"SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Vše o ukrajinském konfliktu
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 343
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

=Z INTERNETU=
Dle: https://www.mk.ru/politics/2022/11/23/s ... abrya.html
"Ve městech došlo k výbuchům, došlo k lehkým nepokojům. Dodávky vody byly zastaveny v Kyjevě, Lvově a Oděse. Světlo zhaslo v Moldavsku a Podněstří". A jestli se Rusové pohnuli na Západ, tak by to tentokrát mohlo dopadnout tak, že se zastaví v rámci denacifikace až na konci Pyrenejského poloostrova na břehu Atlantského oceánu.

Na okrajině hrozí po dalších útocích že budou odstaveny všechny jaderné elektrárny co zbývají. Útok na Ivano-Frankovsk, Vinica, zde info: https://t.me/newsfrontsk/14569
= Kaskádovitá odstávka jak tohle nahodí.. +zde: https://t.me/casusbellilive/80688
"A to je ďalšia a vlastne posledná etapa deštrukcie jednotného energetického systému Ukrajiny. Zdá sa, že tí, ktorí tvrdili, že ešte 2-3 útoky a hotovo, mali pravdu...
Elektrika vypadla v nasledujúcich mestách a okolitých oblastiach:
1. Kyjev
2. Charkov
3. Dnepropetrovsk
4. Ľvov
5. Krivoj Rog
6. Rovno
7. Luck
8. Nikolajev
9. Odesa
10.Sumy
11. Poltava
12. Mirgorod
13. Chmeľnickij
14. Žitomir"


” Je dobré, že aspoň komédia o „červených líniách“ sa zdá byť za nami. Svet sa od srdca zabával pri pohľade na pruhovaný matrac namaľovaný Ruskom. Dosť.”
“Ruska sa už neboja, Rusko už nie je rešpektované. Už som o tom hovoril, ale pochopenie, že všetko nejde tak, ako by sme chceli, je čoraz silnejšie.”


Na dům spadla v Kyjově kvalitní německá raketa Iris? A Český MSM už zítra řekne, že to byla Ruská, jak jinak.. VIZ: https://t.me/newsfrontsk/14575
Podle foto Norský systém z Americkou raketou: https://t.me/casusbellilive/80695?comment=506919
„Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.“ — Ernest Hemingway
+ Naše neohrožená armáda není jednotného názoru, hlavně její velení má evidentně rozkol: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... st-721226?
+ ten náš "náčelník" AČR, která má více generálů než vojáků má jakého dodavatele pro fet? Vojáci cvičí na utopeném tanku Leopard 2, nemají kasárna, sklady munice , které zlikvidovali Pat a Mat prakticky nic a hlavně co zde kdysi bylo tak to rozprodali a nebo darovali. Na Prágl stačí jeden topol kde během několika hodin bude u koně 300 m vody na výšku a švéjkové mají po válce.

+ Aby ste pochopili zmýšľanie bežných ukrajincov. Sledujem videa obyčajných ľudí z Kyjeva. Absolútne nerozumejú dôvodom svojho utrpenia. Odporúčam si vypočuť myšlienkové pochody mladej ženy zrejme z vyššej sociálnej vrstvy, bývajúcej v luxusnom paneláku na 24. poschodí. Po raketovom útoku jej luxusný byt bez vody a elektriky a domov musí šlapať po schodoch. Namiesto toho aby sa zamyslela nad zhubnou politikou Ukrajiny, ktorá ich doviedla na pokraj kolapsu, ona ich obhajuje a niekoľkokrát hovorí “sláva ukrajine”. Všimnite si ako vo všetkých oblastiach zúfalo napodobňujú západný štýl života. https://www.youtube.com/watch?v=t6lXEXIwAJU
Vidite jak to krasne pujde, Rusko dostane co schce, Evropska komise dostane co chce. Vsici budou spokojeny, akorat my chcipneme hlady.
Obrázek

//EDIT:
okrajinský liberální šoubyznys:
Obrázek
okrajinské jídelní menu:
Obrázek
OKRAJINSKÉ HRDINSTVÍ:
Všichni mrtví na videu jsou neozbrojení zajatí ruští vojáci. Všichni vězni byli položeni na zem v řadě a zastřeleni. Masakr vězňů provedli příslušníci 80. specializované brigády ozbrojených sil Ukrajiny (Lvovská oblast).
Obrázek

Z ruských masmedií:
Ukrové v Makejevce postříleli ruské vojáky, kteří se vzdávali (odkaz na videa)
https://military.pravda.ru/1771926-makeevka_plen/

Importní protivzdušná obrana na okrajině = fiasko západní vojenské techniky
https://military.pravda.ru/1771823-rake ... o_ukraine/

+Takhle probihaji valky v zakulisi - vysvětleno za minutu..: https://www.pokec24.cz/video/ukraine-wa ... arracudas/

V Chersone sú po príchode ukrajinských síl vyvesené oznamy: “Učte sa ukrajinský jazyk, pretože vojna sa jedného dňa skončí, ale zvyk zabíjať Rusov zostane.”
Obrázek


Kyjev bez proudu po náletu ruských raket na elektrárny a rozvodny:
Obrázek

Lvov na západě Ukrajiny zcela bez proudu po ruském náletu na elektrárny:
Obrázek

V současné době bojuje Ruská armáda na Ukrajině proti NATO v první řadě a teprve až potom proti Ukrajincům. To je na jedné straně chyba plánování, ale na straně druhé je to pro Kreml požehnání, protože teď už mezi Rusy není nikdo, kdo by pochyboval, že NATO na Ukrajině má své zbraně a ohrožuje s nimi Rusko.
Teď už tomu Rusové věří, protože už to není jen propaganda Kremlu a strašení Rusů, ale je to realita. Právě proto Rusové tak Kreml v operaci podporují, protože hrozba NATO se na Ukrajině opravdu zhmotnila a stala skutečností. Dosazení Surovikina do čela operace tak přinese Ukrajině to, co Surovikin vlastně umí nejlépe: Armageddon! A počátek již vidíme, Ukrajinu bez elektřiny, plynu a vody. To další bude brzy následovat.

https://aeronet.news/video-general-serg ... e-oblasti/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 343
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Mezitím..zelenina svítí pořád:
Obrázek
Otázkou je, kde sedí. Zřejmě toho trapaslíka posadili do jeho Toskánské vily :idea:

Ukrowehrmacht dělal čistky u Charkova: https://t.me/wagner_group_pmc/19935?single
Vojáci AFU a bojovníci Krakenu provádí masové čistky, po nichž následovaly popravy civilistů, kteří sdíleli proruský postoj

Ukronáckovska zábava v čase keď odstavili Krym od vody. Všimnite si najmä ten rehot divákov. Sa čudujem že rusom trvalo kým pochopili že s týmto národom sa inak ako silou baviť nedá.
https://t.me/newsfrontsk/14581


Zimní ofenzíva BUDE (kolona ruských tanků se zimní kamufláží už JEDOU)
Kdy ruský gen. přezdívaný "armagedon", Surovikin, zimní přestávku Ukrajincům neposkytne.
A začnu krátkým videem, kdy obrovská kolona ruských tanků se zimní kamufláží míří k hranicím Charkovské oblasti:
https://rumble.com/v1x5miq-obrovsk-kolo ... lasti.html

Natření bílou barvou se realizuje pouze v případě, že se očekává, že invaze bude provedena nejen v zimě, ale hlavně na počátku zimy a nikoliv koncem zimy, jako tomu bylo naopak letos koncem února. Pokud by se Ruská armáda rozhodla přezimovat na Ukrajině, odpočinout si a nabrat síly na jarní ofenzívu, potom by k hranicím s Ukrajinou nebyla přisunována technika natřená bílou maskovací kamufláží.
A nejde o pár kusů techniky, svědkové hlásí po celém Rusku konvoje tisíců a tisíců tanků, které se vlaky přesouvají do západního okruhu Ruska a ve Voroněži a v Rostově je vojáci a natěrači natírají bílou zimní maskovací barvou. Následně potom z Voroněže a Rostova vyjíždí po vlastní ose po silnicích a míří k ukrajinským hranicím.
A dojde k zahájení ofenzívy na Charkovském frontu. K hranicím z ruské strany míří tisíce kusů těžké vojenské techniky, video nahoře zachycuje zimní ruské tanky mířící z Voroněže k hranicím Charkovské oblasti. Charkovská fronta bude tedy jistě znovu otevřena.
Dojde rovněž zcela určitě k opětovnému otevření Severního frontu, který mezi Rusy už spíše dostává název Kyjevský front. Podle našich informací se ale tato severní fronta bude asi v něčem lišit od jarních měsíců. Invaze z území Běloruska zřejmě povede hned ve 3 frontových směrech.
Severozápadní front bude mířit na Lvov a západní hranice Ukrajiny s cílem odříznout Ukrajinu od vojenských dodávek po silnici a železnici z Polska, ČR, ze Slovenska, teoreticky z Maďarska (které odmítá transporty zbraní pro Ukrajinu přes své území) a Rumunska. Další fronta by mířila na Kyjev z oblasti Černobylu podél řeky Dněpr. Třetí front s vysokou pravděpodobností vyrazí z Gomelu v Bělorusku a bude směrovat k levému břehu Kyjeva na Dněpru.
Posledním třetím frontem bude Záporožský front, protože Surovikin bude chtít zezadu obklíčit ukrajinskou armádu na Donbasu a vytvořit kotel, do kterého půjde nasypat všechno, co se najde v ruských skladech. Rozhodnutí o zimní ofenzívě dává logický i strategický smysl.
Současné útoky Ruské armády na energetiku Ukrajinu vyženou z ukrajinských měst většinu obyvatel, aby po zahájení ofenzívy byly při úderech na města co nejmenší civilní ztráty. Většina Ukrajinců prchne na západ Ukrajiny a odtamtud do Evropské unie. Ukrajina potřebovala zimní přestávku, aby se mohla na jaro znovu vyzbrojit, ale Surovikin tento čas Ukrajině neposkytne.
A mezitím, Kyjev buduje bunkry a opevnění severně od Kyjeva
Obrázek
Na bílo natřené tanky jasně ukazují, že ofenzíva přijde už v lednu, anebo dokonce již koncem prosince. Ruská armáda provedla invazi na Ukrajinu 24. února 2022, ale první mohutné přesuny tanků k ukrajinským hranicím se začaly objevovat ve druhé polovině ledna. Nasunování techniky k invazi tak bude trvat zřejmě podobně, tedy 1 měsíc. A to by znamenalo, že zimní ofenzíva by mohla být spuštěna nejdříve buď okolo Štědrého dne anebo těsně po Vánocích. Ukrajinci přitom o invazi už zjevně vědí a na severním okraji Kyjeva horečně budují bunkry a opevnění před očekávanou invazi ze severu.
ČLÁNEK ZDE: https://aeronet.news/video-general-serg ... e-oblasti/
Ruská armáda navíc provádí 6-týdenní výcvik mobilizovaných branců a poslední mobilizovaní byli odvedeni 31. října, o čemž informovala i ruská média. To znamená, že výcvik mobilizovaných skončí okolo 14. prosince, kdy budou všichni vycvičeni. Vystrnadit Ukrajince z měst pomocí útoků na energetickou soustavu je kromě jiného humanitární cestou, jak zabránit obrovským civilním obětem po zahájení ofenzívy.. Od té chvíle je možné očekávat spuštění zimní ofenzívy každým dnem. Všechno, co se momentálně děje na Ukrajině, sleduje jenom jediný cíl: Vyhnání civilních obyvatel z měst za každou cenu, aby města byla maximálně prázdná a bez civilních obyvatel. To je přesně ten cíl těch každodenních útoků na energetickou soustavu Ukrajiny. Ruská armáda nechce zažít masakry obyvatel ve městech, protože generál Surovikin nemá svoji přezdívku “Armageddon” jen tak pro nic za nic. Kdo zůstane ve městě, bude riskovat svůj život. Hlavní údery na energetické systémy jsou přitom vedeny na Kyjev, Lvov, Charkov, Dněpropetrovsk a Záporoží. A to všechno budou cíle zimní operace.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět