Masakr na Miami Open: 15 plně očkovaných tenistů nedokončilo soutěž

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
zdraveforum
Administrátor
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2022, 08:28
Jméno a příjmení: Zdravé fórum
Kontaktovat uživatele:

Masakr na Miami Open: 15 plně očkovaných tenistů nedokončilo soutěž

Příspěvek od zdraveforum »

Těžko ověřit, nejsem expert na tenis, kolik běžně vzdává tenistů turnaj... ;)
https://needtoknow.news/2022/04/miami-o ... -contests/
Michal
Příspěvky: 3
Registrován: 09 dub 2022, 11:24
Jméno a příjmení: Michal Semín

Re: Masakr na Miami Open: 15 plně očkovaných tenistů nedokončilo soutěž

Příspěvek od Michal »

Zajímavě je toto téma zpracováno v článku, který si všímá více sportů, než jen tenisu: https://swprs.org/vaccine-victims-recen ... ile-cases/
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 591
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Masakr na Miami Open: 15 plně očkovaných tenistů nedokončilo soutěž

Příspěvek od CZkotas »

Ještě nikdy jsem nezažil "vakcínu," která by nutila nosit masku na obličeji a udržovat si odstup, i když jste plně "očkovaní." Nikdy jsem neslyšel o vakcíně, která by šířila virus i po očkování. Nikdy jsem neslyšel o odměnách, slevách, pobídkách k očkování. Nikdy jsem neviděl diskriminaci těch, kteří se nenechali očkovat. Pokud jste se nenechali očkovat, nikdo se nesnažil, abyste se cítili jako špatný člověk. Nikdy jsem se nesetkal s tím, že by očkování ohrožovalo vztahy mezi rodinou, kolegy a přáteli. Nikdy jsem neviděl vakcínu, která by ohrožovala živobytí, práci nebo školu. Nikdy jsem neviděl vakcínu, která by umožnila dvanáctiletému dítěti zrušit souhlas rodičů. Nikdy jsem neviděl vakcínu, jako je proti idiotismu kovid, která diskriminuje, rozděluje a odsuzuje společnost takovou, jaká je. Tento laboratorní šmejd dělá všechny ostatní věci kromě IMUNIZACE!
Jestliže i po plném očkování je potřeba posilovací dávku a i po plném očkování musíme mít negativní test a i po plném očkování musíte nosit masku a i po plném očkování musíme být hospitalizováni...A proč někteří lidé lži a podvody vidí a jiní ne?
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět