Proč nám Válek zase lže?

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Michal
Příspěvky: 3
Registrován: 09 dub 2022, 11:24
Jméno a příjmení: Michal Semín

Proč nám Válek zase lže?

Příspěvek od Michal »

Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 623
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Proč nám Válek zase lže?

Příspěvek od CZkotas »

Co čekáte, lže se záměrně celoročně už dva a půl roku tak, aby se to hodilo k propagaci jedinému celosvětovému podvodnému narativu s názvem KOVID.. A vše, co se děje, má určitý cíl. Blížíme se do finální fáze (viz moje příspěvky, https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic. ... 6&p=65#p65 ).

A ohledně statistik úmrtí, moje osobní zjištění a fakta:
Já od týdne 2/2022 jsem se rozhodl, že budu provádět snímky dat z jednotlivých týdnů budu je potom porovnávat později s těmi samými týdny, ale již zmanipulovanými a náležitě někým upravenými po několika týdnech.
Zde mé orig. data (před úpravou =ministerstva pravdy=):
https://postimg.cc/JsGt70Vq

Takže, zdokumentoval jsem osobně během několika týdnů statistiky osob na JIP v českých nemocnicích a jejich rozdělení podle očkovacího statusu a to přesně podle milion obyvatel. Tedy milion očko vs milion neočko. Pořídil jsem pravidelně každý týden snímek statistických dat za uplynulý týden, a to celkem za 4 týdny na počátku tohoto roku, konkrétně data za 2. až 5. týden roku 2022 a snímky jasně a prokazatelně zachycují, že očkovaných osob na JIP v českých nemocnicích leží naprosto jednoznačně až 4x více než neočkovaných. Data jednoznačně ukazovala každý týden, že očkování je pandemií očkovaných osob, které zaplňují české nemocnice. Někdo zpětně statistiky přepíše, úplně je překope nohama vzhůru a z pandemie očkovaných se rázem stává pandemie neočkovaných. Data někdo nafoukne na straně neočkovaných a najednou tvoří drtivou většinu pacientů na JIP.
Ještě jednou: oni upravili zpětně jen statistiky u neočkovaných. Dle ministerstva pravdy existuje pouze jediná propagovaná pravda a vše ostatní je lež...ty data jsem zachycoval pravidelně každý měsíc, takže nemůže nikdo ty data zpětně upravit a nafouknout jen u jedné kategorie a dokonce i zpětně zasahovat do dat z minulého roku!
PS: a co tam vlastně ti očkovaní na JIP dělají? Vždyť propaganda zněla jasně, nemůžete dostat těžký průběh, zmeřít atd.atd...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
arwi
Příspěvky: 27
Registrován: 09 dub 2022, 17:20
Jméno a příjmení: Josef Kodada

Re: Proč nám Válek zase lže?

Příspěvek od arwi »

To překopávání statistik tu jede od začátku "epidemie" v roce 2020. 2x jsem zkoušel něco podobného jako Vy (podzim 2020, podzim 2021). Ukládat si data a porovnávat je zpětně s tím, co "oficiálně" zveřejní. A po čase to přestane bavit. Protože jediná jistota je, že ty data jsou neustále na denní bázi měněny tak, aby to více odpovídalo zveřejňovanému narativu.
Odpovědět