Protože to skutečně funguje = korporátní média nepoctivě útočí na vitamin D a další přírodní prostředky

Vše co nikam nezapadá
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Protože to skutečně funguje = korporátní média nepoctivě útočí na vitamin D a další přírodní prostředky

Příspěvek od CZkotas »

Lživý zpravodajský gigant Forbes zveřejnil propagandistický článek, v němž prohlašuje, že vitamin D je pro člověka "bezcenný" a dokonce "nebezpečný":
https://www.forbes.com/sites/stevensalz ... ready/amp/

Steven Salzberg, profesor biomedicínského inženýrství na Univerzitě Johnse Hopkinse a autor článku, tvrdí, že lidé musí "už konečně přestat užívat vitamin D!". - Tak zní název jeho článku.
Salzberg je natolik proti vitaminu D, že jej přidal na seznam pěti vitaminů, které by lidé nikdy neměli užívat, čímž se dostal na seznam šesti "zbytečných vitaminových doplňků", jak je nazývá (dalších pět je vitamin C; vitamin A a beta karoten; vitamin E; vitamin B6 (pyridoxin) a multivitaminy).
Přestože až 80% světové populace trpí nedostatkem vitaminu D, Salzberg tvrdí, že by se mu lidé měli vyhýbat jako moru, protože článek publikovaný v časopise The Lancet údajně zjistil, že "nepomáhá předcházet srdečním onemocněním, přibývání na váze, poruchám nálady, roztroušené skleróze a metabolickým poruchám, které byly všechny spojeny s nižším obsahem vitaminu D".
Vzhledem k tomu, že vitamin D získal velkou popularitu díky idiotismu ko*kovid - podívejte se na důkazy, které ukazují, že vitamin D působí proti infekčním nemocem -, snaží se ho Salzberg a jemu podobní potlačit hned v zárodku a odradit lidi od jeho užívání..:
https://www.timesofisrael.com/israeli-s ... ght-covid/

"Jediné profylaktické prostředky, které korporátní média vůbec chtějí zjevně propagovat, jsou masky a vakcíny - nástroje sociální kontroly, respektive biomedicínského ziskuchtivství," píše Ben Bartee pro The Daily Bell.

I když je pravda, že doplňky stravy s vitaminem D nejsou nejoptimálnější formou jeho příjmu - nejlepší volbou je přirozené sluneční světlo bez ochranného krému - Salzberg je přesvědčen, že tento vitamin je zbytečný, a dokonce škodlivý, což je úsměvné.
Ukazuje se, že i Johns Hopkins je centrála Big Pharma. Škola se ohání "výhodami" nanobotů "teragripperů", které se jako paraziti přichytávají na střeva, aby do krevního oběhu dodávaly léčiva, a zároveň očerňuje přírodní vitaminy.

Jinými slovy, není překvapením, že Salzberg píše úderné články proti přírodním vitamínům jménem Johns Hopkins, který je nepřítelem přírodních léčiv a svobody zdraví, jež nevydělávají Big Pharma.

Salzberg se ve svém článku příhodně nezmínil o tom, že nedostatek vitaminu D je spojen s řadou zdravotních problémů, mezi něž v neposlední řadě patří chronická únava, svalové záškuby, zmatenost, nevolnost, slabost, zácpa, parestézie a nechutenství.

Nedostatek vitaminu D také zvyšuje náchylnost člověka k rozvoji infekčního onemocnění, stejně jako k roztroušené skleróze, autoimunitním revmatickým onemocněním (ARD), rakovině, osteoporóze, artralgiím, myalgiím a diabetu 1. typu.

"Ale to všechno je pro Big Pharma zlaté," píše dále Bartee. "Mají vakcíny proti akutním infekcím a léky, které vás doživotně napojí na léčbu chronických nemocí."

"Vyčerpají vaše životní úspory, zatímco budete pomalu umírat, a přitom se nikdy nedostanou k příčině vaší nemoci - kterou v mnoha případech může být nedostatek vitaminu D. Vyléčení pacienti nepřispívají k zisku společnosti Pfizer."

V roce 2022 je zarážející, že jakékoli informační médium, bez ohledu na to, jak je zkorumpované, je tak hloupé, že zveřejňuje propagandu proti vitaminu D.
=CZkotas=
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět