Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín," pravidelně aktualizováno

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 89
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín," pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Pravda je neustále pod útokem, čtěte nezávislé (alternativní) zprávy, dokud ještě můžete!
//EDIT (17.5.2022) Tento obrázek koloval na soc. sítích v období květen-červen 2021 a stále aktuální a pokaždé mě rozesměje :lol:
Obrázek
Úvod:
Téměř denně se objevují hororové příběhy o kovid ústrcích. Zveřejněné dokumenty společnosti Pfizer jen potvrzují to, co víme už od roku 2020. Nyní už nemůže být pochyb o tom, že očkovací látky, jak bylo předpovězeno, působí nekonečně více škody než užitku. Lidé, kteří propagovali a podávali tyto “injekce,” by měli být ve vězení. Existují důkazy, že očkování může ovlivňovat vaječníky a vysvětlovat nárůst rakoviny vaječníků. Na celém světě ignoranti a podplacení lidé nadále trvají na tom, že “očkování” proti kovid nepředstavuje žádné riziko. Média nadále popírají a zamlčují pravdu.
Já nevěřím nikomu, kdo pracuje pro jakoukoli vládu. Nevěřím nikomu (masmédia, cemperátoři..), kdo je placen vládami. Žijeme ve světě, kde nic není tak, jak se zdá.
Nezapomeňte: “Nebudete nic vlastnit a budete šťastní” je mantra velkého resetu. Vše, co se děje, se děje záměrně. Museli byste být stejně hloupí nebo zaujatí jako popírající zaměstnanec BBC/CNN PRIMA/NOVA/ČT/SEZNAM..., abyste si mysleli, že se věci dějí náhodou. Politici jsou dnes pouhými nastrčenými osobami pro spiklence z řad miliardářů, kteří nejsou spokojeni se svým bohatstvím. Chtějí všechno: všechny peníze a všechnu moc. Žijeme ve světě, kde je všechno předurčeno k tomu, aby bylo mnohem, mnohem horší.

A pamatujte si: nic se neděje náhodou. Obávám se, že těm z nás, kterým záleží na svobodě, se čas krátí.
Jediný způsob, jak tuto válku vyhrát, je šířit pravdu tak rychle a tak široce, jak jen můžeme..


“Tradičně se říká, že vlády obětují několik málo lidí, aby ochránily životy a zájmy mnoha.
V novém světě “švabův” zákon říká, že obětujeme mnohé, abychom ochránili finanční zájmy několika.”

A na mantru, co vymysleli média, kdy “antivaxer = odmítač:"
Když je někdo “odmítač,” tak ten druhý je pak co, “přijímač?!”

A jak někdo může být “odmítačem” dobrovolné vakcíny…Většina “odmítačů” jsou lépe seznámeni s riziky.

A co takhle vylhané data ohledně úmrtí.. Já od týdne 2/2022 jsem se rozhodl, že budu provádět snímky dat z jednotlivých týdnů budu je potom porovnávat později s těmi samými týdny, ale již zmanipulovanými a náležitě někým upravenými po několika týdnech.
Zde mé orig. data (před úpravou =ministerstva pravdy=):
https://postimg.cc/JsGt70Vq

Takže, zdokumentoval jsem osobně během několika týdnů statistiky osob na JIP v českých nemocnicích a jejich rozdělení podle očkovacího statusu a to přesně podle milion obyvatel. Tedy milion očko vs milion neočko. Pořídil jsem pravidelně každý týden snímek statistických dat za uplynulý týden, a to celkem za 4 týdny na počátku tohoto roku, konkrétně data za 2. až 5. týden roku 2022 a snímky jasně a prokazatelně zachycují, že očkovaných osob na JIP v českých nemocnicích leží naprosto jednoznačně až 4x více než neočkovaných. Data jednoznačně ukazovala každý týden, že očkování je pandemií očkovaných osob, které zaplňují české nemocnice. Někdo zpětně statistiky přepíše, úplně je překope nohama vzhůru a z pandemie očkovaných se rázem stává pandemie neočkovaných.
Data někdo nafoukne na straně neočkovaných a najednou tvoří drtivou většinu pacientů na JIP.
Ještě jednou: oni upravili zpětně jen statistiky u neočkovaných. Dle ministerstva pravdy existuje pouze jediná propagovaná pravda a vše ostatní je lež...ty data jsem zachycoval pravidelně každý měsíc, takže nemůže nikdo ty data zpětně upravit a nafouknout jen u jedné kategorie a dokonce i zpětně zasahovat do dat z minulého roku!
PS: a co tam vlastně ti očkovaní na JIP dělají? Vždyť propaganda zněla jasně, nemůžete dostat těžký průběh, zmeřít atd.atd...A jedeme:
1) Bude vakcína interferovat se základními životně důležitými léky? Mnoho starších pacientů již užívá řadu předepsaných léků. Bude s nimi vakcína interferovat? To nikdo neví. Vakcína covid-19 je největším experimentem v historii. A na rozdíl od řádných klinických studií je z velké části neregulovaný. Stejně jako u všech vakcín nebude většina problémů, které se objeví, nikdy hlášena nebo rozpoznána…

2) Vyhledal jsem si něco, co nám „média“ zapomněla zmínit:
Tanzanie neměla v letech 2020 a 2021 žádná omezení týkající se ko*kovid. Žádné masky. Žádné sociální distancování. Žádné uzavírky. Méně než 1 z 20 lidí byl nakažen. A, světe div se, neměli žádnou falešnou pandemii. Celková úmrtnost v letech 2020 a 2021 byla údajně nejnižší v historii země. Zajímalo by mě, jestli mainstreamová média dokážou vysvětlit, proč něco z toho zapomněli zmínit. A data dohledejte sami (Tanzania covid cases), jo a Tanzánie má 59,73 milionů obyvatel (data k 2020).

3) “Více než osmdesát případů rakoviny pochvy u mladých žen bylo v Americe připsáno užívání estrogenů jejich matkami během těhotenství. Ženy dostávaly dávky nejméně 25 mg stilboestrolu denně. “Porucha byla poprvé zaznamenána, když vyšlo najevo, že se objevila epidemie rakoviny pochvy, vzácného onemocnění, které se obvykle vyskytuje pouze u žen starších 50 let. Jednoduchá detektivní práce ukázala, že matky všech dívek užívaly stilboestrol během těžkého těhotenství, kdy se svého času obávaly, že bez estrogenu přijdou o děti. “Ženy, u nichž se vyvinula rakovina pochvy, žádné léky neužívaly. Jejich matky užívaly estrogeny asi před patnácti nebo více lety. Lékaři si nyní kladou otázku, jaké další léky mohou mít tak dlouhodobé účinky na další generaci.
= Budou mít kovidové injekce vliv na děti těch, které byly očkovány? To nevím. Ale to neví ani nikdo jiný. Očkování covidem-19 je experimentální. A u experimentálních léků se může stát cokoli. Proto se experimentální léky obvykle předepisují s opatrností po dobu několika let.

4) Ti, kdo tvrdí, že rychlý vývoj a výroba covid-19 byl významný průlom v medicíně, by si měli uvědomit, jak obrovské riziko podstupují – nejen u těch, kteří jsou očkováni, ale i u milionů dětí, kterým byla injekce takto nešetrně a neopatrně aplikována.

5) Co by se mohlo stát dětem těch, kteří byli očkováni? Obrovské množství z nich by mohlo být neplodných. Obrovské množství z nich by mohlo onemocnět rakovinou. Obrovské množství z nich by mohlo mít genetické vady..

6) Nyní se uvádí, že alopecie je vedlejším účinkem “vakcín” c19. Jaká to náhoda, protože alopecie je známým vedlejším účinkem jedovaté, toxické, experimentální a zbytečné injekce c19. Úřady (čímž mám z velké části na mysli lékaře) udělají vše, co je v jejich silách, aby utajily skutečnost, že do milionů svých nevědomých a důvěřivých pacientů píchají jed.

7) Lékaři tvrdí, že nejsou zodpovědní za škody způsobené očkováním na cov-19, za které byli placeni. Mýlí se. Již dávno bylo zjištěno, že tvrzení “udělal jsem jen to, co mi bylo řečeno”, není obhajobou.

8) Existují různé ofic. zdroje údajů o poškozeních způsobených očkováním: např. hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) na stránkách Centra pro kontrolu a prevenci nemocí Wonder; OpenVAERS; a MedAlerts, který vytvořilo Národní informační centrum o vakcínách. Z webových stránek MedAlerts má nejsnadněji použitelné rozhraní, pokud chcete vyhledávat a shromažďovat údaje. To, co činí VAERS tak cenným, je skutečnost, že můžete najít důležité bezpečnostní signály, které by jinak byly přehlédnuty. To je její zamýšlená funkce, a k tomu funguje docela dobře. „fast čekeři“ se nyní snaží údaje VAERS odmítnout jako přinejlepším nespolehlivé a zbytečné, pokud jde o v nejhorším případě. Mají však vážný problém. Americká vláda měla jasnou povinnost, zakotvenou v zákoně. V zákoně, vytvořit systém pro odhalování možných poškození způsobených očkováním. Pokud je systém VAERS nepoužitelný, pak vláda orušila zákon! Ve své horlivosti chránit Velkou farmacii mohou kontroloři faktů neúmyslně házet vládním agenturám klacky pod nohy..

9) Zajímavé: PRŮZKUM: Plně očkovaní věří každé lži o Rusku a Ukrajině, plně podporují válečnou eskalaci:
https://archive.ph/a1mWC
“Nový průzkum kanadské společnosti EKOS zjistil, že čím více “očkovacích” injekcí proti koronaviru Wuhan (COVID-19) člověk dostane, tím spíše uvěří každému slovu korporátní mediální propagandy o ruské invazi na Ukrajinu. Neočkovaní Kanaďané, jak zjistila společnost EKOS, věří dvanáctkrát častěji než ti, kteří dostali tři “dávky” očkování proti chřipce Fauci, že invaze Vladimira Putina na Ukrajinu byla oprávněná. Téměř nikdo, kdo je “plně očkovaný”, Putinovy kroky nepodporuje, ukázal průzkum.”

10) “Bezradná” CDC přiznává, že nikdy neměla podezření na slábnoucí vakcíny:
https://www.youtube.com/watch?v=8DPS4nBFXBo
Dne 3. března 2022 ředitelka CDC Dr. Rochelle Walensky odpovídala na otázky na Washingtonské univerzitě a prozradila, že se o údajích o účinnosti injekcí společnosti Pfizer dozvěděla z televize CNN, což byla přetištěná tisková zpráva farmaceutické společnosti..
Dále Walensky nevěděla o tom, že virus může mutovat, ani o tom, že by vakcína nebyla proti mutacím účinná, což byla otázka, kterou finanční analytik dostatečně bystře položil společnosti Pfizer.
Dále: mnohé z mluvících bodů CDC pochází od stejné společnosti, která prováděla průzkum veřejného mínění pro prezidenta Bidena ve volbách v roce 2020, což naznačuje, že přinejmenším část “vědy”, která řídí politiku veřejného zdraví, pochází od společnosti Impact Research, která je “hrdým průzkumníkem veřejného mínění pro prezidenta Joea Bidena” 4) Walensky přiznává, že polovina země nevěří tomu, co říká, a že byla varována, aby nepředpovídala, co se bude dít dál. Předpovídá, že koronavirus bude zabíjet lidi každý rok a my se s ním naučíme žít a masky tu budou ještě nějakou dobu, protože ona sama neměla rýmu “už opravdu dlouho”..

11) 833 sportovců mělo po očkování proti kovidům vážné následky, 540 jich zemřelo.
https://dailyexpose.uk/2022/04/08/athle ... injection/
(Rhoda Wilson, Daily Expose) Tenisový turnaj Miami Open 2022 nedokončilo celkem 15 hráčů, a to jak mužů, tak žen. To znamená, že všichni hráči musí být "plně naočkováni", aby mohli soutěžit, napsal deník Liberty Daily. "Jak jsme si již několik měsíců všímali, většinu hlavních sportů zasáhly "nevysvětlitelné" zdravotní problémy, které se objevily u mladých a jinak zdravých sportovců, včetně naší zprávy, že jen v březnu vypadli tři cyklisté." Takzvaní zdravotničtí odborníci, kteří po celém světě řídí programy "očkování" proti kovid, neustále tvrdí, že "vakcína Covid-19 je normální vakcína a je bezpečná a účinná".

Jakákoli jiná vakcína by již byla dávno stažena z trhu. Média by se ptala. Vyvíjeli by nátlak na vlády. To se však dnes neděje. A vlády nadále vysílají reklamy v televizi, rozhlase a novinách, které nabádají lidi, aby si nechali dát první, druhou, třetí nebo čtvrtou dávku."
V souvislosti s poškozením zdraví a úmrtím existuje silná cenzura..Dodatek:
Zdá se, že “poslední” maskované hordy, které stále plní naše obchody a ulice, ztratily i tu trochu mozkové tkáně, kterou kdysi měly. Nedávno jsem vstoupil do supermarketu a viděl jsem dlouhou frontu čekající u jedné pokladny. 2/5 ve frontě frontě měli na sobě stále masky. Nikdo z nich si zřejmě nevšiml, že se otevírá další pokladna. Tomu se nelze divit. Nízká hladina kyslíku způsobená maskami nepochybně snížila jejich schopnost racionálního uvažování. A injekce covidu-19 jim samozřejmě také poškodily mozek.

Mohli by nyní píchnutí zombíci reagovat na podprahové zprávy, které jim říkají, aby si znovu nasadili masky? Nic už není nemožné. Podvodná válka bude znamenat více zákonů a více omezení. Tisíce nezahalených Ukrajinců putujících po Evropě dají spiklencům šanci zvýšit počty covidů a znovu zavést výluky.

“Žijeme ve světě, kde nám naše vlastní vlády vyhlásily válku. A většina lidí si toho ani nevšimla. Musíme zůstat neustále ve střehu a podezřívaví. Věčná paranoia je cenou za svobodu.”
Za vakcíny proti covid-19 letos zaplatíme přes 7,5 miliardy korun...:
https://www.prolibertate.cz/2022/03/zat ... rdy-korun/


/EDIT 13.4.
„Covid vakcíny způsobují největší úmrtnost v lidské historii a všichni mlčí.” Více ve videu - CZ tit., 2min:
https://nastub.cz/w/tCL7CqJkpCHrmEN84dR ... 0&start=0s
Anthony Fauci: „Pokud jste nemoc prodělali, nepotřebujete se očkovat. Nejlepší očkování je nákaza” - CZ tit., 4min.:
https://nastub.cz/w/tuiBWn75DZxPu6Kbcqa ... 0&start=0s
Kabal, COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (21. část, 4. díl série o covidu, dokumentární) -Tady doporučuji všechny předchozí díly shlédnout, pokud jste neviděli (naleznete je v uvedeném odkazu a níže pod videem): https://otevrisvoumysl.cz/kabal-ii-21-c ... -o-covidu/

V Kanadě se zvyšuje počet infekcí, hospitalizací a úmrtí u dvakrát a třikrát očkovaných osob, protože dochází k posílení protilátek. Infekcí, hospitalizací a úmrtí v očkovaných populacích v posledních měsících přibývá. V Kanadě jsou údaje jasné. Podle kanadské vlády je u dvakrát a třikrát očkovaných vyšší pravděpodobnost, že se nakazí, prodělají závažné onemocnění, budou hospitalizováni nebo na covid-19 zemřou.
https://dailyexpose.uk/2022/04/10/gov-c ... ering-ade/
Údaje kanadské vlády naznačují, že u trojnásobně očkovaných dochází ke zvýšení hladiny protilátek; a společnost Pfizer a FDA věděly, že k tomu dojde. A svět se učí žít se selháním vakcíny, konkrétně s protilátkově závislým zesílením...
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 18 kvě 2022, 10:14, celkem upraveno 7 x.
Nedůvěřujte vládě, vyhněte se masmédiím. A VŠECHNY MOJE ČLÁNKY, INFORMACE.. = máte mé povolení vše VOLNĚ ŠIŘIT dále! V informovanosti a propojení je síla!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 89
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Fakta a informace

Příspěvek od CZkotas »

Plně očkovaní jedinci ŠÍŘÍ GRAFEN a infikují neočkované
Lékařský ředitel kliniky Biomedical Clinics Dr. Philippe van Welbergen uvedl, že grafen, který je lidem vstřikován ve vakcínách proti C-19, se skládá a vyvíjí do větších vláken a struktur, získává magnetické vlastnosti nebo elektrický náboj. Vlákna také vykazují náznaky složitějších struktur s pruhy. Ukázal také, že "úlomky" grafenu se přenášejí z očkovaných na neočkované lidi a ničí červené krvinky a způsobují u neočkovaných krevní sraženiny.

Van Welbergen byl jedním z prvních, kdo upozornil veřejnost na škody, které tyto "vakcíny" způsobují v krvi lidí, když loni zveřejnil snímky krevních vzorků pod mikroskopem. V červenci 2021 poskytl Van Welbergen rozhovor jihoafrické komunitní televizi Loving Life TV a vysvětlil, že vzorky krve odebral, když si jeho pacienti začali stěžovat na chronickou únavu, závratě, problémy s pamětí, ochrnutí a pozdní nástup silné menstruace u žen ve věku od 60 let. V krvi pacientek se objevily neobvyklé trubicovité struktury, některé částice, které svítily, a četné poškozené buňky. Van Welbergen řekl, že tyto krevní útvary nikdy předtím neviděl. Loni 12. února Van Welbergen znovu vystoupil v televizním pořadu Loving Life, aby ukázal snímky svých nejnovějších preparátů krevních vzorků. Krevní sklíčka ukazují neočkované pacienty nakažené toxiny z vakcíny prostřednictvím vylučování.
Van Welbergen hovořil o téměř 100 krevních preparátech od očkovaných i neočkovaných pacientů. Sklíčka ukazovala, že neočkovaní pacienti byli "nakaženi toxiny z vakcíny prostřednictvím vylučování".

Ukázal také obrázek normálních zdravých červených krvinek, jak je vidíme pod mikroskopem, kde není žádná koagulace ani cizí tělesa. Lékař biomedicíny řekl, že tak by měla vypadat normální krev. Van Welbergen také ukázal snímek člověka, kterému byla aplikována experimentální injekce COVID. Krev byla srážlivá a deformované červené krvinky byly shluknuté dohromady. Na snímku bylo vedle grafenových vláken vidět i několik zdravých červených krvinek. Je vidět rozdíl ve velikosti grafenových vláken ve vztahu k červeným krvinkám.
Velikost grafenových vláken může blokovat kapiláry. Snímek také ukázal, že grafenová vlákna jsou dutá a obsahují červené krvinky.
https://www.heartpublications.co.uk/unu ... ted-blood/
https://dailyexpose.uk/2022/04/14/graph ... ood-clots/
https://www.brighteon.com/458639fc-73e9 ... c20d21d77c
"Tato vlákna nebo trubičky se zdají být duté - je to opravdu zvláštní. Když je pořádně roztáhnete, můžete v nich vidět nějaké buňky, ale nevíme, jestli je to krystalická struktura nebo organická. Těch několik zdravých buněk je zakroužkováno. Zbytek je popraskaný a rozlámaný - je po nich. To není zdravá krev. Vidíme to znovu a znovu," řekl Van Welbergen, který je vysoce kvalifikovaným biomedicínským specialistou v soukromé praxi.

Van Welbergen si také začal všímat magnetického nebo elektrického polarizačního efektu na různých stranách grafenových vláken. Na jednom ze snímků ukázal vlákno spolu s buňkami, které byly sražené. Podle Van Welbergena toto "chování" dříve nebylo vidět, ale nyní je možné ho pozorovat téměř u každého vzorku. Dodal, že to svědčí o tom, že "tyto věci se změnily, změnila se jejich reakce s okolními krevními buňkami ... a já nevím, co to spustilo".
Další snímek ukázal vzorek krve neočkovaného tříletého dítěte, na kterém byly vidět kousky nebo "úlomky" grafenu, které "jsou výsledkem vylučování", což znamená, že grafen byl přenesen očkovanými rodiči na neočkované dítě. Další snímek ukazoval vzorek krve osmiletého neočkovaného dítěte, jehož krev byla kontaminována a zničena přenosem grafenu z očkovaných osob. Pravá ruka a pravá horní končetina dítěte byly v podstatě ochrnuté.

Za "magnetismus" se osobně podepíšu (foto+video níže): Po prvotním kontaktu s čerstvě "naočkovanými" proti idiotismu s názvem kovid, se u nás objevilo jakési "nachlazení s magnetismusem" a měli jsme to všichni. Tedy já, manželka, děti. (A celkově prošli jsme si už dost divnými věcmi od očkovaných osob a dodám - od cca května - kdy se začalo masivně "očkovat" se něco děje. A ko*kovid to není! A na ten jsme doma uvěřili asi jen první měsíc či dva, hned jak to začalo. Pak jsme začali uvažovat a přemýšlet, že je to celé nějaké "divné." A od června 2021 už nikde nenosíme žádné roušky, masky..nikdy jsme nebyli ani na žádném podvodném PCR testu!). Mé děti nikdy neměli masky (a vše kolem toho), protože: nic důležitějšího a cennějšího než děti nemáme a proto je musíme chránit!!
Tady máte dvě fotky a níže video:
Obrázek Obrázek
Založil jsem nově i svůj kanál na Rumble (kůli cenzury na YT).. Je to důkaz "magneto-čehosi" šíření skrze "očkované na neočkované" (grafen?!):
https://rumble.com/vw2rkr-pln-okovan-na ... fo-12.html
https://rumble.com/vw2rqb-pln-okovan-na ... fo-22.html
Ten "magnetismus" (či jak to popsat), začal projevem jakoby nachlazení, kdy společně na hrudníku drželi kovové předměty, postupně se to přesunulo dokonce i na končetiny, na hlavu, dále paže = kde je měkká tkáň! Kůli tomuto "nachlazení" jakože zasaženy byly převážně horní cesty dýchací, jsme užívali isoprinosine, bylinky čaje typu: cistus incanus+pelyněk+borové jehličí aj.+provedli krom bylinného detoxu i "malý půst" tzn. vnitrobuněčný detox (viz můj příspěvek kde jsem to už nakousl níže zde: https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=11&t=35 ) a další věci, na které si už nevzpomenu.. Ale důležité je, že do měsíce byl od toho klid a už se to neobjevilo, nikomu nikdy nic nedrží, "zmizelo to" díky přerušení kontaktu s čerstvě "s očkovanými osobami" proti idiotismu s názvem kovid.

A podělím se o info, které opravdu funguje dobře i na nachlazení či chřipkové projevy, viz:
"Prevence proti tzv. shedding I.část - přírodní medicína"
ZDE: https://www.homeocentrum.cz/l/a-co-takh ... veho-caje/
Kyselina šikimová = inhibuje koagulační kaskádu, čili zamezuje vzniku krevních sraženin; dále ovlivňuje metabolismus cukru - pomáhá při léčbě cukrovky; působí protizánětlivě, protinádorově; a upravuje funkci mozku..aj.


//EDIT: Balzamovač zveřejnil záběry neuvěřitelných krevních sraženin!
Za 60 sekund uvidíte něco, co se vyskytuje pouze u očkovaných lidí. Toto se děje některým lidem po očkování. Lze se divit, že jsme svědky tolika zranění a úmrtí po očkování? Toto je video snímek z tepny u muže, který zemřel po očkování vakcínou COVID. Richard nyní vidí tyto sraženiny v 83 % z 35 případů, které tento měsíc provedl. "Nabídl jsem CDC a FDA, že jim ukážu všechna svá videa, ale vážně pochybuji, že se mi někdy ozvou. Prostě se nechtějí zabývat takovými důkazy."
18+! A pro lékaře a zdravotníky je to dle mého nutnost, video záznam zde:
https://rumble.com/v11qcta-unbelievable ... chman.html

Balzamovač mrtvol Steve Kirch nedávno zaslal dopis americkým regulačním orgánům, jako je Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) nebo Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).
V dopise je požádal, aby se zabývali neobvyklými krevními sraženinami, které se objevují u extrémně vysokého počtu zemřelých osob očkovaných proti Covidu-19. Protože od úřadů nedostal žádnou odpověď, rozhodl se zveřejnit text svého dopisu a také obrázky krevních sraženin, s nimiž se při své práci pravidelně setkává. Steve Kirch zveřejnil výše uvedené informace, aby vytvořil veřejný záznam o tom, že úřady byly informovány, nabídly důkazy, a přesto nepodnikly žádné kroky. Jedná se o nesmírně důležitý důkaz, který je již nějakou dobu veřejně znám a záměrně ignorován. Neočekává, že by mu v dohledné době odpověděli, protože mu pokaždé vzkázali, že je důkazy o tom, jak zabíjejí lidi, nezajímají. Nechtějí to vidět.
Pokračování tohoto dění je zde: https://stevekirsch.substack.com/p/i-of ... videos?s=r


+ BONUS: Cemper (manipulatori.cz), nám jednou spálí blbometr!
https://href.li/?https://manipulatori.c ... za-putina/
..zpět k Pekové. „Soňa Peková v rozhovoru pro Svobodné rádio 6. dubna děkuje Putinovi za to, že “roztřískal, rozšmelcoval” ty zákeřné biologické laboratoře na Ukrajině. Vyzývá posluchače k modlení se za zdraví pana Putina, protože díky němu možná už žádná další podivná vlna COVIDu nebude. To jen kdybychom si náhodou mysleli, že její konspirační sentiment vychází z odbornosti a ne názorové a politické zaujatosti. Nevím, jestli je tohle přímá podpora invaze postižitelná zákonem. Určitě to ale je žblebt člověka, který se schovává za odbornost, aby mlel nesmysly,“ podotknul Patrik Kořenář.
= A ani si nezjistili kdo je manžel paní Pekové :-D
https://www.google.com/search?q=pplk+MUDr+Miroslav+Pek
https://www.tilialaboratories.cz/index. ... 00&lang=cz
https://acr.army.cz/struktura/generalni ... nin-47676/
Šáhnou nám na Pekovou … a půjdou všichni! :-)


Dokumenty FOIA odhalují, že injekce společnosti Pfizer způsobila lavinu potratů a mrtvě narozených dětí...
https://www.lifesitenews.com/blogs/horr ... rns-dying/
"Existuje už dostatek faktů pro žaloby proti vražedným společnostem a pro trestní stíhání za VRAŽDY, ale zatím se nic neděje..vše se potlačuje, vždyť jsou to přece dezinformace a jedeme dále...nechci vidět ten podzim, do konce roku stihnou dle mě 4+5 dávky toxického odpadu..."
Nedůvěřujte vládě, vyhněte se masmédiím. A VŠECHNY MOJE ČLÁNKY, INFORMACE.. = máte mé povolení vše VOLNĚ ŠIŘIT dále! V informovanosti a propojení je síla!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 89
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta a informace kolem (toxických) vakcín, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Vědci potvrdili důkazy o vylučování virů a toxicity z "vakcín" proti kovid!
Nová studie "Důkaz o přenosu humorální imunity specifické pro SARS-CoV2 aerosolem" ukazuje, že očkovaní dospělí s velkou pravděpodobností přenesou infekci SARS-CoV-2 a toxicitu do svého okolí a převážně na děti, které žijí ve stejné domácnosti nebo se navzájem navštěvují:
viz: https://www.medrxiv.org/content/10.1101 ... 22274443v1
Výzkumníci z prestižní Coloradské univerzity zjistili přítomnost specifických toxických látek IgG a IgA pro SARS-CoV-2 ve vzorcích stěrů odebraných dětem, které žijí s "plně očkovanými" rodiči. U dětí, které žijí v neočkovaných domácnostech, je nepravděpodobné, že budou mít v nosních průchodech a slinách specifické látky SARS-CoV-2, kdy tedy pouze očkované osoby vylučují hrotové proteiny přes kůži a do ovzduší ve svém okolí.
viz také: https://dailyexpose.uk/2022/05/04/a-new ... -shedding/

Autoři studie předpokládají, že očkovaní dospělí vylučují vzduchem specifické "protilátky" SARS-CoV-2 a s větší pravděpodobností šíří aerosolové vedlejší produkty na nic netušící "hostitele". Jedná se o nejnovější důkaz, že vakcíny covid-19 způsobují přenos samoreplikujících se bílkovin hrotů a dalších infekčních nanočástic z člověka na člověka. To by mohlo být příčinou nárůstu specifických protilátek proti SARS-CoV-2 v nosních průchodech a slinách nejen dětí. V tradiční vakcinologii se tento nekonsenzuální proces přenosu označuje jako "vylučování viru".
Výsledky nadále ukazují, že očkovaní dospělí vyvolávají specifické imunitní reakce, takže vakcíny mohou způsobovat sekundární infekce u dětí prostřednictvím aerosolového přenosu od očkovaných dospělých.

"Vyhodnocení vzorků odhalilo, že vysoká hodnota intranazálního IgG u očkovaných rodičů a prarodičů byla významně spojena (p-hodnota = 0,01) s 0,38 nárůstem logaritmicky transformovaného gMFI intranazálního IgG v rámci dítěte ze stejné nebo blízké domácnosti." Očkovaní vylučovali proteiny infekčního hrotu a způsobovali onemocnění u neočkovaných.

Jiné studie prokázaly, že protein hrotu není v deltových svalech neutralizován. Ve vlastních dokumentech společnosti Pfizer k návrhu studie se výzkumníci obávali možnosti "profesionální expozice" a varovali, že pečovatelé a blízké kontakty nedávno očkovaných osob by mohli být vystaveni spike proteinům, které jsou překládány a syntetizovány v jejich buňkách. Tyto toxické nanočástice cirkulují v těle, způsobují poškození orgánů a mohou se vylučovat přes kůži. Neočkované děti by mohly být tímto procesem vylučování zasaženy a specifické protilátky proti SARS-CoV-2 u dětí by mohly být důkazem toho, že se předtím nakazily od silně očkované dospělé populace.
Nedůvěřujte vládě, vyhněte se masmédiím. A VŠECHNY MOJE ČLÁNKY, INFORMACE.. = máte mé povolení vše VOLNĚ ŠIŘIT dále! V informovanosti a propojení je síla!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 89
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta a informace kolem (toxických) vakcín, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Téměr hororové ústrky kolem vakcín se už objevují denně (a cíleně se maskují před veřejností po celém světě), kdy se depopulace dále rozšiřuje na uměle vyvolaný nedostatek potravin (pohonných hmot a hnojiv), zničí se ekonomika a za pár týdnů nastane hyperinflace, primárně na západě a v Evropě bude už brzy velké strádání..

Tyto "injekce" nejsou ničím jiným než rozsudkem smrti pro miliony lidí s vážnými již existujícími "onemocněními" = což znamená cukrovku, obezitu, rakovinu, srdeční choroby, demenci a jejich seznam by mohl pokračovat... Pokud nevěříte, že toto umělé "očkování" proti umělé "chřipce" je nástrojem pro snížení počtu obyvatel, pak si položte otázku, proč sev tak usilovně prosazuje, aby se očkovali lidé se sníženou imunitou, když právě jim hrozí největší riziko úmrtí přímo na ně...

TOP 7 nejčastějších prokázaných "KOMPLIKACÍ" přímo způsobených těmito injekcemi (s genovou mutací idiotismu kovid) společností - Pfizer, Moderna a J&J:
1. Mikro krevní sraženiny a sraženiny
2. Myokarditida (nepravidelný srdeční rytmus) - Myokarditida je zánět srdečního svalu (myokardu) a může vést k arytmiím, které jsou příznakem nebo symptomem tohoto onemocnění. Četl jsem, že neexistuje nic jako "mírný případ" myokarditidy. 50% případů myokarditidy umírá do 5 let. To jsou fakta, ne můj názor. Mírné případy? Neexistují..
3. Nedobrovolné potraty
4. Rakovinné nádory (a "podpora" jejich růstu). Když se rakovina rozšíří do krve a orgánů, je to proto, že je narušen replikační mechanismus vašich buněk a ty se nekontrolovaně množí mutacemi. Dobře fungující imunitní systém si snadno poradí s rakovinnými buňkami, které se vyvíjejí v každém z nás, každý den. Tyto "vakcíny" IS potlačují..
5. Anafylaxe
6. Zhoršené již existující zdrav. stavy (cukrovka, artritida, alergie, záněty, zuby..)
7. Smrt

Pokud někdo stále bude trvdit, že toto "očkování" je pro vaše dobro a že je bezpečné, ten lže.


Tyto přírodní látky NEUTRALIZUJÍ Sproteiny "ko*kovid vakcín":
Je prokázáno, že Sproteiny:
- poškozují plicní buňky (včetně plicních alveolů a plicních endoteliálních buněk).
- poškozují mitochondrie a struktury DNA
- poškozují kardiovaskulární buňky
- zvyšují riziko vzniku krevních sraženin
- poškozují mozkové buňky
- podporují zánět
- potlačují imunitu
- zvyšují riziko vzniku rakoviny


Následující vitaminy a byliny vědecky prokázaly, že pomáhají neutralizovat spike proteiny a škody, které v těle způsobují:
1) Posilte imunitu, které mohou pomoci vyloučit Sproteiny:

Vitamín C
Vitamín D
Omega 3 mastné kyseliny
Kvercetin
Melatonin
Zinek


N-acetyl cystein (NAC) je silný protizánětlivý prostředek, který dále pomáhá chránit tělo před poškozením bílkovin hrotu. Konzumace stravy s nízkým obsahem histaminu také pomůže zabránit přehnané reakci imunitního systému a většímu poškození organismu, což je situace známá jako cytokinová bouře.

2) Mezi běžné léky, které mohou pomoci zlepšit příznaky, patří např:
Aspirin
Antihistaminika
Steroidy
Kolchicin
Stabilizátory žírných buněk
Ivermektin
Isoprinosine


Aspirin pomáhá ředit krev, čímž snižuje riziko vzniku trombů a stále obávaných krevních sraženin při Fauciho chřipkové injekci, kterými trpí mnoho lidí. Antihistaminika podobně jako NAC zabraňují nadměrné aktivaci imunitního systému, zatímco ostatní pomáhají minimalizovat zánět. Ivermektin je mimochodem účinným prostředkem proti celé řadě zdravotních potíží, včetně rakoviny. U mnohých také zbavuje tělo Fauciho chřipky. Isoprinosine (dá se koupit v PL) je přípravek zvyšující přirozenou obranyschopnost organismu a posilující jeho imunitní odpověď.

3) V rostlinné říši jsou inhibitory bílkovin následující látky:
Extrakt ze samorostlíku
Výtažek z borovicového jehličí a badyánu (kys. šikimová, viz: https://www.homeocentrum.cz/l/a-co-takh ... veho-caje/ )
Výtažek z listů pampelišky
Rheum emodim


4) Co se týče neutralizátorů hrotového proteinu, následující byliny a látky se jeví jako neuvěřitelně slibné při nápravě škod způsobených injekcemi:
NAC
Glutathion (Glycin)
fenyklový čaj
anýzový čaj
čaj z borovicového jehličí a badyánu
Třezalka tečkovaná
Lithospermum
Vitamín C


"Některé z těchto složek, jako například kyselina šikimová obsažená v borovém jehličí, mají antioxidační vlastnosti, které mohou snížit množství oxidovaných volných radikálů v těle a zajistit detoxikační účinek."


//EDIT: Onemocnění a rakovina související s AIDS hlášené VAERS se v roce 2021 zvýšily o 1 145 % až 33 715 %!!
Info: https://expose-news.com/2022/05/13/3371 ... sease-usa/

A u těch, kteří se nechali dvakrát (třikrát, čtyřikrát...) "očkovat", je větší pravděpodobnost, že půjdou do nemocnice s ko*kovid (přeznačenou chřipkou), než u těch, kteří se neočkovali.. Předpověďi, že se očkování ukáže jako nebezpečnější než samotný ko*kovid, se ukázala jako správné a začínají se naplňovat. Starší lidé všude byli zavražděni v rámci masivního programu genocidy. Nikdo za to nebude potrestán...
Neexistuje žádná jiná "vakcína," u které by tak vysoké procento lidí ani nedokončilo sérii dvou dávek po světě. A po "přeočkování" je to ještě horší - lidé si konečně dávají dohromady souvislosti a říkají "dost" hrozbám a propagandě. Ale nikdo za to nebude nikdy potrestán...a pokračuje to.

..zatímco pLandemie slábne, nadměrná úmrtnost přetrvává a to kvůli vakcínám... lidé umírají v obrovských počtech - a úmrtnost stoupá spolu s podáváním ko*kovid injekcí. Zdá se, že lidé, kteří byli nejvíce očkováni, umírají rychleji než moudří lidé, kteří nebyli očkováni vůbec. Je obtížné přesně určit souvislost mezi očkováním a úmrtností, protože úmrtnost tak jako tak rychle roste (uzavření zdravotnických služeb vedlo k masivnímu nárůstu počtu úmrtí na srdeční choroby a rakovinu), ale všichni nezávislí vědci, kteří ještě na světě zbyli, by se měli pokusit určit míru souvislosti mezi očkováním a nadměrným počtem úmrtí. Stane se ovšem to, že státem kontrolovaná mainstreamová média budou nadále propagovat očkování, nadále popírat, že očkování zabíjí lidi, a nadále chránit farmaceutické firmy. Shrňme to = lidé, kteří souhlasili s tím, že se nechají "očkovat," jsou zjevně největší ignoranti a hlupáci. Možná to byl záměr. Zbavit se nevzdělaných a hloupých lidí. Zfalšovali pLandemii, zfalšovali testy a zfalšovali léčbu. To je hodně falšování. Jedna velká americká pojišťovna nedávno oznámila, že úmrtnost osob ve věku 18-64 let vzrostla o 40 %. Proč by to proboha mělo být?
A představte si to..Žít v zemi, kde jsou vaše svobody omezené. Nucená karanténa. Povinné testování. Úplná cenzura projevu. A vzpomeňte si na začátek roku 2020, většina chaosu během prvního kola začala v Číně, aby nakonec prosákla postupně všude do světa..
Nedůvěřujte vládě, vyhněte se masmédiím. A VŠECHNY MOJE ČLÁNKY, INFORMACE.. = máte mé povolení vše VOLNĚ ŠIŘIT dále! V informovanosti a propojení je síla!!
Odpovědět