mRNA jsou implantáty exotických technologií, které mohou být použity k dosažení globálního zotročení a/nebo genocidy !!

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

mRNA jsou implantáty exotických technologií, které mohou být použity k dosažení globálního zotročení a/nebo genocidy !!

Příspěvek od CZkotas »

Biotechnologická analytička Karen Kingston odhaluje PATENTY a dokumenty popisující kovidovou vakcínu 5G link, biosyntetické nanotechnologie umělé inteligence, "měkké aktuátory" a NEUROWEAPONS implantované jehlami: https://www.naturalnews.com/2022-10-06- ... otech.html
Magnetické hydrogely, tkáňové inženýrství a dálkové ovládání magnetických hydrogelů zdaleka už NĚNÍ konspirační teorií, ale je dobře zdokumentováno ve vědecké literatuře. Zde je jeden publikovaný článek v časopise ACS Nano, který přesně tuto věc popisuje:
Obrázek
https://en.x-mol.com/paper/article/1347338492243496960

Z abstraktu:
Většina tkání lidského těla se vyznačuje vysoce anizotropními fyzikálními vlastnostmi a biologickou organizací. Hydrogely byly navrženy jako lešení pro konstrukci umělých tkání díky svému složení bohatému na vodu, biokompatibilitě a laditelným vlastnostem.
...vnitřní vlastnosti magnetických nanočástic umožňují jejich použití jako magnetomechanických dálkových aktuátorů k řízení chování buněk zapouzdřených v hydrogelu při aplikaci vnějších magnetických polí.

Měkké aktuátory pro umělé svaly se samoregeneračními a multimodálními lokomočními vlastnostmi. Z časopisu Nature Reviews Materials pochází vědecký článek s názvem "Soft actuators for real-world applications":
Obrázek
https://www.nature.com/articles/s41578-021-00389-7
V tomto přehledu se zabýváme novými materiály a konstrukčními návrhy pro konstrukci měkkých aktuátorů s fyzikální inteligencí a pokročilými vlastnostmi, jako je adaptabilita, multimodální lokomoce, samoléčba a multireaktivita.
Nakonec se zabýváme výzvami a příležitostmi pro měkké aktuátory příští generace, včetně fyzické inteligence, adaptability, škálovatelnosti výroby a reprodukovatelnosti...

Vestavěná vysílací a přijímací zařízení, která sdílejí informace v síti, čímž se lidská těla mění v "cloudové" výpočetní platformy.
Kingston také odhaluje, jak mají implantované biosyntetické struktury schopnost vysílat a přijímat digitalizované informace, což těmto strukturám umožňuje vzájemně se "propojovat", i když se nacházejí uvnitř hostitelských lidských těl. V kombinaci s externími schopnostmi umělé inteligence, které jsou urychleny rychlostí pásma 5G a nízkou latencí, mohou být tyto síťové struktury použity jako zbraň proti lidstvu.
Jedním z patentů citovaných v této technice je patent US11107588B2, který pojednává o tom, že: " Systém zahrnuje množství elektronických zařízení obsahujících instrukce pro generování ID a v blízkosti jiného takového elektronického zařízení jedno nebo obě elektronická zařízení vysílají/přijímají ID do/z jiného elektronického zařízení."
Obrázek

Technologie popsaná v tomto patentu se konkrétně týká SARS, MERS, koronaviru a chřipky nebo jakéhokoli onemocnění, které má "příznaky podobné chřipce". Viz tento seznam z patentu:
Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem koronavirus.
Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem SARS-CoV.
Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem MERS-CoV.
Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem SARS-CoV-2.
Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem virus chřipky.
Podle některých provedení vynálezu má uvedené onemocnění za následek příznaky podobné chřipce.
Následující schéma ukazuje, jak mohou být elektromagnetické signály vysílány a přijímány mezi osobami, které byly implantovány nebo vybaveny digitálními systémy:
Obrázek

Tentýž patent také hovoří o provedeních obvodů, propojení lidí a šíření patogenů a uvádí například:
...generování předpovědi pravděpodobnosti přenosu uvedeného patogenu uvedeným subjektem na základě informací o fyzické blízkosti pro větší počet subjektů...
...hardware pro provádění vybraných úloh podle některých provedení vynálezu by mohl být realizován jako čip nebo obvod.

Počítačově čitelné signální médium může obsahovat šířený datový signál s počítačově čitelným programovým kódem v něm obsaženým, například v základním pásmu nebo jako součást nosné vlny.

...některá provedení tohoto vynálezu mohou mít podobu zcela hardwarového provedení, zcela softwarového provedení (včetně firmwaru, rezidentního softwaru, mikrokódu atd.) nebo provedení kombinujícího softwarové a hardwarové aspekty, které zde mohou být všechny obecně označovány jako "obvod", "modul" nebo "systém".

Všechny podrobnosti a dokumenty najdete v tomto hodinovém rozhovoru s Karen Kingston:
https://www.brighteon.com/0baeff43-2a1d ... 4a459ee9ae
- Injekce Covid-19 obsahují NEUROZBRANĚ zabudované v lipidových nanopartikulech (LNP).
- Neurologické zbraně byly skryty prostřednictvím krytí povolení k mimořádnému použití
- Šokující patenty potvrzují, že je to všechno pravda (uvedena čísla patentů)
- Transhumanistický útok na lidstvo právě probíhá, lidé se stávají MÉNĚ lidmi
- LNP mohou být aktivovány prostřednictvím 5G frekvencí k dosažení fyziologických změn
- Covid "vakcíny" se zdají být exotickou technologií INSTALOVANOU do lidských hostitelů
- Společnost napojená na CCP v oblasti umělé inteligence označena v USA za "hrozbu pro národní bezpečnost"
- Infrastruktura 5G bude využívána vestavěnými systémy AI pro sledování
- Postvakcinační "biostruktury" jsou samosestavitelné biosyntetické zbraně
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
vaxrunner
Příspěvky: 6
Registrován: 14 říj 2022, 04:54
Jméno a příjmení: Vymyš Leno

Re: mRNA jsou implantáty exotických technologií, které mohou být použity k dosažení globálního zotročení a/nebo genocidy

Příspěvek od vaxrunner »

Kotasi, moc ďakujem za posledný link na video na brighteon. Karen je super.

Pridávam ďalšie tri súvisiace videá, ktoré sú kratšie a jednoduchšie vysvetľujú pointu:

Časť 1, Karen začína od 4. minúty: https://rumble.com/v1npix4-part-1-covid ... e-bio.html
Časť 2: https://rumble.com/v1npjre-part-2-covid ... e-bio.html
Časť 3: https://rumble.com/v1npkk0-nanoweapons- ... n-par.html

-----

Dôležitá poznámka:

1) Keď neuvažujeme o 5G vežiach ako o zdroji signálu ale ako o zdroji bezdrátového napájania pre biotech nanoparazitov, tak je treba si uvedomiť, že bežný človek síce 5G veže nevypne zrovna ľahko, ale v rovnakom frekvenčnom pásme vysielajú aj ďalšie výkonné bezdrátové zariadenia ktoré môže každý z nás vypnúť:

- Wifi routery: Wifi vypnúť, pripájať sa káblom. Keď to nie je možné (vždy je to možné), vypínajte router aspoň na noc.
- Smartfóny: Treba vypnúť 4G, 5G, LTE, mmWave; v mobile povoliť max. 3G sieť. Mobil vypínať na noc a vždy keď ho nepoužívate.
- Wifi klienti a smart zariadenia pripojené na internet (notebooky, tablety, smartfóny, smart TV, ...) : Každé zariadenie sa dá pripojiť na router LAN káblom alebo redukciou USB-RJ45. Wifi nepoužívať.
- Bluetooth zariadenia (smart hodinky, bezdrátové slúchadlá, ...) : Vyžarujú síce slabý výkon, ale nosíte ich dlhodobo priamo na tele, takže vypnúť a zahodiť.

2) Podľa tých patentov môže byť hydrogel aj vo vode, v jedle, aj vo vzduchu. Takže táto téma sa týka nás všetkých, nielen tých "očkovaných".

:!: Pointa: Je treba aby každý vo svojom okolí minimalizoval bezdrátový elektrosmog.
Odpovědět