U dětí jsou stále častěji pozorovány (a zdokumentovány) srdeční abnormality, nádory, nemoce..

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 89
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

U dětí jsou stále častěji pozorovány (a zdokumentovány) srdeční abnormality, nádory, nemoce..

Příspěvek od CZkotas »

Pravda je neustále pod útokem, čtěte nezávislé (alternativní) zprávy, dokud ještě můžete!
Na úvod
Rodiče se musí za své děti postavit, protože, nic cennějšího než děti nemáme a ty se musí chránit! Bez jakéhokoli rozumného a medicínského důvodu se náš svět obrátil vzhůru nohama a miliony dětí se z toho nikdy nevzpamatují. Existují důkazy o tom, že v důsledku hysterie vyvolané covidem se mnoho dětí uzavřelo do sebe a bojí se přiblížit k cizím lidem - zejména pokud nemají na sobě masky.. Přesto školy masky a sociální odstup zavedly a mnozí učitelé a rodiče chtějí, aby omezení platila donekonečna - dokud na Zemi nezmizí i ten poslední virus. Nucení dětí zůstat v izolaci způsobilo obrovské psychické problémy. Nejvíce trpěly děti z chudších rodin nebo z rodin, kde se žije nešťastný život. Také nedostatek pohybu vede ke zdravotním problémům a obezitě. Problémy ještě zhoršily výhrůžky, že děti, které nebudou dodržovat pravidla, "mohou zabít babičku." Údaje o sebevraždách je téměř nemožné získat, ale všeobecně se uznává, že sebevraždy jsou hlavní příčinou úmrtí ve věkové skupině 5-19 let, a jeden průzkum ukázal 50% nárůst počtu sebevražd v roce 2020 ve srovnání s rokem 2019. Mám podezření, že toto číslo poroste. Kdyby si rodiče a učitelé udělali trochu průzkumu, věděli by (a věděli by), že strašení covidem-19 je podvod...


1) 25. března byla v časopise Journal of Pediatrics zveřejněna data z následné studie provedené v Dětské nemocnici v Seattlu (SCH) mezi malými pacienty, u nichž se po druhé dávce vakcíny proti COVID-19 od Pfizer rozvinula myokarditida. V rámci studie vědci sledovali 16 dětí mužského pohlaví v průměrném věku 15 let tři až osm měsíců po první diagnóze myokarditidy krátce po očkování. U většiny pacientů vědci pozorovali přetrvávající srdeční abnormality, viz: https://www.globalresearch.ca/new-study ... en/5776461
Autoři studie použili elektrokardiogramy a srdeční magnetickou rezonanci (CMR) ke zkoumání abnormalit v srdci mladých pacientů, jako je fibróza, jizvení myokardu, napětí a snížené roztažení komorového svalu, které je často spojeno se sníženou schopností pumpovat krev a zvýšeným rizikem srdečního infarktu. Výsledky také ukázaly "přetrvávání abnormálních nálezů" na CMR po sledování většiny pacientů. Výzkumný tým dodal, že u pacientů došlo ke zlepšení LGE neboli míry schopnosti srdce účinně pumpovat.
https://www.naturalpedia.com/myocarditi ... a-com.html
"Přítomnost LGE je ukazatelem poškození a fibrózy srdce a je silně spojena s horší prognózou u pacientů s klasickou akutní myokarditidou. Metaanalýza zahrnující osm studií zjistila, že přítomnost LGE je prediktorem úmrtí ze všech příčin, kardiovaskulárního úmrtí, srdeční transplantace, rehospitalizace, recidivy akutní myokarditidy a potřeby mechanické podpory oběhu," uzavřeli vědci.

2) U dívek se po očkování vakcínou COVID-19 od společnosti Pfizer objevují pohlavní nádory. Lékařské časopisy a zprávy VAERS ukazují, že po injekci společnosti Pfizer se u dívek ve věku 5 let objevily pohlavní nádory..
https://www.lifesitenews.com/news/girls ... zer-shots/
Vyplývá to z publikovaných recenzovaných článků a údajů ze systému hlášení nežádoucích účinků vakcín, což je program vlád pro shromažďování hlášení o nežádoucích účincích očkování. Jeden z nedávno publikovaných článků v lékařském časopise, který hovoří o vředech na genitáliích po očkování, byl tento měsíc zveřejněn v časopise Journal of Pediatric and Adolescent Gynecology. Studie s názvem "Post COVID-19 Vaccination Vulvar Aphthous Ulcers: An Unpopular Case Series", provedli tři lékaři na oddělení dětské a dorostové gynekologie v dětské nemocnici Mercy Children's Hospital v Kansasu ve státě Missouri...
Tento stav, známý také jako Lipschutzovy vředy, je velmi vzácný, nepohlavně získaný stav, o kterém i ti nejchytřejší gynekologové na světě vědí jen velmi málo. Jeho hlavním příznakem jsou velké hluboké vředy tvořící se v ženských pohlavních orgánech. Způsobuje také bolest, malátnost a horečku. Každá z dívek měla na genitáliích mnohočetné velké vředy, z nichž některé odumřely. Žádná z nich nebyla sexuálně aktivní ani neměla předchozí infekci COVID-19 nebo dokonce nedávnou expozici = znamená pobývat v blízkosti očkovaných osob apod.!!!

3) FDA (dodám, stejně jako všichni a všude..nic se neděje přece...) záměrně zatajuje fakta o zdravotních problémech vakcíny COVID-19:
https://www.lifesitenews.com/news/fda-i ... -official/
Nespočet zpráv a mnoho studií prokázalo, že vakcíny proti COVID-19 jsou spojeny s nežádoucími účinky, od těch menších, jako je bolest v místě vpichu, až po závažnější vedlejší účinky, jako je zánět srdce. David Gortler, bývalý vedoucí poradce komisaře Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), varoval, že úřad ignoruje svůj požadavek "zveřejnit jasné problémy s bezpečností a účinností vakcín COVID-19". Gortler je farmakolog, farmaceut a pracovník FDA a zdravotnické politiky v Centru pro etiku a veřejnou politiku (EPPC). Předtím, než byl bývalým prezidentem Donaldem Trumpem v Bílém domě jmenován do funkce staršího poradce komisaře FDA pro bezpečnost léčiv, vědeckou politiku FDA a regulační záležitosti FDA, působil jako lékař FDA..
Na závěr:
Nadšenci pro očkování ko*kovid tvrdí, že ti, kteří se neočkují, musí být potrestáni, protože hrozí, že budou šířit infekce. Ve skutečnosti důkazy ukazují pravý opak: právě ti, kteří jsou očkováni, jsou nebezpeční pro ty, kteří očkováni nejsou. (Je také užitečné si uvědomit, že očkování covidem-19 nezabrání tomu, aby se očkovaný nakazil rebrandovanou chřipkou - nebo ji rozšířil na někoho jiného).
A nezapomeňte: očkovaní mohou mít na začátku méně příznaků, pokud se nakazí kovidem (přeznačenou chřipkou). A tak se stávají šiřiteli s nízkým výskytem příznaků.
A EU už schválila vakcínu proti ebole. Není známo, zda funguje. A vakcína proti HPV se podává chlapcům - aby ochránila dívky.
A nové varianty covidu jsou výsledkem očkovacích programů. Očkování proti covidu zvyšuje rychlost přenosu viru a zvyšuje virulenci.

//EDIT
"Vakcína" od Pfizer je zodpovědná za epidemii žloutenky u dětí! Ve Velké Británii se zvyšuje počet případů zánětu jater (hepatitidy) u dětí, což vedlo britskou Agenturu pro zdravotní bezpečnost (UKHSA) k naléhavému vyšetřování. Dětem již od pěti let jsou nyní aplikovány tyto chemické jedy, které se hromadí v játrech a způsobují, hádáte správně: hepatitidu.. Ve Skotsku, kde jsou lidé od pěti let věku rovněž očkováni mRNA, je hepatitida rovněž na vzestupu. Podle zpráv se žádný z případů, které se v současné době vyšetřují, netýká žádného z běžných virů, které způsobují hepatitidu, což dále naznačuje, že viníkem je očkování COVID. Mezi příznaky hepatitidy patří tmavá moč, bledé, šedě zbarvené výkaly, svědění očí, zežloutnutí kůže a očí (žloutenka), bolesti svalů a kloubů, vysoká teplota, pocit a nevolnost, chronická únava, ztráta chuti k jídlu a bolesti žaludku. Vlastní studie společnosti Pfizer ukazuje, že chemické látky mRNA se hromadí v játrech a způsobují hepatitidu.
Světu bylo řečeno, že bílkoviny hrotu, které se nacházejí v (virovém vektoru) a které produkují (mRNA) Fauciho injekce proti chřipce, zůstávají v místě vpichu a přetrvávají tam jen několik týdnů - ale není tomu tak.
Výzkum provedený společností Pfizer, jednou ze dvou farmaceutických korporací, které vyrábějí mRNA injekce - druhou je společnost Moderna - ukazuje, že proteiny spike z injekcí cirkulují po celém těle a nakonec se koncentrují v játrech.
"Největší průměrná koncentrace mimo místo vpichu byla pozorována v játrech, s hodnotami 27,916 ?g ekv. lipid/g (což odpovídá 21,5 % dávky) u mužů a 30,411 ?g ekv. lipid/g (což odpovídá 18,4 % dávky) u žen," ukázala studie.
Biodistribuční studie provedená japonskou vládou rovněž zjistila, že proteiny injekčního hrotu přípravku COVID putují z místa vpichu krevním řečištěm, než se dostanou do životně důležitých orgánů, jako jsou játra, slezina, nadledviny a vaječníky.
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 18 kvě 2022, 10:14, celkem upraveno 3 x.
Nedůvěřujte vládě, vyhněte se masmédiím. A VŠECHNY MOJE ČLÁNKY, INFORMACE.. = máte mé povolení vše VOLNĚ ŠIŘIT dále! V informovanosti a propojení je síla!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 89
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U nejcennějšího co máme = U dětí! Jsou pozorovány přetrvávající srdeční abnormality, nádory ..

Příspěvek od CZkotas »

"Vakcíny" proti (idiotismu) kovid způsobují u dětí závažnou autoimunitní hepatitidu
https://dailyexpose.uk/2022/04/28/new-s ... itis-kids/

Časopis Journal of Hepatology zveřejnil novou studii (odkaz výše), která potvrzuje, že "vakcíny" proti (idiotismu) kovid skutečně vyvolávají u dětí těžkou autoimunitní hepatitidu :(
Fauciho očkování proti chřipce vyvolává výraznou hepatitidu zprostředkovanou imunitním systémem s převahou T-buněk, známou také jako zánět jater, a to prostřednictvím jedinečného patomechanismu spojeného s imunitou vyvolanou očkováním, specifickou pro antigen a vyžadující systémovou imunosupresi.
Studie s názvem "Očkování proti SARS-CoV-2 může vyvolat hepatitidu s dominantním zastoupením CD8 T-buněk" byla zveřejněna jen několik dní poté, co Světová zdravotnická organizace (WHO) vydala "celosvětové varování" před vypuknutím hepatitidy u dětí.
Vláda Spojeného království rovněž oznámila, že zahajuje naléhavé vyšetřování ohniska hepatitidy u britských dětí. Úředníci tvrdí, že onemocnění nesouvisí s žádným z běžných virů, které běžně způsobují zánět jater, takže zbývá vlastně jen jedno další vysvětlení: injekce toxických "vakcín."
"Dne 15. dubna 2022 vydala Světová zdravotnická organizace celosvětové varování před novou formou těžké akutní hepatitidy s neznámou etiologií (příčinou), která v posledním měsíci postihla dosud zdravé děti ve Velké Británii," uvedl deník Exposé. "Případy byly hlášeny také ve Španělsku a Irsku. Testy vyloučily všechny dosud známé viry žloutenky."
Od 25. dubna byl stejný typ infekce žloutenkou u dětí zjištěn již nejméně ve 12 různých zemích, přičemž většina případů se vyskytla ve Velké Británii.
"K tomuto datu bylo hlášeno nejméně 169 případů a u 17 dětí byla nutná transplantace jater," odhalilo Exposé. "Bohužel, k 25. dubnu přišlo o život 1 dítě."
Injekční léčba dětí kovidem je formou zneužívání dětí
Opět existuje mnoho důvodů, proč se žloutenka tvoří, včetně několika virových infekcí běžných u dětí. Všechny tyto další důvody však byly vyloučeny, takže jako viník zůstává pouze "vakcína".
Dřívější studie také potvrdila, že injekce společnosti Pfizer-BioNTech skutečně způsobuje hepatitidu. To dále ukazuje, že epidemie jsou důsledkem očkování, a nikoli něčeho jiného.
Jinými slovy, kdyby tyto děti nikdy nedostaly injekci nebo "boost", neměly by nyní žloutenku. Jejich špatné zdravotní výsledky jsou přímým důsledkem toho, že se nechaly očkovat, o čemž bylo jejich rodičům řečeno, že je "ochrání" ..
Na rozdíl od toho, co "odborníci" dlouho tvrdili, obsah injekcí nezůstává lokalizován v místě vpichu. Šíří se do všech částí těla po dobu nejméně 48 hodin a pravděpodobně mnohem déle a způsobují nevýslovné poškození tělesných systémů. Největší koncentrace injekce společnosti Pfizer byla pozorována v játrech, kde po celých dvou dnech zůstalo 16 procent podané dávky.
"U zvířat, která dostala injekci BNT162b2, byly pozorovány reverzibilní jaterní účinky, včetně zvětšených jater, vakuolizace, zvýšené hladiny gama-glutamyltransferázy (?GT) a zvýšené hladiny aspartáttransaminázy (AST) a alkalické fosfatázy," odhaluje dále Exposé o injekci mRNA (messenger RNA) společnosti Pfizer.
"Podle vědců byly již dříve zaznamenány přechodné jaterní účinky vyvolané systémy pro doručování LNP."
V nové studii: se u 52letého muže, kterému byla aplikována injekce Pfizer, vyskytly bimodální epizody akutní hepatitidy, přičemž každá z nich se objevila 2-3 týdny po injekci. Na tkáni jaterní biopsie byla provedena zobrazovací hmotnostní cytometrie pro speciální imunitní profilování a průtoková cytometrie pro rozčlenění fenotypů CD8 T buněk s cílem identifikovat T buňky specifické pro kovid a EBV v podélném směru.
"Laicky řečeno, vědci zjistili, že u některých jedinců se po očkování může objevit zánět jater (hepatitida), který má některé typické rysy společné s autoimunitním onemocněním jater," vysvětluje Exposé.
"Příčinou jsou vysoce aktivované T-lymfocyty (nazývané také T-lymfocyt, typ leukocytu [bílé krvinky], který je nezbytnou součástí imunitního systému), které se hromadí v různých oblastech jater."


napadlo mě: nyní si vytvořili další výmluvu, proč očkovat děti vakcínami proti HPV! A pousta takto "postižených" dětí co nebyla píchnuta "vakcínou" proti kovid - svědčí i o něčem jiném - téměř zlověstnějším: o vylučování/úniku z vakcín? (shedding).
Nedůvěřujte vládě, vyhněte se masmédiím. A VŠECHNY MOJE ČLÁNKY, INFORMACE.. = máte mé povolení vše VOLNĚ ŠIŘIT dále! V informovanosti a propojení je síla!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 89
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí (po kovid "vakcíně") jsou stále častěji pozorovány (a zdokumentovány) srdeční abnormality, nádory, nemoce..

Příspěvek od CZkotas »

Poslední dobou (nejen v zahraničí) jsem zahlédl tyto a podobné titulky:
"Případy dětské žloutenky falešně spojovány s vakcínou proti kovid".
"Příspěvky na sociálních sítích falešně spojují nedávný nárůst nevysvětlitelných případů žloutenky u dětí s vakcínou covid. Podle zdravotnických agentur, které situaci sledují, byly postižené děti většinou mladší pěti let, a tudíž neměly na očkování nárok.

Např. Britský lékařský časopis British Medical Journal uvedl, že v poslední době bylo zaznamenáno 169 případů akutní hepatitidy a že u 17 z nich byla nutná transplantace jater. Postižené děti byly ve věku do 16 let.

Ještě jednou:
Postižené děti byly ve věku do 16 let = nepodařilo se mi zde zjistit, kolik z těchto dětí bylo mladších pěti let. A napadá mě:
Kolik dětí bylo očkováno experimentálním jedem proti idiotismu kovid?
Kolik z dětí mladších pěti let bylo kojeno ženami, které byly očkovány experimentálním jedem proti idiotismu kovid?
Mohly být některé děti, které nebyly "očkovány," ovlivněny vylučováním (shedding) od rodičů, kteří byli "očkováni?"

To jsou otázky, které si vědci nyní už ale také kladou.
A všechny masmédia (TV, Seznam atd..) odmítají stále mluvit s lékaři a vědci, kteří mají otázky týkající se vakcín - pravděpodobně dávají přednost jednostranným informacím od mluvčích farmaceutických společností a vlád. Tedy jedné verzi pravdy a jedinému propagovanému narativu, kdy vše jakýkoli jiný názor je označen automaticky za dezinformaci a lež. Vítejte v novém světě.


//EDIT 10.5.:
Úmrtnost ze všech příčin je u očkovaných dětí 52krát vyšší než u neočkovaných
"Oifc" údaje britského Národního statistického úřadu ukázaly, že u britských dětí ve věku 10 až 14 let, kterým byla v období od 1. ledna do 31. října 2021 aplikována vakcína proti ko*kovidu, činila míra úmrtí ze všech příčin 238 na 100 000 osob, viz: https://thecovidblog.com/2022/05/03/war ... -for-kids/
A to si uvědomte, že spojení s "vakcínou" je ve velmi malém % co se podaří dokázat a nahlásit, stále se nic neděje, ticho po pěšině...
To bylo asi 52krát více než úmrtnost neočkovaných dětí ve stejné věkové skupině, která činila pouze 4,58 na 100 000!!
https://dailyexpose.uk/2022/04/27/kids- ... ccination/

A WHO mezitím minulý měsíc oznámila, že u 169 dětí ve věku od jednoho měsíce do 16 let se objevila "akutní hepatitida neznámého původu". Většina dětí pocházela z Velké Británie, Evropy a Izraele. Země s vysokou "proočkovaností" tímto jedem... Viz: https://www.naturalpedia.com/hepatitis- ... a-com.html

Některé z nejmenších dětí zahrnutých do studií jsou obětí otráveného mateřského mléka od svých plně očkovaných matek. Jedním z možných případů je případ tříleté Loly Ros Raine ze Spojeného království. Otec dítěte, Alan Raine, musel darovat část svých jater, aby dceru zachránil, když se u ní rozvinula hepatitida a selhání jater neznámého původu... Další je Brooke Scogin z texaského Fort Worthu uvedla, že své děti kojila, protože na ně chtěla přenést Sproteiny obsažené ve vakcíně COVID-19, protože jsou příliš malé na to, aby se nechaly očkovat.
viz: https://www.wfaa.com/article/news/healt ... 8d1ca8141e
Navzdory absurditě tohoto škodlivého činu podporují Scogin jednání i údajní odborníci na zdraví. Podle doktorky Lori Atkinsové, porodní asistentky z Fort Worthu ze společnosti FENOM Women's Care, to byl "skvělý nápad". Dodala, že mnoho dalších žen pokračovalo v kojení svých dětí kvůli "dodatečné ochraně".
Nedůvěřujte vládě, vyhněte se masmédiím. A VŠECHNY MOJE ČLÁNKY, INFORMACE.. = máte mé povolení vše VOLNĚ ŠIŘIT dále! V informovanosti a propojení je síla!!
Odpovědět