U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Vše o očkování a vakcinaci
Odpovědět
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Pravda je neustále pod útokem, čtěte nezávislé (alternativní) zprávy, dokud ještě můžete!
Na úvod
Rodiče se musí za své děti postavit, protože, nic cennějšího než děti nemáme a ty se musí chránit! Bez jakéhokoli rozumného a medicínského důvodu se náš svět obrátil vzhůru nohama a miliony dětí se z toho nikdy nevzpamatují. Existují důkazy o tom, že v důsledku hysterie vyvolané covidem se mnoho dětí uzavřelo do sebe a bojí se přiblížit k cizím lidem - zejména pokud nemají na sobě masky.. Přesto školy masky a sociální odstup zavedly a mnozí učitelé a rodiče chtějí, aby omezení platila donekonečna - dokud na Zemi nezmizí i ten poslední virus. Nucení dětí zůstat v izolaci způsobilo obrovské psychické problémy. Nejvíce trpěly děti z chudších rodin nebo z rodin, kde se žije nešťastný život. Také nedostatek pohybu vede ke zdravotním problémům a obezitě. Problémy ještě zhoršily výhrůžky, že děti, které nebudou dodržovat pravidla, "mohou zabít babičku." Údaje o sebevraždách je téměř nemožné získat, ale všeobecně se uznává, že sebevraždy jsou hlavní příčinou úmrtí ve věkové skupině 5-19 let, a jeden průzkum ukázal 50% nárůst počtu sebevražd v roce 2020 ve srovnání s rokem 2019. Mám podezření, že toto číslo poroste. Kdyby si rodiče a učitelé udělali trochu průzkumu, věděli by (a věděli by), že strašení covidem-19 je podvod...


1) 25. března byla v časopise Journal of Pediatrics zveřejněna data z následné studie provedené v Dětské nemocnici v Seattlu (SCH) mezi malými pacienty, u nichž se po druhé dávce vakcíny proti COVID-19 od Pfizer rozvinula myokarditida. V rámci studie vědci sledovali 16 dětí mužského pohlaví v průměrném věku 15 let tři až osm měsíců po první diagnóze myokarditidy krátce po očkování. U většiny pacientů vědci pozorovali přetrvávající srdeční abnormality, viz: https://www.globalresearch.ca/new-study ... en/5776461
Autoři studie použili elektrokardiogramy a srdeční magnetickou rezonanci (CMR) ke zkoumání abnormalit v srdci mladých pacientů, jako je fibróza, jizvení myokardu, napětí a snížené roztažení komorového svalu, které je často spojeno se sníženou schopností pumpovat krev a zvýšeným rizikem srdečního infarktu. Výsledky také ukázaly "přetrvávání abnormálních nálezů" na CMR po sledování většiny pacientů. Výzkumný tým dodal, že u pacientů došlo ke zlepšení LGE neboli míry schopnosti srdce účinně pumpovat.
https://www.naturalpedia.com/myocarditi ... a-com.html
"Přítomnost LGE je ukazatelem poškození a fibrózy srdce a je silně spojena s horší prognózou u pacientů s klasickou akutní myokarditidou. Metaanalýza zahrnující osm studií zjistila, že přítomnost LGE je prediktorem úmrtí ze všech příčin, kardiovaskulárního úmrtí, srdeční transplantace, rehospitalizace, recidivy akutní myokarditidy a potřeby mechanické podpory oběhu," uzavřeli vědci.

2) U dívek se po očkování vakcínou COVID-19 od společnosti Pfizer objevují pohlavní nádory. Lékařské časopisy a zprávy VAERS ukazují, že po injekci společnosti Pfizer se u dívek ve věku 5 let objevily pohlavní nádory..
https://www.lifesitenews.com/news/girls ... zer-shots/
Vyplývá to z publikovaných recenzovaných článků a údajů ze systému hlášení nežádoucích účinků vakcín, což je program vlád pro shromažďování hlášení o nežádoucích účincích očkování. Jeden z nedávno publikovaných článků v lékařském časopise, který hovoří o vředech na genitáliích po očkování, byl tento měsíc zveřejněn v časopise Journal of Pediatric and Adolescent Gynecology. Studie s názvem "Post COVID-19 Vaccination Vulvar Aphthous Ulcers: An Unpopular Case Series", provedli tři lékaři na oddělení dětské a dorostové gynekologie v dětské nemocnici Mercy Children's Hospital v Kansasu ve státě Missouri...
Tento stav, známý také jako Lipschutzovy vředy, je velmi vzácný, nepohlavně získaný stav, o kterém i ti nejchytřejší gynekologové na světě vědí jen velmi málo. Jeho hlavním příznakem jsou velké hluboké vředy tvořící se v ženských pohlavních orgánech. Způsobuje také bolest, malátnost a horečku. Každá z dívek měla na genitáliích mnohočetné velké vředy, z nichž některé odumřely. Žádná z nich nebyla sexuálně aktivní ani neměla předchozí infekci COVID-19 nebo dokonce nedávnou expozici = znamená pobývat v blízkosti očkovaných osob apod.!!!

3) FDA (dodám, stejně jako všichni a všude..nic se neděje přece...) záměrně zatajuje fakta o zdravotních problémech vakcíny COVID-19:
https://www.lifesitenews.com/news/fda-i ... -official/
Nespočet zpráv a mnoho studií prokázalo, že vakcíny proti COVID-19 jsou spojeny s nežádoucími účinky, od těch menších, jako je bolest v místě vpichu, až po závažnější vedlejší účinky, jako je zánět srdce. David Gortler, bývalý vedoucí poradce komisaře Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), varoval, že úřad ignoruje svůj požadavek "zveřejnit jasné problémy s bezpečností a účinností vakcín COVID-19". Gortler je farmakolog, farmaceut a pracovník FDA a zdravotnické politiky v Centru pro etiku a veřejnou politiku (EPPC). Předtím, než byl bývalým prezidentem Donaldem Trumpem v Bílém domě jmenován do funkce staršího poradce komisaře FDA pro bezpečnost léčiv, vědeckou politiku FDA a regulační záležitosti FDA, působil jako lékař FDA..
Na závěr:
Nadšenci pro očkování ko*kovid tvrdí, že ti, kteří se neočkují, musí být potrestáni, protože hrozí, že budou šířit infekce. Ve skutečnosti důkazy ukazují pravý opak: právě ti, kteří jsou očkováni, jsou nebezpeční pro ty, kteří očkováni nejsou. (Je také užitečné si uvědomit, že očkování covidem-19 nezabrání tomu, aby se očkovaný nakazil rebrandovanou chřipkou - nebo ji rozšířil na někoho jiného).
A nezapomeňte: očkovaní mohou mít na začátku méně příznaků, pokud se nakazí kovidem (přeznačenou chřipkou). A tak se stávají šiřiteli s nízkým výskytem příznaků.
A EU už schválila vakcínu proti ebole. Není známo, zda funguje. A vakcína proti HPV se podává chlapcům - aby ochránila dívky.
A nové varianty covidu jsou výsledkem očkovacích programů. Očkování proti covidu zvyšuje rychlost přenosu viru a zvyšuje virulenci.

//EDIT
"Vakcína" od Pfizer je zodpovědná za epidemii žloutenky u dětí! Ve Velké Británii se zvyšuje počet případů zánětu jater (hepatitidy) u dětí, což vedlo britskou Agenturu pro zdravotní bezpečnost (UKHSA) k naléhavému vyšetřování. Dětem již od pěti let jsou nyní aplikovány tyto chemické jedy, které se hromadí v játrech a způsobují, hádáte správně: hepatitidu.. Ve Skotsku, kde jsou lidé od pěti let věku rovněž očkováni mRNA, je hepatitida rovněž na vzestupu. Podle zpráv se žádný z případů, které se v současné době vyšetřují, netýká žádného z běžných virů, které způsobují hepatitidu, což dále naznačuje, že viníkem je očkování COVID. Mezi příznaky hepatitidy patří tmavá moč, bledé, šedě zbarvené výkaly, svědění očí, zežloutnutí kůže a očí (žloutenka), bolesti svalů a kloubů, vysoká teplota, pocit a nevolnost, chronická únava, ztráta chuti k jídlu a bolesti žaludku. Vlastní studie společnosti Pfizer ukazuje, že chemické látky mRNA se hromadí v játrech a způsobují hepatitidu.
Světu bylo řečeno, že bílkoviny hrotu, které se nacházejí v (virovém vektoru) a které produkují (mRNA) Fauciho injekce proti chřipce, zůstávají v místě vpichu a přetrvávají tam jen několik týdnů - ale není tomu tak.
Výzkum provedený společností Pfizer, jednou ze dvou farmaceutických korporací, které vyrábějí mRNA injekce - druhou je společnost Moderna - ukazuje, že proteiny spike z injekcí cirkulují po celém těle a nakonec se koncentrují v játrech.
"Největší průměrná koncentrace mimo místo vpichu byla pozorována v játrech, s hodnotami 27,916 ?g ekv. lipid/g (což odpovídá 21,5 % dávky) u mužů a 30,411 ?g ekv. lipid/g (což odpovídá 18,4 % dávky) u žen," ukázala studie.
Biodistribuční studie provedená japonskou vládou rovněž zjistila, že proteiny injekčního hrotu přípravku COVID putují z místa vpichu krevním řečištěm, než se dostanou do životně důležitých orgánů, jako jsou játra, slezina, nadledviny a vaječníky.
Naposledy upravil(a) CZkotas dne 21 čer 2022, 20:37, celkem upraveno 7 x.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U nejcennějšího co máme = U dětí! Jsou pozorovány přetrvávající srdeční abnormality, nádory ..

Příspěvek od CZkotas »

"Vakcíny" proti (idiotismu) kovid způsobují u dětí závažnou autoimunitní hepatitidu
https://dailyexpose.uk/2022/04/28/new-s ... itis-kids/

Časopis Journal of Hepatology zveřejnil novou studii (odkaz výše), která potvrzuje, že "vakcíny" proti (idiotismu) kovid skutečně vyvolávají u dětí těžkou autoimunitní hepatitidu :(
Fauciho očkování proti chřipce vyvolává výraznou hepatitidu zprostředkovanou imunitním systémem s převahou T-buněk, známou také jako zánět jater, a to prostřednictvím jedinečného patomechanismu spojeného s imunitou vyvolanou očkováním, specifickou pro antigen a vyžadující systémovou imunosupresi.
Studie s názvem "Očkování proti SARS-CoV-2 může vyvolat hepatitidu s dominantním zastoupením CD8 T-buněk" byla zveřejněna jen několik dní poté, co Světová zdravotnická organizace (WHO) vydala "celosvětové varování" před vypuknutím hepatitidy u dětí.
Vláda Spojeného království rovněž oznámila, že zahajuje naléhavé vyšetřování ohniska hepatitidy u britských dětí. Úředníci tvrdí, že onemocnění nesouvisí s žádným z běžných virů, které běžně způsobují zánět jater, takže zbývá vlastně jen jedno další vysvětlení: injekce toxických "vakcín."
"Dne 15. dubna 2022 vydala Světová zdravotnická organizace celosvětové varování před novou formou těžké akutní hepatitidy s neznámou etiologií (příčinou), která v posledním měsíci postihla dosud zdravé děti ve Velké Británii," uvedl deník Exposé. "Případy byly hlášeny také ve Španělsku a Irsku. Testy vyloučily všechny dosud známé viry žloutenky."
Od 25. dubna byl stejný typ infekce žloutenkou u dětí zjištěn již nejméně ve 12 různých zemích, přičemž většina případů se vyskytla ve Velké Británii.
"K tomuto datu bylo hlášeno nejméně 169 případů a u 17 dětí byla nutná transplantace jater," odhalilo Exposé. "Bohužel, k 25. dubnu přišlo o život 1 dítě."
Injekční léčba dětí kovidem je formou zneužívání dětí
Opět existuje mnoho důvodů, proč se žloutenka tvoří, včetně několika virových infekcí běžných u dětí. Všechny tyto další důvody však byly vyloučeny, takže jako viník zůstává pouze "vakcína".
Dřívější studie také potvrdila, že injekce společnosti Pfizer-BioNTech skutečně způsobuje hepatitidu. To dále ukazuje, že epidemie jsou důsledkem očkování, a nikoli něčeho jiného.
Jinými slovy, kdyby tyto děti nikdy nedostaly injekci nebo "boost", neměly by nyní žloutenku. Jejich špatné zdravotní výsledky jsou přímým důsledkem toho, že se nechaly očkovat, o čemž bylo jejich rodičům řečeno, že je "ochrání" ..
Na rozdíl od toho, co "odborníci" dlouho tvrdili, obsah injekcí nezůstává lokalizován v místě vpichu. Šíří se do všech částí těla po dobu nejméně 48 hodin a pravděpodobně mnohem déle a způsobují nevýslovné poškození tělesných systémů. Největší koncentrace injekce společnosti Pfizer byla pozorována v játrech, kde po celých dvou dnech zůstalo 16 procent podané dávky.
"U zvířat, která dostala injekci BNT162b2, byly pozorovány reverzibilní jaterní účinky, včetně zvětšených jater, vakuolizace, zvýšené hladiny gama-glutamyltransferázy (?GT) a zvýšené hladiny aspartáttransaminázy (AST) a alkalické fosfatázy," odhaluje dále Exposé o injekci mRNA (messenger RNA) společnosti Pfizer.
"Podle vědců byly již dříve zaznamenány přechodné jaterní účinky vyvolané systémy pro doručování LNP."
V nové studii: se u 52letého muže, kterému byla aplikována injekce Pfizer, vyskytly bimodální epizody akutní hepatitidy, přičemž každá z nich se objevila 2-3 týdny po injekci. Na tkáni jaterní biopsie byla provedena zobrazovací hmotnostní cytometrie pro speciální imunitní profilování a průtoková cytometrie pro rozčlenění fenotypů CD8 T buněk s cílem identifikovat T buňky specifické pro kovid a EBV v podélném směru.
"Laicky řečeno, vědci zjistili, že u některých jedinců se po očkování může objevit zánět jater (hepatitida), který má některé typické rysy společné s autoimunitním onemocněním jater," vysvětluje Exposé.
"Příčinou jsou vysoce aktivované T-lymfocyty (nazývané také T-lymfocyt, typ leukocytu [bílé krvinky], který je nezbytnou součástí imunitního systému), které se hromadí v různých oblastech jater."


napadlo mě: nyní si vytvořili další výmluvu, proč očkovat děti vakcínami proti HPV! A pousta takto "postižených" dětí co nebyla píchnuta "vakcínou" proti kovid - svědčí i o něčem jiném - téměř zlověstnějším: o vylučování/úniku z vakcín? (shedding).
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí (po kovid "vakcíně") jsou stále častěji pozorovány (a zdokumentovány) srdeční abnormality, nádory, nemoce..

Příspěvek od CZkotas »

Poslední dobou (nejen v zahraničí) jsem zahlédl tyto a podobné titulky:
"Případy dětské žloutenky falešně spojovány s vakcínou proti kovid".
"Příspěvky na sociálních sítích falešně spojují nedávný nárůst nevysvětlitelných případů žloutenky u dětí s vakcínou covid. Podle zdravotnických agentur, které situaci sledují, byly postižené děti většinou mladší pěti let, a tudíž neměly na očkování nárok.

Např. Britský lékařský časopis British Medical Journal uvedl, že v poslední době bylo zaznamenáno 169 případů akutní hepatitidy a že u 17 z nich byla nutná transplantace jater. Postižené děti byly ve věku do 16 let.

Ještě jednou:
Postižené děti byly ve věku do 16 let = nepodařilo se mi zde zjistit, kolik z těchto dětí bylo mladších pěti let. A napadá mě:
Kolik dětí bylo očkováno experimentálním jedem proti idiotismu kovid?
Kolik z dětí mladších pěti let bylo kojeno ženami, které byly očkovány experimentálním jedem proti idiotismu kovid?
Mohly být některé děti, které nebyly "očkovány," ovlivněny vylučováním (shedding) od rodičů, kteří byli "očkováni?"

To jsou otázky, které si vědci nyní už ale také kladou.
A všechny masmédia (TV, Seznam atd..) odmítají stále mluvit s lékaři a vědci, kteří mají otázky týkající se vakcín - pravděpodobně dávají přednost jednostranným informacím od mluvčích farmaceutických společností a vlád. Tedy jedné verzi pravdy a jedinému propagovanému narativu, kdy vše jakýkoli jiný názor je označen automaticky za dezinformaci a lež. Vítejte v novém světě.


//EDIT 10.5.:
Úmrtnost ze všech příčin je u očkovaných dětí 52krát vyšší než u neočkovaných
"Oifc" údaje britského Národního statistického úřadu ukázaly, že u britských dětí ve věku 10 až 14 let, kterým byla v období od 1. ledna do 31. října 2021 aplikována vakcína proti ko*kovidu, činila míra úmrtí ze všech příčin 238 na 100 000 osob, viz: https://thecovidblog.com/2022/05/03/war ... -for-kids/
A to si uvědomte, že spojení s "vakcínou" je ve velmi malém % co se podaří dokázat a nahlásit, stále se nic neděje, ticho po pěšině...
To bylo asi 52krát více než úmrtnost neočkovaných dětí ve stejné věkové skupině, která činila pouze 4,58 na 100 000!!
https://dailyexpose.uk/2022/04/27/kids- ... ccination/

A WHO mezitím minulý měsíc oznámila, že u 169 dětí ve věku od jednoho měsíce do 16 let se objevila "akutní hepatitida neznámého původu". Většina dětí pocházela z Velké Británie, Evropy a Izraele. Země s vysokou "proočkovaností" tímto jedem... Viz: https://www.naturalpedia.com/hepatitis- ... a-com.html

Některé z nejmenších dětí zahrnutých do studií jsou obětí otráveného mateřského mléka od svých plně očkovaných matek. Jedním z možných případů je případ tříleté Loly Ros Raine ze Spojeného království. Otec dítěte, Alan Raine, musel darovat část svých jater, aby dceru zachránil, když se u ní rozvinula hepatitida a selhání jater neznámého původu... Další je Brooke Scogin z texaského Fort Worthu uvedla, že své děti kojila, protože na ně chtěla přenést Sproteiny obsažené ve vakcíně COVID-19, protože jsou příliš malé na to, aby se nechaly očkovat.
viz: https://www.wfaa.com/article/news/healt ... 8d1ca8141e
Navzdory absurditě tohoto škodlivého činu podporují Scogin jednání i údajní odborníci na zdraví. Podle doktorky Lori Atkinsové, porodní asistentky z Fort Worthu ze společnosti FENOM Women's Care, to byl "skvělý nápad". Dodala, že mnoho dalších žen pokračovalo v kojení svých dětí kvůli "dodatečné ochraně".
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí jsou stále častěji pozorovány (a zdokumentovány) srdeční abnormality, nádory, nemoce..

Příspěvek od CZkotas »

Toxiny v potravinách, vodě a ovzduší (GEOinženýrství) + "vakcíny," dále expozice elektromagnetickým polím a samotným "vakcínám" způsobují, že děti jsou nemocnější než kterákoli generace před nimi...
Je šílená doba... A rodiče dnes musí běžet k lékaři kvůli každé modřině, řezné ráně nebo bouli: 'Rychle, zavolejte lékaře, ať vám pomůže. "Hned volejte pediatra! Přemýšlejte o tom, kdy jsme byli dětmi. Jak často jste chodili k lékaři? Myslím, že jako dítě jsem byl jednou. Naši rodiče měli určité znalosti, takže je musíme znovu získat."

A prvním krokem je vždy rozpoznání problému. Takže nejprve musíme uznat, že naše děti jsou vystaveny toxickému útoku, a v mnoha případech je to poškozování zdraví dětí zřejmě úmyslné.
A druhým krokem je pak pro rodiče převzít zpět kontrolu a odstranit systémy, které se zmocnily a poškozují jejich děti. I když to může znít jako nepřekonatelný úkol, nemusí to tak být. Začíná to vyčištěním rodinného jídelníčku a používáním jídla jako...lékem, pěstováním některých vlastních potravin a návratem k základním principům zdraví. a péče o zdraví.
A Klíčové je samozřejmě jíst organické potraviny, protože GMO (apod.) prokazatelně snižují obsah všech živin atd.

Sproteiny a toxicita šířená z vakcín je všude. A u myší se ukázalo, že překračují tzv. hematoencefalickou bariéru. Šíří se a pak mají tendenci se soustředit do oblastí, kdy přecházejí do tkání milujících tuk, přecházejí do vaječníků, zdá se, že se dostávají poté všude. Takže vazba na protein hrotu, to je jeden aspekt, a existují různé věci, které můžete udělat, a to jak farmaceutické (Ivermektin..), tak nefarmaceutické doplňky stravy, jste to, co jíte). Používání hodně kvercetinu a zinku dohromady ... Ke snížení zánětu, zejména IL6, můžete také užívat hodně imunomodulátorů (Isoprinosine) a hodně léků proti zánětu...

Je zřejmé, že tyto vakcíny jsou nebezpečné (nejen) pro děti. O tom není pochyb. Údaje jsou nevyvratitelné a zdokumentované po celém světě. Rodiče by měli povstat a chránit své děti, protože to nezmizí. Budou další pLandemie, "vackíny," teror...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Kanadský lékař nezákonně aplikoval "kovid vakcíny" stovkám kojenců ve věku šesti měsíců!
https://tnc.news/2022/05/27/doctor-gave ... onths-old/
Lékař z Toronta, který byl přistižen při nelegálním podávání "vakcín" proti idiotismu ko*kovid a to nejméně 500 dětem ve věku šesti měsíců, nebude potrestán...
"V současné době není v Kanadě schválena žádná vakcína Covid-19 pro děti mladší pěti let," uvedla mluvčí torontského ministerstva zdravotnictví Lenore Bromleyová a vysvětlila, že pokyny ontarijského ministerstva zdravotnictví jasně uvádějí, že děti mladší pěti let by neměly být očkovány.
"S rostoucím Omicron variantou jsem byla čím dál nervóznější," řekla Samantha Greenová, jedna z vyděšených matek, která se prostě nemohla dočkat, až jejímu synovi v předškolním věku a dceři v batolecím věku píchnou injekci dříve, než to bude legálně povoleno.
= A O TOM TO JE, ŠÍŘENÍ STRACHU A HISTERIE, VČETNĚ MASOVÉ PSYCHÓZY.. ZDE LÉKAŘ PODAL NEZÁKONNĚ STOVKY INJEKCÍ A NEBUDE NIKDY POTRESTÁN, STOVKY DOKRYPLENÝCH A ZMRZAČENÝCH DĚTÍ PŘICHÁZÍ...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

NOVÁ studie: Očkování proti idiotismu ko*kovid způsobuje u dětí zvýšenou nemocnost spojenou s očkováním:
https://expose-news.com/2022/06/08/stud ... fizer-fda/
Studie zveřejněná 31. května se snažila prokázat, že "očkování vakcínou" účinně chrání děti před multisystémovým zánětlivým syndromem. Bohužel to, co vědci zjistili, bylo v rozporu. Multisystémový zánětlivý syndrom je onemocnění, které postihuje převážně děti a vytváří nebezpečné záněty v celém těle, včetně srdce, plic, ledvin, mozku, kůže, očí a trávicích orgánů. Vědci z Coloradské univerzity provedli komplexní studii dvou plně očkovaných amerických dětí, u nichž byl diagnostikován multisystémový zánětlivý syndrom. Studie odhalila, že tyto dvě děti trpěly strašlivými onemocněními, jako je hyponatrémie, trombocytopenie, lymfopenie, sepse, syndrom toxického šoku a vaskulitida. Autoimunitní onemocnění vzniká, když přirozený obranný systém těla nedokáže rozlišit mezi vlastními a cizími buňkami, což způsobuje, že tělo nesprávně napadá normální buňky.
Utajovaný dokument společnosti Pfizer nese název (“5.3.6 Cumulative Analysis of Post-Authorization Adverse Event Reports of PF-07302048 (BNT162B2) Received Through 28-Feb-2021.” ) "5.3.6 Kumulativní analýza hlášení nežádoucích účinků PF-07302048 (BNT162B2) po registraci obdržených do 28. února 2021":
https://expose-news.com/2022/02/03/pfiz ... auses-ade/
Dokument, který se společnost Pfizer snažila utajit, byl úřadu FDA dodán jako součást žádosti společnosti o biologickou licenci pro její mRNA vakcínu COVID-19. V dokumentu byly v části nazvané "Důležité potenciální riziko" uvedeny VAED a VAERD (Vaccine-Associated Enhanced Respiratory Disease). Společnost Pfizer ve svém důvěrném dokumentu tvrdila, že do 28. února 2021 obdržela 138 případů hlásících 317 pravděpodobných relevantních příhod naznačujících VAED. Z nich 71 bylo lékařsky významných, což mělo za následek osm zdravotních postižení, 13 závažných příhod a 38 ze 138 osob zemřelo. Z 317 relevantních příhod hlášených 138 osobami bylo 135 označeno jako "lék neúčinný", 53 jako dyspnoe (potíže s dýcháním), 23 jako COVID-19 pneumonie, osm jako respirační selhání a sedm jako záchvat.

Záhadná žloutenka u dětí se stále šíří po celém světě:
https://www.theepochtimes.com/mystery-h ... 22675.html
Vyšetřovatelé potvrdili stovky případů po celém světě a v poslední době hlásí případy stále více amerických států. Americké federální úřady uvedly, že na základě údajů Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) vyšetřují 274 pravděpodobných případů dětské hepatitidy, které hlásí případy neznámého původu ve 39 státech. Podle představitelů Spojených států a dalších zemí není jasné, jak je to s výskytem žloutenky.
Vektor viru používaný ve vakcínách COVID-19 nalezen u diagnostikovaných dětí v případech žloutenky. Během předchozího hlášení CDC o případech žloutenky v Alabamě bylo zjištěno, že všech devět dětí, u nichž byla záhadná žloutenka diagnostikována, bylo pozitivně testováno na adenovirus, což je běžný virus, který způsobuje příznaky podobné nachlazení. Zajímavé je, že vektor viru, který se používá ve "vakcínách" proti idiotismu ko*kovid.. Mezi příznaky hepatitidy patří žloutenka neboli zežloutnutí kůže nebo očního bělma, nevolnost, zvracení, průjem, tmavě zbarvená moč, bolesti kloubů, ztráta chuti k jídlu, horečka a únava. Závažné případy, které vedou k selhání jater, jsou u dětí obzvláště vzácné, takže lékaři ve Spojeném království se přirozeně začali obávat, když zaznamenali nárůst takových případů bez jakékoli příčiny..
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

..V australském Novém Jižním Walesu (NSW) se v posledních týdnech téměř desetinásobně zvýšil počet tzv. "pandemických dětí", které musejí být převezeny do nemocnice na jednotku intenzivní péče:
https://archive.ph/rchSx
..u těchto malých dětí objevuje záhadné respirační onemocnění, které vyžaduje kritický lékařský zásah. Média tuto nemoc označují jako respirační syncytiální virus neboli RSV.
Obrázek
Každý rok prý na RSV zemře přibližně 120 000 malých dětí. A v Novém Jižním Walesu jeho výskyt explodoval z pouhých 355 případů týdně před pouhými třemi týdny na 3 775 případů týdně v současnosti. Děti onemocní a umírají, protože nemají "žádnou imunitu". To poukazuje na to, že rodiče dětí, a hlavně jejich "plně očkované" matky, jim neposkytují náležitou imunitu.
"Vakcíny" ničí reprodukční proces, je logické, že ty děti, které se nějakým způsobem dostanou ven živé, budou s velkou pravděpodobností imunitně bezbranné, jak jsme nyní svědky..
"Přibližně polovina dětí neměla žádné předchozí zdravotní potíže, přičemž zvýšený počet hospitalizací vytváří tlak na nemocniční systém," dodává Daily Mail. "Některé z "pandemických dětí" se objevují se záněty hrudníku, mozku a srdce způsobenými chřipkou, Covidem a RSV."
"Dochází k rozsáhlému propuknutí epidemie trojí chřipky," řekl Eden deníku Daily Mail Australia - a nezapomeňte, že Austrálie se v současné době nachází uprostřed zimy, protože leží na jižní polokouli. Austrálie v loňském roce masově očkovala své obyvatele a poškodila imunitní systém nespočtu milionů lidí. A tito lidé nyní rodí děti s poškozenou imunitou, a to vše kvůli očkování.

Takové problémy mají jen děti s oslabenou imunitou. Je zřejmé, že za to může očkování proti idiotismu ko*kovid. Ale tolik žen má příliš vymytý mozek na to, aby si připustily, co svým dětem způsobily.. Stejně jako všechny ženy, které potratily po tomto "očkování"... Skutečně věřím, že rodiče, kteří nechali své děti "očkovat" k smrti nebo k trvalému onemocnění, nikdy nepřestanou své děti "očkovat". I kdyby deset z deseti jejich "očkovaných" dětí zemřelo na smrtící injekce, že tito imbecilové s ovládaným rozumem budou své děti stále ubíjet injekcemi k smrti.


//EDIT: Dvouleté a tříleté děti se záchvaty jsou "nový normál". Od svých kamarádek zdravotních sester dostávám četné zprávy o dvou a tříletých dětech, které mají záchvaty. Děje se to POUZE u "očkovaných" dětí a příznaky začínají 2 až 5 dní po "vakcíně"
https://stevekirsch.substack.com/p/two- ... h-seizures
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Nadměrná úmrtnost dětí v Evropě prudce vzrostla po zavedení "očkování" pro stále mladší věkové skupiny..
https://www.shtfplan.com/headline-news/ ... x-for-kids
https://expose-news.com/2022/09/18/eu-f ... -children/
https://www.euromomo.eu/bulletins/2022-36

Od doby, kdy Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) udělila "vakcíně covid-19" společnosti Pfizer povolení k mimořádnému použití v mladších věkových skupinách, došlo v Evropě k výraznému nárůstu nadměrného počtu úmrtí u dětí. Podle šetření, které provedla společnost Expose, činil mezi 22. týdnem roku 2017 a 37. týdnem roku 2021 průměrný počet nadměrných úmrtí u dětí ve věku 0 až 14 let 169,65 případů. Od 22. týdne roku 2021 do 37. týdne roku 2022 se počet nadměrných úmrtí u dětí stejného věku vyšplhal na 1 224.
To znamená, že od května 2021, kdy EMA povolila používání "vakcíny" pro děti ve věku 12 až 15 let, došlo v celé Evropě k 630% nárůstu nadměrného počtu úmrtí u dětí ve věku od 0 do 14 let.
Šetření Expose se také snažilo zjistit nárůst nadměrných úmrtí od začátku roku a zjistilo, že od začátku roku do 33. týdne bylo v celé Evropě hlášeno 542 nadměrných úmrtí u dětí ve věku od 0 do 14 let.
Do konce roku 2021 začala Evropská unie zavádět "vakcínu" společnosti Pfizer pro děti ve věku od pěti do 11 let. Dětem ve věku 12 let a starším byly dokonce nabídnuty posilovací dávky. Není divu, že počet nadměrných úmrtí po zavedení "vakcíny" pro děti od pěti let vzrostl o další stupeň.
Od roku 2018 do roku 2021 činí průměrný počet nadměrných úmrtí u dětí od začátku těchto let do 33. týdne každého roku 63,4 případů. To znamená, že nadměrná úmrtnost dětí v průběhu roku 2022 zatím představuje 755% nárůst oproti průměru let 2018 až 2021.

Expose poprvé zveřejnil výsledky svého šetření oficiálních údajů o úmrtnosti v Evropě na konci srpna. Přibližně tři týdny po zveřejnění tohoto prvního šetření bulletin Evropského monitoringu úmrtnosti (EuroMoMo) pro 33. týden roku 2022 přiznal, že "úmrtnost ze všech příčin u zúčastněných evropských zemí vykazuje zvýšenou nadměrnou úmrtnost".
EuroMoMo je týdenní monitorovací tabule, kterou provozuje Statens Serum Institut, dánský výzkumný ústav, za přispění epidemiologů s údaji od 28 partnerských organizací nacházejících se ve 24 zemích po celém kontinentu. Bulletin EuroMoMo vydaný ve 33. týdnu byl vůbec prvním případem, kdy evropská rada pro monitorování veřejného zdraví nebo úmrtnosti připustila, že nadměrná úmrtnost dětí v Evropě roste nad rozumnou míru.

O tři týdny později rada opět přiznala, že "odhady úmrtnosti ze všech příčin pro zúčastněné evropské země vykazují zvýšenou nadměrnou úmrtnost". Dále rada přiznala, že se zvyšuje nadměrná úmrtnost dětí a že provádí šetření, proč tomu tak je. "Od poloviny roku 2021 se zdá, že se kumulovaná úroveň úmrtnosti v Evropě ve věkové skupině 0-14 let zvýšila," napsala rada. "Možná vysvětlení se zkoumají."
Autoři z Expose poznamenali, že si nedělají velké naděje, "že úřady někdy přiznají, že k těmto úmrtím dochází kvůli injekcím COVID-19".
"Skutečnost, že k těmto nadměrným úmrtím došlo teprve od doby, kdy EMA poprvé schválila vakcínu COVID-19 pro děti, bude s největší pravděpodobností jen další "náhodou", která se přidá na dlouhý seznam "náhod", k nimž došlo od začátku roku 2020," napsali.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Protože se americká mládež zjevně nenechává dostatečně "očkovat" proti ko*kovid podvodu, představilo komiksové impérium Marvel nový propagandistický komiks, jehož cílem je vyhecovat a nalákat nevinné děti, aby si vyhrnuly rukávy a nechaly se farmaceuticky penetrovat..
Marvel prosazuje indoktrinaci dětí vakcínami v novém digitálním komiksu o "očkování proti ko*kovid", který vznikl ve spolupráci se společností Pfizer!!
Obrázek Obrázek
..očkování proti ko*kovid podvodu je vykresleno jako schopnost dát dětem superschopnosti a udělat z nich "hrdiny" ve společnosti.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Takhle se vraždí novorozenci.. Sražnina po "vakcíně", kratičké video:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3346.mp4

Novozélandské úřady unesli dítě aby mu mohli dát krev očkovaného i přesto že rodina našla jiného vhodného dárce, záznam zde:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3351.mp4
Novozélandské úřady v souladu se zákonem "unesly" dítě jeho rodičům, aby na něm násilím provedly lékařský zákrok, ačkoli byla k dispozici stejně platná léčba, kterou rodiče podporovali. Malý William potřeboval transfuzi krve, s níž rodiče souhlasili, pokud krev pocházela od neočkovaných dárců. Rodiče pro tuto žádost našli vhodné dárce (PŘES STO LIDÍ SE PŘIHLÁSILO!), přesto ji zdravotnické orgány NZ odmítly. Záležitost skončila u soudu, který rozhodl ve prospěch úřadů. Soudce uvedl, že rodiče zůstanou opatrovníky dítěte, ale o všech zdravotních záležitostech bude nyní rozhodovat stát. Matce nebylo dovoleno držet Willa celou noc. Nesměla se s ním mazlit.
Traumatizující způsob, jakým bylo s touto situací zacházeno, nedává smysl..

Dukeova univerzita nechala 14letou dívku zemřít, odmítla jí život zachraňující transplantaci, protože není "očkovaná"
https://www.thegatewaypundit.com/2022/1 ... accinated/
Armádní veteráni Chrissy a Lee Hicksovi adoptovali v roce 2021 čtrnáctiletou Julii Hicksovou poté, co byla koncem roku 2018 přivezena z Ukrajiny do Spojených států. Nyní potřebuje život zachraňující transplantaci ledviny, kterou jí Duke odmítala poskytnout, protože nikdy nedostala ko*kovid injekci. Předtím, než bylo Julii v listopadu sděleno, že bude muset dostat injekci, aby měla nárok na transplantaci ledviny, měli její rodiče patnáctiminutový rozhovor s nemocnicí, během něhož vyšlo najevo, že její pravidla pro kovidovou injekci se vytvářejí a prosazují za pochodu..

Lékařskému a farmaceutickému průmyslu už nikdy nebude možné plně důvěřovat.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Matka tohoto dítěte mu nechala aplikovat toxickou kovid vakcínu. Poté začaly vedlejší účinky.
Jeho stav dobře vidíte na videu… KOLIK DĚTÍ JE JEŠTĚ POTŘEBA OBĚTOVAT?!

APLIKACE spásné kovid vakcíny:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3478.mp4

ZDRAV. STAV PO APLIKACI:
https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3479.mp4

Zastánci konspiračních teorií věří, že v roce 2020 došlo k pandemii, která zabila miliony lidí. Důkazy předložené samotnými vládami ukazují, že infekce covid-19, která je z pandemie obviňována, nebyla o nic horší než běžná chřipka a že v roce 2020 nebylo více úmrtí než v předchozích letech..

Zastánci konspiračních teorií věří, že takzvaná "vakcína" covid-19, experimentální produkt MRNA, je bezpečná a účinná. Důkazy, které se zvežejňují od r. 2020, ukázaly, že očkování bylo spojeno s celou řadou závažných zdravotních problémů. Důkazy také ukázaly, že očkovací látka nedělá to, co si lidé mysleli, že dělá. Varování bylo ignorováno a byly podány miliardy očkovacích látek. Nyní se zdá být jasné, že tento takzvaný "bezpečný" přípravek zabije nebo zraní více lidí než jakýkoli jiný lék v historii!

Zastánci konspiračních teorií věří, že obličejové masky pomáhají zastavit šíření nemocí. Vědecké důkazy však dokazují, že obličejové masky škodí, než prospívají a nosí je pouze kovidáni-sektáři a bankovní lupiči.

Dvouleté dítě zemřelo den poté, co mu byla aplikována tahle "vakcína"+ současně i proti chřipce..:
https://www.thegatewaypundit.com/2023/0 ... u-vaccine/
..dítěti z New Hampshire 15. prosince 2022 aplikováno obojí očkování. Dostalo jednu dávku mRNA vakcíny COVID-19 společnosti Moderna a druhou dávku kvadrivalentní vakcíny Flulaval od společnosti GlaxoSmithKline. Dívka zemřela následující den, 16. prosince 2022, aniž by byla hospitalizována. Její úmrtí bylo nahlášeno do systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) 19. prosince 2022 - tři dny po jejím úmrtí...
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
vaxrunner
Příspěvky: 6
Registrován: 14 říj 2022, 04:54
Jméno a příjmení: Vymyš Leno

Re: U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od vaxrunner »

- Pane doktore, chtěla bych dát mou dceru zaočkovat proti covidu, ale slyšela jsem že je malá šance že pak dítě zemře. Nedá se s tím něco udělat?
- Ale jistě! Sestro, připravte nám ještě čtyři další vakcíny.
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

WHO varuje před novými smrtelnými srdečními problémy u dětí od očkovaných matek
https://www.who.int/emergencies/disease ... dentified.
Podle nouzového varování trpí Velká Británie obrovským nárůstem „neobvyklé“ myokarditidy mezi kojenci. Mezi červnem 2022 a březnem 2023 došlo ve Walesu k „nárůstu těžké myokarditidy u novorozenců spojeného s enterovirovou infekcí“. WHO také připouští, že jedno dítě zemřelo na myokarditidu, kterou zdravotnická agentura OSN popisuje jako „neobvyklou“.
Znepokojivé varování přichází uprostřed celosvětového nárůstu případů myokarditidy u plně očkovaných dětí. Začátkem tohoto roku, během slyšení výboru o zvýšení cen vakcíny Covid, generální ředitel společnosti Moderna Stéphane Bancel připustil , že jeho společnost věděla o zvýšeném riziku myokarditidy pro příjemce vakcíny, ale záměrně tuto informaci před veřejností skrývala.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Zpráva potvrzuje 632x nárůst počtu nadměrných úmrtí dětí v Evropě od schválení vakcíny COVID pro děti agenturou EMA.
https://expose-news.com/2023/06/21/repo ... e-c19-jab/
= existuje přímá souvislost mezi schválením vakcíny proti kovid společnosti Pfizer pro děti a nárůstem nadměrného počtu úmrtí u dětí
= mRNA vakcíny potenciálně zhoršují průběh dalších onemocnění a činí tyto osoby tedy náchylnějšími k dalším onemocnění

"Konečným cílem nemohlo být omezení nákazy, protože údaje z reálného života odhalily ironický zvrat: zdálo se, že populace očkovaná proti COVID-19 vykazuje vysokou pravděpodobnost nákazy a přenosu ve srovnání se svými neočkovanými protějšky. Ukázalo se, že samotný štít, který měl před virem chránit, ve svém poslání úplně selhal," upozornil článek na Expose.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Uživatelský avatar
CZkotas
Příspěvky: 632
Registrován: 09 dub 2022, 13:08
Jméno a příjmení: Jméno a příjmení

Re: U dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. /pravidelně aktualizováno

Příspěvek od CZkotas »

Po letech ignorování závažných bezpečnostních signálů u "vakcín COVID-19" nechal úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) konečně provést bezpečnostní studii a blíže se zaměřil na dva závažné nežádoucí účinky, které postihují malé děti a dospívající: zánět srdce a záchvaty.
https://slaynews.com/news/fda-study-cov ... -children/
https://jamanetwork.com/journals/jamane ... le/2818033

V rozsáhlé kohortové studii zahrnující více než 4 miliony očkovaných dětí zjistil úřad FDA nárůst záchvatů u dětí ve věku 2 až 5 let. Agentura rovněž zjistila nárůst zánětu myokardu a osrdečníku u dětí ve věku 12 až 17 let.
"Byly zjištěny statistické signály pro myokarditidu nebo perikarditidu po očkování vakcínou BNT162b2 u dětí ve věku 12 až 17 let a záchvaty po očkování vakcínou BNT162b2 a mRNA-1273 u dětí ve věku 2 až 4 nebo 5 let," napsali autoři studie.
Děti trvale poškozené, bez vědeckého zdůvodnění nebo právního postihu
"Vakcíny" Pfizer (BNT162b2) a Moderna (mRNA-1273) COVID-19 jsou zodpovědné za prudký nárůst zánětů srdce a srdečního selhání u dětí v celých Spojených státech. Tato závažná, život ohrožující poškození způsobená očkováním byla založena na falešném přesvědčení, že děti bez očkování buď zemřou, nebo se mezi nimi rozšíří infekce, která může zabít jejich starší rodiče, pokud se očkování nepodrobí.
Prakticky všechny zdravotnické subjekty, instituce a falešné autority požadovaly, aby byly děti podrobeny tomuto experimentu, a nyní si miliony rodičů uvědomují, že byli vmanipulováni do podvodu ďábelských rozměrů.
Ze 73 milionů amerických dětí ve věku od 6 měsíců do 17 let jich přibližně 26,2 milionu absolvovalo primární sérii vakcíny COVID-19, kterou schválila FDA. Dalších 5,5 milionu amerických dětí dostalo alespoň jednu dávku primární série. Tyto injekce přímo poškodily mnoho dětí, aniž by jejich použití jako "očkování" mělo vědecké opodstatnění. Rodiny, které utrpěly újmu v důsledku očkování, se mohou jen stěží odvolat kvůli ochraně, která byla těmto bezprávným očkovacím společnostem poskytnuta.
Děti jsou nuceny přijmout poškození srdce a záchvaty jako normální a nezbytné pro "vyšší dobro".
Vakcíny mRNA způsobují zánět srdečního svalu (myokarditida) a mohou způsobit další zánět vnější výstelky srdce (perikarditida). Závažnost tohoto poškození vakcínou se u jednotlivých osob liší. Obě očkovací poškození omezují schopnost srdce pumpovat krev po těle. To vede ke vzniku krevních sraženin, mrtvici, zástavě srdce a náhlé smrti.
Myokarditida není nějaký vzácný, mírný nežádoucí účinek vakcíny. Desetiletá studie o myokarditidě se zabývala smrtelnými následky tohoto onemocnění. Z 2 988 pacientů s klinickou myokarditidou mělo 362 tragické následky. Z nich 163 zemřelo do jednoho měsíce. Do 30 dnů od stanovení diagnózy došlo ke 40 úmrtím u mladých dospělých, 52 úmrtím u dospělých středního věku a 105 úmrtím u starších dospělých. Po desetiletém období sledování došlo k úmrtí ze všech příčin u 762 (25,5 %) osob.
Horečnaté záchvaty jsou dobře známým nežádoucím účinkem očkování, ale rodiče obvykle nejsou o tomto riziku informováni před tím, než své dítě podrobí experimentálnímu očkování mRNA nebo jakékoli jiné vakcíně. V jedné studii byla u dětí ve věku 2 až 5 let 2,5krát vyšší pravděpodobnost výskytu febrilních záchvatů během jednoho dne po podání vakcíny COVID-19 ve srovnání s dny 8-63 po podání injekce.
Úřad FDA totiž nadále povoluje tři vakcíny proti COVID-19 pro použití u dětí od 6 měsíců do 17 let, včetně vakcín BNT162b2 (Pfizer) a mRNA-1273 (Moderna). Další vakcína NVX-CoV2373 (Novavax) je rovněž licencována pro děti ve věku 12 až 17 let. Pokračující zneužívání dětí vakcínami COVID-19 je důvodem, proč stále více rodičů zpochybňuje nehorázný očkovací kalendář jako celek.
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím! Veškeré mé informace prosím, volně šiřte!! Protože jen v informovanosti tkví skutečná síla!!!
Odpovědět