom už nechtějí slyšet ..” = pro ně už ta kapitola kovid skončila. =NIC NESKONČILO=

Příspěvek od CZkotas »

Kovid nikdy nebyl smrtelnější než běžná každoroční chřipka.
PCR test k určení hoaxu kovid nefunguje a nikdy nebyl spolehlivý.
Užitečné způsoby léčby kovid byly potlačeny a prosazovaly se nebezpečné.
Uzavírací opatření měla na svědomí mnohem více úmrtí než samotný kovid a zničila životy tisíců dětí.
V roce 2020 nedošlo k většímu počtu úmrtí, než je průměr. Nedošlo k žádné pandemii.
Úřady o počtu úmrtí na kovid lhaly.
Obličejové jsou k ničemu. Byly (a jsou) nebezpečné v mnoha ohledech. A zvýší riziko úmrtí na rakovinu.
Sociální distancování bylo umělé a zbytečné.

Očkování proti kovid nedělá to, co úřady tvrdily, že bude dělat.
Ještě před jejich podáním se vědělo, že toxické kovid vakcíny zabijí nebo poškodí miliony lidí, kterým byla vpichována. Lékaři, kteří o nebezpečí nevěděli, by měli přijít o licenci k výkonu povolání a měli by být posláni do vězení za neúmyslné zabití. Lékaři, kteří o nebezpečí věděli, ale přesto očkování aplikovali, by měli být souzeni za vraždu.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět