Covid je velice nebezpečná nemoc a velice nakažlivá.

Vše o COVID-19
Odpovědět
niki0711
Příspěvky: 3
Registrován: 10 dub 2022, 14:22
Jméno a příjmení: Denis Mariak

Covid je velice nebezpečná nemoc a velice nakažlivá.

Příspěvek od niki0711 »

Rád bych se podělil za celé dva roky jsem covidek nedostal ani nikdo z mé rodiny a to jsem opravdu zdechlina ,kuřák a jen občasný rek.. sportovec. Ale došlo i na nás před 7 měsíci. Synkovi to museli říct v práci po testech jinak by nic nevěděl. Den předtím měl zimnici pár minut a bolest hlavy. Ráno ok jde do práce a světe div se má ho. No tak jsem s nim jel na PCR 40km bez hadru bez všeho na puse a 40km zpět. Dva dny na to manželce bylo nějak divně tak si udělala antigen a taky covid, který byl proti chřipce zábava. Opět jsem vezl manželku na PCR 40km tam a 40 zpátky bez hadru. Nejdříve přišel výsledek synovi, že je negativní. Tak manželka ,že bude taky negativní a tak jsme dva dny žily jakože už nikdo nic nemá, Manželka mi dokonce zapalovala několikrát cigarety a večer sms , že je pozitivní D. No a ted já největší zdechlina v rodině a nic žádný covidek se nekonal. Prostě tak jak každý kriticky myslící člověk věděl po 4 měsících podvod jak prase. Vydávali chřipku za covid a lidé jaksi zapomněli, že symptomy co uváděli byli naprosto totožné s chřipkou. Tak jak bývají chřipky jednou je slabá epidemie i nakažlivost popřípadě následky, někdy jeden muže chodit do práce a druhý leží a pomalu chcípá ted si vezměte, že by před 10 lety zamezili léčbě chřipkových pacientu zavřeli ordinace a den co den a večer co večer by děsily ty pomalejší občany tedy permanentní stres a kolik, že by bylo mrtvých? Já vím, proč by to dělali se ptají diváci od ČT. Nastudujte si zadlužení celého západu, popřemýšlejte jaké vyhlídky nás čekají a opravdu si myslíte, že ti co za to můžou budou jen tak čekat až jim to lidé spočítají kde to svoji neschopnosti a zločinnosti přivedli? Není lepší pro ně ten covid a ted se hodí i ten Ukrajinský konflikt, na který se svede brutální kolaps celého zadluženého západu? Nebo si opravdu někdo myslí, že například Škodovka by vyráběla automobily po zákazu spalovacích motoru ? Že by třetina průmyslu navázána na automobilový průmysl nezkrachovala a nezavřela? Opravdu si myslíte, že by si Německo vše neodvezlo domu ,kde by s přehledem pokryly veškerou poptávku po elektro vozech? Myslíte si, že by řeklo at máme nějakou práci a že oni budou mít taky 50 procent nezaměstnanost? Před 2 roky jsem četl údajně uniklý dokument z Kanady a světe div se vše co tam bylo popsáno se děje a dělo! Od QR kódu, karantén zavírání škol potlačování svobody a co se má dít teď? Tak schválně jestli to byla pravda dál to má pokračovat tak, že političtí zločinci ze západu se svými poskoky v EU vytvoří umělý hladomor, potravinovou bídu a zadlužení obyvatel, aby pak nabídli řešení, vzdejte se hotovosti my vám odpustíme všechny dluhy a přijměte digitální identitu, tedy pro ty pomalejší VZDEJ SE OVCE SVOBODY A MY TI POMUŽEME SE ZBAVIT DLUHU! Tak schválně zda to půjde tímto směrem, já už výsledek vím.
Odpovědět