Rakušanovo vnitro vyhlásilo občanům ČR informační válku!!

Vše co nikam nezapadá
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Rakušanovo vnitro vyhlásilo občanům ČR informační válku!!

Příspěvek od CZkotas »

A je to tady, další tah proti lidem, svobodě s následným zotročením!
"Bič na ruskou propagandu. Vnitro má plán na blokování webů ohrožujících Česko"
viz: https://zpravy.aktualne.cz/domaci/vnitr ... mpaign=Akt

Bez VPN se prostě už nikdy k informacím alternativy nedostanete. Doporučuji vám proto můj NÁVOD: Jak obejít cenzuru na internetu, zůstat anonymní a jak nejlépe zabezpečit svůj počítač, uveřejněný přímo zde na našem svobodném diskusním fóru:
viewtopic.php?f=10&t=31

Rakušanovo vnitro podle tohoto zákona pravomoc blokovat i takové weby, které šíří, přebírají, tlumočí nebo jinak postupují obsah, články a videa, která pochází ze sankcionovaných zdrojů, zejména ze serverů ruských státních médií, na které byly ze Západu uvaleny sankce. Na serveru Aktualne se uvádí toto:

"Právo na svobodu projevu by mohl stát omezit zejména tehdy, kdy lži vytváří či šíří původce, na kterého se vztahují mezinárodní sankce. To je případ nynějšího Ruska. Sankce jsou sice obvykle ekonomické, mohou ale posloužit jako vodítko pro další opatření.
Chystaný zákon pamatuje i na případy, kdy nebezpečnou propagandu opakuje někdo jiný, kdo s nepřátelským režimem není přímo spojený. Například s cílem vydělat. Kromě Klausova exmluvčího Hájka popsalo Aktuálně.cz například web probačního úředníka, který shromažďuje ruské lži a pokouší se za to vybírat od čtenářů příspěvky."


Pokud by se navrhovaný zákon řídil sankční politikou, že by v ČR nesměly být publikovány a šířeny informace od ruských státních médií, které jsou pod západními sankcemi, tak tím by de facto došlo k likvidaci novinářské činnosti v ČR úplně stejně jako v Čínské lidové republice, kde se nesmí na internetu publikovat projevy, proslovy a texty projevů amerických a západních politiků. Všechny projevy, přednesy, výstupy a výroky západních politiků smí komentovat pouze čínská státní média s příslušnými komentáři. Nejčastěji jde o citace dvou nebo tří vět z projevu, které jsou v čínském tisku publikovány s příslušným politickým komentářem a zbytek je pro čínské občany nedostupný a zakázaný.
Článek na toto téma = Rakušanovo vnitro chce zakázat všechny informace z oficiálních ruských médií v ČR a bude blokovat všechny weby, které budou přebírat, překládat, tlumočit nebo jinak šířit informace pocházející z ruských sankcionovaných zdrojů nebo od sankcionovaných subjektů! Překlad projevu ruského sankcionovaného politika do češtiny v plném znění bude důvodem pro zablokování webu v ČR? Šokující obrysy chystaného zákona unikly na veřejnost a pokud zákon projde, bude věrnou kopií Čínské ohňové zdi! Pokud jste si ještě VPN nepořídili, máte poslední možnost se zařídit, než bude pozdě!
ZDE: https://aeronet.news/rakusanovo-vnitro- ... i-z-ruska/
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět