Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 162
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Pravda je neustále pod útokem, čtěte nezávislé (alternativní) zprávy, dokud ještě můžete!
Naše česká proamerická dezinformační fronta na spásné "vakcíny" je od začátku směšná..
Obrázek
Úvod:
Téměř denně se objevují hororové příběhy o kovid ústrcích. Zveřejněné dokumenty společnosti Pfizer jen potvrzují to, co víme už od roku 2020. Nyní už nemůže být pochyb o tom, že očkovací látky, jak bylo předpovězeno, působí nekonečně více škody než užitku. Lidé, kteří propagovali a podávali tyto “injekce,” by měli být ve vězení. Existují důkazy, že očkování může ovlivňovat vaječníky a vysvětlovat nárůst rakoviny vaječníků. Na celém světě ignoranti a podplacení lidé nadále trvají na tom, že “očkování” proti kovid nepředstavuje žádné riziko. Média nadále popírají a zamlčují pravdu.
Já nevěřím nikomu, kdo pracuje pro jakoukoli vládu. Nevěřím nikomu (masmédia, cemperátoři..), kdo je placen vládami. Žijeme ve světě, kde nic není tak, jak se zdá.
Nezapomeňte: “Nebudete nic vlastnit a budete šťastní” je mantra velkého resetu. Vše, co se děje, se děje záměrně. Museli byste být stejně hloupí nebo zaujatí jako popírající zaměstnanec BBC/CNN PRIMA/NOVA/ČT/SEZNAM..., abyste si mysleli, že se věci dějí náhodou. Politici jsou dnes pouhými nastrčenými osobami pro spiklence z řad miliardářů, kteří nejsou spokojeni se svým bohatstvím. Chtějí všechno: všechny peníze a všechnu moc. Žijeme ve světě, kde je všechno předurčeno k tomu, aby bylo mnohem, mnohem horší.

A pamatujte si: nic se neděje náhodou. Obávám se, že těm z nás, kterým záleží na svobodě, se čas krátí.
Jediný způsob, jak tuto válku vyhrát, je šířit pravdu tak rychle a tak široce, jak jen můžeme..


“Tradičně se říká, že vlády obětují několik málo lidí, aby ochránily životy a zájmy mnoha.
V novém světě “švabův” zákon říká, že obětujeme mnohé, abychom ochránili finanční zájmy několika.”

A na mantru, co vymysleli média, kdy “antivaxer = odmítač:"
Když je někdo “odmítač,” tak ten druhý je pak co, “přijímač?!”

A jak někdo může být “odmítačem” dobrovolné vakcíny…Většina “odmítačů” jsou lépe seznámeni s riziky.

A co takhle vylhané data ohledně úmrtí.. Já od týdne 2/2022 jsem se rozhodl, že budu provádět snímky dat z jednotlivých týdnů budu je potom porovnávat později s těmi samými týdny, ale již zmanipulovanými a náležitě někým upravenými po několika týdnech.
Zde mé orig. data (před úpravou =ministerstva pravdy=):
https://postimg.cc/JsGt70Vq

Takže, zdokumentoval jsem osobně během několika týdnů statistiky osob na JIP v českých nemocnicích a jejich rozdělení podle očkovacího statusu a to přesně podle milion obyvatel. Tedy milion očko vs milion neočko. Pořídil jsem pravidelně každý týden snímek statistických dat za uplynulý týden, a to celkem za 4 týdny na počátku tohoto roku, konkrétně data za 2. až 5. týden roku 2022 a snímky jasně a prokazatelně zachycují, že očkovaných osob na JIP v českých nemocnicích leží naprosto jednoznačně až 4x více než neočkovaných. Data jednoznačně ukazovala každý týden, že očkování je pandemií očkovaných osob, které zaplňují české nemocnice. Někdo zpětně statistiky přepíše, úplně je překope nohama vzhůru a z pandemie očkovaných se rázem stává pandemie neočkovaných.
Data někdo nafoukne na straně neočkovaných a najednou tvoří drtivou většinu pacientů na JIP.
Ještě jednou: oni upravili zpětně jen statistiky u neočkovaných. Dle ministerstva pravdy existuje pouze jediná propagovaná pravda a vše ostatní je lež...ty data jsem zachycoval pravidelně každý měsíc, takže nemůže nikdo ty data zpětně upravit a nafouknout jen u jedné kategorie a dokonce i zpětně zasahovat do dat z minulého roku!
PS: a co tam vlastně ti očkovaní na JIP dělají? Vždyť propaganda zněla jasně, nemůžete dostat těžký průběh, zmeřít atd.atd...A jedeme:
1) Bude vakcína interferovat se základními životně důležitými léky? Mnoho starších pacientů již užívá řadu předepsaných léků. Bude s nimi vakcína interferovat? To nikdo neví. Vakcína covid-19 je největším experimentem v historii. A na rozdíl od řádných klinických studií je z velké části neregulovaný. Stejně jako u všech vakcín nebude většina problémů, které se objeví, nikdy hlášena nebo rozpoznána…

2) Vyhledal jsem si něco, co nám „média“ zapomněla zmínit:
Tanzanie neměla v letech 2020 a 2021 žádná omezení týkající se ko*kovid. Žádné masky. Žádné sociální distancování. Žádné uzavírky. Méně než 1 z 20 lidí byl nakažen. A, světe div se, neměli žádnou falešnou pandemii. Celková úmrtnost v letech 2020 a 2021 byla údajně nejnižší v historii země. Zajímalo by mě, jestli mainstreamová média dokážou vysvětlit, proč něco z toho zapomněli zmínit. A data dohledejte sami (Tanzania covid cases), jo a Tanzánie má 59,73 milionů obyvatel (data k 2020).

3) “Více než osmdesát případů rakoviny pochvy u mladých žen bylo v Americe připsáno užívání estrogenů jejich matkami během těhotenství. Ženy dostávaly dávky nejméně 25 mg stilboestrolu denně. “Porucha byla poprvé zaznamenána, když vyšlo najevo, že se objevila epidemie rakoviny pochvy, vzácného onemocnění, které se obvykle vyskytuje pouze u žen starších 50 let. Jednoduchá detektivní práce ukázala, že matky všech dívek užívaly stilboestrol během těžkého těhotenství, kdy se svého času obávaly, že bez estrogenu přijdou o děti. “Ženy, u nichž se vyvinula rakovina pochvy, žádné léky neužívaly. Jejich matky užívaly estrogeny asi před patnácti nebo více lety. Lékaři si nyní kladou otázku, jaké další léky mohou mít tak dlouhodobé účinky na další generaci.
= Budou mít kovidové injekce vliv na děti těch, které byly očkovány? To nevím. Ale to neví ani nikdo jiný. Očkování covidem-19 je experimentální. A u experimentálních léků se může stát cokoli. Proto se experimentální léky obvykle předepisují s opatrností po dobu několika let.

4) Ti, kdo tvrdí, že rychlý vývoj a výroba covid-19 byl významný průlom v medicíně, by si měli uvědomit, jak obrovské riziko podstupují – nejen u těch, kteří jsou očkováni, ale i u milionů dětí, kterým byla injekce takto nešetrně a neopatrně aplikována.

5) Co by se mohlo stát dětem těch, kteří byli očkováni? Obrovské množství z nich by mohlo být neplodných. Obrovské množství z nich by mohlo onemocnět rakovinou. Obrovské množství z nich by mohlo mít genetické vady..

6) Nyní se uvádí, že alopecie je vedlejším účinkem “vakcín” c19. Jaká to náhoda, protože alopecie je známým vedlejším účinkem jedovaté, toxické, experimentální a zbytečné injekce c19. Úřady (čímž mám z velké části na mysli lékaře) udělají vše, co je v jejich silách, aby utajily skutečnost, že do milionů svých nevědomých a důvěřivých pacientů píchají jed.

7) Lékaři tvrdí, že nejsou zodpovědní za škody způsobené očkováním na cov-19, za které byli placeni. Mýlí se. Již dávno bylo zjištěno, že tvrzení “udělal jsem jen to, co mi bylo řečeno”, není obhajobou.

8) Existují různé ofic. zdroje údajů o poškozeních způsobených očkováním: např. hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) na stránkách Centra pro kontrolu a prevenci nemocí Wonder; OpenVAERS; a MedAlerts, který vytvořilo Národní informační centrum o vakcínách. Z webových stránek MedAlerts má nejsnadněji použitelné rozhraní, pokud chcete vyhledávat a shromažďovat údaje. To, co činí VAERS tak cenným, je skutečnost, že můžete najít důležité bezpečnostní signály, které by jinak byly přehlédnuty. To je její zamýšlená funkce, a k tomu funguje docela dobře. „fast čekeři“ se nyní snaží údaje VAERS odmítnout jako přinejlepším nespolehlivé a zbytečné, pokud jde o v nejhorším případě. Mají však vážný problém. Americká vláda měla jasnou povinnost, zakotvenou v zákoně. V zákoně, vytvořit systém pro odhalování možných poškození způsobených očkováním. Pokud je systém VAERS nepoužitelný, pak vláda orušila zákon! Ve své horlivosti chránit Velkou farmacii mohou kontroloři faktů neúmyslně házet vládním agenturám klacky pod nohy..

9) Zajímavé: PRŮZKUM: Plně očkovaní věří každé lži o Rusku a Ukrajině, plně podporují válečnou eskalaci:
https://archive.ph/a1mWC
“Nový průzkum kanadské společnosti EKOS zjistil, že čím více “očkovacích” injekcí proti koronaviru Wuhan (COVID-19) člověk dostane, tím spíše uvěří každému slovu korporátní mediální propagandy o ruské invazi na Ukrajinu. Neočkovaní Kanaďané, jak zjistila společnost EKOS, věří dvanáctkrát častěji než ti, kteří dostali tři “dávky” očkování proti chřipce Fauci, že invaze Vladimira Putina na Ukrajinu byla oprávněná. Téměř nikdo, kdo je “plně očkovaný”, Putinovy kroky nepodporuje, ukázal průzkum.”

10) “Bezradná” CDC přiznává, že nikdy neměla podezření na slábnoucí vakcíny:
https://www.youtube.com/watch?v=8DPS4nBFXBo
Dne 3. března 2022 ředitelka CDC Dr. Rochelle Walensky odpovídala na otázky na Washingtonské univerzitě a prozradila, že se o údajích o účinnosti injekcí společnosti Pfizer dozvěděla z televize CNN, což byla přetištěná tisková zpráva farmaceutické společnosti..
Dále Walensky nevěděla o tom, že virus může mutovat, ani o tom, že by vakcína nebyla proti mutacím účinná, což byla otázka, kterou finanční analytik dostatečně bystře položil společnosti Pfizer.
Dále: mnohé z mluvících bodů CDC pochází od stejné společnosti, která prováděla průzkum veřejného mínění pro prezidenta Bidena ve volbách v roce 2020, což naznačuje, že přinejmenším část “vědy”, která řídí politiku veřejného zdraví, pochází od společnosti Impact Research, která je “hrdým průzkumníkem veřejného mínění pro prezidenta Joea Bidena” 4) Walensky přiznává, že polovina země nevěří tomu, co říká, a že byla varována, aby nepředpovídala, co se bude dít dál. Předpovídá, že koronavirus bude zabíjet lidi každý rok a my se s ním naučíme žít a masky tu budou ještě nějakou dobu, protože ona sama neměla rýmu “už opravdu dlouho”..

11) 833 sportovců mělo po očkování proti kovidům vážné následky, 540 jich zemřelo.
https://dailyexpose.uk/2022/04/08/athle ... injection/
(Rhoda Wilson, Daily Expose) Tenisový turnaj Miami Open 2022 nedokončilo celkem 15 hráčů, a to jak mužů, tak žen. To znamená, že všichni hráči musí být "plně naočkováni", aby mohli soutěžit, napsal deník Liberty Daily. "Jak jsme si již několik měsíců všímali, většinu hlavních sportů zasáhly "nevysvětlitelné" zdravotní problémy, které se objevily u mladých a jinak zdravých sportovců, včetně naší zprávy, že jen v březnu vypadli tři cyklisté." Takzvaní zdravotničtí odborníci, kteří po celém světě řídí programy "očkování" proti kovid, neustále tvrdí, že "vakcína Covid-19 je normální vakcína a je bezpečná a účinná".

Jakákoli jiná vakcína by již byla dávno stažena z trhu. Média by se ptala. Vyvíjeli by nátlak na vlády. To se však dnes neděje. A vlády nadále vysílají reklamy v televizi, rozhlase a novinách, které nabádají lidi, aby si nechali dát první, druhou, třetí nebo čtvrtou dávku."
V souvislosti s poškozením zdraví a úmrtím existuje silná cenzura..Dodatek:
Zdá se, že “poslední” maskované hordy, které stále plní naše obchody a ulice, ztratily i tu trochu mozkové tkáně, kterou kdysi měly. Nedávno jsem vstoupil do supermarketu a viděl jsem dlouhou frontu čekající u jedné pokladny. 2/5 ve frontě frontě měli na sobě stále masky. Nikdo z nich si zřejmě nevšiml, že se otevírá další pokladna. Tomu se nelze divit. Nízká hladina kyslíku způsobená maskami nepochybně snížila jejich schopnost racionálního uvažování. A injekce covidu-19 jim samozřejmě také poškodily mozek.

Mohli by nyní píchnutí zombíci reagovat na podprahové zprávy, které jim říkají, aby si znovu nasadili masky? Nic už není nemožné. Podvodná válka bude znamenat více zákonů a více omezení. Tisíce nezahalených Ukrajinců putujících po Evropě dají spiklencům šanci zvýšit počty covidů a znovu zavést výluky.

“Žijeme ve světě, kde nám naše vlastní vlády vyhlásily válku. A většina lidí si toho ani nevšimla. Musíme zůstat neustále ve střehu a podezřívaví. Věčná paranoia je cenou za svobodu.”
Za vakcíny proti covid-19 letos zaplatíme přes 7,5 miliardy korun...:
https://www.prolibertate.cz/2022/03/zat ... rdy-korun/


/EDIT 13.4.
„Covid vakcíny způsobují největší úmrtnost v lidské historii a všichni mlčí.” Více ve videu - CZ tit., 2min:
https://nastub.cz/w/tCL7CqJkpCHrmEN84dR ... 0&start=0s
Anthony Fauci: „Pokud jste nemoc prodělali, nepotřebujete se očkovat. Nejlepší očkování je nákaza” - CZ tit., 4min.:
https://nastub.cz/w/tuiBWn75DZxPu6Kbcqa ... 0&start=0s
Kabal, COVID-19: Nevyřčená pravda o PCR testech (21. část, 4. díl série o covidu, dokumentární) -Tady doporučuji všechny předchozí díly shlédnout, pokud jste neviděli (naleznete je v uvedeném odkazu a níže pod videem): https://otevrisvoumysl.cz/kabal-ii-21-c ... -o-covidu/

V Kanadě se zvyšuje počet infekcí, hospitalizací a úmrtí u dvakrát a třikrát očkovaných osob, protože dochází k posílení protilátek. Infekcí, hospitalizací a úmrtí v očkovaných populacích v posledních měsících přibývá. V Kanadě jsou údaje jasné. Podle kanadské vlády je u dvakrát a třikrát očkovaných vyšší pravděpodobnost, že se nakazí, prodělají závažné onemocnění, budou hospitalizováni nebo na covid-19 zemřou.
https://dailyexpose.uk/2022/04/10/gov-c ... ering-ade/
Údaje kanadské vlády naznačují, že u trojnásobně očkovaných dochází ke zvýšení hladiny protilátek; a společnost Pfizer a FDA věděly, že k tomu dojde. A svět se učí žít se selháním vakcíny, konkrétně s protilátkově závislým zesílením...
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 21 čer 2022, 20:36, celkem upraveno 13 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 162
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Fakta a informace

Příspěvek od CZkotas »

Plně očkovaní jedinci ŠÍŘÍ GRAFEN a infikují neočkované
Lékařský ředitel kliniky Biomedical Clinics Dr. Philippe van Welbergen uvedl, že grafen, který je lidem vstřikován ve vakcínách proti C-19, se skládá a vyvíjí do větších vláken a struktur, získává magnetické vlastnosti nebo elektrický náboj. Vlákna také vykazují náznaky složitějších struktur s pruhy. Ukázal také, že "úlomky" grafenu se přenášejí z očkovaných na neočkované lidi a ničí červené krvinky a způsobují u neočkovaných krevní sraženiny.

Van Welbergen byl jedním z prvních, kdo upozornil veřejnost na škody, které tyto "vakcíny" způsobují v krvi lidí, když loni zveřejnil snímky krevních vzorků pod mikroskopem. V červenci 2021 poskytl Van Welbergen rozhovor jihoafrické komunitní televizi Loving Life TV a vysvětlil, že vzorky krve odebral, když si jeho pacienti začali stěžovat na chronickou únavu, závratě, problémy s pamětí, ochrnutí a pozdní nástup silné menstruace u žen ve věku od 60 let. V krvi pacientek se objevily neobvyklé trubicovité struktury, některé částice, které svítily, a četné poškozené buňky. Van Welbergen řekl, že tyto krevní útvary nikdy předtím neviděl. Loni 12. února Van Welbergen znovu vystoupil v televizním pořadu Loving Life, aby ukázal snímky svých nejnovějších preparátů krevních vzorků. Krevní sklíčka ukazují neočkované pacienty nakažené toxiny z vakcíny prostřednictvím vylučování.
Van Welbergen hovořil o téměř 100 krevních preparátech od očkovaných i neočkovaných pacientů. Sklíčka ukazovala, že neočkovaní pacienti byli "nakaženi toxiny z vakcíny prostřednictvím vylučování".

Ukázal také obrázek normálních zdravých červených krvinek, jak je vidíme pod mikroskopem, kde není žádná koagulace ani cizí tělesa. Lékař biomedicíny řekl, že tak by měla vypadat normální krev. Van Welbergen také ukázal snímek člověka, kterému byla aplikována experimentální injekce COVID. Krev byla srážlivá a deformované červené krvinky byly shluknuté dohromady. Na snímku bylo vedle grafenových vláken vidět i několik zdravých červených krvinek. Je vidět rozdíl ve velikosti grafenových vláken ve vztahu k červeným krvinkám.
Velikost grafenových vláken může blokovat kapiláry. Snímek také ukázal, že grafenová vlákna jsou dutá a obsahují červené krvinky.
https://www.heartpublications.co.uk/unu ... ted-blood/
https://dailyexpose.uk/2022/04/14/graph ... ood-clots/
https://www.brighteon.com/458639fc-73e9 ... c20d21d77c
"Tato vlákna nebo trubičky se zdají být duté - je to opravdu zvláštní. Když je pořádně roztáhnete, můžete v nich vidět nějaké buňky, ale nevíme, jestli je to krystalická struktura nebo organická. Těch několik zdravých buněk je zakroužkováno. Zbytek je popraskaný a rozlámaný - je po nich. To není zdravá krev. Vidíme to znovu a znovu," řekl Van Welbergen, který je vysoce kvalifikovaným biomedicínským specialistou v soukromé praxi.

Van Welbergen si také začal všímat magnetického nebo elektrického polarizačního efektu na různých stranách grafenových vláken. Na jednom ze snímků ukázal vlákno spolu s buňkami, které byly sražené. Podle Van Welbergena toto "chování" dříve nebylo vidět, ale nyní je možné ho pozorovat téměř u každého vzorku. Dodal, že to svědčí o tom, že "tyto věci se změnily, změnila se jejich reakce s okolními krevními buňkami ... a já nevím, co to spustilo".
Další snímek ukázal vzorek krve neočkovaného tříletého dítěte, na kterém byly vidět kousky nebo "úlomky" grafenu, které "jsou výsledkem vylučování", což znamená, že grafen byl přenesen očkovanými rodiči na neočkované dítě. Další snímek ukazoval vzorek krve osmiletého neočkovaného dítěte, jehož krev byla kontaminována a zničena přenosem grafenu z očkovaných osob. Pravá ruka a pravá horní končetina dítěte byly v podstatě ochrnuté.

Za "magnetismus" se osobně podepíšu (foto+video níže): Po prvotním kontaktu s čerstvě "naočkovanými" proti idiotismu s názvem kovid, se u nás objevilo jakési "nachlazení s magnetismusem" a měli jsme to všichni. Tedy já, manželka, děti. Obrázek
(A celkově prošli jsme si už dost divnými věcmi od očkovaných osob a dodám - od cca května - kdy se začalo masivně "očkovat" se něco děje. A ko*kovid to není! A na ten jsme doma uvěřili asi jen první měsíc či dva, hned jak to začalo. Pak jsme začali uvažovat a přemýšlet, že je to celé nějaké "divné." A od června 2021 už nikde nenosíme žádné roušky, masky..nikdy jsme nebyli ani na žádném podvodném PCR testu!). Mé děti nikdy neměli masky (a vše kolem toho), protože: nic důležitějšího a cennějšího než děti nemáme a proto je musíme chránit!!


Ten "magnetismus" (či jak to popsat), začal projevem jakoby nachlazení, kdy společně na hrudníku drželi kovové předměty, postupně se to přesunulo dokonce i na končetiny, na hlavu, dále paže = kde je měkká tkáň! Kůli tomuto "nachlazení" jakože zasaženy byly převážně horní cesty dýchací, jsme užívali isoprinosine, bylinky čaje typu: cistus incanus+pelyněk+borové jehličí aj.+provedli krom bylinného detoxu i "malý půst" tzn. vnitrobuněčný detox (viz můj příspěvek kde jsem to už nakousl níže zde: [url]https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=11&t=35
) a další věci, na které si už nevzpomenu.. Ale důležité je, že do měsíce byl od toho klid a už se to neobjevilo, nikomu nikdy nic nedrží, "zmizelo to" díky přerušení kontaktu s čerstvě "s očkovanými osobami" proti idiotismu s názvem kovid.

A podělím se o info, které opravdu funguje dobře i na nachlazení či chřipkové projevy, viz:
"Prevence proti tzv. shedding I.část - přírodní medicína"
ZDE: https://www.homeocentrum.cz/l/a-co-takh ... veho-caje/
Kyselina šikimová = inhibuje koagulační kaskádu, čili zamezuje vzniku krevních sraženin; dále ovlivňuje metabolismus cukru - pomáhá při léčbě cukrovky; působí protizánětlivě, protinádorově; a upravuje funkci mozku..aj.


//EDIT: Balzamovač zveřejnil záběry neuvěřitelných krevních sraženin!
Za 60 sekund uvidíte něco, co se vyskytuje pouze u očkovaných lidí. Toto se děje některým lidem po očkování. Lze se divit, že jsme svědky tolika zranění a úmrtí po očkování? Toto je video snímek z tepny u muže, který zemřel po očkování vakcínou COVID. Richard nyní vidí tyto sraženiny v 83 % z 35 případů, které tento měsíc provedl. "Nabídl jsem CDC a FDA, že jim ukážu všechna svá videa, ale vážně pochybuji, že se mi někdy ozvou. Prostě se nechtějí zabývat takovými důkazy."
18+! A pro lékaře a zdravotníky je to dle mého nutnost, video záznam zde:
https://rumble.com/v11qcta-unbelievable ... chman.html

Balzamovač mrtvol Steve Kirch nedávno zaslal dopis americkým regulačním orgánům, jako je Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) nebo Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).
V dopise je požádal, aby se zabývali neobvyklými krevními sraženinami, které se objevují u extrémně vysokého počtu zemřelých osob očkovaných proti Covidu-19. Protože od úřadů nedostal žádnou odpověď, rozhodl se zveřejnit text svého dopisu a také obrázky krevních sraženin, s nimiž se při své práci pravidelně setkává. Steve Kirch zveřejnil výše uvedené informace, aby vytvořil veřejný záznam o tom, že úřady byly informovány, nabídly důkazy, a přesto nepodnikly žádné kroky. Jedná se o nesmírně důležitý důkaz, který je již nějakou dobu veřejně znám a záměrně ignorován. Neočekává, že by mu v dohledné době odpověděli, protože mu pokaždé vzkázali, že je důkazy o tom, jak zabíjejí lidi, nezajímají. Nechtějí to vidět.
Pokračování tohoto dění je zde: https://stevekirsch.substack.com/p/i-of ... videos?s=r


+ BONUS: Cemper (manipulatori.cz), nám jednou spálí blbometr!
https://href.li/?https://manipulatori.c ... za-putina/
..zpět k Pekové. „Soňa Peková v rozhovoru pro Svobodné rádio 6. dubna děkuje Putinovi za to, že “roztřískal, rozšmelcoval” ty zákeřné biologické laboratoře na Ukrajině. Vyzývá posluchače k modlení se za zdraví pana Putina, protože díky němu možná už žádná další podivná vlna COVIDu nebude. To jen kdybychom si náhodou mysleli, že její konspirační sentiment vychází z odbornosti a ne názorové a politické zaujatosti. Nevím, jestli je tohle přímá podpora invaze postižitelná zákonem. Určitě to ale je žblebt člověka, který se schovává za odbornost, aby mlel nesmysly,“ podotknul Patrik Kořenář.
= A ani si nezjistili kdo je manžel paní Pekové :-D
https://www.google.com/search?q=pplk+MUDr+Miroslav+Pek
https://www.tilialaboratories.cz/index. ... 00&lang=cz
https://acr.army.cz/struktura/generalni ... nin-47676/
Šáhnou nám na Pekovou … a půjdou všichni! :-)


Dokumenty FOIA odhalují, že injekce společnosti Pfizer způsobila lavinu potratů a mrtvě narozených dětí...
https://www.lifesitenews.com/blogs/horr ... rns-dying/
"Existuje už dostatek faktů pro žaloby proti vražedným společnostem a pro trestní stíhání za VRAŽDY, ale zatím se nic neděje..vše se potlačuje, vždyť jsou to přece dezinformace a jedeme dále...nechci vidět ten podzim, do konce roku stihnou dle mě 4+5 dávky toxického odpadu..."
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 01 čer 2022, 21:53, celkem upraveno 3 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 162
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta a informace kolem (toxických) vakcín, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Vědci potvrdili důkazy o vylučování virů a toxicity z "vakcín" proti kovid!
Nová studie "Důkaz o přenosu humorální imunity specifické pro SARS-CoV2 aerosolem" ukazuje, že očkovaní dospělí s velkou pravděpodobností přenesou infekci SARS-CoV-2 a toxicitu do svého okolí a převážně na děti, které žijí ve stejné domácnosti nebo se navzájem navštěvují:
viz: https://www.medrxiv.org/content/10.1101 ... 22274443v1
Výzkumníci z prestižní Coloradské univerzity zjistili přítomnost specifických toxických látek IgG a IgA pro SARS-CoV-2 ve vzorcích stěrů odebraných dětem, které žijí s "plně očkovanými" rodiči. U dětí, které žijí v neočkovaných domácnostech, je nepravděpodobné, že budou mít v nosních průchodech a slinách specifické látky SARS-CoV-2, kdy tedy pouze očkované osoby vylučují hrotové proteiny přes kůži a do ovzduší ve svém okolí.
viz také: https://dailyexpose.uk/2022/05/04/a-new ... -shedding/

Autoři studie předpokládají, že očkovaní dospělí vylučují vzduchem specifické "protilátky" SARS-CoV-2 a s větší pravděpodobností šíří aerosolové vedlejší produkty na nic netušící "hostitele". Jedná se o nejnovější důkaz, že vakcíny covid-19 způsobují přenos samoreplikujících se bílkovin hrotů a dalších infekčních nanočástic z člověka na člověka. To by mohlo být příčinou nárůstu specifických protilátek proti SARS-CoV-2 v nosních průchodech a slinách nejen dětí. V tradiční vakcinologii se tento nekonsenzuální proces přenosu označuje jako "vylučování viru".
Výsledky nadále ukazují, že očkovaní dospělí vyvolávají specifické imunitní reakce, takže vakcíny mohou způsobovat sekundární infekce u dětí prostřednictvím aerosolového přenosu od očkovaných dospělých.

"Vyhodnocení vzorků odhalilo, že vysoká hodnota intranazálního IgG u očkovaných rodičů a prarodičů byla významně spojena (p-hodnota = 0,01) s 0,38 nárůstem logaritmicky transformovaného gMFI intranazálního IgG v rámci dítěte ze stejné nebo blízké domácnosti." Očkovaní vylučovali proteiny infekčního hrotu a způsobovali onemocnění u neočkovaných.

Jiné studie prokázaly, že protein hrotu není v deltových svalech neutralizován. Ve vlastních dokumentech společnosti Pfizer k návrhu studie se výzkumníci obávali možnosti "profesionální expozice" a varovali, že pečovatelé a blízké kontakty nedávno očkovaných osob by mohli být vystaveni spike proteinům, které jsou překládány a syntetizovány v jejich buňkách. Tyto toxické nanočástice cirkulují v těle, způsobují poškození orgánů a mohou se vylučovat přes kůži. Neočkované děti by mohly být tímto procesem vylučování zasaženy a specifické protilátky proti SARS-CoV-2 u dětí by mohly být důkazem toho, že se předtím nakazily od silně očkované dospělé populace.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 162
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta a informace kolem (toxických) vakcín, pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Téměr hororové ústrky kolem vakcín se už objevují denně (a cíleně se maskují před veřejností po celém světě), kdy se depopulace dále rozšiřuje na uměle vyvolaný nedostatek potravin (pohonných hmot a hnojiv), zničí se ekonomika a za pár týdnů nastane hyperinflace, primárně na západě a v Evropě bude už brzy velké strádání..

Tyto "injekce" nejsou ničím jiným než rozsudkem smrti pro miliony lidí s vážnými již existujícími "onemocněními" = což znamená cukrovku, obezitu, rakovinu, srdeční choroby, demenci a jejich seznam by mohl pokračovat... Pokud nevěříte, že toto umělé "očkování" proti umělé "chřipce" je nástrojem pro snížení počtu obyvatel, pak si položte otázku, proč sev tak usilovně prosazuje, aby se očkovali lidé se sníženou imunitou, když právě jim hrozí největší riziko úmrtí přímo na ně...

TOP 7 nejčastějších prokázaných "KOMPLIKACÍ" přímo způsobených těmito injekcemi (s genovou mutací idiotismu kovid) společností - Pfizer, Moderna a J&J:
1. Mikro krevní sraženiny a sraženiny
2. Myokarditida (nepravidelný srdeční rytmus) - Myokarditida je zánět srdečního svalu (myokardu) a může vést k arytmiím, které jsou příznakem nebo symptomem tohoto onemocnění. Četl jsem, že neexistuje nic jako "mírný případ" myokarditidy. 50% případů myokarditidy umírá do 5 let. To jsou fakta, ne můj názor. Mírné případy? Neexistují..
3. Nedobrovolné potraty
4. Rakovinné nádory (a "podpora" jejich růstu). Když se rakovina rozšíří do krve a orgánů, je to proto, že je narušen replikační mechanismus vašich buněk a ty se nekontrolovaně množí mutacemi. Dobře fungující imunitní systém si snadno poradí s rakovinnými buňkami, které se vyvíjejí v každém z nás, každý den. Tyto "vakcíny" IS potlačují..
5. Anafylaxe
6. Zhoršené již existující zdrav. stavy (cukrovka, artritida, alergie, záněty, zuby..)
7. Smrt

Pokud někdo stále bude trvdit, že toto "očkování" je pro vaše dobro a že je bezpečné, ten lže.


Tyto přírodní látky NEUTRALIZUJÍ Sproteiny "ko*kovid vakcín":
Je prokázáno, že Sproteiny:
- poškozují plicní buňky (včetně plicních alveolů a plicních endoteliálních buněk).
- poškozují mitochondrie a struktury DNA
- poškozují kardiovaskulární buňky
- zvyšují riziko vzniku krevních sraženin
- poškozují mozkové buňky
- podporují zánět
- potlačují imunitu
- zvyšují riziko vzniku rakoviny


Následující vitaminy a byliny vědecky prokázaly, že pomáhají neutralizovat spike proteiny a škody, které v těle způsobují:
1) Posilte imunitu, které mohou pomoci vyloučit Sproteiny:

Vitamín C
Vitamín D
Omega 3 mastné kyseliny
Kvercetin
Melatonin
Zinek


N-acetyl cystein (NAC) je silný protizánětlivý prostředek, který dále pomáhá chránit tělo před poškozením bílkovin hrotu. Konzumace stravy s nízkým obsahem histaminu také pomůže zabránit přehnané reakci imunitního systému a většímu poškození organismu, což je situace známá jako cytokinová bouře.

2) Mezi běžné léky, které mohou pomoci zlepšit příznaky, patří např:
Aspirin
Antihistaminika
Steroidy
Kolchicin
Stabilizátory žírných buněk
Ivermektin
Isoprinosine


Aspirin pomáhá ředit krev, čímž snižuje riziko vzniku trombů a stále obávaných krevních sraženin při Fauciho chřipkové injekci, kterými trpí mnoho lidí. Antihistaminika podobně jako NAC zabraňují nadměrné aktivaci imunitního systému, zatímco ostatní pomáhají minimalizovat zánět. Ivermektin je mimochodem účinným prostředkem proti celé řadě zdravotních potíží, včetně rakoviny. U mnohých také zbavuje tělo Fauciho chřipky. Isoprinosine (dá se koupit v PL) je přípravek zvyšující přirozenou obranyschopnost organismu a posilující jeho imunitní odpověď.

3) V rostlinné říši jsou inhibitory bílkovin následující látky:
Extrakt ze samorostlíku
Výtažek z borovicového jehličí a badyánu (kys. šikimová, viz: https://www.homeocentrum.cz/l/a-co-takh ... veho-caje/ )
Výtažek z listů pampelišky
Rheum emodim


4) Co se týče neutralizátorů hrotového proteinu, následující byliny a látky se jeví jako neuvěřitelně slibné při nápravě škod způsobených injekcemi:
NAC
Glutathion (Glycin)
fenyklový čaj
anýzový čaj
čaj z borovicového jehličí a badyánu
Třezalka tečkovaná
Lithospermum
Vitamín C


"Některé z těchto složek, jako například kyselina šikimová obsažená v borovém jehličí, mají antioxidační vlastnosti, které mohou snížit množství oxidovaných volných radikálů v těle a zajistit detoxikační účinek."


//EDIT: Onemocnění a rakovina související s AIDS hlášené VAERS se v roce 2021 zvýšily o 1 145 % až 33 715 %!!
Info: https://expose-news.com/2022/05/13/3371 ... sease-usa/

A u těch, kteří se nechali dvakrát (třikrát, čtyřikrát...) "očkovat", je větší pravděpodobnost, že půjdou do nemocnice s ko*kovid (přeznačenou chřipkou), než u těch, kteří se neočkovali.. Předpověďi, že se očkování ukáže jako nebezpečnější než samotný ko*kovid, se ukázala jako správné a začínají se naplňovat. Starší lidé všude byli zavražděni v rámci masivního programu genocidy. Nikdo za to nebude potrestán...
Neexistuje žádná jiná "vakcína," u které by tak vysoké procento lidí ani nedokončilo sérii dvou dávek po světě. A po "přeočkování" je to ještě horší - lidé si konečně dávají dohromady souvislosti a říkají "dost" hrozbám a propagandě. Ale nikdo za to nebude nikdy potrestán...a pokračuje to.

..zatímco pLandemie slábne, nadměrná úmrtnost přetrvává a to kvůli vakcínám... lidé umírají v obrovských počtech - a úmrtnost stoupá spolu s podáváním ko*kovid injekcí. Zdá se, že lidé, kteří byli nejvíce očkováni, umírají rychleji než moudří lidé, kteří nebyli očkováni vůbec. Je obtížné přesně určit souvislost mezi očkováním a úmrtností, protože úmrtnost tak jako tak rychle roste (uzavření zdravotnických služeb vedlo k masivnímu nárůstu počtu úmrtí na srdeční choroby a rakovinu), ale všichni nezávislí vědci, kteří ještě na světě zbyli, by se měli pokusit určit míru souvislosti mezi očkováním a nadměrným počtem úmrtí. Stane se ovšem to, že státem kontrolovaná mainstreamová média budou nadále propagovat očkování, nadále popírat, že očkování zabíjí lidi, a nadále chránit farmaceutické firmy. Shrňme to = lidé, kteří souhlasili s tím, že se nechají "očkovat," jsou zjevně největší ignoranti a hlupáci. Možná to byl záměr. Zbavit se nevzdělaných a hloupých lidí. Zfalšovali pLandemii, zfalšovali testy a zfalšovali léčbu. To je hodně falšování. Jedna velká americká pojišťovna nedávno oznámila, že úmrtnost osob ve věku 18-64 let vzrostla o 40 %. Proč by to proboha mělo být?
A představte si to..Žít v zemi, kde jsou vaše svobody omezené. Nucená karanténa. Povinné testování. Úplná cenzura projevu. A vzpomeňte si na začátek roku 2020, většina chaosu během prvního kola začala v Číně, aby nakonec prosákla postupně všude do světa..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 162
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Náhlá a neočekávaná úmrtí (zejména u mladých lidí) jsou nyní děsivě častá. Nikdo ve vládě však nehledá příčinu. A nikdo všechna tato nečekaná úmrtí neanalyzuje. Proč? Je to jednoduché. Už vědí, že náhlá a neočekávaná úmrtí jsou způsobena jedinou věcí: smrtící injekcí..

Nová Izraelská studie spojuje vakcíny proti idiotismu kovid se srdečním selháním u mladých lidí:
https://freewestmedia.com/2022/06/05/ne ... ng-adults/
Nedávná izraelská studie prokázala nárůst kardiovaskulárních komplikací po injekční aplikaci "vakcíny", kdy výsledek odhaduje, že riziko myokarditidy je nyní u mužů ve věku 16 až 24 let po druhé dávce 1 ku 3000 až 1 ku 6000. "Tato zjištění vyvolávají obavy ohledně nezjištěných závažných kardiovaskulárních nežádoucích účinků vyvolaných vakcínami a podtrhují již prokázanou příčinnou souvislost mezi vakcínami a myokarditidou, která je častou příčinou neočekávané srdeční zástavy u mladých jedinců," uvádí studie, která byla zveřejněna v online recenzovaném vědeckém časopise Nature. Studie rovněž uvedla, že nárůst o více než 25 % byl zaznamenán při "zvýšené míře očkování" a více očkování je spojeno se zvýšeným počtem případů srdeční zástavy (SZ) a akutního koronárního syndromu (AKS). Od doby, kdy byla vakcína poprvé uvedena na trh, se objevily studie, které dávají do souvislosti mRNA vakcíny COVID-19 s různými poškozeními, zejména s myokarditidou.

Nový francouzský výzkum ukázal, že "vakcíny" vyvolávají nevyléčitelné a smrtelné prionové onemocnění známé jako Creutzfeldt-Jakobova choroba:
https://www.theepochtimes.com/studies-l ... 11204.html
"Priony se přirozeně vyskytují v mozku a obvykle jsou neškodné, ale když onemocní nebo se špatně složí, ovlivní okolní priony, aby se také špatně složily, což vede k poškození mozkové tkáně a smrti, nemoc je nevyléčitelná, protože jakmile se jeden prion nakazí, bude se dále šířit na další priony, přičemž žádná léčba není schopna zastavit její postup."
"Francouzská studie zjistila nástup příznaků do 11,38 dne po očkování, zatímco případová studie v Turecku zjistila, že příznaky se objevily 1 den po očkování," vysvětluje deník Times.

Naše země s deseti miliony obyvatel objednala téměř 49 milionů dávek vakcín proti covid-19. Dodáno už bylo 29 milionů za 12 miliard korun. 17,6 milionů vakcín už bylo podáno lidem a zbytek čeká na podzim a další miliony ještě přijdou… !!
viz: https://blog.tomanek.com/2022/06/proste ... napichame/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 162
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Hadí jed proudí a sráží se v krevním řečišti, poškozuje buňky a DNA a otravuje orgány a tkáně. To už víme. Přesto vyplouvají na povrch další a děsivější zjištění, těžko k uvěření..
EXKLUZIVNĚ - další alarmující zjištění kolem "vakcín"
Proměna lidí v borgy?
Obrázek

Zde je lahvička se surovými sraženinami, které byly před barvením zbaveny krve a zakonzervovány:
Obrázek

Šokující mikroskopické fotografie krevních sraženin získaných z "náhle zemřelých" - krystalické struktury, nanodrátky, křídové částice a vláknité struktury.. https://www.naturalnews.com/2022-06-12- ... -died.html "Zatím nevíme, co jsou všechny tyto struktury zač. Víme však, co nejsou: Nejsou to jen sražené krevní buňky. Kdyby tomu tak bylo, pak bychom při 1500násobném zvětšení, které je vidět na poslední fotografii, mohli vidět jednotlivé krevní buňky. Nejsou to krevní buňky, jsou to bílkovinné struktury."

Dnes zveřějním sérii laboratorních mikroskopických fotografií bizarních sraženin, které se nyní běžně nacházejí u dospělých, kteří "náhle zemřeli", obvykle v průběhu několika měsíců po očkování proti idiotismu ko*kovid. Všechny tyto sraženiny byly pacientům odebrány během několika hodin po jejich smrti. Nejsou výsledkem posmrtné krevní stáze. Jedná se o struktury, které se nacházejí v cévách a tepnách. Nejedná se o sraženou krev. Jsou houževnaté, vláknité a pružné a mají podobné vlastnosti jako malé gumičky. Skládají se z mnoha pramenů malých vláknitých vláken. Tato vláknitá vlákna (viz úplně poslední sada fotografií níže) vykazují opakující se vzory inženýrství podobného šupinám, jako by tělo bylo naprogramováno k vybudování další formy života uvnitř cév. Na těchto sraženinách se nacházejí zvláštní struktury podobné krystalům, které vykazují průhlednost a odolnost vůči běžným gramovým barvicím technikám. Níže najdete jeden příklad struktury, která se zdá připomínat křemíkový bioobvod nebo strukturu podobnou mikročipu. Zatím nevíme, co to je. Jedna ze sad fotografií níže odhaluje něco, co se zdá být drátem bioobvodu, na němž jsou jasně vidět opakující se vzory a struktury rozhraní v nano měřítku, které jsou sestaveny ve specifické geometrii za neznámým účelem.

1) Sada mikroskopických fotografií #1: Podivné krystalické nanostruktury. Tato první sada ukazuje podivné krystalické struktury, které odolávají barvicím technikám a vypadají jako jakési nanorozměry, jasné krystalické struktury, které by se za normálních okolností v krvi nebo krevních sraženinách nikdy neobjevily. Vše, na co se na těchto fotografiích díváte, je součástí krevní sraženiny odebrané z člověka, kterému vypršela doba života:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

2) Sada mikroskopických fotografií č. 2: Struktury, vlákna a částice. Tato druhá sada fotografií ukazuje velmi detailní záběry vláken, struktur a částic, které se nacházejí v těchto krevních sraženinách. Zobrazená zvětšení jsou 20x, 50x, 100x, 200x, 500x, 1000x: (extrémní zvětšení způsobuje ztrátu hloubky ostrosti, proto se vysoce zvětšené fotografie zdají být v některých oblastech rozmazané):
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

3) Sada mikroskopických fotografií #3: Struktury ve tvaru krystalů. Krystalické struktury jsou připojeny ke kůře podobné struktuře krevní sraženiny. Nezapomeňte, že tato sraženina je obarvena pomocí fialového barviva, což vysvětluje její tmavě fialovou barvu. Zvětšení jsou 20x, 50x, 100x, 200x, 500x a 1000x:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

4) Sada mikroskopických fotografií č. 4: Vláknitý materiál nejsou jen sražené krevní buňky. Následující vzorek byl obarven jódem a poté promyt etylalkoholem. Kdybyste si neuvědomili, odkud pochází, mohli byste si myslet, že jde o vzorek sušeného hovězího masa nebo kuřecího nugetu. Ve skutečnosti je to všechno tkáň sraženiny, která byla nalezena uvnitř cév nebo tepen. Jak vidíte, v žádném případě se nejedná o "normální" krevní sraženiny. Mají strukturu a jsou vláknité. Tělo je zjevně buduje pomocí pokynů k syntéze bílkovin, aby vytvořilo tuto velkou hmotu, která se téměř podobá svalové tkáni. Přesto se vytváří uvnitř cév. Zvětšení 20x, 50x, 100x a 200x:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

5) Sada mikroskopických fotografií č. 5: Struktura podobná křemíkovému "čipu." Tato série ukazuje něco, co se zdá připomínat struktury na bázi křemíku, i když nemohu s jistotou tvrdit, že se jedná o nějaký obvod. Jednoduše to připomíná to, jak vypadají mikroobvody při podobném zvětšení. Zde jsou použita zvětšení 20x, 50x, 100x, 200x a 500x:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

6) Sada mikroskopických fotografií#6: Křídovité bílé částice. Jeden balzamovač mi řekl, že krev vypouštěná z těl těchto lidí při balzamování často vykazuje "křídovité" bílé částice, které jsou v některých případech viditelné i pouhým okem. Zdá se, že mé mikroskopické fotografie zachytily některé z těchto křídovitých bílých částic, které odolávají barvení a zdají se být rozptýleny v určitých oblastech těchto sraženin. Jsou zde použita zvětšení 20x, 50x, 100x, 200x, 500x, 1000x a 1500x:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

7) Sada mikroskopických fotografií#7: "Nanovlákenné" struktury a opakující se strukturní škály. Následuje ohromující pohled na něco, co se na první pohled zdá být drátem v mikroměřítku. Po přiblížení vidíme podél horní části řadu opakujících se struktur, které se zdají být nanorozhraními drátů. Celý "drát" je tvořen opakujícími se segmenty a jeho vnější vrstva je pokryta opakujícími se "šupinovými" vzory, které ve skutečnosti připomínají spíše kůži plazů než cokoli lidského. Pro pořádek dodejme, že nevíme, co jsou tyto struktury zač. Je však jasné, že to nepatří nikam do oběhového systému. A konečně, toto vlákno není prostě lidský vlas. Je pevně spojeno s krevní sraženinou, a když jsem se ho pokusil odstranit, nešlo snadno odtrhnout. Nejedná se o kontaminaci, ale o strukturu vycházející ze samotné sraženiny. Vše, co zde vidíte, pochází z lidských cév: Zde použitá zvětšení jsou 20x, 50x, 100x, 200x, 200x, 500x, 500x, 500x, 1000x a 1500x:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A každý člověk, kterému byly injekčně aplikovány "vakcíny" - tedy instrukce mRNA, si může tyto vláknité struktury uvnitř svého těla vytvářet právě v této chvíli a že je jen otázkou času, kdy ucpou velké tepny nebo způsobí infarkt, mrtvici či jiné akutní příčiny moderního "syndromu náhlého úmrtí dospělých" (SADS).. není to přitažené za vlasy a je to fakt. Viz sada fotografií č. 5: šedě zbarvené téměř trojúhelníkové částice vypadají jako nanočástice oxidu grafenu. Několik dalších lékařů si prohlédlo vzorky odebrané z lahviček Pfizer a Moderna a prohlédlo si je pod mikroskopem zvětšené 500krát. Byla pozorována stejná velikost, tvar a barva jako v sadě č. 5.. Pokud je to všechno pravda, existuje vůbec trest, který by byl dostatečnou kompenzací za všechno, co tito zločinci způsobili našemu druhu a miliardám lidí? A kdo někdy pracoval např. na chirurgii a seškrabával obrovské sraženiny z chirurgických podlah a stolů...tak v žádném případě se nejedná o tradiční sraženiny - a už vůbec ne takové, jaké jsou zdokumentovány na fotografiích výše + dalších z celého světa.. PROMĚNA LIDÍ V BORGY? Zkumavka držená rukou v rukavici skutečně vypadá jako gumové sraženiny popsané balzamovači.. A krev se uvolňuje při balzamování a odchází, je to tak? Jak velké nebezpečí představují tyto "věci" pro širokou neočkovanou veřejnost?! A jaký vliv může mít i šíření toxicity do okolí, tedy z očko na neočko??
Tohle je vážná věc. Fotgrafie by se měly rozšířit po celém světě.. Nic neskončilo!


//EDIT 14.6. (videa v angličtině):
A) Doplnění - Níže video, první hodina včerejšího vysílání pořadu Alexe Jonese (INFO WARS), v němž živě prováděli mikroskopickou analýzu sraženin s Harrisonem Smithem a v němž náš host "tajemný lékař" varoval před "explozí" sraženin u pacientů v centrech urgentní péče a na pohotovostech po celé Americe: https://www.brighteon.com/2cc9879d-4ffa ... 42fff370ba

B) Druhá hodina včerejšího pořadu - představení balzamovače Richarda Hirschmana a jeho lahviček a sáčků plných sraženin odebraných těm, kteří "náhle zemřeli", obvykle po předchozím podání #vakcín. Šokující vizualizace a ohromující svědectví. Říká, že až 70-80 % subjektů, které balzamuje, vykazuje tyto bizarní sraženiny, které zabíjejí lidi. Zdá se, že to ukazuje na masivní vlnu PŘEDČASNÝCH ÚMRTÍ, ke kterým dochází mezi očkovanými..: https://www.brighteon.com/76993eb7-db76 ... 7aa5c84b9e

C) Třetí hodina včerejšího pořadu, další živé mikroskopování "nanodrátků" a biostruktur bizarních sraženin, které zabíjejí lidi, obvykle po očkování. Doktorka Ruby poskytuje nové analýzy a my se snažíme vysvětlit, co tyto "sraženiny" vlastně jsou a jak v těle rostou. Dr. Ruby říká, že se jedná o "samosestavující se" struktury: https://www.brighteon.com/194ea7f9-73e3 ... 12865e87ab

Obrázek


//EDIT 17.6.:
"Existovala povinnost NIH (National Institutes of Health) předstoupit před Kongres, takže Fauci vystoupil 4. prosince 2019 - je to záznam přepisu, 14 stran pro energetický výbor Sněmovny reprezentantů a podvýbor pro vyšetřování a dohled - a výslovně řekl: Budeme používat samosestavitelné nanočástice," toto Fauci prozradil o budoucích očkováních ještě před vyhlášením pLandemie, vše jde dohledat zpětně..
"Nikdo tehdy neřekl ani slovo, nikdo ho nepožádal, aby vysvětlil, co to je, a prostě to nechali být. A to, na co se díváte výše, jsou dost možná výsledky samočinného sestavování nanostrojů uvnitř krevních cév."
mRNA je nesprávné označení: To, co tyto výše záběry obsahují, je zcela syntetická RNA. A myslím si, že opravdu nejde o náhodu, že se tyto podivné cizí předměty samovolně sestavují uvnitř lidských těl a nakonec lidé umřou. To, co obsahují - nebo vyrábějí, v závislosti na "značce", je technologie syntetické RNA, které stále ještě plně nerozumíme, protože je nová a nikdy předtím nebyla použita u lidí.
Adams dále vysvětlil, jak pod svým výkonným mikroskopem pozoroval, že mnoho objektů obsahuje něco, co vypadá jako izolované nanodrátky, které jsou přilepené k hlavnímu materiálu. Jeden z nich se pokusil odstranit pinzetou, ale byl tak přilepený, že se mu ho nepodařilo úspěšně odstranit. Posílená verze přirozeného mechanismu stárnutí a vypínání (umírání). Fauci nikdy neřekl, co se vlastně snaží posílit...

"Není to náhoda - vidím to pořád," říká Hirschman o sraženinách. "Někdy však začnou ucpávat cévy a my je musíme vytáhnout kleštěmi, aby krev mohla dále odtékat z těla a my ji mohli nahradit." Hirschman se zabývá balzamováním již více než 20 let, aby bylo jasno. Jeho lékařská praxe probíhala v době, kdy došlo k teroristickým útokům 11. září v New Yorku, a teprve nedávno se setkal s tím, že se tento fenomén srážení krve stal skutečností.. "Všiml jsem si vrcholu srážlivosti krve během kovid, nicméně poté, co se vakcína rozjela," sraženiny se změnily na podivný bílý vláknitý materiál, upřesnil Hirschman. Tyto podivné a neobvyklé sraženiny nejsou krevní sraženiny. "Když použijete nástroje a roztrhnete je, jsou velmi, velmi pevné, něco jako gumičky," vysvětlil, co pozoroval a cítil při dekonstrukci sraženin.. "Nerozpadají se jen tak a nejsou křehké," dodal. "Mají pevnost v tahu."4 z 5 úmrtí na COVID-19 v Kanadě od poloviny února pocházejí z očkované populace.
https://expose-news.com/2022/06/15/vacc ... since-feb/
Údaje kanadské vlády potvrdily, že téměř čtyři z pěti úmrtí na ko*kovid v Kanadě od poloviny února pocházejí z očkované populace. Kanada se pokusila oklamat veřejnost tím, že poskytla součet případů, hospitalizací a úmrtí, který sahá až do 14. prosince 2020. To zahrnovalo obrovskou vlnu úmrtí, která nastala v lednu 2021, kdy bylo za plně očkovanou považováno pouhých 0,3 procenta kanadské populace. Zpravodajský portál Expose však použil Wayback Machine, aby zjistil, co se kanadská vláda snaží skrývat. Wayback Machine je digitální archiv celosvětového webu, který zachycuje, spravuje a prohledává sbírky digitálního obsahu bez jakýchkoli technických znalostí nebo hostingových zařízení. The Expose našel graf, který ukazuje počet úmrtí na COVID-19 v celé Kanadě podle stavu očkování v období od 14. února do 29. května. V tomto období bylo zaznamenáno 4 954 úmrtí na COVID-19 a na očkovanou populaci připadalo 3 796 z nich. Zpráva upřesňuje, že 135 úmrtí bylo mezi částečně očkovanými, 1 174 úmrtí mezi těmi, kteří měli dvě vakcíny, a 2 487 úmrtí mezi třikrát očkovanými. Hospitalizace ve stejném časovém období zaznamenaly příliv 25 332 pacientů a 19 717 z nich bylo očkováno. Do nemocnic bylo odesláno 855 osob, které byly očkovány částečně, 6 489 osob bylo očkováno dvakrát a 12 373 osob bylo očkováno třikrát...
Související z ČR (únor 2022): Skandální manipulace se statistikami očkovaných a neočkovaných na JIP v českých nemocnicích odhalil čtenář Aeronetu, který se rozhodl pravidelně sledovat a zaznamenávat statistiky pacientů a potom jen nevěřícně zíral, jak někdo čísla po několika týdnech potichu a zpětně nafukuje, aby neočkovaných na JIP bylo víc..
https://aeronet.news/skandalni-manipula ... -pacientu/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 162
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

..Nejprve se objevila tvrzení o údajné "pandemii," před kterou neschopní matematici varovali, že zpustoší svět a zabije miliony lidí. Chřipka samozřejmě zmizela - čímž se prokázalo, že ko*kovid nebyl nic víc než přeznačená chřipka... Jsou lékaři, kteří trvají na tom, že v letech 2020 a 2021 zemřelo více lidí než v jiných letech. Kdyby se jen podívali na vlastní údaje, věděli by, že to není pravda. Všechno je lež. A lékaři, novináři a právníci tyto lži chrání. Žádný rozumný, informovaný nebo inteligentní člověk si nemůže myslet, že "očkování" je relevantní, užitečné, bezpečné, účinné, nezbytné nebo morálně ospravedlnitelné, ale v USA FDA povolila lékařům "očkovat" proti idiotismu ko*kovid už šestiměsíční děti. Lékaři, kteří byli tak hloupí, že nebezpečné "očkování" podali, oznámili, že jsou zmateni počtem náhlých úmrtí mezi mladými lidmi a zdravými dospělými! Jak si někdo s funkční mozkovou tkání může neuvědomit, že právě "očkování" zabíjí lidi?!

Mezitím se po částech zveřejňují výsledky testovacího programu společnosti Pfizer - jako by šlo o výsledky hlasování v televizní soutěži talentů. Každé zveřejnění přináší další děsivé informace, které mainstreamová média nadále ignorují, protože jsou nepohodlné. Dozvídáme se, že se idiotismus ko*kovid vrací. Na podzim bude více "očkování" - i když víme, že to nedělá nic, kromě napáchaných škod.
Nebezpečné PCR testy se stále používají a lidé, kteří předstírají, že si myslí, že ví, že to něco znamená. Hod mincí do vzduchu by dal užitečnější výsledek. Miliony lidí po světě - včetně policistů a nemocničních pracovníků - běžně nosí masky, které jim ničí zdraví a které je nakonec stejně zabijí..

A v české republice jsou výdaje vyšší, než kdykoli předtím..

A loutky, politici a televize nám říkají, že jsme ve válce, ačkoli si nejsme zcela jisti, jak a proč jsme se do ní zapletli. A politici se nezajímají o horší a větší války, např. v Jemenu a Sýrii.
Kdo si myslí, že to, co se děje, je náhoda, je mimo. Toto je začátek Velkého resetu. Tak vypadá "nový normál".
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
arwi
Příspěvky: 11
Registrován: 09 dub 2022, 17:20
Jméno a příjmení: Josef Kodada

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od arwi »

Už i na hovínkách, iHeute a pod. přiznali, že Pfizer včeličky způsobují neplodnost. Naštěstí jen dočasnou.
Pokud si dobře pamatuji ze školních let, tak dočasně je o tři dny kratší, než trvale, takže dobrý :).
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 162
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

arwi píše: 22 čer 2022, 08:51 Už i na hovínkách, iHeute a pod. přiznali, že Pfizer včeličky způsobují neplodnost. Naštěstí jen dočasnou..
= Samozřejmě, vše je "dočasné" .. :D A na sračkometech se přizná jen něco a málo, oni musí jet podle notiček, podle protokolu...


+ Hodím sem trochu videa - skutečné poškození vakcínami, aby jste trochu pochopili to, co se děje kolem nás:
0) Kompilace, krátké videa - infarkty přímo na ulicích, v obch. domech, nemocnicích:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2460.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2543.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2581.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2582.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2583.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2571.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2494.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2538.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2492.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2536.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2491.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2442.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2556.mp4
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2436.mp4

1) Patnáctiletý teenager dostal vakcínu Pfizer ve škole a bez souhlasu rodičů. Patnáctiletý Jonh zaznamenal den, kdy se žihadlo objevilo během vyučování, kdy žáky ve třídě překvapilo několik zdravotníků vyslaných thajskou vládou: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2437.mp4

1) Jedenáctileté dítě. Další oběť státu, politiků, televizních zpráv, tisku, farmaceutických firem a rodičů, kteří ho odsoudili k utrpení a věznění na lůžku. Nevratné neurologické poškození a generalizovaná paralýza. To dítě už nikdy nevstane z postele. Nyní je smrt jedinou jistotou, která zbývá: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2584.mp4

2) Tato mladá dáma byla nucena vakcínu přijmout. Letuška. Pátý den dostala dvaadvacetiletá žena v letadle křeče a od té doby je její život omezen na nemocniční lůžko. Vakcína jí zničila mozek. Nyní se u ní projevuje nezvratná degenerace, která způsobuje těžkou demenci, ochrnutí a strašné křeče..: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2585.mp4

3) Byla donucena se vakcinovat a nakonec přišla o práci a zbýávají jí poslední dva roky života & Rozhovor s doktorkou & SUKL odmítá zpracovávat nežádoucí účinky bez šarže:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2202.mp4

5) Lékaři a záchranáři jsou z této pandemi na dně svých sil. Brzo na vašich televizních obrazovkách od nezávislích zpravodajců z ČT 24, CNN, a dalších...:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2484.mp4

6) ..další "Magnetický hrdina" - viz jako doplnění k "magnetismu" postovaném ode mě výše, zažili jsme to i u nás doma..: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_1996.mp4

..a mohl bych pokračovat, videií jsou tisíce, přibývají po desítkách denně, NIKDO Z "OČKOVANÝCH" NEUNIKNE... Vedou nás do globálního otroctví. A těm, kteří nejsou "očkováni", může být odepřena lékařská péče. Všude se zavádějí systémy sociálního kreditu - a klíčem k nim jsou vax pasy. Podvod ko*kovid byl zahřívací kolo pro ten velký - podvod s globálním oteplováním. Ten měl být vždy záminkou pro nové tvrdé zákony, ekonomickou destrukci, další genocidu, konec lékařské péče a zavedení digitálních pasů. Teď to všechno přichází velmi rychle. A předvídatelná omezení přicházejí také rychle. Ekonomika bude dále ničena. A hlasatelé pravdy (my) budou dále potlačováni. První skutečné varování před vedlejšími (žádoucími?) účinky spojenými s těmito "injekcemi" varovali kékři už v prosinci 2020, kdy upozornili, že to způsobuje úmrtí, nemoci, včetně zánětu myokardu a mrtvice. Toto varování bylo z velké části ignorováno a jakýkoli "odpor" (pravda) je od té doby tvrdě potlačován. Světová zdravotnická organizace plánuje globální zákony pro řízení světa v budoucnosti. Spojí se se Schwabem a Světovým ekonomickým fórem. Nikdo se nás neptá, občanů, co chceme my. Jsme pro ně NIC. Starší a nemocní lidé budou zabiti. Zabíjejí už i děti a prochází jim to. Všechny tyto věci se dějí po celém světě. Prosazují legislativu na přeznačené chřipky - legislativu, jejímž cílem je odstranit hotovost, zavést digitální pasy a převzít totální kontrolu nad každým aspektem našeho života... Inflace a budoucí hyperinflace nás vede jen blíže k velkému resetu

A ochrana protilátek i T-buněk téměř neexistuje a zdá se, že injekce mRNA trvale poškozují imunitní systém lidí, kteří je dostanou, a vychylují ho k produkci T-buněk, které útočí na již neexistující varianty - přestože těmito variantami vůbec nikdy infikováni nebyli.. Záměr? Jistě! A všichni "zastánci vakcín" donekonečna tvrdí, že T-buňky generované mRNA pomáhají zabránit tomu, aby lidé vážně onemocněli Covidem i poté, co ochrana proti infekci protilátkami první linie zmizí... :D
Domnělá ochrana je mýtus. A všichni tito "vědci" se zdráhají připustit, natož diskutovat o možných dlouhodobých problémech, které může způsobit potlačení široké tvorby protilátek mRNA vakcínami.

Doufám, že brzy zastánci těchto "vakcín" nebudou nadále předstírat, že klinická studie s miliardou lidí v roce 2021 neskončí katastrofou.

Na začátku bylo: když to dostaneš, budeš dobrý, pak bylo, když se necháš očkovat, budeš dobrý, pak bylo, že budeš lepší, když jsi to měl a teď se očkuješ, a pak bylo, že můžeš dostat průlomovou infekci (noo..ale bude to méně závažné), teď je to, že i když jsi to měl (bez očkování), tak to můžeš dostat s průlomovou infekcí. To je přímá cesta ke každoročnímu očkování a pokračující tyranii..


//EDIT:
Chtějí dát podávat další dávky "spásných vakcín" - ale už bez klinických údajů.. Generální ředitel výrobce očkovacích látek BioNTech sdělil zdravotnickým dozorcům, že se musí brzy rozhodnout, zda schválí nové očkovací látky proti nejnovějším kmenům idiotismu a podvodu ko*kovid - aniž by k tomu potřebovali klinické údaje.
ANIŽ BY POTŘEBOVALI KLINICKÉ ÚDAJE!
Nyní chtějí lidem píchat injekce, aniž by je klinicky testovali.
Chápu, že výrobci vakcín chtějí vynechat staromódní, nepohodlnou část výroby vakcín zvanou "testování". A tisíce lékařů budou tuto "vakcínu" aplikovat - s vědomím, že nebyla testována. A miliony pacientů budou stát fronty, aby si ji mohli nechat aplikovat. A proč by neměli? Vždyť tisíce lékařů podávaly poslední injekci ko*kovid-19, i když museli vědět, že nepůsobí tak, jak si pacienti mysleli. A museli vědět o závažných vedlejších účincích. A ignorovali protokol pro experimentální léky, když pacientům neřekli všechna fakta o této injekci..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 162
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

..Několik studií zjistilo, že "vakcíny" vedou k většímu počtu případů planých neštovic:
https://www.theepochtimes.com/reactivat ... 49574.html
= Takže, plané neštovice jsme měli (z 99,9%) všichni (min. jako děti) a zotavili jsme se z nich a získali vůči tomu viru celoživotní imunitu. Virus planých neštovic však ve skutečnosti nikdy vlastně neopustí naše tělo. Zůstává pouze spící v nervovém systému, dokud se znovu neaktivuje - obvykle jako pásový opar nebo herpes - a to díky super spásným "vakcínám?"

První studie, která prokázala souvislost mezi "očkováním" a planými neštovicemi, pochází z Izraele. Tato studie, publikovaná v odborném lékařském měsíčníku Rheumatology, se zabývala šesti ženami, které trpěly autoimunitním onemocněním. U všech se objevil pásový opar tři až 14 dní po podání Pfizer: https://academic.oup.com/rheumatology/a ... ogin=false

Na Tchaj-wanu vědci publikovali v odborném lékařském časopise QJM jiný případ tří zdravých mužů - dvou starších dospělých a jednoho seniora - u nichž se pásový opar objevil dva až sedm dní po první dávce "vakcíny" Moderna a AstraZeneca: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8344552/
Vědci poznamenali, že není známo, že by se HZ reaktivoval po podání jiných "vakcín", ale jejich studie prokázala souvislost mezi "vakcínami" a vznikem pásového oparu. Tchajwanští vědci jsou si touto souvislostí jisti vzhledem ke krátkému časovému odstupu mezi očkováním a vznikem pásového oparu a vzhledem k tomu, že tři pacienti, které zkoumali, měli před očkováním zdravý imunitní systém.

Studie publikovaná v odborném časopise Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology zjistila, že důkazy z více než jednoho milionu očkování "vakcínou" odpovídají vyššímu výskytu pásového oparu: https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/jdv.18184
Ve studii dodali, že"očkování proti COVID-19 zřejmě potenciálně zvyšuje riziko precipitace HZ".

= Homopox (opičí neštovice) je pravděpodobně také nějaká geneticky modifikovaná neštovice reakce na "vakcínu", která ji ohýbá do gaycella-zoster viru?..


+V poslední době přibývá případů náhlých úmrtí mladých lidí bez „zjevné příčiny”. Říká se tomu „syndrom náhlého úmrtí dospělých”. Co je asi příčinou? ... více v článku:
https://otevrisvoumysl.cz/steve-kirsch- ... ve-spanku/
= Lékaři po celém světě jsou zmateni epidemií náhlých úmrtí u dříve zdravých mladých lidí. Mnozí z nich prý provádějí vyšetřování, které jim má pomoci rozhodnout, co by mohlo být příčinou. Nechat si píchnout experimentální, nedostatečně testovanou pseudovakcínu, která mimojiné způsobuje myokarditidu, encefalitidu, křeče, mrtvice, Guillainův-Barrého syndrom, meningitidu, perikarditidu, krvácení, sraženiny, bolesti kloubů a mnoho dalších poruch..


Aktuálně TOP 7 "(ne)žádoucích účinků", o kterých se média a vlády nikdy nezmíní:
1) Náhlé úmrtí z "neočekávaných příčin" - SADS (syndrom náhlého úmrtí dospělých)
2) Podivné, dlouhé, gumovité, vláknité krevní sraženiny (bio-struktury)
3) Myokarditida, nepravidelný srdeční tep a infarkty
4) Rakovina a nádory vzplanou z ničeho nic
5) Zachycení a/nebo úmrtí na ko*kovid nebo jeho varianty
6) Ochrnutí rukou, nohou nebo obličeje
7) Náhlé onemocnění GBS (Guillain-Barreho syndrom), AIDS, ADE nebo VAED..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 162
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: Veškerá fakta ohledně (toxických) kovid "vakcín" /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Rakousko po čtyřech měsících platnosti oficiálně zrušilo povinnost “očkovat” proti idiotismu ko*kovid s tím, že “již není z lékařského ani ústavního hlediska nezbytná”..
https://thenationalpulse.com/2022/06/23 ... e-mandate/
https://www.euronews.com/2022/06/23/no- ... ne-mandate

Dodám, že Rakousko se v únoru stalo první zemí v Evropě, která zavedla toto povinné “očkování” pro všechny osoby starší 18 let, kdy se jednalo o nejrozsáhlejší povinnost a neobsahovala žádné výjimky pro dospělé..
A původní plán počítal s tím, že lidem, kteří “očkování” odmítnou, bude hrozit pokuta až 3 600 eur. No a rakouským zákonodárcům v účinném prosazení mandátu bránilo mnoho překážek. Primárně ale masivní odpor veřejnosti proti ohrožení její svobody a to nejen zdraví, kdy min. 13 % obyvatel se nikdy nenechá “očkovat” (pomalu zabít), a to ani pod pohrůžkou mandátu! Všichno tito svobodní lidé odmítly zaplatit pokutu a orgány činné v trestním řízení v Rakousku odmítly mandát vymáhat. Kvůli všem těmto problémům se zákonodárci rozhodli vymáhání mandátu pozastavit!!!

A o tom to je. O lidech. Nás jsou miliony, jich jsou desítky.
“Jako vláda jsme se rozhodli zrušit mandát k očkování,” řekl Rauch na tiskové konferenci ve Vídni, kde toto rozhodnutí vlády oznámil. “Od nynějška musíme žít s (podvodem) ko*kovid… Žít s ko*kovid znamená, že předložíme komplexní balíček nových opatření, a to dnes znamená zrušení povinného očkování. Kvůli povinnému očkování se nikdo nenechá očkovat.”

DODATEK, který nikoho už ani nepřekvapí..CDC záměrně zatajila veřejnosti pravdu o tom, že vakcíny proti idiotismu ko*kovid způsobují smrtelné krevní sraženiny:
https://www.theepochtimes.com/cdc-confi ... 56517.html
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět