Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

Pravda je neustále pod útokem, čtěte nezávislé (alternativní) zprávy, dokud ještě můžete!
Naše česká proamerická dezinformační fronta na spásné "vakcíny" je od začátku směšná..
Obrázek
Úvod:
Téměř denně se objevují hororové příběhy o kovid ústrcích. Zveřejněné dokumenty společnosti Pfizer jen potvrzují to, co víme už od roku 2020. Nyní už nemůže být pochyb o tom, že očkovací látky, jak bylo předpovězeno, působí nekonečně více škody než užitku. Lidé, kteří propagovali a podávali tyto “injekce,” by měli být ve vězení. Existují důkazy, že očkování může ovlivňovat vaječníky a vysvětlovat nárůst rakoviny vaječníků. Na celém světě ignoranti a podplacení lidé nadále trvají na tom, že “očkování” proti kovid nepředstavuje žádné riziko. Média nadále popírají a zamlčují pravdu.
Já nevěřím nikomu, kdo pracuje pro jakoukoli vládu. Nevěřím nikomu (masmédia, cemperátoři..), kdo je placen vládami. Žijeme ve světě, kde nic není tak, jak se zdá.
Nezapomeňte: “Nebudete nic vlastnit a budete šťastní” je mantra velkého resetu. Vše, co se děje, se děje záměrně. Museli byste být stejně hloupí nebo zaujatí jako popírající zaměstnanec BBC/CNN PRIMA/NOVA/ČT/SEZNAM..., abyste si mysleli, že se věci dějí náhodou. Politici jsou dnes pouhými nastrčenými osobami pro spiklence z řad miliardářů, kteří nejsou spokojeni se svým bohatstvím. Chtějí všechno: všechny peníze a všechnu moc. Žijeme ve světě, kde je všechno předurčeno k tomu, aby bylo mnohem, mnohem horší.

A pamatujte si: nic se neděje náhodou. Obávám se, že těm z nás, kterým záleží na svobodě, se čas krátí.
Jediný způsob, jak tuto válku vyhrát, je šířit pravdu tak rychle a tak široce, jak jen můžeme..


“Tradičně se říká, že vlády obětují několik málo lidí, aby ochránily životy a zájmy mnoha.
V novém světě “švabův” zákon říká, že obětujeme mnohé, abychom ochránili finanční zájmy několika.”

A na mantru, co vymysleli média, kdy “antivaxer = odmítač:"
Když je někdo “odmítač,” tak ten druhý je pak co, “přijímač?!”

A jak někdo může být “odmítačem” dobrovolné vakcíny…Většina “odmítačů” jsou lépe seznámeni s riziky.

A co takhle vylhané data ohledně úmrtí.. Já od týdne 2/2022 jsem se rozhodl, že budu provádět snímky dat z jednotlivých týdnů budu je potom porovnávat později s těmi samými týdny, ale již zmanipulovanými a náležitě někým upravenými po několika týdnech.
Zde mé orig. data (před úpravou =ministerstva pravdy=):
https://postimg.cc/JsGt70Vq

Takže, zdokumentoval jsem osobně během několika týdnů statistiky osob na JIP v českých nemocnicích a jejich rozdělení podle očkovacího statusu a to přesně podle milion obyvatel. Tedy milion očko vs milion neočko. Pořídil jsem pravidelně každý týden snímek statistických dat za uplynulý týden, a to celkem za 4 týdny na počátku tohoto roku, konkrétně data za 2. až 5. týden roku 2022 a snímky jasně a prokazatelně zachycují, že očkovaných osob na JIP v českých nemocnicích leží naprosto jednoznačně až 4x více než neočkovaných. Data jednoznačně ukazovala každý týden, že očkování je pandemií očkovaných osob, které zaplňují české nemocnice. Někdo zpětně statistiky přepíše, úplně je překope nohama vzhůru a z pandemie očkovaných se rázem stává pandemie neočkovaných.
Data někdo nafoukne na straně neočkovaných a najednou tvoří drtivou většinu pacientů na JIP.
Ještě jednou: oni upravili zpětně jen statistiky u neočkovaných. Dle ministerstva pravdy existuje pouze jediná propagovaná pravda a vše ostatní je lež...ty data jsem zachycoval pravidelně každý měsíc, takže nemůže nikdo ty data zpětně upravit a nafouknout jen u jedné kategorie a dokonce i zpětně zasahovat do dat z minulého roku!
PS: a co tam vlastně ti očkovaní na JIP dělají? Vždyť propaganda zněla jasně, nemůžete dostat těžký průběh, zmeřít atd.atd...A jedeme:
1) Bude vakcína interferovat se základními životně důležitými léky? Mnoho starších pacientů již užívá řadu předepsaných léků. Bude s nimi vakcína interferovat? To nikdo neví. Vakcína covid-19 je největším experimentem v historii. A na rozdíl od řádných klinických studií je z velké části neregulovaný. Stejně jako u všech vakcín nebude většina problémů, které se objeví, nikdy hlášena nebo rozpoznána…

2) Vyhledal jsem si něco, co nám „média“ zapomněla zmínit:
Tanzanie neměla v letech 2020 a 2021 žádná omezení týkající se ko*kovid. Žádné masky. Žádné sociální distancování. Žádné uzavírky. Méně než 1 z 20 lidí byl nakažen. A, světe div se, neměli žádnou falešnou pandemii. Celková úmrtnost v letech 2020 a 2021 byla údajně nejnižší v historii země. Zajímalo by mě, jestli mainstreamová média dokážou vysvětlit, proč něco z toho zapomněli zmínit. A data dohledejte sami (Tanzania covid cases), jo a Tanzánie má 59,73 milionů obyvatel (data k 2020).

3) “Více než osmdesát případů rakoviny pochvy u mladých žen bylo v Americe připsáno užívání estrogenů jejich matkami během těhotenství. Ženy dostávaly dávky nejméně 25 mg stilboestrolu denně. “Porucha byla poprvé zaznamenána, když vyšlo najevo, že se objevila epidemie rakoviny pochvy, vzácného onemocnění, které se obvykle vyskytuje pouze u žen starších 50 let. Jednoduchá detektivní práce ukázala, že matky všech dívek užívaly stilboestrol během těžkého těhotenství, kdy se svého času obávaly, že bez estrogenu přijdou o děti. “Ženy, u nichž se vyvinula rakovina pochvy, žádné léky neužívaly. Jejich matky užívaly estrogeny asi před patnácti nebo více lety. Lékaři si nyní kladou otázku, jaké další léky mohou mít tak dlouhodobé účinky na další generaci.
= Budou mít kovidové injekce vliv na děti těch, které byly očkovány? To nevím. Ale to neví ani nikdo jiný. Očkování covidem-19 je experimentální. A u experimentálních léků se může stát cokoli. Proto se experimentální léky obvykle předepisují s opatrností po dobu několika let.

4) Ti, kdo tvrdí, že rychlý vývoj a výroba covid-19 byl významný průlom v medicíně, by si měli uvědomit, jak obrovské riziko podstupují – nejen u těch, kteří jsou očkováni, ale i u milionů dětí, kterým byla injekce takto nešetrně a neopatrně aplikována.

5) Co by se mohlo stát dětem těch, kteří byli očkováni? Obrovské množství z nich by mohlo být neplodných. Obrovské množství z nich by mohlo onemocnět rakovinou. Obrovské množství z nich by mohlo mít genetické vady..

6) Nyní se uvádí, že alopecie je vedlejším účinkem “vakcín” c19. Jaká to náhoda, protože alopecie je známým vedlejším účinkem jedovaté, toxické, experimentální a zbytečné injekce c19. Úřady (čímž mám z velké části na mysli lékaře) udělají vše, co je v jejich silách, aby utajily skutečnost, že do milionů svých nevědomých a důvěřivých pacientů píchají jed.

7) Lékaři tvrdí, že nejsou zodpovědní za škody způsobené očkováním na cov-19, za které byli placeni. Mýlí se. Již dávno bylo zjištěno, že tvrzení “udělal jsem jen to, co mi bylo řečeno”, není obhajobou.

8) Existují různé ofic. zdroje údajů o poškozeních způsobených očkováním: např. hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) na stránkách Centra pro kontrolu a prevenci nemocí Wonder; OpenVAERS; a MedAlerts, který vytvořilo Národní informační centrum o vakcínách. Z webových stránek MedAlerts má nejsnadněji použitelné rozhraní, pokud chcete vyhledávat a shromažďovat údaje. To, co činí VAERS tak cenným, je skutečnost, že můžete najít důležité bezpečnostní signály, které by jinak byly přehlédnuty. To je její zamýšlená funkce, a k tomu funguje docela dobře. „fast čekeři“ se nyní snaží údaje VAERS odmítnout jako přinejlepším nespolehlivé a zbytečné, pokud jde o v nejhorším případě. Mají však vážný problém. Americká vláda měla jasnou povinnost, zakotvenou v zákoně. V zákoně, vytvořit systém pro odhalování možných poškození způsobených očkováním. Pokud je systém VAERS nepoužitelný, pak vláda orušila zákon! Ve své horlivosti chránit Velkou farmacii mohou kontroloři faktů neúmyslně házet vládním agenturám klacky pod nohy..

9) Zajímavé: PRŮZKUM: Plně očkovaní věří každé lži o Rusku a Ukrajině, plně podporují válečnou eskalaci:
https://archive.ph/a1mWC
“Nový průzkum kanadské společnosti EKOS zjistil, že čím více “očkovacích” injekcí proti koronaviru Wuhan (COVID-19) člověk dostane, tím spíše uvěří každému slovu korporátní mediální propagandy o ruské invazi na Ukrajinu. Neočkovaní Kanaďané, jak zjistila společnost EKOS, věří dvanáctkrát častěji než ti, kteří dostali tři “dávky” očkování proti chřipce Fauci, že invaze Vladimira Putina na Ukrajinu byla oprávněná. Téměř nikdo, kdo je “plně očkovaný”, Putinovy kroky nepodporuje, ukázal průzkum.”

10) “Bezradná” CDC přiznává, že nikdy neměla podezření na slábnoucí vakcíny:
https://www.youtube.com/watch?v=8DPS4nBFXBo
Dne 3. března 2022 ředitelka CDC Dr. Rochelle Walensky odpovídala na otázky na Washingtonské univerzitě a prozradila, že se o údajích o účinnosti injekcí společnosti Pfizer dozvěděla z televize CNN, což byla přetištěná tisková zpráva farmaceutické společnosti..
Dále Walensky nevěděla o tom, že virus může mutovat, ani o tom, že by vakcína nebyla proti mutacím účinná, což byla otázka, kterou finanční analytik dostatečně bystře položil společnosti Pfizer.
Dále: mnohé z mluvících bodů CDC pochází od stejné společnosti, která prováděla průzkum veřejného mínění pro prezidenta Bidena ve volbách v roce 2020, což naznačuje, že přinejmenším část “vědy”, která řídí politiku veřejného zdraví, pochází od společnosti Impact Research, která je “hrdým průzkumníkem veřejného mínění pro prezidenta Joea Bidena” 4) Walensky přiznává, že polovina země nevěří tomu, co říká, a že byla varována, aby nepředpovídala, co se bude dít dál. Předpovídá, že koronavirus bude zabíjet lidi každý rok a my se s ním naučíme žít a masky tu budou ještě nějakou dobu, protože ona sama neměla rýmu “už opravdu dlouho”..

11) 833 sportovců mělo po očkování proti kovidům vážné následky, 540 jich zemřelo.
https://dailyexpose.uk/2022/04/08/athle ... injection/
(Rhoda Wilson, Daily Expose) Tenisový turnaj Miami Open 2022 nedokončilo celkem 15 hráčů, a to jak mužů, tak žen. To znamená, že všichni hráči musí být "plně naočkováni", aby mohli soutěžit, napsal deník Liberty Daily. "Jak jsme si již několik měsíců všímali, většinu hlavních sportů zasáhly "nevysvětlitelné" zdravotní problémy, které se objevily u mladých a jinak zdravých sportovců, včetně naší zprávy, že jen v březnu vypadli tři cyklisté." Takzvaní zdravotničtí odborníci, kteří po celém světě řídí programy "očkování" proti kovid, neustále tvrdí, že "vakcína Covid-19 je normální vakcína a je bezpečná a účinná".

Jakákoli jiná vakcína by již byla dávno stažena z trhu. Média by se ptala. Vyvíjeli by nátlak na vlády. To se však dnes neděje. A vlády nadále vysílají reklamy v televizi, rozhlase a novinách, které nabádají lidi, aby si nechali dát první, druhou, třetí nebo čtvrtou dávku."
V souvislosti s poškozením zdraví a úmrtím existuje silná cenzura..Dodatek:
Zdá se, že “poslední” maskované hordy, které stále plní naše obchody a ulice, ztratily i tu trochu mozkové tkáně, kterou kdysi měly. Nedávno jsem vstoupil do supermarketu a viděl jsem dlouhou frontu čekající u jedné pokladny. 2/5 ve frontě frontě měli na sobě stále masky. Nikdo z nich si zřejmě nevšiml, že se otevírá další pokladna. Tomu se nelze divit. Nízká hladina kyslíku způsobená maskami nepochybně snížila jejich schopnost racionálního uvažování. A injekce covidu-19 jim samozřejmě také poškodily mozek.

Mohli by nyní píchnutí zombíci reagovat na podprahové zprávy, které jim říkají, aby si znovu nasadili masky? Nic už není nemožné. Podvodná válka bude znamenat více zákonů a více omezení. Tisíce nezahalených Ukrajinců putujících po Evropě dají spiklencům šanci zvýšit počty covidů a znovu zavést výluky.

“Žijeme ve světě, kde nám naše vlastní vlády vyhlásily válku. A většina lidí si toho ani nevšimla. Musíme zůstat neustále ve střehu a podezřívaví. Věčná paranoia je cenou za svobodu.”
Za vakcíny proti covid-19 letos zaplatíme přes 7,5 miliardy korun...:
https://www.prolibertate.cz/2022/03/zat ... rdy-korun/


/EDIT 13.4.
„Covid vakcíny způsobují největší úmrtnost v lidské historii a všichni mlčí.” Více ve videu - CZ tit., 2min:
https://nastub.cz/w/tCL7CqJkpCHrmEN84dR ... 0&start=0s
Anthony Fauci: „Pokud jste nemoc prodělali, nepotřebujete se očkovat. Nejlepší očkování je nákaza” - CZ tit., 4min.:
https://nastub.cz/w/tuiBWn75DZxPu6Kbcqa ... 0&start=0s
Kabal, COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (21. část, 4. díl série o covidu, dokumentární) -Tady doporučuji všechny předchozí díly shlédnout, pokud jste neviděli (naleznete je v uvedeném odkazu a níže pod videem): https://otevrisvoumysl.cz/kabal-ii-21-c ... -o-covidu/

V Kanadě se zvyšuje počet infekcí, hospitalizací a úmrtí u dvakrát a třikrát očkovaných osob, protože dochází k posílení protilátek. Infekcí, hospitalizací a úmrtí v očkovaných populacích v posledních měsících přibývá. V Kanadě jsou údaje jasné. Podle kanadské vlády je u dvakrát a třikrát očkovaných vyšší pravděpodobnost, že se nakazí, prodělají závažné onemocnění, budou hospitalizováni nebo na covid-19 zemřou.
https://dailyexpose.uk/2022/04/10/gov-c ... ering-ade/
Údaje kanadské vlády naznačují, že u trojnásobně očkovaných dochází ke zvýšení hladiny protilátek; a společnost Pfizer a FDA věděly, že k tomu dojde. A svět se učí žít se selháním vakcíny, konkrétně s protilátkově závislým zesílením...
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 24 srp 2022, 10:42, celkem upraveno 16 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Fakta a informace

Příspěvek od CZkotas »

Plně očkovaní jedinci ŠÍŘÍ GRAFEN a infikují neočkované
Lékařský ředitel kliniky Biomedical Clinics Dr. Philippe van Welbergen uvedl, že grafen, který je lidem vstřikován ve vakcínách proti C-19, se skládá a vyvíjí do větších vláken a struktur, získává magnetické vlastnosti nebo elektrický náboj. Vlákna také vykazují náznaky složitějších struktur s pruhy. Ukázal také, že "úlomky" grafenu se přenášejí z očkovaných na neočkované lidi a ničí červené krvinky a způsobují u neočkovaných krevní sraženiny.

Van Welbergen byl jedním z prvních, kdo upozornil veřejnost na škody, které tyto "vakcíny" způsobují v krvi lidí, když loni zveřejnil snímky krevních vzorků pod mikroskopem. V červenci 2021 poskytl Van Welbergen rozhovor jihoafrické komunitní televizi Loving Life TV a vysvětlil, že vzorky krve odebral, když si jeho pacienti začali stěžovat na chronickou únavu, závratě, problémy s pamětí, ochrnutí a pozdní nástup silné menstruace u žen ve věku od 60 let. V krvi pacientek se objevily neobvyklé trubicovité struktury, některé částice, které svítily, a četné poškozené buňky. Van Welbergen řekl, že tyto krevní útvary nikdy předtím neviděl. Loni 12. února Van Welbergen znovu vystoupil v televizním pořadu Loving Life, aby ukázal snímky svých nejnovějších preparátů krevních vzorků. Krevní sklíčka ukazují neočkované pacienty nakažené toxiny z vakcíny prostřednictvím vylučování.
Van Welbergen hovořil o téměř 100 krevních preparátech od očkovaných i neočkovaných pacientů. Sklíčka ukazovala, že neočkovaní pacienti byli "nakaženi toxiny z vakcíny prostřednictvím vylučování".

Ukázal také obrázek normálních zdravých červených krvinek, jak je vidíme pod mikroskopem, kde není žádná koagulace ani cizí tělesa. Lékař biomedicíny řekl, že tak by měla vypadat normální krev. Van Welbergen také ukázal snímek člověka, kterému byla aplikována experimentální injekce COVID. Krev byla srážlivá a deformované červené krvinky byly shluknuté dohromady. Na snímku bylo vedle grafenových vláken vidět i několik zdravých červených krvinek. Je vidět rozdíl ve velikosti grafenových vláken ve vztahu k červeným krvinkám.
Velikost grafenových vláken může blokovat kapiláry. Snímek také ukázal, že grafenová vlákna jsou dutá a obsahují červené krvinky.
https://www.heartpublications.co.uk/unu ... ted-blood/
https://dailyexpose.uk/2022/04/14/graph ... ood-clots/
https://www.brighteon.com/458639fc-73e9 ... c20d21d77c
"Tato vlákna nebo trubičky se zdají být duté - je to opravdu zvláštní. Když je pořádně roztáhnete, můžete v nich vidět nějaké buňky, ale nevíme, jestli je to krystalická struktura nebo organická. Těch několik zdravých buněk je zakroužkováno. Zbytek je popraskaný a rozlámaný - je po nich. To není zdravá krev. Vidíme to znovu a znovu," řekl Van Welbergen, který je vysoce kvalifikovaným biomedicínským specialistou v soukromé praxi.

Van Welbergen si také začal všímat magnetického nebo elektrického polarizačního efektu na různých stranách grafenových vláken. Na jednom ze snímků ukázal vlákno spolu s buňkami, které byly sražené. Podle Van Welbergena toto "chování" dříve nebylo vidět, ale nyní je možné ho pozorovat téměř u každého vzorku. Dodal, že to svědčí o tom, že "tyto věci se změnily, změnila se jejich reakce s okolními krevními buňkami ... a já nevím, co to spustilo".
Další snímek ukázal vzorek krve neočkovaného tříletého dítěte, na kterém byly vidět kousky nebo "úlomky" grafenu, které "jsou výsledkem vylučování", což znamená, že grafen byl přenesen očkovanými rodiči na neočkované dítě. Další snímek ukazoval vzorek krve osmiletého neočkovaného dítěte, jehož krev byla kontaminována a zničena přenosem grafenu z očkovaných osob. Pravá ruka a pravá horní končetina dítěte byly v podstatě ochrnuté.

Za "magnetismus" se osobně podepíšu (foto+video níže): Po prvotním kontaktu s čerstvě "naočkovanými" proti idiotismu s názvem kovid, se u nás objevilo jakési "nachlazení s magnetismusem" a měli jsme to všichni. Tedy já, manželka, děti. Obrázek
(A celkově prošli jsme si už dost divnými věcmi od očkovaných osob a dodám - od cca května - kdy se začalo masivně "očkovat" se něco děje. A ko*kovid to není! A na ten jsme doma uvěřili asi jen první měsíc či dva, hned jak to začalo. Pak jsme začali uvažovat a přemýšlet, že je to celé nějaké "divné." A od června 2021 už nikde nenosíme žádné roušky, masky..nikdy jsme nebyli ani na žádném podvodném PCR testu!). Mé děti nikdy neměli masky (a vše kolem toho), protože: nic důležitějšího a cennějšího než děti nemáme a proto je musíme chránit!!


Ten "magnetismus" (či jak to popsat), začal projevem jakoby nachlazení, kdy společně na hrudníku drželi kovové předměty, postupně se to přesunulo dokonce i na končetiny, na hlavu, dále paže = kde je měkká tkáň! Kůli tomuto "nachlazení" jakože zasaženy byly převážně horní cesty dýchací, jsme užívali isoprinosine, bylinky čaje typu: cistus incanus+pelyněk+borové jehličí aj.+provedli krom bylinného detoxu i "malý půst" tzn. vnitrobuněčný detox (viz můj příspěvek kde jsem to už nakousl níže zde: [url]https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=11&t=35
) a další věci, na které si už nevzpomenu.. Ale důležité je, že do měsíce byl od toho klid a už se to neobjevilo, nikomu nikdy nic nedrží, "zmizelo to" díky přerušení kontaktu s čerstvě "s očkovanými osobami" proti idiotismu s názvem kovid.

A podělím se o info, které opravdu funguje dobře i na nachlazení či chřipkové projevy, viz:
"Prevence proti tzv. shedding I.část - přírodní medicína"
ZDE: https://www.homeocentrum.cz/l/a-co-takh ... veho-caje/
Kyselina šikimová = inhibuje koagulační kaskádu, čili zamezuje vzniku krevních sraženin; dále ovlivňuje metabolismus cukru - pomáhá při léčbě cukrovky; působí protizánětlivě, protinádorově; a upravuje funkci mozku..aj.


//EDIT: Balzamovač zveřejnil záběry neuvěřitelných krevních sraženin!
Za 60 sekund uvidíte něco, co se vyskytuje pouze u očkovaných lidí. Toto se děje některým lidem po očkování. Lze se divit, že jsme svědky tolika zranění a úmrtí po očkování? Toto je video snímek z tepny u muže, který zemřel po očkování vakcínou COVID. Richard nyní vidí tyto sraženiny v 83 % z 35 případů, které tento měsíc provedl. "Nabídl jsem CDC a FDA, že jim ukážu všechna svá videa, ale vážně pochybuji, že se mi někdy ozvou. Prostě se nechtějí zabývat takovými důkazy."
18+! A pro lékaře a zdravotníky je to dle mého nutnost, video záznam zde:
https://rumble.com/v11qcta-unbelievable ... chman.html

Balzamovač mrtvol Steve Kirch nedávno zaslal dopis americkým regulačním orgánům, jako je Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) nebo Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).
V dopise je požádal, aby se zabývali neobvyklými krevními sraženinami, které se objevují u extrémně vysokého počtu zemřelých osob očkovaných proti Covidu-19. Protože od úřadů nedostal žádnou odpověď, rozhodl se zveřejnit text svého dopisu a také obrázky krevních sraženin, s nimiž se při své práci pravidelně setkává. Steve Kirch zveřejnil výše uvedené informace, aby vytvořil veřejný záznam o tom, že úřady byly informovány, nabídly důkazy, a přesto nepodnikly žádné kroky. Jedná se o nesmírně důležitý důkaz, který je již nějakou dobu veřejně znám a záměrně ignorován. Neočekává, že by mu v dohledné době odpověděli, protože mu pokaždé vzkázali, že je důkazy o tom, jak zabíjejí lidi, nezajímají. Nechtějí to vidět.
Pokračování tohoto dění je zde: https://stevekirsch.substack.com/p/i-of ... videos?s=r


+ BONUS: Cemper (manipulatori.cz), nám jednou spálí blbometr!
https://href.li/?https://manipulatori.c ... za-putina/
..zpět k Pekové. „Soňa Peková v rozhovoru pro Svobodné rádio 6. dubna děkuje Putinovi za to, že “roztřískal, rozšmelcoval” ty zákeřné biologické laboratoře na Ukrajině. Vyzývá posluchače k modlení se za zdraví pana Putina, protože díky němu možná už žádná další podivná vlna COVIDu nebude. To jen kdybychom si náhodou mysleli, že její konspirační sentiment vychází z odbornosti a ne názorové a politické zaujatosti. Nevím, jestli je tohle přímá podpora invaze postižitelná zákonem. Určitě to ale je žblebt člověka, který se schovává za odbornost, aby mlel nesmysly,“ podotknul Patrik Kořenář.
= A ani si nezjistili kdo je manžel paní Pekové :-D
https://www.google.com/search?q=pplk+MUDr+Miroslav+Pek
https://www.tilialaboratories.cz/index. ... 00&lang=cz
https://acr.army.cz/struktura/generalni ... nin-47676/
Šáhnou nám na Pekovou … a půjdou všichni! :-)


Dokumenty FOIA odhalují, že injekce společnosti Pfizer způsobila lavinu potratů a mrtvě narozených dětí...
https://www.lifesitenews.com/blogs/horr ... rns-dying/
"Existuje už dostatek faktů pro žaloby proti vražedným společnostem a pro trestní stíhání za VRAŽDY, ale zatím se nic neděje..vše se potlačuje, vždyť jsou to přece dezinformace a jedeme dále...nechci vidět ten podzim, do konce roku stihnou dle mě 4+5 dávky toxického odpadu..."
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 01 čer 2022, 21:53, celkem upraveno 3 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta a informace kolem (toxických) vakcín, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Vědci potvrdili důkazy o vylučování virů a toxicity z "vakcín" proti kovid!
Nová studie "Důkaz o přenosu humorální imunity specifické pro SARS-CoV2 aerosolem" ukazuje, že očkovaní dospělí s velkou pravděpodobností přenesou infekci SARS-CoV-2 a toxicitu do svého okolí a převážně na děti, které žijí ve stejné domácnosti nebo se navzájem navštěvují:
viz: https://www.medrxiv.org/content/10.1101 ... 22274443v1
Výzkumníci z prestižní Coloradské univerzity zjistili přítomnost specifických toxických látek IgG a IgA pro SARS-CoV-2 ve vzorcích stěrů odebraných dětem, které žijí s "plně očkovanými" rodiči. U dětí, které žijí v neočkovaných domácnostech, je nepravděpodobné, že budou mít v nosních průchodech a slinách specifické látky SARS-CoV-2, kdy tedy pouze očkované osoby vylučují hrotové proteiny přes kůži a do ovzduší ve svém okolí.
viz také: https://dailyexpose.uk/2022/05/04/a-new ... -shedding/

Autoři studie předpokládají, že očkovaní dospělí vylučují vzduchem specifické "protilátky" SARS-CoV-2 a s větší pravděpodobností šíří aerosolové vedlejší produkty na nic netušící "hostitele". Jedná se o nejnovější důkaz, že vakcíny covid-19 způsobují přenos samoreplikujících se bílkovin hrotů a dalších infekčních nanočástic z člověka na člověka. To by mohlo být příčinou nárůstu specifických protilátek proti SARS-CoV-2 v nosních průchodech a slinách nejen dětí. V tradiční vakcinologii se tento nekonsenzuální proces přenosu označuje jako "vylučování viru".
Výsledky nadále ukazují, že očkovaní dospělí vyvolávají specifické imunitní reakce, takže vakcíny mohou způsobovat sekundární infekce u dětí prostřednictvím aerosolového přenosu od očkovaných dospělých.

"Vyhodnocení vzorků odhalilo, že vysoká hodnota intranazálního IgG u očkovaných rodičů a prarodičů byla významně spojena (p-hodnota = 0,01) s 0,38 nárůstem logaritmicky transformovaného gMFI intranazálního IgG v rámci dítěte ze stejné nebo blízké domácnosti." Očkovaní vylučovali proteiny infekčního hrotu a způsobovali onemocnění u neočkovaných.

Jiné studie prokázaly, že protein hrotu není v deltových svalech neutralizován. Ve vlastních dokumentech společnosti Pfizer k návrhu studie se výzkumníci obávali možnosti "profesionální expozice" a varovali, že pečovatelé a blízké kontakty nedávno očkovaných osob by mohli být vystaveni spike proteinům, které jsou překládány a syntetizovány v jejich buňkách. Tyto toxické nanočástice cirkulují v těle, způsobují poškození orgánů a mohou se vylučovat přes kůži. Neočkované děti by mohly být tímto procesem vylučování zasaženy a specifické protilátky proti SARS-CoV-2 u dětí by mohly být důkazem toho, že se předtím nakazily od silně očkované dospělé populace.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta a informace kolem (toxických) vakcín, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Téměr hororové ústrky kolem vakcín se už objevují denně (a cíleně se maskují před veřejností po celém světě), kdy se depopulace dále rozšiřuje na uměle vyvolaný nedostatek potravin (pohonných hmot a hnojiv), zničí se ekonomika a za pár týdnů nastane hyperinflace, primárně na západě a v Evropě bude už brzy velké strádání..

Tyto "injekce" nejsou ničím jiným než rozsudkem smrti pro miliony lidí s vážnými již existujícími "onemocněními" = což znamená cukrovku, obezitu, rakovinu, srdeční choroby, demenci a jejich seznam by mohl pokračovat... Pokud nevěříte, že toto umělé "očkování" proti umělé "chřipce" je nástrojem pro snížení počtu obyvatel, pak si položte otázku, proč sev tak usilovně prosazuje, aby se očkovali lidé se sníženou imunitou, když právě jim hrozí největší riziko úmrtí přímo na ně...

TOP 7 nejčastějších prokázaných "KOMPLIKACÍ" přímo způsobených těmito injekcemi (s genovou mutací idiotismu kovid) společností - Pfizer, Moderna a J&J:
1. Mikro krevní sraženiny a sraženiny
2. Myokarditida (nepravidelný srdeční rytmus) - Myokarditida je zánět srdečního svalu (myokardu) a může vést k arytmiím, které jsou příznakem nebo symptomem tohoto onemocnění. Četl jsem, že neexistuje nic jako "mírný případ" myokarditidy. 50% případů myokarditidy umírá do 5 let. To jsou fakta, ne můj názor. Mírné případy? Neexistují..
3. Nedobrovolné potraty
4. Rakovinné nádory (a "podpora" jejich růstu). Když se rakovina rozšíří do krve a orgánů, je to proto, že je narušen replikační mechanismus vašich buněk a ty se nekontrolovaně množí mutacemi. Dobře fungující imunitní systém si snadno poradí s rakovinnými buňkami, které se vyvíjejí v každém z nás, každý den. Tyto "vakcíny" IS potlačují..
5. Anafylaxe
6. Zhoršené již existující zdrav. stavy (cukrovka, artritida, alergie, záněty, zuby..)
7. Smrt

Pokud někdo stále bude trvdit, že toto "očkování" je pro vaše dobro a že je bezpečné, ten lže.


Tyto přírodní látky NEUTRALIZUJÍ Sproteiny "ko*kovid vakcín":
Je prokázáno, že Sproteiny:
- poškozují plicní buňky (včetně plicních alveolů a plicních endoteliálních buněk).
- poškozují mitochondrie a struktury DNA
- poškozují kardiovaskulární buňky
- zvyšují riziko vzniku krevních sraženin
- poškozují mozkové buňky
- podporují zánět
- potlačují imunitu
- zvyšují riziko vzniku rakoviny


Následující vitaminy a byliny vědecky prokázaly, že pomáhají neutralizovat spike proteiny a škody, které v těle způsobují:
1) Posilte imunitu, které mohou pomoci vyloučit Sproteiny:

Vitamín C
Vitamín D
Omega 3 mastné kyseliny
Kvercetin
Melatonin
Zinek


N-acetyl cystein (NAC) je silný protizánětlivý prostředek, který dále pomáhá chránit tělo před poškozením bílkovin hrotu. Konzumace stravy s nízkým obsahem histaminu také pomůže zabránit přehnané reakci imunitního systému a většímu poškození organismu, což je situace známá jako cytokinová bouře.

2) Mezi běžné léky, které mohou pomoci zlepšit příznaky, patří např:
Aspirin
Antihistaminika
Steroidy
Kolchicin
Stabilizátory žírných buněk
Ivermektin
Isoprinosine


Aspirin pomáhá ředit krev, čímž snižuje riziko vzniku trombů a stále obávaných krevních sraženin při Fauciho chřipkové injekci, kterými trpí mnoho lidí. Antihistaminika podobně jako NAC zabraňují nadměrné aktivaci imunitního systému, zatímco ostatní pomáhají minimalizovat zánět. Ivermektin je mimochodem účinným prostředkem proti celé řadě zdravotních potíží, včetně rakoviny. U mnohých také zbavuje tělo Fauciho chřipky. Isoprinosine (dá se koupit v PL) je přípravek zvyšující přirozenou obranyschopnost organismu a posilující jeho imunitní odpověď.

3) V rostlinné říši jsou inhibitory bílkovin následující látky:
Extrakt ze samorostlíku
Výtažek z borovicového jehličí a badyánu (kys. šikimová, viz: https://www.homeocentrum.cz/l/a-co-takh ... veho-caje/ )
Výtažek z listů pampelišky
Rheum emodim


4) Co se týče neutralizátorů hrotového proteinu, následující byliny a látky se jeví jako neuvěřitelně slibné při nápravě škod způsobených injekcemi:
NAC
Glutathion (Glycin)
fenyklový čaj
anýzový čaj
čaj z borovicového jehličí a badyánu
Třezalka tečkovaná
Lithospermum
Vitamín C


"Některé z těchto složek, jako například kyselina šikimová obsažená v borovém jehličí, mají antioxidační vlastnosti, které mohou snížit množství oxidovaných volných radikálů v těle a zajistit detoxikační účinek."


//EDIT: Onemocnění a rakovina související s AIDS hlášené VAERS se v roce 2021 zvýšily o 1 145 % až 33 715 %!!
Info: https://expose-news.com/2022/05/13/3371 ... sease-usa/

A u těch, kteří se nechali dvakrát (třikrát, čtyřikrát...) "očkovat", je větší pravděpodobnost, že půjdou do nemocnice s ko*kovid (přeznačenou chřipkou), než u těch, kteří se neočkovali.. Předpověďi, že se očkování ukáže jako nebezpečnější než samotný ko*kovid, se ukázala jako správné a začínají se naplňovat. Starší lidé všude byli zavražděni v rámci masivního programu genocidy. Nikdo za to nebude potrestán...
Neexistuje žádná jiná "vakcína," u které by tak vysoké procento lidí ani nedokončilo sérii dvou dávek po světě. A po "přeočkování" je to ještě horší - lidé si konečně dávají dohromady souvislosti a říkají "dost" hrozbám a propagandě. Ale nikdo za to nebude nikdy potrestán...a pokračuje to.

..zatímco pLandemie slábne, nadměrná úmrtnost přetrvává a to kvůli vakcínám... lidé umírají v obrovských počtech - a úmrtnost stoupá spolu s podáváním ko*kovid injekcí. Zdá se, že lidé, kteří byli nejvíce očkováni, umírají rychleji než moudří lidé, kteří nebyli očkováni vůbec. Je obtížné přesně určit souvislost mezi očkováním a úmrtností, protože úmrtnost tak jako tak rychle roste (uzavření zdravotnických služeb vedlo k masivnímu nárůstu počtu úmrtí na srdeční choroby a rakovinu), ale všichni nezávislí vědci, kteří ještě na světě zbyli, by se měli pokusit určit míru souvislosti mezi očkováním a nadměrným počtem úmrtí. Stane se ovšem to, že státem kontrolovaná mainstreamová média budou nadále propagovat očkování, nadále popírat, že očkování zabíjí lidi, a nadále chránit farmaceutické firmy. Shrňme to = lidé, kteří souhlasili s tím, že se nechají "očkovat," jsou zjevně největší ignoranti a hlupáci. Možná to byl záměr. Zbavit se nevzdělaných a hloupých lidí. Zfalšovali pLandemii, zfalšovali testy a zfalšovali léčbu. To je hodně falšování. Jedna velká americká pojišťovna nedávno oznámila, že úmrtnost osob ve věku 18-64 let vzrostla o 40 %. Proč by to proboha mělo být?
A představte si to..Žít v zemi, kde jsou vaše svobody omezené. Nucená karanténa. Povinné testování. Úplná cenzura projevu. A vzpomeňte si na začátek roku 2020, většina chaosu během prvního kola začala v Číně, aby nakonec prosákla postupně všude do světa..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Náhlá a neočekávaná úmrtí (zejména u mladých lidí) jsou nyní děsivě častá. Nikdo ve vládě však nehledá příčinu. A nikdo všechna tato nečekaná úmrtí neanalyzuje. Proč? Je to jednoduché. Už vědí, že náhlá a neočekávaná úmrtí jsou způsobena jedinou věcí: smrtící injekcí..

Nová Izraelská studie spojuje vakcíny proti idiotismu kovid se srdečním selháním u mladých lidí:
https://freewestmedia.com/2022/06/05/ne ... ng-adults/
Nedávná izraelská studie prokázala nárůst kardiovaskulárních komplikací po injekční aplikaci "vakcíny", kdy výsledek odhaduje, že riziko myokarditidy je nyní u mužů ve věku 16 až 24 let po druhé dávce 1 ku 3000 až 1 ku 6000. "Tato zjištění vyvolávají obavy ohledně nezjištěných závažných kardiovaskulárních nežádoucích účinků vyvolaných vakcínami a podtrhují již prokázanou příčinnou souvislost mezi vakcínami a myokarditidou, která je častou příčinou neočekávané srdeční zástavy u mladých jedinců," uvádí studie, která byla zveřejněna v online recenzovaném vědeckém časopise Nature. Studie rovněž uvedla, že nárůst o více než 25 % byl zaznamenán při "zvýšené míře očkování" a více očkování je spojeno se zvýšeným počtem případů srdeční zástavy (SZ) a akutního koronárního syndromu (AKS). Od doby, kdy byla vakcína poprvé uvedena na trh, se objevily studie, které dávají do souvislosti mRNA vakcíny COVID-19 s různými poškozeními, zejména s myokarditidou.

Nový francouzský výzkum ukázal, že "vakcíny" vyvolávají nevyléčitelné a smrtelné prionové onemocnění známé jako Creutzfeldt-Jakobova choroba:
https://www.theepochtimes.com/studies-l ... 11204.html
"Priony se přirozeně vyskytují v mozku a obvykle jsou neškodné, ale když onemocní nebo se špatně složí, ovlivní okolní priony, aby se také špatně složily, což vede k poškození mozkové tkáně a smrti, nemoc je nevyléčitelná, protože jakmile se jeden prion nakazí, bude se dále šířit na další priony, přičemž žádná léčba není schopna zastavit její postup."
"Francouzská studie zjistila nástup příznaků do 11,38 dne po očkování, zatímco případová studie v Turecku zjistila, že příznaky se objevily 1 den po očkování," vysvětluje deník Times.

Naše země s deseti miliony obyvatel objednala téměř 49 milionů dávek vakcín proti covid-19. Dodáno už bylo 29 milionů za 12 miliard korun. 17,6 milionů vakcín už bylo podáno lidem a zbytek čeká na podzim a další miliony ještě přijdou… !!
viz: https://blog.tomanek.com/2022/06/proste ... napichame/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Hadí jed proudí a sráží se v krevním řečišti, poškozuje buňky a DNA a otravuje orgány a tkáně. To už víme. Přesto vyplouvají na povrch další a děsivější zjištění, těžko k uvěření..
EXKLUZIVNĚ - další alarmující zjištění kolem "vakcín"
Proměna lidí v borgy?
Obrázek

Zde je lahvička se surovými sraženinami, které byly před barvením zbaveny krve a zakonzervovány:
Obrázek

Šokující mikroskopické fotografie krevních sraženin získaných z "náhle zemřelých" - krystalické struktury, nanodrátky, křídové částice a vláknité struktury.. https://www.naturalnews.com/2022-06-12- ... -died.html "Zatím nevíme, co jsou všechny tyto struktury zač. Víme však, co nejsou: Nejsou to jen sražené krevní buňky. Kdyby tomu tak bylo, pak bychom při 1500násobném zvětšení, které je vidět na poslední fotografii, mohli vidět jednotlivé krevní buňky. Nejsou to krevní buňky, jsou to bílkovinné struktury."

Dnes zveřějním sérii laboratorních mikroskopických fotografií bizarních sraženin, které se nyní běžně nacházejí u dospělých, kteří "náhle zemřeli", obvykle v průběhu několika měsíců po očkování proti idiotismu ko*kovid. Všechny tyto sraženiny byly pacientům odebrány během několika hodin po jejich smrti. Nejsou výsledkem posmrtné krevní stáze. Jedná se o struktury, které se nacházejí v cévách a tepnách. Nejedná se o sraženou krev. Jsou houževnaté, vláknité a pružné a mají podobné vlastnosti jako malé gumičky. Skládají se z mnoha pramenů malých vláknitých vláken. Tato vláknitá vlákna (viz úplně poslední sada fotografií níže) vykazují opakující se vzory inženýrství podobného šupinám, jako by tělo bylo naprogramováno k vybudování další formy života uvnitř cév. Na těchto sraženinách se nacházejí zvláštní struktury podobné krystalům, které vykazují průhlednost a odolnost vůči běžným gramovým barvicím technikám. Níže najdete jeden příklad struktury, která se zdá připomínat křemíkový bioobvod nebo strukturu podobnou mikročipu. Zatím nevíme, co to je. Jedna ze sad fotografií níže odhaluje něco, co se zdá být drátem bioobvodu, na němž jsou jasně vidět opakující se vzory a struktury rozhraní v nano měřítku, které jsou sestaveny ve specifické geometrii za neznámým účelem.

1) Sada mikroskopických fotografií #1: Podivné krystalické nanostruktury. Tato první sada ukazuje podivné krystalické struktury, které odolávají barvicím technikám a vypadají jako jakési nanorozměry, jasné krystalické struktury, které by se za normálních okolností v krvi nebo krevních sraženinách nikdy neobjevily. Vše, na co se na těchto fotografiích díváte, je součástí krevní sraženiny odebrané z člověka, kterému vypršela doba života:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

2) Sada mikroskopických fotografií č. 2: Struktury, vlákna a částice. Tato druhá sada fotografií ukazuje velmi detailní záběry vláken, struktur a částic, které se nacházejí v těchto krevních sraženinách. Zobrazená zvětšení jsou 20x, 50x, 100x, 200x, 500x, 1000x: (extrémní zvětšení způsobuje ztrátu hloubky ostrosti, proto se vysoce zvětšené fotografie zdají být v některých oblastech rozmazané):
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

3) Sada mikroskopických fotografií #3: Struktury ve tvaru krystalů. Krystalické struktury jsou připojeny ke kůře podobné struktuře krevní sraženiny. Nezapomeňte, že tato sraženina je obarvena pomocí fialového barviva, což vysvětluje její tmavě fialovou barvu. Zvětšení jsou 20x, 50x, 100x, 200x, 500x a 1000x:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

4) Sada mikroskopických fotografií č. 4: Vláknitý materiál nejsou jen sražené krevní buňky. Následující vzorek byl obarven jódem a poté promyt etylalkoholem. Kdybyste si neuvědomili, odkud pochází, mohli byste si myslet, že jde o vzorek sušeného hovězího masa nebo kuřecího nugetu. Ve skutečnosti je to všechno tkáň sraženiny, která byla nalezena uvnitř cév nebo tepen. Jak vidíte, v žádném případě se nejedná o "normální" krevní sraženiny. Mají strukturu a jsou vláknité. Tělo je zjevně buduje pomocí pokynů k syntéze bílkovin, aby vytvořilo tuto velkou hmotu, která se téměř podobá svalové tkáni. Přesto se vytváří uvnitř cév. Zvětšení 20x, 50x, 100x a 200x:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

5) Sada mikroskopických fotografií č. 5: Struktura podobná křemíkovému "čipu." Tato série ukazuje něco, co se zdá připomínat struktury na bázi křemíku, i když nemohu s jistotou tvrdit, že se jedná o nějaký obvod. Jednoduše to připomíná to, jak vypadají mikroobvody při podobném zvětšení. Zde jsou použita zvětšení 20x, 50x, 100x, 200x a 500x:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

6) Sada mikroskopických fotografií#6: Křídovité bílé částice. Jeden balzamovač mi řekl, že krev vypouštěná z těl těchto lidí při balzamování často vykazuje "křídovité" bílé částice, které jsou v některých případech viditelné i pouhým okem. Zdá se, že mé mikroskopické fotografie zachytily některé z těchto křídovitých bílých částic, které odolávají barvení a zdají se být rozptýleny v určitých oblastech těchto sraženin. Jsou zde použita zvětšení 20x, 50x, 100x, 200x, 500x, 1000x a 1500x:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

7) Sada mikroskopických fotografií#7: "Nanovlákenné" struktury a opakující se strukturní škály. Následuje ohromující pohled na něco, co se na první pohled zdá být drátem v mikroměřítku. Po přiblížení vidíme podél horní části řadu opakujících se struktur, které se zdají být nanorozhraními drátů. Celý "drát" je tvořen opakujícími se segmenty a jeho vnější vrstva je pokryta opakujícími se "šupinovými" vzory, které ve skutečnosti připomínají spíše kůži plazů než cokoli lidského. Pro pořádek dodejme, že nevíme, co jsou tyto struktury zač. Je však jasné, že to nepatří nikam do oběhového systému. A konečně, toto vlákno není prostě lidský vlas. Je pevně spojeno s krevní sraženinou, a když jsem se ho pokusil odstranit, nešlo snadno odtrhnout. Nejedná se o kontaminaci, ale o strukturu vycházející ze samotné sraženiny. Vše, co zde vidíte, pochází z lidských cév: Zde použitá zvětšení jsou 20x, 50x, 100x, 200x, 200x, 500x, 500x, 500x, 1000x a 1500x:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A každý člověk, kterému byly injekčně aplikovány "vakcíny" - tedy instrukce mRNA, si může tyto vláknité struktury uvnitř svého těla vytvářet právě v této chvíli a že je jen otázkou času, kdy ucpou velké tepny nebo způsobí infarkt, mrtvici či jiné akutní příčiny moderního "syndromu náhlého úmrtí dospělých" (SADS).. není to přitažené za vlasy a je to fakt. Viz sada fotografií č. 5: šedě zbarvené téměř trojúhelníkové částice vypadají jako nanočástice oxidu grafenu. Několik dalších lékařů si prohlédlo vzorky odebrané z lahviček Pfizer a Moderna a prohlédlo si je pod mikroskopem zvětšené 500krát. Byla pozorována stejná velikost, tvar a barva jako v sadě č. 5.. Pokud je to všechno pravda, existuje vůbec trest, který by byl dostatečnou kompenzací za všechno, co tito zločinci způsobili našemu druhu a miliardám lidí? A kdo někdy pracoval např. na chirurgii a seškrabával obrovské sraženiny z chirurgických podlah a stolů...tak v žádném případě se nejedná o tradiční sraženiny - a už vůbec ne takové, jaké jsou zdokumentovány na fotografiích výše + dalších z celého světa.. PROMĚNA LIDÍ V BORGY? Zkumavka držená rukou v rukavici skutečně vypadá jako gumové sraženiny popsané balzamovači.. A krev se uvolňuje při balzamování a odchází, je to tak? Jak velké nebezpečí představují tyto "věci" pro širokou neočkovanou veřejnost?! A jaký vliv může mít i šíření toxicity do okolí, tedy z očko na neočko??
Tohle je vážná věc. Fotgrafie by se měly rozšířit po celém světě.. Nic neskončilo!


//EDIT 14.6. (videa v angličtině):
A) Doplnění - Níže video, první hodina včerejšího vysílání pořadu Alexe Jonese (INFO WARS), v němž živě prováděli mikroskopickou analýzu sraženin s Harrisonem Smithem a v němž náš host "tajemný lékař" varoval před "explozí" sraženin u pacientů v centrech urgentní péče a na pohotovostech po celé Americe: https://www.brighteon.com/2cc9879d-4ffa ... 42fff370ba

B) Druhá hodina včerejšího pořadu - představení balzamovače Richarda Hirschmana a jeho lahviček a sáčků plných sraženin odebraných těm, kteří "náhle zemřeli", obvykle po předchozím podání #vakcín. Šokující vizualizace a ohromující svědectví. Říká, že až 70-80 % subjektů, které balzamuje, vykazuje tyto bizarní sraženiny, které zabíjejí lidi. Zdá se, že to ukazuje na masivní vlnu PŘEDČASNÝCH ÚMRTÍ, ke kterým dochází mezi očkovanými..: https://www.brighteon.com/76993eb7-db76 ... 7aa5c84b9e

C) Třetí hodina včerejšího pořadu, další živé mikroskopování "nanodrátků" a biostruktur bizarních sraženin, které zabíjejí lidi, obvykle po očkování. Doktorka Ruby poskytuje nové analýzy a my se snažíme vysvětlit, co tyto "sraženiny" vlastně jsou a jak v těle rostou. Dr. Ruby říká, že se jedná o "samosestavující se" struktury: https://www.brighteon.com/194ea7f9-73e3 ... 12865e87ab

Obrázek


//EDIT 17.6.:
"Existovala povinnost NIH (National Institutes of Health) předstoupit před Kongres, takže Fauci vystoupil 4. prosince 2019 - je to záznam přepisu, 14 stran pro energetický výbor Sněmovny reprezentantů a podvýbor pro vyšetřování a dohled - a výslovně řekl: Budeme používat samosestavitelné nanočástice," toto Fauci prozradil o budoucích očkováních ještě před vyhlášením pLandemie, vše jde dohledat zpětně..
"Nikdo tehdy neřekl ani slovo, nikdo ho nepožádal, aby vysvětlil, co to je, a prostě to nechali být. A to, na co se díváte výše, jsou dost možná výsledky samočinného sestavování nanostrojů uvnitř krevních cév."
mRNA je nesprávné označení: To, co tyto výše záběry obsahují, je zcela syntetická RNA. A myslím si, že opravdu nejde o náhodu, že se tyto podivné cizí předměty samovolně sestavují uvnitř lidských těl a nakonec lidé umřou. To, co obsahují - nebo vyrábějí, v závislosti na "značce", je technologie syntetické RNA, které stále ještě plně nerozumíme, protože je nová a nikdy předtím nebyla použita u lidí.
Adams dále vysvětlil, jak pod svým výkonným mikroskopem pozoroval, že mnoho objektů obsahuje něco, co vypadá jako izolované nanodrátky, které jsou přilepené k hlavnímu materiálu. Jeden z nich se pokusil odstranit pinzetou, ale byl tak přilepený, že se mu ho nepodařilo úspěšně odstranit. Posílená verze přirozeného mechanismu stárnutí a vypínání (umírání). Fauci nikdy neřekl, co se vlastně snaží posílit...

"Není to náhoda - vidím to pořád," říká Hirschman o sraženinách. "Někdy však začnou ucpávat cévy a my je musíme vytáhnout kleštěmi, aby krev mohla dále odtékat z těla a my ji mohli nahradit." Hirschman se zabývá balzamováním již více než 20 let, aby bylo jasno. Jeho lékařská praxe probíhala v době, kdy došlo k teroristickým útokům 11. září v New Yorku, a teprve nedávno se setkal s tím, že se tento fenomén srážení krve stal skutečností.. "Všiml jsem si vrcholu srážlivosti krve během kovid, nicméně poté, co se vakcína rozjela," sraženiny se změnily na podivný bílý vláknitý materiál, upřesnil Hirschman. Tyto podivné a neobvyklé sraženiny nejsou krevní sraženiny. "Když použijete nástroje a roztrhnete je, jsou velmi, velmi pevné, něco jako gumičky," vysvětlil, co pozoroval a cítil při dekonstrukci sraženin.. "Nerozpadají se jen tak a nejsou křehké," dodal. "Mají pevnost v tahu."4 z 5 úmrtí na COVID-19 v Kanadě od poloviny února pocházejí z očkované populace.
https://expose-news.com/2022/06/15/vacc ... since-feb/
Údaje kanadské vlády potvrdily, že téměř čtyři z pěti úmrtí na ko*kovid v Kanadě od poloviny února pocházejí z očkované populace. Kanada se pokusila oklamat veřejnost tím, že poskytla součet případů, hospitalizací a úmrtí, který sahá až do 14. prosince 2020. To zahrnovalo obrovskou vlnu úmrtí, která nastala v lednu 2021, kdy bylo za plně očkovanou považováno pouhých 0,3 procenta kanadské populace. Zpravodajský portál Expose však použil Wayback Machine, aby zjistil, co se kanadská vláda snaží skrývat. Wayback Machine je digitální archiv celosvětového webu, který zachycuje, spravuje a prohledává sbírky digitálního obsahu bez jakýchkoli technických znalostí nebo hostingových zařízení. The Expose našel graf, který ukazuje počet úmrtí na COVID-19 v celé Kanadě podle stavu očkování v období od 14. února do 29. května. V tomto období bylo zaznamenáno 4 954 úmrtí na COVID-19 a na očkovanou populaci připadalo 3 796 z nich. Zpráva upřesňuje, že 135 úmrtí bylo mezi částečně očkovanými, 1 174 úmrtí mezi těmi, kteří měli dvě vakcíny, a 2 487 úmrtí mezi třikrát očkovanými. Hospitalizace ve stejném časovém období zaznamenaly příliv 25 332 pacientů a 19 717 z nich bylo očkováno. Do nemocnic bylo odesláno 855 osob, které byly očkovány částečně, 6 489 osob bylo očkováno dvakrát a 12 373 osob bylo očkováno třikrát...
Související z ČR (únor 2022): Skandální manipulace se statistikami očkovaných a neočkovaných na JIP v českých nemocnicích odhalil čtenář Aeronetu, který se rozhodl pravidelně sledovat a zaznamenávat statistiky pacientů a potom jen nevěřícně zíral, jak někdo čísla po několika týdnech potichu a zpětně nafukuje, aby neočkovaných na JIP bylo víc..
https://aeronet.news/skandalni-manipula ... -pacientu/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

..Nejprve se objevila tvrzení o údajné "pandemii," před kterou neschopní matematici varovali, že zpustoší svět a zabije miliony lidí. Chřipka samozřejmě zmizela - čímž se prokázalo, že ko*kovid nebyl nic víc než přeznačená chřipka... Jsou lékaři, kteří trvají na tom, že v letech 2020 a 2021 zemřelo více lidí než v jiných letech. Kdyby se jen podívali na vlastní údaje, věděli by, že to není pravda. Všechno je lež. A lékaři, novináři a právníci tyto lži chrání. Žádný rozumný, informovaný nebo inteligentní člověk si nemůže myslet, že "očkování" je relevantní, užitečné, bezpečné, účinné, nezbytné nebo morálně ospravedlnitelné, ale v USA FDA povolila lékařům "očkovat" proti idiotismu ko*kovid už šestiměsíční děti. Lékaři, kteří byli tak hloupí, že nebezpečné "očkování" podali, oznámili, že jsou zmateni počtem náhlých úmrtí mezi mladými lidmi a zdravými dospělými! Jak si někdo s funkční mozkovou tkání může neuvědomit, že právě "očkování" zabíjí lidi?!

Mezitím se po částech zveřejňují výsledky testovacího programu společnosti Pfizer - jako by šlo o výsledky hlasování v televizní soutěži talentů. Každé zveřejnění přináší další děsivé informace, které mainstreamová média nadále ignorují, protože jsou nepohodlné. Dozvídáme se, že se idiotismus ko*kovid vrací. Na podzim bude více "očkování" - i když víme, že to nedělá nic, kromě napáchaných škod.
Nebezpečné PCR testy se stále používají a lidé, kteří předstírají, že si myslí, že ví, že to něco znamená. Hod mincí do vzduchu by dal užitečnější výsledek. Miliony lidí po světě - včetně policistů a nemocničních pracovníků - běžně nosí masky, které jim ničí zdraví a které je nakonec stejně zabijí..

A v české republice jsou výdaje vyšší, než kdykoli předtím..

A loutky, politici a televize nám říkají, že jsme ve válce, ačkoli si nejsme zcela jisti, jak a proč jsme se do ní zapletli. A politici se nezajímají o horší a větší války, např. v Jemenu a Sýrii.
Kdo si myslí, že to, co se děje, je náhoda, je mimo. Toto je začátek Velkého resetu. Tak vypadá "nový normál".
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
arwi
Příspěvky: 21
Registrován: 09 dub 2022, 17:20
Jméno a příjmení: Josef Kodada

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od arwi »

Už i na hovínkách, iHeute a pod. přiznali, že Pfizer včeličky způsobují neplodnost. Naštěstí jen dočasnou.
Pokud si dobře pamatuji ze školních let, tak dočasně je o tři dny kratší, než trvale, takže dobrý :).
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

arwi píše: 22 čer 2022, 08:51 Už i na hovínkách, iHeute a pod. přiznali, že Pfizer včeličky způsobují neplodnost. Naštěstí jen dočasnou..
= Samozřejmě, vše je "dočasné" .. :D A na sračkometech se přizná jen něco a málo, oni musí jet podle notiček, podle protokolu...


+ Hodím sem trochu videa - skutečné poškození vakcínami, aby jste trochu pochopili to, co se děje kolem nás:
0) Kompilace, krátké videa - infarkty přímo na ulicích, v obch. domech, nemocnicích:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2460.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2543.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2581.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2582.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2583.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2571.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2494.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2538.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2492.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2536.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2491.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2442.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2556.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2436.mp4

1) Patnáctiletý teenager dostal vakcínu Pfizer ve škole a bez souhlasu rodičů. Patnáctiletý Jonh zaznamenal den, kdy se žihadlo objevilo během vyučování, kdy žáky ve třídě překvapilo několik zdravotníků vyslaných thajskou vládou: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2437.mp4

1) Jedenáctileté dítě. Další oběť státu, politiků, televizních zpráv, tisku, farmaceutických firem a rodičů, kteří ho odsoudili k utrpení a věznění na lůžku. Nevratné neurologické poškození a generalizovaná paralýza. To dítě už nikdy nevstane z postele. Nyní je smrt jedinou jistotou, která zbývá: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2584.mp4

2) Tato mladá dáma byla nucena vakcínu přijmout. Letuška. Pátý den dostala dvaadvacetiletá žena v letadle křeče a od té doby je její život omezen na nemocniční lůžko. Vakcína jí zničila mozek. Nyní se u ní projevuje nezvratná degenerace, která způsobuje těžkou demenci, ochrnutí a strašné křeče..: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2585.mp4

3) Byla donucena se vakcinovat a nakonec přišla o práci a zbýávají jí poslední dva roky života & Rozhovor s doktorkou & SUKL odmítá zpracovávat nežádoucí účinky bez šarže:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2202.mp4

5) Lékaři a záchranáři jsou z této pandemi na dně svých sil. Brzo na vašich televizních obrazovkách od nezávislích zpravodajců z ČT 24, CNN, a dalších...:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2484.mp4

6) ..další "Magnetický hrdina" - viz jako doplnění k "magnetismu" postovaném ode mě výše, zažili jsme to i u nás doma..: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_1996.mp4

..a mohl bych pokračovat, videií jsou tisíce, přibývají po desítkách denně, NIKDO Z "OČKOVANÝCH" NEUNIKNE... Vedou nás do globálního otroctví. A těm, kteří nejsou "očkováni", může být odepřena lékařská péče. Všude se zavádějí systémy sociálního kreditu - a klíčem k nim jsou vax pasy. Podvod ko*kovid byl zahřívací kolo pro ten velký - podvod s globálním oteplováním. Ten měl být vždy záminkou pro nové tvrdé zákony, ekonomickou destrukci, další genocidu, konec lékařské péče a zavedení digitálních pasů. Teď to všechno přichází velmi rychle. A předvídatelná omezení přicházejí také rychle. Ekonomika bude dále ničena. A hlasatelé pravdy (my) budou dále potlačováni. První skutečné varování před vedlejšími (žádoucími?) účinky spojenými s těmito "injekcemi" varovali kékři už v prosinci 2020, kdy upozornili, že to způsobuje úmrtí, nemoci, včetně zánětu myokardu a mrtvice. Toto varování bylo z velké části ignorováno a jakýkoli "odpor" (pravda) je od té doby tvrdě potlačován. Světová zdravotnická organizace plánuje globální zákony pro řízení světa v budoucnosti. Spojí se se Schwabem a Světovým ekonomickým fórem. Nikdo se nás neptá, občanů, co chceme my. Jsme pro ně NIC. Starší a nemocní lidé budou zabiti. Zabíjejí už i děti a prochází jim to. Všechny tyto věci se dějí po celém světě. Prosazují legislativu na přeznačené chřipky - legislativu, jejímž cílem je odstranit hotovost, zavést digitální pasy a převzít totální kontrolu nad každým aspektem našeho života... Inflace a budoucí hyperinflace nás vede jen blíže k velkému resetu

A ochrana protilátek i T-buněk téměř neexistuje a zdá se, že injekce mRNA trvale poškozují imunitní systém lidí, kteří je dostanou, a vychylují ho k produkci T-buněk, které útočí na již neexistující varianty - přestože těmito variantami vůbec nikdy infikováni nebyli.. Záměr? Jistě! A všichni "zastánci vakcín" donekonečna tvrdí, že T-buňky generované mRNA pomáhají zabránit tomu, aby lidé vážně onemocněli Covidem i poté, co ochrana proti infekci protilátkami první linie zmizí... :D
Domnělá ochrana je mýtus. A všichni tito "vědci" se zdráhají připustit, natož diskutovat o možných dlouhodobých problémech, které může způsobit potlačení široké tvorby protilátek mRNA vakcínami.

Doufám, že brzy zastánci těchto "vakcín" nebudou nadále předstírat, že klinická studie s miliardou lidí v roce 2021 neskončí katastrofou.

Na začátku bylo: když to dostaneš, budeš dobrý, pak bylo, když se necháš očkovat, budeš dobrý, pak bylo, že budeš lepší, když jsi to měl a teď se očkuješ, a pak bylo, že můžeš dostat průlomovou infekci (noo..ale bude to méně závažné), teď je to, že i když jsi to měl (bez očkování), tak to můžeš dostat s průlomovou infekcí. To je přímá cesta ke každoročnímu očkování a pokračující tyranii..


//EDIT:
Chtějí dát podávat další dávky "spásných vakcín" - ale už bez klinických údajů.. Generální ředitel výrobce očkovacích látek BioNTech sdělil zdravotnickým dozorcům, že se musí brzy rozhodnout, zda schválí nové očkovací látky proti nejnovějším kmenům idiotismu a podvodu ko*kovid - aniž by k tomu potřebovali klinické údaje.
ANIŽ BY POTŘEBOVALI KLINICKÉ ÚDAJE!
Nyní chtějí lidem píchat injekce, aniž by je klinicky testovali.
Chápu, že výrobci vakcín chtějí vynechat staromódní, nepohodlnou část výroby vakcín zvanou "testování". A tisíce lékařů budou tuto "vakcínu" aplikovat - s vědomím, že nebyla testována. A miliony pacientů budou stát fronty, aby si ji mohli nechat aplikovat. A proč by neměli? Vždyť tisíce lékařů podávaly poslední injekci ko*kovid-19, i když museli vědět, že nepůsobí tak, jak si pacienti mysleli. A museli vědět o závažných vedlejších účincích. A ignorovali protokol pro experimentální léky, když pacientům neřekli všechna fakta o této injekci..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

..Několik studií zjistilo, že "vakcíny" vedou k většímu počtu případů planých neštovic:
https://www.theepochtimes.com/reactivat ... 49574.html
= Takže, plané neštovice jsme měli (z 99,9%) všichni (min. jako děti) a zotavili jsme se z nich a získali vůči tomu viru celoživotní imunitu. Virus planých neštovic však ve skutečnosti nikdy vlastně neopustí naše tělo. Zůstává pouze spící v nervovém systému, dokud se znovu neaktivuje - obvykle jako pásový opar nebo herpes - a to díky super spásným "vakcínám?"

První studie, která prokázala souvislost mezi "očkováním" a planými neštovicemi, pochází z Izraele. Tato studie, publikovaná v odborném lékařském měsíčníku Rheumatology, se zabývala šesti ženami, které trpěly autoimunitním onemocněním. U všech se objevil pásový opar tři až 14 dní po podání Pfizer: https://academic.oup.com/rheumatology/a ... ogin=false

Na Tchaj-wanu vědci publikovali v odborném lékařském časopise QJM jiný případ tří zdravých mužů - dvou starších dospělých a jednoho seniora - u nichž se pásový opar objevil dva až sedm dní po první dávce "vakcíny" Moderna a AstraZeneca: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8344552/
Vědci poznamenali, že není známo, že by se HZ reaktivoval po podání jiných "vakcín", ale jejich studie prokázala souvislost mezi "vakcínami" a vznikem pásového oparu. Tchajwanští vědci jsou si touto souvislostí jisti vzhledem ke krátkému časovému odstupu mezi očkováním a vznikem pásového oparu a vzhledem k tomu, že tři pacienti, které zkoumali, měli před očkováním zdravý imunitní systém.

Studie publikovaná v odborném časopise Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology zjistila, že důkazy z více než jednoho milionu očkování "vakcínou" odpovídají vyššímu výskytu pásového oparu: https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/jdv.18184
Ve studii dodali, že"očkování proti COVID-19 zřejmě potenciálně zvyšuje riziko precipitace HZ".

= Homopox (opičí neštovice) je pravděpodobně také nějaká geneticky modifikovaná neštovice reakce na "vakcínu", která ji ohýbá do gaycella-zoster viru?..


+V poslední době přibývá případů náhlých úmrtí mladých lidí bez „zjevné příčiny”. Říká se tomu „syndrom náhlého úmrtí dospělých”. Co je asi příčinou? ... více v článku:
https://otevrisvoumysl.cz/steve-kirsch- ... ve-spanku/
= Lékaři po celém světě jsou zmateni epidemií náhlých úmrtí u dříve zdravých mladých lidí. Mnozí z nich prý provádějí vyšetřování, které jim má pomoci rozhodnout, co by mohlo být příčinou. Nechat si píchnout experimentální, nedostatečně testovanou pseudovakcínu, která mimojiné způsobuje myokarditidu, encefalitidu, křeče, mrtvice, Guillainův-Barrého syndrom, meningitidu, perikarditidu, krvácení, sraženiny, bolesti kloubů a mnoho dalších poruch..


Aktuálně TOP 7 "(ne)žádoucích účinků", o kterých se média a vlády nikdy nezmíní:
1) Náhlé úmrtí z "neočekávaných příčin" - SADS (syndrom náhlého úmrtí dospělých)
2) Podivné, dlouhé, gumovité, vláknité krevní sraženiny (bio-struktury)
3) Myokarditida, nepravidelný srdeční tep a infarkty
4) Rakovina a nádory vzplanou z ničeho nic
5) Zachycení a/nebo úmrtí na ko*kovid nebo jeho varianty
6) Ochrnutí rukou, nohou nebo obličeje
7) Náhlé onemocnění GBS (Guillain-Barreho syndrom), AIDS, ADE nebo VAED..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Rakousko po čtyřech měsících platnosti oficiálně zrušilo povinnost “očkovat” proti idiotismu ko*kovid s tím, že “již není z lékařského ani ústavního hlediska nezbytná”..
https://thenationalpulse.com/2022/06/23 ... e-mandate/
https://www.euronews.com/2022/06/23/no- ... ne-mandate

Dodám, že Rakousko se v únoru stalo první zemí v Evropě, která zavedla toto povinné “očkování” pro všechny osoby starší 18 let, kdy se jednalo o nejrozsáhlejší povinnost a neobsahovala žádné výjimky pro dospělé..
A původní plán počítal s tím, že lidem, kteří “očkování” odmítnou, bude hrozit pokuta až 3 600 eur. No a rakouským zákonodárcům v účinném prosazení mandátu bránilo mnoho překážek. Primárně ale masivní odpor veřejnosti proti ohrožení její svobody a to nejen zdraví, kdy min. 13 % obyvatel se nikdy nenechá “očkovat” (pomalu zabít), a to ani pod pohrůžkou mandátu! Všichno tito svobodní lidé odmítly zaplatit pokutu a orgány činné v trestním řízení v Rakousku odmítly mandát vymáhat. Kvůli všem těmto problémům se zákonodárci rozhodli vymáhání mandátu pozastavit!!!

A o tom to je. O lidech. Nás jsou miliony, jich jsou desítky.
“Jako vláda jsme se rozhodli zrušit mandát k očkování,” řekl Rauch na tiskové konferenci ve Vídni, kde toto rozhodnutí vlády oznámil. “Od nynějška musíme žít s (podvodem) ko*kovid… Žít s ko*kovid znamená, že předložíme komplexní balíček nových opatření, a to dnes znamená zrušení povinného očkování. Kvůli povinnému očkování se nikdo nenechá očkovat.”

DODATEK, který nikoho už ani nepřekvapí..CDC záměrně zatajila veřejnosti pravdu o tom, že vakcíny proti idiotismu ko*kovid způsobují smrtelné krevní sraženiny:
https://www.theepochtimes.com/cdc-confi ... 56517.html
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

SÚKL, MZČR, CDC, MHRA, EMA EU, vládní lékařští poradci, Gates...a váš lékař vědí o dlouhodobých účincích "vakcín" a úřady, které dva a půl roku soustavně lhaly, nyní tvrdí, že ko*kovid opět představuje vážnou hrozbu, a nabádají lidi, aby obnažili své ruce a nechali se "očkovat" a to včetně dětí.. Osoby, které jsou vyzývány, aby se nechaly "očkovat", jsou často ujišťovány, že u "očkování" nejsou známy žádné závažné vedlejší účinky.
To je samozřejmě lež.
Každý lékař, který pacientovi řekne, že u "očkování" nejsou známy žádné vedlejší účinky, by měl být nahlášen úřadům a měla by mu být trvale odebrána licence. Min. zde na diskusním fóru už víme, že "očkování" nezabrání, aby se někdo nakazil, aby ho šířil, může mít vážné a potenciálně smrtelné vedlejší účinky, domnívám se, že každý lékař, který stále "očkuje" a neupozorňuje pacienty na reálná nebezpečí, by měl být zatčen za podvod a za napadení.
Již od druhé poloviny roku 2020 víme, že tyto injekce můžou v krátkém časovém horizontu - během několika dnů nebo týdnů po injekci - způsobit mnoho závažných vedlejších účinků.

Jaké jsou ale skutečně dlouhodobé možné účinky? Co by se mohlo stát za tři, pět nebo deset let těm, kteří byli "očkováni"? Podání léku je vždy experimentem - i když se lék používá již mnoho let. Podání nového léku zvyšuje riziko, protože existuje více neznámých nebezpečí. Je dobře známo, že některé problémy s léky se projeví až poté, co se lék (a vakcína je lék) používá několik let..
Dr Vernon Coleman MB ChB DSc:
Budou nějaké dlouhodobé neurologické účinky? Obávám se, že odpověď na tuto otázku musí znít, že to zatím nikdo neví a ještě několik let vědět nebude. Budou nějaké dlouhodobé účinky na srdce? Obávám se, že odpověď na tuto otázku musí znít, že to zatím nikdo neví a ještě několik let vědět nebude. Budou nějaké dlouhodobé účinky na plodnost? Obávám se, že odpověď na tuto otázku musí být stejná - nikdo nebude znát definitivní odpověď, dokud se ženy a dívky, které byly "očkovány", nepokusí otěhotnět.. Budou nějaké dlouhodobé účinky na imunitní systém? Budou ti, kteří byli "očkováni", náchylnější k infekcím? Odpověď opět zní, že to budeme vědět až za deset nebo více let. Budou mít pacienti, kteří byli "očkováni", větší pravděpodobnost vzniku rakoviny? Obávám se, že odpověď na tuto otázku bude znít, že ji budeme znát nejdříve za deset nebo patnáct let. Budou děti, které se narodí těm, kdo byli "očkováni", náchylnější k onemocnění? Obávám se, že na to budeme znát odpověď až za několik desetiletí. Jak jsem již vysvětlil dříve, víme, že je možné, aby lék podaný pacientovi způsobil vážné problémy v další generaci. Nevíme však, zda to bude problém v případě očkování exp. látkou. Vyskytnou se mezi těmi, kteří dostali injekci, nějaké endokrinní nebo hematologické problémy? Odpověď opět zní, že odpověď nebudeme znát nejméně deset let. Budou pacienti, kteří užívají jiné léky nebo mají jiná očkování, ohroženi, pokud se nechají "očkovat"? Jinými slovy, ukáže se, že je kompatibilní s jinými léky? Obávám se, že odpověď na tuto otázku neznáme a nebudeme ji znát nejméně deset let. Bude mít některá z "očkovacích" látek nějaký genetický vliv na ty, kteří je užívají? Mohou mít nějaké nepříznivé účinky na budoucí generace? Obávám se, že to nevíme a budeme muset počkat a uvidíme.
Tak to bychom měli. Obávám se, že všichni lékaři, novináři nebo FC, kteří tvrdí něco jiného, jsou hlupáci nebo lháři nebo obojí.

Strašlivé, smrtelné onemocnění mozku spojené s "vakcínami". Z mnoha nežádoucích účinků "vakcín" je toto onemocnění mozku nejděsivější..Článek od Dr. Joel S. Hirschhorn:
https://thebluestateconservative.com/20 ... -vaccines/
Existují údaje, které naznačují, že tyto vakcíny mohou vyvolat jednu z nejsmrtelnějších nemocí, které medicína zná. Nemoc je vždy smrtelná. Vlády se sledováním Creutzfeldt-Jakobovy nemoci (CID) příliš nezabývají. Je známá jako prionové onemocnění. Podle Mayo Clinic je CJD degenerativní onemocnění mozku, které vede k demenci a nakonec ke smrti. CJD je vzácné smrtelné onemocnění způsobené abnormální bílkovinou v mozku zvanou prion. Nedávný francouzský preprint o CJD a očkování "vakcínou" naznačil, že mohla přispět ke vzniku nového typu sporadického onemocnění CJD, které je ve srovnání s tradiční CJD mnohem agresivnější a rychleji postupuje. Francouzi zjistili, že během několika dní po podání první nebo druhé dávky Pfizer nebo Moderna pacienti onemocněli. Priony se přirozeně vyskytují v mozku a jsou obvykle neškodné, ale když onemocní nebo se špatně složí, ovlivní okolní priony, aby se také deformovaly, což vede k poškození mozkové tkáně a smrti:
https://www.researchgate.net/publicatio ... accine_Jab
Aby bylo jasno, nemoc je nevyléčitelná, protože jakmile se jeden prion nakazí, bude se dále šířit na další priony, přičemž žádná léčba nedokáže zastavit její vývoj. Studie naznačuje, že prionová oblast je schopna interagovat s lidskými buňkami. Proto když byla informace o genu pro spike protein ko*kovid vytvořena jako součást mRNA a adenovirové vakcíny, byla do vakcíny začleněna také prionová oblast:
https://www.mdpi.com/2076-2607/10/2/280/htm
https://ijvtpr.com/index.php/IJVTPR/article/view/23
Recenzovaná studie v Turecku (pdf) a francouzský preprint identifikovaly náhlé případy CJD, které se objevily po očkování vakcínami Pfizer, Moderna a AstraZeneca, což naznačuje souvislost mezi očkováním a nakažením. Francouzská studie zjistila nástup příznaků do 11,38 dne po očkování, zatímco případová studie v Turecku zjistila příznaky objevující se 1 den po očkování. Všech 26 francouzských pacientů s tímto onemocněním zemřelo. Z toho u 8 z nich došlo k náhlému úmrtí (2,5 měsíce)..:
https://cms.galenos.com.tr/Uploads/Arti ... BD-0-0.pdf
Francouzští vědci upozornili, že během několika týdnů se ve Francii a v Evropě objevilo více než 50 případů téměř spontánního vzniku Creutzfeldt-Jakobovy choroby velmi brzy po aplikaci první nebo druhé dávky vakcín Pfizer, Moderna nebo AstraZeneca.

86 % úmrtí na Covid-19 v Kanadě připadá na očkovanou populaci, vláda však nadále prosazuje očkování:
https://expose-news.com/2022/06/22/trud ... accinated/
Nyní se mu rozhodnutí vnutit očkování tolika Kanaďanům vrací, neboť statistiky ukazují, že očkovaní Kanaďané tvořili v uplynulém měsíci přibližně 9 z 10 úmrtí na Covid v Kanadě, přičemž 80 % těchto úmrtí se vyskytlo u osob, které byly očkovány třikrát..

Hongkongští lékařští odborníci nalezli důkazy naznačující, že vakcíny COVID-19 způsobují srdeční onemocnění:
https://www.theepochtimes.com/hong-kong ... 73450.html
Lékařští odborníci z Hongkongu nalezli důkazy, které jasně naznačují, že "vakcíny" způsobují srdeční onemocnění. I když tito renomovaní lékaři přišli se svými zjištěními, mainstreamová média, vlády a lékařské časopisy stále tvrdí, že "vakcíny" jsou bezpečné..

Lékař ověřil údaje VAERS, které ukazují, že "vakcíny" zvyšují nebezpečí pro reprodukční zdraví žen:
https://www.theepochtimes.com/covid-vac ... 64754.html
Certifikovaný lékař z oboru porodnictví a gynekologie ověřil nedávné údaje ze systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS), které ukazují zvýšené nebezpečí, jež představují "vakcíny" proti idiotismu ko*kovid pro reprodukční zdraví žen.


Očkovaní lidé nešíří infekci – dezinformace, která nadělala spoustu škody.
A pozitivní PCR test neznamená přítomnost živého viru:

https://smis-lab.cz/2022/07/06/ockovani ... stu-skody/

+ zkušenosti z "očkování" z diskuze na (sračkometu) Novinky.cz:
https://abload.de/img/zkusenosti4gk78.jpg
"Tak to se divím, že to ,,správci hnovínek” nezablokovali. Že by jim to pomalu začalo docházet?"

'Spartakus': Část 4: Biotechnologie jako zbraň
https://www.naturalnews.com/2022-07-07- ... art-4.html
Dokument zveřejněný na internetu pod jménem "Spartakus" se v roce 2021 stal virálním. Tento "dopis Covid" shrnoval tehdejší stav "pandemie" a vyzýval k takzvané "vědě" připisované Covidu-19 a vakcínám. Od té doby Spartakus sepsal několik dokumentů včetně "Covid-19: Pavučina korupce" a čtyřdílný seriál "Covid-19: Deep Dive".
Výše je uveden nejnovější článek (odkaz na zdroj), který Spartakus zveřejnil, 'The Weaponization of Biotech' (pokud má někdo zájem)..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Testování vakcín Covid-19 - ve forenzní laboratoři!
Soren Korsgaad získal 15 vzorků vakcín. K dispozici má vakcíny společností Pfizer, Moderna, AstraZeneca a Johnson and Johnson..
A má připravenou forenzní laboratoř, která vakcíny otestuje, aby zjistila složení a případné kontaminanty a nezjištěné látky!
A začne s Pfizer. A ostatní vakcíny budou testovány podle toho, jak se budou shromažďovat peníze..
Jakmile budou výsledky hotové a budu je mít k dispozici, ihned se s vámi o ně podělím na těchto webových stránkách. (A doufám, že i s videem.)
Veškeré info, zde: https://www.givesendgo.com/testthevaxx


Katarská studie zjistila, že "vakcíny" ve skutečnosti SNIŽUJÍ imunitu.. Studie zveřejněná 15. června a provedená mezi prosincem 2021 a únorem 2022 analyzovala přibližně 100 000 osob a prokázala, že úroveň ochrany, kterou proti infekci poskytuje přirozená imunita, zdaleka převyšuje předpokládanou ochranu, kterou poskytuje dvou/tří dávkové schéma obou vakcín Pfizer a Moderna mRNA.
https://www.lifesitenews.com/news/new-s ... nst-covid/
https://qatar-weill.cornell.edu/


Steve Kirsch: Mladí lidé stále častěji umírají ve spánku. V poslední době přibývá případů náhlých úmrtí mladých lidí bez „zjevné příčiny”. Říká se tomu „syndrom náhlého úmrtí dospělých”. Co je asi příčinou? Spousta z nás si dokáže odpovědět... více v článku:
https://otevrisvoumysl.cz/steve-kirsch- ... ve-spanku/
+ 25 důvodů, proč příběh o „bezpečných a účinných” covid vakcínách se rozpadá.. Seznam více než 25 hlavních ukazatelů, které naznačují, že se věci začínají hnout v náš prospěch. Aneb jasné důvody, proč covid vakcíny NEJSOU bezpečné a poškozují obrovské množství lidí:
https://otevrisvoumysl.cz/25-duvodu-pro ... e-rozpada/Téměř denně se objevují hororové příběhy ohledně "vakcín" a ko*kovid podvodu..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Zdravotničtí experti houfně opouštějí NIH a CDC, protože se stydí za „špatnou vědu“ – včetně očkování dětí mladších pěti let, aby se jejich rady „líbily Bílému domu“, tvrdí lékaři..
https://www.dailymail.co.uk/health/arti ... ience.html
Dvě z nejvýznamnějších amerických zdravotnických agentur ztrácejí zaměstnance, protože špatné rozhodování, které zaměstnanci označují za „špatnou vědu“, vede k nízké morálce.
„Upřímnější oznámení by znělo: ‚Schválili jsme vakcínu pro kojence a batolata na základě velmi malého množství údajů. I když věříme, že je v této populaci bezpečná, vzorek studie byl příliš malý na to, abychom mohli učinit [závěr] o bezpečnosti. Všimněte si, že studie byly provedeny na dětech bez přirozené imunity,“ řekl Makary v červnu serveru DailyMail.com o tomto rozhodnutí.
„Veřejnost netuší, jak špatné tyto údaje ve skutečnosti jsou. U žádného jiného povolení by to neprošlo,“ řekl úředník FDA.

„Náhle a nečekaně“: Na italských plážích zemřelo během 24 hodin nejméně 11 rekreantů:
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nah ... rekreantu/
Zdraví rekreanti umírají na náhlé a nečekané „zdravotní potíže“. Po celém světě kolabují návštěvníci pláží při procházce po pláži nebo při koupání. Mnozí z nich utrpí zástavu srdce a zemřou. Blogger Tom Stahl uvádí: „Na začátku července, během pouhých 24 hodin, zemřelo na italských plážích nejméně 11 rekreantů.“ Kolik dalších případů se vyskytlo, o kterých se ve zprávách nepsalo?
A seznam „nevysvětlitelných úmrtí“ a „náhlých úmrtí“ neúprosně pokračuje. Tento jev je tak častý, že má dokonce vlastní zkratku: SADS, tedy Syndrom náhlého úmrtí dospělých.

A dodám, všimli jste si, že kdykoli nějaká celebrita neuspěje v otestování PCR, mainstreamová média ji okamžitě zařadí mezi osoby s ko*kovid? Vrátili jsme se o dva roky zpět a opět se předpokládá, že pozitivní test znamená, že máte ko*kovid. A jak jsem informoval, generální ředitel BioNTech sdělil zdravotnickým subjektům, že se musí brzy rozhodnout, zda schválí nové "očkovací" - aniž by k tomu potřebovali klinické údaje. ANIŽ BY POTŘEBOVALI KLINICKÉ ÚDAJE! Nyní chtějí lidem píchat injekce, aniž by je vůbec testovali!!

A mladý muž z Colorada (Matthew Erickson: 39-year) si neochotně vzal ko*kovid "vakcínu" na cestu do zahraničí a musel podstoupit urgentní operaci poté, co se mu v noze vytvořilo několik krevních sraženin:
https://thecovidblog.com/2022/07/14/mat ... f-his-leg/
Erickson cestoval se svým otcem, když si všiml, že se mu v noze tvoří neobvyklé bolesti. Lékaři mu řekli, aby si nedělal starosti. Erickson přesto vyhledal v Turecku pohotovostní lékařskou péči a mohl se podrobit operaci dříve, než se neobvyklé, neobvyklé krevní sraženiny dostaly do srdce nebo mozku. Turečtí lékaři vytáhli z Ericksonovy nohy několik čtyřcentimetrových krevních sraženin. Lékaři zachránili jeho nohu před amputací a nakonec mu zachránili život.
Ví, co se s jeho tělem stalo. Nyní, když byl jeho život zázračně zachráněn, možná najde nový smysl v tom, že se zastane ostatních, kteří byli donuceni podstoupit potenciálně smrtící injekci (injekce).
Erickson 8. června napsal: Dnes je to měsíc, co mi z nohy vytáhli krevní sraženiny. Po rozsáhlém testování mého srdce a dalších způsobů, jak se to mohlo stát, to ukazuje přímo na vakcínu J&J COVID. Pokud jste si vy nebo někdo, koho znáte, vzali vakcínu a měli jste vedlejší účinky malé nebo velké; prosím, nahlaste je do VAERS a dejte mi také vědět!
A podle jeho příspěvků na sociálních sítích vakcínu zpochybňoval už v době, kdy vyšla, a snažil se jí vyhýbat co nejdéle. V dubnu 2021 se otevřeně ptal, proč očkovaní stále nosí na veřejných místech roušky...
Erickson sice nakonec nátlaku podlehl, ale již dříve se o vedlejších účincích vakcíny vzdělával. Díky své informovanosti mohl Erickson vyhledat lékařskou péči dříve, než ho krevní sraženiny vyvolané vakcínou připravily o život. To je důležitý bod, protože lidem na celém světě se říká, že vedlejší účinky jsou mírné a že život ohrožující nežádoucí účinky jsou vzácné. Lidé nedostávají odpovídající informovaný souhlas, nejsou řádně vyšetřováni na předchozí imunitu ani varováni před náchylností k poškození a náhlému úmrtí v důsledku očkování.


//EDIT:
Osobní příběh člověka, který je téměř z oboru – biomedicínský inženýr – a který vždy věřil systému, lékařům a vědě. Po dvou dávkách očkování ale téměř zemřel, procitl z očkovacího sna, přestal zcela věřit lékařům a pochopil šílenou realitu, ve které žijeme a snaží se svou výpovědí varovat ostatní ve skvělém cyklu výpovědí od Svědomí národa – Tečkované příběhy.
https://www.youtube.com/watch?v=Nh841eC ... =emb_title
https://blog.tomanek.com/2022/07/silna- ... ockovanim/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Denní tisk: “Vakcína Pfizer snižuje počet spermií u mužů”
Obrázek

Ontarijská nemocnice začla očkovat 4. dávku a 3 lékaři zemřeli během pár dní:
Obrázek Obrázek Obrázek

Několikrát prokázané a opět.. = ko*kovid "vakcíny" ovlivňují plodnost mužů i žen, odkaz na analýzu a data v .pdf:
https://media.mercola.com/ImageServer/P ... es-pdf.pdf

Televize, noviny, sociální média (prostě veškerá masmédia), dostávají svůj narativní scénář přímo a všechno je to propaganda, která prosazuje chybné lživé PCR testy, masky, léky na předpis, ventilátory, paranoiu a samozřejmě "vakcíny" proti idiotismu ko*kovid. Masmédia jsou propagandistickou rukou Big Pharmy, aby vytvořila falešnou historii medicíny a zakryla aktuální události, které se vymykají narativu. Vítejte ve VIRUSOVÉ MÁNII roku 2022 a dalších let, kdy masmédia zamlčují vše, kdy poté tito "lobotomici" čtou falešné zprávy a opakují toto vyprávění jako fakta, pro všechny své přátele, příbuzné, sousedy a spolupracovníky..

Uvedu zde seznam nejzávažnějších mediálních zamlčování pravdy:
1) "Vakcíny" ve skutečnosti nejsou vakcíny, takže CDC muselo změnit definici
2) Většina lidí umírajících na tuto chřipku je proti ní "plně očkována"
3) mRNA DĚLÁ změny ve vaší DNA, čímž obelstí buňky, aby produkovaly neomezené množství toxických prionů
4) Masky NEFUNGUJÍ, ale spíše rozmnožují bakterie v ústech, krku a plicích
5) PCR testy jsou většinou falešně pozitivní a slouží k šíření virové mánie a zvyšování zisků farmaceutických firem
6) Zdraví sportovci, piloti, celebrity a příslušníci armády trpí zánětem myokardu a umírají na následky očkování proti sraženinám a média se NIKDY nezmiňují o zraněních způsobených vakcínami
7) Bílkoviny z hrotu putují po CELÉM cévním systému, napadají orgány a ucpávají cévy, nezůstávají pouze v "místě vpichu"
Nemocné zprávy pro nemocné lidi v nemocném režimu

Většina světa, která chytá a/nebo umírá na ko*kovid, je trojnásobně očkovaná a stále dostává další injekce, jakmile jsou k dispozici jako "posilující" :!:
Tyto "oběti" genové terapie si myslí, že jim bílkoviny trombů pomáhají vyhnout se ko*kovid, a nemají ani tušení, že tyto toxické, viry napodobující, lepkavé priony ucpávají celý cévní systém a napadají životně důležité orgány a vyřazují je z provozu. Máte těžký, chronický zánět? Nehledejte za tím nic jiného než tyto injekce.
Falešné zprávy a podvodníci mezitím přesvědčují občany, že jejich masky, v nichž se množí bakterie, je chrání před virovými částicemi, které létají kolem a hledají neočkované lidi bez masky a likvidují je jako mouchy. Ty samé masky však pomáhají zajišťovat falešně pozitivní PCR testy, které přispívají k chaosu a paranoie podvodné epidemie a vedou občany ZÁMĚRNĚ do ordinací lékařů a nemocnic.


Udělejte si vlastní průzkum a nepoužívejte Google. Zkuste vyhledávač Brave BETA a získejte více pravdivých zpráv a skutečných informací.


Média použili záznam z úniku plynu a přiřadili to kovid, propaganda 24h/7, proč mám najednout věřit, že dění z “konfliktu” RF vs UKR je tak, jak se nám to “říká”…proč…..? Stejná média, stejné loutky, vlády..
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Dnes jsem dozvěděl: 3x “očkovaná” švagrová (už podruhé) má zase ko*kovid, je stále nemocnější a má rozhozenou imunitu.. Nejhorší je, že ti lidi, všichni ti podvedení, kteří uvěřili spásným “vakcínám” a celého toho humbuku veřejně nepřiznají, že byli vlastně (a jsou) podvedeni. Nejhorší je, že ona není jediná, cca 80% zabodnutých kolem mají pořád zdrav. problémy, pořád “něco”.
No, toxicita udělá své, je to otázka času, u někoho se problémy vyskytnou dříve u někoho klidně i po roce, fakta, data a studie už existují. Budou i nadále zavírat oči a dělat, že se nic neděje?
A nechci vidět to “točo” – kdy si budou chtít vybít vztek na nás – kteří jsme zůstali nad vodou a stáli si za svým (hlavně uměli použít mozek a dát si 1+1 dohromady) a zůstali nadále svobodí a NEOČKOVANÍ.
No a všichni my – tzv. “antivaxeři” jsme měli vlastně celou dobu pravdu! Alespoň z toho mám největší radost.
A poslední dny si pohrávám s myšlenkou: “Co když jsou.. Odpůrci vakcín od začátku celou dobu těmi … VYVOLENÝMI?”

A existuje jeden prostý, nezpochybnitelný fakt, který dokazuje, že vše, co produkují vlády a média, je lež a že žijeme ve světě řízeném manipulátory. Pravda je potlačována a cenzura se rozšiřuje. Bezprecedentní cenzura dokazuje, že vše, co ONI říkají, jsou lži.
A každý, kdo NYNÍ souhlasí (přes všechny dostupné fakta a důkazy) s tím, že si nechá píchnout fuckcínu, je šílenec a měl by být zavřen kvůli nesvéprávnosti. A každý, kdo tyto toxické srajdy lidem vstříkne, je zločinec, který by měl být uzavřen za pokus o vraždu.

A kolik milionů lidí je nyní nemocných, umírajících nebo mrtvých, protože zločinci vydávající se za lékaře podávali tyto toxické léky nevinným a důvěřivým lidem?

Úmrtí dosáhla v hypervakcinované Austrálii nového rekordu!
Obrázek
https://twitter.com/ianmSC/status/1554944791175016448
Přestože více než 96 procent tamní populace podstoupilo první dvě "očkování" a více než 70 procent je plně "naočkováno", úmrtnost na čínský virus v celé zemi dosáhla rekordní výše.
Datový graf (výše) jasně ukazuje, že od zahájení této "operace" úmrtí související s injekcemi dole pod zemí prudce stoupají. V době psaní tohoto článku se vytvořil vrchol, který naznačuje, že s postupem času plně injektovaní umírají stále rychleji.
Kdyby se Austrálie rozhodla pro ivermektin a hydroxychlorochin (HCQ) místo spásných "vakcín", pLandemie by skončila dávno. Místo toho Austrálie nyní zaznamenává hromadné umírání, nikoliv uzdravení. Ve skutečnosti v Austrálii před zavedením "vakcín" téměř vůbec nedocházelo k úmrtím souvisejícím s kovidem. Na podzim roku 2020 došlo k malému vrcholu, po němž následoval prudký pokles zpět na základní úroveň, a poté, co se lidé začali nechávat očkovat, následoval masivní vrchol. Zajímavé je, že po kampani posilujících injekcí následoval další masivní vzestup a vrchol, po kterém bude s velkou pravděpodobností následovat další nárůst počtu úmrtí, protože si protilátky (ADE) a další zdravotní stavy vyvolané injekcemi vybírají svou daň.
Média by chtěla, abychom všichni věřili, že lidé "chytají" a "znovu a znovu chytají" toto onemocnění ko*kovid, ale ve skutečnosti jsme nyní svědky pLandemie plně očkovaných, jejichž imunitní systém je zničen.
"Projevují se u nich příznaky otravy," napsal další komentátor o tom, co prožívají plně očkovaní, což není "covid". "Kašel a horečka jsou mírné příznaky. Neurologické poškození, křeče a ochrnutí jsou vážné příznaky, ne nepodobné tomu, co se děje se švábem, který je postříkán RAIDem."
"Sraženiny jsou známkou vnitřního krvácení. Těžké srážení vede k amputaci a infarktu. Nejzávažnější příznak? Smrt."
Další upozornil, že nikdo, kdo není očkovaný, nic z toho neprožívá, což dále dokazuje, že to, čím nemocní trpí, je poškození vakcínou, nikoliv kovidová infekce.
"Falešná imunita navržená tak, aby vás zabila, nikdy nepřekoná přirozenou imunitu," napsal někdo jiný o tom, že takzvané vakcíny v žádném případě nevytvářejí skutečnou nebo trvalou imunitu, ale naopak vyvolávají AIDS vyvolaný očkováním (VAIDS).
"Neočkovaní neonemocní ne proto, že by měli přirozenou imunitu vůči neexistujícímu patogenu, ale proto, že nebyli otráveni," dodal někdo další. "Lék mRNA způsobuje, že epitelové buňky vyrábějí toxický protein spike 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v týdnu. Neexistuje žádný vypínač."


Britská vláda: naočkovaní hromadně umírají
Obrázek
Přesně jako u španělské chřipky, 92 % očkovaných a nosičů interferonu zemřelo. Britská vláda v tichosti přiznala, že 94 % úmrtí na Covid-19 je způsobeno očkováním.
Zpráva, kterou britská vláda v tichosti zveřejnila jen několik hodin před tím, než premiér Boris Johnson oznámil svou rezignaci, odhaluje mimořádně závažné skutečnosti. Zpráva uvádí, že v Anglii v posledních několika měsících dramaticky vzrostl počet úmrtí na COVID-19 mezi očkovanou populací, zatímco počet úmrtí mezi neočkovanými dramaticky poklesl. Podle nejnovějších údajů tvořili očkovaní v Anglii v dubnu a květnu 2022 šokujících 94 % všech úmrtí na COVID-19, přičemž 90 % těchto úmrtí se vyskytlo v populaci očkovaných třikrát/čtyřikrát.


+ na uklidnění situace a ke zlepšení nálady, objevil jsem jedno výborné krátké video k zasmání
(mRNA humor – na pláži, video 0,5 min):

https://t.me/laquintacolumna/24942

Poprvé v Evropě! Italský soud nařídil analýzu vakcín s messengerovou RNA:
https://francais.rt.com/international/1 ... n-messager
Odkázán na učitele, který odmítá se podrobit povinnému očkování, Italský soud nařídil provést analýzu dvou vakcín s obsahem messengerové RNA, aby se zjistila jejich skutečná účinnost proti ko*kovid.
V Evropě poprvé.
Soud v Pesaru nedaleko San Marina (východní část země) jmenoval znalce, který má určit obsah vakcín Moderna a Pfizer/BioNTech messenger RNA. Tyto analýzy budou provedeny v září, řekla agentuře AFP právnička Nicoletta Moranteová. Řekla, že je to “první případ v Itálii a možná i v Evropě”.
Žalobce, který se již v minulosti touto nemocí nakazil, je 50letý muž, který pracuje ve školství a jehož činnost podléhá v Itálii povinnému očkování. Podle Nicoletty Morante mu hrozí správní sankce. Kromě toho, že “žádá zjistit, zda očkování osob vyléčených z Covidu splňuje podmínky správného podávání léků”, chce také vědět, jaké bílkoviny jsou v těchto vakcínách přítomny a zda neobsahují “pomocné látky pro nehumánní použití nebo nebezpečné pro zdraví”, uvádí se ve shrnutí stížnosti, do kterého nahlédla agentura AFP.
Na podporu občanskoprávní žaloby podané v Pesaru předložil advokát stanovisko lékařského výzkumníka, který se představil jako nezávislý virolog a který se domnívá, že mRNA vakcíny neplní ochrannou funkci, pro kterou jsou aplikovány. Ve stížnosti napsal, že tyto vakcíny “nemají uvedenou funkční konformaci” a imunitní odpověď, kterou vyvolávají, “je neúčinná”. Podle WHO bylo na celém světě podáno více než 12 miliard dávek vakcíny Covid a 60 % populace dostalo dvě dávky.


Tak tohle je už něco a výsledek tréninku poslušnosti a zbabělosti lidí = Peking - covid opatření, video:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2888.mp4
Do obchodu a jakékoliv veřejné budovi potřebuje covid pas - zelený. Vláda díky covid pasům sleduje každý váš pohyb včetně těch co jsou oklo vás. Stačí tedy aby byl jednomu v autobuse zčervenal covid pas a všichni dostanou automaticky karanténu. Také se zamykají dveře a lidé jsou uvězněni ve svých bytech pokud jednomu z nájemníků zčervená covid pas. Lidé se také těmto prostorům vyhíbají aby jim nezčervenal jejich vlastní. Odmyslete si virus, kterej beztak neexistuje a je vám jasný jaký je praví cíl. Takto a ještě promyšleněji bude pracovat i bodový systém - jste v kontaktu s někým kdo má málo bodů? Automaticky se vám jich pár strhne.


"Pravda, která činí lidi svobodnými, je většinou pravda, kterou lidé raději neslyší."
Ko*kovid je největší skandál v dějinách světa a po dvou a půl letech jsem unavený, jak se vyrábí, sdílí a propaguje naprostý odpad..
Neustále říkají, že musíme nosit masky, přestože vědecké důkazy dokazují, že masky více škodí než pomáhají.
Říkají nám, že nemocnice jsou ve stresu, protože imunita z počátečního očkování začíná slábnout.
Říkají nám, že kvůli horku má více lidí infarkt. V zimě to bude kvůli chladnému počasí.
Říkají nám, že velké množství zaměstnanců nemocnic je v pracovní neschopnosti - ne proto, že by byli nemocní, ale proto, že jejich testy - PCR test - jsou pozitivní asi tak, jako když někomu strkáte kriketový míček do zadku, abyste zjistili, jestli mu slzí oči..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Jakoby toho všeho nebylo málo, tak idiotičtí lékaři se nyní zřejmě pozastavují nad tím, že průjem je běžným příznakem u očkovaných, kteří ještě nezemřeli. Smutné a politováníhodné duše, které souhlasily s očkováním toxickým odpadem, trpí průjmem, protože jejich imunitní systém byl očkováním poškozen. V zimě budou nemocnice plné očkovaných pacientů, kteří budou umírat na infekce, jako je například zápal plic.

Brzy tedy čekejte titulky, kdy opět řádí idiotismus ko*kovid a na podzim se očekává další "vlna", a hned přidají radu, kdo bude mít nárok na další kola posilujících injekcí a jako bonus noviny přidají poznámku upozorňující na to, že vláda nabízí také očkování i proti chřipce - všem dětem ve věku dvou nebo tří let, všem dětem na základních školách, všem osobám starším 65 let a tak dále a tak dále a tak dále..
Samozřejmě spolu s toxickou "vakcínou" proti ko*kovid. Provedl někdy někdo nějaký výzkum, který by prokázal, že je bezpečné podávat VŠECHNY tyto léky téže osobě? Samozřejmě, že ne. Nyní se samozřejmě plánuje, že na podzim se bude podávat nová chřipková vakcína společně s vakcínou k*kovid - navzdory skutečnosti, že je známo, že při jejich společném podání dochází k nárůstu nežádoucích reakcí. Jednou z nových chřipkových injekcí, které se zkoušejí, je nepřekvapivě mRNA. Vedeme válku, nikdy to neskončí..


A na světě už nemůže být nikdo, kdo by nyní nevěděl, že zánět myokardu je při toxickém očkování ko*kovid velmi reálným rizikem. Už jsem ztratil přehled o počtu poškozených dětí. Je tragické, že mnoho z nich do pěti let zemře. Je tu však ještě jeden problém, který byl dosud ignorován: ty postižené děti, které dorostou do dospělosti, budou muset deklarovat závažný zdravotní problém, až budou chtít získat práci nebo si vzít hypotéku. A obávám se, že jim anamnéza myokarditidy velmi ztíží život.

A zastánci "vakcín" nás přesvědčují, že enzymy v těle rozkládají mRNA a zbavují se jí, ale tak to vůbec není. Mnozí vědci se zdvojují a řeknou (nebo přečtou ze scénáře) cokoli, aby veřejnosti prodali starou falešnou mantru "bezpečné a účinné". Výzkum provedený vědci z Harvardu a MIT a biochemiky a molekulárními biology však odhalil, že "vakcíny" s mRNA by mohly PERMANENTNĚ změnit genomickou DNA:
https://www.lifesitenews.com/opinion/co ... hey-might/
A enzymy mohou přeměnit RNA na DNA (reverzní transkript), a to není nic neobvyklého, protože tuto schopnost má více než 40 % savčích genomů. Pokud tomu tak je, tak všichni zabývající se vakcínami se mýlí a lžou a vědí to! Lidská DNA je ovlivněna a může být ovlivněna navždy. Autoimunitní reakce a cytokinové bouře by mohly být neúprosné a vést k drastickým, dlouhodobým zdravotním následkům.
Lidské buňky produkují tedy toxické priony donekonečna, což by způsobilo, že imunitní systém zůstane navždy ve stavu "bojuj nebo uteč". To zatěžuje organismus a jistě způsobuje poškození zdraví a zkrácení života. Vědci LŽOU, když tvrdí, že neexistuje žádné riziko dlouhodobého poškození zdraví v důsledku technologie mRNA!!
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7120651/
https://anthonycolpo.com/the-disturbing ... ne-part-1/


Žena křičela na muže a jeho děti, že doufá, že zemřou, protože nenosí masky a ohrožují přitom její zdraví a přitom stála ve frontě ve fast foodu:
https://twitter.com/Antman0704/status/1 ... 4188745733

//EDIT: hodím to i sem
Prostě musím přidat další info, které jsem před chvílí zaznamenal a považuji ho za důležité. CDC obrací a přiznává, že celá šaráda s "ko*kovid divadlem" byla vlastně lež, viz:
https://twitter.com/backtolife_2023/sta ... 308960271
= Ve zkratce, CDC najednou tvrdí, že jejich předchozí pokyny už neplatí. Upustili od svých požadavků ohledně masek, očkovaných a neočkovaných lidí, sociálního odstupu, povinných karantén, vynechávání dětí ze škol a dokonce i od provádění ko*kovid testů na asymptomatických lidech atd. Tento obrat CDC jen potvrzuje, že jsme měli a máme celou dobu pravdu!
Odkaz na CDC: https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/71/wr/ ... mm7133e1_w

CDC už nenabádá ani se nesnaží donutit všechny ve "stádu", aby se nechali očkovat. Od nynějška je na jednotlivcích, aby se rozhodli sami, aniž by jim vláda říkala, co mají dělat!

Nové vydání CDC s názvem "Guidance for Minimizing the Impact of Covid-19" (Pokyny pro minimalizaci dopadu Covidu-19), jak vysvětluje NPR, obsahuje následující doporučení:
Osoby vystavené viru již nemusí být v karanténě
Neočkované osoby mají nyní stejné práva jako osoby očkované
Studenti mohou po vystavení viru zůstat ve třídě
Již se nedoporučuje vyšetřovat (testovat) osoby bez příznaků


Mezi další nová doporučení patří nošení masek pouze v případě, že jste byli vystaveni ko*kovid nebo jste byli testováni "pozitivně", a také oficiální uznání CDC, že zdravá neočkovaná osoba má nyní stejnou imunitu jako plně očkovaná osoba, atd.

= Úkol splněn, toxické jedy obdržela většina populace a to i díky "shedding"...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Odstranění krevní sraženiny z živého srdce plně očkované osoby, video záznam, zde:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2905.webm

Ať už je v těchto očkovacích látkách obsaženo cokoli, způsobuje to, že se krev takto sráží a zaplňuje a zcela blokuje klíčové cévní cesty.
To je jeden z důvodů, proč jinak zdraví lidé po těchto strašlivých očkováních mají zdrav. problémy.
Proto vidíme mezi mrtvými i tolik sportovců: zatěžují srdce a oběhový systém na maximum a s takovými blokádami, které v nich rostou, prostě nemohou fungovat.


3 fáze úmrtnosti po kovid očkování:
Krátkodobé období (0-30 dní):
1. Krevní sraženiny
2. trombóza
3. myokarditida
4. Srdeční infarkty
5. Spontánní potraty
6. Plicní embolie
7. Anafylaktický šok
8. Mrtvice

Střednědobé období (1-12 měsíců):
1. imunodeficience
2. zesílení závislé na protilátkách (ADE)
3. autoimunitní reakce
4. propuknutí již dříve vyléčených onemocnění, např. pásový opar, spalničky, plané neštovice..
5. Neurologické poškození podobné prionům
6. Srdeční selhání

Dlouhodobé (1-10 let):
1. poškození chromozomů způsobené adhezivním proteinem
2. nádorová onemocnění
3. závažná porucha imunity
4. Fatální autoimunitní onemocnění
5. Potlačený mechanismus opravy DNA
6. Neplodnost, poruchy reprodukceJe mi líto pouze nemohoucích, malých dětí a mentálně postižených. Zpitomělých lidí, kteří stále ještě věří své vládě a svému lékaři, mi líto není a obávám se, že už jsem z těch lží a hlouposti unavený a mám pocit, že každý jinak zdravý jedinec, který si vyhrne rukáv a přijme do svého těla tenhle sajrajt, si zaslouží to, co nepochybně dostane.
Když se na to podíváme z té lepší stránky, doufejme, že se zaměstnanci masmédií pohrnou, aby se nechali píchnout.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Kódy šarží (šmakulád) "vakcín" proti ko*kovid, včetně nahlášených vedlejších účinků, úmrtí atd., stačí zadat v "Select country" CZECHIA, kdyby měl někdo zájem a např. zná od někoho či jeho píchanou šarži co dostal na experimentu:
https://knollfrank.github.io/HowBadIsMy ... Table.html

Všechny "vakcíny" proti ko*kovid jsou STÁLE lékařským experimentem. I když to ověřovatelé faktů zuřivě popírají, včetně "odborníků", všechny jsou stále ve fázi experimentu. Lékařské experimenty by nikdy neměly být povinné. Zeptejte se toho, kdo prosazuje povinné očkování, zda si pamatuje na druhou světovou válku a lékařské experimenty, které nacističtí lékaři prováděli..
Proto byl v roce 1947 vytvořen Norimberský kodex. Aby se tyto zrůdnosti už nikdy neopakovaly...


Množství lidí, kteří zemřeli na následky očkování, se oproti předchozím letům zvýšilo přibližně o 5 000% - a to ještě jsou tyto hlášení silně podhodnocené a nahlášeny jen do cca 5%!

Jedna z Covid Show, zdravotníci na dně svých sil:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2484.mp4
Obrázek

Dnes a denně, další krátké video-ukázky spásných fuckcín:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2939.mp4

Pfizer vakcína, dítě 6 let:
Obrázek
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2935.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2936.mp4

Zavražděna vlastními rodiči:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2856.mp4

9 let, po vakcíně:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2929.mp4
Obrázek

..tisíce týdně po celém světě, padají, umírají..:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2801.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2924.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2948.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2923.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2802.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2832.mp4

Krevní sraženiny: https://mobile.twitter.com/boom_shanka1 ... 2471909376
Obrázek

"Jak jste to mohli dopustit? Jak jste mohli být tak slepí?
Tuto otázku však nemusíme klást lékařům, kteří píchali milionům důvěřivých pacientů toxický experimentální lék, o němž měli vědět, že nedělá to, co politici a celebrity tvrdili, že dělá (v tom smyslu, že nezabránil tomu, aby lidé dostali ko*kovid - přeznačenou chřipku, a nezabránil tomu, aby ji šířili), protože nyní přesně víme, proč všichni zavírali oči, uši a srdce.
Šlo jen o peníze. A to těm chamtivým bastardům nestačí.

Nyní se tvrdí, že dlouhým ko*kovidem (vymyšlenou nemocí, která má podle mého názoru pomoci snížit produktivitu a ještě více zničit ekonomiku) trpí více než 100 milionů lidí na celém světě. A vědci zřejmě tvrdí, že ko*kovid je spojen s rozvojem mozkových poruch dva roky po nákaze. Vědci porovnávali 1,25 milionu lidí, u nichž byl kovid diagnostikován, s podobnou skupinou, která měla jiné respirační infekce. Dvě otázky:
Zaprvé, byli lidé, u nichž byl kovid diagnostikován, diagnostikováni pomocí zcela zbytečného PCR testu? Pokud ano, pak považuji tento výzkum za naprosto zbytečný.
Zadruhé, zkoumali výzkumníci, který pacient byl očkován proti idiotismu ko*kovid? Jelikož se zdá být jisté, že ko*kovidová injekce ovlivňuje mozek. Je zjevně důležité vědět, zda jedinci s poškozením mozku dostali tuto toxickou injekci. Mezitím budou konspirátoři i nadále obviňovat ze všech problémů způsobených očkováním long covid. (Mnozí z těch, kteří údajně trpí tzv. long covidem, pravděpodobně trpí depresemi způsobenými nejistotou, chaosem a strachem.)

A starší lidé v domovech pro seniory budou pro opíchávače s novou injekcí Moderna sedícími kachnami. Nikdo se jich nezastane a nebude je chránit. Kolik jich v důsledku toho zemře? A jak to mohou lékaři a sestry udělat? Odpověď zní, že to dělají buď proto, že jsou příliš hloupí, než aby se ptali, nebo proto, že je jim to jedno, dokud jim chodí šeky. Obhajují se slovy: "Jen jsme plnili rozkazy!". Tato výmluva příliš nefungovala v Norimberském procesu a nebude fungovat ani tehdy, až se lékaři a sestry budou snažit vysvětlit své vraždění starých lidí. Kolik starých lidí musíte zabít, abyste si uvědomili, že to není správné? Domovy pro seniory ve by se měly přejmenovat na Dachau, Osvětim nebo Belsen. Kolik Židů musíte zabít, než si uvědomíte, že je to špatné? Tentokrát jsou však vyvražďováni i křesťané, katolíci a muslimové. Předpokládám, že to je kývnutí směrem k náboženské rovnosti.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Jak přesvědčit masy, že nejsou vyhlazovány, když stojí ve frontě na vyhlazovací injekce. Aby toho bylo dosaženo, byly "vakcíny" prosazovány lékaři, novináři, vládními úřady, velkými technologickými společnostmi, zaměstnavateli a školami, a to v rozporu s jakýmikoliv skutečnými vědeckými podklady. Tyto smrtící injekce byly označovány za "bezpečné a účinné", zatímco ve skutečnosti byly nebezpečné a smrtící. Ukazuje se, že ti, kteří těmto zdánlivým "autoritám" ovlivňujícím očkování podlehli, za toto špatné rozhodnutí pravděpodobně zaplatí životem. Protože po celou dobu byla pLandemie ko*kovidu-19 trikem, jak přimět lidi, aby se postavili do fronty a souhlasili s tím, že si nechají píchnout pomalu působící injekce na eutanazii.

Nyní se sraženiny po očkování stále zvětšují, ucpávají tepny a cévy a způsobují, že stále více lidí umírá, aniž by to lékařský establishment mohl jakkoli vysvětlit. Společnou příčinou všech těchto "náhlých úmrtí" jsou samozřejmě postvakcinační sraženiny, které ucpávají tepny a cévy.

Důležité je, že tyto sraženiny se každým dnem zvětšují uvnitř těl lidí, kteří si vzali vakcíny. V následujících měsících a letech zemřou další miliony lidí.
V posledních dvou a půl letech jsme byli svědky globálního útoku na Norimberský kodex. Vlády, zdravotnická zařízení, univerzity a média porušily první zásadu a všechny ostatní zásady deseti bodů kodexu.
Nutily lidi, aby se stali pokusnými králíky. Ti, kdo úmyslně, vědomě a zlovolně porušili zásady Norimberského kodexu, musí být potrestáni. Musí být povoláni, stíháni a potrestáni za zločiny proti lidskosti...
Ve skutečnosti jsme již možná za bodem zlomu, kdy jsou miliardy naprogramovány tak, aby v příštích letech zemřely. Pokud se nenajde metoda, jak zvrátit sraženiny a doslova odprogramovat lidské tělo od zhoubných instrukcí mRNA, může více než 5 miliard lidí, kteří již tyto vakcíny přijali, čelit vyhubení prostřednictvím "vědy".
Nezapomeňte: Miliony lidí již zemřely a miliardám hrozí smrt v následujících měsících a letech. Velké technologické společnosti a média cenzurují, zařazují na černou listinu a útočí na každého, kdo se snaží bít na poplach, čímž dokazují, že se podílejí na genocidě a jsou spoluviníky těchto zločinů proti lidskosti..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

Redukce lidské populace prostřednictvím globální vakcinační genocidy zdokumentována/Video v angličtině o následcích ko*kovid vakcín/cca 30min:
https://www.bitchute.com/video/YLLdEHssNsuA/

+ u nás v ČR se taky chystá podobný projekt = https://www.svedomi-naroda.cz/teckovane-pribehy/
dokument SBÍRÁME PŘÍBĚHY OČKOVANÝCH
S dokumentaristickým štábem natáčíme příběhy lidí, kteří se nechali očkovat proti covidu a nyní zažívají následky v podobě zhoršení zdravotního stavu.


//EDIT:
Dr. Wolfgang Wodarg: Tzv. „opičí neštovice“ jsou ve skutečnosti pásový opar
https://twitter.com/sonamatykiewicz/sta ... 56/video/1
To, co se nám prodává jako opičí neštovice, je v mnoha případech ve skutečnosti pásový opar, jeden ze známých vedlejších účinků očkování. Internista a plicní specialista Dr. Wolfgang Wodarg vysvětluje, že by to lékaři skutečně měli rozpoznat.

Co to má být? Muž s diagnózou HIV, COVID a opičí neštovice najednou:
https://www.journalofinfection.com/arti ... lltext#%20
Obrázek
Tento muž dostal HIV, Covid-19 a opičí neštovice současně – jedná se o první známý případ onemocnění všemi třemi virovými chorobami. 36letý muž strávil ve Španělsku pět dní mezi 16. a 20. červnem a zhruba devět dní po výletu se u něj objevila horečka (až 39 °C) doprovázená bolestmi v krku, únavou, bolestmi hlavy a lymfadenomegalií pravého třísla. Do 6. července byly u muže diagnostikovány opičí neštovice a virus lidské imunodeficience (HIV). Výzkumníci poznamenali, že byl proti idiotismu ko*kovid dvakrát "očkován" vakcínou BNT162b2 mRNA společnosti Pfizer (loni v prosinci). Výzkumníci uvedli: „Vědci se domnívají, že se jedná o velmi závažný problém: „Vzhledem k tomu, že se jedná o jediný hlášený případ koinfekce virem opičích neštovic, SARS-CoV-2 a HIV, není zatím dostatek důkazů potvrzujících, že tato kombinace může zhoršit pacientův stav.
Skutečnost, že tento muž dostal dvě dávky vakcíny Covid společnosti Pfizer a poté byl pozitivně testován na všechna tři virová onemocnění najednou, je do očí bijící.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

A je to venku! Český dokument "Tečkované příběhy"!!'
https://www.youtube.com/watch?v=zrisyIt ... =emb_title
Dokumentární film - Nemlčme o možných následcích po "očkování" (Premiéra dne 31. 8. 2022)


+ Studie ukazují, že vakcíny COVID způsobují poškození krve:
https://www.lifesitenews.com/opinion/bl ... -vaccines/
Teorie očkování byla u nových mRNA vakcín COVID důkladně vyvrácena. Proces obcházení vrozeného imunitního systému pomocí lipidových nanočástic a následné kódování a přepisování proteinů hrotů se ukázal jako toxický, zánětlivý, poškozující krev a destruktivní pro celkovou funkci kardiovaskulárního systému a imunitního systému.
Dvě lékařské studie, jedna z Itálie a jedna z Německa, ukazují, že vakcíny COVID způsobují u lidí rozsáhlé poškození krve..
Vědci také zjistili, že vzorky krve očkovaných osob obsahují složité struktury, které se nacházejí v samotných vakcínách. Vědci použili umělou inteligenci k rozlišení hlavních rozdílů mezi krví očkovaných a neočkovaných. V krvi očkovaných našli následující kovy:
alkalické kovy cesium (Cs) a draslík (K).
kovy alkalických zemin vápník (Ca) a baryum (Ba).
přechodné kovy kobalt (Co), železo (Fe), chrom (Cr) a titan (Ti).
Kovy vzácných zemin cer (Ce) a gadolinium (Gd)
Hornická skupina/kov hliník (Al)
Skupina uhlíku křemík (Si)
Kyslíková skupina síra (S)
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

Další videa - kolapsy "očkovaných" .. Dnes, denně, šílenství kolem "vakcín" nikdy neskončilo, mrzačí, zabíjí..
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2998.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2997.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3005.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2999.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3000.mp4

Kolapsy s následnými záchvaty, hospitalizacemi, zraněními a úmrtími. Vakcíny jsou špičkové biologické zbraně.
Jakmile se jed dostane do oběhu a do orgánů, smrt je otázkou času. Přehlídka kolapsů je všude, nenechte si ji ujít!

+ Vakcíny fungují = v Portugalsku umírají mladí lidé.
V Portugalsku, zemi s nejvyšším procentem očkované populace, prudký nárůst úmrtnosti mladých lidí ve věku 14 až 30 let, informují místní média bez upřesnění důvodů...viz:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3011.mp4

+ Očkovaná zombie nadále užívá vakcínu a hromadí magnetismus, záření a elektřinu..
Maskovaný zombie ukazuje magnetický jed, který má v paži, což se stalo krátce poté, co dostal injekci od společnosti Pfizer, viz:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2993.mp4

+ 32letý herec Nilton Moreira zemřel na komplikace způsobené bílkovinou a syntetickou RNA z vakcín společnosti Pfizer, viz:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2988.mp4

V Číně zkolaboval řidič za volantem svého vozu, kolaps byl způsoben infarktem. Infarkt totiž způsobuje svalovou křeč, natahování a stahování svalů, což byla reakce, která způsobila, že "očkovaný" prudce sešlápl plynový pedál a neovladatelně najel do 40 lidí, kteří čekali na chodníku na MHD.
Sedmnáct lidí bylo zraněno a sedm z nich, včetně řidiče vozidla, zemřelo. V jednu chvíli vakcína poslala do rakve 7 osob.
Těchto sedm mrtvých se do statistik úmrtí způsobených vakcínami nikdy nedostane. VIZ:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3001.mp4

A že by i tady? Dramatický okamžik, kdy se královská stráž zhroutila vedle rakve královny Alžběty:
https://twitter.com/BryRigs/status/1570193970852163584
Na znepokojivých záběrech je vidět, jak se muž kymácí a pak se vrhá dopředu, načež padá obličejem z pódia na podlahu, zatímco přihlížející šokovaně lapají po dechu..


USA - Údaje ze životního pojištění = Dospělí ve věku 35-44 let loni v létě umírali dvakrát častěji, než se očekávalo:
https://www.theepochtimes.com/adults-ag ... 11510.html

Samozřejme: o 3 tisíce úmrtí více, než se očekávalo, nadměrná úmrtnost ve Švýcarsku představuje "záhadu". Podle Christiana Althause, epidemiologa z univerzity v Bernu, se taková nepřetržitá nadměrná úmrtnost „v nedávné historii nikdy ještě nevyskytla“:
https://www.20min.ch/story/3000-todesfa ... 5376235646


Čína schválila “vakcínu” proti ko*kovid na bázi AEROSOLU – a moje úvaha a otázka: začnou ji rozprašovat jako chemtrails?!
https://www.theepochtimes.com/inhaled-c ... 19780.html
Obrázek
Komunistický čínský výrobce léčiv CanSino Biologics oznámil uvedení nové "vakcíny", která se místo injekčního podání jako typická vakcína vdechuje nosem.
Společnost 4. září oznámila, že "Convidecia", jak lék nazývá, je plně vyvinutá a připravená ke schválení.
Čínská národní zdravotní komise je subjektem, který vyzval k vývoji inhalačního očkování na bázi aerosolu.
Lék, stejně jako v podstatě všechny ostatní farmaceutické "trháky", byl již prohlášen za "bezpečný a účinný" a je připraven k užívání..
Existuje už také nyní reálná úvaha, že Čína "vakcínu" Convidecia přimíchá do "chemtrails" a možná jím postříká celá města, vesnice a dokonce i města...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

Aktualizované info, jak se přenáší "vakcína" do okolí...
Jak vlastně fungují "vakcíny" proti Covid-19. Jednou cestou očkování je inokulace, tedy vstřikování roztoku pod kůži. Ale druhou možností je tzv. shedding. V češtině by se to dalo volně přeložit jako “pelichání” ve formě roznášení vakcinačních částic vzduchem, kapénkami z úst, nosu a odumřelou kůží.
Části mRNA vakcíny se totiž spojí s plicními buňkami a dýcháním a prostým mluvením se tyto buňky spolu s odumřelou tkání z plic dostávají do vzduchu a když tyto buňky natáhne do plic jiná osoba, může dojít k neuvěřitelně prudké reakci, která se rovná použití binární zbraně. Pokud je člověk sám očkovaný, má v sobě již buňky s mRNA.
Když ale nadechne cizí buňky mRNA, může dojít v lidském těle ke spuštění reakce imunitního systému, který se zblázní a nedokáže pochopit, jak je možné, že v těle jsou buňky se dvěma typy mRNA, z nichž jeden typ je navázán na genetický materiál nositele, zatímco vdechnuté buňky mají genetický materiál neznámé osoby. Imunitní systém na to může zareagovat autoimunitní reakcí a dochází krátce po setkání s druhou osobou ke zhoršení (zhroucení) zdravotního stavu.
Shedding je nejnebezpečnější paradoxně právě pro očkované osoby, protože právě u nich hrozí při sheddingu vypuknutí autoimunitní reakce. U neočkovaných osob už to nehrozí, protože shedding buňky vdechnuté z okolí už vyhodnotí imunitní systém jako cizí objekty a zahájí proti nim regulérní imunitní odezvu.
Tato funkce mRNA je mezi veřejností prakticky neznámá, a to i přesto, že lidé se s jevem sheddingu pravidelně setkávají ve svém okolí. Média hystericky shedding covidových vakcín popírají, přestože to potvrzují vědecké studie (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7685031/) a lidé se v praxi a ve svém okolí s jeho důsledky setkávají každý den. Je to pokaždé stejné :-)
Přijde k vám na návštěvu očkovaný člověk, potom odejde a druhý den vás škrábe v krku, bolí vás hlava, máte rýmu, dokonce, zvracíte. Stali jste se obětí aerobního očkování formou sheddingu. Hlavní propagátor těchto pokusů na lidech, ředitel Pfizeru Albert Bourla, dodnes neodtajnil materiály a podklady o vývoji vakcíny Comirnaty 500, ani neodtajnil část dokumentace o síle aerobního sheddingu této vakcíny, jak silné jsou aerobní dávky sheddingu, kolik tisíců nebo milionů buněk s navázanou mRNA je rozšiřováno inokulačně očkovanou osobou v okolí, po jak dlouhou dobu shedding u očkované osoby probíhá a s jakými výsledky na okolní očkované a neočkované osoby.
=!Tato data Pfizer stále tají!=
Z určitého pohledu lze očkované osoby dokonce označit za chodící očkovací stanice, které dálkově očkují kohokoliv, s kým přijdou do styku. Není proto divu, že v USA vznikají obchody a restaurace, do kterých je zákaz vstupu osobám očkovaným mRNA vakcínami = viz: Varování z jednoho amerických obchodů: Nevstupujte, pokud jste se očkovali proti Covidu v posledních 4 týdnech. Nebuďte na nás naštvaní, buďte naštvaní na výrobce vakcín. Máme těhotné zaměstnankyně a musíme je chránit:
Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

První vlaštovky, další "programování" stáda ovcí přichází = 5. dáfka .. A už v listopadu!
Obrázek
Je to přesně jak jsem začátkem roku 2021 informoval, celkem jich má (mělo) být do poloviny roku 2023 - 8 dávek, přesně jak uváděl Pfizer ve svých studiích hned na začátku. Když jsem na toto už před více jak rokem upozorňoval, sklidil jsem výsměch, to ale ještě tady byly dvě dávky.
No a někteří se mi smáli a měli za konspirátora, zatím to vypadá, že se to stihne a ještě zbude prostor i na další dávečky.
Využít lidi jako otroky, zároveň i jako feťáky, pěkně závislé na další a další poškozující léčbě..
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 11 říj 2022, 11:35, celkem upraveno 1 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek

NIKDO Z "OČKOVANÝCH" NEUNIKNE.

Belgický imunolog a špičkový lékařský analytik dostal posilovací injekci, svou třetí dávku, nyní trpí přívalem rakovinných lézí v lymfatických uzlinách jako "ohňostroj". Michel Goldman, který dříve vedl institut pro analýzu vakcinačních technologií, dříve velmi otevřeně propagoval "bezpečnost" injekcí "kovid vakcín", zejména mRNA, a tvrdil, že kdyby injekce srážlivosti měly nějaké "skutečné nevýhody", už bychom to věděli. V tom se hluboce mýlil..:
https://www.theatlantic.com/science/arc ... er/671308/
Goldman nyní trpí ironií svých vlastních rad. Jeho prognóza rakoviny se podle diagnostiky vážně zhoršila v důsledku tohoto spásného "očkování", a zejména v důsledku posilujícího očkování. Rakovina se živí oslabenými tkáněmi a vakcíny ucpávají cévní systém, čímž připravují orgány a tkáně o životně důležitý kyslík a živiny. A nyní dokonce i špičkoví imunologové, kteří se nechali očkovat proti podvodu ko*kovid, nejen přiznávají, ale sami trpí následky. Vakcíny s mRNA dávají lidským buňkám pokyn, aby v cévním systému vytvářely nekonečný příval toxických bílkovin (prionů), které se šíří po celém těle, navzdory tomu, co bylo řečeno na začátku (že zůstávají v místě vpichu).
Nyní je s mRNA vakcínami spojována většina případů rakoviny a vakcínový průmyslový komplex a falešná masmédia, (nova, čt, seznam..všechny MSM) se ze všech sil snaží vše utajit. Goldmanova rakovina je druh rakoviny, který napadá T-buňky koordinující imunitní reakci organismu na napadení patogeny. Přesto mRNA vakcíny vytvářejí miliardy invazivních patogenů, aby stimulovaly imunitní odpověď na SARS-CoV-2. Goldmanovu T-buněčnému lymfomu nyní při jeho invazi právě asistuje celá armáda patogenů a jejich pokračujícímu náporu není konec. Zdá se, že mRNA vakcíny stimulovaly vznik nádorů a lézí, čímž se Goldmanova rakovina mnohem, mnohem zhoršila.
"zvýšit riziko vzniku autoimunity a naznačuje, že vakcíny s mRNA a DNA, které způsobují, že tělo vytváří velké množství bílkovin hrotů, by mohly způsobit totéž."

Každá mRNA vakcína je syntetický virus!

A popojedeme dále. Očkování proti kovid se musí zastavit, říká renomovaný kardiolog, který dříve očkování propagoval:
https://www.theepochtimes.com/top-pro-v ... 54871.html
https://insulinresistance.org/index.php ... iew/71/224
Špičkový kardiolog ve Velké Británii vyzývá k okamžitému ukončení podávání "vakcín" proti kovid a to po celém světě. Dr. Aseem Malhotra, který se v uplynulém roce a půl mnohokrát objevil v médiích, aby varoval před těmito injekcemi, nyní tvrdí, že "důkazy jsou zdrcující" a že "pauza" v injekcích je oprávněná. Jakékoli údajné výhody spojené s injekcemi jednoduše nepřevažují nad hojnými riziky, odhalil Malhotra v článku, jehož je autorem a který byl 26. září publikován v časopise Journal of Insulin Resistance. Tato práce obsahuje všechny nejnovější důkazy proti injekcím, které Malhotra nazývá "kouřící zbraní".
Nyní, když víme, že společnosti Pfizer i Moderna ve svých klinických studiích lhaly a zatajovaly riziko závažných nežádoucích účinků, není pochyb o tom, že jedinou správnou věcí je okamžitě přestat lidem píchat injekce.
Ty samé studie společností Pfizer a Moderna, jak odhalil Malhotra, také dokazují, že injekce v žádném případě nesnižují úmrtnost, a dokonce ani závažná onemocnění, jak se tvrdilo na začátku. To znamená, že injekce jsou z hlediska veřejného zdraví prokazatelně k ničemu.
Malhotra dostal primární sérii injekce s messengerovou RNA (mRNA) společnosti Pfizer již v lednu 2021. V té době byl zastáncem této injekce a vystoupil v televizním pořadu "Good Morning Britain", aby ji propagoval. Poté, co Malhotrův otec, Dr. Kailash Chand, utrpěl ve svém domě srdeční zástavu asi půl roku poté, co dostal injekce od společnosti Pfizer, začal se Malhotra touto záležitostí hlouběji zabývat, aby později změnil názor na injekce.
"Pitva ukázala, že dvě z Chandových hlavních tepen byly vážně ucpané, přestože Malhotra popisoval svého otce jako zdravého člověka, který neměl žádné významné srdeční problémy," uvádí The Epoch Times.
"Malhotra začal číst o problémech po očkování, včetně abstraktu studie v časopise Circulation, který identifikoval vyšší riziko infarktu po očkování vakcínami Pfizer a Moderna, a studie ze severských zemí, která identifikovala vyšší riziko myokarditidy."
"K medicíně a vědě jsem vždy přistupoval s nejistotou, protože věci se neustále vyvíjejí. A informace, které jsem měl v té době, jsou úplně jiné než ty, které mám nyní," řekl Malhotra deníku Times.
"A ve skutečnosti je mou povinností a odpovědností, protože se informace změnily, podle nich jednat. A to také dělám."

Skutečným cílem je zotročit lidskou rasu, s následnou depopulací..

Odkazy, nežádoucí účinky/info kolem fuckcín ko*kovid19:
https://zmenamatrixu.cz/nezadouci-ucinky/
https://iniciativa21.cz/pribehy/
https://www.svedomi-naroda.cz/teckovane-pribehy/
https://rozalio.cz/
https://hrdinovesteckou.cz/


Německá vláda nedávno objednala 100 milionů dávek ko*kovid "vakcín", což ji stálo 2,5 miliardy eur a nikdo je nechce.
https://www.globalresearch.ca/germany-s ... em/5795292
Ve Furthu ve Středních Frankách se pro posilující vakcínu dostavilo jen 85 lidí. Okres má 120 000 obyvatel.
"Snažili jsme se to lidem co nejvíce usnadnit," řekl Michael Hubmann, který očkovací kampaň koordinuje.
:D RETARDACE pro lobotomiky: "Očkování" bylo nabízeno současně ve dvou nákupních centrech, autobusu, domově pro seniory a bývalém obchodě na pěší zóně, ale málokdo chtěl čtvrtou dávku.
Markus Beier, předseda německého sdružení praktických lékařů, řekl: "Všichni jsme se snažili očkovat: "Zájem o čtvrtou dávku byl bohužel malý."
Trval na tom, že je důležité, aby se lidé starší 60 let a lidé s komorbiditami chránili tím, že si nechají dát druhou posilovací dávku. "V populaci panuje nejistota, co další očkování přinese. Stále však posilují ochranu proti závažným následkům," řekl.
Mezitím končí platnost velkého množství vakcín. Na konci srpna muselo být vyřazeno 3,9 milionu dávek vakcíny Moderna a dalších 700 000 dávek vakcíny Novavax. :lol:

mRNA jsou implantáty exotických technologií, které mohou být použity k dosažení globálního zotročení a/nebo genocidy! Pokračování v tomto tématu:
viewtopic.php?f=5&t=146&p=540#p540
..Magnetické hydrogely, tkáňové inženýrství a dálkové ovládání magnetických hydrogelů – a “tkáňové inženýrství” – zdaleka už NĚNÍ konspirační teorií, ale je dobře zdokumentováno ve vědecké literatuře…
..Technologie popsaná v patentu se konkrétně týká SARS, MERS, koronaviru a chřipky nebo jakéhokoli onemocnění, které má “příznaky podobné chřipce”. Viz tento seznam z patentu:
Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem koronavirus.
Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem SARS-CoV.
Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem MERS-CoV.
Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem SARS-CoV-2.
Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem virus chřipky.
Podle některých provedení vynálezu má uvedené onemocnění za následek příznaky podobné chřipce….
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

A zase jsme u "vakcín", pořád dokola.. mRNA "vakcíny" na chřipku už čekají a nejlépe společně s "kovid vakcínou" a do každého ramene současně:
Obrázek
Pořád jsme za dezinformátory?
A Úmrtnost u lidí do 25 let prudce stoupla po zavedení covid vakcíny:
Obrázek
A hrdinové dnes a denně, video viz: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3160.mp4
"Až do druhé dávky jsem byla silná, fit a zdravá. 14. ledna jsem zkolabovala v práci a po šesti záchvatech mě odvezla záchranka do nemocnice, kde jsem strávila 10 dní v nemocnici a 3 dny na jednotce intenzivní péče. Z nemocnice jsem odjížděla na invalidním vozíku, neschopná chůze bez pomoci. Nikdy v životě jsem nic takového nezažila. Ten den se mi změnil život."
A něco na připomenutí:
Obrázek Obrázek
= Za vše může toxický spike protein, doposud nebyla izolována čistá forma tohoto „onemocnění“, všechny tyto izoláty, které tak označují, nejsou založeny na vědeckých důkazech ale na lžích. Vše je plné dalších příměsí, jako lidské buňky atd., vlastně celý narativ je jedna velká lež. Na podovdných PCR testech (PCR test vůbec nevypovídá o tom, zda je člověk nakažený, nakažlivý nebo nemocný. Bez dalších testů a pečlivého vyšetření zkušeným lékařem je jeho výpovědní hodnota nulová. Naprostá většina (nad 95%) pozitivně testovaných nemá žádné, nebo jen mírné obtíže.) a vakcínách se staví tedy celý světový podvod s ozančením COVID-19.
Tyto injekce zničí schopnost imunitního systému vytvářet bílé krvinky, jsou smrtelné…vše je to jen otázka času, protože každé tělo má své limity. Tito „lidé“ stále chodící pro dalůší boostery jsou defakto závislí na těchto umělých a nebezpečných látkách asi tak, jak je pacient s cukrovkou závislý na insulinu..
Vše se nejprve projevuje různými záněty, poruchami srdce, infarkty, rakovinou, kdy i těžké melanomy se objevují i u mladých lidí, např. rakovina ženských orgánů vzrostla od ledna 2021 o 2000% atd..
Vše je zaviněno zničením přirozené imunity „očkovaných,“ proto někteří odpadnou hned, někdo po druhé, další po páté, osmé..už je vědecky prokázáno, ne jednou, ale po desítkách, že Spike Protein vyrobený v lidském těle je silně toxický a usazuje se po celém těle, při pitvách se našel všude po těle a i tam, kde by to nikdo dle patologů nečekal. Tady se od začátku popírá veškerá věda a všichni co nejdou s hlavním a jediným světovým narativem, jsou potlačováni. Žádné konpsirace neexistují, neexistuje žádná pravda, která se ukáže po čase a ukáže kdo měl pravdu.
Tohle nebylo nikdy o zdraví a záchraně životů, vše směřovalo od začátku k exp. vakcínám, kdy lidi jsou jen další fází...a matky, které dostaly injekce v těhotenství a nepotratily, přivedou na svět geneticky zničené děti. A i když tyto nepodlehnou genetickým mutacím, čeká je život plný nemocí a nejen to, jejich reprodukční systém je tímto umělým zásahem nadobro zničen. Takže depopulace je tímto zaručena.
A kdo nedostane třetí, nedostane pak čtvrtou atd., a kolik bude potřeba těch „dávek?“ A která je ta konečná? Tři? Třináct? Třicettři?
A nyní musíme čekat, co se stane s miliony bláznů, kteří se nechali otrávit kovidovými injekcemi.
A v příštích několika měsících budeme svědky epidemie vážných onemocnění způsobených „očkováním“ covidem-19.
A vláda, média a mediální lékaři budou z nemocí a úmrtí obviňovat covid-19 a chřipku.
A odmítnou připustit, že „očkování“ kovidem-19 je nyní hlavní příčinou úmrtí.
A odmítnou připustit, že na celém světě umírají miliony lidí, protože jejich imunitní systém byl smrtelně poškozen.

A probudí se někdy zombie?
Neexistují žádné důkazy, které by prokazovaly, že masové, mnohonásobné "očkovací" programy jsou bezpečné nebo účinné. Existuje však spousta důkazů o tom, že takové programy mohou být neúčinné a nebezpečné.
Žádná mainstreamová mediální organizace nepřipustí jakoukoli kritiku vakcín nebo očkování, protože tajně zná pravdu. Vydavatelé, redaktoři a novináři na celém světě jsou placeni za to, aby potlačovali pravdu a skrývali fakta.
Ti, kteří přijali jednu nebo více očkovacích látek, jsou nyní ohroženi různými nemocemi a paradoxně mají ještě větší pravděpodobnost, že na covid (přeznačenou chřipku) zemřou, než ti, kteří prohlédli lži a výzvu k očkování odmítli. Plně očkovaní tvoří většinu úmrtí po celém světě.
Když bylo očkování poprvé zavedeno, tak ti, kteří se nechají očkovat jednou z experimentálních injekcí, budou imunitně oslabeni a náchylní k celé řadě infekcí.
Zatímco vládní vědci a mediální lékaři v televizi obviňovali neočkované z toho, že ohrožují své okolí, já jsem varoval, že to bude naopak: očkovaní budou ohrožovat neočkované.
To se také ukázalo jako pravda.

a všichni ti, kteří přijali "očkování" proti idiotismu ko*koid, se nyní stávají bezpříznakovými přenašeči, než sami onemocní. Jak se předpokládalo, jsou téměř jistě příčinou nových variant chřipky a nových infekcí. Navíc existují první důkazy, že ohroženi mohou být i ti, kteří byli s očkovanými v úzkém kontaktu. Povaha a rozsah rizika zatím nejsou jasné - jsme přece v počátečních fázích největšího, neetického a nejneospravedlnitelnějšího experimentu na světě. Děsivé je, že různé složky establishmentu stále odmítají přijmout důkazy; odmítají své vlastní statistiky, které ukazují, že kovidové injekce se již ukázaly být nejen neúspěchem, ale lékařskou katastrofou.
Již v prosinci 2020 se varovalo ve velkém, že mRNA ko*kovid injekce mohou způsobit obrovské množství závažných nežádoucích účinků - včetně myokarditidy, infarktů a mrtvic. Očkovaní mohli v důsledku očkování ko*kovid utrpět poškození mozku.
Velkou otázkou bylo, zda mohou lipidové nanočástice přenést mRNA injekci přes krevní mozkovou bariéru? Hematoencefalická bariéra je polopropustná buněčná bariéra, která brání průniku některých látek v krvi do ochranné tekutiny kolem centrálního nervového systému.
Koneckonců lipidové nanočástice se již používají k dopravě jiných léčiv přes hematoencefalickou bariéru. Pokud LNP přenesou do mozku mRNA džbán, pak by neurony, mozkové buňky, mohly být imunitním systémem těla označeny jako cizí. A s dalším podáváním posilujících injekcí se problém bude zhoršovat. Mozkové buňky by mohly být zaměřeny a usmrceny cytotoxickými T-lymfocyty.
Předvídatelně byla mRNA injekce nalezena v srdci, plicích, játrech, varlatech - a mozku.
Kolik mozkových buněk zemře, ukáže až čas. V listopadu 2021 vyšel v lékařském časopise Circulation článek, který dospěl k závěru, že mRNA injekce dramaticky zvyšují zánět na endotelu a infiltraci srdečního svalu T buňkami. To spojovalo tyto žakety s trombózou, kardiomyopatií a dalšími cévními příhodami.
Neetické píchání však pokračovalo. A stále pokračuje.


=== Vaše vláda je váš nepřítel ===
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

TOP 6 kovidích hovinek:
A) Odborníci tvrdili, že selhání nošení masek bylo způsobeno „typem masky“, kterou lidé nosili (výzkumy ukazují, že ani maska N-95 nezabrání kontrakci nebo přenosu idiotismu ko*kovid). Nosit masky bylo od počátku naprostým globálním selháním.
B) Uzavírání prý nefungovalo, protože „nebylo dostatečně přísné“.
C) Poté, co většina „plně očkovaných“ ovcí chytila ko*kovid, pak „odborníci“ tvrdili, že vakcíny nezastavily nákazu ko*kovidem, ale zabránily tomu, abyste se jím nakazili.
D) Poté, co „plně očkované“ ovce stále chytaly ko*kovid, tvrdili, že příčinou jsou nové varianty a že všichni nyní potřebují „posilovací“ očkování
E) Poté, co miliony lidí očkovaných proti ko*kovid začaly po očkování dostávat cévní sraženiny, odborníci řekli, že chřipka Wuhan způsobuje krevní sraženiny
F) Jakmile plně očkovaná populace začala náhle houfně umírat, kdy se toto označuje jako z: „neočekávaných příčin/náhlé úmrtí“, obvinili odborníci dokonce např.:píšťalky rozhodčích, studené sprchy, videohry a drobné částice v ovzduší z průmyslového znečištění.. 😀

A v novém filmu s názvem „Oh Hell No“, ve kterém hraje Jack Black, se neobjeví rapper Ice Cube = protože Hollywood se ho snažil vydírat, aby si nechal píchnout ko*kovid injekci a získal tak roli za devět milionů dolarů.
Ale Cube ihned v podcastu „Million Dollaz Worth of Game“ v podstatě řekl Oh Hell No, když odsoudil hollywoodský trik slovy: =“F**k the jab a f**k you all for trying to make me get it!=
viz:
https://variety.com/2022/film/news/ice- ... 235439945/
https://www.thegatewaypundit.com/2022/1 ... jab-video/
MOJE OTÁZKA:
=A bude nyní Ice Cube vykázán ze všech sociálních sítí, kromě nově vlastněného Twittšitu, za to, že se postavil za práva lékařů? Bude i jeho FAKEknížka tvrdit, že „porušil komunitní pravidla“ za to, že si nenechal naplnit celý cévní systém plovoucími, lepkavými proteinovými priony, které způsobují myokarditidu, mrtvici a rakovinu?=
A Ice Cube doposud neměl žádné spásné „očkování“ a patří tedy mezi geneticky čisté jedince..
A mezitím, Dr. Cole přijímá placenty od žen, které byly „očkovány ko*kovid fuckcínou“ které jsou zanícené, zvápenatělé a plné bílkovin s hroty!:
https://rairfoundation.com/pathologist- ... ein-video/
„Onkologové všude hlásí, že od doby, kdy byly vypuštěny „vakcíny“ proti ko*kovid, prudce vzrostl počet případů rakoviny napadající reprodukční orgány. Dr. Ryan Cole, lékař působící v první linii v Idahu, který vše vidí na vlastní oči, říká, že onkologové a další kolegové z lékařské branže pozorují neobvykle vysoký výskyt rakoviny. Pozorují také neobvyklé druhy rakoviny, včetně rakoviny vaginálního traktu a dělohy – a zejména leiomyosarkomu. !!Kromě extrémně vysokého počtu potratů a úmrtnosti plodu, které pozoruje, Cole říká, že lidská plodnost je zjevně na ústupu, protože následky očkování jsou stále zřetelnější.!!

Kulatý stůl senátora Johnsona opět šokuje svět: údaje ukazují, že očkované ovce „mají o 26 % vyšší úmrtnost“:
https://www.lifesitenews.com/news/covid ... oundtable/
„Na setkání senátora Johnsona doprovázeli Dr. Peter McCullough a Dr. Ryan Cole – dva významní hlasatelé bojující za pravdu, lékařskou svobodu a vědeckou integritu. Během setkání si vyslechli nové důkazy o nadměrné úmrtnosti mezi očkovanými. Tyto důkazy odhalují, že populace je vybíjena rychleji díky používání mRNA vakcín a donucovacích mandátů.“
„Na setkání u kulatého stolu vystoupil Josh Stirling, uznávaný pojišťovací analytik ze společnosti „Insurance Collaboration to Save Lives“. Stirling uvedl, že „nejlepší statistiky, které máme k dispozici“, ukazují na VYŠŠÍ úmrtnost těch, kteří si vzali vakcínu covid-19 založenou na mRNA. Řekl, že očkovaní „mají o 26 % vyšší úmrtnost“. U osob mladších 50 let je úmrtnost očkovaných vyšší o 49 %. Vakcína připravuje imunitní systém na selhání a způsobuje nepředvídatelné záněty v celém těle, čímž ohrožuje životně důležité orgány.“

A během 48 hodin zemřel náhle druhý novinář v Kataru. "Náhle zemřel při natáčení reportáže z mistrovství světa ve fotbale Katar 2022"
https://www.insidesport.in/fifa-world-c ... e-updates/
= umírá hondě známých a mladých lidí v "přímém přenosu". O těch "neznámých" se nedozvíme.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
vaxrunner
Příspěvky: 6
Registrován: 14 říj 2022, 04:54
Jméno a příjmení: Vymyš Leno

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od vaxrunner »

A Ice Cube doposud neměl žádné spásné „očkování“ a patří tedy mezi geneticky čisté jedince..
Situácia je ďaleko horšia.

Matt Taylor je inžinier ktorý žije v uzavretej komunite v Ekvádore. Táto komunita je v jednom z najmenej zaočkovaných krajov na planéte. Nikto z jeho komunity nie je očkovaný, nikto nebol nikdy testovaný, majú vlastný zdroj vody, vlastné BIO potraviny, žijú v prostredí bez EMF (nemajú 5G ani wifi atď).

17 z 20 ľudí, ktorým zobral vzorku krvi a pozoroval ju pod mikroskopom, malo v krvi presne to čo majú očkovanci. (zrazeniny, grafénové vlákna, samo-skladacie nano štruktúry, zlepené krvinky)

A títo ľudia to sheddujú do okolia - našli to v ich moči a takisto aj v menštruačnej krvi.

Presne to isté potvrdzuje aj Dr. Ana Mihalcea: "Väčšina nevakcinovaných ľudí to má v krvi a ani o tom nevedia."

Zdroj: odborná videokonferencia z 15.11.2022 (čas vo videu od 01:17:22)
https://rumble.com/v1uq5v4-nanobots-con ... ights.html
Přílohy
nano.jpg
nano.jpg (72.62 KiB) Zobrazeno 4236 x
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

vaxrunner píše: 13 pro 2022, 17:11......Situácia je ďaleko horšia.......A títo ľudia to sheddujú do okolia - našli to v ich moči a takisto aj v menštruačnej krvi....Presne to isté potvrdzuje aj Dr. Ana Mihalcea: "Väčšina nevakcinovaných ľudí to má v krvi a ani o tom nevedia."
ANO a přesně o tom shedding do okolí z ovakcinovaných lidí - o tomhle už burcuju a informuju přes rok! Na vše toto jsou důkazy a nejednou se nám v rodině "něco" stalo - viz zde jsem o tom taé informoval a nejednou měla moje neočkvaná manželka krvácení JAK Z POTRTATŮ nebo jak to popsat, šílenost..

+

0) Kdyby někoho zajímalo, dnes už měla být statistika za říjen (zatím není, pokud dodrží schema publikování, tak ta asi přibude později):
https://ec.europa.eu/eurostat/statistic ... 22_Sep.png
Takže, už i Eurostat šíří “dezinformace”, “konspirační teorie” a “Putinovu propagandu” viz níže:
https://pbs.twimg.com/media/FXsLuRXakAAZU8m.jpg
https://pbs.twimg.com/media/FaWUNo4UIAAtsWV.jpg
https://pbs.twimg.com/media/FcwuD-UXEAEPwDD.jpg
https://pbs.twimg.com/media/FfBFQaQXEAE353n.jpg
https://pbs.twimg.com/media/FhmDsbfXwAABOsX.jpg

1) Německo – statistiky úmrtí od roku 2016 do 2022, zde:
Obrázek
„Údaje publikované Dr. Jane Orient, MD, výkonnou ředitelkou Asociace amerických lékařů a chirurgů. Pokud není velká válka či nějaká kataklyzmatická událost přírodního původu, která zabije lidi tam, kde zrovna stojí, tak k takovým odchylkám od desítky let pozorovanému průměru náhlých nečekaných úmrtí prostě nedochází. Takže se v roce 2021 muselo přihodit něco velmi významného, co překračuje i do roku 2022.“

2) Vakcína PH111 pro těhotné – infekce ještě nenarozeného plodu:
„Společnost Pfizer prohlásila, že bude vydávat novou vakcínu s názvem PH111, která bude podávána speciálně těhotným ženám a která bude imunizovat novorozené dítě ještě v děloze“
=A cože sme to my antivaxeři/konspirátoři („přeložte“ jak je potřeba) celou dobu říkali? Že do nás ten grafen budou chtít naprat ať se děje co se děje Infekce toxikózou z vakcín je jen předehra. Také jsem nejednou napsal, že se jednoho dne dočkáme toho kdy to budou píchat přímo do plodu ještě těhotným matkám aby nikdo neunikl.=

3) Co se našlo ve vakcínách a krvi očkovaných (P. Rédová):
https://www.facebook.com/petrafajmonred ... 8437054986
„Našli se tam tělesa z kovů: celsium, draslík, kobalt, železo, chrom, titan, gadolinium, křemík, hliník. Některé z nich vysoce toxické, popř. toxické ve vysokých dávkách. Např.: Barium – v rozpustné formě toxické pro člověka – blokuje pasivní draslíkové kanály v buněčné membráně, to vede k narušení funkci svalových buněk a nedostatku draslíku v krvi, protože draslík zůstává v buňkách ve zvýšeném množství.“

4)A počet úmrtí mileniálů v srpnu zvýšil o dalších 36 procent. Číslo, které popisovalo, kolik umírá lidí ve věku 25 až 44 let, doplňuje 84% nárůst během posledních čtyř měsíců roku 2021:
https://www.thegatewaypundit.com/2022/1 ... 36-august/

5)A v hyper-zabodané Austrálii umírají očkovaní lidé “neuvěřitelně rychle”:
https://newspunch.com/australian-govt-b ... high-pace/
“Austrálie oznámila alarmující a “neuvěřitelně vysokou” 13% nadměrnou úmrtnost v roce 2022. ”

6)A mezitím zemřel náhle už !!TŘETÍ!! novinář v Kataru:
https://www.thegatewaypundit.com/2022/1 ... urnalists/
„Náhle zemřel při natáčení reportáže z mistrovství světa ve fotbale Katar 2022“
“Odchod Rogera Pearce přišel před odchodem amerického novináře Granta Wahla a Chálida al-Misslama 48letý fotbalový analytik náhle zkolaboval na stadionu Lusail Iconic Stadium


7)A Dr. Cole přijímá placenty od žen, které byly „očkovány ko*kovid vakcínou“ které jsou zanícené, zvápenatělé a plné bílkovin s hroty:
https://rairfoundation.com/pathologist- ... ein-video/

8)A kulatý stůl senátora Johnsona opět šokuje svět: údaje ukazují, že =očkovaní= „mají o 26 % vyšší úmrtnost“:
https://www.lifesitenews.com/news/covid ... oundtable/

A taky si všichni uvědomte, že značné množství vopíchanejch obdrželo neškodné placebo.


//EDIT - Tak říjen nadměrná úmrtnost už vyšel taky:
https://ec.europa.eu/eurostat/statistic ... statistics
“Po maximu 26,5 % v listopadu 2021 se nadměrná úmrtnost v EU v říjnu 2022 oproti předchozímu měsíci zvýšila”
“Německo, zaznamenala nadměrnou úmrtnost ve výši 23,0 %.”
“Několik členských států zaznamenalo v roce 2022 vyšší nárůst nadměrné úmrtnosti ve srovnání s předchozím rokem “
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

Pfizer přiznal, že mRNA injekce jsou vhodné pro úpravu genů:
https://pfizer.com/news/behind-the-scie ... in-factory

“Technologie mRNA je vhodná pro úpravu genů. Chceme tyto editační proteiny vyrábět jen po krátkou dobu, abychom mohli upravit genom. A přechodná výroba editačních enzymů pomáhá omezit možnost vzniku necílových účinků. Závěrečná citace.” – Seng Cheng, viceprezident a vědecký ředitel oddělení pro výzkum vzácných onemocnění společnosti Pfizer.

Společnost Pfizer na svých webových stránkách uvádí, že její injekce mRNA jsou vhodné pro úpravu genů, protože se jedná o úpravu genů. POTVRZENO = JE TO GENOVÁ TERAPIE..


Úmrtí dle VAERS - od roku 1990 do 9. prosince 2022:
Obrázek
= Ta spásná "vakcína" (genová terapie) je tam vidět. Nedobrovolně dobrovolně souhlasili se sebevraždou. Další čísla porostou až se vakcína projeví u zbytku.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

Pokud někdo nevěděl před rokem 2019, že vakcíny proti virům neexistují nebo jsou neúčinné nebo kontraproduktivní, je idiot, kterému nězáleží na vlastním životě ani na životě dětí, rodiny. A "očkovat" se proti viru, který existuje pouze v digitální podobě, nělde na flashce a v trezoru CDC, je podle mě dost divné, nemyslíte? Když si uvědomíte, že míra přežití u vylhaného kovid nesmyslu je 99,97, a pak to porovnáte s houževnatou snahou aplikovat celé světové populaci vysoce experimentální genovou terapii, nemůžete si nepoložit otázky typu PROČ?! Úporná snaha o to, aby byli všichni očkováni, byla/je fanatická, téměř jako by existoval časový limit pro injekční cyklus..

Všude bylo řečeno/napsáno, že vopichy ko*kovid zastaví a někde se o to stále ještě plácá doteď.
A proč úmrtnost na "vakcíny" stoupla poté, co se masově rozšířily po světě?
A rostoucí počet důkazů o tom, že ko*kovid „vakcíny“ mrzačí a zabíjejí lidi.. někteří si už tuto otázku položili: Dělají toto i jiné vakcíny? Všechny jsou plné toxinů, jako je rtuť a hliník…
A všechno od neštovic přes dětskou obrnu až po spalničky – a nyní i kovid nesmyslu – bylo spojeno se strachem, aby se lidé nechali očkovat.
Celkově, vakcíny představují jednu z nejlépe rostoucích oblastí zisku. Kvůli korupci v systému je možné vyrobit vakcínu téměř proti čemukoli, zbavit se odpovědnosti a nařídit ji povinně obyvatelstvu.
A kovid spásné vakcíny? Kapitola sama o sobě. Způsobují více nežádoucích účinků než všechny ostatní vakcíny dohromady (viz graf výše), a co je nejvtipnější, člověk vlastně onemocní a má stejně to, co se označuje jako „covid-19“ – ať už je to cokoli. a nevyhne se ani závažným onemocněním, dokonce ani úmrtím.
A proč se všude uchylovali k tyranii + útlaku vůči lidem, aby je přiměli k injekci experimentální látky?
A společnost Rasmussen nedávno provedla průzkum, který ukázal, že obliba vakcín u veřejnosti klesá. U VŠECH VAKCÍN! Stále více lidí je skeptických tedy nejen vůči vakcíně proti kovid nesmyslu, ale už i vůči jiným vakcínám.. A podivné nemoci, které se objevily z ničeho nic, začaly v myslích lidí spojovat s vakcínami (NAPŘ. U DĚTSKÝCH VS NÁRUST AUTISMU ROK OD ROKU VĚTŠÍ A VĚTŠÍ!) + a pLandemie pomohla otevřít lidem více oči.

Je tady obrovská skupina lidí, z nichž mnohým bylo řečeno, že musí být očkováni, aby mohli dál chodit do školy nebo pracovat. Nyní jsou zcela odcizeni myšlence, že by se znovu o něco opřeli. A právě tato rostoucí skupina může v průběhu let převážit misky vah v neprospěch očkovacího průmyslu. A farmaceutickým společnostem neprospívá ani neustálé zveřejňování údajů, které ukazují, že od zavedení očkování proti ko*kovid jsou škody způsobené očkováním doslova masivní. Zatímco vlády, zdravotnické úřady a farmaceutické společnosti doufaly, že se zvýší důvěra lidí v ně, podvodná pLandemie dosáhla pravého opaku. Věří jim stále méně lidí. VIDÍM TO I KOLEM SEBE..

Podle WHO se země setkali ke konci roku na tři dny, aby se dohodly na dalších krocích směrem k historickému právnímu nástroji, který má kořeny v ústavě WHO a který má chránit svět před budoucími pandemiemi. Návrh o „nulové toleranci“ pandemie by měl být připraven k vyjednávání mezi členskými státy od února 2023.
„Nulovou toleranci kovidu“ aplikovala na svůj lid Čína. To však přineslo spoustu nepokojů a demonstrací. Tato politika se ukázala jako neúčinná v ohledu ochrany zdraví.
„Veškerá práva a veškerá svoboda jdou tím pádem ven. A to co jste viděli v Číně za posledních pár týdnů, ty rvačky s těma chcípákáma v bílách skafandrech to je WHO. Takže příští pandemie neboli plandemie a neboli nesmysl bude kontrolován touto organizací, což policisté, armáda a nebo nikdo jinej, vyloženě nebude mít žádnou pravomoc nad tady tou organizací.“
A po vzoru Číny budou lidé po celém světě zavírání do “Covidových kempů“?!
V rámci tohoto bude zaveden ID. Na digitální ID bude napojený CSQR sociálně kreditní systém a CBDC digitální měny centrálních bank.


+ UDÁLOSTI V POSLEDNÍCH DNECH:

0) Očkovaný hrdina a bývalý hráč NFL Uche Nwaneri, 38 let, náhle zemřel na infarkt
https://www.infowars.com/posts/vaccine- ... rt-attack/

1) Evropa má obrovskou nadúmrtnost obyvatel | Tomáš Fürst
https://noemova-archa.estranky.cz/clank ... furst.html

2) zemřel -hrdina- očkovací kampaně na Slovensku, Krčméry! Byl propagátor spásných ko*kovid vakcín a prvním člověkem na Slovensku, jehož proti tomuto onemocnění „očkovali.“ On byl tak blbej, že na ty vyhlazovací injekce a protiprachové náhubky upřímně věřil, narozdíl od většiny ostatních angažovaných kovidfašistů. Jistě, o mrtvých jen dobře, ale tehle pitomec mnoho lidí přivedl do hrobu!

3) Provax rozhlasový moderátor ve Velké Británii, který neustále brojil proti "odpůrcům", nedávno oznámil, že byl hospitalizován kvůli „plícím plným krevních sraženin“
= což je běžná nežádoucí reakce na očkování mRNA, viz: https://www.infowars.com/posts/pro-vax- ... ood-clots/
+podle tweetů Jamese Whalea, moderátora stejnojmenného rozhlasového pořadu, mu byla podána krevní transfuze, která však „nepomohla“.
pic.twitter.com/7WhrLkJVvW
pic.twitter.com/3ncYcWzhNQ

4) Mezitím, FDA přichází s informací o „vakcínách“ ko*kovid a tvorbě sraženin – s dvouletým zpožděním
https://12ft.io/proxy?q=https%3A%2F%2Fw ... 30377.html

5) PharmaKarma? Australská lékařka, která agresivně propagovala „vakcíny“, prolomila mlčení a přiznala, že ona i její partner byli zraněni po očkování..
https://www.thegatewaypundit.com/2022/1 ... -injuries/

6) Podle údajů německé pojišťovny zemře denně 88 očkovaných lidí "náhle a neočekávaně

7) Konec kovid spásných "vakcín" v ČR, není zájem!
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/35 ... o-uz-dalsi
,,Ministerstvo zdravotnictví již nemá v plánu objednávat další vakcíny proti onemocnění covid-19. Do Česka se budou dále dodávat pouze ty, které byly předem nasmlouvané a musí se dle smlouvy odebrat. Podle ČT bylo zjištěno, že každý měsíc musí znehodnotit stovky tisíc nevyočkovaných dávek vakcín, kterým prošla expirace. Zájem o očkování vakcínami na covid-19 je v posledních týdnech velmi malý. V některých očkovacích centrech klesl až o devadesát procent ve srovnání s loňským rokem.,,

8) Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování
https://smis-lab.cz/2022/01/16/studie-f ... -ockovani/

9) 35letý šéf kanadského zavádění „vakcín“ náhle zemřel:
https://thelibertydaily.com/35-year-old ... -suddenly/

10) Izraelské Ministerstvo zdravotnictví u soudu: „Nemůžeme najít podepsanou smlouvu se společností Pfizer. Je pryč.” ¨
Je to tady. Dělali podvody, lhali a vraždili vakcínama a teď když jde na lámání chleba tak nemůžou najít smlouvy. Ale cirkus samozřejmě jede dál s velkým resetem.

11) Malé děti mají 100x vyšší pravděpodobnost, že zemřou po pouhém 1 podání “vkcíny” během 8 měsíců (podle údajů ze Spojeného království). To není chyba ~ Dr. Mark Trozzi

12) Pfizer přiznal, že mRNA injekce jsou vhodné pro úpravu genů, odkaz přímo na šajzr:
https://www.pfizer.com/news/behind-the- ... in-factory
“Technologie mRNA je vhodná pro úpravu genů. Chceme tyto editační proteiny vyrábět jen po krátkou dobu, abychom mohli upravit genom. A přechodná výroba editačních enzymů pomáhá omezit možnost vzniku necílových účinků. Závěrečná citace.” – Seng Cheng, viceprezident a vědecký ředitel oddělení pro výzkum vzácných onemocnění společnosti Pfizer.
Společnost Pfizer na svých webových stránkách uvádí, že její injekce mRNA jsou vhodné pro úpravu genů, protože se jedná o úpravu genů. POTVRZENO = JE TO GENOVÁ TERAPIE..

=== …Vypadá to, že je čas opět obvinit ty zatracené videohry, pískání rozhodčích a studené sprchy.. ===

13) K TOMU NOVĚ DALŠÍ VÝSMĚCH A MEDIÁLNÍ ZAKRYTÍ ÚMRTÍ Z VAKCÍN: Odklízení sněhu prý může vést k infarktu, píší novináři!
https://www.focus.de/wissen/natur/meteo ... 39674.html

14) Mezitím, Australský lékař, který podával “spásné” opichy “vakcín” dětem, zemřel poté, co si píchnul sám injekce, které vnucoval. Asi další blbec typu Krčméry, který tomu fakt věřil..
https://thecovidblog.com/2022/12/28/dr- ... last-week/

15) KANADA: Ve věku 35 let nečekaně zemřel ředitel pro parlamentní záležitosti na kanadském ministerstvu zdravotnictví, který dohlížel na reakci země…
https://snbc13.com/adam-exton-ottawa-un ... 5-obituary

Náhlých (úmyslných) úmrtí bude přibývat, všude kolem vás, všichni budou padat “jako mouchy”, vše zamaskují “eko green podvodem” a o spásných (VŠECH) vakcínách nepadne “oficiálně” ani slovo.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

Přidám sem rozhovor se Soňou Pekovou, z 10.1.2023, stačí prvních 10-15 minut..:
https://www.youtube.com/watch?v=7P2zMG918gQ

Mladí lidé všude, včetně sportovců, umírají na zástavu srdce, média mlčí..:
https://expose-news.com/2022/12/27/corp ... uss-harms/
Poslední dva roky budou v učebnicích dějepisu společně označovány jako roky mrtvých sportovců, a důvod? Nejméně 1 011 z nich během této doby náhle zemřelo. A u 598 sportovců objevily vážné srdeční problémy, včetně srdeční zástavy. A deník "The Exposé" spekuluje, že toto číslo je silně podhodnocené. "Skutečný počet úmrtí a zranění je pravděpodobně mnohem vyšší, než jaký zaznamenala společnost Good Sciencing, protože se spoléhá na případy, které jí hlásí členové veřejnosti," uvedlo vydání.

Tito lidé, kteří umírají po kovid "vakcínách", asi neprošli testem IQ, který jim zadali světové vláda, a jsou pomalu vyřazeni z genofondu..?

A USSácké CDC se zoufale snažií skrýt údaje ze systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS): protože jasně ukazují, že tyto injekce jsou smrtící a nikdy neměly být povoleny nebo schváleny..:
https://jackanapes.substack.com/p/cdc-f ... ers-safety

A nový výzkum publikovaný v odborném časopise Circulation ukazuje, že dospívající a mladí dospělí, kteří se "očkovat", poté je často dostane infarkt..:
https://www.ahajournals.org/doi/10.1161 ... 122.061025
Vědci z Harvard Medical School se zabývali kohortou dětí, které byly v období od ledna 2021 do února 2022 hospitalizovány v Massachusettské všeobecné nemocnici nebo v Bostonské dětské nemocnici kvůli tomu, že se u nich po očkování objevila myokarditida. Výzkumný tým zjistil, že tyto osoby měly v krvi "výrazně zvýšenou hladinu proteinu hrotu plné délky", který byl "neohraničený protilátkami".

A brzy se objeví další důvod, proč si vybírat vegetariánské potraviny nebo maso z místních důvěryhodných zdrojů: protože, v masném průmyslu se chystá masivní zavádění mRNA vakcín - které budou pravidelně aplikovány skotu, kuřatům, prasatům, kozám a dalším hospodářským zvířatům!

Jak jsme viděli u lidí, injekce mRNA mohou:
Cirkulovat po celém těle a skončit v krvi a orgánech.
Způsobit v těle produkci toxických proteinů, které mohou mít toxické účinky.
Ucpat tepny a nakonec zabít nebo poškodit člověka v důsledku mrtvice nebo infarktu.
Změnit chromozomy a způsobit trvalé genetické změny v organismu.

= Opět se musíte zamyslet, proč to dělají? Žádné zvíře na ko*kovid nezemřelo. Ale vyhledal jsem si informace o tom, jak zoologické zahrady po světě očkují svá zvířata, a jedna zoologická zahrada za druhou dává svým zvířatům toto "očkování proti kovid", pro zvířata.. Potraviny? Můžete si vypěstovat vlastní, ale brzy budete porušovat předpisy, pokud ho budete prodávat veřejnosti, v zahraničí už to začíná. Smyčka se nám stahuje kolem krku. Vždyť toto už vidíme nyní i u falešné "ptačí chřipky" v ČR!
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

KO*KOVID nikdy nespí, vše do sebe třetím rokem zapadá, jako ďábelské PUZZLE..

1) WHO vydává mezinárodní "pandemickou" smlouvu, která nutí všechny vlády zaměřit se na "dezinformace" v digitálním i fyzickém prostředí. Poté, co zavedla celosvětový lékařský (policejní) stát, pomáhala utajovat biolaboratoře (např. na okrajině) a výzkumy zaměřené na získávání funkcí (Fauci), prosazovala pasy vakcín (tečka nejen do Chorvatska), které segregují, zraňují a zabíjejí, nyní připravuje mezinárodní smlouvu, která by v celosvětovém měřítku uzavřela svobodu slova a vládní odpovědnost:
https://reclaimthenet.org/who-releases- ... nformation

2) WEF slibuje zákaz "nebezpečných" vajec po vědeckém objevu, že jejich konzumace přirozeně léčí (tedy údajně) ko*kovid:
https://newspunch.com/wef-vows-to-ban-d ... naturally/

Takže, WEF a přisluhovači útočí na vejce (ptačí chřipka) tím, že je označuje za nebezpečná a smrtelně nebezpečná poté, co bylo zjištěno, že tato potravina s vysokým obsahem bílkovin přirozeně léčí ko*kovid.
= Riziko infarktu a mrtvice je skrze spásné genetické spásné "vakcíny" . Jde o to, že globalisticky orientovaní "vědci" tvrdí, že konzumace vajec může způsobit krevní sraženiny vedoucí ke smrti - což je příhodná zástěrka pro hordy "plně očkovaných" lidí, kteří na injekce umírají každý den. Oni tvrdí, že cholin, živina obsažená ve vejcích, nějakým způsobem přispívá k údajné srážlivosti krve v této superpotravině. Konzumace cholinu je prý důvodem, proč lidé všude na světě náhle a zdánlivě bez příčiny umírají.. JASNĚ A MĚSÍC JE VE ZNAMENÍ ŽLUTÉHO SÝRA A JÁ JSEM FANTOMAS :-D

3) Další, dnes a denně - tentokrát např. lékařka, která se nechala "očkovat" proti ko* kovid a chlubila se, že se "nic nestalo", po několika měsících zemřela: twitter.com/goddeketal/status/1621487158619000832
A zemřela "po krátkém onemocnění, které nesouviselo s kovidem" - a to nedlouho poté, co se sama nechala "očkovat" proti kovid. Byla silnou zastánkyní očkování a před svou smrtí veřejně prohlásila, že se jí po injekci "nic nestalo".
Dr. Oveta Fullerová řekla, že si vzala vakcínu a nic se jí nestalo... až na to, že je teď mrtvá.
pic.twitter.com/hTpPWJol3p
"They are very, very, very, very safe,” Fuller declared about the COVID jabs she helped get authorized." = KARMA JE ZDARMA :)

4) Japonský lékař žaluje vládu za to, že odmítá uznat zranění a úmrtí způsobená "vakcínou" proti ko*kovid:
https://www.lifesitenews.com/news/japan ... -injuries/
= Japonská vláda se podílí na masivním utajování údajů, které ukazují, že ko*koid "vakcíny" ničí životy. A Dr. Masanori Fukušima se soudní cestou snaží tyto údaje zveřejnit..

5) Clevelandská klinika potvrzuje, že kovidové injekce systematicky Ničí imunitní systém, injekci po injekci, rok po roce:
https://expose-news.com/2023/02/08/clev ... ne-system/
= Clevelandská klinika, která se trvale řadí mezi nejlepší poskytovatele zdravotní péče ve Spojených státech, má k dispozici údaje, které ukazují, že čím více se člověk nechává "očkovat" proti ko*kovid, tím hůře funguje jeho imunitní systém..

6) Údaje CDC ukazují, že několikanásobné "očkování" může zkrátit očekávanou délku života až o 24 let.. (dva odazy):
https://www.medrxiv.org/content/10.1101 ... 1.full.pdf
https://expose-news.com/2023/02/08/cdc- ... mans-life/
= Nejnovější zdravotní údaje australské vlády Nového Jižního Walesu (NSW) potvrzují to, před čím varujeme delší dobu: ko*kovid "vakcíny" způsobují AIDS vyvolaný očkováním (VAIDS), který člověka připraví o mnoho let života - a s postupem času stále více..
A např. v loňském roce bylo zjištěno, že průměrný dvakrát očkovaný Australan, který podstoupil první sérii očkování proti ko*kovid, má 10,72krát vyšší pravděpodobnost, že "chytí ko*kovid", než jeho neočkovaný protějšek. V letošním roce je u téhož dvakrát očkovaného Australana 20krát vyšší pravděpodobnost, že onemocní, zatímco u jeho protějšků očkovaných třikrát a více je pravděpodobnost onemocnění nejméně 35krát vyšší...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) "kovid vakcín" /pravidelně aktualizováno !!

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek

Obrázek

Obrázek
.....Dnes jsem mluvila se sousedkou, sice starší dáma,ale je to další případ...v červnu loňského roku bodnuta, srpnu první infarkt, následně cukrovka, v březnu další infarkt,zhubla jako Martinka a už se jí dělají stejné krvavé podlitiny ,jako zemřelé kamarádce...
------------
Kolegyně z práce. 3 očka. Akutní slinivka. Skoro umřela. Doktoři nezjistili,z čeho to je. Kroutili nad tím hlavou. Kolegyně tomu očku věří,nemá smysl jí to vyvracet. Ale myslím, že je jasný,z čeho byl zánět slinivky a další zdravotní problémy,které má po očkování. Předtím totálně zdravá žena.
------------
Moje mamka má 2 dávky a zdraví se ji zhorsilo už po 1 dávce. Sama uznala že je to z toho a že na další dávku už v životě nepůjde. Já očkována nejsem covid jsem prodělala stim ze me 3 dny bolela hlava a neměla jsem chuť a čich po 3 dnech jsem byla v pohodě. Manžel je očkovanej a měl horší průběh nez ja. Vaši kamarádky je mi moc líto ale už by to lidi měli pochopit jako moje maminka že to očkování ničí zdraví.
------------
Můj bratr v srpnu očkován a v listopadu nás opustil 😭
------------
To přeju upřímnou soustrast Bohužel nastala doba,že bude odcházet více lidí,bylo to v plánu.Okolo mě spousta úmrtí,kolapsu celého organismu nevysvětlitelné ze strany lékařů,bulky sice ještě ne rakovina , ale musí se to hlídat aby se to nezvrho.Mladinka holčina 17let kolapsy ve škole,byla naprosto zdravá A další.Prosim lidi už na to nechoďte od podzimu to začne znova.Pokud se bojíte ztráty zaměstnání,pokud buďte nemocný nebo mrtví stejně o ně přijdete.Je mi moc líto co se tu děje
------------
Moje máma...právě teď v nemocnici, po třech očko šílený křeče v nohách, pak přestala na jednu nohu chodit, zjistili krvácení do mozku. Všichni doktoři dělají mrtvý brouky, jediná rehabilitační uznala, že by to mohlo být po tom, předpokládám, že co se týče následků toho svinstva už viděla hodně...
------------
Kamaradky tatinek se po 2.Pf!zeru doslova svlekl z kuze a ochrnul od krku dolu, priteluv stryc, kratce po 2.Pf!zeru mozkova prihoda, zemrel...
------------
Přítelova maminka po vakcíně také oslepla na jedno oko... Prý sraženina... V nemocnici jí to trošku rozehnali kapačkama, ale žádný zázrak...
------------
Kamaradka cely zatim svuj zivot je ji 74. 3 ocko a pred mesicem z niceho nic mozkova mrtvice a manzel druhe kamaradky tez jinak zdravy clovek, 3 ocko a ted mu zjistili leukemii. Co si ma o tom clovek myslet. Ja i manzel oba duchodci, odolali jsme ocko, v breznu oba covid a prezili jsme ho uplne v poho
------------
Uz vim o 3 lidech ktere taky spadli par dni po ocko a museli na operaci a sešli o 10 a vice let.Muj milovaný tchan umrel 4 dny po 1 davce.A znama mrtvice
------------
DNES DVĚ ÚMRTÍ U MÝCH PŘÁTEL.....


Obrázek

Obrázek

..dnes a denně, tisíce lidí, obětí.. systému...
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět