Co skutečně znamená "DLOUHÝ KOVID"

Vše o COVID-19
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Co skutečně znamená "DLOUHÝ KOVID"

Příspěvek od CZkotas »

Na začátku roku 2022 se uvedlo, že celosvětově trpí "dlouhým covidem" několik milionu lidí - a že to číslo (po)roste. Více jak dvě třetiny (myšleno celosvětově) těchto osob byly údajně rok (nebo déle) v pracovní neschopnosti.
Zpráva z USA naznačovala, že přibližně 12 milionů Američanů je údajně v pracovní neschopnosti s "dlouhodobým kovidem".

Vyznavači kovidu tvrdí, že 12 % těch, kteří kovid prodělali, má příznaky i po 12 týdnech.
Média ignorovala skutečnost, že největší a nejvýznamnější výzkum dlouhého kovidu, kterého se zúčastnilo 26 000 osob, dospěl k závěru, že dlouhý covid je z velké části psychologický problém.

Lidé, kteří si vzali volno s plným (i částečným) platem, se nechtěli vrátit zpět do zaměstnání..
Dlouhý kovid je možná i kombinací hypochondrie a psychické poruchy? Je to mimo jiné i začátek univerzálního příjmu?

Bylo už xx-krát prokázáno, že nikdy neexistovala pandemie covid, natože nějaká epidemie (ale zase pozor, ten toxický šmejd - Spike protein je velmi reálný a co vytváří "spásné vakcíny" mimo jiné?..).
To, co se nazývalo covid-19, byla přeznačená chřipka. A přestože několik lidí po chřipce nějakou dobu trpí duševní a fyzickou únavou, máme nyní globální dlouhodobou pandemii kovid..

Proč vytvořili falešnou nemoc - "dlouhý kovid"?
1) Vlády uvítaly nárůst počtu údajných nemocných kovidem, protože to pomáhá vyvolat v lidech strach z přeznačené chřipky - a přijmout očkování, které je nepoctivě propagováno jako prevence.
2) Vlády vědí, že pokud velká část pracovní síly zůstane doma, narušení a náklady vážně poškodí ekonomiku. To je jeden ze základů velkého resetu!
3) Falešná dlouhodobá nemoc kovid je vynikající zástěrkou pro zranění způsobená očkováním covid-19!


Seznam nejčastějších nežádoucích účinků spojených s "očkováním" proti (idiotismu) kovid se shodou okolností shoduje s nejčastějšími příznaky spojenými s "dlouhým kovidem."
Samozřejmě, že každý, kdo se odváží podívat na důkazy - a zpochybnit mýtus o dlouhém kovidu - je odmítnut jako konspirační teoretik a je mu zakázáno sdílet své názory..

Nejčastější nežádoucí účinky, které jsou údajně spojeny s (toxickými) injekcemi kovid, jsou shodou okolností nejčastějšími příznaky spojenými s dlouhým kovidem, tedy:
srdeční problémy, mrtvice, poruchy srážlivosti krve, bolesti kloubů, křeče a další neurologické problémy, Bellova obrna, Guillain Barreův syndrom, autoimunitní onemocnění, dýchací problémy, psychické potíže a únava...


Problémy způsobené dlouhodobým užíváním kovidu jsou naprosto stejné jako problémy způsobené očkováním kovidem!
"Dlouhý kovid" je zástěrkou pro vedlejší účinky těchto injekcí.
Média hlavního proudu samozřejmě o ničem z toho nechtějí diskutovat ani diskutovat. Vlády, poradci, novináři i lékaři se drží stejné linie, protože všichni jsou konspirátoři a všichni jsou součástí spiknutí.
Každý, kdo se odváží podívat na důkazy - a odhalit pravdu -, bude odmítnut jako zastánce konspiračních teorií a bude mu zakázáno sdílet své názory.

"V této zemi máme svobodný tisk,"
A smích zněl hlasitě a dlouze.
Kdy naposledy masmédia, noviny, TV stanice nebo rádio zveřejnily nebo odvysílaly pravdu o vakcínách? Americká CNN Prima či Kyperský Seznam dokonce odmítá pustit do svého vysílání ty, kteří očkování zpochybňují...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Co skutečně znamená "DLOUHÝ KOVID"

Příspěvek od CZkotas »

Nyní se tvrdí, že dlouhým ko*kovidem (vymyšlenou nemocí, která má podle mého názoru pomoci snížit produktivitu a ještě více zničit ekonomiku) trpí více než 100 milionů lidí na celém světě. A vědci zřejmě tvrdí, že ko*kovid je spojen s rozvojem mozkových poruch dva roky po nákaze. Vědci porovnávali 1,25 milionu lidí, u nichž byl kovid diagnostikován, s podobnou skupinou, která měla jiné respirační infekce. Dvě otázky:
Zaprvé, byli lidé, u nichž byl kovid diagnostikován, diagnostikováni pomocí zcela zbytečného PCR testu? Pokud ano, pak považuji tento výzkum za naprosto zbytečný.
Zadruhé, zkoumali výzkumníci, který pacient byl očkován proti idiotismu ko*kovid? Jelikož se zdá být jisté, že ko*kovidová injekce ovlivňuje mozek. Je zjevně důležité vědět, zda jedinci s poškozením mozku dostali tuto toxickou injekci. Mezitím budou konspirátoři i nadále obviňovat ze všech problémů způsobených očkováním long covid. (Mnozí z těch, kteří údajně trpí tzv. long covidem, pravděpodobně trpí depresemi způsobenými nejistotou, chaosem a strachem.)
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět