ČR byla zničena - domnívám se, že záměrně - a nyní bude ještě mnohem, mnohem hůř.

Vše co nikam nezapadá
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

ČR byla zničena - domnívám se, že záměrně - a nyní bude ještě mnohem, mnohem hůř.

Příspěvek od CZkotas »

Volně navazující na můj příspěvek - "DŮLEŽITÉ! INFORMACE k situaci zásobování (kolapsu) potravin, paliva:" viewtopic.php?f=7&t=11

Daně prudce porostou, protože politici ničí ekonomiku a drtí jednotlivce i podniky. Velké zvýšení platů, které budou požadovat stávkující, posune obrovské množství lidí do vyšších daňových pásem. Na všechny úspěšné podniky budou uvaleny jednorázové odvody. Daně z majetku. Nové majetkové daně. Silniční daně. Atp..

Služby - jak ty oficiálně poskytované, tak ty soukromé - zaniknou nebo se zhorší, protože se sníží financování a firmy zkrachují.

Stávky a mzdové požadavky budou tlačit inflaci ještě výše.

Úrokové sazby budou na začátku příštího roku na úrovni 5 nebo 6 %.

Hodnota domů v příštích 12 měsících klesne - ne o pouhých 10 %, jak předpovídají realitní makléři, ale o 20 až 30 %. Banky zabaví miliony domů.

Sociální úvěry přijdou rychle - jak vládní úřady zavedou povinné aplikace.

Počet úmrtí prudce vzroste. Mnoho lidí bude čekat na vyšetření a ošetření v nemocnicích. Mnoho lidí zemře dříve, než se dočkají vyšetření.

Nájemní bydlení zmizí, protože pronajímatelé si uvědomí, že kontrola nájemného, zvyšování úrokových sazeb a nové zákony znamenají, že přicházejí o peníze. Nájemné se nemůže zvyšovat, ale dostupných nemovitostí bude méně.

Produktivita se zhroutí. Dost lidí bude na nemocenské s pomyslným "dlouhým kovidem" nebo proto, že čekají na nemocniční ošetření.

Bankroty (osobní i firemní) prudce vzrostou - zejména po dubnu 2023, kdy dramaticky vzrostou náklady na energie.

Stávky budou nadále devastovat zemi a ekonomiku, protože stále více zaměstnanců bude požadovat inflaci překonávající zvýšení platů.

Důchody budou v důsledku vládní politiky nadále klesat. Střadatelé s penzijním plánem s konečným platem už dnes dostanou o cca 25 % méně než před rokem.

Česká koruna bude klesat vůči ostatním měnám, což povede k růstu dovozních nákladů (např. na pohonné hmoty a potraviny) a k růstu inflace.

ČR bude nadále chudnout..

Jsme ve válce s vlastní vládou. Jsme vězni ve vlastní zemi. Neexistuje svoboda slova, svobodný tisk ani veřejná debata. Žijeme ve světě ovládaném ignorancí, diskriminací a slepou, bezmyšlenkovitou poslušností.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět