"SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Vše o ukrajinském konfliktu
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

=Z INTERNETU=
Dle: https://www.mk.ru/politics/2022/11/23/s ... abrya.html
"Ve městech došlo k výbuchům, došlo k lehkým nepokojům. Dodávky vody byly zastaveny v Kyjevě, Lvově a Oděse. Světlo zhaslo v Moldavsku a Podněstří". A jestli se Rusové pohnuli na Západ, tak by to tentokrát mohlo dopadnout tak, že se zastaví v rámci denacifikace až na konci Pyrenejského poloostrova na břehu Atlantského oceánu.

Na okrajině hrozí po dalších útocích že budou odstaveny všechny jaderné elektrárny co zbývají. Útok na Ivano-Frankovsk, Vinica, zde info: https://t.me/newsfrontsk/14569
= Kaskádovitá odstávka jak tohle nahodí.. +zde: https://t.me/casusbellilive/80688
"A to je ďalšia a vlastne posledná etapa deštrukcie jednotného energetického systému Ukrajiny. Zdá sa, že tí, ktorí tvrdili, že ešte 2-3 útoky a hotovo, mali pravdu...
Elektrika vypadla v nasledujúcich mestách a okolitých oblastiach:
1. Kyjev
2. Charkov
3. Dnepropetrovsk
4. Ľvov
5. Krivoj Rog
6. Rovno
7. Luck
8. Nikolajev
9. Odesa
10.Sumy
11. Poltava
12. Mirgorod
13. Chmeľnickij
14. Žitomir"


” Je dobré, že aspoň komédia o „červených líniách“ sa zdá byť za nami. Svet sa od srdca zabával pri pohľade na pruhovaný matrac namaľovaný Ruskom. Dosť.”
“Ruska sa už neboja, Rusko už nie je rešpektované. Už som o tom hovoril, ale pochopenie, že všetko nejde tak, ako by sme chceli, je čoraz silnejšie.”


Na dům spadla v Kyjově kvalitní německá raketa Iris? A Český MSM už zítra řekne, že to byla Ruská, jak jinak.. VIZ: https://t.me/newsfrontsk/14575
Podle foto Norský systém z Americkou raketou: https://t.me/casusbellilive/80695?comment=506919
„Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.“ — Ernest Hemingway
+ Naše neohrožená armáda není jednotného názoru, hlavně její velení má evidentně rozkol: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... st-721226?
+ ten náš "náčelník" AČR, která má více generálů než vojáků má jakého dodavatele pro fet? Vojáci cvičí na utopeném tanku Leopard 2, nemají kasárna, sklady munice , které zlikvidovali Pat a Mat prakticky nic a hlavně co zde kdysi bylo tak to rozprodali a nebo darovali. Na Prágl stačí jeden topol kde během několika hodin bude u koně 300 m vody na výšku a švéjkové mají po válce.

+ Aby ste pochopili zmýšľanie bežných ukrajincov. Sledujem videa obyčajných ľudí z Kyjeva. Absolútne nerozumejú dôvodom svojho utrpenia. Odporúčam si vypočuť myšlienkové pochody mladej ženy zrejme z vyššej sociálnej vrstvy, bývajúcej v luxusnom paneláku na 24. poschodí. Po raketovom útoku jej luxusný byt bez vody a elektriky a domov musí šlapať po schodoch. Namiesto toho aby sa zamyslela nad zhubnou politikou Ukrajiny, ktorá ich doviedla na pokraj kolapsu, ona ich obhajuje a niekoľkokrát hovorí “sláva ukrajine”. Všimnite si ako vo všetkých oblastiach zúfalo napodobňujú západný štýl života. https://www.youtube.com/watch?v=t6lXEXIwAJU
Vidite jak to krasne pujde, Rusko dostane co schce, Evropska komise dostane co chce. Vsici budou spokojeny, akorat my chcipneme hlady.
Obrázek

//EDIT:
okrajinský liberální šoubyznys:
Obrázek
okrajinské jídelní menu:
Obrázek
OKRAJINSKÉ HRDINSTVÍ:
Všichni mrtví na videu jsou neozbrojení zajatí ruští vojáci. Všichni vězni byli položeni na zem v řadě a zastřeleni. Masakr vězňů provedli příslušníci 80. specializované brigády ozbrojených sil Ukrajiny (Lvovská oblast).
Obrázek

Z ruských masmedií:
Ukrové v Makejevce postříleli ruské vojáky, kteří se vzdávali (odkaz na videa)
https://military.pravda.ru/1771926-makeevka_plen/

Importní protivzdušná obrana na okrajině = fiasko západní vojenské techniky
https://military.pravda.ru/1771823-rake ... o_ukraine/

+Takhle probihaji valky v zakulisi - vysvětleno za minutu..: https://www.pokec24.cz/video/ukraine-wa ... arracudas/

V Chersone sú po príchode ukrajinských síl vyvesené oznamy: “Učte sa ukrajinský jazyk, pretože vojna sa jedného dňa skončí, ale zvyk zabíjať Rusov zostane.”
Obrázek


Kyjev bez proudu po náletu ruských raket na elektrárny a rozvodny:
Obrázek

Lvov na západě Ukrajiny zcela bez proudu po ruském náletu na elektrárny:
Obrázek

V současné době bojuje Ruská armáda na Ukrajině proti NATO v první řadě a teprve až potom proti Ukrajincům. To je na jedné straně chyba plánování, ale na straně druhé je to pro Kreml požehnání, protože teď už mezi Rusy není nikdo, kdo by pochyboval, že NATO na Ukrajině má své zbraně a ohrožuje s nimi Rusko.
Teď už tomu Rusové věří, protože už to není jen propaganda Kremlu a strašení Rusů, ale je to realita. Právě proto Rusové tak Kreml v operaci podporují, protože hrozba NATO se na Ukrajině opravdu zhmotnila a stala skutečností. Dosazení Surovikina do čela operace tak přinese Ukrajině to, co Surovikin vlastně umí nejlépe: Armageddon! A počátek již vidíme, Ukrajinu bez elektřiny, plynu a vody. To další bude brzy následovat.

https://aeronet.news/video-general-serg ... e-oblasti/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Mezitím..zelenina svítí pořád:
Obrázek
Otázkou je, kde sedí. Zřejmě toho trapaslíka posadili do jeho Toskánské vily :idea:

Ukrowehrmacht dělal čistky u Charkova: https://t.me/wagner_group_pmc/19935?single
Vojáci AFU a bojovníci Krakenu provádí masové čistky, po nichž následovaly popravy civilistů, kteří sdíleli proruský postoj

Ukronáckovska zábava v čase keď odstavili Krym od vody. Všimnite si najmä ten rehot divákov. Sa čudujem že rusom trvalo kým pochopili že s týmto národom sa inak ako silou baviť nedá.
https://t.me/newsfrontsk/14581


Zimní ofenzíva BUDE (kolona ruských tanků se zimní kamufláží už JEDOU)
Kdy ruský gen. přezdívaný "armagedon", Surovikin, zimní přestávku Ukrajincům neposkytne.
A začnu krátkým videem, kdy obrovská kolona ruských tanků se zimní kamufláží míří k hranicím Charkovské oblasti:
https://rumble.com/v1x5miq-obrovsk-kolo ... lasti.html

Natření bílou barvou se realizuje pouze v případě, že se očekává, že invaze bude provedena nejen v zimě, ale hlavně na počátku zimy a nikoliv koncem zimy, jako tomu bylo naopak letos koncem února. Pokud by se Ruská armáda rozhodla přezimovat na Ukrajině, odpočinout si a nabrat síly na jarní ofenzívu, potom by k hranicím s Ukrajinou nebyla přisunována technika natřená bílou maskovací kamufláží.
A nejde o pár kusů techniky, svědkové hlásí po celém Rusku konvoje tisíců a tisíců tanků, které se vlaky přesouvají do západního okruhu Ruska a ve Voroněži a v Rostově je vojáci a natěrači natírají bílou zimní maskovací barvou. Následně potom z Voroněže a Rostova vyjíždí po vlastní ose po silnicích a míří k ukrajinským hranicím.
A dojde k zahájení ofenzívy na Charkovském frontu. K hranicím z ruské strany míří tisíce kusů těžké vojenské techniky, video nahoře zachycuje zimní ruské tanky mířící z Voroněže k hranicím Charkovské oblasti. Charkovská fronta bude tedy jistě znovu otevřena.
Dojde rovněž zcela určitě k opětovnému otevření Severního frontu, který mezi Rusy už spíše dostává název Kyjevský front. Podle našich informací se ale tato severní fronta bude asi v něčem lišit od jarních měsíců. Invaze z území Běloruska zřejmě povede hned ve 3 frontových směrech.
Severozápadní front bude mířit na Lvov a západní hranice Ukrajiny s cílem odříznout Ukrajinu od vojenských dodávek po silnici a železnici z Polska, ČR, ze Slovenska, teoreticky z Maďarska (které odmítá transporty zbraní pro Ukrajinu přes své území) a Rumunska. Další fronta by mířila na Kyjev z oblasti Černobylu podél řeky Dněpr. Třetí front s vysokou pravděpodobností vyrazí z Gomelu v Bělorusku a bude směrovat k levému břehu Kyjeva na Dněpru.
Posledním třetím frontem bude Záporožský front, protože Surovikin bude chtít zezadu obklíčit ukrajinskou armádu na Donbasu a vytvořit kotel, do kterého půjde nasypat všechno, co se najde v ruských skladech. Rozhodnutí o zimní ofenzívě dává logický i strategický smysl.
Současné útoky Ruské armády na energetiku Ukrajinu vyženou z ukrajinských měst většinu obyvatel, aby po zahájení ofenzívy byly při úderech na města co nejmenší civilní ztráty. Většina Ukrajinců prchne na západ Ukrajiny a odtamtud do Evropské unie. Ukrajina potřebovala zimní přestávku, aby se mohla na jaro znovu vyzbrojit, ale Surovikin tento čas Ukrajině neposkytne.
A mezitím, Kyjev buduje bunkry a opevnění severně od Kyjeva
Obrázek
Na bílo natřené tanky jasně ukazují, že ofenzíva přijde už v lednu, anebo dokonce již koncem prosince. Ruská armáda provedla invazi na Ukrajinu 24. února 2022, ale první mohutné přesuny tanků k ukrajinským hranicím se začaly objevovat ve druhé polovině ledna. Nasunování techniky k invazi tak bude trvat zřejmě podobně, tedy 1 měsíc. A to by znamenalo, že zimní ofenzíva by mohla být spuštěna nejdříve buď okolo Štědrého dne anebo těsně po Vánocích. Ukrajinci přitom o invazi už zjevně vědí a na severním okraji Kyjeva horečně budují bunkry a opevnění před očekávanou invazi ze severu.
ČLÁNEK ZDE: https://aeronet.news/video-general-serg ... e-oblasti/
Ruská armáda navíc provádí 6-týdenní výcvik mobilizovaných branců a poslední mobilizovaní byli odvedeni 31. října, o čemž informovala i ruská média. To znamená, že výcvik mobilizovaných skončí okolo 14. prosince, kdy budou všichni vycvičeni. Vystrnadit Ukrajince z měst pomocí útoků na energetickou soustavu je kromě jiného humanitární cestou, jak zabránit obrovským civilním obětem po zahájení ofenzívy.. Od té chvíle je možné očekávat spuštění zimní ofenzívy každým dnem. Všechno, co se momentálně děje na Ukrajině, sleduje jenom jediný cíl: Vyhnání civilních obyvatel z měst za každou cenu, aby města byla maximálně prázdná a bez civilních obyvatel. To je přesně ten cíl těch každodenních útoků na energetickou soustavu Ukrajiny. Ruská armáda nechce zažít masakry obyvatel ve městech, protože generál Surovikin nemá svoji přezdívku “Armageddon” jen tak pro nic za nic. Kdo zůstane ve městě, bude riskovat svůj život. Hlavní údery na energetické systémy jsou přitom vedeny na Kyjev, Lvov, Charkov, Dněpropetrovsk a Záporoží. A to všechno budou cíle zimní operace.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Ruská armáda, (jak se nám snaží namluvit), si na Ukrajině vede špatně a utrpěla desítky tisíc mrtvých a ztrát, když byla poražena "lepší" ukrajinskou armádou vybavenou západními (většinou americkými) zbraněmi.
Touto linií nás krmí stejná korporátní média a globalistické elity, které tvrdily, že spásné "vakcíny" proti (lži) kovid jsou stoprocentně bezpečné a účinné..
Nemělo by nikoho překvapit, že nově zveřejněná analýza nejenže vyvrací všechny nesmysly týkající se údajné vojenské neschopnosti Ruska, ale také poukazuje na to, že Moskva dramaticky rozšiřuje velikost svých sil a chystá se je vybavit raketami schopnými jaderných střel, které jsou tak rychlé, že proti nim neexistuje žádná věrohodná protiraketová obrana, dokonce ani vychvalovaný americký Patriot 3 nebo izraelské systémy Iron Dome.
"Rusko oznámilo, že zvýší počet svých vojáků z 1 milionu na 1,5 milionu. Západní tisk neustále vypouští propagandu, že je to všechno proto, že Rusko ztratilo dynamiku a mnoho vojáků na Ukrajině," poznamenal tento týden Martin Armstrong z Armstrong Economics.
https://www.armstrongeconomics.com/worl ... to-expand/
"Již dříve jsem informoval, že zdroje z Ukrajiny, nikoli z Ruska, uvádějí počet mrtvých přes 100 000 ukrajinských vojáků. To bylo i v návrhu projevu šéfa EU, ale bylo to odstraněno, aby se udržel obraz, že Ukrajina vítězí."
"Neříká se zde, že Polsko dostalo od USA pokyn zvýšit počet svých vojáků ze 100 000 na 250 000, čímž se stane největší silou v NATO. Z Varšavy je to do Moskvy pouhých 14 hodin jízdy. To kromě plánů NATO na začlenění Finska a Švédska také sehrálo roli v tomto rozhodnutí," poznamenal dále Armstrong.
Pro jistou perspektivu Armstrong upozornil, že "Čína má asi 2 miliony a USA asi 1,4 milionu", zatímco "Severní Korea má 1 280 000 aktivních vojáků a dalších 600 000 v záloze" a "Bělorusko má armádu jen 62 000 vojáků a 344 750 v záloze". Jeho údaje o americké armádě jsou však chybné; jeho údaj 1,4 milionu je současná aktivní složka. V záloze je asi 800 000 záložníků, z nichž ne všichni jsou "pohotovostní zálohou".

"V současné době je v Rusku dvakrát ročně povoláváno 120 000 až 140 000 mužů na jednoroční povinnou vojenskou službu," píše Armstrong. "Začíná být zcela zřejmé, že Západ chce válku. Po míru vůbec netouží. To změnilo pravidla hry."
"Západní tisk stále vypouští jen propagandu o vítězství Ukrajiny, zatímco ignoruje mobilizaci NATO, která jasně předjímá válku," dodal. "V roce 2023 to nebude jen o Ukrajině. Musíte být slepí, abyste neviděli, že Západ se jasně připravuje na válku.

"Na to nyní reaguje Rusko. Vzhledem k tomu, že Polsko zvyšuje počet svých vojáků na 250 000, představuje to pro Rusko vážnou hrozbu," poznamenal dále.

Armstrong zároveň upozorňuje, že Putinova armáda studuje výkonnost amerických zbraňových systémů, které dostává Ukrajina, aby mohla modernizovat své vlastní síly, i když opět platí, že Ukrajina nedostává nejlepší systémy, které má americká armáda. Přesto je to lekce, kterou si Putin bere.

Nakonec poznamenává, "že Rusko začne nasazovat další hypersonické zbraně, přičemž uvádí, že první válečná loď vybavená nejmodernějšími hypersonickými střelami Zircon bude uvedena do provozu námořnictvem příští měsíc. Není pochyb o tom, že obrana proti ruským hypersonickým zbraním pravděpodobně není možná.

"Rusko používá některé hypersonické střely na Ukrajině. Mezi našimi zdroji se soudí, že to mohlo být spíše k zastrašení NATO a Spojených států," dodal.

Jediné, co může hypersonickou raketu zastavit, je rychlejší raketa nebo nejlépe laserové zbraně, které se pohybují rychlostí světla - nejrychlejší známý způsob cestování v našem světě.
A vezměme si ZIRCON – jedná se o hypersonickou střelu řízenou scramjetem s plnou manévrovatelností k cíli, která letí rychlostí 25 Machů. Až do poloviny minulého roku generálové Pentagonu tvrdili, že taková technologie nikdy nebude existovat. 25 Machů je 25násobek rychlosti zvuku. USA nemají nic, co by dosahovalo poloviční rychlosti, a nic, co by bylo manévrovatelné k cíli..


Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Ruská odplata za Makiivku. A vzali to z gruntu:
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=iKSvDOZg8WM
=Cílová oblast : Kramatorsk=
Zabito přes 600 okrajinců..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek
Kyjev utrpel bolestivé prielomy v obrannej línii na Donbase
https://sk.news-front.info/2023/01/09/k ... a-donbase/
Ozbrojené sily Ruskej federácie dosiahli rozhodujúce úspechy v Soledare a Arťomovsku, dôležitých strategických bodoch, ktoré sa ukrajinské velenie snaží udržať za každú cenu, a to aj z politických dôvodov.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

VIDEO: Děsivé záběry ruského výsadkáře v epické bitvě ..

https://aeronet.news/wp-content/uploads ... ht.mp4?_=1

Ruské sociální sítě byly ve středu doslova ve varu z uveřejněného videa ruského výsadkáře, který zveřejnil nahrávku z kamery GoPro na své přilbě, jak během ruského útoku na obklíčené ukrajinské jednotky u města Kremennaja jeho jednotka vtrhla do zad ukrajinským zákopovým liniím, což ukrajinští vojáci nečekali, protože nemají komunikační techniku, nemají vybavení, nemohou komunikovat a jsou velmi řídce rozprostřeni po obrovském území.

Ruští výsadkáři vtrhli ukrajinské armádě do zad od severozápadu, což vojáci zakopaní v lese vůbec neočekávali a strhla se obrovská bitva, která byla naplněna chaosem z ukrajinské strany. Uveřejněné záběry ruského výsadkáře zachytili naživo zastřelení dvou vojáků v ukrajinském okopu, kterým skupina ruských výsadkářů vtrhla do zad. Výsadkář hodil směrem k okopu Ukrajinců granát a vzápětí vyrazil dopředu. Video není pro slabé povahy, zachycuje zastřelení dvou vojáků z bezprostřední blízkosti!

V okopu našel dva vojáky, kteří leželi a očekávali útok z opačné strany zepředu, nikoliv zezadu. Třetí voják v okopu ležel na zemi a byl zjevně již mrtvý po předchozím zásahu granátem. Oba zbylí vojáci byli zjevně po explozi granátu otřeseni a dezorientováni. Do okopu ale granát nespadl, protože to by nikdo nepřežil. Padl podle všeho těsně vedle okopu. Ruský výsadkář začal na oba vojáky křičet, aby odložili zbraně, ale dezorientovaný ukrajinský voják nechtěl svůj samopal pustit, i když ruský výsadkář mu zbraň velmi riskantně vytahoval z rukou. Ukrajinský voják křičel, že oni jsou přece jejich! Ukrajinský voják byl naprosto dezorientovaný a myslel si, že když voják přichází zezadu, že je to Ukrajinec z týlu a nikoliv ruský nepřítel. Zbraně se nechtěl vzdát.

Druhý voják, který seděl vedle Ukrajince, se náhle rozpovídal a ve zvuku okolní palby a střel zaznělo slovenské “Nie, choď do piče!” a ruský voják křičel na Ukrajince, aby mu okamžitě a hned dal tu zbraň. Voják sedící vedle Ukrajince, když začal mluvit a natahovat ruce k ruskému výsadkáři, tak levou rukou sáhl na zbraň a položil ji kousek od sebe, ale ruský výsadkář ve stresu, jakmile viděl, že se dotkl zbraně, tak zahájil palbu a oba dva vojáky, kteří se odmítli vzdát, na místě zastřelil. Jednalo se podle všeho o omyl, oba vojáci byli dezorientovaní z toho, že výsadkář přišel zezadu do jejich týlu a mysleli si, že ruský voják je Ukrajinec. To je prostě surová tragédie války...

Bitva o město Kremennaja je jednou z nejzuřivějších bitev posledních dnů na Donbasu, přirovnat se dá pouze k bitvě o právě Rusy dobytý Soledar. Na ukrajinské straně slouží několik stovek českých a slovenských žoldáků, kteří se nachází na obranných liniích Artěmovsk – Soledar – Seversk, dále Kremennaja – Svatovo a Kupjansk. Na těchto obranných liniích podle informací naší redakce od ruských novinářů bojuje většina žoldáckých útvarů z celé EU a Rusové na sociálních sítích slovanské jazyky a přízvuky žoldáků přisuzují univerzálně a omylem jen a pouze Polákům, ale právě v tomto videu máme velmi silné podezření, že jeden z těch vojáků na videu, který pronesl tu nadávku, je s vysokou pravděpodobností Slovák, což nám potvrzují i slovenští čtenáři našeho serveru, že nadávka opravdu byla slovenská.

POKRAČOVÁNÍ INFO+ČLÁNEK, ZDE:
https://aeronet.news/video-desive-zaber ... o-zoldaka/
Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Arestovič a Ukrajinská raketa - prohlášení. A na sítích mu to dávají ukáčka pěkně sežhrat.
https://t.me/neCT24/24886
https://t.me/rusvesnasu/24467
Poradce prezidenta Ukrajiny Olexij Arestovyč včera potvrdil, že to spadla (zase) okrajinská raketa na obytný dům!
Obrázek
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Kdo chce táhnout "na Rusko" tak ať ví, co ho v reálu čeká - Stovky ukrajinských mrtvol v každé čtvrti v SOLEDAR:
https://odysee.com/@RT:fd/gazdiev_soledar_17:e

Je to márnice - pod širým nebem, naštěstí je zima, tak to tam tak "nehnije". Ruský masomlejn jede stále na plné obrátky, každou hodinu jsou další a další těla, říká reportér. A pokud někdo, do této války chce, za cizí zájmy s pokračujícícm ničení budoucnosti, tak pro mě za mě.. Protoře, přesně takhle dopadne každý řadový vojáček, který předtím hrál jen počítačové hry. Ať si to ale napřed natrénuje pěkně doma, stačí deset dní s celtou spát venku, nafasovat jen nůž a zapalovač!A dokážete asi odhadnout sami, proč je na seznamkách tolik okrajinek se statusem "rozvedená" ... :-)

ALE AŤ PŘESTANE NAŠI ZEMI NIČIT, AŤ SI TAM JDE SÁM A NETAHÁ S SEBOU DOLŮ NÁS OSTATNÍ, KTEŘÍ OODMÍTÁME TOTO ŠÍLENÉ DIVADLO! Zkusím to tu dát pro připomenutí, ještě jednou:
Zapomeňte na tu frašku s politikou, ta nic nevyřeší. Nic z toho, na co se zaměřujeme, nic nevyřeší! Politicky vás z tohoto nikdo nedostane!! Veškerá politika je jen divadlo… veškeré země jsou divadlem. Všechny války jsou vykonstruované… není žádný důvod, aby kdokoliv bojoval s kýmkoliv jiným.
=!To vše je divadlo, které nás má rozptýlit, aby během toho pokračovali v zavádění totálního systému kontroly!=
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Objevilo se video, jak se na Ukrajině zachází s mrtvolami vlastních vojáků. Mrtvoly bojovníků se jednoduše pomocí bagru vyhrabou ze zadní části náklaďáku. A jako odpadky se hází do jedné společné jámy.

zde: https://t.me/marsalMalinovskij/1132
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Banderovské Ozbrojené síly se chystají použít v Bachmutu zakázané chemické zbraně:
https://t.me/RVvoenkor/37617
Banderovský nacistický Madyar zveřejnil video s chemickou municí pro UAV a „naznačil“, že Banderovci se chystají je použít.
Dříve militantní zveřejnili záběry přípravy dronů s tlakovými láhvemi.
Tehdy se přesně nevědělo, co ozbrojené síly ve svých provizorních bombách použily, nyní ale jejich vůdce potvrdil, že v kontejnerech jsou chemické zbraně
https://rusvesna.su/news/1675617138
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

V Ugledare ukrajinskí vojaci zastrelili poľských žoldnierov. Ukrajinské jednotky v Ugledare zastrelili skupinu poľských žoldnierov.
https://sk.news-front.info/2023/02/07/v ... oldnierov/
Oznámil to vojensko-politický expert, poradca šéfa Doneckej ľudovej republiky Jan Gagin.
„Podľa našich informácií zastrelili ukrajinské jednotky v noci z nedele na pondelok v Ugledare skupinu zahraničných vojakov, pravdepodobne to boli Poliaci. V posledných týždňoch sú konflikty medzi ukrajinskými a poľskými jednotkami čoraz častejšie. Dôkazom toho sú informácie rozviedky vrátane vysielačkových odposluchov,“ povedal Gagin agentúre TASS.
Už skôr sa objavili informácie, že poľskí žoldnieri podnikli niekoľko neúspešných útokov v krasnolimanskom smere, po ktorých odmietli zaútočiť. Aby ich povzbudili k opätovnému útoku, vyslali k nim skupinu ukrajinských nacistov „aby obnovili disciplínu“. Poliaci argumenty nacistov nepočúvli a jednoducho ich zabili.

Niektorí vojnoví zajatci zadržaní pri Ugledare tiež potvrdili vážne konflikty medzi poľskými žoldniermi a ukrajinskými vojakmi. Dôvody boli rôzne, vrátane pomsty za pokus Poľska o drancovanie krajín západnej Ukrajiny.


Ukrajinská armáda je u konce svých sil a rozhodla se, že proti Rusům v Bachmutu nasadí mezinárodně zakázané nervově-paralytické chemické zbraně. Již od druhé poloviny ledna začali ruští vojáci hlásit, že Ukrajinci v okolí Bachmutu nasadili chemické zbraně, které způsobují závratě, mdloby, zvracení, ale v případě přímého zásahu, když kanystr s nervovým plynem dopadne blízko vojáka a ten se nadechne plynu nebo se mu dostane do očí, nastává úděsná paralýza a smrt vojáka, které předchází křeče celého těla.
Záběry z ukrajinského dronu, který kanystr s látkou na ruského vojáka shodil, jsou opravdu děsivé a jsou doplněné debilní ukrajinskou písní Utopím se (Піду втоплюся) od Andrije Nikolajčuka. Video se objevilo na Twitteru v úterý nad ránem:
https://aeronet.news/wp-content/uploads ... FU.mp4?_=1

V pondělním v rozhovoru pro ruskou televizi Denis Pušilin, úřadující gubernátor Doněcké lidové republiky, uvedl, že jeho úřad dostává zprávy o možném použití chemických zbraní “již nejméně dva týdny“:
https://www.rt.com/russia/571039-ukrain ... l-warfare/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Takhle dopadla jedna DANA na Ukrajině: https://t.me/casusbellilive/92470

A v lyžiarskom stredisku v Karpatoch už ukrajinskí vojenskí úradníci rozdávajú mobilizačné povolania:
https://t.me/casusbellilive/92613

Brutální odlov mobilizovaných na ulici Oděsy: https://t.me/swodki/227005

Rusové zničili na frontě už 8 ukrajinských mobilizačních vln a tato 9. vlna už čerpá nové mobíky z ničeho. Kyjev nutně potřebuje 500 000 až 1 milion nových vojáků, a ty prostě doma už nesežene. Ukrajina bez vojáků členských zemí NATO tento rok už nepřežije.

Obrázek
Všechny zprávy a informace nasvědčují tomu, že Rusko v příštích dnech zahájí ofenzivu proti okrajině = bude ve srovnání s únorovou 2022 mnohem rozsáhlejší a vybavenější, ale bude postupovat pomaleji a metodičtěji..
Tato ofenziva se nazývá “Den Z” a této ofenizvy se zúčastní: více než 700 letadel, 1 800 ruských tanků a 500 000 vojáků, přičemž cílem všech těchto akcí je svrhnout alzácký režim, který funguje jako prostředník snah NATO odstranit Rusko z mapy světa. Rusko je zřejmě na pokraji zahájení jak velké ofenzívy proti okrajině, tak – potenciálně – i “preventivního” jaderného úderu proti USA a cílům NATO.


= Takže, 1800 tanků, 700 letadel, 500 000 vojáků = vše připraveno k útoku…
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Bachmut/Artjomovsk kotel je temer dokoncen. Zbyva cca 2 km do uplneho uzavreni. okrajinci prchaji dokud to jde.
https://www.youtube.com/watch?v=QsKIwc9aZKk

Pokračující válka, v pozadí instalace 5G a 6G sítí, digitalizace ekonomiky…
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Zde jsou záběry Ruského Awacs v Bělorusku , o kterém tvrdil nečeský MSM, že je zničený. Dnes ho opět použili na sledování cílů na Ukrajině. Největší tupouny ze sebe udělali soudruzi na armywebu?
https://t.me/newsfrontsk/17499
Zatím to ještě není potvrzeno, ale pokud je to pravda tak co ty ostatní tanky. První Leopard na Ruské straně i s Polskou posádkou. Mají být ty polské 60 tunové krámy u Bachmutu. Mluvil o tom Prigožin.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

VIDEO 1min: https://rumble.com/v2bldny-jevgenij-pri ... c-sta.html
Obrázek
Šéf PMC Wagner Jevgenij Prigožin natočil na střeše v Bachmutu šokující vzkaz pro Zelenského, aby umožnil evakuaci starců a dětí z obklíčeného města! Wagnerovci ukázali na kameru čerstvě zajatého staříka a dva teenagery, kteří byli proti Wagnerovcům nasazeni jako Volkssturm v civilním oblečení, bez výcviku a dokonce bez velení! Z obklíčeného Bachmutu vede už jen poslední cesta. Ukrajinské vojenské správy už nemají dospělé muže do bojů na frontě a Kyjev prý brzy požádá Evropskou unii a NATO o urychlené dodání vojáků na Ukrajinu pod záminkou tzv. Asistenčních misí!

Celý článek, zde: https://aeronet.news/video-sef-pmc-wagn ... eho-mesta/

=SLÁMA U KRAVÍNA! HEMEROIDŮM SLÁVA!!=
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Přímý důkaz použití chemických zbraní shazovaných okrajinci z dronu!!
https://t.me/casusbellilive/95724

Realita války, Ukrajinci se střílí mezi sebou!!
https://t.me/RVvoenkor/39907

Ustupující okrajinské jednotky dostávají na prdel!!
https://t.me/RVvoenkor/39845
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Ukrajinci střílí do zad své, kteří se jdou vzdát:
https://t.me/kedmi/35554
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Něco i z druhé strany.. 16sekund - Záběry ruských stíhaček z bezpilotního systému Sparta. Ukrajinský voják prosí o slitování. Aby jej nezabíjeli – dívajíc se přímo do kamery dronu:
https://t.me/grey_zone/17886
"Sám velitel jednotky v komentáři k videu, na němž je ukrajinský voják zabit a požádán, aby to nedělal, opakuje, že ve válce často není místo pro lidskost, a to ani pro zajatce, ani pro zraněného či neozbrojeného vojáka."
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

RM-70 Made in Czechia zasáhl civilisty:
Obrázek
https://dan-news.ru/en/photos/donetsk-c ... cher-fire/

Zřejmě Ruská propaganda. Prý se takto zachovala k ženě s dítětem hlídka UA vojáků...Fašisti? Ti tam přeci nejsou...
https://twitter.com/MedvedTata/status/1 ... NS4Xg&s=19
Žena s malým dítětem je zastavena za údajné předjíždění kolony. Voják ji nazve "lůzou", vynadá jí, že neumí ukrajinsky (počkat, já myslel, že na Ukrajině se může mluvit rodným jazykem), vyhrožuje jí, nadává jí a začne střílet. "Ukrainskyi Mir" v akci.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Obrázek

https://www.youtube.com/watch?v=WJqchJMW9Ok
Takhle vypadá česká pomoc zbraní okrajině v realitě..

Ty komentáře stojí taky za to... (níže překlad částí textu z komentářů):
Вы выбрали это правительство
Чехия , Словения - разницы нет , если ваше прилетело!
Ужасно, как может мир закрывать на это глаза и молчать. Чехия !!
Но разве Чехия это не демократия и не вы выбрали это правительство?
Эти преступления будут зафиксированы и потом суд настигнет всех тех, кто был причастен к этим ужасным действиям, Чехия!


"Tuto vládu jste si vybrali.
Česká republika, Slovinsko - je jedno, jestli dorazila ta vaše!
Je šokující, jak před tím svět může zavírat oči a mlčet. Česká republika!!!
Ale není snad Česká republika demokracií a nezvolili jste si tuto vládu?
Tyto zločiny budou zaznamenány a soudy pak doženou všechny, kdo se na těchto hrůzných činech podíleli, Česká republiko!"
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Z NETU
Převzato z diskuse:

U Khersonu, kde se ocekava Ukrajinska_jarni_ofensiva (TM) se ruska armada stahla a prestala hlidat most pres Dnepr. AFU ihned obsadila most a vojaci zacli budovat opevnene predmosti na “dobite ruske strane”. Na pozice takto koncentrovanych AFU sil, pristala 500kg bomba:
https://youtu.be/Ucvm_-j_ubw?t=18

Dale probiha zacistovani Bachmutu-Artjomovska. Mesto je nyni doslova srovnane se zemi. Ve videu je pekna infografika o vysokokapacitnich bombach. Vyrok Putina o pomalem stpnovani bolesti je stale platny. Mnozstvi typu a zasoby techto ruskych mega bomb je pro vetsinu cechu prekvapeni. (hadam ze pro atomizovane ukrajince rovnez)

Vyroba techto specialnich bomb FAB bezi na plne obratky:
https://www.youtube.com/watch?v=wMMVZWxgigA
a vyroba raket:
https://www.youtube.com/watch?v=8dogDk-a83o

Moznost ze by Rusku do tydne dosla munice, jak hlasi zapadni nosati analytiici jiz vice nez rok, je cira propaganda.


(překladačem bez oprav)
Jevgenij Prigožin (šéf PMC Wagner) učinil naléhavé prohlášení:
https://t.me/kedmi/38071
Dnes ráno náš ruský voják vyhodil do povětří muniční sklad a přešel na stranu ozbrojených sil Ukrajiny. Tato spodina zradila svou vlast a všechny své soudruhy, ihned po zničení skladu zrádce prozradil nepříteli polohu našich již neozbrojených oddílů. Ozbrojené síly Ukrajiny pokračovaly v útoku ve stejnou hodinu, protože podpora z Wagnerovy SVS dorazila včas, naši kluci se téměř vzdali, Zůstali neozbrojeni a bránili se ze všech sil. Jakmile dorazil Wagner, oddíl ozbrojených sil Ukrajiny byl během několika minut obklíčen a dostal se pod těžkou palbu, orchestr prostě roztrhal nepřátelské pozice, Wagner nikdy neukázal tak dobře koordinovanou práci. Zrádce byl odtajněn a zadržen během hodiny, během výslechu nám řekl, proč a jak to všechno udělal. Nyní se všichni aktivně snaží tyto informace skrýt, snaží se zavřít ústa a zablokovat všechna moje prohlášení v médiích, ale věřím, že lidé by měli znát krysu od vidění! Proto jsem ve svém kanálu “Prigozhin v Telegramu” zveřejnil úplný záznam výslechu zrádce a všechny informace o něm. Vyzývám všechny, aby se blíže podívali na své spolubojovníky, tato válka nám ukazuje, že i mezi našimi vlastními může být zkorumpovaná krysa “

U Bachmutu se hromadně vzdávají ukrajinští vojáci a proto je nutné připravit čecháčky na jarní ofenzívu:
https://youtu.be/8iGDJa8xfrc


Prehlad počtov mobilizovaných podľa oblastí v Ukrajine:
Obrázek
https://youtu.be/lcN5K0KhOSA?t=733
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Wagnerovcům se 26.4. podařil přesný zásah ukrajinského tanku dělostřeleckým granátem. Zřejmě užili řízenou munici Краснополь (50 kg, odklon 2m, pravděpodobnost zásahu 96%, navádění laserem). Následný výbuch střeliva v tanku stroj zcela rozmetal. Místo události: západně Bachmutu.
https://t.me/grey_zone/18462

VIDEO: Ukrajinci spatřili nohu atomového hřibu na obzoru nedaleko Pavlogradu a padali k zemi v domnění, že to Rusové spustili a začala jaderná válka! Ve skutečnosti Rusové trefili muniční sklad Ukrajinců na chystanou ofenzívu, která možná vůbec nebude:
https://aeronet.news/video-ukrajinci-sp ... cni-sklad/
Peníze pro vůdce a předáky Ukrajiny budou, i když Ukrajina postupně už nebude. Pokud dojde na varování Sergeje Naryškina, že ukrajinským plánem B je právě partyzánská a sabotážní činnost uvnitř Ruska, potom se bude jednat o zopakování palestinského scénáře po roce 1948.

3min info video: Ruský smrtící útok na ukrajinské jednotky; téměř 500 vojáků zabito, vyhozen do vzduchu celý vlak...
https://www.youtube.com/watch?v=GymQfciT2Xs

Výsledky mohutného nočného úderu na objekty Ozbrojených síl Ukrajiny v Pavlograde:
https://t.me/newsfrontsk/19898
Fotografia ukazuje následky detonácie ukrajinských rakiet po útoku. Oblasť bola napadnutá siedmimi raketami, z ktorých niektoré „zničili protivzdušnú obranu“, ako povedal šéf regiónu Sergej Lysak.
V Pavlograde bol tiež podľa neho poškodený priemyselný podnik, došlo tam k požiaru. Poškodených bolo asi 100 rôznych budov (opäť po detonácii rakiet ukrajinských ozbrojených síl).
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

V noci ze 15.5. na 16.5. útok 40 raket na Kyjov a k tomu 6 kindžalů. Prý zasáhli i Patrioty videa na více stránkách na Telegramu. A uranový prach šel 13.5 kam ptají se Kyjova vlády střední Evropy.
https://t.me/selskyrozum/38854
https://t.me/selskyrozum/38855
https://t.me/casusbellilive/107413
Obrázek
Tak ty patrioty měly být ve skutečnosti nejnovější verze:
https://www.hlavnespravy.sk/kinzal-vyhr ... mu/3141084

+Při útoku na boční linie Wagnerovců u Bachmutu 12.5 mělo zahynout 1724 vojáků Ukrajiny:
https://t.me/casusbellilive/107517

Běloruské jednotky jsou uvedeny do pohotovosti č. 1
https://rusvesna.su/news/1684164590
Lukašenko dorazil na centrální velitelské stanoviště vzdušných sil a sil protivzdušné obrany a uvedl, že armáda byla uvedena do pohotovosti po incidentech v Brjanské oblasti, kde byla v sobotu sestřelena 2 ruská letadla a 2 vrtulníky. Vojáci jsou již několik dní ve stavu nejvyšší pohotovosti, v sobotu byli převedeni do pohotovosti číslo jedna. “Tři dny po událostech poblíž nás – v Brjanské oblasti, kdy byla sestřelena 4 letadla. Jsme nuceni reagovat. Od té doby jsme, naši vojáci, ve stavu nejvyšší pohotovosti,“ řekl prezident Běloruské republiky.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 453
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: "SKUTEČNÉ" zprávy z Ukrajiny + Výpovědi obyvatel! /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Aktuální situace v Doněcku: Ukrajina ostřeluje civilisty a porušuje Ženevskou konvenci
https://otevrisvoumysl.cz/aktualni-situ ... -konvenci/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět