Třídění/recyklace je hra a podvod .. + pravda o plastových taškách vs papírových

Konspirační a nekonspirační debaty o NWO
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 620
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Třídění/recyklace je hra a podvod .. + pravda o plastových taškách vs papírových

Příspěvek od CZkotas »

Recyklace je podvod, jehož cílem je podpořit dodržování předpisů. Třídění odpadků do různých plastových krabic je stejně jako covid-19 tréninkovým programem sociálního kreditu.

Od samého počátku jsme všichni vybízeni, aby jsme třídili veškerý odpad a aby všechny lahve a plechovky vypláchli čerstvou vodou z kohoutku - nikdo, kdo k tomu vybízí, si zřejmě neuvědomuje, že voda je jednou z nejvzácnějších a nejcennějších komodit na světě.

Recyklace se opakovaně ukázala jako zcela zbytečná. Velká část plastů, které jsou pečlivě sbírány a tříděny, je následně svážena obrovskými nákladními automobily, které spotřebovávají naftu. Po sběru se vytříděný odpad vyváží do Číny, Turecka, Nizozemska a Polska. Velká část z něj je pak spálena, protože není komerčně smysluplné snažit se odstranit kontaminující látky a následně materiál přeměnit na něco užitečného a prodejného.

Je záhadou, proč si někdo myslí, že je "ekologičtější" používat nákladní automobily a lodě k přepravě recyklovaného odpadu na vzdálenost tisíců kilometrů, aby mohl být spálen, než ho pálit doma. Recyklace skla je nesmyslně neefektivní, protože sklo je velmi těžké a při jeho přepravě se spotřebuje velké množství nafty.

Kelímky od jogurtů jsou vyrobeny z polypropylenu a kvůli předpisům o bezpečnosti potravin je nelze přeměnit zpět na potravinové obaly. Shromažďování potravinového odpadu v plastových krabicích se ukazuje jako neuvěřitelně účinné, protože láká potkany a umožňuje jim rychlejší rozmnožování a růst. Většina obcí má dnes díky recyklaci vážné problémy s potkany.

V roce 2022 se v médiích náhle (a velmi opožděně) začaly objevovat příběhy o tom, že recyklovaný materiál byl po odvozu do zahraničí vyhozen na skládku.

Mám podezření, že si jen připravují výmluvy, aby mohly zastavit drahý, naftu spotřebovávající recyklační nesmysl. A budou probíhat bitvy mezi, kteří si uvědomují roli recyklačního podvodu při školení naší poslušnosti, a těmi osvícenými, kteří si (konečně) uvědomují, že recyklace nikdy nebyla nutná a vždycky to byla ztráta času, peněz a energie všech.

Jeden známý pálí všechny odpadky na své zahradě. Tvrdí, že se chová k životnímu prostředí šetrněji než kdokoli, kdo recykluje. 'Jejich odpadky se sbírají v naftovém náklaďáku, vozí se tisíce kilometrů a pak se spálí,' vysvětluje. "Já pálím odpadky tady, takže dělám mnohem menší škody než ti recyklační blázni.

A má pravdu.
Vzdor - ne podřízení se.
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 08 led 2023, 10:55, celkem upraveno 1 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 620
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Třídění/recyklace je jen hra a podvod

Příspěvek od CZkotas »

Plastové tašky
Na světě neexistuje materiál, který by byl tak nenáviděn jako plast. Tato nenávist je však nesmyslná. Udivující je, že politici trvají na tom, že ignorují své vlastní odborníky.
Už v roce 2005 skotská vláda oznámila, že při výrobě papírových tašek se spotřebuje čtyřikrát více vody než při výrobě plastových tašek (voda je jednou z nejcennějších a nejvzácnějších komodit na planetě).
A studie britské agentury pro životní prostředí z roku 2011 zjistila, že papírové tašky přispívají ke globálnímu oteplování třikrát více než plastové tašky (nevěřím, že globální oteplování existuje).
A přesto byl plast označen za "jednu z největších ekologických pohrom naší doby".
A země bude lepším místem, pokud se zakážou plastové tašky a brčka. Budou se raději kácet stromy na výrobu papírových sáčků a malých dřevěných vidliček.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět