Objevil jsem web "8billionangels.org" = kde se uvádí info o populaci + info o počtu obyvatel na "udržitelné úrovni" ?!

Konspirační a nekonspirační debaty o NWO
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 591
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Objevil jsem web "8billionangels.org" = kde se uvádí info o populaci + info o počtu obyvatel na "udržitelné úrovni" ?!

Příspěvek od CZkotas »

Našel jsem tento web (něco jako Deagel.com): https://8billionangels.org/earthovershoot/map.html

A když vyberete ČR, uvidíte toto:
Obrázek
+ Prozkoumejte tam i popis, o ČR je tam napsáno toto:
"Česká ekonomika zůstává jednou z energeticky a uhlíkově nejnáročnějších ekonomik v OECD díky své silné průmyslové základně a závislosti na uhlí."
"Nejběžnějším způsobem nakládání s odpady zůstává skládkování."
"Růst populace se každoročně mírně zvyšuje díky imigrační politice, která v posledních deseti letech umožnila příchod dvanácti až padesáti tisíc nových občanů ročně."

Na obrázku tam mají Mosteckou ulici v Praze vedoucí ke Karlovu mostu. A na obrázku jsou převážně turisté = taková foto manipulace, která má dokazovat přelidnění..
Obrázek
Populace - 10.665.700
:VS:
Udržitelný počet obyvatel - 4.303.704
= takže snížení o 6.361.996 počet obyvatel?
Hele, to spásné "ko*kovid očkování" má u nás v ČR přes 60% lidí. Když spočítáte nahrubo počet obyvatel minus ty "očkované" (10,5mil. minus 6mil.=4.500.000), tak dostanete podobný výsledek, co se tam uvádí v "udržitelném počtu"... Z čeho mě trochu mrazí je fakt, že ke stejnému závěru dojdete i ze Slovenskem. Když odečtete průměrný počet obyvatel od počtu "naočkovaných" vždy dostanete +- podobné číslo jak se tam uvádí v "udržitelném počtu". Je to minimálně zajímavé :idea:
Co když jsou.. Odpůrci vakcín od začátku celou dobu těmi ... VYVOLENÝMI?


A že by se těmi plány už ani netajili? Už je možné všechno..

United States of America
Population 327,096,000
Sustainable Population 137,299,556

Czech Republic / Czechia
Population 10,665,700
Sustainable Population 4,303,704

.....
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
arwi
Příspěvky: 24
Registrován: 09 dub 2022, 17:20
Jméno a příjmení: Josef Kodada

Re: Objevil jsem web "8billionangels.org" = kde se uvádí info o populaci + info o počtu obyvatel na "udržitelné úrovni"

Příspěvek od arwi »

Spíše to bude web někoho jako Kulveit, tzn. vlhký sen nějakého "datového vědce", kdy data jsou totálně vycucané z prstu na základě nějakého algoritmu nakrmenými vhodnýma vstupníma proměnnýma.
Myslím si to na základě toho, co takový web ukazuje například o Austrálii, Brazílii, nebo třeba Kanadě.
Odpovědět