EXPERT: Nattokináza (levná a dostupná) detoxikuje Sproteiny z těla !!

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

EXPERT: Nattokináza (levná a dostupná) detoxikuje Sproteiny z těla !!

Příspěvek od CZkotas »

EXPERT: Nattokináza detoxikuje Sproteiny z těla!
Celý orig. článek: https://petermcculloughmd.substack.com/ ... attokinase

Krátce přeložený důležitý obsah:
Dr. Peter McCullough, MD, MPH - nattokináza (přírodní enzym obsažený ve fermentovaných sójových bobech), je účinným prostředkem proti bílkovinám hrotu (nejen) z ko*kovid "vakcín". Lidé, kteří se nechali "očkovat" se neustále ptají, co mohou udělat, aby "to dostali z mého těla". To ho inspirovalo k napsání článku o nattokináze, který tuto látku označuje za nejůčinnější a veřejnosti dostupný "svatý grál detoxikace vakcíny covid-19"...
...nejlepší na tom je, že je relativně levná a prodává se bez receptu jako doplněk stravy.
Např. přes vyhledávač zboží, Heureka.cz: https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=na ... 3%A1za&o=3

Nattokináza je levná, široce dostupná a funguje.

"Nattokináza je enzym [který] se vyrábí fermentací sójových bobů bakteriemi Bacillus subtilis var. natto a je k dispozici jako perorální doplněk stravy," vysvětluje McCullough. "Rozkládá fibrinogen, faktor VII, cytokiny a faktor VIII a byla zkoumána pro své kardiovaskulární účinky."


Všechny účinky Nattokinázy, ve zkratce: ..prevence vzniku krevních sraženin a zlepšení průtoku krve v cévách, silná fibrinolytická aktivita (rozpouštění krevních sraženin/trombů), antihypertenzní účinek (snižuje tlak krve) a pozitivní vliv při poruchách krevního oběhu, snižování hladiny lipidů, neuroprotektivní vlastnosti – má pozitivní účinky na nervovou soustavu (např. chrání mozkové buňky, zvyšuje prokrvení mozkových cév)...

+ Nattokináza je označována za jedinečnou přírodní složku, která má své místo v prevenci vzniku kardiovaskulárních onemocnění a měla by být využívána při prevenci a léčbě těchto chorob.
+ V přípravku buněčného lyzátu, který by podle něj mohl být obdobou příjemce "kovid vakcín", vědci úspěšně prokázali, že proteiny hrotu se po vystavení nattokináze rozkládají v závislosti na čase a dávce.
+ Nattokináza úspěšně degradovala proteiny hrotů z vakcín v buňkách.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět