Od zavedení "vakcín" proti kovid se prudce zvýšil počet mrtvě narozených dětí

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Od zavedení "vakcín" proti kovid se prudce zvýšil počet mrtvě narozených dětí

Příspěvek od CZkotas »

Zaměstnanec nemocnice v kalifornském městě Fresno zveřejnil v médiích e-mail, z něhož vyplývá, že od zavedení "vakcín" proti ko*kovid se prudce zvýšil počet mrtvě narozených dětí.
https://rairfoundation.com/exposed-leak ... ths-video/
V srpnu letošního roku se v tomto zařízení narodilo 22 mrtvých dětí, vyplývá z e-mailu. A očekává se, že tento trend bude jen pokračovat, uvádí se dále.
V září se zatím narodilo sedm mrtvých dětí, ačkoli v době zpracování zprávy uplynulo teprve osm dní v měsíci. Při extrapolaci na říjen bychom očekávali, že celkový počet mrtvě narozených dětí v nemocnici v září bude přibližně 40, tedy více než dvojnásobek oproti srpnu.

Před "očkováním" byl průměrný počet mrtvě narozených dětí za měsíc v dané nemocnici nižší než jeden. Před zavedením očkování byla v tomto zařízení hlášena pouze asi dvě úmrtí za tři měsíce.

Deník The Epoch Times, který získal dotyčný e-mail mezi prvními, se obrátil na vrchní sestru, která e-mail odeslala, s žádostí o vysvětlení. Do doby psaní tohoto článku neobdržela žádnou odpověď.
Podle doktora Jamese Thorpa, floridského lékaře, který se specializuje na mateřsko-fetální medicínu, je obsah uniklého e-mailu v souladu se závěry více než 1 300 recenzovaných prací, které byly publikovány za posledních 15 měsíců.

Závažné komplikace i úmrtí jsou u chřipky běžnými následky po injekci. Ve vládním systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) se však objevuje pouze zlomek těchto případů.

"Tato injekce byla navržena tak, aby pronikla do vaječníku; tato injekce byla navržena tak, aby pronikla do mozkové bariéry. Tato injekce byla navržena tak, aby se dostala všude," prozradil Dr. Chris Alan Shoemaker ve svém silném projevu na parlamentní půdě v kanadské Ottawě.

"A to je důvod, proč lidé umírají za tak podivných okolností, za nevysvětlitelných okolností, a čísla jsou děsivá. Šedesát sedm procent lidí, kteří dostanou vakcínu v těhotenství, o těhotenství přijde."

Ukázalo se, že podle interní dokumentace společnosti Pfizer je toto číslo ještě vyšší - 28 z 29 těhotných žen přišlo o dítě poté, co se nechaly očkovat proti chřipce Wuhan.

Proto Dr. Sucharit Bhakdi opakovaně varoval těhotné ženy před podáním vakcíny (vakcín). Učinit tak znamená v podstatě přát dítěti smrt, protože pravděpodobnost narození mrtvého dítěte je mimořádně vysoká.

"V příbalovém letáku vakcíny od společnosti Biotech se dokonce uvádí, že těhotné ženy se očkovat nesmějí, protože nelze vyloučit poškození vakcínou," říká Bhakdi. "A pokud se mladá žena rozhodne nechat se očkovat, měla by se dva měsíce vyhýbat otěhotnění."

Obrázek

Navzdory varování se mnoho těhotných žen stejně nechalo očkovat, což vedlo k mnoha dalším mrtvě narozeným dětem a zbytečnému utrpení spojenému s touto tragickou ztrátou nenarozeného lidského života.
"Věděli o tom a nic s tím neudělali," napsal jeden z komentátorů. "Věděli, že injekce proti sraženině nezastaví přenos, a lhali. Biden lhal a miliony lidí zemřely nebo ještě zemřou."
"Všechno to velkolepé vystupování a ostrakizace těch, kteří byli skeptičtí a chytří. Všichni ti příbuzní, kteří se vysmívali a styděli se za své děti, aby to dostaly. Nemají žádný stud. Myslí si, že zapomeneme. Já například nikdy nezapomenu." Další z nich poukázal na to, že tato odhalení jsou důvodem, proč někteří, včetně Emily Osterové z The Atlantic, nyní volají po covidské "amnestii" - protože vědí, že My lidé chceme nejen odpovědi, ale i spravedlnost za tyto zločiny proti lidskosti.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Marťas
Příspěvky: 16
Registrován: 19 dub 2022, 22:32
Jméno a příjmení: Martin Sušovský

Re: Od zavedení "vakcín" proti kovid se prudce zvýšil počet mrtvě narozených dětí

Příspěvek od Marťas »

Jo, jo
otec se mi smál, že se nechci očkovat - už tu není.
Většina kolegů mé ženy se také nechali očkovat - už měli covida 3x a byť jsou se ženou v jednom kanclu - ona je pořád zdravá - samozřejmě nenaočkovaná.
Má očkovaná sestra - často nemocná - nejnověji - zánět horních cest dýchacích.
Pak vím ještě o dvou očkovaných ženách co potratily - partnerky kolegů.

Ale to jsou přece jen NÁHODY!!!

Není jich však nějak moc?
Odpovědět