"SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Vše o ukrajinském konfliktu
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 340
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

=Z INTERNETU=
Dle: https://www.mk.ru/politics/2022/11/23/s ... abrya.html
"Ve městech došlo k výbuchům, došlo k lehkým nepokojům. Dodávky vody byly zastaveny v Kyjevě, Lvově a Oděse. Světlo zhaslo v Moldavsku a Podněstří". A jestli se Rusové pohnuli na Západ, tak by to tentokrát mohlo dopadnout tak, že se zastaví v rámci denacifikace až na konci Pyrenejského poloostrova na břehu Atlantského oceánu.

Na okrajině hrozí po dalších útocích že budou odstaveny všechny jaderné elektrárny co zbývají. Útok na Ivano-Frankovsk, Vinica, zde info: https://t.me/newsfrontsk/14569
= Kaskádovitá odstávka jak tohle nahodí.. +zde: https://t.me/casusbellilive/80688
"A to je ďalšia a vlastne posledná etapa deštrukcie jednotného energetického systému Ukrajiny. Zdá sa, že tí, ktorí tvrdili, že ešte 2-3 útoky a hotovo, mali pravdu...
Elektrika vypadla v nasledujúcich mestách a okolitých oblastiach:
1. Kyjev
2. Charkov
3. Dnepropetrovsk
4. Ľvov
5. Krivoj Rog
6. Rovno
7. Luck
8. Nikolajev
9. Odesa
10.Sumy
11. Poltava
12. Mirgorod
13. Chmeľnickij
14. Žitomir"


” Je dobré, že aspoň komédia o „červených líniách“ sa zdá byť za nami. Svet sa od srdca zabával pri pohľade na pruhovaný matrac namaľovaný Ruskom. Dosť.”
“Ruska sa už neboja, Rusko už nie je rešpektované. Už som o tom hovoril, ale pochopenie, že všetko nejde tak, ako by sme chceli, je čoraz silnejšie.”


Na dům spadla v Kyjově kvalitní německá raketa Iris? A Český MSM už zítra řekne, že to byla Ruská, jak jinak.. VIZ: https://t.me/newsfrontsk/14575
Podle foto Norský systém z Americkou raketou: https://t.me/casusbellilive/80695?comment=506919
„Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.“ — Ernest Hemingway
+ Naše neohrožená armáda není jednotného názoru, hlavně její velení má evidentně rozkol: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... st-721226?
+ ten náš "náčelník" AČR, která má více generálů než vojáků má jakého dodavatele pro fet? Vojáci cvičí na utopeném tanku Leopard 2, nemají kasárna, sklady munice , které zlikvidovali Pat a Mat prakticky nic a hlavně co zde kdysi bylo tak to rozprodali a nebo darovali. Na Prágl stačí jeden topol kde během několika hodin bude u koně 300 m vody na výšku a švéjkové mají po válce.

+ Aby ste pochopili zmýšľanie bežných ukrajincov. Sledujem videa obyčajných ľudí z Kyjeva. Absolútne nerozumejú dôvodom svojho utrpenia. Odporúčam si vypočuť myšlienkové pochody mladej ženy zrejme z vyššej sociálnej vrstvy, bývajúcej v luxusnom paneláku na 24. poschodí. Po raketovom útoku jej luxusný byt bez vody a elektriky a domov musí šlapať po schodoch. Namiesto toho aby sa zamyslela nad zhubnou politikou Ukrajiny, ktorá ich doviedla na pokraj kolapsu, ona ich obhajuje a niekoľkokrát hovorí “sláva ukrajine”. Všimnite si ako vo všetkých oblastiach zúfalo napodobňujú západný štýl života. https://www.youtube.com/watch?v=t6lXEXIwAJU
Vidite jak to krasne pujde, Rusko dostane co schce, Evropska komise dostane co chce. Vsici budou spokojeny, akorat my chcipneme hlady.
Obrázek

//EDIT:
okrajinský liberální šoubyznys:
Obrázek
okrajinské jídelní menu:
Obrázek
OKRAJINSKÉ HRDINSTVÍ:
Všichni mrtví na videu jsou neozbrojení zajatí ruští vojáci. Všichni vězni byli položeni na zem v řadě a zastřeleni. Masakr vězňů provedli příslušníci 80. specializované brigády ozbrojených sil Ukrajiny (Lvovská oblast).
Obrázek

Z ruských masmedií:
Ukrové v Makejevce postříleli ruské vojáky, kteří se vzdávali (odkaz na videa)
https://military.pravda.ru/1771926-makeevka_plen/

Importní protivzdušná obrana na okrajině = fiasko západní vojenské techniky
https://military.pravda.ru/1771823-rake ... o_ukraine/

+Takhle probihaji valky v zakulisi - vysvětleno za minutu..: https://www.pokec24.cz/video/ukraine-wa ... arracudas/

V Chersone sú po príchode ukrajinských síl vyvesené oznamy: “Učte sa ukrajinský jazyk, pretože vojna sa jedného dňa skončí, ale zvyk zabíjať Rusov zostane.”
Obrázek


Kyjev bez proudu po náletu ruských raket na elektrárny a rozvodny:
Obrázek

Lvov na západě Ukrajiny zcela bez proudu po ruském náletu na elektrárny:
Obrázek

V současné době bojuje Ruská armáda na Ukrajině proti NATO v první řadě a teprve až potom proti Ukrajincům. To je na jedné straně chyba plánování, ale na straně druhé je to pro Kreml požehnání, protože teď už mezi Rusy není nikdo, kdo by pochyboval, že NATO na Ukrajině má své zbraně a ohrožuje s nimi Rusko.
Teď už tomu Rusové věří, protože už to není jen propaganda Kremlu a strašení Rusů, ale je to realita. Právě proto Rusové tak Kreml v operaci podporují, protože hrozba NATO se na Ukrajině opravdu zhmotnila a stala skutečností. Dosazení Surovikina do čela operace tak přinese Ukrajině to, co Surovikin vlastně umí nejlépe: Armageddon! A počátek již vidíme, Ukrajinu bez elektřiny, plynu a vody. To další bude brzy následovat.

https://aeronet.news/video-general-serg ... e-oblasti/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět